Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październikowe cz. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: kto ma poprowadzić nowy wątek ?
Gosia 11 34,38%
Purblanca 10 31,25%
Coffe 7 21,88%
Spinka 2 6,25%
Koralinka 1 3,13%
Nowa 1 3,13%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 14:22   #4981
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
z allegro

co miałam powiedzieć, książki do bardzo dobry pomysł, na wieczór bajeczki do czytania i oglądania, fajna sprawa, bardzo ja bym inwestowała w takie sprawy

jest taki wątek na Mamie z Klasą o książeczkach, poszukam i Ci wkleję, może tam Ci dziewczyny doradzą jaka książeczka będzie dobra wiekowo, w sensie nie tylko odpowiednia dla malucha ale i interesująca dla niego

link to wątku o książkach KLIK
Bardzo Ci dziękuję za podesłanie tego wątka pochłonął mnie doszczętnie , ale udało się coś znaleźć i jutro pędzę do księgarni zobaczyć czy będą moje zarezerwowane tytuły
Hmm a może lepiej w empiku kupić jak będę przejazdem w Warszawie, bo jakby co zawsze będzie można wymienić na inną jakbym trafiła w jakąś którą już mają w posiadaniu, a wiem, że u nich w mieście empik jest...
Tak, chyba tak właśnie zrobię


Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość




jeszcze powiem wam że idąc po części za waszymi radami postanowiłam kupić okleinę na meble
o taka
http://allegro.pl/okleina-samoprzyle...499469883.html
i gałki mamy w kształcie rybek i wypełnię część tego ciemnego regału tą okleiną
plus dywan w ulice i firanka z zygzaka i można powiedzieć że pokoik będzie skończony
i mam nadzieję że będzie ok a na pewno przytulnie

choć i tak zanim zacznie z niego korzystać (bo wiadomo że na początku będzie z nami w pokoju) to być może będziemy już gdzie indziej mieszkać choć oby nie bo nam dobrze
wada jest jedynie 4 piętno bez windy ale cała reszta jak na wynajem i wynajmującego całkiem na plus
Super okleina, pokoik będzie się prezentował elegancko

Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi odnośnie prezentu, jesteście kochane

Wodaqua na kicie kocie w takim razie też zerknę, nie jest droga to zawsze mogę kupić dwie

Purblanka meble zamówiłam całe białe, nie mają żadnych wzorków typu w misie czy pszczółki (bardziej uniwersalne), także mam nadzieję, że wystarczą na dłużej i jakby co zawsze można dokupić jakiś regał. Jak na razie zamówiłam tylko szafę i komodę i musi wystarczyć
Ja nie mieszkam z rodzicami, ale za to z teściami i pewnie z jakieś 3 lata będę jeszcze mieszkać dlatego postanowiłam zainwestować w pokoik. Jakby co później meble zabiorę
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:25   #4982
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny luknijcie w wolnej chwili:

http://www.popularnie.pl/magiczna-kapiel-noworodka/
Widziałam to już piękne!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------


---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

jeszcze powiem wam że idąc po części za waszymi radami postanowiłam kupić okleinę na meble
o taka
http://allegro.pl/okleina-samoprzyle...499469883.html
i gałki mamy w kształcie rybek i wypełnię część tego ciemnego regału tą okleiną
plus dywan w ulice i firanka z zygzaka i można powiedzieć że pokoik będzie skończony
i mam nadzieję że będzie ok a na pewno przytulnie

choć i tak zanim zacznie z niego korzystać (bo wiadomo że na początku będzie z nami w pokoju) to być może będziemy już gdzie indziej mieszkać choć oby nie bo nam dobrze
wada jest jedynie 4 piętno bez windy ale cała reszta jak na wynajem i wynajmującego całkiem na plus
Super rozwiązanie
Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
No to narozrabialam

A wracając do tematu snow to tu w szpitalu miałam niezly. Tak w skrócie: wybuchł pożar, przyjechali strażacy, ale zamiast swoich tradycyjnych uniformow mieli na sobie takie wielkie dziecięce pajace w króliczki itp. stworki
chyba czym blizej porodu to te sny rzeczywiście są bardziej zakręcone
Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, wątek założony, możecie tam bazgrać, jak tu się miejsce skończy :P
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post47782047
Nad dwoma pierwszymi postami będę jeszcze pracować

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Wiadomo coś więcej o córeczce kilo? Imię, czy coś więcej?
klask i: dobra robota Lalka
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:26   #4983
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za podesłanie tego wątka pochłonął mnie doszczętnie , ale udało się coś znaleźć i jutro pędzę do księgarni zobaczyć czy będą moje zarezerwowane tytuły
Hmm a może lepiej w empiku kupić jak będę przejazdem w Warszawie, bo jakby co zawsze będzie można wymienić na inną jakbym trafiła w jakąś którą już mają w posiadaniu, a wiem, że u nich w mieście empik jest...
Tak, chyba tak właśnie zrobię
nie ma za co, sama tam kiedyś grzebałam i sobie właśnie przypomniałam o nim jak zapytałaś

dobrze, że coś wybrałaś, zawsze można podzwonić, sprawdzić gdzie co jest, git
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 14:59   #4984
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość

Wy tak piszecie o tym Gemini, wczoraj posiedziałam trochę w ich produktach. Powiedzcie mi, cenowo faktycznie tak to się opłaca ? jest trochę taniej ? Wybór mają przeogromny więc jeden zakup w jednym miejscu. Doradźcie czy na prawdę opłaca się kupować tam bo mam dylemat
Porównaj z cenami w aptekach/sklepach, w których kupiłabyś bez wiedzy o gemini Ale ogólnie jest taniej, rzeczy drobniejsze są tańsze o 1 - 2 zł, droższe o więcej. Mają też spory asortyment więc można uzbierać prawie całą wyprawkę i pomimo kosztów wysyłki to i tak bardzo opłaca się
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:08   #4985
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Porównaj z cenami w aptekach/sklepach, w których kupiłabyś bez wiedzy o gemini Ale ogólnie jest taniej, rzeczy drobniejsze są tańsze o 1 - 2 zł, droższe o więcej. Mają też spory asortyment więc można uzbierać prawie całą wyprawkę i pomimo kosztów wysyłki to i tak bardzo opłaca się
Ja w ogole nie wiem co to gemini... sklep internetowy z art. dla baby? Moge poszperac w necie, ale nie mam tak czasu teraz :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:11   #4986
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie wiem co to gemini... sklep internetowy z art. dla baby? Moge poszperac w necie, ale nie mam tak czasu teraz :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To jest apteka
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:14   #4987
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
To jest apteka
Hahaha!!! Dzieki za wyjasnienie
To az tyle rzeczy z apteki trzeba :O
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 15:16   #4988
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Potwierdzam, że Gemini się opłaca - na butelkach - 20 zl taniej, wkładki laktacyjne - ok 7 zl taniej, podkłady podobnie, termomentr - ponad 20 zl taniej. Jak się zrobi jedne duże zakupy to na pewno się uzbiera ponad 100 zl oszczędności, powyżej 300 jest zdaje się wysyłka gratis, a za 100 zl to można już coś fajnego maluszkom kupić
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:27   #4989
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Ever na nowym wątku zmień, że Alapiotrek już nie jest zaginiona
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:31   #4990
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość
Ever na nowym wątku zmień, że Alapiotrek już nie jest zaginiona
Ooo to ja od razu poproszę termin porodu na 5.10, bo był błąd
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:35   #4991
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Mortisha wymiotow nie ma juz, byla jeszcze wczoraj jedna zielona kupa i koniec, apetyt wrocil, wiec to chyba jakies chwilowe.
Nie spal wczoraj w dzien i moze byl bardzo zmeczony i stad te krzyki nocne, teraz spi i czekam az sie wyspi , bo niewyspany strasznie jęczy

A w takich momentach i pzez takie nocki jestem przerazona tym jak to bedzie wygladac za chwile, moze los sie nade mna zlituje i jakos lagodnie to przejdzie

Gosia lacze sie z Toba w boli szczekajacych noca psow, nasze sasiedzkie okoliczne psy jakby sie wsciekly, czasaami mam takiego nerwa ,ze mimo ,ze do zwierzat nic nie mam, to mam ochote je wystrzelac

A mój brzuszek mimo wrazen nocnych i niewyspania grzeczny dzis, nie boli, nie twardnienie, ciesze sie, bo jeszcze sobie w tej ciazy chce troche pochodzic, w koncu to ostatnia

Olcia mysle ,ze Twoje przybieranie nie ma najmniejszego powiazania z przybieraniem dzidzi ja tam sie wazylam z tydzien temu to teraz juz tak nie tyje, mam nadzieje, ze dzidziol zabierze sobie co chce z tych 14 ,ktore juz przytylam, albo i 15

Mnie sie od dwoch nocy sni, ze karmie synka piersia, sni mi sie tryskajace mleko i duze piersi moze chociaz w szpitalu uda mi sie go troche pokarmic, bo przy MAteuszku to chyba nie dam rady

Agatkia domyslam sie jak Ci ciezko, jak Wojtus placze, mnie tez by chyba serce peklo, ale tak jak piszesz to dla jego dobra, z czasem ebdzie lepiej, a co do poscieli to TZ nie musi wiedziec, ja tez czesto mojemu zanizam ceny, a po co ma sie denerwowac i pytac czemu tyle a nie tyle

Mnie sie wydaje,ze ja nie mam duzo ciueszkow, przebralam to co zostalo, dokupilam ze 4 sztuki spiochow i licze ,ze starczy do wiosny, najwyzej jak bedzie malo domowie cos przez neta, nie chce juz w ubranka inwestowac, wole kupic cos starszemu, bo pozniej ten mlodszy tez bedzie chodzil, jak bedzie rzecz dobrej jakosci

Olcia dla takiej 1,5 latki sa takie ksiazeczki z serii obrazki dla maluchow np "To niebezpieczne", albo"Dom i mieszkanie" mój lubil i do tej pory lubi jak mu opowiadam, to takie tansze bo po ok 10-15 zl za sztuke, z takich drozszych do 50 zl to mamy np ladnie wydanego misia uszatka, duzo opowiadan do czytania, albo ksiazki z serii poczytaj mi mamo- to tez chyba taki prezent na dluzej, wszystkie znane mi dzieci lubia klocki lego duplo, tu tez z cena roznie w zaleznosci od zestawu, takim zestawem to mogliby sie bawic razem i 1,5 latka i 4 latek.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 15:36   #4992
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Ok zmienie pod wieczor

Ma ktos jeszcze jakies zmiany???
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:58   #4993
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Mortisha wymiotow nie ma juz, byla jeszcze wczoraj jedna zielona kupa i koniec, apetyt wrocil, wiec to chyba jakies chwilowe.
Nie spal wczoraj w dzien i moze byl bardzo zmeczony i stad te krzyki nocne, teraz spi i czekam az sie wyspi , bo niewyspany strasznie jęczy

A w takich momentach i pzez takie nocki jestem przerazona tym jak to bedzie wygladac za chwile, moze los sie nade mna zlituje i jakos lagodnie to przejdzie

Gosia lacze sie z Toba w boli szczekajacych noca psow, nasze sasiedzkie okoliczne psy jakby sie wsciekly, czasaami mam takiego nerwa ,ze mimo ,ze do zwierzat nic nie mam, to mam ochote je wystrzelac

A mój brzuszek mimo wrazen nocnych i niewyspania grzeczny dzis, nie boli, nie twardnienie, ciesze sie, bo jeszcze sobie w tej ciazy chce troche pochodzic, w koncu to ostatnia

Olcia mysle ,ze Twoje przybieranie nie ma najmniejszego powiazania z przybieraniem dzidzi ja tam sie wazylam z tydzien temu to teraz juz tak nie tyje, mam nadzieje, ze dzidziol zabierze sobie co chce z tych 14 ,ktore juz przytylam, albo i 15

Mnie sie od dwoch nocy sni, ze karmie synka piersia, sni mi sie tryskajace mleko i duze piersi moze chociaz w szpitalu uda mi sie go troche pokarmic, bo przy MAteuszku to chyba nie dam rady

Agatkia domyslam sie jak Ci ciezko, jak Wojtus placze, mnie tez by chyba serce peklo, ale tak jak piszesz to dla jego dobra, z czasem ebdzie lepiej, a co do poscieli to TZ nie musi wiedziec, ja tez czesto mojemu zanizam ceny, a po co ma sie denerwowac i pytac czemu tyle a nie tyle

Mnie sie wydaje,ze ja nie mam duzo ciueszkow, przebralam to co zostalo, dokupilam ze 4 sztuki spiochow i licze ,ze starczy do wiosny, najwyzej jak bedzie malo domowie cos przez neta, nie chce juz w ubranka inwestowac, wole kupic cos starszemu, bo pozniej ten mlodszy tez bedzie chodzil, jak bedzie rzecz dobrej jakosci

Olcia dla takiej 1,5 latki sa takie ksiazeczki z serii obrazki dla maluchow np "To niebezpieczne", albo"Dom i mieszkanie" mój lubil i do tej pory lubi jak mu opowiadam, to takie tansze bo po ok 10-15 zl za sztuke, z takich drozszych do 50 zl to mamy np ladnie wydanego misia uszatka, duzo opowiadan do czytania, albo ksiazki z serii poczytaj mi mamo- to tez chyba taki prezent na dłużej, wszystkie znane mi dzieci lubią klocki lego duplo, tu tez z cena różnie w zależności od zestawu, takim zestawem to mogliby się bawić razem i 1,5 latka i 4 latek.
Młody płakał pierwszy raz, jak go odebrałam był w dobrym humorze. Mimo wszystko to ogromne przeżycie, zobaczymy jak będzie jutro. Czy to wypadek przy pracy (tak jak pisałam na 4 wizyty w przedszkolu pierwszy raz płakał) czy zaczyna do niego docierać, że do przedszkola będzie już chodził codziennie i niekoniecznie mu to odpowiada.

Widzę, taktyka finansowa znana w szerszym świecie kobiet. Mój Tż intelyyygentny chłopak , ja udaję, że coś kosztowało mniej, a on udaje, ze w to wierzy .
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:00   #4994
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość
Ever na nowym wątku zmień, że Alapiotrek już nie jest zaginiona
O prawda prawda aktywni codzień
i proszę o dopiskę DZIEWCZYNKA
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś

Edytowane przez alapiotrek
Czas edycji: 2014-08-20 o 16:01
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:03   #4995
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ok zmienie pod wieczor

Ma ktos jeszcze jakies zmiany???
Może dopisz jeszcze część wątku o ile pozwala na to ilość znaków w temacie ;-)
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:09   #4996
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość

Purblanka meble zamówiłam całe białe, nie mają żadnych wzorków typu w misie czy pszczółki (bardziej uniwersalne), także mam nadzieję, że wystarczą na dłużej i jakby co zawsze można dokupić jakiś regał. Jak na razie zamówiłam tylko szafę i komodę i musi wystarczyć
Ja nie mieszkam z rodzicami, ale za to z teściami i pewnie z jakieś 3 lata będę jeszcze mieszkać dlatego postanowiłam zainwestować w pokoik. Jakby co później meble zabiorę
Moje też są białe, mają tylko małe dodatki w fiolecie, ale ja mam pokój w fiolecie i szarości, więc będą pasowały I też tylko szafę i komode !
Im bardziej uniwersalne tym lepiej.

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Porównaj z cenami w aptekach/sklepach, w których kupiłabyś bez wiedzy o gemini Ale ogólnie jest taniej, rzeczy drobniejsze są tańsze o 1 - 2 zł, droższe o więcej. Mają też spory asortyment więc można uzbierać prawie całą wyprawkę i pomimo kosztów wysyłki to i tak bardzo opłaca się
Patrzyłam na ceny, faktycznie jest taniej niż ogólnie Ale muszę poczekać na jakiś świeży dopływ gotówki

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ok zmienie pod wieczor

Ma ktos jeszcze jakies zmiany???
U mnie jest Oliwier, Wojciech jakbym bliźniaków oczekiwała Możesz tylko ten przecinek wykreślić ?
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:22   #4997
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, wątek założony, możecie tam bazgrać, jak tu się miejsce skończy :P
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post47782047
Nad dwoma pierwszymi postami będę jeszcze pracować

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Wiadomo coś więcej o córeczce kilo? Imię, czy coś więcej?
Ściągnij z listy zaginionych mamuś te które sie odnalazły
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:26   #4998
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Moje też są białe, mają tylko małe dodatki w fiolecie, ale ja mam pokój w fiolecie i szarości, więc będą pasowały I też tylko szafę i komode !
Im bardziej uniwersalne tym lepiej.


Patrzyłam na ceny, faktycznie jest taniej niż ogólnie Ale muszę poczekać na jakiś świeży dopływ gotówki


U mnie jest Oliwier, Wojciech jakbym bliźniaków oczekiwała Możesz tylko ten przecinek wykreślić ?
Haha jasne jak tylko do kompa sie dorwe, bo na tel nie umiem tak ladnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:34   #4999
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

ufff skończyłam przetwarzać jabłka zajeło mi to 3 dni

moje Miłości małe właśnie oglądam bo to co wyprawia w tym brzuchu to szok aha z tym moim pępkiem to falstart był nadal siedzi w środku ale linia mi się pojawiła od biustu po samo łono

co tam jeszcze... może się pochwalę kącikiem Miłka?
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 16:37   #5000
agnieszkakr1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 297
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

ostatni
__________________
Adam 20.10.2014r.
agnieszkakr1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:42   #5001
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
ufff skończyłam przetwarzać jabłka zajeło mi to 3 dni

moje Miłości małe właśnie oglądam bo to co wyprawia w tym brzuchu to szok aha z tym moim pępkiem to falstart był nadal siedzi w środku ale linia mi się pojawiła od biustu po samo łono

co tam jeszcze... może się pochwalę kącikiem Miłka?
Pochwal się na nowym wątku
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 17:42   #5002
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Poluję teraz na pampersy iiii...
w Piotrze i Pawle jest od dzisiaj promocja na pampers premium care 39.99 a od jutra w stokrotce te zielone giant pack, obczajcie na promobaby
a kupujecie rozmiar 1 czy 2?? Chyba już było takie pytanie ale proszę przypomnijcie

Ja tak myślę, że kupię w rozmiarze 2, i białe i zielone... hmmmm....
Dzidzia rośnie jak trzeba więc chyba syncio nie będzie taki maleńki.
Premium care 1 jest od 2-5 kg
a rozmiar 2 - od 3-6 kg nie powinny być za duże jeżeli będzie miał np 3,200?

miłego wieczorku!!
__________________
41/40

Gdy rodzi się dziecko, rodzą się również mama i tata <3
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 17:46   #5003
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dotarłam, poczytałam i popiszę jak się ogarnę... a żołądek to mi już kręgosłup zjada z głodu

A jakie w POLO piękne kalanchoe są AAAA ale tylko duże doniczki a ja już nie mam gdzie tych kwiatów stawiać
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 18:07   #5004
klio69
Raczkowanie
 
Avatar klio69
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 401
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Ile przyjemności mi dostarczyłyście..ja naprawdę w tym szpitalu jestem kompletnie odcięta od świata..powiedzmy, bo wcześniej korzystałam z tel dlatego pisanie było utrudnione, a czytanie tym bardziej..teraz mam powiedzmy sprawny net Ale w sumie..to jest tak naprawdę nieistotne..

córeczka ma na imię Rita, urodziła się z wagą 1220, mierząc 41 cm..do dnia dzisiejszego przybrała na wadze i jest to 1510 lecz waga nie jest na chwilę obecną wyznacznikiem, zmagamy się z bezdechami i infekcją, która pojawiła się u małej..Pokarm otrzymuje drogą dożylną, lecz sondą przyjmuje mój jest to 5ml na 3h z czego jestem niezwykle dumna. Dodaje mi mnóstwo sił..i wiary. Ile czasu spędzimy w szpitalu..trudno powiedzieć..uzbrajam się w cierpliwość z każdym dniem, staram się być silna.. i dzielna jak ta mała istotka

Dziękuję dziewczyny za wsparcie
klio69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 18:26   #5005
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez klio69 Pokaż wiadomość
Ile przyjemności mi dostarczyłyście..ja naprawdę w tym szpitalu jestem kompletnie odcięta od świata..powiedzmy, bo wcześniej korzystałam z tel dlatego pisanie było utrudnione, a czytanie tym bardziej..teraz mam powiedzmy sprawny net Ale w sumie..to jest tak naprawdę nieistotne..

córeczka ma na imię Rita, urodziła się z wagą 1220, mierząc 41 cm..do dnia dzisiejszego przybrała na wadze i jest to 1510 lecz waga nie jest na chwilę obecną wyznacznikiem, zmagamy się z bezdechami i infekcją, która pojawiła się u małej..Pokarm otrzymuje drogą dożylną, lecz sondą przyjmuje mój jest to 5ml na 3h z czego jestem niezwykle dumna. Dodaje mi mnóstwo sił..i wiary. Ile czasu spędzimy w szpitalu..trudno powiedzieć..uzbrajam się w cierpliwość z każdym dniem, staram się być silna.. i dzielna jak ta mała istotka

Dziękuję dziewczyny za wsparcie
Klio trzymamy za Was kciuki Musisz być silna dla Rity, swoją drogą piękne imię
Jest już nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774936
odwiedzaj nas jak tylko będziesz miała siłę i pamiętaj że wszystkie jesteśmy z wami
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 18:26   #5006
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Kilo kciuki trzymamy za Ciebie bez przerwy dawaj znać co u was tu masz link do nowej czessci watku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post47785084
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 19:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.