Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-21, 13:06   #181
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Gargantuiczna ja jestem mega panikara. Boje sie igiel. O zawsze boli mnie
Ale dzis faktycznie az/reka meza bolala tak go zciskalam. Teraz juz sie przyzwyczajam, chociaz mam go dziwnie na boku nad nadgarstkiem.
Goraco mi od tego magnezu. Ale bede Wam jojdac teraz.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Gargantuiczna ja jestem mega panikara. Boje sie igiel. O zawsze boli mnie
Ale dzis faktycznie az/reka meza bolala tak go zciskalam. Teraz juz sie przyzwyczajam, chociaz mam go dziwnie na boku nad nadgarstkiem.
Goraco mi od tego magnezu. Ale bede Wam jojdac teraz.
Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Jak jeczymy to ja się przyłącze. Dzisiaj zakładali mi juz 3 wenflon, trzeba było drugi raz w ta sama żyłę, bo moje ręce zupełnie się nie nadają do nakluwania. A do tego od rana boli mnie głowa Nie wiem czy juz przedawkowalam ten magnez czy to przez tą paskudna pogodę... Ogólnie nieszczęśliwa dzisiaj jestem
Współczuję Wam, dziewczyny, tych szpitalnych przejść. W tym wszystkim dobre chociaż to, że już bliżej niż dalej- bo tak sobie wegetować w szpitalu np od 20tego tygodnia- to by była porażka. Farminka, mąż daje radę w opiece nad starszakiem?

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Sorry ze teraz tylko o sobie, ale byłam w toalecie i zobaczyłam krew na papierze ze sluzem. Pierwsza myśl k.... czop!!! Tylko ze ja byłam zrobic za przeproszeniem dwójkę. Patrzę a to co ze mnie wyszło to śluz ze skrzepami krwi. Zadzwoniłam do ginekolog, kazała sprawdzić czy to na pewno nie z pochwy. Sprawdziłam, raczej nie... Kazała jechać do chirurga, zadzwoniłam do położnej ze szpitala kazała jechać do lekarza pierwszego kontaktu. Jestem czekam w kolejce i zaraz oszaleje. Moje jelita szaleją od kilku dni i wiecznie jakby mi sie przelewało, o biegunce nie wspominając. Ale nigdy sie nie skupialam na tym co ze mnie wylatuje.... Co to jest????
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Wyszłam i nie wierze!!! Mam sie niczym nie przejmować, to mogą byc hemoroidy, a nawet jak cos z jelitami grubym to i tak mi nic na to nie poradzą. Tylko ze ja nie mam zaparć, a tym bardziej hemoroidow, chyba ze o tym nie wiem??
Dziwna sprawa . Ciekawe, co powie chirurg...
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:07   #182
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila bardzo dobra decyzja, dziwny ten lekarz... Przy hemoroidach by cię bolało wiec raczej byś wiedziała że masz

Przyszło łóżeczko ale nie ten kolor co chciałam :/ musze się zastanowić czy wymieniać czy zostawić takie...
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:08   #183
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Laila bardzo dobra decyzja, dziwny ten lekarz... Przy hemoroidach by cię bolało wiec raczej byś wiedziała że masz

Przyszło łóżeczko ale nie ten kolor co chciałam :/ musze się zastanowić czy wymieniać czy zostawić takie...
Poka, poka
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:16   #184
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Odebrałam wyniki krwi i moczu i wszystko all right !!!!!!!!!! a prawidłowe wyniki to jeden z wyznaczników porodu w tej prywatnej klinice gdzie chcę rodzić- 8 września wizyta kwalifikacyjna tam- już niedługo. Jak już będę wiedziała, że tam mogę rodzić to kamień z serca bo jak nie tam to ja nie wiem juz sama gdzie
Iiiiiiii przyszedł nam wózeczek!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg solam_20_komplet2_800x800.jpg (60,4 KB, 82 załadowań)
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:16   #185
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na USG, Witulek już nie jest taki malutki

Do tej pory na wszystkich badaniach wychodziło, że jest tak około 10 centyla, a teraz, hoho! 90 centyl. Zaczynam się bać tego tempa, bo w 4 tygodnie przybrał 900g!!! Teraz waży 1993g. Obwód główki na szczęście dalej koło 40 centyla, więc te wagę robi raczej wzrost, ale mina mi zrzedła i tak...
Rośnie Chłop jak Dąb
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Gadalam z moja gin i kazała iść bezpośrednio do chirurga wiec za godzine zaczyna przyjmować, wiec bede siedzieć przy drzwiach, a jak ten nic nie poradzi to bede dzwonić do szpitala, bo ja bym tego tak nie bagatelizowala jak ten lekarz rodzinny. Odezwe sie jak cos bede wiedzieć wiecej.
Dobra decyzja z innym lekarzem odezwij się jak tylko będziesz cos wiedziała , trzymam kciukaski
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:18   #186
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gosia gratki




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:22   #187
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Agatkia - pokazałam ale na razie to sama nie obejrzałam dokładnie bo tylko trochę z góry odpakowalam. Czekam do jutra na tż-ta, bo jak sama to otworze to potem nie złoże jak było i cały pokój mi zawali :/ i tak już się kilka kartonów wala
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 13:32   #188
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Jak jeczymy to ja się przyłącze. Dzisiaj zakładali mi juz 3 wenflon, trzeba było drugi raz w ta sama żyłę, bo moje ręce zupełnie się nie nadają do nakluwania. A do tego od rana boli mnie głowa Nie wiem czy juz przedawkowalam ten magnez czy to przez tą paskudna pogodę... Ogólnie nieszczęśliwa dzisiaj jestem
Trzymaj się tam

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Wyszłam i nie wierze!!! Mam sie niczym nie przejmować, to mogą byc hemoroidy, a nawet jak cos z jelitami grubym to i tak mi nic na to nie poradzą. Tylko ze ja nie mam zaparć, a tym bardziej hemoroidow, chyba ze o tym nie wiem??
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Gadalam z moja gin i kazała iść bezpośrednio do chirurga wiec za godzine zaczyna przyjmować, wiec bede siedzieć przy drzwiach, a jak ten nic nie poradzi to bede dzwonić do szpitala, bo ja bym tego tak nie bagatelizowala jak ten lekarz rodzinny. Odezwe sie jak cos bede wiedzieć wiecej.
Faktycznie lekarz olewacz. Dobrze, że idziesz do innego.

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Byłam właśnie na USG, Witulek już nie jest taki malutki

Do tej pory na wszystkich badaniach wychodziło, że jest tak około 10 centyla, a teraz, hoho! 90 centyl. Zaczynam się bać tego tempa, bo w 4 tygodnie przybrał 900g!!! Teraz waży 1993g. Obwód główki na szczęście dalej koło 40 centyla, więc te wagę robi raczej wzrost, ale mina mi zrzedła i tak...
Uuu duży synek się szykuje

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi i moczu i wszystko all right !!!!!!!!!! a prawidłowe wyniki to jeden z wyznaczników porodu w tej prywatnej klinice gdzie chcę rodzić- 8 września wizyta kwalifikacyjna tam- już niedługo. Jak już będę wiedziała, że tam mogę rodzić to kamień z serca bo jak nie tam to ja nie wiem juz sama gdzie
Iiiiiiii przyszedł nam wózeczek!!!
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:36   #189
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

gosia fajny wózeczek, my nasz odbieramy dopiero po porodzie, wcześnie to tylko samo nosidełko weźmiemy
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 13:43   #190
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi i moczu i wszystko all right !!!!!!!!!! a prawidłowe wyniki to jeden z wyznaczników porodu w tej prywatnej klinice gdzie chcę rodzić- 8 września wizyta kwalifikacyjna tam- już niedługo. Jak już będę wiedziała, że tam mogę rodzić to kamień z serca bo jak nie tam to ja nie wiem juz sama gdzie
Iiiiiiii przyszedł nam wózeczek!!!
Fajny wózeczek, ładne kolorki. A dużo kosztuje poród w prywatnej klinice? chcesz rodzić naturalnie?
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:03   #191
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ta służba zdrowia mnie wykończy!!! U chirurga jakies dwie baby powiedziały ze najpierw do ginekologa, bo nie wiadomo skąd ta krew i ze on pierwszy musi to zobaczyć. Tłumacze im ze byłam wczoraj u lekarza i było git i ze mnie przysłał tu, a one dalej swoje... Nie wiem co mam robić... Zaraz znow zadzwonię do gin, ale sie musze uspokoić....
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 14:22   #192
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Ja tez kąpieli nie brałam juz dawno, wygodniej mi korzystać z prysznica, choc wczoraj pomyślałam, że taka kąpiel może być odprężająca A woda wcale nie musi być gorąca, po prostu żeby była ciepła Może dobrze wpłynie nie tylko na twoje skurcze przepowiadające, ale także na samopoczucie Zapal świeczki, wlej jakiś olejek zapachowy, zrób duuużo piany i ciesz się chwilą
A co do kolejnego dzidziolka ja bardzo bym chciała mieć I tak planujemy z Tz że jak Juliuszek będzie dobiegał do roczku to zaczniemy sie starać, tym bardziej że o Juliuszka staraliśmy sie 3 lata, mam nadzieję że po laparoskopii i porodzie pierwszym łatwiej nam będzie począć drugiego Malutka A latka lecą w styczniu 30 wskoczy
Może masz racje z tą kąpielą Ja co prawda kocham gorące kąpiele, ale na taką nie mogę sobie pozwolić. Może sobie sprawię w sobotę. Na pewno wtedy będę miała mega doła, że Tż miał przyjechać a nie ma go
Ja patrząc na to jak dobrze przechodzę tą ciążę, marzę o kolejnej jak najszybciej Ale wiadomo jak to jest po porodzie. Poza tym nie mamy mieszkania, ja po macierzyńskim tracę pracę, bo nie będę miała przedłużonej umowy... Straszne mamy czasy...
Ale widzę, że nie jestem sama w chęci posiadania więcej niż jednego Maluszka. Fajnie !

Ever, u nas podobne ceny tych poduszek, mogą być i dużo droższe
Ja nie wiem, czy się zdecyduję. Zobaczymy, jak będziemy stali z finansami
Dzidzia na pewno sprawi, że dojrzejesz. Ja też na to liczę, bo jestem równie narwana

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość

PurBlanca - wg mojej wiedzy, takie poduszki - kliny są zalecane, kiedy dziecko ma problem z ulewaniem. Prostym sposobem jest też podłożenie jakichś książek pod nogi łóżeczka z jednej strony, żeby był pochył.
Ja też patriotka Jak kończyliśmy z mężem studia, to był wielki bum na wyjazdy za granicę, ale się zawzięliśmy, że damy radę tutaj i się udało
Współczuję Ci rozłąki, ja bym chyba nie potrafia tak. Po 8 godzinach już czekam na Tż
My z mężem warsztat dzieciowy zamykamy Dwójeczka spokojnie nam wystarczy Nawet wczoraj o jakiejś sensownej antykoncepcji rozmawialiśmy

Alapiotrek, ja mam fasolkę do karmienia z Mothercare, polecam, nie wiem jak by mi kręgosłup wytrzymał bez niej. Potem używałam do asekuracji przy siedzącej Zosi.

Wczoraj Zosia zapytała jakie imię dla brata wybraliśmy Kurcze, a my nadal w czarnej d.upie

Miłego dnia!
No właśnie, przy problemach a ja nie wiem czy będzie miało problemy z ulewaniem A kupować i ma leżeć...Z drugiej strony może lepiej, żeby była
Warsztat dzieciowy No przy jednym sporo roboty, przy drugim dwa razy więcej...Mi to się marzyły bliźniaki, chłopiec i dziewczynka A szanse mam, moja mama miała brata bliźniaka Gin mi powiedział, że kolejna może być bliźniacza
To może niech Zosia wybierze imię dla brata ?


Nowa, Farminka, współczuję tych wenflonów i przytulam. Nie cierpię igieł a wenflon kieeedyś jak miałam zakładany to się tak darłam, że pół szpitala słyszało. Bądźcie dzielne, przetrwacie wszystko

Gosiak, śliczny wózek

Laila co to za lekarz Cię przyjmował Nie powinno się bagatelizować krwi z miejsc, z których nie powinno ich być Domagaj się od chirurga wyjaśnienia sprawy, łaski nie robią Daj nam znać, kciuki za to, żeby było wszystko ok
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:23   #193
justyna_090
Przyczajenie
 
Avatar justyna_090
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 27
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Ta służba zdrowia mnie wykończy!!! U chirurga jakies dwie baby powiedziały ze najpierw do ginekologa, bo nie wiadomo skąd ta krew i ze on pierwszy musi to zobaczyć. Tłumacze im ze byłam wczoraj u lekarza i było git i ze mnie przysłał tu, a one dalej swoje... Nie wiem co mam robić... Zaraz znow zadzwonię do gin, ale sie musze uspokoić....
Współczuje, nie wiem co Ci lekarze czasami maają w głowach Widzą kobietę w zaawansowanej ciąży i tak traktuja przedmiotowo i wez tu się nie stresuj Ale trzymam kciuki oby wszystko się w końcu wyjaśniło i nic dzidziusiowi ani Tobie nie zagrażało

Gosiu wózeczek przepiękny

A ja właśnie dostałam cynk od tż że mamy piękne mieszkanko zaklepane także jescze troszke i wyprowadzka
justyna_090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:27   #194
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gin kazała zrobic jutro badania i sie obserwować, ide na szkole rodzenia do szpitala, s ze dzisiaj jest spotkanie z lekarzem to od razu do niego podbije i zapyt sie co mam robić. Jak ten mnie jeszcze oleje, to stwierdzę ze to przypadłość wszystkich kobiet w ciazy i sie poddaje... Miejmy nadzieje ze on bedzie normalny.
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:33   #195
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Iiiiiiii przyszedł nam wózeczek!!!
Gosia super wózeczek, też mi się białe podobały, ale mąż stwierdził, że z białym będzie problem z utrzymaniem w czystości i mnie jakoś odwiódł od tego pomysłu, ehhhh...

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Ta służba zdrowia mnie wykończy!!! U chirurga jakies dwie baby powiedziały ze najpierw do ginekologa, bo nie wiadomo skąd ta krew i ze on pierwszy musi to zobaczyć. Tłumacze im ze byłam wczoraj u lekarza i było git i ze mnie przysłał tu, a one dalej swoje... Nie wiem co mam robić... Zaraz znow zadzwonię do gin, ale sie musze uspokoić....
Szczerze wspólczuje, ale może faktycznie do gin najlepiej, zobaczy to po swojemu i wykluczy ewentualnie jakieś zagrożenia związane z ciążą. Bo taki chirurg to co on wie o tych sprawach...
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:46   #196
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gosia piekny wozek.

Laila eh Ci lekarze.

Purblanca haha az mi humor poprawilas, wyobrazilam sobie Ciebie krzyczaca z tym wenflonem co to bedzie przy porodzie - dzis polozna sie smiala ze maz z porodowki wyjdzie w siniakach

Jeju ale nuda. Spac mi sie chce, nie moge usnac ehhhh
Mam nadz. Ze w pon.'uslysze dobra wiad. Ze wychodze bo
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:47   #197
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Ta służba zdrowia mnie wykończy!!! U chirurga jakies dwie baby powiedziały ze najpierw do ginekologa, bo nie wiadomo skąd ta krew i ze on pierwszy musi to zobaczyć. Tłumacze im ze byłam wczoraj u lekarza i było git i ze mnie przysłał tu, a one dalej swoje... Nie wiem co mam robić... Zaraz znow zadzwonię do gin, ale sie musze uspokoić....
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Gin kazała zrobic jutro badania i sie obserwować, ide na szkole rodzenia do szpitala, s ze dzisiaj jest spotkanie z lekarzem to od razu do niego podbije i zapyt sie co mam robić. Jak ten mnie jeszcze oleje, to stwierdzę ze to przypadłość wszystkich kobiet w ciazy i sie poddaje... Miejmy nadzieje ze on bedzie normalny.
Co za baby
Jest taki test domowy (coś jak ciążowy) do wykrywania krwi w kale, może zrób sobie, będziesz wiedziała przynajmniej z której strony ta krew.
O taki: www. doz .pl/apteka/p2954-Test_FOB_krew_utajona_w_k ale_1_szt (usuń spacje przed i po "doz")

Cytat:
Napisane przez justyna_090 Pokaż wiadomość
Współczuje, nie wiem co Ci lekarze czasami maają w głowach Widzą kobietę w zaawansowanej ciąży i tak traktuja przedmiotowo i wez tu się nie stresuj Ale trzymam kciuki oby wszystko się w końcu wyjaśniło i nic dzidziusiowi ani Tobie nie zagrażało

Gosiu wózeczek przepiękny

A ja właśnie dostałam cynk od tż że mamy piękne mieszkanko zaklepane także jescze troszke i wyprowadzka
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:55   #198
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

witam sie w nom wątku, ale pedzicie) ciekawe czy uda mi sie nadrobic, zanim synek wstanie

a ja sie pochwale ,ze dzis kupilam spiworem do wozka na zime za 20 zl w smyku, a planowalam kupic ten z womaru za 100 cos, takze jestem szczesliwa) nocka dzis ok, ja sie wyspalam i Mateusz spal i Piotrus w brzuchu tez spal wieczorem MAteusz troche sie znowu awanturowal jak sie zbuntowalam i nie chcialam dwa razy tej samej ksiazki czytac, pomijajac to , ze co wieczor czytam ta sama codziennie

Kasiamagda , ale piekny pokoik cudnie!

Sweet kącik Alusi równiez uroczy, tak słodko

OChraniacz jest wdg mnie niezbedny, moze niekoniecznie na poczatku, ale pozniej juz tak, Mateusz jak zaczal wędrowac w nocy po lozku,to gdyby nie ochraniacz pewnie czesto by sie budzil z odcisnietymi szczebelkami na glowie, my mamy na cale lozeczko

Klio trzymam kciuki za Twoje kruszynke

Nowa zaciskaj mocno nogi, daj sie MAjuni troche podtuczyc jeszcze

Ja mam poduszke do karmienia,poprzednie nie mialam, mam ta duza i poki co jest super do lezakowaniamysle, ze do karmienia tez sie przyda, bo przy MAteuszku mialam problem z ulozeniem go na zwyklym jasku, bardzo sie musialam nagimnastykowac .

Co do twardnien to mysle, ze do 5-6 dziennie nie ma tragedii i ze to normalne, macica trenuje, no ale ja lekarz nie jestem, ja mam nieprzyjemne, ale nibolesne jakies 20sekundowe mocne twardnienia,ale zyje nadzieja ze do porodu daleko, te skurcze porodowe rozwierajace szyjke byly w moim przypadku naprawde mocne i odczuwalne, nie dalo sie ich pomylic ze zwyklymi twardnienia, ale wiadomo, ze co kobieta to inaczej.

Laila wspolczuje przezyc.. ja sie kazdego dnia modle zebym ja i moja rodzina nie chorowala, bo chodzac po lekarza, mozna liczyc, ale chyba tylko na pogorszenia.

Niby jeszcze bym chciala w ciazy pochodzic, ale z drugiej strony nie moge sie doczekac ubrania w normalne ciuchy, powrotu swojej sprawnosci, tego az w koncu wezme Mateuszka na rece, poszalejemy sobie razem , potanczymy, pobiegamy, tak mi tego brakuje, ze szok, juz nie mowiac, ze zapomnialam co to seks no i jakies winko mi sie marzy

U nas do poludnia padalo, a teraz wyszlo sloneczko, MAteusz spi,wiec watek jako tako nadrobiony, milego popoludnia, wieczoru i nocki dziewczyny

co do nr to Kasiamagda, albo inna chetna dziewczyna tez poprosze, jak zaczne rodzic to dam znac
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2014-08-21 o 15:00
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:16   #199
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

TYNKA ja chce, aby bylo juz po ciazy, no ale wiem, ze im dluzej mala w brzuszku tym lepiej.

Seks tez zapomnialam jak to jest, biegac nie moge, a piwko lub winko uwielbialam z Tz w weekendy i do tego po 1 fajce mmm, brakuje mi tego
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 15:27   #200
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila, ręce opadają jak się czyta co piszesz... Zero empatii dla pacjentów

Gosia, za wózek, bardzo ładny To ta Twoja klinika taka rozrywana, że aż trzeba się tam kwalifikować na poród?
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:30   #201
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ja w pracy do 22 ale luzik, wiec spoko

Dziewczyny jak cos o zmianka w pierwszych postac to na PW prosze bo czasami moge cos przeoczyc.

Mojra imie dopisalam.

Purblanka mam nadzieje, ze dzidzia mnie uspokoi
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:37   #202
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Ja w pracy do 22 ale luzik, wiec spoko

Dziewczyny jak cos o zmianka w pierwszych postac to na PW prosze bo czasami moge cos przeoczyc.

Mojra imie dopisalam.

Purblanka mam nadzieje, ze dzidzia mnie uspokoi
Witaj w klubie, ja do 22:30 Mi możesz Kacperka dopisać
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 15:51   #203
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gosiak - jestem na telefonie bo komputer popsuty a tu dziewczyny piszą o twoim wozeczku a mi się nie wyświetlają zdjęcia poproszę o jakiś link bo też chcę popodziwiac

Oo tak piwko mi się tez marzy... I chciałabym jednego papieroska zapalić, mimo że rzuciłam juz w lipcu zeszłego roku...
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:21   #204
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Fajny wózeczek, ładne kolorki. A dużo kosztuje poród w prywatnej klinice? chcesz rodzić naturalnie?
Właśnie nic nie kosztuje!!! Bo NFZ podpisał z nimi umowę Jedyną cegiełka jaką dokładasz do szpitala jest kwota 500zł jeśli zażyczysz sobie znieczulenie a tak wszystko za darmo. Warunkiem aby tam rodzić jest prawidłowy przebieg ciąży, bez powikłań zagrożeń itd. I chcę rodzić naturalnie , przynajmniej na taki poród się nastawiam, a co wyjdzie nie wiadomo, Juliuszek juz jest ułozony główkowo więc ten problem znika A klinka jest super sale jedno lub 2 osobowe wraz z łazienkami, tv (nie na monety :P) jedzenie takie że szczęka opada, i opieka podobno super- bardzo rodzinna atmosfera. Zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość
Gosia super wózeczek, też mi się białe podobały, ale mąż stwierdził, że z białym będzie problem z utrzymaniem w czystości i mnie jakoś odwiódł od tego pomysłu, ehhhh...
A bo widzisz biały to nie jest zwykły materiał tylko eko skóra i wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć, a ciemny materiał to len.
Cytat:
Napisane przez justyna_090 Pokaż wiadomość
Gosiu wózeczek przepiękny

A ja właśnie dostałam cynk od tż że mamy piękne mieszkanko zaklepane także jescze troszke i wyprowadzka
Gratuluje mieszkana Nic chyba tak nie cieszy jak własny kąt
Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Gosia, za wózek, bardzo ładny To ta Twoja klinika taka rozrywana, że aż trzeba się tam kwalifikować na poród?
Głównie chodzi o to żeby ciąża była bez powikłań, dobre wyniki. Jadąc tam trzeba zabrać ze sobą wszystki papiery jakie się uzbierały z badań w ciągu 9 miesięcy lekarz ogląda , bada i decyduje czy tak czy nie , jeśli tak dostaje się skierowanie do kliniki i od 37 tygodnia podlega się juz pod nich; jeździ się tam do końca ciąży 2 razy w tygodniu na ktg, i w terminie porodu trzeba się też wstawić, aby obadał lekarz czy juz coś zaczyna sie dziać jak nie to jedziesz spowrotem do domku (moja kuzynka pojechała i za 2h wróciła bo wody jej odeszły )
Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Gosiak - jestem na telefonie bo komputer popsuty a tu dziewczyny piszą o twoim wozeczku a mi się nie wyświetlają zdjęcia poproszę o jakiś link bo też chcę popodziwiac
Prosze bardzo
http://allegro.pl/nowosc-wozek-alu-s...530646667.html
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:31   #205
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dobrze, że nie tylko ja jestem "wyrodną matką" marzącą o browarze piję te 0%, ale piwa to to nie przypomina

Laila, masakra z tą naszą służbą zdrowia.. Ale może to jednak hemoroidy? Nie zawsze muszą boleć, zależy w jakim stadium zaawansowania są. Daj znać jak się coś dowiesz.
__________________
40/40
Aleksander
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:33   #206
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

line_87 Po przekwitnięciu należy usunąć łodyżki tuż za pierwszymi liśćmi od góry. Poczekać aż urosną nowe czubki i przez około miesiąc wstawić np. do kartonu albo nakryć jakimś płótnem, tylko najpierw musisz jakieś dłuższe patyki wbić w ziemię żeby materiał nie opierał się na roślinie, skąpo podlewać po miesiącu postawić gdziekolwiek tam chcesz, ale nie na bezpośrednim słońcu i za około miesiąc od wystawienia na światło powinna zakwitnąć. Jeśli roślina jest zdziczała odetnij kilka czubków wsadz do wody i j/w.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:38   #207
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dziękuję dziewczynki za miłe słowa o literkach ja jestem nimi zachwycona

Cytat:
Napisane przez ever_92 Pokaż wiadomość
Mojra imie dopisalam.
Dziękuję

Laila - oby jutro u ginki udało się w końcu czegoś dowiedzieć!

Dziewczyny mam pytanko o stanik do karmienia - kupujecie już? Niby w spisie rzeczy do porodu w moim szpitalu jest też taki stanik, ale kompletnie nie wiem, w jaki rozmiar mam celować przecież mój biust może jeszcze urosnąć do samego porodu, a i po porodzie może (ale nie musi) się zmienić! No i teraz nie wiem co robić - kupować, zamawiać, czy się wstrzymać
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:40   #208
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila- to koszmar jakis z ta nasz służbą zdrowia!!!! Może lekarz na tej szkole rodzenia okaże się byc normalnym Znieczulica straszna!!! W szpitalach, przychodniach itd powinien byc system jak w sklepach, bankach itp że jest" tajemniczy klient" tylko tu "tajemniczy pacjent" i spawdzać skurczybyków!!!! Źle obsłużony pacjent nagana- 3 nagany zawieszenie w pracy na jakiś czas Ja bym zrobiła porządek

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Ba Chodziliby jak w zegareczku
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:41   #209
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gosiak bardzo ładny, a jaki ma duży kosz na zakupy, ekstra

Idę sobie zrobić zapiekanki z pieczarkami, ostatnio mam ogromny apetyt. Najbardziej na smażone i pieczone, ogólnie takie mocno doprawione i na KFC musze tŻ-ta namówić w weekend.
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:45   #210
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko o stanik do karmienia - kupujecie już? Niby w spisie rzeczy do porodu w moim szpitalu jest też taki stanik, ale kompletnie nie wiem, w jaki rozmiar mam celować przecież mój biust może jeszcze urosnąć do samego porodu, a i po porodzie może (ale nie musi) się zmienić! No i teraz nie wiem co robić - kupować, zamawiać, czy się wstrzymać
Ja mam ten sam problem co Ty.. nie kupiłam jeszcze bo nie mam najmniejszego pojęcia jaki rozmiar a jak moje dojareczki powiększą się o pół tyle co mam ale chyba musze w coś wcelować, bo musi być nooo..

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Gosiak bardzo ładny, a jaki ma duży kosz na zakupy, ekstra

Idę sobie zrobić zapiekanki z pieczarkami, ostatnio mam ogromny apetyt. Najbardziej na smażone i pieczone, ogólnie takie mocno doprawione i na KFC musze tŻ-ta namówić w weekend.
Ja jak tylko mam na cos ochotę i pomyślę o chamskim żarciu typu KFC, Mc, chineczka albo pizza, to wszystko naraz bym jadła
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 21:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.