Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 09:19   #1081
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Hej.

Kciuki za Wasze wizyty dzis.

Czekam na/wiesci od Magsika.

Ja noc kiepska. Nie moglam usnac, mala byla dluuugo caly czas aktywna az sie przestraszylam bo na nadaktywnosc tez/trzeba/zwracac uwage. Potem doszedl mi bol miesiaczkowy brzucha i macica sie stawiala po kilka/razy. Nospa forte, w kpncu po jakims czasie puscilo.
Ale caly czas sie martwie, jeszcze ta obrona moja, panie...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Edyta ja zamowilam w czwarte, we wtorek bylo. Patrzac, ze piatek bylo swieto.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:22   #1082
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Weny do pisania ostatnio nie mam...

Chciałam tylko napisać, że bardzo mocno trzymam kciuki za Magsik!!, za wizytę Farminki, i za Tynkę- kochana, przecieraj szlaki

Mam taki budyń, że nie ogarniam co się dzieje na forum, niby czytam, ale jakoś rejestruje tylko ułamek tego co piszecie...

Miłego dnia, mamuśki!
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:27   #1083
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Weny do pisania ostatnio nie mam...

Chciałam tylko napisać, że bardzo mocno trzymam kciuki za Magsik!!, za wizytę Farminki, i za Tynkę- kochana, przecieraj szlaki

Mam taki budyń, że nie ogarniam co się dzieje na forum, niby czytam, ale jakoś rejestruje tylko ułamek tego co piszecie...

Miłego dnia, mamuśki!
mam dokładnie tak samo . . .

Dziewczyny mocne kciuki za Wasze wizyty , ja dzisiaj też wizytuję i ostatnie podglądanie synka
__________________
31.01 IIkreseczki

20.02 bijące serduszko

Fabian 20.09.2014r
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:28   #1084
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

hej, ja też miałam kiepską noc 37 tydzień rozpoczęty, jestem zmęczona i opuchnieta. Moje palce wyglądają jak serdelki z paznokciami mam nawet problem żeby obrac głupie ziemniaki. Do tego wszystkiego fatalny humor i ta barowa pogoda - dramat. Przepraszam ale musiałam się wypłakać
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:35   #1085
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Hej.

Kciuki za Wasze wizyty dzis.

Czekam na/wiesci od Magsika.

Ja noc kiepska. Nie moglam usnac, mala byla dluuugo caly czas aktywna az sie przestraszylam bo na nadaktywnosc tez/trzeba/zwracac uwage. Potem doszedl mi bol miesiaczkowy brzucha i macica sie stawiala po kilka/razy. Nospa forte, w kpncu po jakims czasie puscilo.
Ale caly czas sie martwie, jeszcze ta obrona moja, panie...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Edyta ja zamowilam w czwarte, we wtorek bylo. Patrzac, ze piatek bylo swieto.
To szybko ja słyszałam ( czytałam) że różnie bywa.

U mnie wyglądało to dzisiaj podobnie tylko nie brałam Nospy. Mały mooocno aktywny rano też szaleje. Dodatkowo jakoś za każdym razem jak jestem w toalecie to wydaje mi się że zaraz mi wody odejdą ( łapie pod tym kontem od jakiegoś czasu schiza). Ogólnie jakoś bardzo mokro mam w majtach bez wkładki się nie ruszam.Już parę razy miałam wrażenie że wody mi się sączą , ale to raczej z cała pewnością śluz
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....

Edytowane przez edytte
Czas edycji: 2014-09-03 o 10:07
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:35   #1086
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)



Edytte odpiszę jak naprawię kompa bo z komórki to żadne pisanie, a nabroiłam coś z komputerem widzę

Kciuki za Magsika, daj znać co tam słychać 😁


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 09:49   #1087
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

U mnie noc całkiem niezła, tylko raz na siku byłam!
Przyszło mi wczoraj do głowy pomacać jak tam szyjka. No i macam, a tam wszystko mega rozpulchnione... Ech, mam nadzieję, że jakoś dożyję do jutra do wizyty
A przed wizytą u gina mam jeszcze spotkanie z okulistą i badanie dna oka. Trzymajcie kciuki, bo czuję że się ostatnio coś pogorszyło (widzę rozbłyski) i mogą być problemy z porodem naturalnym... A mi się naprawdę nie chce potem zmagać z konsekwencjami CC...

Magsik trzymam kciuki za krótki pobyt w szpitalu i nierychły poród

farminka za wizytę. Tyle już wytrzymałaś, że i teraz na pewno dasz radę!


Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
To szybko ja słyszałam ( czytałam) że różnie bywa.

U mnie wyglądało to dzisiaj podobnie tylko nie brałam Nospy. Mały mooocno aktywny rano też szaleje. Dodatkowo jakoś za każdym razem jak jestem w toalecie to wydaje mi się że zaraz mi wody odejdą ( łapie pod tym kontem od jakiegoś czasu shiza). Ogólnie jakoś bardzo mokro mam w majtach bez wkładki się nie ruszam.Już parę razy miałam wrażenie że wody mi się sączą , ale to raczej z cała pewnością śluz
Ja też mam te schizy! U mnie to jest jeszcze nasilone, bo ciągle biorę luteinę dopochwowo i mam zwiększoną ilość wydzieliny, więc czasem czuję takie cieknięcie i wpadam w panikę że to wody
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 09:58   #1088
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

O kurde blade ale się tu akcje rozkręcają podczas mojej nieobecności!

Magsik - mocne kciuki za Ciebie trzymam! Oby wszystko było dobrze!

Też się zastanawiam, co u dziewczyn, które się dawno nie odzywały - np. Mixi czy Spinka?

No i mocne kciukasy za wszystkie dzisiejsze wizyty
I gratulacje kolejnych tygodni ja też wczoraj rozpoczęłam 36 tydzień, a tym samym 9 miesiąc

Też wczoraj byłam na wizycie. Tak w skrócie - pessar ładnie trzyma, bo szyjka się już nie skraca zatem mam pozwolenie na powrót do życia czyli nie muszę już cały czas leżeć co prawda poszaleć nie poszaleję, bo siły na to nie mam po 3-miesięcznym leżeniu... Ale mogę powoli ogarnąć resztę prania i zakupów z naciskiem na powoli

W przyszły piątek mam dokładne usg, a po nim będzie decyzja, kiedy zdejmujemy pessar wstępnie będzie to 19 września, ale to zależy, czy moja Mała będzie wystarczająco duża, żeby pozwolić jej już na ewentualne wyjście póki co zapowiada mi się raczej drobniejszy dzieciaczek ma być sarenka - szczupła i długa, raczej klocuszkiem nie będzie

Któraś z Was pisała o ciągłym jedzeniu - mnie też się włączyła przeogromna ssawka! Zjadam ostatnio podwójne ilości tego, co zawsze jak tak dalej pójdzie, to przez ostatni miesiąc przytyję tyle samo, co przez całą ciążę

Się rozpisałam... idę coś zjeść
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:04   #1089
edytte
Zadomowienie
 
Avatar edytte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 282
GG do edytte
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość

Ja też mam te schizy! U mnie to jest jeszcze nasilone, bo ciągle biorę luteinę dopochwowo i mam zwiększoną ilość wydzieliny, więc czasem czuję takie cieknięcie i wpadam w panikę że to wody
Wiem co to znaczy, bo też brałam gdzieś chyba do 25 tc. Tylko ja wtedy schizowałam, że krwawię .

Ciśnienie nawet w podświadomości, pewien niepokój jak widać powoli się rozpoczyna. Czy chcemy, czy nie nawet w podświadomości. Ja nadal torby nie spakowałam - walczę ze sobą, ale łóżeczko już stoi gotowe i prawie wszystko jest, brakuje mi fotelika i czekam na jakieś tam pierdołki z Gemini ( wydałam 200 zł nie tylko rzeczy dla małego, uzupełnienie trochę domowej apteczki, kosmetyków).

Jak ja się boję wizyty... czeka mnie jeszcze strzyżenie ... nie wiem jak mam się zabrać za tę partię, nie mam w domu wanny, a w brodziku ciężko . postępująca lustrzyca
__________________
19.04.2013 r.
Staś i Michaś

Tracimy coś by zrobić miejsce dla czegoś lepszego....

Edytowane przez edytte
Czas edycji: 2014-09-03 o 10:06
edytte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:06   #1090
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

cześć kochane
może nie odzywam sie ale jestem na bieżąco

trzymam kciuki i za wizyty i gratuluje kolejnych tygodni u mnie dziś 35 sie rozpoczyna....
i mocne kciuki za magsik daj znać koniecznie

postaram już teraz udzielać się częściej bo humor mi sie o dziwo poprawił
mimo nasilających się bólów kręgosłupa

w poniedziałek mam zamiar się spakować do szpitala już
póki co w piżątek dodatkowe usg a wizyta 1o.09


macie piękne pokoje niedługo postaram się wstawić fotkę naszego choć brakuje dywanu który mamy zamar kupić ok grudnia

poza tym kciuki za mamusie i dzieci starszaków

hmmm co ja miałam jeszcze komu

no za wszystkie z was trzymam kciuki żebyście były zdrowe i szczęśliwe i mocno wam kibicuje we wszytskim
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:10   #1091
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień dobry

Kciuki za dzisiejsze wizyty! Ja jutro idę podglądnąć i pomierzyć Brzdąca

Zostały mi jeszcze dwa prania dzidziusiowe i będzie spokój Reszta już pachnąca i poukładana w komodzie Tyle, że teraz mała przerwa na nasze pranie, bo już się tego nazbierało
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 10:11   #1092
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

edytte ja czekałam 3 dni robocze.

Nowa kiedy masz obrone?

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
hej, ja też miałam kiepską noc 37 tydzień rozpoczęty, jestem zmęczona i opuchnieta. Moje palce wyglądają jak serdelki z paznokciami mam nawet problem żeby obrac głupie ziemniaki. Do tego wszystkiego fatalny humor i ta barowa pogoda - dramat. Przepraszam ale musiałam się wypłakać


Mojra87 dla Ciebie za wytrzymałość w leżeniu. Jeszcze tylko trochę

Trzymam hurtowo kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 10:12   #1093
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

witam
w koncu wyspana

laila: na stronie producenta nie ma tego koloru, ktory Ty wybralas, nie wiem, po co w ogole te dziwne polaczenia. ten, co pokazalas sliczny moze masz kogos na Slowacji, kto Ci kupi?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:09   #1094
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ja również trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Magsik trzymaj się!
Widzę, że robi się u nas coraz goręcej
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:56   #1095
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Witam Kochane!
Ale się działo przez te dwa dni

Magsik trzymam mocne kciuki za Was i odezwij się jak tylko będziesz mogła!

Ja wczoraj zaczęłam 27 tydzień Więc z tego co rozumiem już mogę spokojnie rodzić

No i wczoraj też w końcu znaleźliśmy z TŻ mieszkanko do wynajęcia więc na dniach szybka przeprowadzka jeśli dobrze pójdzie

Pochwalę też się zdanym ostatnim egzaminem więc teraz tylko pół roku na uczelni i obrona uff

Piszecie o tych bólach, skurczach itd a ma może któraś z was takie jakby kłucie w pochwie co jakiś czas na tyle intensywne to jest że ledwo stoję i nie wiem co mam wtedy ze sobą zrobić.. nie wiem co to ale chyba skurcze się inaczej odczuwa...
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 11:56   #1096
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
wcześniej się nie skracała tylko dziecko było nisko ułożone i lekarz mówił żebym leżała ale jak pytałam czy jest jakieś zagrożenie to mówił, że nie, więc cały dzień nie leżałam

jak coś to będę pisać smsy do kasimagdy bo u nas w szpitalu nie ma neta a mąż chyba ten przenośny zabrał ze sobą

Tak wszystko już mam tylko kwestia spakowania, jak mama będzie to ja będę jej mówić co a ona będzie pakować
to ja czekam jakby co na wieści

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Dobrze,ze po wizycie wszystko ok. A czemu nie chcesz jeszcze rodzic? Ty jako jedyna z nas juz pełnoprawnie możesz Ja z rozwarciem już z 3 tygodnie nie rodze, więc duże szanse, że i Ty dasz radę. Chociaż bez leżenia to podejrzewać, że byłoby inaczej

Ja też dzisiaj mam wizytę, zobaczymy jak sprawy stoją i co się zmieniło od szpitala. Trochę się boję, nie ukrywam, więc proszę o kciuki. Mam nadzieję, że rokowania będą takie, że jeszcze ten tydzień wytrzymam. Tyle dalam rade to i te parę dni pociagne...
No to

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość

Dziewczyny ile czekałyście na Gemini na paczkę od realizacji?
Zamówiłam w zeszłą środę wieczorem, dostałam wczoraj rano

Cytat:
Napisane przez edytte Pokaż wiadomość
To szybko ja słyszałam ( czytałam) że różnie bywa.

U mnie wyglądało to dzisiaj podobnie tylko nie brałam Nospy. Mały mooocno aktywny rano też szaleje. Dodatkowo jakoś za każdym razem jak jestem w toalecie to wydaje mi się że zaraz mi wody odejdą ( łapie pod tym kontem od jakiegoś czasu schiza). Ogólnie jakoś bardzo mokro mam w majtach bez wkładki się nie ruszam.Już parę razy miałam wrażenie że wody mi się sączą , ale to raczej z cała pewnością śluz
Ja jak jestem w toalecie to normalnie brzuch rękoma przytrzymuję bo mam wrażenie, że dzidzia mi zaraz wyskoczy, taki nacisk... A wkładkę to noszę nieprzerwanie prawie od samego początku ciąży

Cytat:
Napisane przez Mojra87 Pokaż wiadomość
O kurde blade ale się tu akcje rozkręcają podczas mojej nieobecności!

Magsik - mocne kciuki za Ciebie trzymam! Oby wszystko było dobrze!

Też się zastanawiam, co u dziewczyn, które się dawno nie odzywały - np. Mixi czy Spinka?

No i mocne kciukasy za wszystkie dzisiejsze wizyty
I gratulacje kolejnych tygodni ja też wczoraj rozpoczęłam 36 tydzień, a tym samym 9 miesiąc

Też wczoraj byłam na wizycie. Tak w skrócie - pessar ładnie trzyma, bo szyjka się już nie skraca zatem mam pozwolenie na powrót do życia czyli nie muszę już cały czas leżeć co prawda poszaleć nie poszaleję, bo siły na to nie mam po 3-miesięcznym leżeniu... Ale mogę powoli ogarnąć resztę prania i zakupów z naciskiem na powoli

W przyszły piątek mam dokładne usg, a po nim będzie decyzja, kiedy zdejmujemy pessar wstępnie będzie to 19 września, ale to zależy, czy moja Mała będzie wystarczająco duża, żeby pozwolić jej już na ewentualne wyjście póki co zapowiada mi się raczej drobniejszy dzieciaczek ma być sarenka - szczupła i długa, raczej klocuszkiem nie będzie

Któraś z Was pisała o ciągłym jedzeniu - mnie też się włączyła przeogromna ssawka! Zjadam ostatnio podwójne ilości tego, co zawsze jak tak dalej pójdzie, to przez ostatni miesiąc przytyję tyle samo, co przez całą ciążę

Się rozpisałam... idę coś zjeść
Ja wpierdzielam jak przysłowiowa świnka najchętniej słoooodkie!!!

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ja również trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Magsik trzymaj się!
Widzę, że robi się u nas coraz goręcej
kasiakg nawet nie mów bo czuję takie dziwne napięcie jak wchodzę na forum puściłam drugie Miłkowe pranie dziś
__________________
MIŁEK
12.10.2014

Edytowane przez kasiamagda23
Czas edycji: 2014-09-03 o 12:01
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:03   #1097
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Witam Kochane!
Ale się działo przez te dwa dni

Magsik trzymam mocne kciuki za Was i odezwij się jak tylko będziesz mogła!

Ja wczoraj zaczęłam 27 tydzień Więc z tego co rozumiem już mogę spokojnie rodzić

No i wczoraj też w końcu znaleźliśmy z TŻ mieszkanko do wynajęcia więc na dniach szybka przeprowadzka jeśli dobrze pójdzie

Pochwalę też się zdanym ostatnim egzaminem więc teraz tylko pół roku na uczelni i obrona uff

Piszecie o tych bólach, skurczach itd a ma może któraś z was takie jakby kłucie w pochwie co jakiś czas na tyle intensywne to jest że ledwo stoję i nie wiem co mam wtedy ze sobą zrobić.. nie wiem co to ale chyba skurcze się inaczej odczuwa...
Lunnas chyba 37 A ja dziś zaczynam 33
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:11   #1098
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
hej, ja też miałam kiepską noc 37 tydzień rozpoczęty, jestem zmęczona i opuchnieta. Moje palce wyglądają jak serdelki z paznokciami mam nawet problem żeby obrac głupie ziemniaki. Do tego wszystkiego fatalny humor i ta barowa pogoda - dramat. Przepraszam ale musiałam się wypłakać

Mam tak samo, jakaś depresja przedporodowa czy co
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:22   #1099
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Lunnas chyba 37 A ja dziś zaczynam 33
Tak, tak 37 budyń nie odpuszcza do samego końca
Gratulacje kolejnego tygodnia

glossary, Katrina2000 Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie, jest ciężko prawda ale mamy już finisz! głowy do góry Kochane
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 12:50   #1100
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ja również trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Magsik trzymaj się!
Widzę, że robi się u nas coraz goręcej
A co będzie potem?

Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, jakaś depresja przedporodowa czy co
nie smutkaj, już nam mało zostało i będziemy się do dzieci cieszyć
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 12:53   #1101
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień Dobry
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:20   #1102
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

FArminko nie chce jeszcze rodzic, bo chyba psychicznie jeszcze nie jestem gotowa i boje sie rozlaki z mlodszym synkiem.

TZ jeszcze nie pomyl okien, mial czyscic dywany,torba tak jeszcze nie do konca ogarniecia, Mateusz urodzil sie z waga 3740 ,wiec Piotrus tez moglby troszke sie jeszcze podtuczyc
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 13:38   #1103
siuska
Raczkowanie
 
Avatar siuska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć dziewczyny

Dziś rano był kurier z łóżeczkiem, zdążyliśmy jeszcze przed pracą męża wspólnie je złożyć i już stoi ,,pod drzewkiem''

Tynka to trzymam kciuki za podtuczenie, żeby Piotruś jeszcze wytrzymał

Dziś kolejne zajęcia w SR, więc 35minut jazdy tramwajem, a potem 20 minut jeszcze piechotą i tym razem już sama będę się przeprawiać przez miasto.

Ciekawe co u Magsik.
__________________
26.09.2014 Nasz skarb Franciszek, 54cm, 3170g
siuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:02   #1104
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ciekawe co u Mixi może cisza oznacza malucha nr 2
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:06   #1105
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
FArminko nie chce jeszcze rodzic, bo chyba psychicznie jeszcze nie jestem gotowa i boje sie rozlaki z mlodszym synkiem.

TZ jeszcze nie pomyl okien, mial czyscic dywany,torba tak jeszcze nie do konca ogarniecia, Mateusz urodzil sie z waga 3740 ,wiec Piotrus tez moglby troszke sie jeszcze podtuczyc
Psychiczny i porządkowy brak gotowości doskonale rozumiem,bo też tak mam. Czekam tylko żeby za tydzień wziąć się za sprzątanie, bo na razie nie mogę, a już patrzeć nie mogę na to mieszkanie...
Co do wagi to dla mnie to byłoby jak urodzenie ok.3 miesięcznego dziecka, bo Lenka miała 900g mniej

No dobra, zmykam na wizytę
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:38   #1106
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć dziewczyny, jestem.w szpitalu od rana, ordynator opierdzielil mnie, ze wczoraj nie przyjechałam.... Szyjka jest zgladzona, powiedzial, ze może z 1cm ma, to o tyle się cieszę, ze nie jest na zero.cały dzień leżę pod kroplowkaobili mi
Ktg i wyszło pięć skurczy mama siedzi u mnie w domu i ogarnia dom po remoncie. Dzięki ze o mnie pamiętacie, zawsze tak raźniej jest
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:55   #1107
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Trzymaj się Kochana!
Fajnie, że możesz na mamę liczyć
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 14:55   #1108
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez siuska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dziś rano był kurier z łóżeczkiem, zdążyliśmy jeszcze przed pracą męża wspólnie je złożyć i już stoi ,,pod drzewkiem''

Tynka to trzymam kciuki za podtuczenie, żeby Piotruś jeszcze wytrzymał

Dziś kolejne zajęcia w SR, więc 35minut jazdy tramwajem, a potem 20 minut jeszcze piechotą i tym razem już sama będę się przeprawiać przez miasto.

Ciekawe co u Magsik.
Już się poważnie robi jak łóżeczko stoi
Dobrej zabawy na sr

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem.w szpitalu od rana, ordynator opierdzielil mnie, ze wczoraj nie przyjechałam.... Szyjka jest zgladzona, powiedzial, ze może z 1cm ma, to o tyle się cieszę, ze nie jest na zero.cały dzień leżę pod kroplowkaobili mi
Ktg i wyszło pięć skurczy mama siedzi u mnie w domu i ogarnia dom po remoncie. Dzięki ze o mnie pamiętacie, zawsze tak raźniej jest
Pamiętamy i mocno trzymamy kciuki

Kurcze mały dzisiaj szaleje jak nigdy. Żebra mam skopane i boki brzucha powypychane, aż mnie bolą jak dotykam, jakbym zakwasy miała
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:15   #1109
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć Dziewuszki
Trochę zaginęłam w akcji, ale nic jakoś mocno niepokojącego się u mnie nie dzieje. Mam skurcze przepowiadające, momentami tak silne, że nie wiem, co ze sobą zrobić, ale przechodzą, więc szczególnie nie panikuję. A z drugiej strony to już 36 tc, więc pełna gotowość Czy jak Was łapią skurcze to też oprócz bólu brzucha i piczki, boli Was tyłek? Bardzo dziwne uczucie Najgorsze, że dalej kaszlę i nic się nie zanosi bym miała przestać , ale rwa się rozeszła i jako - tako mogę chodzić.

Za wszystkie wizytujące dzisiaj Laseczki trzymam mocno kciuki i oczywiście czekam na wieści.

Farminko, Lolitko, Nowa i Magsik cieszę się, że u Was wszystko w porządku i że się albo powyjaśniały sprawy zdrowotne maluszków, albo akcja troszkę przystopowała. Tutaj szczególne uściski dla Magsik przesyłam pozytywne fluidy i moc odwagi. Będzie dobrze!

Te dni milczenia zeszły mi na kompletowaniu wyprawki, praniu, układaniu i marudzeniu. Powiem Wam, że popełniłam błąd taktyczny słuchając TŻ-ta i zabierając się za wszystko tak późno, bo bardzo dużo mnie to sił kosztuje i nerwów, że tyle do zrobienia, a ja nie mam jak. Marudzenie standardowo: wszystko boli, dzieć się rozpycha, biodra bolą, zgaga zabija i spać nie mogę już z drugi tydzień.

Torbę mam spakowaną, ale chyba zmienię koncepcję i przeniosę majdan do walizki, bo może tego nie jest może jakoś strasznie dużo, ale jest duże objętościowo: same ręczniki, podkłady i podkłady na łóżko zajmują pół torby, a gdzie reszta

Purblanka, łączę się z Tobą jako przyszła słomiana wdowa. Już zapowiedzieli TŻ w pracy, że będzie jeździł w delegację i na szkolenie, także prosto z DE będzie jeździł do Warszawy na szkolenie i wracał w niedzielę, aby we wtorek jechać znowu do DE. Z tego powodu jest duża szansa, że będę rodziła sama, bo z nikim innym niż TŻ nie chcę, a moja mama odpada od razu, bo jest wielką panikarą.


Aha, i piękne macie te pokoiki! Aż żal mi, że u nas mnie jak takiego zrobić. Cudowne

I jeszcze mnie się przyponiało, że dzisiaj na TTV o 22.00 jest program Przemka Kossakowskiego, niesamowity gościu, który zostanie na porodówce podpięty pod różne urządzenia z elektroprądami i "urodzi" dziecko. U nas program obowiązkowy! Link, który przybliży temat

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,...we,141091.html
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-03, 15:30   #1110
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem.w szpitalu od rana, ordynator opierdzielil mnie, ze wczoraj nie przyjechałam.... Szyjka jest zgladzona, powiedzial, ze może z 1cm ma, to o tyle się cieszę, ze nie jest na zero.cały dzień leżę pod kroplowkaobili mi
Ktg i wyszło pięć skurczy mama siedzi u mnie w domu i ogarnia dom po remoncie. Dzięki ze o mnie pamiętacie, zawsze tak raźniej jest
żebyś jak najdłużej wytrzymała
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 21:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.