Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 21:54   #1441
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila mnóstwo sił dla ciebie i ucałuj te cudowne stópki od e-ciotek trzymam kciuki za jutro, oby udało się odłączyć tlen i jak najszybciej wracajcie do domku. Powodzonka w ściąganiu mleczka i nie urywaj sutów hihi ładnie ci mąż ustawił minimum

Co przydało ci się w szpitalu? Jakieś podkłady na łóżko kazali mieć?
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 21:57   #1442
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Z tym gromkiem to niezłe...




Trzymam kciuki!!!!

Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
Laila, jesteście oboje bardzo dzielni. 20 ml to bardzo dużo jak na początki! Extra, że tak Ci to idzie! I to jeszcze po cesarce! gdybyś odciągnęła 10 ml, to i tak wydaje mi sie,z ę to super wynik jak na początki.

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Teraz tylko stopki Załącznik 5785201
Piękne stópki! Wzruszyłam się
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:05   #1443
siuska
Raczkowanie
 
Avatar siuska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Z tym gromkiem to niezłe...

Trzymam kciuki!!!!

Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Teraz tylko stopki Załącznik 5785201
Laila w takim razie powodzenia z laktacją. Wszystko będzie dobrze z małym, tylko trzeba być cierpliwym. Oby jutro odłączyli go od tlenu, jeżeli jest taka szansa. Życzę zdrówka dla Was obojga !!

Słodkie zdjęcie stópek
__________________
26.09.2014 Nasz skarb Franciszek, 54cm, 3170g
siuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:10   #1444
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Teraz tylko stopki Załącznik 5785201
Jej to takie wzruszające... Całuje w te śliczne maleńkie stópeczki!!! Marzę jak będę całować stópki mojego Juliuszka, robię to codziennie przed spaniem
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Z tym gromkiem to niezłe...
Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
Bardzo sie cieszę, że jest dużo lepiej Super , że udaje Ci się ściągnąć w ogóle jakąkolwiek ilość pokarmu Siła wiary ma zbawienne moce!!!
Przesyłam Buziaki dla Ciebie i Malutka Stópka
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:18   #1445
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Z tym gromkiem to niezłe...




Trzymam kciuki!!!!

Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
kurcze napusalam sie i wiadomość mi zniknela. uważam, że lekarze powinni być delikatniejsi w przekazywaniu wiadomości, taka u nas znieczulica panuje, ale powiedzieli ci, że jutro może odłączą tlen to wydaje mi się, że nie jest źle. synek nie jest mały, więc wierzę, że będzie dobrze. trzymam mocno kciuki za was oboje i przesyłam pozytywne wibracje. po obejrzeniu zdjęciz rozkleilam się, chyba mój instynkt macierzyński sie zalaczyl, a myslalam, ze go nie mam.
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek

Edytowane przez magsik
Czas edycji: 2014-09-07 o 22:21
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 22:45   #1446
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

PurBlanka: pamietamy o Tobie.

Laila: kochane, male stopki! niech maluszek rosnie zdrowo!
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 04:15   #1447
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość

a po czym poznajesz, że ci czop idzie? mi zakazali smarować brzuch balsamami bo to teŻ wywołuje skurcze bo jednak musisz ten balsam wmasować.
No tak mi się wydaje, że to to, bo mam na majtkach kawałki jakiegoś gluta. A chyba to nie jest infekcja, bo infekcyjne są inne. Sorry za dosłowność.
Jo, wsmarowuję, brzuch mi od tego nie twardnieje.
Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
Dobrze, że już się widzieliście
Bądź dobrej myśli, chyba lepiej, że lekarz mówi, jak jest, chociaż na pewno można wszystko powiedzieć delikatniej.
Trzymam kciuki za laktację. Szkoda, że nie możesz liczyć na pomoc położnych. Postaraj się nie stresować (wiem, łatwo mówić) i bądź dzielna.
Zdrowia dla Maleństwa i Ciebie
Stópki stópeczki śliczne


Witam w kolejny piękny poniedziałek naszej ciążowej przygody Po czwartej wstałam do łazienki i tak już zostało.
Robię dziś zamówienie z gemini, muszę odszukać jakieś listy, co dziewczyny wcześniej wrzucały. Na bank załapię się na darmową przesyłkę, bo jeszcze dla siebie kremy kupię.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 04:44   #1448
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzien dobry :-*
Laila mocne kciuki za laktacje i za Synka... Stopki przekochane wszystko bedzie dobrze- musi byc wazne ze jest silny

Kciuki za wizyty choc przyznaje ze nie pamietam czy ktos wizytuje oprocz Gosiaczkowej roznowy w klinice

Brawa za kolejne tygidnie szybko nam ten czas leci

Ja sie obudzilam i juz chyba nie zasne.mimo waszego wsparcia i slow otuchy zaczynam panikowac
do szpitala jedziemy na 11
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 05:39   #1449
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

dzien dobry

standardowo mam chwilke za nim zbudze Mateuszka, powiem Wam dziewczyny , ze chyba calego tego tygodnia nie dotrwam, mam mega spuchniete stopy, non stop pije, i co najwazniejsze moje skurcze juz nie sa tylko twardnieniami ,ale bolesnymi skurczami,i znowu mam mdlosci i non stop chce mi sie kupe.
Mój TZ tez w pelnej gotowosci, jak wychodze z sypialni to mowi, zebym go nie straszyla, wczoraj chcial torby do bagaznika juz wrzucic na wszelki wypadek.



Purblanca to chyba normalne , ze im wiecej twardnien tym tych ruchow czuje sie mniej, no ale wiadomo, ze dopoki nie wezmiemy zywego/zdrowego dziecka na rece to caly czas jest niepokoj.


Laila cudowne stopki z pokarmem bedzie mam mam nadzieje coraz lepiej, 20 ml to sporo, dla takiego maluszka wystarczy na poczatek

Spinka moco zaciskam kciuki za CIebie i Twojego synka

Nie wiem co ja dzis ze soba poczne, gdyby nie MAteusy walnelabym sie na lozko, a tak trzeba go jakos zajac.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 06:20   #1450
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Laila mnóstwo sił dla ciebie i ucałuj te cudowne stópki od e-ciotek trzymam kciuki za jutro, oby udało się odłączyć tlen i jak najszybciej wracajcie do domku. Powodzonka w ściąganiu mleczka i nie urywaj sutów hihi ładnie ci mąż ustawił minimum



Co przydało ci się w szpitalu? Jakieś podkłady na łóżko kazali mieć?

Dzieki dziewczyny, jednak to forum ma mega MOC! Miałam odciągać w nocy pokarm ale tak dobrze mi sie dawno nie spalo, bo pierwszy raz dziecko sąsiadki na sali dało nam spac

Dopiero teraz skończyłam ściągać te pare kropel, ale wczoraj pogadalam z Polozna i na 3/4 dóbr ma byc nawal pokarmu, jak nie bedzie to wtedy herbatki i te sprawy.

Co mi sie przydało w szpitalu?
Dostęp go forum, bez tego Waszego wsparcia bym juz chyba oszalała .

Podkłady zużyty jeden moj i jeden szpitalny rozmiar 90*60, wkłady do majtek narazie z3 szt, pomimo cesarki sie tez krwawi i oczyszcza i majtki siatkowe wielorazowe, paczka starcza, czyli 2szt. No i laktator, ale tylko dlatego ze nie mam małego ze sobą.

Wlasnie u niego byłam, tak strasznie płakał, a Ty sie tylko patrzysz dotykać go i nawet nie możesz przytulić... A tyle sie naczytałem jak ważny jest kontakt skóra do skory, dotyk, głos... Mam nadzieje ze to nadrobimy,,,

Magsik widzę ze trzymasz sie dzielnie i tak trzymaj, każdy dzien ważny dla takiego maleństwa w brzuchu.

Wlasnie co u Kilio? Wyszły?
Co z Mixi? Zapomniała o nas?


Ucalowuje wszystkie brzuszki
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 07:35   #1451
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień Dobry Laleczki
Ja musze powiedziec że o dziwo noc była w miarę, fakt, późno tez wczoraj poszłam spać, do 2 w nocy były sikowe wędrówki z 4 razy, i później do 8 rano spokój!!!!!!!!!! A myslałam , że przez tą wizytę kwalifikacyjną dziś noc bedę miałą z głowy, a tu niespodzianka

A poza tym mój Kochany Tż, wczoraj mi się przyznał, że on wolałaby żebym z dwa dni przed porodem leżała już w szpitalu i dopiero wtedy dostała bóli porodowych , więc ja mu mówię , że kto mnie weźmie do szpitala jak mi sie nic nie bedzie dziać a on , że poudaje trochę że coś tam mnie kłuje i boli- tak mnie to rozbawiło Bidulek przeżywa bardzo, i wczoraj mi powiedział , że boi sie o mnie że to na pewno taki straszny ból, ja go pocieszam i mówię że damy radę ( bo na dzień dzisiejszy zamierzamy razem rodzić), a poza tym raczej na 100% biorę znieczulenie aż mi się go szkoda zrobiło..

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
Dzien dobry :-*
Kciuki za wizyty choc przyznaje ze nie pamietam czy ktos wizytuje oprocz Gosiaczkowej roznowy w klinice
Ja sie obudzilam i juz chyba nie zasne.mimo waszego wsparcia i slow otuchy zaczynam panikowac
do szpitala jedziemy na 11
3mam kciuki za szpital!! Ogromne Buziaki!!!!
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dzien dobry

standardowo mam chwilke za nim zbudze Mateuszka, powiem Wam dziewczyny , ze chyba calego tego tygodnia nie dotrwam, mam mega spuchniete stopy, non stop pije, i co najwazniejsze moje skurcze juz nie sa tylko twardnieniami ,ale bolesnymi skurczami,i znowu mam mdlosci i non stop chce mi sie kupe.
Mój TZ tez w pelnej gotowosci, jak wychodze z sypialni to mowi, zebym go nie straszyla, wczoraj chcial torby do bagaznika juz wrzucic na wszelki wypadek.
Oojjj ojjj. 3mam kciuki abyś mogła dotrwać Jakby co dawaj znać

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, jednak to forum ma mega MOC! Miałam odciągać w nocy pokarm ale tak dobrze mi sie dawno nie spalo, bo pierwszy raz dziecko sąsiadki na sali dało nam spac

Dopiero teraz skończyłam ściągać te pare kropel, ale wczoraj pogadalam z Polozna i na 3/4 dóbr ma byc nawal pokarmu, jak nie bedzie to wtedy herbatki i te sprawy.

Co mi sie przydało w szpitalu?
Dostęp go forum, bez tego Waszego wsparcia bym juz chyba oszalała .

Wlasnie u niego byłam, tak strasznie płakał, a Ty sie tylko patrzysz dotykać go i nawet nie możesz przytulić... A tyle sie naczytałem jak ważny jest kontakt skóra do skory, dotyk, głos... Mam nadzieje ze to nadrobimy,,,

Wlasnie co u Kilio? Wyszły?
Co z Mixi? Zapomniała o nas?
Ucałuje wszystkie brzuszki
Jejusiu, jakie to musi być straszne ,że Malutek płacze, a ty nie możesz nic zrobić, taka bezsilność i bezradność.. Jeszcze troszkę i zobaczysz wszystko wróci do normy, i bedzie naprawdę dobrze!!! Na pewno nadrobicie wszystko!!!! Nosiłaś Malutka przez prawie 9 miesięcy pod serduszkiem, a on Twojego zapachu , głosu, bicia serduszka nie zapomniał i to mogę Ci zagwarantować!!!!
Fajnie, że wyspałaś się w miarę Imię dla Malutka wybrane??

A u Klio I Rity nie wiemy na razie co, tez dawno sie nie odzywała...
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 07:39   #1452
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień dobry !
Pospałam dziś bardzo długo, w nocy tylko jedna pielgrzymka na siku, sny dziwaczne, no ale jestem w miarę wyspana. Na 10 sr- ZUS, MOPR, może coś mądrego powiedzą

Laila ! Jakie cudne stópeczki Ucałuj je od nas najmocniej !
Najważniejsze, że już możesz Go podglądać, że być może odłączą Mu tlen, musisz być dobrej myśli i przesyłać Mu mnóstwo pozytywnej energii ! Ściskam Was oboje najmocniej jak tylko potrafię i trzymam kciuki żeby Mały jak najszybciej zaczął funkcjonować bez tych kabli !!

Spinka, daj znać ze szpitala, jeśli pojedziesz, jak tylko będziesz miała chwilę...Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Miłego dnia Brzuszki !
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 07:48   #1453
glossary
Raczkowanie
 
Avatar glossary
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 413
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

hej aż odpaliłam komputer, żeby zobaczyć te cudne nóżki takie kochaniutkie są trzymaj się laila
glossary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 07:50   #1454
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Teraz tylko stopki Załącznik 5785201
Ale maleńkie stópki, Laila trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzię..

Ja się witam dzisiaj w 36 tygodniu, matko jak to leci...... ręka mi nadal strasznie drętwieje w nocy, ale lekarz powiedział, że nic nie poradzi, po porodzie przejdzie, także na to liczę, choc strasznie się męczę w nocy, bo nie mogę spac z bólu
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:13   #1455
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila na pewno Ci ciężko, ale jakoś wytrzymacie i na pewno dzidzia ze wszystkim sobie poradzi Słodkie chudziutkie nóżki!

Ja zakończyłam wreszcie imprezowy maraton
W piątek poszłam na parapetówkę do koleżanki (najlepsze jest to, ze zapomniała że jestem w ciąży i jak weszłam to szczękę z podłogi zbierała ), a w sobotę i niedzielę przyjmowaliśmy gości u nas - też tak trochę parapetówkowo, bo się niedawno przeprowadzaliśmy. Nie wiem jak, ale przeżyłam to wszystko i nawet miałam siłę zrobić pyszności do jedzenia Następny raz widzimy tych znajomych pewnie dopiero po porodzie. Niesamowicie ten czas leci. Już 35 tydzień się zaczął i mamy tylko 41 dni do terminu!!!

Mnie też martwi nieobecność Mixi...
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:29   #1456
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila5
Teraz tylko stopki Załącznik 5785201
Slodziutkie Oby dzisiaj odłączyli mu tlen i dali Ci go trochę do kangurowania. Podobno to bardzo ważne dla wcześniaków, taka bliskość mamy.
Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Ale maleńkie stópki, Laila trzymamy kciuki za Ciebie i dzidzię..

Ja się witam dzisiaj w 36 tygodniu, matko jak to leci...... ręka mi nadal strasznie drętwieje w nocy, ale lekarz powiedział, że nic nie poradzi, po porodzie przejdzie, także na to liczę, choc strasznie się męczę w nocy, bo nie mogę spac z bólu
Gratuluje 9 miesiaca w takim razie Mnie od jakiegoś czasu dretwieja nogi wieczorem. Strasznie irytujace uczucie, w ogóle nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania.

tynka faktycznie wygląda na to, że coś się szykuje. Trzymam kciuki za lekki poród

Ja dzisiaj byłam na badaniach, kolejny raz powtórzyć ten nieszczęsny mocz i do tego HCV. Pani w laboratorium pytala na kiedy potrzebuje wynik to jej powiedzialam zgodnie z prawdą, że do porodu, a nie znam dnia ani godziny Ma być na środę, czyli wtedy kiedy akurat będzie ciąża donoszona. Tak więc jak rodzić to dopiero w drugiej połowie tygodnia Chociaż tak jak teraz się czuję to mam wrażenie, że jeszcze długo pociagne. Wieczorami zmieniam zdanie Poprzednio jak zaczynalam rodzić to tez z rana na forum pisalam, że to pewnie jeszcze nie to, a w nocy już na porodowce byłam

Edytowane przez farminka
Czas edycji: 2014-09-08 o 08:30
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:38   #1457
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila, prześliczne cudaśne stópki A w całości dziecię pewnie jeszcze cudniejsze Bardzo Ci kibicuję z laktacją, wierzę, że rozhula Ci się na dobre i będziesz mogła wykarmić te przesłodkie kochane maleństwo

Gratuluję kolejnych tygodni, kciuki za wszystkie wizyty i za to, żeby dzieci nie wyskakiwały za szybko

Dziewczyny, mam problem. Walczymy w domu z mrówkami
Myśleliśmy, że już się uporaliśmy a dziś patrzę a tam chodzi małe stadko.. Dziecko już jedną nogą na świecie a tu takie klocki.. czuję się bezsilna. Chyba trzeba będzie napisać do właściciela, żeby coś z tym zrobił. Jeszcze miesiąc tu nie mieszkamy a ja już mam dość przez te mrówy.. Aż mi się odechciało wszystkiego. No, dzięki za możliwość ponarzekania

Miłego dnia
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:47   #1458
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
Dzien dobry :-*

Laila mocne kciuki za laktacje i za Synka... Stopki przekochane wszystko bedzie dobrze- musi byc wazne ze jest silny



Kciuki za wizyty choc przyznaje ze nie pamietam czy ktos wizytuje oprocz Gosiaczkowej roznowy w klinice



Brawa za kolejne tygidnie szybko nam ten czas leci



Ja sie obudzilam i juz chyba nie zasne.mimo waszego wsparcia i slow otuchy zaczynam panikowac

do szpitala jedziemy na 11

Powodzenia, tam juz bedziesz w dobrych rękach. Bardzo mi sie podoba jak trafiają
tu laseczki ze skurczami co 3min, bez paniki, przyjaciółka idzie z nimi rodzic, a maź czeka pod drzwiami lub tez wchodzi. Wszystko takie zaplanowane, super. U mnie tez tak miało byc...

Cytat:
Napisane przez glossary Pokaż wiadomość
hej aż odpaliłam komputer, żeby zobaczyć te cudne nóżki takie kochaniutkie są trzymaj się laila

Dzieki, jest naprawdę kochany. Nie moge sie doczekać aż go wezmę na ręce.

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Slodziutkie Oby dzisiaj odłączyli mu tlen i dali Ci go trochę do kangurowania. Podobno to bardzo ważne dla wcześniaków, taka bliskość mamy.

Gratuluje 9 miesiaca w takim razie Mnie od jakiegoś czasu dretwieja nogi wieczorem. Strasznie irytujace uczucie, w ogóle nie mogę sobie znaleźć pozycji do spania.

tynka faktycznie wygląda na to, że coś się szykuje. Trzymam kciuki za lekki poród

Ja dzisiaj byłam na badaniach, kolejny raz powtórzyć ten nieszczęsny mocz i do tego HCV. Pani w laboratorium pytala na kiedy potrzebuje wynik to jej powiedzialam zgodnie z prawdą, że do porodu, a nie znam dnia ani godziny Ma być na środę, czyli wtedy kiedy akurat będzie ciąża donoszona. Tak więc jak rodzić to dopiero w drugiej połowie tygodnia Chociaż tak jak teraz się czuję to mam wrażenie, że jeszcze długo pociagne. Wieczorami zmieniam zdanie Poprzednio jak zaczynalam rodzić to tez z rana na forum pisalam, że to pewnie jeszcze nie to, a w nocy już na porodowce byłam

No wlasnie tego kangurowania nie moge sie doczekać, ale dopiero za pare dni...

Do środy wytrzymasz

Tynka powodzenia, czas spotkania z maleństwem juz niedługo

Lece walczyć o pokarm
Trzymam za Was kciuki, oby nie bolało, oby nic złego sie nie działo. Do pozniej....
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 08:56   #1459
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila jejku... tak strasznie musi być ci ciężko, matczyne serduszko pewnie rwie cię żeby utulić maluszka w potrzebie

Trzymam mocno kciuki za mleczko, niech cieknie strumieniami hihi i dziękujemy za praktyczne rady. kochana jesteś

No i mocno proszę Tego u Góry żeby pomógł dziś i wsparł was- niech zdejmą ten tlen i będziesz mogła popatrzeć na swoje szczęście w pełnej krasie

tynka88 trzymam kciuki za (w razie co) szybką akcję
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 09:00   #1460
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Laila podziwiam Twój spokój. Jak zobaczyłam te stópki to się wzruszyłam. Życzę Ci, żeby te parę dni bez maleństwa upłynęły błyskawicznie. Nadrobicie ten czas na pewno
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:07   #1461
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

hej dziewczyny

Gosia, powodzenia w szpitalu Tz slodziak, mój na razie stara się nie myslec o bolach porodowych (ja z reszta tez bo bym się zaczela nakrecac). ale ja przynajmniej wiem, ze będzie bolało, a mój Tz to się dopiero zdziwi

Laila, kciuki za waszego maluszka na pewno będzie dobrze

dziewczyny z tp na końcu października - ja mam termin na 31 (przynajmniej ten z usg), wiec będziemy do końca cisnąć, tez się boje ze zostane sama
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:24   #1462
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Laila, prześliczne cudaśne stópki A w całości dziecię pewnie jeszcze cudniejsze Bardzo Ci kibicuję z laktacją, wierzę, że rozhula Ci się na dobre i będziesz mogła wykarmić te przesłodkie kochane maleństwo

Gratuluję kolejnych tygodni, kciuki za wszystkie wizyty i za to, żeby dzieci nie wyskakiwały za szybko

Dziewczyny, mam problem. Walczymy w domu z mrówkami
Myśleliśmy, że już się uporaliśmy a dziś patrzę a tam chodzi małe stadko.. Dziecko już jedną nogą na świecie a tu takie klocki.. czuję się bezsilna. Chyba trzeba będzie napisać do właściciela, żeby coś z tym zrobił. Jeszcze miesiąc tu nie mieszkamy a ja już mam dość przez te mrówy.. Aż mi się odechciało wszystkiego. No, dzięki za możliwość ponarzekania

Miłego dnia
Dzień Dobry
Laila Cudowne małe stópki Trzymaj się dzielnie!

Co do mrówek posyp solą dość grubo tam gdzie chodzą i w dziurki powinny uciec.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:40   #1463
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Lilotka, próbowaliśmy już z proszkiem do pieczenia, kupiliśmy specjalny środek, który miał być super pomocny i dupa. Nie zaszkodzi spróbować z solą, ale myślę, że to tymczasowe rozwiązanie. Nie ukrywam, że chciałabym uporać się z nimi na dobre Dziękuję za radę
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:47   #1464
siuska
Raczkowanie
 
Avatar siuska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Laila Cudowne małe stópki Trzymaj się dzielnie!

Co do mrówek posyp solą dość grubo tam gdzie chodzą i w dziurki powinny uciec.
Lilotka zawsze rzuci jakąś dobrą radą Wszechwiedząca

Poza tym to dzień dobry
Ja dziś będę prasować ubranka i rozprawię się z wózkiem chyba ostatecznie i coś zamówimy.

Z napięciem teraz czytam każdy kolejny wpis wszystkich, a szczególnie jak pisze Laila !! Jesteśmy z Tobą cały czas !!

Czekamy dziś też na info od Gosi, ale o to się nie martwię, na pewno będzie pozytywna informacja !
__________________
26.09.2014 Nasz skarb Franciszek, 54cm, 3170g
siuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:07   #1465
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, jednak to forum ma mega MOC! Miałam odciągać w nocy pokarm ale tak dobrze mi sie dawno nie spalo, bo pierwszy raz dziecko sąsiadki na sali dało nam spac

Dopiero teraz skończyłam ściągać te pare kropel, ale wczoraj pogadalam z Polozna i na 3/4 dóbr ma byc nawal pokarmu, jak nie bedzie to wtedy herbatki i te sprawy.

Co mi sie przydało w szpitalu?
Dostęp go forum, bez tego Waszego wsparcia bym juz chyba oszalała .

Podkłady zużyty jeden moj i jeden szpitalny rozmiar 90*60, wkłady do majtek narazie z3 szt, pomimo cesarki sie tez krwawi i oczyszcza i majtki siatkowe wielorazowe, paczka starcza, czyli 2szt. No i laktator, ale tylko dlatego ze nie mam małego ze sobą.

Wlasnie u niego byłam, tak strasznie płakał, a Ty sie tylko patrzysz dotykać go i nawet nie możesz przytulić... A tyle sie naczytałem jak ważny jest kontakt skóra do skory, dotyk, głos... Mam nadzieje ze to nadrobimy,,,

Magsik widzę ze trzymasz sie dzielnie i tak trzymaj, każdy dzien ważny dla takiego maleństwa w brzuchu.

Wlasnie co u Kilio? Wyszły?
Co z Mixi? Zapomniała o nas?


Ucalowuje wszystkie brzuszki
Laila podziwiam Cię i Twoje maleństwo ( stópki do schrupania ) Po takich przeżyciach wciąż jesteś z nami i jeszcze dobre rady nam dajesz. Naprawdę super babka z Ciebie


Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Laila na pewno Ci ciężko, ale jakoś wytrzymacie i na pewno dzidzia ze wszystkim sobie poradzi Słodkie chudziutkie nóżki!

Ja zakończyłam wreszcie imprezowy maraton
W piątek poszłam na parapetówkę do koleżanki (najlepsze jest to, ze zapomniała że jestem w ciąży i jak weszłam to szczękę z podłogi zbierała ), a w sobotę i niedzielę przyjmowaliśmy gości u nas - też tak trochę parapetówkowo, bo się niedawno przeprowadzaliśmy. Nie wiem jak, ale przeżyłam to wszystko i nawet miałam siłę zrobić pyszności do jedzenia Następny raz widzimy tych znajomych pewnie dopiero po porodzie. Niesamowicie ten czas leci. Już 35 tydzień się zaczął i mamy tylko 41 dni do terminu!!!

Mnie też martwi nieobecność Mixi...
Poczwarkah pewnie mina koleżanki była bezcenna hehe swoją drogą śmiesznie, że zapomniała o Twojej ciąży.

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Laila, prześliczne cudaśne stópki A w całości dziecię pewnie jeszcze cudniejsze Bardzo Ci kibicuję z laktacją, wierzę, że rozhula Ci się na dobre i będziesz mogła wykarmić te przesłodkie kochane maleństwo

Gratuluję kolejnych tygodni, kciuki za wszystkie wizyty i za to, żeby dzieci nie wyskakiwały za szybko

Dziewczyny, mam problem. Walczymy w domu z mrówkami
Myśleliśmy, że już się uporaliśmy a dziś patrzę a tam chodzi małe stadko.. Dziecko już jedną nogą na świecie a tu takie klocki.. czuję się bezsilna. Chyba trzeba będzie napisać do właściciela, żeby coś z tym zrobił. Jeszcze miesiąc tu nie mieszkamy a ja już mam dość przez te mrówy.. Aż mi się odechciało wszystkiego. No, dzięki za możliwość ponarzekania

Miłego dnia
a czy to są mrówki faraonki?? jeśli tak to nie chcę Cię martwić ale na to dziadostwo podobno nie ma rady ;/ muszą same się wynieść. Podobno oblegają one jedno miejsce przez parę lat, a później się wynoszą...
Pamiętam te mróweczki z dzieciństwa, też opanowały cały blok i wszyscy z nimi walczyli, aż w końcu po paru latach problem sam minął. Na pocieszenie powiem, że one krzywdy nie zrobią, trzeba tylko dbać o porządek i resztek jedzenia nie zostawiać bo od razu do niego przywędrują.

Z tego wszystkiego się nie przywitałam
Zatem na końcu, ale witam się serdecznie

Kciuki za wizytę Gosiak

A ja mam dzisiaj kolejny dzień prania, jej wiedziałam że tego będzie dużo jak pisałyście z resztą ... ale aż tyle ?????? szok Zostały mi jeszcze minimum z 4 prania... Dobrze, że siostra zaproponowała pomoc w prasowaniu bo pewnie sama to bym prędzej urodziła niż to wszystko ogarnęła ))

I tak ciągle się zastanawiam czy się już pakować czy może czekać jeszcze ;p hmm może poczekam do środy, będzie siostra to mi pomoże

Ostatnio mam jakieś niedowierzenia... Nie wierzę, że to już tak blisko... że Lili niebawem będzie z nami i że wszystko się zmieni... Jakoś nie mogę w to uwierzyć

Życzę miłego dnia wszystkim i maluszki w brzuszkach czekać na swoje terminy e-ciocia wam radzi
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:11   #1466
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Lilotka, próbowaliśmy już z proszkiem do pieczenia, kupiliśmy specjalny środek, który miał być super pomocny i dupa. Nie zaszkodzi spróbować z solą, ale myślę, że to tymczasowe rozwiązanie. Nie ukrywam, że chciałabym uporać się z nimi na dobre Dziękuję za radę
Ja tak wypędziłam mrówki, (dodam, ze był ich naprawdę rój i nawet takie ze skszydłami) ale sól leżała około tyg. Jak bardzo dbasz o porządek i codziennie odkurzasz to posypuj codziennie przez tydzień i nie żałuj soli
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:12   #1467
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Hej

Laila nozie slodziutkie. Kciuki za Was.

Gosia powodzenia.

Spinka bedziw ok, dawaj znac jak cos.

U nas wczoraj byli znajomi, zostali na noc. Takze poszlam spoc kolo 1. I chyba co godzine sikacz byl potem.

Denerwuje sie bo brzuch nisko i stwierdzilam, ze/daruje sobiecta obrone. Wole do konca bez/stresu przezyc ciaze.
Po drugie 18 wizyta i nie wiadomo co tam sie okaze. Wole byc spakowana.
Maz/tez przezywa, zebym lezala bo jak mu opowiadam ze dzidzie u nas/się juz rodza to mowi, zeby chociaz/do wizyty wytrwac.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:12   #1468
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Wow Laila, znajdujesz czas, zeby do nas pisac... super

Mam wazne pytanie co do gemini, jak wyglada forma platnosci? Przelew z polskiego konta, czy tez karta mozna placic bankomatowa? W ten sposob ze nr karty wpisuje i oni sami sciagaja. Bo jak jak zrobie przelew z dunskiego konta na polskie to trwa 3 dni, poza tym naliczaja koszty sobie w polsce... a platnosc karta o wiele szybsza i latwiejsza. W Niemczech w euro tez dunska karta przez internet placilam.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:13   #1469
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez siuska Pokaż wiadomość
Lilotka zawsze rzuci jakąś dobrą radą Wszechwiedząca

Poza tym to dzień dobry
Ja dziś będę prasować ubranka i rozprawię się z wózkiem chyba ostatecznie i coś zamówimy.

Z napięciem teraz czytam każdy kolejny wpis wszystkich, a szczególnie jak pisze Laila !! Jesteśmy z Tobą cały czas !!

Czekamy dziś też na info od Gosi, ale o to się nie martwię, na pewno będzie pozytywna informacja !
Ej no bez przesady
Jaka wszechwiedząca

Jak coś wiem to chętnie się dziele a czy ktoś zechce skorzystać to już inna bajka.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:16   #1470
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Hej

Za mną koszmarna noc! Turlałam się po łózku, było mi duszno i gorąco i niewygodnie i brzuch bolał w każdej pozycji...... Pierwszy raz myslałam zabrac poduchę i iść do pokoju obok, bo TŻ straszna przytulanka i do tego się kręci, więc mnie zmuszał tym do zmian pozycji co było mega bolesne
No nic - kawka i do przodu
Tetry się własnie piorą, dzisiaj przyjedzie wyprawka, mam stertę małych ciuszków do poprasowania Zajęcie jest
Jeszcze obiadek jakiś, marzy mi się pieczeń i fryty I chyba upiekę muffiny marchewkowe z białą czekoladą i żurawiną

Któraś pytała czy mi się brzuch stawia - nie czuję niestety, parę razy dosłownie poczułam ale to na przestrzeni tygodni, muszę się umówić na ktg, bo dzisiaj jeszcze bardziej boli jak na okres - taki ból jak 2-1 dni przed @ Ale myślę, że jakieś 2 tygodnie jeszcze sobie conajmniej pochodzę z brzuchem.

Gosia daj znać po rozmowie co i jak Na pewno wszystko dobrze pójdzie, ale jestem ciekawa jak taka rozmowa kwalifikacyjna na poród wygląda (kosmos to dla mnie jakiś )

Spinka kciukasy za szpital, pisz do nas jak będziesz mieć możliwość

Laila dużo sił dla Was! Na pewno niedługo już będziesz mogła przytulić swojego maluszka Silny chłopczyk z niego

Której czop odchodził?
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 21:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.