Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 21:12   #1621
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała juz 37 tydzien...

Bylam dzis na/sr po obrazek zalegly i polozna mi pow, ze brzuch nisko... Hmm
Na szczescie czas szybko leci...
O juz brzuszek nisko, coraz blizej
Dobranoc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:55   #1622
magsik
Zadomowienie
 
Avatar magsik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 387
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

czesc, ja sie tylko na szybko melduję.
jeszCze sie trzymam, ale leki nie bardzo dzialaja, dzis mialam sporo skurczow tylko najlepsze jest to ze ja ich nie czuje. lożyzko już jest dojrzałe wiec najprawdopodobniej urodzę następna biorąc pod uwagę, że czwartek/piątek mnie wypisują i odstawiam leki bo wtedy zaczne 38 tydzień i już ciąża będzie donoszona. samopoczucie średnie bo się boję jak ja dam radę bez znieczulenia.... nie mam pojecia co sie dzieje na forum, wybaczcie.
__________________
Nasz wielki dzień 21.05.2011r.

23.09.2014 Michałek
magsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 05:39   #1623
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

dzien dobry

no i moje skurcze raczej ustaly TZ sie cieszy na wywolywanie przytulankami,ale daje sobie jeszcze z tydzien

FArminka ale ladnie Tomek przybral czyli powienien miec przy porodzie wage okolo 3 kg albo i lepiej

Laila ciesze się,ze u Was coraz lepiejzycze szybkiego powrotu do domu i coraz wiecej mleczka a te kobiety to jakies nawiedzone chyba, jak jak tak w ogole mozna, wiadomo, ze kobiecie po porodzie hormony szaleja, jeszcze dziecko wczesniaczek, a te takie teksty, nie wiem jakbym sie zachowala, ale podejrzewam, ze nie mialabym w stanie poporodowym sily na walke z babsztylami i bym ryczala po kontach, trzymaj sie i nie daj sie! niedlugo wrocicie do domu i nikt nie bedzie CI truł.


Lilotka to pokaznego mężczyzne masz w brzuszkua sama tak niewiele przytylas

Magsik nie boj sie , dasz rade!

JA szybko jem sniadanie ,a o 7 budze Mateuszka , oby tylko dzis nie padalo, bo dostaje szalu w domu a ja przy nim.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 06:50   #1624
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry.



Laila za synka Spinka Tobie to samo.



Ja dziś po USG niestety nie udało się, bo synek był uparty i patrzył w dół więc nie można było zrobić zdjęcia. Z dobrych wieści to to, ze ładnie się rozwija i nieźle rośnie ma już 2600 g Wyniki z cholestazy i glukozy wyszły ok, ale swędzenie nie ustępuje, najgorzej jest wieczorem, że czasami nie moge zasnąc... dostałam zyrtec 2x dziennie. za tydz wizyta w szpitalu (ustalenie terminu CC) za dwa tyg. ostatnia wizyta u mojego ginekologa a później do końca ciąży to położna będzie do mnie przyjeżdżała badać mnie w domu. Od początku przybrałam 11.5 kg Ciekawe ile będzie na koniec.



Kciuki za wizyty i wyniki

Piękna waga i Twoja i synka. Super!

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Laila gratulacje za rozkręcającą się laktacje i dla synka.







Duży synek już! Napięty grafik masz

11,5 kg to waga chyba książkowa



Dziewczyny, czy ból taki jak na miesiączkę oznacza skurcze?

Tak to sa skurcze, taki bol jak na miesiączki brzucha i pleców.

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
czesc, ja sie tylko na szybko melduję.
jeszCze sie trzymam, ale leki nie bardzo dzialaja, dzis mialam sporo skurczow tylko najlepsze jest to ze ja ich nie czuje. lożyzko już jest dojrzałe wiec najprawdopodobniej urodzę następna biorąc pod uwagę, że czwartek/piątek mnie wypisują i odstawiam leki bo wtedy zaczne 38 tydzień i już ciąża będzie donoszona. samopoczucie średnie bo się boję jak ja dam radę bez znieczulenia.... nie mam pojecia co sie dzieje na forum, wybaczcie.

Gratulacje za tak wysoki tydzien bez znieczulenia dasz radę spokojnie, te bóle co mi wyszły przed cesarka to był pikus przy tym jak mnie bolało wcześniej, wiec chciałam dotrwać wlasnie do porodu naturalnego, by sie przekonać czy moze byc cos gorszego
Trzymam kciuki, teraz to możesz rodzic na spokojnie...
Czekam na Ciebie z niecierpliwością ;-)

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Kilio sie nie odzywała czy przeoczylam?
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:33   #1625
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć Brzuszki !
Przepraszam ,że się wczoraj nie odezwałam, było opóźnienie w wizytach, weszłam późno a potem od razu na noc do koleżanki, więc nawet nie miałam jak wejść na forum..Dziś już rodzice wracają, koniec wędrówek po ludziach

Wizyta ok, trochę się wystraszyłam, jak weszłam na wagę, bo przybrałam przez 4 tygodnie 0,6kg I już panika i mówię do lekarza czy to znaczy, że Mały nic nie przybrał czy jak ?
Ale przybrał 0,8kg i waży już 2300 Rośnie chłopisko Lekarz powiedział, że może nie będzie długi ale będzie jak antałek- okrąglusi Tak mnie to rozbawiło, że do teraz mam uśmiech na ustach. Miał dzień focha, nie chciał żadnych zdjęć. Jest ułożony główką na dół, i już marne szanse na przekręcenie. Pomierzył jego tętnice, jakieś żyły mózgowe i łożyskowe, czy jak to się zowie, jak mu powiedziałam, że się nie pokoję tymi ruchami. Powiedział, że wszystko jest ok, że mam się nie martwić...Szyjka mięciutka niestety, gotowa do porodu Kolejna wizyta za 3 tygodnie i wtedy zdecydujemy czy czekamy jeszcze czy na drugi dzień widzimy się na oddziale na zdjęcie pessara Matulu, czas porobić zakupy i się spakować Dzięki za kciukasy !!

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Purblanka rozumiem jak Ci ciężko, przez telefon strasznie ciężko jest rozmawiać o problemach, nie wspominając że to prawie niemożliwe jest aby się pogodzić. Kiedyś mój mąż wyjechał na dwa tygodnie tylko i już były jazdy. Ale pamiętaj że jak się spotkacie na żywo to na pewno będzie zupełnie inaczej i bez problemu się dogadacie.
[QUOTE=ever_92;48061822]Purblanka co do sytuacji z Tz... mialam cos podobnego. Tz zapiepszal od rana do nocy, ja bylam na urlopie w Pl, wrocilam bylo nie lepiej tylko gorzej. Tz nie mial.czasu na.nic, na rozmowe, na przytulanie, ja czulam sie zle, bylam zmeczona, nie mialam sily na nic, pracowalam. Bylo bardzo zle miedzy nami, az tak ze mowilam, ze sie wyprowadze. To ze zlosci i wiedzialam, ze to przez to, ze.brak czasu nawet na rozmowe!! I dlatego tak wychodzi. Mimo ze mieszkamy przeciez razem. A zwiazku na odleglosc ani ja ani on sobie.nie wyobrazamy. Wiec u Was to pewnie tez chwilowe i daj Wam czas, jak bedzie normalnie, powinno sie ulozyc. Moj Tz uwaza, ze to praktyczne jest najwazniejsze, no bo warunki musza byc.dobre, z 1 str rozumiem, ale z drugiej bardzo.cienko z.byciem przy mnie jak.cos zle sie czuje (no bo co mam robic, siedziec i Cie glaskac?!), noszeniem ciekich zakupow... on nie ma jak ani czasu. I wczesniej ja go nie rozumialam, ani on mnie i hardcore byl. Teraz przeszlo juz...
/QUOTE]
Dziękuje Dziewczyny za wsparcie. Na prawdę, pomimo wielu kumpelek, łatwiej mi tutaj się wygadać i dostać miłe słowo Jest ciężko, ale jakoś musimy dać radę. Mam nadzieję, że przyjedzie jak planuje chociaż na chwilę i mnie wytuli

Przepraszam, że Was nie po nadrabiam, lecę się wykąpać , do pracy zawieść zwolnienie, później sr, muszę zawieść papiery na studia, bo idę na kolejne A później dostałam zaproszenie do innej brzuchatki na obiad. Będę wieczorkiem, bo jeszcze z rodzicami bym chciała pogadać.
Za wszystkie wizyty, skurcze, Maluszki na świecie, Brzuszki stresujące się.. i całusy !
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:54   #1626
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

magsik bardzo się cieszę, że wszystko dobrze i że do domu wychodzisz Moja położna twierdzi, że bez znieczulenia jest szybciej
Swoją drogą ciekawe ile z nas ma skurcze a o tym nie wie

PurBlanka za udaną wizytę.

Witam po ciężkiej nocy. Już się chyba do porodu nie wyśpie. Ręce mi drentwieją, biodro boli i ciężko mi się odwracać. No i budzik o 7 też mi nie ułatwia życia

Mój synek chyba się dziś próbował przekręcić w brzuchu, bo nad ranem czułam go jakoś inaczej niż zwykle, a rano brzuch miałam jakiś inny, jakby młody w poprzek leżał. Teraz już wróciło do normy, ale wystraszyłam się, że się pośladkowo ułoży. Mam nadzieję, że już jest na to za duży
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:20   #1627
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Kochane!

Mało pisze, bo średnio ogarnięta jestem ostatnio... Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! Magsik- przecieraj szlaki

Kupiłam płyn Dzidziuś do płukania- pięknie pachnie, Jelp się przy nim chowa.

Poza tym opadł mi brzuszek, czuję to ewidentnie. Chociaż przewiduję, że w pt dowiem się, ze KLEMENTYNA (pozdro dla Lilotki ;P ) pozamykana na cztery spusty i o porodzie to mogę sobie narazie pomarzyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140910_085931.jpg (72,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140910_091526.jpg (75,0 KB, 78 załadowań)
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 08:30   #1628
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień Dobry U mnie noc ciężkawa, budziłam się chyba co godzinę, i to tylko na siku ale tak po prostu. W ogóle nie wiem czy to pogoda czy co.. ale mam takie duszności , ze szok.. cały czas mi jest gorąco, okno w sypialni otwarte całą noc, a mimo to i tak dla mnie ukrop..
Co do skurczów, to nie wiem czy ja też je mam, ale czasem zaboli mnie podbrzusze jak na miesiączkę, dziś w nocy też z 2 razy mnie zabolało, ale nie jakoś mocno lekko. I czuję że mnie w Grażynie czasem strzyka- tak zakłuje.
Farminko- Gratulacje, bo zaczynasz dziś już 38 tydzień

Wszystkim Mamusiom Gratuluję rozpoczętych tygodni i ewentualnych wizyt

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
czesc, ja sie tylko na szybko melduję.
jeszCze sie trzymam, ale leki nie bardzo dzialaja, dzis mialam sporo skurczow tylko najlepsze jest to ze ja ich nie czuje. lożyzko już jest dojrzałe wiec najprawdopodobniej urodzę następna biorąc pod uwagę, że czwartek/piątek mnie wypisują i odstawiam leki bo wtedy zaczne 38 tydzień i już ciąża będzie donoszona. samopoczucie średnie bo się boję jak ja dam radę bez znieczulenia.... nie mam pojecia co sie dzieje na forum, wybaczcie.
Super że tyle wytrzymałaś!!!! Trzymamy tu wszystkie kciuki za Was!!! Daj znać jakby co Buziaki!!
Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Wizyta ok, trochę się wystraszyłam, jak weszłam na wagę, bo przybrałam przez 4 tygodnie 0,6kg I już panika i mówię do lekarza czy to znaczy, że Mały nic nie przybrał czy jak ?
Ale przybrał 0,8kg i waży już 2300 Rośnie chłopisko Lekarz powiedział, że może nie będzie długi ale będzie jak antałek- okrąglusi Tak mnie to rozbawiło, że do teraz mam uśmiech na ustach. Miał dzień focha, nie chciał żadnych zdjęć. Jest ułożony główką na dół, i już marne szanse na przekręcenie. Pomierzył jego tętnice, jakieś żyły mózgowe i łożyskowe, czy jak to się zowie, jak mu powiedziałam, że się nie pokoję tymi ruchami. Powiedział, że wszystko jest ok, że mam się nie martwić...Szyjka mięciutka niestety, gotowa do porodu Kolejna wizyta za 3 tygodnie i wtedy zdecydujemy czy czekamy jeszcze czy na drugi dzień widzimy się na oddziale na zdjęcie pessara Matulu, czas porobić zakupy i się spakować Dzięki za kciukasy !!
PurBlanuś super wieści Sporo przybrał rośnie mężczyzna Mój Julinek też na ostatnich wizytach tak się zakrywał że nie dało mus się zrobić zdjęć, cały czas majstuje rąsiami przy Buziuńce
Pewnie się cieszysz, że rodzice już wracają. Suuper!!! Bedziesz bezpieczniejsza
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:36   #1629
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ja dzisiaj witam się z wykonanym moim planem minimum tzn. skończonym 37 tygodniem. Zaczynamy 38 Niestety zapowiada się na to, że na tym skonczymy, bo dzisiejsze ktg z rana wyszło źle Za półtorej godzinki idę na powtórkę, a jak nie będzie poprawy to szpital. Nawet nie wiem co więcej pisać, bo zupełnie się tego nie spodziewalam i wystraszona jestem... Nie wiem nawet gdzie jechać do szpitala w razie czego, bo jeśli trzeba będzie szybko to nie wiem czy dojade tam gdzie chciałam...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Gosia dzięki za pamięć
Agatkia faktycznie bardzo się obniżył, tak sobie śmiesznie zwisa Może jeszcze Cie zaskoczy i wykluje się szybciej Tak czy inaczej to juz nie znamy dnia ani godziny
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:37   #1630
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj witam się z wykonanym moim planem minimum tzn. skończonym 37 tygodniem. Zaczynamy 38 Niestety zapowiada się na to, że na tym skonczymy, bo dzisiejsze ktg z rana wyszło źle Za półtorej godzinki idę na powtórkę, a jak nie będzie poprawy to szpital. Nawet nie wiem co więcej pisać, bo zupełnie się tego nie spodziewalam i wystraszona jestem... Nie wiem nawet gdzie jechać do szpitala w razie czego, bo jeśli trzeba będzie szybko to nie wiem czy dojade tam gdzie chciałam...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Gosia dzięki za pamięć
Agatkia faktycznie bardzo się obniżył, tak sobie śmiesznie zwisa Może jeszcze Cie zaskoczy i wykluje się szybciej Tak czy inaczej to juz nie znamy dnia ani godziny

Farminka
, a co konkretnie pokazało ktg?
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:42   #1631
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Kochane!

Mało pisze, bo średnio ogarnięta jestem ostatnio... Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! Magsik- przecieraj szlaki

Kupiłam płyn Dzidziuś do płukania- pięknie pachnie, Jelp się przy nim chowa.

Poza tym opadł mi brzuszek, czuję to ewidentnie. Chociaż przewiduję, że w pt dowiem się, ze KLEMENTYNA (pozdro dla Lilotki ;P ) pozamykana na cztery spusty i o porodzie to mogę sobie narazie pomarzyć
Faktycznie opadł

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj witam się z wykonanym moim planem minimum tzn. skończonym 37 tygodniem. Zaczynamy 38 Niestety zapowiada się na to, że na tym skonczymy, bo dzisiejsze ktg z rana wyszło źle Za półtorej godzinki idę na powtórkę, a jak nie będzie poprawy to szpital. Nawet nie wiem co więcej pisać, bo zupełnie się tego nie spodziewalam i wystraszona jestem... Nie wiem nawet gdzie jechać do szpitala w razie czego, bo jeśli trzeba będzie szybko to nie wiem czy dojade tam gdzie chciałam...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Gosia dzięki za pamięć
Agatkia faktycznie bardzo się obniżył, tak sobie śmiesznie zwisa Może jeszcze Cie zaskoczy i wykluje się szybciej Tak czy inaczej to juz nie znamy dnia ani godziny
Gratuluje donoszonej ciąży
Wyszły Ci skurcze na ktg?
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 08:49   #1632
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Skurczy nie mam, ale małemu tętno spada. Dzisiaj praktycznie przez cały zapis nie przekraczał 125, a często było miedzy 110 a 120. Strasznie powoli biło serducho, aż na ucho było słychać Jeszcze daje radę, ale jakoś tak ledwie ledwie ;( Możliwe, że będzie trzeba jak u Lailii- wyjmujemy maluszka...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:51   #1633
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Skurczy nie mam, ale małemu tętno spada. Dzisiaj praktycznie przez cały zapis nie przekraczał 125, a często było miedzy 110 a 120. Strasznie powoli biło serducho, aż na ucho było słychać Jeszcze daje radę, ale jakoś tak ledwie ledwie ;( Możliwe, że będzie trzeba jak u Lailii- wyjmujemy maluszka...
Bądź dobrej myśli!!! Trzymam mocno kciuki za Was!!!
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:52   #1634
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj witam się z wykonanym moim planem minimum tzn. skończonym 37 tygodniem. Zaczynamy 38 Niestety zapowiada się na to, że na tym skonczymy, bo dzisiejsze ktg z rana wyszło źle Za półtorej godzinki idę na powtórkę, a jak nie będzie poprawy to szpital. Nawet nie wiem co więcej pisać, bo zupełnie się tego nie spodziewalam i wystraszona jestem... Nie wiem nawet gdzie jechać do szpitala w razie czego, bo jeśli trzeba będzie szybko to nie wiem czy dojade tam gdzie chciałam...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Gosia dzięki za pamięć
Farminko trzymam mocno kciuki I tak długo z Tomciem wytrzymaliście Przeżywam to tym bardziej, że mamy taki sam termin Dawaj znac jakby co 3mam kciuki ogromne Buziaki!!!
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:53   #1635
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Kochane!

Mało pisze, bo średnio ogarnięta jestem ostatnio... Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! Magsik- przecieraj szlaki

Kupiłam płyn Dzidziuś do płukania- pięknie pachnie, Jelp się przy nim chowa.

Poza tym opadł mi brzuszek, czuję to ewidentnie. Chociaż przewiduję, że w pt dowiem się, ze KLEMENTYNA (pozdro dla Lilotki ;P ) pozamykana na cztery spusty i o porodzie to mogę sobie narazie pomarzyć
Nie znam się na tym ale jak dla mnie jest bardzo nisko

Farminko nie martw się, będzie dobrze Tomcio jest już duży.
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 08:53   #1636
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Skurczy nie mam, ale małemu tętno spada. Dzisiaj praktycznie przez cały zapis nie przekraczał 125, a często było miedzy 110 a 120. Strasznie powoli biło serducho, aż na ucho było słychać Jeszcze daje radę, ale jakoś tak ledwie ledwie ;( Możliwe, że będzie trzeba jak u Lailii- wyjmujemy maluszka...
Ojej
W takim razie trzymam mocno
Na szczęście Tomek już duży i donoszony więc w razie co poradzi sobie po tej stronie brzuszka
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:05   #1637
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Hej.

Magsik juz taki tydzien, ze sie nie martw.

Purblanka super waga az mnie ciekawi jak za tydzien mój dziec bedzie ważyl

Farminko nie stresuj się. Juz dawno mialaas byc po a i tak pociągnełas... Obys rodziła w szpitalu, w którym chcesz...

Agatka brzunio nisko, ale taki tydzien to chyba ma juz prawo

My dzis wyspani, maz nadal spi bo pogoda barowa . Ale ja juz glodna i musze go obudzic zrobie sniadanko bo dzis ostatni dzien jego urlopu... Buuu
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:09   #1638
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Kochane!

Mało pisze, bo średnio ogarnięta jestem ostatnio... Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące! Magsik- przecieraj szlaki

Kupiłam płyn Dzidziuś do płukania- pięknie pachnie, Jelp się przy nim chowa.

Poza tym opadł mi brzuszek, czuję to ewidentnie. Chociaż przewiduję, że w pt dowiem się, ze KLEMENTYNA (pozdro dla Lilotki ;P ) pozamykana na cztery spusty i o porodzie to mogę sobie narazie pomarzyć
Wow, rzeczywiście widać że opadł Nie sądziłam że to jest takie wyraźne - nie da się przegapić. Podobno zmiana kształtu może być równie dobrze kilka tygodni jak i kilka godzin przed porodem, więc nie znasz dnia i godziny Na wizycie szyjka może być zamknięta a parę godzin później może zacząć się poród.
Tobie już zostało do końca malutko - trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj witam się z wykonanym moim planem minimum tzn. skończonym 37 tygodniem. Zaczynamy 38 Niestety zapowiada się na to, że na tym skonczymy, bo dzisiejsze ktg z rana wyszło źle Za półtorej godzinki idę na powtórkę, a jak nie będzie poprawy to szpital. Nawet nie wiem co więcej pisać, bo zupełnie się tego nie spodziewalam i wystraszona jestem... Nie wiem nawet gdzie jechać do szpitala w razie czego, bo jeśli trzeba będzie szybko to nie wiem czy dojade tam gdzie chciałam...

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Gosia dzięki za pamięć
Agatkia faktycznie bardzo się obniżył, tak sobie śmiesznie zwisa Może jeszcze Cie zaskoczy i wykluje się szybciej Tak czy inaczej to juz nie znamy dnia ani godziny
Biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze przeżycia wykonanie "planu minimum" uważam za i tak duży sukces Jesli drugie ktg wyjdzie też źle to na pewno Cię gdzieś pokierują, na pewno nie zostaniesz bez opieki, nie martw się
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:13   #1639
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć!

Magsik - super, że tyle wytrzymałaś teraz już bezpieczniej w razie czego

Farminka - gratulacje za donoszoną ciążę kciuki za jeszcze tyle ile chcesz i żeby tętno się unormowało a w razie czego to też już bezpiecznie przytuliska Maluszka

Laila - brawo za rozkręconą laktację super sobie radzisz i już niedługo będziesz mogła tulić swojego Maluszka w domku

Agatkia - o tak, teraz zdecydowanie nisko ten brzuszek

Gosia - brawo za udaną wizytę kwalifikacyjną

Nowa - trzymaj jeszcze nóżki mocno Niech jeszcze Majunia podrośnie troszeczkę

Mortisha - też mam nadzieję, że moja Mała już za duża na fikołki A ja chyba właśnie z tych co jeśli mają skurcze (a pewnie jakieś były skoro szyjka się skróciła trochę) to ich kompletnie nie czuję i nie rozpoznaję...

PurBlanka - ślicznie rośnie Maluszek! No i jak dobrze pamiętam to chyba niedługo wypłata przyjdzie i będziesz mogła poszaleć z zakupami

Tynka - no to z tydzień i do dzieła
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 09:16   #1640
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez magsik Pokaż wiadomość
czesc, ja sie tylko na szybko melduję.
jeszCze sie trzymam, ale leki nie bardzo dzialaja, dzis mialam sporo skurczow tylko najlepsze jest to ze ja ich nie czuje. lożyzko już jest dojrzałe wiec najprawdopodobniej urodzę następna biorąc pod uwagę, że czwartek/piątek mnie wypisują i odstawiam leki bo wtedy zaczne 38 tydzień i już ciąża będzie donoszona. samopoczucie średnie bo się boję jak ja dam radę bez znieczulenia.... nie mam pojecia co sie dzieje na forum, wybaczcie.
trzymaj się magsik i zaciskaj nóżki! pomyśl sobie, że wiele kobiet rodzi bez znieczulenia, nie wiem czy Ciebie to pocieszy ale u mnie w szpitalu nie dają czy sn znieczulenia bo anestezjolog jest na innym oddziale a tak to musiałby cały czas być przy mnie, dają znieczulenie tylko przy bardzo skomplikowanych porodach i przy cesarkach ehh także wiem co czujesz...

farminko trzymam kciuki mocno za Ciebie i tak długo już wytrzymałaś i gratuluję 38 tygodnia

Wczoraj na szkole rodzenia oglądałam film "Dotyk miłości" o masowaniu dzidziolka, przynosi wiele korzyści i jest to świetna forma kontaktu i nawiązywania więzi ze swoim dzieckiem ja postaram się regularnie wykonywać masaż i polecam obejrzenie filmu jeżeli będziecie miały możliwość, może na torrentach gdzieś jest.

U mnie noc całkiem niezła ale znów zaczęły się wycieczki do toalety, a już tak fajnie się uspokoiło, że chodziłam tylko 1 raz w ciągu nocy ehhh

Zmieniłam swój avatar, jest to zdjęcie z sesji brzuszkowej za jakiś czas dostanę resztę jak robili mi zdjęcie na leżąco to wyglądało jakbym miała wzdęcie lub tłuszczyk mi się nazbierał heheh
__________________
41/40

Gdy rodzi się dziecko, rodzą się również mama i tata <3

Edytowane przez Letk_a
Czas edycji: 2014-09-10 o 09:18
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:16   #1641
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Farminka, Lilotka super, że wizyty ok.

Kasiamagda gdzie wysyłasz zdj. do wywołania bo mamy ok 300 szt.
nowa na allegro u użytkownika foto-grosik już 3 raz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Skurczy nie mam, ale małemu tętno spada. Dzisiaj praktycznie przez cały zapis nie przekraczał 125, a często było miedzy 110 a 120. Strasznie powoli biło serducho, aż na ucho było słychać Jeszcze daje radę, ale jakoś tak ledwie ledwie ;( Możliwe, że będzie trzeba jak u Lailii- wyjmujemy maluszka...
farminko

u mnie wszystko w porządku jedynie biodra bolą w nocy, troche to upierdliwe...
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 09:35   #1642
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość
trzymaj się magsik i zaciskaj nóżki! pomyśl sobie, że wiele kobiet rodzi bez znieczulenia, nie wiem czy Ciebie to pocieszy ale u mnie w szpitalu nie dają czy sn znieczulenia bo anestezjolog jest na innym oddziale a tak to musiałby cały czas być przy mnie, dają znieczulenie tylko przy bardzo skomplikowanych porodach i przy cesarkach ehh także wiem co czujesz...

farminko trzymam kciuki mocno za Ciebie i tak długo już wytrzymałaś i gratuluję 38 tygodnia

Wczoraj na szkole rodzenia oglądałam film "Dotyk miłości" o masowaniu dzidziolka, przynosi wiele korzyści i jest to świetna forma kontaktu i nawiązywania więzi ze swoim dzieckiem ja postaram się regularnie wykonywać masaż i polecam obejrzenie filmu jeżeli będziecie miały możliwość, może na torrentach gdzieś jest.

U mnie noc całkiem niezła ale znów zaczęły się wycieczki do toalety, a już tak fajnie się uspokoiło, że chodziłam tylko 1 raz w ciągu nocy ehhh

Zmieniłam swój avatar, jest to zdjęcie z sesji brzuszkowej za jakiś czas dostanę resztę jak robili mi zdjęcie na leżąco to wyglądało jakbym miała wzdęcie lub tłuszczyk mi się nazbierał heheh
Bardzo ładny avatar
U mnie w szpitalu jest możliwość znieczulenia tylko do godziny 15 bo potem w szpitalu zostaje tylko jeden anestezjolog i jest od nagłych przypadków tylko. Nastawiam się więc na rodzenie bez znieczulenia
Masaże dzidziolka też polecam. Robiłam Łucji i ona je bardzo lubiła, uspokajały ją. Teraz też będę synka masować

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
nowa na allegro u użytkownika foto-grosik już 3 raz

farminko

u mnie wszystko w porządku jedynie biodra bolą w nocy, troche to upierdliwe...
Wiem co czujesz

Dziwny dzień mam, jestem sama w domu od nie wiem kiedy. Tak to tylko chwilę, jak mąż zabrał młodą na spacer czy pl zabaw. A teraz ona w przedszkolu, a on w pracy. A ja sama i dziwnie mi tak cicho
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:01   #1643
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

kasiamagda zadowolona jestes ? Bo ceny atrakcyjne bysmy wiecej wywołali.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:30   #1644
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Z ciekawości zerknęłam na wrześniówki i widzę, że wczorajsza pełnia podziałała Ciekawie czy i przy październikowej pełni też będzie u nas urodzaj dzieciaczków W każdym razie ja się na następna pełnię piszę
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:44   #1645
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Ol7cia Pokaż wiadomość
Ja mam jedną butelkę, jak będzie potrzeba to się dopkupi. Sterylizator dla mnie zbędna sprawa, ale mam dostać także nie będę odmawiać )) odnośnie podgrzewacza to słyszałam same dobre opinie, Glossary nie wyobrażam sobie podgrzewać mleka dla dziecka w mikrofali. Położne u mnie stanowczo tego zabraniały, ale jak widać co kraj to obyczaj . Zamiast podgrzewacza można spróbować kąpieli wodnej w garnku.
Ale jakby co to dopiero nam się przyda jak będziemy karmić mlekiem modyfikowanym, więc może poczekać lepiej z tym zakupem.

Ups jeszcze śpię Glossary przepraszam, myślałam że piszesz o mleku a nie o słoikach )))
my mleko robimy tak, ze wlewam trochę wrzątku, dolewam wode (obecnie zrodlana prosto z butelki, a wcześniej bawilam się w przegotowana) i już. podgrzewcz mnie irytowal, wcale nie trwalo to krotko kiedy mala budzi się nad ranem na mleko, klade ja do lozeczka do tatusia i drzemią sobie, wlaczam czajnik, ide siku, po drodze przegryze jakiegoś banana i już mogę robic mleko :P podgrzewacz dzialajacy cala noc, zebym nad ranem mogla zrobić jedno mleczko średnio do mnie przemawia. sprawdzil się tylko przy rozmrażaniu mojego pokarmu. słoiczki tez wole wrzucić do mikrofali

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Niespodzianka!!!
3h temu zostałam mama, 2230g i 50cm,Jestem po cesarce, akcja jak z filmu. Opowiem pozniej bo ledwo żyje...
gratulacje i witamy na swiecie małego wielkiego czlowieka!

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Tak jak Wam pisałam rano wyszły skurcze, kazali leżeć to leżałam. Wcale mnie często nie lapalo, tak jak robią ktg tak robią odsłuchać czyli sprawdzają tętno dziecka. Niestety nie mogli go znaleźć, lekka panika, przyszła druga i kazała natychmiast dzwonić do lekarza o nagle tekst: na porodówke!!! Ja ryk, wielka panika, szukanie personelu. Tam jak trafiłam tętno sie odnalazło, uspokoili mnie i mówią ze czasami tak bywa i ze teraz bede leżeć na sali przedporodowej. Cały czas byłam podłączona do ktg u nagle robią ze mna wywiad i tekst : dziecko mało sie rusza, słabe tętno, moze to sie złe skończyć, wiec proponujemy cesarkę, decyzja należy do pani. Ale kiedy ta cesarka? TERAZ!!! Nawet nie pozwolili zadzwonić, liczyły sie minuty. Narkoza, ja tak zestresowana ze dramat! Potem sie budze z narkozy, pytam o małego... Mały na patologii w inkubatorze,przyleciał tz. Przywieźli mnie na sale, on małego widział, ja niestety nie. Jest podłączony do aparatury, ja dochodzę do siebie, macica sie obkurcza, co boli diabelsko, jak jeden wielki skurcz. Do teraz do mnie to nie dociera....
super super. jak scenariusz w filmie sensacyjnym najważniejsze, ze już tulicie dzidziusia i wszystko ok. kurcze, ja nie pamiętam żeby mnie obkurczanie macicy bolało...skleroza? :P cesarkę wspominam naprawdę milo. najgorsze było wstanie z tego cholernego szpitalnego lozka i doczłapanie do łazienki a później już z gorki. ooo i kichanie! długo chwytałam się za brzuch jak miałam kichnąć hehe. poza tym nawal pokarmu. to moja szpitalna trauma :P

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Witaj Gosiu. Dokładnie juz nie moge sie doczekać, wiec prawie nie śpię, czas sie dluzy okropnie, do tego mam na sali mamusie z dzidzia ktora cały czas płacze. Ale szczególnie mi to nie przeszkadza nadal do mnie nie dociera co nosilam w tym brzuchu i ze on juz jest na świecie. Patrząc z perspektywy czasu mieliśmy ogromne szczęście ze akurat w tym momencie robili odsluch jak mu zanikalo tętno, gdyby to było w innym momencie nie wiadomo jakby sie skończyło. Jak trafiłam na porodówke to rozpętała sie burza, a lekarz powiedział ze jak go wyciągali to strzelił piorun prosto w szpital i zabrakło prądu piorunujący dziecko ;-) wiecie ze do teraz nie mam imienia... Dzisiaj musze cos wymyslec.
hehe maly Zeus wladca piorunow

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

mam takie pytanie - nie boicie się jesc grzybow w ciąży? mnie nasz tatuś zabrania hehe.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:45   #1646
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Diabli, co prawda Laila rodziła po raz pierwszy, ale generalnie obkurczanie macicy jest bardziej bolesne przy kolejnych porodach .

Po urodzeniu Wojtka leżałam na sali z kobietą, która urodziła drugie dziecko i zwijała się z bólu właśnie ze względu na obkurczanie macicy.
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:52   #1647
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Z pozytywnych rzeczy, to prawie kończymy wyprawkę. Najbardziej denerwuje mnie wózek, uważam, że kupno tego ustrojstwa to najgorsza decyzja z kategorii zakupów. I pytanie, macie maty edukacyjne, leżaczki i tego typu sprawy? Jakieś grzechotki? Na jakimś portalu wyczytałam, żeby do szpitala zabrać jakąś grzechotkę ale zastanawiam się czy to na pewno będzie potrzebne w pierwszych dniach? My na razie mamy tylko maskotkę i prezent od koleżanki jakieś kolorowe zawieszki do wózka (chyba, nie rozpakowaliśmy jeszcze ) ale na opakowaniu jest 3 miesiące +
Wszystkiego dobrego kobietki, miłego niedzielnego popołudnia.

I dzięki za przywrócenie do świata żywych na pierwszej stronie
do szpitala? bez sensu. dzidziuś będzie spal i wpatrywal się w mamusie na początku nie ciesza go zabawki...najważniejsze jest bicie serca mamusi, jej glos, dotyk, zapach poza tym szpitalne zarazy zostawcie na miejscu

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u małego, poznaliśmy sie, jest taki malutki, taki ponaciagany na klatce i taki sam ze jest mi go żal. Ma podłączony tlen, trochę sie spodziewałam innego widoku... Potem poszliśmy pogadać z lekarzem o jego stanie i trafiłam na takiego co s bawełnę nie owija i mówi wszystko, od tych słów i tego stania zrobiłam sie blada i prawie tam zemdlałam... Tz mnie prowadził do łóżka. Złapałam lekkiego dola, a po wizycie wieczornej znow nabrałam pozytywnych wibracji bo powiedzieli ze moze jutro odłącza go juz od tlenu, ale nie obiecują. Do tego najlepsze co moze dla niego byc to moj pokarm, wiec zaczęłam ściągać. Szczerze to liczyłam na jakaś pomoc od personelu skoro to takie ważne. Niestety sama musiałam sobie radzic. Wiem ze to teraz dla niego najcenniejsze. Odciągam co 3-4h i powiem Wam ze trzeba mieć cierpliwość. Bo moze razem udało mi sie odciągnąć z 20ml, ale każda kropla na wagę złota, wiec na wieczór juz Załatwiłam laktator elektryczny. Tz mi go ustawił na min. i kazał lecieć, okazało sie ze to było max i prawie mi brodawki urwało ;-) wlasnie mi ściągnęli opatrunek z cesarki, nawet ładna blizna, ale brak czucia przy niej. Zdjecia małego wrzuce jak mu ściągna maskę z tlenem.
ten brak czucia możesz mieć jeszcze długo ale to normalne.
kochana bądź dzielna, podczas odciągania myśl o malutkim...ja odciagalam mleko naprawdę często i laktacja ladnie się rozbujała. chcecie mój wierszyk?

mleczko, mleczko dla Nelusi
pyszny prezent od mamusi

naprawdę pomagalo! odciągaj nawet co 2 godziny. niech cyce mysla, ze macie naprawdę głodnego małego ssaczka! a jeśli chcesz mogę dolaczyc Cie do grupy karmienia piersią na fb. dziewczyny sluza fachowa pomocą.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:53   #1648
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Hej Zaczynamy dziś 37 tydzień

Noc koszmarna, no ale pełnia, to nic dziwnego, normalka u mnie Pobudka co chwilę, TŻ biedny niewyspany przeze mnie Ja za to spałam do 11 jak poszedł Tak w ogóle to ostatnio mi się lepiej śpi, nawet poducha ląduje na podłodze i w ogóle nie używam, biodra nie bolą, ciąża mi się cofa czy co?

Zaraz się wybieram na małe zakupki i prasowanko czeka Wczoraj poprasowalam pieluchy i białe pranie. Dzisiaj czeka na mnie sterta różu! Tak się broniłam przed tym różem dla dziewczynki i mam 2 kupki No ale sama niewiele kupilam, większość to używki.

U wrześniówek się dzieje, ale u nas widzę też! Dziewczyny kciuki dla WAS i moooooocne buziaki , trzymajcie się dzielnie: Laila, Magsik, Farminka

Dla nas pełnia 8 października, prawie mi w termin Chociaż TŻ mi przewiduje, ze urodzę jeszcze we wrześniu...
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:56   #1649
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Z ciekawości zerknęłam na wrześniówki i widzę, że wczorajsza pełnia podziałała Ciekawie czy i przy październikowej pełni też będzie u nas urodzaj dzieciaczków W każdym razie ja się na następna pełnię piszę
O nie, nie, ja chce do następnej pełni już być po

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
my mleko robimy tak, ze wlewam trochę wrzątku, dolewam wode (obecnie zrodlana prosto z butelki, a wcześniej bawilam się w przegotowana) i już. podgrzewcz mnie irytowal, wcale nie trwalo to krotko kiedy mala budzi się nad ranem na mleko, klade ja do lozeczka do tatusia i drzemią sobie, wlaczam czajnik, ide siku, po drodze przegryze jakiegoś banana i już mogę robic mleko :P podgrzewacz dzialajacy cala noc, zebym nad ranem mogla zrobić jedno mleczko średnio do mnie przemawia. sprawdzil się tylko przy rozmrażaniu mojego pokarmu. słoiczki tez wole wrzucić do mikrofali
Świetnie sprawdza się też termos. My wlewaliśmy przed spaniem gorącą wodę do termosu i do rana wytrzymywała. Jak była za ciepła to do butelki, przed wsypaniem mleka dodawałam zimnej, przegotowanej wody. Dwie minuty i mleko gotowe
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 10:57   #1650
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Tak mi lekarz w kartę ciąży te tygodnie dziwnie wpisuje, zę wg jego obliczeń, mój tp- czyli 29.09 to 40t6d jak sobie policzyłam .

Ale juzmi wszystko jedno z tymi tygodniami- od jutra do terminu równe 20 dni .

Mojra, to już chyba można bezpiecznie zdejmować? Chyba trzymanie go dłużej nie ma sensu?
Twój lekarz liczy skończone tygodnie mój tez.

DZISIAJ WIZYTUJEMY, WIEC PROSIMY O KCIUKI ostatnio szyjka dość mocno daje o sobie znac, boje się, ze moje tempo przy Neli staje się dla Zojeczki zbyt ekstremalne...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 21:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.