Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-05, 17:36   #4231
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
O 15.50 przyszedl na swiat Tymon 3680g, 56cm, 9pkt.rodzilam sn

Gratulacje mortishko
Gratulujemy!
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:37   #4232
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dobry wieczór Brzusie
Niedawno tż pojechał do tego kolegi, niech się spotka też z kimś, kogo długo nie widział i nie będzie widział bo ten wyjeżdża za granicę.
Tak jak mówiłam, nie było bardzo romantycznego spotkania, ale bardzo mocno się przytuliliśmy, powiedział mi, że ślicznie mi z brzuszkiem. Pojechaliśmy na długo spacer nad morze, śliczna pogoda dziś była. Mordki nam się nie zamykały, jedno przez drugie gadało, później przyjechaliśmy do mnie, pochwalił kącik Małego i w ogóle, więc pozytywnie. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko lepiej.

I znowu widzę się zadziało
Kasiag, Mortishka ! OGROMNE GRATULACJE !! Ciocia Pur wita na świecie Oleńkę i Tymonka Dużo zdrówka dla Was !
A mamusiom dużo wytrwałości, radości i szybkiego dojścia do siebie ! Uściski, czekamy na opowieści

Gosiaczku
kochany, główka do góry ! Może po prostu na razie nie odbieraj telefonów i tyle ? Teściowej się "pozbyć", że tak brzydko nie powiem, będzie przyłaziła do Was kiedy tylko będzie miała ochotę, ale może nieodbieranie trochę Cię uspokoi ?
Na pewno Julinek na dniach wyjdzie, zobaczysz. Chociaż ja Ci się wcale nie dziwię, mi się już marzy wyklucie Olinka a co dopiero, jak Ty po terminie jesteś. Trzymam za Ciebie kciuki, bądź wytrwała
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:40   #4233
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
O 15.50 przyszedl na swiat Tymon 3680g, 56cm, 9pkt.rodzilam sn

Gratulacje mortishko


Gosinko
Jak cudownie! Witamy Tymona! Buziaki i gratulacje dla Mamusi!

Zaraz pierwsza kąpiel Łucji w domu. Czy ktoś ma melise dla mnie?

Pozdrawiam. K86
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:45   #4234
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Witajcie, teraz tylko o sobie bo nie zdążyłam Was nadrobić.
Czy jest możliwe ze po cc gdzie byłam pod narkoza pogorszył mi sie wzrok? Na początku jak wyszłam ze szpitala myslalam ze micie wydaje, ale teraz jestem tego pewna. Wszystkie napisy w tv rozmazane... Nie ogarniam, dlaczego?
Po cesarce nie, po sn mogłabyś mieć problemy ze wzrokiem z uwagi na duży wysiłek i wzrost np. ciśnienia w gałce ocznej.
To może kwestia leków, albo ogólnie osłabionego organizmu.

Ja chcę cesarkę m.in. z powodu oczu bo nie chciałabym dorobić się pogorszenia wzroku.

kasiakg gratulacje dla nowej Mamusi

Mortisha w końcu , gratuluję i cieszę się z Wami
__________________
MAKSymalnie przeszczęśliwa
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:49   #4235
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Brzusie
Niedawno tż pojechał do tego kolegi, niech się spotka też z kimś, kogo długo nie widział i nie będzie widział bo ten wyjeżdża za granicę.
Tak jak mówiłam, nie było bardzo romantycznego spotkania, ale bardzo mocno się przytuliliśmy, powiedział mi, że ślicznie mi z brzuszkiem. Pojechaliśmy na długo spacer nad morze, śliczna pogoda dziś była. Mordki nam się nie zamykały, jedno przez drugie gadało, później przyjechaliśmy do mnie, pochwalił kącik Małego i w ogóle, więc pozytywnie. Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko lepiej.

Gosiaczku
kochany, główka do góry ! Może po prostu na razie nie odbieraj telefonów i tyle ? Teściowej się "pozbyć", że tak brzydko nie powiem, będzie przyłaziła do Was kiedy tylko będzie miała ochotę, ale może nieodbieranie trochę Cię uspokoi ?
Na pewno Julinek na dniach wyjdzie, zobaczysz. Chociaż ja Ci się wcale nie dziwię, mi się już marzy wyklucie Olinka a co dopiero, jak Ty po terminie jesteś. Trzymam za Ciebie kciuki, bądź wytrwała
Ooojjjj PurBlanuś No czemu ja taka płaczka jestem wzruszam się czytając o Twoim spotkaniu z mężem.. i zaraz sobie myślę jak bardzo cieżko musiało być Tobie przez ten czas kiedy go nie było... Dzielna jesteś

A jeśli chodzi o mnie to mam nadzieje że to taki kryzys jednodniowy sama siedzę w domu i ładuję sobie do łba, tż w pracy przez cały weekend i może dlatego... Jutro ma wolne więc nie będę sama a poza tym jedziemy jutro do moich rodziców bo mojego tatka urodzinki sa i szwagra przyszłego imieninki Może Julek zrobi niespodziankę Dziadkowi?? A może Mi i Mężowi 9 października mamy rocznice ślubu
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:59   #4236
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
Jak cudownie! Witamy Tymona! Buziaki i gratulacje dla Mamusi!

Zaraz pierwsza kąpiel Łucji w domu. Czy ktoś ma melise dla mnie?

Pozdrawiam. K86
Koralinka, kciuki za pierwszą kąpiel ! To zdecydowanie "coś", czego ja się bardzo obawiam po porodzie Na pewno sobie poradzisz ! Daj znać jak Łucja, czy jej się podobało


Gosiak, ja też jestem płaczka Łzy miałam w oczach jak się tuliłam do niego, a jemu ręce drżały, ale byliśmy twardzi. Co prawda liczyłam na jakieś uniesienia, ale on chyba się bał mnie mocniej ścisnąć, a jak wzięłam jego rękę, żeby w końcu poczuł jak syn kopie i docisnęłam do brzucha to mówił, że Małego to boli i, że on tak nie chce dociskać to mnie gładził i Mały się uspokoił A w ogóle to się śmiałam- zawsze Wam narzekam, że Olinek nie wiele się rusza itp, dziś szalał jak nigdy, więc stwierdziłam, że albo mu nie pasuje głos tatusia albo wręcz na odwrót Teraz śpi, bo nie słyszy jego głosu

No widzisz, masz rozwiązanie kiepskiego samopoczucia, sama w domu, nie miałaś się komu pożalić. Jutro będzie lepiej. Ogólnie będzie lepiej, bo na pewno w tygodniu doczekasz się Synka Ja sama już się nie mogę doczekać aż dostaniemy wiadomość, że Julinek na świecie
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:04   #4237
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Koralinka, kciuki za pierwszą kąpiel ! To zdecydowanie "coś", czego ja się bardzo obawiam po porodzie Na pewno sobie poradzisz ! Daj znać jak Łucja, czy jej się podobało


Gosiak, ja też jestem płaczka Łzy miałam w oczach jak się tuliłam do niego, a jemu ręce drżały, ale byliśmy twardzi. Co prawda liczyłam na jakieś uniesienia, ale on chyba się bał mnie mocniej ścisnąć, a jak wzięłam jego rękę, żeby w końcu poczuł jak syn kopie i docisnęłam do brzucha to mówił, że Małego to boli i, że on tak nie chce dociskać to mnie gładził i Mały się uspokoił A w ogóle to się śmiałam- zawsze Wam narzekam, że Olinek nie wiele się rusza itp, dziś szalał jak nigdy, więc stwierdziłam, że albo mu nie pasuje głos tatusia albo wręcz na odwrót Teraz śpi, bo nie słyszy jego głosu

No widzisz, masz rozwiązanie kiepskiego samopoczucia, sama w domu, nie miałaś się komu pożalić. Jutro będzie lepiej. Ogólnie będzie lepiej, bo na pewno w tygodniu doczekasz się Synka Ja sama już się nie mogę doczekać aż dostaniemy wiadomość, że Julinek na świecie
PurBlanuś Kochana jesteś
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 20:03   #4238
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dziewczyny gratuluję nowych dzidziolkow i życzę powodzenia kolejnym przyszłym Mamą. Nie cytuje, bo z tel mi ciężko. .. mój Wikus przesłodki, uczyliśmy się dziś karmić piersią, ale na noc go oddałam, bo ciężko mi samej się jeszcze podnieść
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:11   #4239
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Witam się w dzień terminu, pochodziliśmy po grzybach i jak to bym określiła, nogi bolą jak cholera, a żadnego skurcza...

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Kasia kciuki.

Poczwarkah tez mam taka wydzieline od jakiegos czasu i dupa

Coffe Ty pisalas o takim bolu palcow, nadgarstka ? Ja mam po dzisiejszej nocy tak. Jak zginam bola. Ehhh

Ja wstalam niedawno, na raty ale jednak.
Zjem cos, wstawiam kuraka do piekarnika i czekam na malza jak wroci z pracy.
Niech ten czas leci... . Teraz czekanie na najblizsze ktg
Tak pisałam, że bolą....niestety nic na to nie poradzę, uważaj w nocy, żeby się za mocno nie opierać, bo możesz sobie zaszkodzić, jak się mięśnie rozluźnią.

[QUOTE=kasiamagda23;484085 71]Dzisiaj o 14.45 na świat przyszła nasza córeczka-Olenka.Ma 58cm i wazy 3.5kg. Jest śliczna
Kasiakg

Gratulujemy [/QUOTE

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
O 15.50 przyszedl na swiat Tymon 3680g, 56cm, 9pkt.rodzilam sn

Gratulacje mortishko


Gosinko
Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję nowych dzidziolkow i życzę powodzenia kolejnym przyszłym Mamą. Nie cytuje, bo z tel mi ciężko. .. mój Wikus przesłodki, uczyliśmy się dziś karmić piersią, ale na noc go oddałam, bo ciężko mi samej się jeszcze podnieść
Gratulacje dziewczynki Ale wysyp
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:19   #4240
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Gratulacje dla Mortishy i witamy Tymonka

U mnie wczoraj kolezanka z 2 letnim synkiem byla a dzis druga z synkiem, ktory za pare dni roczek skonczy i drugie w brzuszku 10 tydzien leci, obydwie myslimy, ze to dziewczynka to Emily bedzie miec kumpele dlugo u mas nikogo nie bylo, bo remont a teraz prawie codziennie ktos, nadrabiamy.
W sumie zawsze weselej jak ktos jest, bo tak to jakis kryzys mam... ale wyjda tylko i znowu - probowalam tez cos Tz powiedziec to nawrzeszczal na mnie, ze ma dosyc moich placzy i ze jak sie on stara, zapierdziela caly tydz bez zadnego wolnego do wieczora to ja nic nie widze, on swoje ja swoje...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:21   #4241
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

PurBlanko, pierwsza kąpiel - wyzwanie ekstremalne. Mała krzyczała aż się zanosiła, TŻ upocony, ja jeszcze gorzej ;-) a dodatkowo znowu jej jakiś śluz poszedł w trakcie i ledwo zachowaliśmy zimną krew. Ale ponoć kolejne kąpiele idą z górki
Właśnie przeczytałam, że Ania Przybylska umarła na raka trzustki. Uwielbiałam ją, bo była bardzo fajną babeczką i dobrą aktorką. Smutno mi, szkoda dzieciaków i Jarka

Pozdrawiam. K86
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 20:32   #4242
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez Koralinka86 Pokaż wiadomość
PurBlanko, pierwsza kąpiel - wyzwanie ekstremalne. Mała krzyczała aż się zanosiła, TŻ upocony, ja jeszcze gorzej ;-) a dodatkowo znowu jej jakiś śluz poszedł w trakcie i ledwo zachowaliśmy zimną krew. Ale ponoć kolejne kąpiele idą z górki
Właśnie przeczytałam, że Ania Przybylska umarła na raka trzustki. Uwielbiałam ją, bo była bardzo fajną babeczką i dobrą aktorką. Smutno mi, szkoda dzieciaków i Jarka

Pozdrawiam. K86
Tez wlasnie to na wp przeczytalam i tez bardzo mi przykro ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:37   #4243
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Ever bidusiu, wiadome pewnie Tz zmeczony ale troszke moglby byc bardziej wyrozumialy.

Koralinka oj to stresior byl pewnie. Oby kazda nastepna kapiel byla lepsza.
Tez/czytalam. Ehhh 36 lat... Nigdy nie/zrozumiem czemu Bog Abiera mlodych ludzi. Matke dzieciom ...

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Zostalo mniej oczekujacych niz mamus
Nie liczac zaginionych
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:35   #4244
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Ever bidusiu, wiadome pewnie Tz zmeczony ale troszke moglby byc bardziej wyrozumialy.

Koralinka oj to stresior byl pewnie. Oby kazda nastepna kapiel byla lepsza.
Tez/czytalam. Ehhh 36 lat... Nigdy nie/zrozumiem czemu Bog Abiera mlodych ludzi. Matke dzieciom ...

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Zostalo mniej oczekujacych niz mamus
Nie liczac zaginionych
Eh...

Oo juz nas mniej...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

PURBLANKA co do klubu to niestety nie mam tej opcji w smartfonie "kluby" w tej aplikacji, wiec teraz nie mam jak na to patrzec ale pewnie z kom normalnie na stronke www wejde hm
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 22:38   #4245
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

dziewczyny wybaczcie ,ale nie nadrobie ,ale [postaram sie byc na biezaco juz

kasia magda , mortisha gratulacje i innym mamusiom rozpakowanym rowniez z calego serca gratuluje

prosze jeszcze dziewczyny o link do polecanego przez was termometru z gemini, bo sie ocknelam ,ze nie mam


zdjecie Piotrusia wklejam w klubie

tak na syzbko opisze mój poród w sobote wieczorem wrocilismy z Mateuszkiem od moich rodziców, ogarnelam dom i polozylam sie spac, o 12 wstalam na siku i czekolade i poszlam spac, nic sie nie dzialo, o 1-45 wstalam na kupe i cos jej zrobic nie moglam, siedzialam na kibelku i coraz bardziej bolal mnie brzuch , myslalam ,ze przez to, ze nie moge zrobic tej kupy , bylam przekonana ,ze moj porod rozpocznie sie odejsciem wod jak poprzednio.W koncu zaczela leciec mi krew i zaczelo bolec mocniej z przerwami, skojarzylam ,ze to skurcze, obudzilam TZ, zjadlam i o 2-15 wyjechalismy z pod domu, w aucie patrzylam tylko na zegarek, skurcze mialam co 7 minut, a gdy dojezdzalismy pod szpital co 3 minuty, czekajac na polozna w izbie przyjec , wbijalam paznokcie w TZ noge z bolu, zajechalismy na porodowke, polozna zbadala mnie i stwierdzila rozwarcie 8 cm, wzieli mnie na usg jeszcze, wage wyliczyli na 3900 i wrocilam na porodowke i zdazylam sie polozyc, polozna pol minuty przed porodem przebila mi pecherz plodowy i urodzil sie o 3 Piotrus) Porod ekspresowy, dzidzius wiekszy niz prognozowal moj lekarz, antybiotyku mi nie podali, dlatego pobrali Piotrusiowi krew na posiew, wyszedl gronkowiec i 10 dni maly bral antybiotyk, mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej i przetrwamy zime bez wiekszego chorowania, a ja jestem przeszczesliwa , ze mam takie cudowne dzieci
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 23:42   #4246
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
to nasze chusteczki najlepiej się sprawdzają. sa mokre, fajnie się je wyciąga z opakowania, maja dobry skład, slicznie pachna (te aloe zielone) i w sumie używam tylko ich Neli pupa zadowolona

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Dzisiaj o 14.45 na świat przyszła nasza córeczka-Olenka.Ma 58cm i wazy 3.5kg. Jest śliczna
Kasiakg

Gratulujemy
gratulacje! witamy Olusie

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
O 15.50 przyszedl na swiat Tymon 3680g, 56cm, 9pkt.rodzilam sn

Gratulacje mortishko


Gosinko
gratki i witaj Tymonku!

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
to nasze chusteczki najlepiej się sprawdzają. sa mokre, fajnie się je wyciąga z opakowania, maja dobry skład, slicznie pachna (te aloe zielone) i w sumie używam tylko ich Neli pupa zadowolona

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------



gratulacje! witamy Olusie

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------



gratki i witaj Tymonku!
Cytat:
Napisane przez Katrina2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję nowych dzidziolkow i życzę powodzenia kolejnym przyszłym Mamą. Nie cytuje, bo z tel mi ciężko. .. mój Wikus przesłodki, uczyliśmy się dziś karmić piersią, ale na noc go oddałam, bo ciężko mi samej się jeszcze podnieść
głupie to macie...w moim szpitalu zaraz po cc mama lezy w sali kolo dyżurki pielęgniarek i one sa na kazde zawolanie. przychodzą przewijać, pomagają przekladac dziecko z jednego cyca na drugi...odkladaja do "mydelniczki". i dzidziuś jest ciagle z mama
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 04:37   #4247
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dziękuję za kciuki i gratulacje

Od wczorajszego wieczora jesteśmy już z córcią w domku
Z jej pomocą walczymy właśnie z nawałem Mamy za sobą też pierwszą kąpiel

Nie nadrobiłam na razie nic poza pierwszą stroną Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych kciuki dla tych oczekujących

Jak już się na spokojnie ogarniemy to opiszę coś więcej i przynajmniej przelecę mniej więcej co tam pisałyście

Jeju jaka ona jest słodka!
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 06:57   #4248
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Dzisiaj o 14.45 na świat przyszła nasza córeczka-Olenka.Ma 58cm i wazy 3.5kg. Jest śliczna
Kasiakg

Gratulujemy
Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
O 15.50 przyszedl na swiat Tymon 3680g, 56cm, 9pkt.rodzilam sn

Gratulacje mortishko


Gosinko
Gratulacje!
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:05   #4249
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dziewczyny jak będzie wszystko ok to jutro wychodzimy jestem co prawda słaba i ciężko nam idzie karmienie, ale i tak wolę być w domu
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 08:16   #4250
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień dobry.
Pobudka o 3 i koniec snu na ponad 3 godziny. Straszne to uczucie
Budzi się we mnie zazdrośnica, jak ja bym chciała mieć już Synka przy sobie i budzić się dla niego a nie na siku

Muszę wstawać powoli, na 11 mam dentystę, jakiś przegląd muszę zrobić a później uczelnia Dopóki nie mam decyzji o ios, papierka w ręku, muszę się trochę pojawić na uczelni...Ale to jak wysiedzę to nie wiem

Koralinka, masakra Aż tak ciężko to wygląda ? :P Na pewno kolejne kąpiele będą coraz lepsze

Co do Ani Przybylskiej, to dziś w nocy przeczytałam...Okropna wiadomość jak dla mnie. Już nie chodzi o to, że była znana. Ale tak młoda osoba, matka 3 dzieci...Rak to okrutna choroba, nie patrzy na wiek. Straszna wiadomość

Tynka, za szybki poród. Nie do końca wiem jak wyglądał, ale życzę takiego każdej, która jeszcze z brzuszkiem została Brawo dla Was ! No i moc uścisków

No, miłego dnia Brzuszki, na pewno z telefonu Was odwiedzę na uczelni, nie zamierzam się całkowicie poświęcić słuchania wykładowców
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:42   #4251
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzien dobry

Tynka porod jaki express!!

Kurde Wy zaraz do domu albo juz w domu a u nas nic nawet sie nie dzieje...
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:59   #4252
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Więcej dziewczyn już urodziło niż nie urodziło, a mamy 6 października!!! Mój mąż twierdzi że to statystycznie niemożliwe i nie wierzy
Pewnie żeby się wyrównało ja przenoszę u rodzę elegancko 31! To by była dopiero masakra.
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 09:23   #4253
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Więcej dziewczyn już urodziło niż nie urodziło, a mamy 6 października!!! Mój mąż twierdzi że to statystycznie niemożliwe i nie wierzy
Pewnie żeby się wyrównało ja przenoszę u rodzę elegancko 31! To by była dopiero masakra.
Dokladnie, tez tak myslalam, dopiero 6.10!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 09:57   #4254
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień dobry!

Ja się witam przeterminowana Efektem grzybobrania było cholerne skurcze......łydek w nocy Purblanka widziałam Cię po 3 na forum miałam nawet coś pisać, ale nie sądziłam, że też nie śpisz (myślałam, że komputer tylko włączony). Poza tym, mialam kryzys i od małego pochlipywania dosłownie zaczęłam zanosić się rykiem, aż mnie mąż zagarnął spowrotem do łóżka, posmarowalam sobie łydki żelem na oparzenia słoneczne soraya i jakieś placebo zadziałało chyba, bo usnęłam

Teraz właśnie wracam z Lidla, fajne te ciuszki, chociaż ja najbardziej chcialam dresik, którego nie kupiłam, bo był akurat kiepski moim zdaniem; ale mam bluzę, sweterek, 2 2packi bluzeczek w różnych rozmiarach i legginsy sztruksowe. W moim Lidlu osiedlowym jeszcze sporo zostało, więc możecie się wybierać. A zaraz zamierzamy nawiedzić Ikee.

Jakby któraś potrzebowała na dziś to
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:02   #4255
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzien dobry.

Ja dluugo usnac nie moglam ehhh

Uwielbiam ranki kiedy maz wychodzi do pracy, caluje mnie i brzuszek i mowi " spijcie sobie" a wtedy nasze/dziecko zaczyna szalec

Tynka porod mega szybki, wazne ze w domku.

Ja jak codziennie czytam o waszych maluszkach to mega zazdroszcze. Tak juz/chce Majunie. Ehhh
Mam nadz.'ze na ktg cos wyjdzie. Doczekac sie nie moge czwartku.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:21   #4256
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Dzień Dobry Witam się w dwupaku :/ nocka może być... Miłego Dnia życze wszysstkim!!!

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny wybaczcie ,ale nie nadrobie ,ale [postaram sie byc na biezaco juz

zdjecie Piotrusia wklejam w klubie

tak na syzbko opisze mój poród w sobote wieczorem wrocilismy z Mateuszkiem od moich rodziców, ogarnelam dom i polozylam sie spac, o 12 wstalam na siku i czekolade i poszlam spac, nic sie nie dzialo, o 1-45 wstalam na kupe i cos jej zrobic nie moglam, siedzialam na kibelku i coraz bardziej bolal mnie brzuch , myslalam ,ze przez to, ze nie moge zrobic tej kupy , bylam przekonana ,ze moj porod rozpocznie sie odejsciem wod jak poprzednio.W koncu zaczela leciec mi krew i zaczelo bolec mocniej z przerwami, skojarzylam ,ze to skurcze, obudzilam TZ, zjadlam i o 2-15 wyjechalismy z pod domu, w aucie patrzylam tylko na zegarek, skurcze mialam co 7 minut, a gdy dojezdzalismy pod szpital co 3 minuty, czekajac na polozna w izbie przyjec , wbijalam paznokcie w TZ noge z bolu, zajechalismy na porodowke, polozna zbadala mnie i stwierdzila rozwarcie 8 cm, wzieli mnie na usg jeszcze, wage wyliczyli na 3900 i wrocilam na porodowke i zdazylam sie polozyc, polozna pol minuty przed porodem przebila mi pecherz plodowy i urodzil sie o 3 Piotrus) Porod ekspresowy, dzidzius wiekszy niz prognozowal moj lekarz, antybiotyku mi nie podali, dlatego pobrali Piotrusiowi krew na posiew, wyszedl gronkowiec i 10 dni maly bral antybiotyk, mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej i przetrwamy zime bez wiekszego chorowania, a ja jestem przeszczesliwa , ze mam takie cudowne dzieci
bardzo szybki poród Każda z nas chyba by tak ekspresowo chciała pozazdrościć
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:31   #4257
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Witam się w dwupaku :/ nocka może być... Miłego Dnia życze wszysstkim!!!


bardzo szybki poród Każda z nas chyba by tak ekspresowo chciała pozazdrościć
Gosia cierpliwosci zycze...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:54   #4258
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cześć
Rzeczywiscie szybko nam idzie.
Chwilowo wątpię w mój instynkt rodzicielski. Mały to pierwsze dziecko z jakim mam do czynienia. Boję się, że w głupi sposób coś mu zrobię. Nie wiem, jak pomóc mu zasnąć, kiedy cycka już nie chce. Ogólnie to jestem przerażona wszystkim.
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 11:06   #4259
ever_92
Zadomowienie
 
Avatar ever_92
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 1 098
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Cześć
Rzeczywiscie szybko nam idzie.
Chwilowo wątpię w mój instynkt rodzicielski. Mały to pierwsze dziecko z jakim mam do czynienia. Boję się, że w głupi sposób coś mu zrobię. Nie wiem, jak pomóc mu zasnąć, kiedy cycka już nie chce. Ogólnie to jestem przerażona wszystkim.
Eeeh szybko minie!! A na sr zawsze mowili, ze noworodki nie takie kruche jak sie wydaje. Masz Tz ciagle przy sobie i ewentualnie pomoc rodziny??
Ja co prawda jeszcze mama nie jestem ale sporo dzieciaczkami malutkimi sie zajmowalam no i na sr bylam, spiewaj maluszkowi, tul go i mi np. na sr mowili, jak juz najedzone, przebrane i dalej placze to skora do skory powinna pomoc, rozbierz gore po domu i malenstwo tez, przykryj Was czyms innym i powinno uspokoic do snu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
3.11.2014 Emily 52cm, 3,3kg
ever_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 11:12   #4260
Letk_a
Raczkowanie
 
Avatar Letk_a
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 191
Dot.: Tygodnie lecą, trójeczka z przodu, bo w październiku czas do porodu!! :)

Heeeej!!

Gratuluję wszystkim mamusiom, czytam opisy porodów jednym tchem ahhh

Dzisiaj miałam kolejne ktg, lekarz jak mnie zobaczył to pytał się kiedy rodzę bo brzuch już mam tak nisko. Czuję, że jest nisko bo jak siedzę to jakby opierał się o moje uda no ale niestety żadnych skurczy nic a nic, serduszko bije elegancko i mam się zgłosić znów za tydzień, czyli w dzień terminu... może nie doczekam i szybciej się jakaś akcja zacznie?

poczwarkah widzę że Ty tak samo jesteś "napalona" jak ja żeby juuuuuż w końcu urodzić heheh

Czuję się (i jestem) spuchnięta, niby brzuch nie jest duży a mąż musi mi pomagać wstawać, z chodzeniem też już coraz gorzej.

W tym dziwnym samopoczuciu chodzą mi po głowie słowa z piosenki Chylińskiej "Nie mogę Cię zapomnieć" a leci to jakoś tak "boli mnie każdy krooook"
__________________
41/40

Gdy rodzi się dziecko, rodzą się również mama i tata <3
Letk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 21:52:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.