od początku dla lepszej siebie - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-02, 11:23   #391
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dieta 1000kcal miałam za sobą, jako pierwsze z diet stosowanych, i zamiast jeść 1000kcal jadłam nawet po 400kcal a były dni ,że nawet mniej ,same warzywka+ piersi w kuraka.
Efekt? Był znakomity płasko dupie ,zero biustu ,mięśni ogólnie brak bo je spaliłam ćwiczeniami, a nawet zostało sie troszke tłuszczyku na brzuchu.
Niestety szybko i ze zdwojoną siłą wróciły kg, i było jeszcze ciężej je zgubić bo organizm się rozregulował .
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:23   #392
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!



Dzięki za wsparcie co do sytuacji rodzinnych. Niestety było zle, znowu się nasłuchałam, ale na szczęście to już za mną.



@Adulu, hej! 😊 mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej
dobrze że już masz z głowy, ja mam nadzieję że dziś się niczego nie nasłucham
Cytat:
Napisane przez adulu Pokaż wiadomość
Dzisiaj u mnie mija równy tydzień. Na wadze -1,6 kg. Nie wiem, czy bardziej cieszę się, że już ruszyło, czy martwię tym, że jeszcze tyle zostało.
gratuluję spadku! super wynik, to co zostało też spadnie tylko musisz być cierpliwa
Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny! Można dołączyć?

Ja szukam motywacji. Udało mi się już schudnąć 20kg - 94 na 74. 167cm. Chciałabym ważyć 68kg (kiedyś tyle ważyłam i byłam bardzo zadowolona ze swojej sylwetki). Mam konto na instagramie, gdzie opisywałam swoją drogę, ale nie przepadam za bardzo za social media i nie daje mi to już satysfakcji, ani szczególnie nie motywuje. Od kilku miesięcy stoję w miejscu.
Mam też kapryśny organizm ze względu na Hashimoto.
Niby od nowego roku miałam się wziąć w garść, ale tak się bujam i niby powoli do przodu, ale wiem, że mogę dać z siebie więcej.

Nie przeczytałam całej dyskusji, ale postaram się nadrobić, żeby wiedzieć trochę więcej o Was i Waszej walce .

Z alkoholu mogę zrezygnować z łatwością, ale ze słodyczami ojjj .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hej! fajnie że jesteś. 20kg w dół to ogromny wyczyn, to znaczy że potrafisz więc i dalej dasz radę

Cytat:
Napisane przez adulu Pokaż wiadomość

Ile macie lat, dziewczyny?
ja 26

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj już też grzeczniej. Siedzę z butlą wody, bo dietę mogę trzymać, ćwiczyć mogę regularnie, ale picie wody to czasem dla mnie nie lada wyczyn .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też zawsze miałam problem z wodą, całkiem fajna do tego jest aplikacja Daily water


ja jeszcze w rozjazdach, także ciąg dalszy świąt, dzisiaj będzie ciężko bo jadę w trzy miejsca i w każdym oczywiście będzie tona jedzenia
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:25   #393
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Adrianna, co to treningów i nie chudnięcia na początku. Miałam to samo kiedyś, kilka lat temu jak zaczęłam ćwiczyć. Ale mierzyłam się i okazało, ze centrumentry spadają super. Chodzi po prostu o to, ze gdy intensywnie trenujesz to rozwijasz mięśnie, które są cięższe od tłuszczu, ale mniej miejsca zajmują.

Wiec gubisz centrumentry - czyli to na czym nam chyba najbardziej zależy, a waga może chwilowo stać w miejscu. Ale potem za to jak ruszy to z kopyta
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:26   #394
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Też byłam na takich dietach w liceum. Schudłam, ale tylko na okres wakacji. Bardzo szybko przytyłam.

Ostatnio sobie policzyłam kalorie i też jem na oko 1700-1900kcal (oczywiście jak mam dobry dzień ). No i mój organizm jest kapryśny - jak za mało zjem albo kolacja wpadnie za wcześnie, to automatycznie mam problemy ze snem. No i ja jestem zwolenniczką 3-4 posiłków w ciągu dnia. System jedzenia co 3 godziny się u mnie nie sprawdza :/.

No i podejrzewam, że mój organizm nie lubi intensywnych treningów. Przez 2-3 tygodnie ćwiczyłam regularnie z obciążeniem - nie schudłam nic. Przez tydzień spacerowałam i dużo chodziłam i od razu kg mniej. A szkoda, bo chciałabym trochę zwiększyć tkankę mięśniową...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje Ci sie ,że nie chudłaś Mięśnie się zaokrąglały, przybierasz na mięśniach a tłuszczyk jest spalany, im więcej mięśni tym mniej tłuszczyku.
Sprawdzone przeze mnie , mieszyłaś się cm? jak ćwiczyłaś z ciężarami?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:27   #395
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Ja teraz nie liczę ile jem, staram się jeść po prostu zdrowo i nie przesadzać z ilością

Teoretycznie powinnam jest w okolicach 1800 kcal.



Na marginesie, tez nie umiem się zmusić do picia wody.. a co do pomysłu, żeby zjeść coś słonego to to jest jeszcze gorsze - bo może i będziesz piła,ale się woda zatrzyma od soli
Dokładnie... Sól to ja powinnam ograniczyć .
Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
dobrze że już masz z głowy, ja mam nadzieję że dziś się niczego nie nasłucham

gratuluję spadku! super wynik, to co zostało też spadnie tylko musisz być cierpliwa

hej! fajnie że jesteś. 20kg w dół to ogromny wyczyn, to znaczy że potrafisz więc i dalej dasz radę



ja 26



też zawsze miałam problem z wodą, całkiem fajna do tego jest aplikacja Daily water


ja jeszcze w rozjazdach, także ciąg dalszy świąt, dzisiaj będzie ciężko bo jadę w trzy miejsca i w każdym oczywiście będzie tona jedzenia
Dziękuję! Też w siebie wierzę .

Mnie też czeka jeszcze wizyta u dziadków, ale nie mam zamiaru się złamać. Jak to zrobię, to stracę resztę szacunku do siebie :P.

Te aplikacje kiedyś miałam, ale średnio to na mnie działało. Ja po prostu muszę się zmusić .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:28   #396
Gemmei01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 40
Dot.: od początku dla lepszej siebie

No cóż, ja schudłam. Wlazłam dzisiaj na wagę a tu 61,1kg , czyli mniej niż zazwyczaj. Winę zwalam na braki w wodzie, bo normalnie pijam ponad 2,5l +herbatki a w domku ok 1l+ herbatki. Niestety panowie nie wyrobili się z remontem łazienki i korzystanie jest upierdliwe, więc ograniczam, żeby nie latać co chwila. No i 3 dni bez ćwiczeń, to z mięśni też spadło wody.
Jedyne na co sobie pozwoliłam na święta to barszcz biały, jakieś mięsko, które wyglądało jakby poleżało w tłuszczu oraz kawałek kiełbasy z jelenia bo by sie tata obraził. Ciasta z tego co widziałam w dużej mierze na bazie śmietany i masła ew. sera a ja laktozy nie tykam więc problem się sam rozwiązał. Z sałatkami też bo były z groszkiem... Wygląda na to, że szykowałam się na świąteczny cheat tylko po to, żeby wszystko sobie bezproblemowo odpuścic. Nawet nie żałuję, nie miałam ochoty

W ogóle cześć wszystkim, którzy dołączyli Miło, że grono się powiększa.

Edytowane przez Gemmei01
Czas edycji: 2018-04-02 o 11:29
Gemmei01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:32   #397
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: od początku dla lepszej siebie

ja zauważyłam że latem pije wody dużo A zima tak nie bardzo... bardziej herbatki typu czystek.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 11:32   #398
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

No właśnie nieszczęsna sól zatrzymuje wode, trzeba sie po prostu zmuszać do picia czy sie chce czy nie

Gemmei01 Przynajmniej masz czyste sumienie i nie żałujesz ,że za dużo zjadłaś
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:33   #399
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Wydaje Ci sie ,że nie chudłaś Mięśnie się zaokrąglały, przybierasz na mięśniach a tłuszczyk jest spalany, im więcej mięśni tym mniej tłuszczyku.
Sprawdzone przeze mnie , mieszyłaś się cm? jak ćwiczyłaś z ciężarami?
Możliwe... Może to być prawda, ale w obwodach straciłam tylko 1cm w talii. Chociaż po spodniach i bluzkach czuję różnice - mam więcej luzu w udach i niestety w biuście xD.

Ja też mam do bani wbite, że waga jest najważniejsza. Centymetry mierzę pobieżnie (talia, biodra, boczki). Powinnam przestawić myślenie i skupić się na obwodach.

Co do ciężarów jestem amatorem - mam taśmy, obciążniki na kostki i nadgarstki i piłkę lekarską. Ćwiczę dywanówki, ale z obciążeniem . Widzę różnicę w rękach - urosły mi bicki, ale dalej są pod warstwą tłuszczyku . Ty też ćwiczysz z obciążeniem?

Chciałabym kiedyś zacząć chodzić na siłownię i tam trochę bardziej "pakować" .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:34   #400
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

szalejecie widzę z pisaniem super!
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:40   #401
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez jaaaa11 Pokaż wiadomość
ja zauważyłam że latem pije wody dużo A zima tak nie bardzo... bardziej herbatki typu czystek.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo.

Właśnie jakiś czas temu się dowiedziałam, że herbaty ziołowe i owocowe (ale te naprawdę owocowe, nie na bazie czarnej herbaty) liczą się do spożycia wody, bo nie zawierają teiny/kofeiny. A zawsze myślałam, że herbaty "wysuszają". Mam nadzieję, że to prawda, bo były dni, gdzie herbata malinowa była moim głównym źródłem wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 11:40   #402
Gemmei01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 40
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Możliwe... Może to być prawda, ale w obwodach straciłam tylko 1cm w talii. Chociaż po spodniach i bluzkach czuję różnice - mam więcej luzu w udach i niestety w biuście xD.

Ja też mam do bani wbite, że waga jest najważniejsza. Centymetry mierzę pobieżnie (talia, biodra, boczki). Powinnam przestawić myślenie i skupić się na obwodach.

Co do ciężarów jestem amatorem - mam taśmy, obciążniki na kostki i nadgarstki i piłkę lekarską. Ćwiczę dywanówki, ale z obciążeniem . Widzę różnicę w rękach - urosły mi bicki, ale dalej są pod warstwą tłuszczyku . Ty też ćwiczysz z obciążeniem?

Chciałabym kiedyś zacząć chodzić na siłownię i tam trochę bardziej "pakować" .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam zainwestowac w chociaż jakieś 2 treningi z trenerem personalnym. Wszystko Ci wytłumaczy i wiedza na lata zostaje. Ja korzystałam w zeszłym roku i wyglądałam bardzo dobrze już, ale wpadło sporo stresu i kiepskiego żywienia, które były zabójcze zarówno dla figury jak i tarczycy więc nabrałam więcej niż kiedykolwiek. W tym roku jak postanowiłam się ogarnąć to mogłam sama wystartować bez problemu
Gemmei01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:41   #403
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Możliwe... Może to być prawda, ale w obwodach straciłam tylko 1cm w talii. Chociaż po spodniach i bluzkach czuję różnice - mam więcej luzu w udach i niestety w biuście xD.

Ja też mam do bani wbite, że waga jest najważniejsza. Centymetry mierzę pobieżnie (talia, biodra, boczki). Powinnam przestawić myślenie i skupić się na obwodach.

Co do ciężarów jestem amatorem - mam taśmy, obciążniki na kostki i nadgarstki i piłkę lekarską. Ćwiczę dywanówki, ale z obciążeniem . Widzę różnicę w rękach - urosły mi bicki, ale dalej są pod warstwą tłuszczyku . Ty też ćwiczysz z obciążeniem?

Chciałabym kiedyś zacząć chodzić na siłownię i tam trochę bardziej "pakować" .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem dumnym pakierem co sezon letni hehe...Chce to zmienić i zacząć odżywiać się zdrowo na stałe i na stałe pakować.
Te endorfiny uwalniane podczas wrzucania na barki sztangi z kilogramami i wyciskanie chociażby przy przysiadach normalnie wszystkim to polecam z czystym sumieniem, lepsze niż jakie kolwiek aeroby a efekty też szybkie
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:49   #404
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Gemmei01 Pokaż wiadomość
No cóż, ja schudłam. Wlazłam dzisiaj na wagę a tu 61,1kg , czyli mniej niż zazwyczaj. Winę zwalam na braki w wodzie, bo normalnie pijam ponad 2,5l +herbatki a w domku ok 1l+ herbatki. Niestety panowie nie wyrobili się z remontem łazienki i korzystanie jest upierdliwe, więc ograniczam, żeby nie latać co chwila. No i 3 dni bez ćwiczeń, to z mięśni też spadło wody.
Jedyne na co sobie pozwoliłam na święta to barszcz biały, jakieś mięsko, które wyglądało jakby poleżało w tłuszczu oraz kawałek kiełbasy z jelenia bo by sie tata obraził. Ciasta z tego co widziałam w dużej mierze na bazie śmietany i masła ew. sera a ja laktozy nie tykam więc problem się sam rozwiązał. Z sałatkami też bo były z groszkiem... Wygląda na to, że szykowałam się na świąteczny cheat tylko po to, żeby wszystko sobie bezproblemowo odpuścic. Nawet nie żałuję, nie miałam ochoty

W ogóle cześć wszystkim, którzy dołączyli Miło, że grono się powiększa.
Gratulacje!!!

Ostatnio trochę czytałam o jedzeniu intuicyjnym i chcę skończyć z myśleniem "święta = cheat" i bardziej wsłuchiwać się w swój organizm .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Gemmei01 Pokaż wiadomość
Polecam zainwestowac w chociaż jakieś 2 treningi z trenerem personalnym. Wszystko Ci wytłumaczy i wiedza na lata zostaje. Ja korzystałam w zeszłym roku i wyglądałam bardzo dobrze już, ale wpadło sporo stresu i kiepskiego żywienia, które były zabójcze zarówno dla figury jak i tarczycy więc nabrałam więcej niż kiedykolwiek. W tym roku jak postanowiłam się ogarnąć to mogłam sama wystartować bez problemu
Dzięki za radę. Wezmę to pod uwagę, bo jeśli chciałabym ćwiczyć na siłowni, to wiem, że potrzebuję kogoś kto mi wszystko wytłumaczy i sprawdzi moją postawę. Mam do tego problemy z kolanami, więc muszę szczególnie uważać na to, jak ćwiczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Ja jestem dumnym pakierem co sezon letni hehe...Chce to zmienić i zacząć odżywiać się zdrowo na stałe i na stałe pakować.
Te endorfiny uwalniane podczas wrzucania na barki sztangi z kilogramami i wyciskanie chociażby przy przysiadach normalnie wszystkim to polecam z czystym sumieniem, lepsze niż jakie kolwiek aeroby a efekty też szybkie
Na pewno Ci się uda! Trzymam kciuki .

To prawda, trzeba mieć dużo samozaparcia, ale efekty wszystko rekompensują...

A ból mięśni przy ćwiczeniach bywa słodki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:56   #405
adulu
Raczkowanie
 
Avatar adulu
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Ja na przykład ćwiczę 4 razy w tygodniu siłowo, ale bez wielkich obciążeń póki co, jak już to 0,5 hantelki (z czasem będę zwiększać), a po tych ćwiczeniach robię jeszcze 30 minut aerobów. Plus w dni nietreningowe minimum 45 aerobów.

Co do wody, to nie wiem, jakoś nie mam problemów z piciem chyba. Teraz to już jestem przyklejona do butelki z wodą. Zaraz po przebudzeniu piję od razu dwie szklany i później jakoś leci.

A u mnie też wczoraj wleciał kawałek ciasta, babcia robi takie pyszne z herbatnikami nasączonymi wódką za jednym zamachem zaserwowałam sobie dwa grzeszki, ale no święta, to święta, niech stracę
__________________
Be stronger than your excuse.
adulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:57   #406
Gemmei01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 40
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Te endorfiny uwalniane podczas wrzucania na barki sztangi z kilogramami i wyciskanie chociażby przy przysiadach normalnie wszystkim to polecam z czystym sumieniem, lepsze niż jakie kolwiek aeroby a efekty też szybkie
Zazdroszczę tej sztangi do przysiadów. Ja jestem wadliwym, niereformowalnym egzemplarzem, który traci równowagę i się wywraca przy przysiadach. Chociaż chyba idzie mi trochę lepiej. Ostatnio sporo mi guma pomogła na udach. Ogólnie robię tylko goblety z kettlem bo sztanga mogłaby mnie pociągnąć do tyłu gdybym się zachwiała i jeszcze bym się skrzywdziła.
Gemmei01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 12:03   #407
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Gemmei01 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tej sztangi do przysiadów. Ja jestem wadliwym, niereformowalnym egzemplarzem, który traci równowagę i się wywraca przy przysiadach. Chociaż chyba idzie mi trochę lepiej. Ostatnio sporo mi guma pomogła na udach. Ogólnie robię tylko goblety z kettlem bo sztanga mogłaby mnie pociągnąć do tyłu gdybym się zachwiała i jeszcze bym się skrzywdziła.
Kettle bardzo dobre, robisz tzw dzień dobry nawet ketlem? fajnie działa na tyłek
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 12:18   #408
Gemmei01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 40
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Kettle bardzo dobre, robisz tzw dzień dobry nawet ketlem? fajnie działa na tyłek
A nienienie, tylko przysiady i martwy klasyczny z kettlem. Dzień dobry robię z workiem. Na siłowni u mnie spory wybór, ale często sa braki na strefie kobiet z danym obciążnikiem a nie chce latać po całym budynku i taszczyć, wiec biorę co jest. Worek mi łatwiej rzucić na plecy bo mogę się zamachnąć i wziąć więcej. W sumie nawet nie wiedziałabym jak dzień dobry z kettlem można robić Widziałaś gdzieś jakaś sensowną instrukcję?
Gemmei01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 12:41   #409
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Gemmei01 Pokaż wiadomość
A nienienie, tylko przysiady i martwy klasyczny z kettlem. Dzień dobry robię z workiem. Na siłowni u mnie spory wybór, ale często sa braki na strefie kobiet z danym obciążnikiem a nie chce latać po całym budynku i taszczyć, wiec biorę co jest. Worek mi łatwiej rzucić na plecy bo mogę się zamachnąć i wziąć więcej. W sumie nawet nie wiedziałabym jak dzień dobry z kettlem można robić Widziałaś gdzieś jakaś sensowną instrukcję?
Z boku to wygląda tak, ja robie na prostych nogach prawie złączonych , kettla biore w dłonie i schylam sie ,oczywiście pamiętać trzeba o prostym kręgosłupie.
https://www.youtube.com/watch?v=D7Fk5qEMQ2w

Z kettlem możesz robić wykroki w przód ,wykroki w tył, przysiady sumo, i wypychanie bioder-trzymając na miednicy
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2018-04-02 o 12:43
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 16:25   #410
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Chyba wszystkie odpadły po obiedzie, taka nagła cisza...
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 18:23   #411
adulu
Raczkowanie
 
Avatar adulu
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie odpadły po obiedzie, taka nagła cisza...
Ja, o dziwo, pierwszy raz w święta nie zostałam zmuszona do jedzenia tego, co wszyscy. Mama dla mnie obiad zrobiła osobny, żebym zjadła. To chyba znaczy, że jest ze mną tragicznie, skoro nawet ona nie namawia mnie do jedzenia

A ja właśnie zainwestowałam w białko i masełko orzechowe
__________________
Be stronger than your excuse.

Edytowane przez adulu
Czas edycji: 2018-04-02 o 18:30
adulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 18:38   #412
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

ja właśnie wracam do domu zjadłam dziś więcej niż wczoraj, ale nie napchałam się do przejedzenia jak to bywa przy takich okazjach. nie mam na jutro jedzenia do pracy i już raczej nie ugotuję nic dzisiaj, ale coś się wymyśli
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 20:06   #413
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez adulu Pokaż wiadomość
Ja, o dziwo, pierwszy raz w święta nie zostałam zmuszona do jedzenia tego, co wszyscy. Mama dla mnie obiad zrobiła osobny, żebym zjadła. To chyba znaczy, że jest ze mną tragicznie, skoro nawet ona nie namawia mnie do jedzenia

A ja właśnie zainwestowałam w białko i masełko orzechowe
Też mam białko, ale muszę zacząć je pić . Jaki smak wybrałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Ja jutro wracam do siebie i zacznę już w pełni kontrolować co jem itd.
U rodziców to różnie bywa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 07:40   #414
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Hejo!

I jak tam?
Wracamy po świętach czy dalej grzeszymy?

Za mną dzisiaj śniadanko już - żytni chleb z serkiem i parówki z indyka
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 08:28   #415
adulu
Raczkowanie
 
Avatar adulu
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Adrianna - czekolada z nugatem, przynajmniej sobie zrekompensuję tęsknotę za słodkim smakiem

Wracamy, wracamy! Ja niestety wczoraj jeszcze zgrzeszyłam winkiem, ale to jeszcze liczę jako świąteczne
Za chwilę śniadanie, dzisiaj jeszcze ciężko, bo zupełnie nie rozplanowałam sobie posiłków i będę musiała kombinować. A wieczorem jeszcze trening.
__________________
Be stronger than your excuse.
adulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:37   #416
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

hej ja dziś zrobiłam sobie takie dość solidne śniadanie, bo zwykle mam tak że po takich dniach ze zwiększoną ilością kalorii bardziej chce mi się jeść, ale powiem Wam że się naprawdę porządnie najadłam tym śniadaniem. teraz w pracy jeszcze nie wiem jak będzie, kupiłam sobie banany i jogurt na koktajl a później nie wiem co zjem
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:44   #417
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Adulu - mm, brzmi przepysznie . No taki koktajl też mi czasem zastepował deser .

Kinga - wracamy, wracamy . U mnie dzisiaj też parówki. A tak to dzisiaj jeszcze wyjadam świąteczne jedzonko, więc od jutra będę wracać do swojego typowego odżywiania na diecie.

Dzisiaj weszłam na wagę i 400g mniej niż przed świętami (73,9). Nie wiem jak to możliwe. Może to woda, bo jestem przed miesiączką.

W jakiej fazie cyklu najlepiej się ważyć? Na początku miesiączki? Po? Przez cały okres odchudzania byłam na anty i teraz za bardzo tego nie ogarniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

No i dzisiaj chce też zrobić trening . Tylko jeszcze nie wiem, na co mam ochotę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:49   #418
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Adulu - mm, brzmi przepysznie . No taki koktajl też mi czasem zastepował deser .

Kinga - wracamy, wracamy . U mnie dzisiaj też parówki. A tak to dzisiaj jeszcze wyjadam świąteczne jedzonko, więc od jutra będę wracać do swojego typowego odżywiania na diecie.

Dzisiaj weszłam na wagę i 400g mniej niż przed świętami (73,9). Nie wiem jak to możliwe. Może to woda, bo jestem przed miesiączką.

W jakiej fazie cyklu najlepiej się ważyć? Na początku miesiączki? Po? Przez cały okres odchudzania byłam na anty i teraz za bardzo tego nie ogarniam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

No i dzisiaj chce też zrobić trening . Tylko jeszcze nie wiem, na co mam ochotę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow, gratuluję spadku po świętach jeśli chodzi o ważenie to zwykle tuż przed okresem i w trakcie jest się najbardziej spuchniętym, najlepiej się ważyć już po.
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 09:54   #419
jaaaa11
Rozeznanie
 
Avatar jaaaa11
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 894
Dot.: od początku dla lepszej siebie

ja przed okresem zawsze mam wagę wyższą

oj wracamy do rzeczywistosci. małe zakupy bo samo zło w lodówce

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Saaan23
jaaaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 10:02   #420
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzięki, dziewczyny . Wychodzi na to, że wszystko mi się pomieszało :P.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.