od początku dla lepszej siebie - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 17:18   #841
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

viva, jutro zaczniesz od nowa ja miałam już tyyyle takich dni i na pewno będę takie miała nadal. to normalne. ważne żeby z takich dni nie zrobił się nawyk i żeby nie zdarzały się codziennie. takie fazy też miałam, nie polecam. będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:00   #842
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzięki za pocieszenie Za to ty trzymasz się świetnie i oby tak dalej - ktoś musi nas motywować pozytywnym przykładem
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:01   #843
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
ja jeszcze się nie zabrałam za ćwiczenia. ale wyciągnęłam rolki i czekają żeby na nich pojeździć dostałam wczoraj czekoladki i teraz leżą i patrzą na mnie nie no, jakoś bardzo mnie nie ciągnie ale chyba muszę je gdzieś schować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rolek to ja nie widziałam od lat zawsze bałam się hamować schować paskudy, żeby nie korciły, dziś zrobiłam tak z czekoladą

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Wam tak dobrze idzie, że mi aż wstyd pisać, ale dzisiaj poległam całkowicie, moja silna wola była dosłownie zerowa. Usprawiedliwiam się tym, że pokonał mnie przedokresowy potwór, ale tylko po to, by się jakoś wybielić w swoich oczach
Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
viva, jutro zaczniesz od nowa ja miałam już tyyyle takich dni i na pewno będę takie miała nadal. to normalne. ważne żeby z takich dni nie zrobił się nawyk i żeby nie zdarzały się codziennie. takie fazy też miałam, nie polecam. będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
viva dokładnie tak jak pisze vivian - każdy ma takie dni i żeby nie załamywać się, tylko zacząć kolejny lepszy dzień


A tak na "marginesie" to czy tylko ja się zmagam z tak dużą utratą kilogramów?
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:06   #844
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Wiecie co, upiekłam z tego smalcowego ciasta tartaletkę przekonana, że pójdzie do wywalenia, wyjmuję a tu jedynie piękny migdałowy aromat także ciasto nadawało się i tarta wyszła! Na biało daję opis, bo to w końcu wątek o odchudzaniu Zrobiłam z budyniem, malinami i borówkami i bezą

Dziewczyny ruszajcie tyłki i ćwiczymy ja dziś od rana ostro poćwiczyłam, że do tej pory jestem zmęczona. Pure strasznie późno kończysz pracę Ja żeby mocno poćwiczyć to muszę być a) w miarę wyspana b) nie na głodnego. Bez któregoś z tych warunków brakuje mi powera i odbębnię krótszy trening ale nie dam z siebie maxa.

My mamy strefę kibica, przekąski i tartę i udzielam sobie dyspensy, bo ładnie ćwiczyłam i jeszcze byliśmy na długim spacerze, zjadłam nie za dużo kcal od rana i nie będę już jeść podwieczorku i kolacji. Także nie będę traktować siebie zbyt surowo i od czasu do czasu zamierzam sobie pozwolić, ale ja nie chcę za dużo schudnąć.

Viva wiem co czujesz, dopiero co przechodziłam to samo, także udzielam Ci rozgrzeszenia za grzechy Nie dołuj się, dieta to nie kara.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:07   #845
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Za to ty trzymasz się świetnie i oby tak dalej - ktoś musi nas motywować pozytywnym przykładem
nie zapominaj że trzymam się od kilku dni dopiero i żeby nie było - to też nie jest tak, że jem jakoś super dietetycznie, po prostu odstawiłam cukier i niezdrowe przekąski. z czasem mam nadzieję będę jeść coraz lepiej.

Pure, czekoladki schowałam a co do pytania, dużo kg to znaczy ile?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:26   #846
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Ja nie umiem jeździć na rolkach, tam gdzie dorastałam nie było gdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 18:32   #847
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja nie umiem jeździć na rolkach, tam gdzie dorastałam nie było gdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 20:03   #848
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

pandemonium zazdroszczę, że potrafisz spiąć się

W sumie robię doktorat, więc moja praca trwa 24h/dobę

A co do ćwiczeń to ja wole na głodnego lub po paru h po zjedzeniu, bo tak to mi wszystko skacze razem ze mną.

aaa i gratki za tarte

vivian żeby mieć taką normalną wagę to 20-25 kg na razie mam jeden cel ślub w październiku (nie mój), ale chce wyglądać dobrze, więc zaledwie 3miesiące pozostały

Edytowane przez Pure625
Czas edycji: 2018-06-24 o 20:15
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 20:35   #849
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość
pandemonium zazdroszczę, że potrafisz spiąć się

W sumie robię doktorat, więc moja praca trwa 24h/dobę

A co do ćwiczeń to ja wole na głodnego lub po paru h po zjedzeniu, bo tak to mi wszystko skacze razem ze mną.

aaa i gratki za tarte

vivian żeby mieć taką normalną wagę to 20-25 kg na razie mam jeden cel ślub w październiku (nie mój), ale chce wyglądać dobrze, więc zaledwie 3miesiące pozostały
Mnie ćwiczenie mobilizuje do diety. Czuję, że u mnie to jest ściśle ze sobą związane i pewnie jakbym przestała ćwiczyć to zaraz przestałabym dbać o to co jem. Ja też muszę odczekać min godzinkę po jedzeniu żeby nie podchodziło mi do gardła, dlatego lubię zjeść coś lekkiego wcześniej. Ale po kilku h już jestem głodna i brak mi powera i chęci.

Pure jak tak ciężko pracujesz, to nic dziwnego że brakuje Ci sił na ćwiczenie. Ja też niedługo będę miała mniej czasu ale takie T25 będę się starać zrobić. Przede wszystkim trzeba być w miarę wyspanym. Zresztą jak jest się nie wyspanym to i 2x większa chęć na podjadanie. Podobno wyspani ludzie szybciej spalają tkankę tłuszczową. Ja trochę za mało śpię bo często 6h albo mniej, ale staram się jak najwięcej.

Pure jak nie odpuścisz to się uda

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
ja też nie

Wysłane z aplikacji forum wizaz
:d
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 20:41   #850
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość

vivian żeby mieć taką normalną wagę to 20-25 kg na razie mam jeden cel ślub w październiku (nie mój), ale chce wyglądać dobrze, więc zaledwie 3miesiące pozostały
a to nie mówiłaś że 15? bo tak mi się kojarzy coś no takie 20kg to byłoby u mnie jakieś spełnienie marzeń ale 15 i utrzymanie tego to już byłoby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 05:03   #851
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Mnie ćwiczenie mobilizuje do diety. Czuję, że u mnie to jest ściśle ze sobą związane i pewnie jakbym przestała ćwiczyć to zaraz przestałabym dbać o to co jem. Ja też muszę odczekać min godzinkę po jedzeniu żeby nie podchodziło mi do gardła, dlatego lubię zjeść coś lekkiego wcześniej. Ale po kilku h już jestem głodna i brak mi powera i chęci.

Pure jak tak ciężko pracujesz, to nic dziwnego że brakuje Ci sił na ćwiczenie. Ja też niedługo będę miała mniej czasu ale takie T25 będę się starać zrobić. Przede wszystkim trzeba być w miarę wyspanym. Zresztą jak jest się nie wyspanym to i 2x większa chęć na podjadanie. Podobno wyspani ludzie szybciej spalają tkankę tłuszczową. Ja trochę za mało śpię bo często 6h albo mniej, ale staram się jak najwięcej.

Pure jak nie odpuścisz to się uda

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



:d
Sukcesem u mnie jest tydzień bez słodyczy mogę zdrowiej jeść, ale ciężko mi wygospodarować czas na ćwiczenia, bo to nie jest nigdy "oo pół godzinki i z głowy", jak już zacznę to już dłużej to trwa, bo przecież można zrobić jeszcze to i to. Ja cały czas chodzę niewyspana też mało śpię, za mało

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
a to nie mówiłaś że 15? bo tak mi się kojarzy coś no takie 20kg to byłoby u mnie jakieś spełnienie marzeń ale 15 i utrzymanie tego to już byłoby super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

vivian, tak, pisałam 15 kg lub więcej, bo zakładam, że ciężko przez 3 miesiące będzie mi schudnąć te "więcej", ale właśnie 20-25kg byłoby super, wyglądałabym jak człowiek

Edytowane przez Pure625
Czas edycji: 2018-06-25 o 05:05
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 06:14   #852
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzień dobry Nowy dzień, nowy tydzień Pandemonium, słusznie napisałaś - dieta to nie kara, dlatego zapominam o wczoraj i skupiam się na dzisiaj.
Jak wasze nastroje?
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 07:59   #853
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzień doberek! Racja, nowy dzień nowy tydzień i zamierzam ładnie jeść owsianka na śniadanie!

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość
Dzień dobry




Sukcesem u mnie jest tydzień bez słodyczy mogę zdrowiej jeść, ale ciężko mi wygospodarować czas na ćwiczenia, bo to nie jest nigdy "oo pół godzinki i z głowy", jak już zacznę to już dłużej to trwa, bo przecież można zrobić jeszcze to i to. Ja cały czas chodzę niewyspana też mało śpię, za mało




vivian, tak, pisałam 15 kg lub więcej, bo zakładam, że ciężko przez 3 miesiące będzie mi schudnąć te "więcej", ale właśnie 20-25kg byłoby super, wyglądałabym jak człowiek
To ja Tobie gratuluję bo ja nie wytrwałam tygodnia Wiem, że ćwiczenia zajmują trochę czasu, ale mówią, że dieta to 70% sukcesu, więc spokojnie dasz radę

Podobno sen i dużo wody jest bardzo ważny w spalaniu tkanki tłuszczowej chyba coś słyszałam, że z powodu niewyspania wydziela się kortyzol, a on hamuje spalanie tłuszczu i powoduje wręcz przyrost.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 15:17   #854
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Po wczorajszych ekscesach dzisiaj cały dzień nie mam kompletnie apetytu, no i miałam dużo sprzątania, więc się dodatkowo zmachałam
Fajnie, jak będziemy pisać ile już mamy dobrych dni pod rząd U mnie po wczorajszej kasacji - jeden
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 20:13   #855
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Dzień doberek! Racja, nowy dzień nowy tydzień i zamierzam ładnie jeść owsianka na śniadanie!



To ja Tobie gratuluję bo ja nie wytrwałam tygodnia Wiem, że ćwiczenia zajmują trochę czasu, ale mówią, że dieta to 70% sukcesu, więc spokojnie dasz radę

Podobno sen i dużo wody jest bardzo ważny w spalaniu tkanki tłuszczowej chyba coś słyszałam, że z powodu niewyspania wydziela się kortyzol, a on hamuje spalanie tłuszczu i powoduje wręcz przyrost.
Ja też zjadłam owsiankę na śniadanie, dodałam borówki (uwielbiam )

Na razie nie jedzenie słodyczy to mały krok w dobrą stronę, dziękuje

Teraz będę winić mało snu za moją wage, a nie lenistwo z wodą też mam duże problemy, niby mam cały czas po ręką, ale nie wypijam tyle ile powinnam.

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Po wczorajszych ekscesach dzisiaj cały dzień nie mam kompletnie apetytu, no i miałam dużo sprzątania, więc się dodatkowo zmachałam
Fajnie, jak będziemy pisać ile już mamy dobrych dni pod rząd U mnie po wczorajszej kasacji - jeden
Zaczynamy od nowa!


Wgl zamówiłam spodnie przez internet i pierwszy raz przyszły za duże brałam tak jak zawsze swój rozmiar, nawet jak pisano, że rozmiarówka zaniżona, co więcej dla zwiększenia motywacji znalazłam ciekawą bluzkę, ale oczywiście moje ogromne rozmiary byłby wykupione, więc stwierdziłam, że kupie największy jaki został (wyszło jakieś 3-4 rozmiary mniejsze niż nosze ), o dziwo, wcisnęłam się, ale będę dążyć, żeby ładnie leżała

Trochę doszło mi badań i teraz jeszcze mam dodatkowy ruch, bo chodzę miedzy budynkami na uczelni i po schodach
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:11   #856
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Pure dobrze że masz motywację

U mnie dzień w miarę ok, raczej zjadłam tyle kcal ile miałam założone, nie ćwiczyłam bo jeszcze nie doszłam do siebie po wczorajszych ćwiczeniach.

Spisuję przepisy na zdrowe śniadania niestety nie potrafię codziennie jeść owsianki albo jajecznicy, nie potrafię w kółko jeść tego samego. Zazdroszczę ludziom którzy codziennie mogą jeść kurczaka z warzywami itp.

Nie cierpię zakupów i chętnie bym zamawiała przez neta ale za duże ryzyko że nie będzie leżeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2018-06-25 o 21:13
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-25, 21:50   #857
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

pandemonium jak będziesz miała jakieś ciekawe przepisy na śniadania to chętnie przygarnę, kiedyś mogłam non stop jeść owsiankę, ale upodobania z czasem zmieniły mi się

Z racje swoich dużych gabarytów, to znajduje ładniejsze ubrania w internecie korzystam ze stron, gdzie jest darmowy zwrot, więc ew tylko czekam na zwrot pieniążków na konto
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 04:03   #858
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Pure dobrze że masz motywację

Spisuję przepisy na zdrowe śniadania niestety nie potrafię codziennie jeść owsianki albo jajecznicy, nie potrafię w kółko jeść tego samego. Zazdroszczę ludziom którzy codziennie mogą jeść kurczaka z warzywami itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O, to ja! Jestem człowiekiem monodiety, jak coś mi zasmakuje, to potrafię jeść codziennie to samo przez bardzo dłuuugi czas. I dziennie zjadam tylko kilka różnych produktów. Jestem niezwykłą żywieniową minimalistką, plus zazwyczaj nie lubię dla siebie gotować

Pure, aż dostaję pozytywnej energii, jak cię czytam!
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 06:06   #859
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Dzień dobry

muuusimy się motywować, ja bez tego zejdę na złą drogę

viva przynajmniej nie wychodzisz ze sklepu z dużą ilością produktów ja czasami chce "urozmaicić" zakupy, nakupuje różnych innych produktów, a potem albo nie zdążę zjeść przed końcem daty ważności albo myślę, co można z tego wykombinować najmniejszym nakładem sił

Dziś do owsianki dodałam miarkę białka o smaku truskawki i owsianka smakuje jak kleik dla dzieci
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 07:14   #860
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Też mnie czasem nachodzi taka wena, a później leży :P:
Wasze owsianki brzmią pysznie A kaszki i kleiki dla dzieci bardzo lubię!
Trochę się czuję dzisiaj "wagowo" przybita, okres mi się spóźnia jeden dzień, a mogłaby już zejść ta woda, bo mnie dołuje.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:23   #861
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość
pandemonium jak będziesz miała jakieś ciekawe przepisy na śniadania to chętnie przygarnę, kiedyś mogłam non stop jeść owsiankę, ale upodobania z czasem zmieniły mi się

Z racje swoich dużych gabarytów, to znajduje ładniejsze ubrania w internecie korzystam ze stron, gdzie jest darmowy zwrot, więc ew tylko czekam na zwrot pieniążków na konto
Jak wypróbuję i wyjdzie dobre to się podzielę ale większość z kwestii smaku na razie spisałam do segregatorka i jak nie będę wiedziała co zjeść, to będę zaglądać, bo jest dużo pysznych pomysłów Bo jak nie miałam nic ciekawego, to cały dzień miałam ochotę zapychać się chlebem.

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
O, to ja! Jestem człowiekiem monodiety, jak coś mi zasmakuje, to potrafię jeść codziennie to samo przez bardzo dłuuugi czas. I dziennie zjadam tylko kilka różnych produktów. Jestem niezwykłą żywieniową minimalistką, plus zazwyczaj nie lubię dla siebie gotować

Pure, aż dostaję pozytywnej energii, jak cię czytam!
To masz dobrze bo jak weźmiesz na celownik tego kurczaka z warzywami i kaszą, czy coś tam, to możesz to jeść na diecie w kółko i być zadowolona :P a ja muszę mieć urozmaicenia, muszę kombinować co by tu ugotować i zjeść, bo nie mogę patrzeć na to samo.
Jak nie lubisz gotować, to żywisz się na mieście? Gdybyś lubiła coś ugotować, to połączenie idealne, ja patrzę z zazdrością na te youtuberki, co przygotowują sobie posiłki na cały tydzień w pojemnikach, mrożą i potem tylko codziennie je wyciągają i mają dietę pudełkową co za oszczędność czasu i energii.

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

muuusimy się motywować, ja bez tego zejdę na złą drogę

viva przynajmniej nie wychodzisz ze sklepu z dużą ilością produktów ja czasami chce "urozmaicić" zakupy, nakupuje różnych innych produktów, a potem albo nie zdążę zjeść przed końcem daty ważności albo myślę, co można z tego wykombinować najmniejszym nakładem sił

Dziś do owsianki dodałam miarkę białka o smaku truskawki i owsianka smakuje jak kleik dla dzieci
Dokładnie, my mamy zawsze zapchaną lodówkę, a produkty spoza lodówki dosyć często zdążą spleśnieć, bo np tż je przyciśnie czymś innym i o nich zapominam To też dlatego, że mamy malutką kuchenkę. Albo właśnie zaplanuję, że ugotuję to i tamto, a okaże się że mi się nie chce albo jestem zmęczona i leży i leży

Nigdy nie próbowałam odżywek, a zawsze podobały mi się przepisy fit z odżywkami bo właśnie można bez żadnej szkody dla diety zrobić słodkie śniadania, kolacje i przekąski . Ale dostarczam wystarczająco białka z pożywieniem, jem sporo jajek, mięso na obiad i nabiał. I odstrasza mnie wydawanie dodatkowego hajsu już tyle wydaję na jakieś suplementy i cuda.

Ale właśnie na pewno to jest pyszne
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:33   #862
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: od początku dla lepszej siebie

hejooo dziewczyny wracam

powiem wam, że jak za oknem taka pogoda to nic się nie chce, nie potrafię się zmotywować do jakichkolwiek ćwiczeń
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 07:57   #863
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
hejooo dziewczyny wracam

powiem wam, że jak za oknem taka pogoda to nic się nie chce, nie potrafię się zmotywować do jakichkolwiek ćwiczeń
Hej!
Najtrudniej jest zacząć. Mi też się nie chciało, ćwiczenie mnie nudziło. Ale trzeba znaleźć ćwiczenia, które dają Ci kopa. Potem dostajesz z tego mnóstwo pozytywnej energii i jesteś zadowolona, że coś dla siebie zrobiłaś. Efekty są dosyć szybko, ciało się ujędrnia.

Ja tam całe życie nic nie ćwiczyłam albo miałam jakieś krótkie zrywy, a teraz wkręciłam się i nie zamierzam odpuszczać. Bo jak ostatnio odpuściłam to na 3 lata zawsze miałam wymówkę, bo stres, bo coś tam mnie przytłacza, bo nie mam czasu, a prawda jest taka, że ten czas co bym poćwiczyła to i tak spędzałam przed kompem. Więc teraz mówię sobie- choćby skały srały to chociaż krótki trening. Fajny pomysł podrzuciła Pure- T25 to tylko 25 min dziennie, a taki czas nie odstrasza. Niestety niedługo będę musiała pracować po nocach i na pewno będę osłabiona, ale chociaż byle jak zamierzam ćwiczyć.

Mnie motywuje lustro, studia wymagały ode mnie spędzania mnóstwa czasu przed kompem, spędzałam bardzo dużo czasu siedząc i mój tyłek nie wygląda zadowalająco i cellulit zaczyna się panoszyć
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 10:35   #864
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

jak tam dziś dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 11:48   #865
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość



To masz dobrze bo jak weźmiesz na celownik tego kurczaka z warzywami i kaszą, czy coś tam, to możesz to jeść na diecie w kółko i być zadowolona :P a ja muszę mieć urozmaicenia, muszę kombinować co by tu ugotować i zjeść, bo nie mogę patrzeć na to samo.

Jak nie lubisz gotować, to żywisz się na mieście?

Zazwyczaj na obiad jem zupę z warzyw, czasem same gotowane warzywa z fasolą czy ciecierzycą, często do tego gotowane jajko. I to tyle w kwestii mojego gotowania (dla TŻ gotuję raz na 3 dni, ale sama tego nie jem). A inne rzeczy, to takie, których nie trzeba gotowac typu ciastka, pieczywo itp, cos na szybko (też owoce). I to one są problemem u mnie. Na miescie nie jadam.
Dobrze mi dzisiaj idzie Jak gotowałam obiad to tak już zgłodniałam, że miałam ochotę zapchać się na szybko czymś pod ręką (często tak było), ale nie dałam się, zjadłam sobie marchewkę i grzecznie poczekałam - dumna byłam
__________________
Najpiękniejsza we wsi.

Edytowane przez viva
Czas edycji: 2018-06-26 o 12:12
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:31   #866
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Brawo Viva
Mi by się nie chciało osobno dla faceta gotować jemy to samo na obiad. Fakt że mój nie wybrzydza. Ja prawie w ogóle nie jadam strączków. Ale zupa warzywna za mną chodzi od dawna, muszę koniecznie ugotować tylko na kurczaku.

U mnie dzisiaj też dobrze, zrobiłam prawie godzinny trening. Zjadłam tak mało kcal że mogę sobie pozwolić na wszystko na kolację. Więc stwierdziłam że robię fit ciasto z wiórów z sokowirówki właśnie jest w piekarniku. Wygląda to bardzo podejrzanie ale zdałam się na przepis. Choć jestem sceptycznie nastawiona. Stwierdziłam że szkoda wywalać tego bogactwa błonnika z warzyw i owoców Dam wam znać jak wyjdzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:42   #867
vivian58
Zadomowienie
 
Avatar vivian58
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 579
Dot.: od początku dla lepszej siebie

viva

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

i pandemonium! pisz jak ciasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vivian58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 20:59   #868
Pure625
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 62
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Też mnie czasem nachodzi taka wena, a później leży :P:
Wasze owsianki brzmią pysznie A kaszki i kleiki dla dzieci bardzo lubię!
Trochę się czuję dzisiaj "wagowo" przybita, okres mi się spóźnia jeden dzień, a mogłaby już zejść ta woda, bo mnie dołuje.
jeśli lubisz kaszki / kleiki to polecam przypadkowo odkryte, ja łącze płatki owsiane i jaglane

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Jak wypróbuję i wyjdzie dobre to się podzielę ale większość z kwestii smaku na razie spisałam do segregatorka i jak nie będę wiedziała co zjeść, to będę zaglądać, bo jest dużo pysznych pomysłów Bo jak nie miałam nic ciekawego, to cały dzień miałam ochotę zapychać się chlebem.



To masz dobrze bo jak weźmiesz na celownik tego kurczaka z warzywami i kaszą, czy coś tam, to możesz to jeść na diecie w kółko i być zadowolona :P a ja muszę mieć urozmaicenia, muszę kombinować co by tu ugotować i zjeść, bo nie mogę patrzeć na to samo.
Jak nie lubisz gotować, to żywisz się na mieście? Gdybyś lubiła coś ugotować, to połączenie idealne, ja patrzę z zazdrością na te youtuberki, co przygotowują sobie posiłki na cały tydzień w pojemnikach, mrożą i potem tylko codziennie je wyciągają i mają dietę pudełkową co za oszczędność czasu i energii.



Dokładnie, my mamy zawsze zapchaną lodówkę, a produkty spoza lodówki dosyć często zdążą spleśnieć, bo np tż je przyciśnie czymś innym i o nich zapominam To też dlatego, że mamy malutką kuchenkę. Albo właśnie zaplanuję, że ugotuję to i tamto, a okaże się że mi się nie chce albo jestem zmęczona i leży i leży

Nigdy nie próbowałam odżywek, a zawsze podobały mi się przepisy fit z odżywkami bo właśnie można bez żadnej szkody dla diety zrobić słodkie śniadania, kolacje i przekąski . Ale dostarczam wystarczająco białka z pożywieniem, jem sporo jajek, mięso na obiad i nabiał. I odstrasza mnie wydawanie dodatkowego hajsu już tyle wydaję na jakieś suplementy i cuda.

Ale właśnie na pewno to jest pyszne
z tą lodówką jakbym siebie widziała kiedyś miałam właśnie zryw i kupiłam z ciekawości białko czekoladowe i truskawkowe, jak się kupi ze spoko firmy to nie trąci chemią to trochę dobre jak ktoś ma ochotę na słodkie, bo jak zrobię shake'a to można zasłodzić się przy złych proporcjach

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
hejooo dziewczyny wracam

powiem wam, że jak za oknem taka pogoda to nic się nie chce, nie potrafię się zmotywować do jakichkolwiek ćwiczeń
cztery literki ruszamy do ćwiczeń! ja dziś pokonałam maaase schodów, więc biorę to za rozgrzewkę przed rozpoczęciem takich stałych ćwiczeń damy rade

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Hej!
Najtrudniej jest zacząć. Mi też się nie chciało, ćwiczenie mnie nudziło. Ale trzeba znaleźć ćwiczenia, które dają Ci kopa. Potem dostajesz z tego mnóstwo pozytywnej energii i jesteś zadowolona, że coś dla siebie zrobiłaś. Efekty są dosyć szybko, ciało się ujędrnia.

Ja tam całe życie nic nie ćwiczyłam albo miałam jakieś krótkie zrywy, a teraz wkręciłam się i nie zamierzam odpuszczać. Bo jak ostatnio odpuściłam to na 3 lata zawsze miałam wymówkę, bo stres, bo coś tam mnie przytłacza, bo nie mam czasu, a prawda jest taka, że ten czas co bym poćwiczyła to i tak spędzałam przed kompem. Więc teraz mówię sobie- choćby skały srały to chociaż krótki trening. Fajny pomysł podrzuciła Pure- T25 to tylko 25 min dziennie, a taki czas nie odstrasza. Niestety niedługo będę musiała pracować po nocach i na pewno będę osłabiona, ale chociaż byle jak zamierzam ćwiczyć.

Mnie motywuje lustro, studia wymagały ode mnie spędzania mnóstwa czasu przed kompem, spędzałam bardzo dużo czasu siedząc i mój tyłek nie wygląda zadowalająco i cellulit zaczyna się panoszyć
W każdym lustrze wyglądam inaczej,choć stały czynnik to to, że zawsze brzydko (w różnym stopniu), ale jak widzę ile pracy mnie czeka to uciekam przed nim ja jestem wiecznym studentem, więc będę miała płasko-pupie

Cytat:
Napisane przez vivian58 Pokaż wiadomość
jak tam dziś dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy biała kiełbaska na ciepło to zło, ale była na obiad plus sałatka (wiem, wiem, szaleństwo ) Jedzeniowo nie najgorzej, ale poziom motywacji do ćwiczeń wzrasta z dnia na dzień

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Zazwyczaj na obiad jem zupę z warzyw, czasem same gotowane warzywa z fasolą czy ciecierzycą, często do tego gotowane jajko. I to tyle w kwestii mojego gotowania (dla TŻ gotuję raz na 3 dni, ale sama tego nie jem). A inne rzeczy, to takie, których nie trzeba gotowac typu ciastka, pieczywo itp, cos na szybko (też owoce). I to one są problemem u mnie. Na miescie nie jadam.
Dobrze mi dzisiaj idzie Jak gotowałam obiad to tak już zgłodniałam, że miałam ochotę zapchać się na szybko czymś pod ręką (często tak było), ale nie dałam się, zjadłam sobie marchewkę i grzecznie poczekałam - dumna byłam
gratulacje
a jakby zrobić np. batoniki musli, żeby ręka miała co chwycić, ale nie od razu sklepowe jedzono? w int jest sporo przepisów i nie są trudne i wymagające czasu

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Brawo Viva
Mi by się nie chciało osobno dla faceta gotować jemy to samo na obiad. Fakt że mój nie wybrzydza. Ja prawie w ogóle nie jadam strączków. Ale zupa warzywna za mną chodzi od dawna, muszę koniecznie ugotować tylko na kurczaku.

U mnie dzisiaj też dobrze, zrobiłam prawie godzinny trening. Zjadłam tak mało kcal że mogę sobie pozwolić na wszystko na kolację. Więc stwierdziłam że robię fit ciasto z wiórów z sokowirówki właśnie jest w piekarniku. Wygląda to bardzo podejrzanie ale zdałam się na przepis. Choć jestem sceptycznie nastawiona. Stwierdziłam że szkoda wywalać tego bogactwa błonnika z warzyw i owoców Dam wam znać jak wyjdzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratuluje treningu A u mnie fasolka żółta czeka na ugotowanie dobrze, że może trochę postać w domu (u rodziców) mam sokowirówkę i np. jak robiłam sok z marchwi i jabłka to potem wióry szły na moją sałatkę, ambitnie dodawałam np. cynamonu

Edytowane przez Pure625
Czas edycji: 2018-06-26 o 21:01
Pure625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 21:22   #869
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Ciasto wyszło trochę zbyt glamzowate Ale widzę w nim potencjał. Wystarczyłoby dać więcej kakao i wyszłoby fajne brownie. Popracuję nad przepisem. Do kawki na zaspokojenie apetytu na słodycze będzie jak znalazł.

Prześlę wam co sobie zrobiłam dziś na śniadanko - jajo sadzone na pomidorach z czosnkiem i z listkami bazylii. Całość razem z chlebem z masłem ma 200 kcal, więc malutko.


Właśnie też mam płaskodupie od tego studiowania mimo że zadek mam duży. Ale będę nad tym pracować i mam nadzieję, że pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180626_094624_2 (1).jpg (245,9 KB, 10 załadowań)
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 21:25   #870
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: od początku dla lepszej siebie

Cytat:
Napisane przez Pure625 Pokaż wiadomość


gratuluje treningu A u mnie fasolka żółta czeka na ugotowanie dobrze, że może trochę postać w domu (u rodziców) mam sokowirówkę i np. jak robiłam sok z marchwi i jabłka to potem wióry szły na moją sałatkę, ambitnie dodawałam np. cynamonu

Fasolka żółta mniam! Chciałam ostatnio kupić ale już wyglądała na łykowatą na targu.



To twarda jesteś, ja bym tego z żadnymi przyprawami nie zjadła Mimo że szkoda wywalać do śmietnika
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.