Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 14:42   #1621
czarno czarna
Raczkowanie
 
Avatar czarno czarna
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno co mnie niesamowicie drażni...
jestem dosyć szczupła, nawet baaaaardzo szczupła i jeszcze teraz zdarzyło mi się schudnąć, nad czym strasznie ubolewam :P nie jestem na nic chora, taką mam przemianę materii. Inni tego wogóle nie rozumieją i cały czas słyszę komentarze typu: 'ty na pewno nic nie jesz, jesteś taka blada i chuda! Zobaczysz, wylądujesz w szpitalu! ' albo: 'ty na pewno masz anoreksję, jak można być tak chudym ? '
Strasznie mnie to wkurza, tym bardziej że nic nie mogę zrobić.
Mi nie zwracają uwagi że jestem za chuda tylko że chcą byćtacy jak ja. Nie piszę żeby się pochwalić, bo mnie to właśnie denerwuje. Przyjdę do szkoły w bardziej dopasowanej bluzce i od razu "Jaka ty chuda jesteś! Też bym tak chciała". Najlepiej jakbym się ukrywała pod całą masą porozciąganych swetrów, wtedy może miałabym spokój. A swoją drogą niech inni się cieszą że ważą trochę więcej. Bynajmniej na nich ubrania pasują
__________________
Fale 2a/b. W skręcie do ramion, proste do łopatek. Kolor ciemny blond, porowatość średnia do wysokiej.
Co by innym ułatwić zadanie :p
czarno czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:07   #1622
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle irytuje mnie niezmiennie sytuacja, gdy rowerzyści jadą po chodnikach, prawie wjeżdżając mi w moje cztery litery, nie sygnalizując przy tym nic a nic dzwonkiem, pędzą jak szaleni na chodniku dla pieszych, chociaż jak już tu są, to powinni się dostosować do pieszych. Najgorsze są jeszcze pretensje, że jak śmiem chodzić tak szeroko, jak normalnie idę, sorry, ale chodniki nie są dla rowerów, od tego są ścieżki rowerowe i jezdnie...
A mnie irytują paniutki reagujące świętym oburzeniem, na które uprzejmie zadzwonię jadąc chodnikiem na tych odcinkach, na których włączenie się do ruchu dla pojazdów dwuśladowych jest szczególnie niebezpieczne.

Smuci mnie (bo już nawet nie irytuje) brak ścieżek rowerowych w moim mieście i bardzo zła jakość chodników i innych ścieżek, którymi poruszam się codziennie.

A już najbardziej mnie denerwują samochodziarze stawiający auta prostopadle do jezdni i zajmujący tyle chodnika, że nawet pieszy ma problem, żeby się przecisnąć, a rowerzysta musi zsiąść i niemal ten rower przenieść nad maską. A piesi mają pretensje TYLKO do rowerzystów
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:08   #1623
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ja nie rozumiem, jeśli ktoś nie odbiera telefonów od nieznanych/zastrzeżonych numerów. Naprawdę nie wiem, jaki w tym cel. Przecież czasem ktoś znajomy może zmienic numer lub dzwonic z innego telefonu.

Przez takie nieodbieranie utknęłam raz z TŻ na odludziu w nocy, bo zepsuło nam się auto, a jego kumpel nie odbiera telefonu od zastrzeżonych numerów (TŻ się nawet nie zorientował, że ma zastrzeżony)

Może mi ktoś to wytłumaczyc?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:37   #1624
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Dokładnie, przecież oni wiedzą lepiej, że nic nie jem, odchudzam się, itd.
Pamiętam taką sytuacje w gimnazjum-nauczycielka od wychowania do życia w rodzinie, zorganizowała lekcje pod tytułem : anoreksja i bulimia. Nie omieszkała przy całej klasie komentować mojego wyglądu, obrzucać obelgami i na koniec wyciągnąć mnie na środek klasy i teatralnym gestem pokazywać zmiany jakie powoduje anoreksja na moim ciele. Nie muszę chyba wspominać, że awantura była nieziemska u dyrektora szkoły.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:41   #1625
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, jeśli ktoś nie odbiera telefonów od nieznanych/zastrzeżonych numerów. Naprawdę nie wiem, jaki w tym cel. Przecież czasem ktoś znajomy może zmienic numer lub dzwonic z innego telefonu.

Przez takie nieodbieranie utknęłam raz z TŻ na odludziu w nocy, bo zepsuło nam się auto, a jego kumpel nie odbiera telefonu od zastrzeżonych numerów (TŻ się nawet nie zorientował, że ma zastrzeżony)

Może mi ktoś to wytłumaczyc?
Sporo osób nie odbiera telefonów od zastrzeżonych numerów, bo najczęściej z takich właśnie numerów dzwonią telemarketerzy, ankieterzy itp.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:44   #1626
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, jeśli ktoś nie odbiera telefonów od nieznanych/zastrzeżonych numerów. Naprawdę nie wiem, jaki w tym cel. Przecież czasem ktoś znajomy może zmienic numer lub dzwonic z innego telefonu.

Przez takie nieodbieranie utknęłam raz z TŻ na odludziu w nocy, bo zepsuło nam się auto, a jego kumpel nie odbiera telefonu od zastrzeżonych numerów (TŻ się nawet nie zorientował, że ma zastrzeżony)

Może mi ktoś to wytłumaczyc?
Nie odbieram- ponieważ kiedyś kilka razy odebrałam i dzwonili, że wygrałam jakieś miliony przy czym zapomnieli wspomnieć, że płace za odebrane połączenie
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:45   #1627
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Sporo osób nie odbiera telefonów od zastrzeżonych numerów, bo najczęściej z takich właśnie numerów dzwonią telemarketerzy, ankieterzy itp.
dokladnie do mnie uczepila sie kobieta z windykacji i uparcie twierdzila, ze to numer jakiejs innej babki
Poza tym osoba,ktorej nie lubie ma zastrzezony i dla bezpieczenstwa nie odbieram.
A po co ludzie maja zasterzezony?
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 16:46   #1628
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

pomyliłam wątek ;p
__________________


Edytowane przez poppy seed
Czas edycji: 2011-04-27 o 19:21
poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:37   #1629
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Dla mnie dziw nad dziwy- dorosła (w końcu) studentka dzwoni do chłopaka oddalonego o kilkaset km z pytaniem czy MOŻE wyjść na impreze z koleżankami z roku. I za każdym razem musi takie pozwolenie otrzymać. Współczesne niewolnictwo czy co?!
Mieliśmy zajęcia terenowe w pobliżu miejsca mojego zamieszkania przez parę dni więc zaprosiłam na ten czas dwie dobre koleżanki ze studiów do siebie. Jedna przyjechała z laptopem, z internetem i jak wróciłyśmy z zajęć siedziała z nosem w laptopie, i gadała na gg z lubym niewiele do nas się odzywając. Jak wychodziłyśmy wieczorem na miasto to chciała zostać w domu sama, bo misio jej nie pozwolił wychodzić i uwówili się że będzie ciągle na gg żeby wiedział co ona robi. W końcu wyszła z nami ale pod warunkiem że na krótko i nawet się nie uczesała i nie umyła zębów, nie mówiąc już o jakimś strojeniu, specjalnie żeby źle wyglądać i nie zwracać uwagi facetów bo misio byłby zazdrosny. Byli ze sobą wtedy pół roku
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:47   #1630
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Mieliśmy zajęcia terenowe w pobliżu miejsca mojego zamieszkania przez parę dni więc zaprosiłam na ten czas dwie dobre koleżanki ze studiów do siebie. Jedna przyjechała z laptopem, z internetem i jak wróciłyśmy z zajęć siedziała z nosem w laptopie, i gadała na gg z lubym niewiele do nas się odzywając. Jak wychodziłyśmy wieczorem na miasto to chciała zostać w domu sama, bo misio jej nie pozwolił wychodzić i uwówili się że będzie ciągle na gg żeby wiedział co ona robi. W końcu wyszła z nami ale pod warunkiem że na krótko i nawet się nie uczesała i nie umyła zębów, nie mówiąc już o jakimś strojeniu, specjalnie żeby źle wyglądać i nie zwracać uwagi facetów bo misio byłby zazdrosny. Byli ze sobą wtedy pół roku
Nie trawię tego. Najgorzej by było jak by ją chłopak rzucił a ta dla niego się tak poświęcała
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:16   #1631
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Najgorzej? Ja bym sama takiego rzuciła gdyby mi próbował coś takiego narzucać. A ten facio ją zapytał nieoficjalnie czy zostanie jego żoną po sześciu tygodniach. Więc bardziej to w kategoriach dożywotniego uciemiężenia było niż planów porzucenia naiwnej wiernej jako ten pies
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:52   #1632
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Pamiętam taką sytuacje w gimnazjum-nauczycielka od wychowania do życia w rodzinie, zorganizowała lekcje pod tytułem : anoreksja i bulimia. Nie omieszkała przy całej klasie komentować mojego wyglądu, obrzucać obelgami i na koniec wyciągnąć mnie na środek klasy i teatralnym gestem pokazywać zmiany jakie powoduje anoreksja na moim ciele. Nie muszę chyba wspominać, że awantura była nieziemska u dyrektora szkoły.
Chyba żartujesz

Ja też jestem od zawsze chudzielcem, teksty o anoreksji to na porządku dziennym kiedyś były, ale oprócz tego, że w podstawówce jakieś dzieciaki po lekcji przyrody ubzdurały sobie, że mam tasiemca to nie miałam jakichś grubszych akcji. Nauczycielce po takim publicznym poniżeniu mnie przy caluśkiej klasie zrobiłabym takie piekło, że musiałaby mnie publicznie przepraszać, w ogóle co to za babsko i skąd się takie w szkole wzięło?

A co do "bladziochów" to witam w klubie, mogłam się z kimś założyć, bo tradycyjnie dzisiaj przy wizycie u lekarza pierwszą rzeczą jaką usłyszałam, to to, że dostanę skierowanie na morfologię, bo jestem blada jak ściana, a ja znowu musiałam tłumaczyć, że ja tak zawsze, a wyniki mam świetne

No i komentarze po powrocie znad morza, że ja to chyba nigdzie nie byłam, bo nie wyglądam jak skwarek, to już standard
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:04   #1633
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Pamiętam taką sytuacje w gimnazjum-nauczycielka od wychowania do życia w rodzinie, zorganizowała lekcje pod tytułem : anoreksja i bulimia. Nie omieszkała przy całej klasie komentować mojego wyglądu, obrzucać obelgami i na koniec wyciągnąć mnie na środek klasy i teatralnym gestem pokazywać zmiany jakie powoduje anoreksja na moim ciele. Nie muszę chyba wspominać, że awantura była nieziemska u dyrektora szkoły.
U mnie było to samo Ale ja się wyciągnąć nie dałam i w efekcie sama wylądowałam u dyrektora za nieposłuszeństwo
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:11   #1634
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

- narzekanie ludzi, że nie mają pieniędzy, choć zarabiają dużo! A jak już dostaną, to rozwalają, na jakieś mega duperele,
- ciągłe rozmowy, jakby nie było tematów, o pieniądzach - a co mnie to obchodzi?
- teksty, jak ktoś schudł 'ale świetnie wyglądasz', 'ale schudłaś' - żenujące! To znaczy, że przedtem było się obleśnym, wstrętnym pasztetem???
- słuchanie muzyki przez głośnik z tel. komórkowego!!! NIENAWIDZĘ!!!
- przepychanie się w miejskich środkach lokomocji, bez słowa przepraszam, nawet jak dostaniesz z łokcia, torbą albo ktoś Cię podepcze :/
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:54   #1635
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
- narzekanie ludzi, że nie mają pieniędzy, choć zarabiają dużo! A jak już dostaną, to rozwalają, na jakieś mega duperele,
- ciągłe rozmowy, jakby nie było tematów, o pieniądzach - a co mnie to obchodzi?
- teksty, jak ktoś schudł 'ale świetnie wyglądasz', 'ale schudłaś' - żenujące! To znaczy, że przedtem było się obleśnym, wstrętnym pasztetem???
- słuchanie muzyki przez głośnik z tel. komórkowego!!! NIENAWIDZĘ!!!
- przepychanie się w miejskich środkach lokomocji, bez słowa przepraszam, nawet jak dostaniesz z łokcia, torbą albo ktoś Cię podepcze :/
dokładnie tak. ludzie nawet nie zdają sobie sprawę, jakie to przykre. albo 'ale się wyrobiłaś'.
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:57   #1636
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie, że niemal 99% mam i babć uważa, że należy zawsze i wszędzie ubierać dziecku czapkę, nawet jak jest +22 stopnie...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:00   #1637
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że niemal 99% mam i babć uważa, że należy zawsze i wszędzie ubierać dziecku czapkę, nawet jak jest +22 stopnie...
Bo podobno malutkie dzieci zawsze powinny mieć czapeczkę- cieniutką ale jednak. To ze względu na ewentualne przewianie.
Tak mi mama zawsze powtarzała
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:15   #1638
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

A mnie uczono że dziecko ubieramy jak siebie - bo ma tak samo działające receptory gorąca jak my. Ale wielu osobom się to w głowie nie mieści
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:21   #1639
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
dokladnie do mnie uczepila sie kobieta z windykacji i uparcie twierdzila, ze to numer jakiejs innej babki
Poza tym osoba,ktorej nie lubie ma zastrzezony i dla bezpieczenstwa nie odbieram.
A po co ludzie maja zasterzezony?
Miałam tak samo. Przez bite 3 miesiące dzień w dzień wydzwaniał do mnie facet z windykacji, a jak mu tłumaczyłam, że to pomyłka itp to na drugi dzień znów to samo. W końcu po tych 3 miesiącach się wściekłam, wygarnełam kolesiowi co o nim myślę i od tamtego czasu mam święty spokój
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 21:31   #1640
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Bo podobno malutkie dzieci zawsze powinny mieć czapeczkę- cieniutką ale jednak. To ze względu na ewentualne przewianie.
Tak mi mama zawsze powtarzała
Ech... no właśnie to mityczne przewianie mnie zastanawia
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:46   #1641
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Mnie ostatnio bardzo zdziwili moi rodzice i dalsza rodzina. Wychodzę za mąż za 2 miesiące i postanowiłam nie zmieniać nazwiska, bo primo: nazwisko jest częścią mojej tożsamości, secundo: w moim przyszłym zawodzie liczy się oryginalne nazwisko.
Wszyscy, absolutnie wszyscy wyrazili swoje oburzenie, że jak to, że chociaż podwójne bym wzięła i takie tam. Nigdy nie przypuszczałam, że będą aż tak przeżywać, tym bardziej, że w naszej linii praktycznie wszystkie kobiety zmieniły/zmieniają i nazwisko nie przetrwa. Dla odmiany - mój TŻ przyjął decyzję normalnie i bez żalu.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:08   #1642
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Miałam tak samo. Przez bite 3 miesiące dzień w dzień wydzwaniał do mnie facet z windykacji, a jak mu tłumaczyłam, że to pomyłka itp to na drugi dzień znów to samo. W końcu po tych 3 miesiącach się wściekłam, wygarnełam kolesiowi co o nim myślę i od tamtego czasu mam święty spokój
to codziennie odbierałaś telefony od niego?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:14   #1643
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio bardzo zdziwili moi rodzice i dalsza rodzina. Wychodzę za mąż za 2 miesiące i postanowiłam nie zmieniać nazwiska, bo primo: nazwisko jest częścią mojej tożsamości, secundo: w moim przyszłym zawodzie liczy się oryginalne nazwisko.
Wszyscy, absolutnie wszyscy wyrazili swoje oburzenie, że jak to, że chociaż podwójne bym wzięła i takie tam. Nigdy nie przypuszczałam, że będą aż tak przeżywać, tym bardziej, że w naszej linii praktycznie wszystkie kobiety zmieniły/zmieniają i nazwisko nie przetrwa. Dla odmiany - mój TŻ przyjął decyzję normalnie i bez żalu.
Jeśli TŻ nie ma z tym problemu to rodziną się nie przejmuj. Wiem, to Twoja rodzina ale i Twoje nazwisko. Ja też jeslibym się kiedyś wydawała za mąż (póki co mi się nie spieszy) to też chciałabym zostać przy rodowym.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:29   #1644
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, jeśli ktoś nie odbiera telefonów od nieznanych/zastrzeżonych numerów. Naprawdę nie wiem, jaki w tym cel. Przecież czasem ktoś znajomy może zmienic numer lub dzwonic z innego telefonu.

Przez takie nieodbieranie utknęłam raz z TŻ na odludziu w nocy, bo zepsuło nam się auto, a jego kumpel nie odbiera telefonu od zastrzeżonych numerów (TŻ się nawet nie zorientował, że ma zastrzeżony)

Może mi ktoś to wytłumaczyc?
Ja też nie odbieram obecnie od numerów zastrzeżonych, mam przykre doświadczenia, ostatnio jestem nękana takimi telefonami, doszłam do wniosku, że nie będę nikomu dawać się napawać tym, że odbieram. Po prostu już nawet nie otwieram klapki, jak widzę na zewnętrznym wyświetlaczu, ze numer prywatny. Może znajomy też ma dosyć telefonów od nieznanej osoby, która dzwoni, ale w ogóle się nie odzywa przez dobrych parę minut, jak się odbierze... Czasami przez jedną osobą, inne mają przerąbane...
Swoją drogą niektóre osoby po prostu lubią wiedzieć, z kim rozmawiają i może to po prostu z tego wynika?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:34   #1645
medija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

nie wiem jak was, ale mnie strasznie drażni:
- narzucanie swojej woli w kwestii ubierania sie, mowienia czy zachowania, jestem jaka jestem, nikomu nie mowie jak ma sie ubierac, czy jak ma mowic ale niestety moja mama do szalu mnie doprpowadza tym, moze wiecie jak mam z nia gadac bo ciagle sa klotnie ztego powodu
- nie przyjmowanie do wiadomosci czyjegos pogladu czy zdania, znow przyklad z mama, szukam pracy obecnie wiec ona ciagle mi o tym marudzi , powiedziala mi ze duzo teraz nie dostane bo jest kryzys i ze jako nowy pracownik dostane grosze, wiec jej mowie ze tak nie jest w jednym dadza 1000 na reke w innym 1300 itp, zalezy od firmy i pracodawcy to zaczela znow mnie sie czepiac ze jak zwykle pyskuje i wymadrzam sie, to sorry bardzo ale ja juz nie moge miec wlasnego zdania?
-negowanie wszystkiego i krytykowanie, znow przyklad mamy zle studia skonczylas, trzeba bylo isc na uniwerek a nie do prywatnej, prawko trzeba bylo zrobic, kase oszczedzac, wlosy masz takie i srakie, ubieraj sie tak, kup sobie to bo to jest brzydkie jak odmawiam to obraza albo ze pyskuje
i wiele jest jeszcze podobnych sytuacji


jak mam z nia postepowac w takich przypadkach, obecnie ciagle sie klocimy bo nie moge byc asertywna i miec wlasnego zdania, a nie naleze do osob ktore milcza caly czas lub robia jak im mama karze
medija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:35   #1646
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem, jeśli ktoś nie odbiera telefonów od nieznanych/zastrzeżonych numerów. Naprawdę nie wiem, jaki w tym cel. Przecież czasem ktoś znajomy może zmienic numer lub dzwonic z innego telefonu.

Przez takie nieodbieranie utknęłam raz z TŻ na odludziu w nocy, bo zepsuło nam się auto, a jego kumpel nie odbiera telefonu od zastrzeżonych numerów (TŻ się nawet nie zorientował, że ma zastrzeżony)

Może mi ktoś to wytłumaczyc?
Ale (że tak wtrącę ) dzwoniliście z komórki na komórkę? Bo jeśli tak to przecież wiedząc, że kolega nie odbiera zastrzeżonych można mu było napisać SMSa "Ej stary odbierz to ja Felek"
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:35   #1647
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
dokladnie do mnie uczepila sie kobieta z windykacji i uparcie twierdzila, ze to numer jakiejs innej babki
Poza tym osoba,ktorej nie lubie ma zastrzezony i dla bezpieczenstwa nie odbieram.
A po co ludzie maja zasterzezony?
Też nie rozumiem po co przeciętny człowiek ma numer zastrzeżony, jeśli służy mu do kontaktowania się ze znajomymi i tylko z nimi, nie rekrutuje przy jego użyciu pracowników do firmy, tylko po prostu umawia się ze znajomymi na piwo.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:36   #1648
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
No i komentarze po powrocie znad morza, że ja to chyba nigdzie nie byłam, bo nie wyglądam jak skwarek, to już standard
hahaha, dokładnie. Ja to spotykam się z niedowierzaniem, czy faktycznie byłam na wczasach w Chorwacji czy Włoszech, no bo jak to tak, że blada wróciłam A jak mówię, że się nie opalam i już, to patrzą jak na kosmitkę. Bo nie można jechać przecież na wakacje na południe Europy i zwiedzać, tylko trza plackiem smażyć się na plaży całymi dniami Koleżanka mojej mamy po nieudanych w jej mniemaniu wczasach nad morzem (lało ciągle) udała się na kilka sesji w solarium, coby po urlopie do pracy wrócić opalona, no bo jak to tak A mi raz jedna "znajoma" zasugerowała w upał 35 stopniowy, że mimo wszystko do sukienki powinnam zakładać rajstopy, bo blade nogi nieestetycznie wyglądają

Ja zastrzeżonych tez nie odbieram. Ktoś chce sie skontaktować, to niech ma normalnie numer. Z zastrzeżonych dzwonią zazwyczaj do mnie z super ofertami, nowym abonamentem itp. Szkoda mi na to czasu a całkiem się zrazilam i absolutnie nie odbieram po tym jak zagranicą mi pan z orange nabił niezły rachunek - niby tam kilka zł ale zawsze i jeszcze kłamiąc co do celu rozmowy..

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2011-04-27 o 22:39
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:47   #1649
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ale (że tak wtrącę ) dzwoniliście z komórki na komórkę? Bo jeśli tak to przecież wiedząc, że kolega nie odbiera zastrzeżonych można mu było napisać SMSa "Ej stary odbierz to ja Felek"

Tak, na komórkę. Tylko że to była zakręcona sytuacja, a że byliśmy u niego wcześniej i jego mama go budziła jakieś 15 min, to smsem byśmy nie dali rady go obudzic. A on tylko zerknął że zastrzeżony dzwoni i spał dalej... Średnio racjonalnie się myśli, gdy o 1 w nocy psuje ci się auto w lesie

Trochę mi rozjaśniłyście; rzeczywiście jeśli chodzi o różnego rodzaju promocje itp to nieodbieranie często jest jedynym wyjściem. Ale ja jak ktoś dzwoni z jakąś promocją to odmawiam albo (jeśli ktoś jest upierdliwy) odkładam słuchawkę.
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 09:25   #1650
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio bardzo zdziwili moi rodzice i dalsza rodzina. Wychodzę za mąż za 2 miesiące i postanowiłam nie zmieniać nazwiska, bo primo: nazwisko jest częścią mojej tożsamości, secundo: w moim przyszłym zawodzie liczy się oryginalne nazwisko.
Wszyscy, absolutnie wszyscy wyrazili swoje oburzenie, że jak to, że chociaż podwójne bym wzięła i takie tam. Nigdy nie przypuszczałam, że będą aż tak przeżywać, tym bardziej, że w naszej linii praktycznie wszystkie kobiety zmieniły/zmieniają i nazwisko nie przetrwa. Dla odmiany - mój TŻ przyjął decyzję normalnie i bez żalu.
No tak, bo jak to wypada być innym? Inaczej myśleć? Ehh
ja w ogole się nie wkomponowuje w wyobrażenia większości ludzi, żyję własnymi zasadami przeważnie nie patrząc na innych.(Oczywiście są wyjątki np z szacunku itd)
Też myślałam żeby zostać przy swoim, ale zdecydowałam się na podwójne, bo jak mam swoje, a mąż swoje to problem jest gdy będą dzieci. Ja osobiście nie chciałabym żeby moje dzieci nazywały się inaczej niż ja i sądzę że przyszły mąż również.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.