Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 12:26   #2521
mili17199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Częstochowa/Wieluń
Wiadomości: 162
GG do mili17199
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Jeżeli wy piszecie o ciuchach a mnie ten temat nie interesuje więc co mam odpisywać.
__________________
Kacperek ur. 7.03.2010r.
jesteśmy parą od 14.01.2009r.
ślubowaliśmy 12.09.2009r.
30.08.2011.-61,55kg
mili17199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:29   #2522
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sara 85 super foty, ale sliczna,tez mam fotelik tylko zrobiony zkuleczek ale ten twoj fajniejszy szkoda ze u nsa takiego nie mozna kupic, jakie zabawki lubi najbardziej Zosia bo zastanawiam sie co mojej kupic ?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

agnieszka09;slicznie wygladasz! a jesli mozna to gdzie mieszkasz w uk?Sama juz mysle o drugim dziecku ,juz bym chciala
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:30   #2523
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Jem jabłuszko a tu robaczek, zjeść? nie zjeść? Jabłuszko zjedzone, robaczek w koszu
A robaczek miał dzidziulka i dzidziulek w jelitkach robi hopaj-siupaj

Pop wstaw tż w klubie,my Ci doradzimy czy warto za takiego wychodzić za mąż-wiesz mamy dobre oko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:32   #2524
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Zosia ślicznie wygląda w takim kucyku

Saro, ale Amelka ma długaśne włoski A z wiadrem to normalka, mój Kuba to po ogrodzie z dziadkową konewką lata

Aga, śliczny masz brzunio

PoP, ale chudzinka z Oliwki A czemu byłyście w szpitalu? coś poważnego?

Sidorcia, uśmiałam się

Ana, kurcze, wszyscy moi znajomi i rodzina lubi białe landrynki, zawsze się kłóciłam o nie z rodzeństwem jak byliśmy młodsi

Młoda, miłego wypoczynku


Moje dziecko dzisiaj normalnie zjadło śniadanie!!! no prawie normalnie Tż zrobił kaszkę kukurydzianą z sokiem malinowym, mały na początku wrzeszczał i nawet nie chciał spróbować, ale jak spróbował to całą miskę wszamał a obiad też ładnie zjadł - dzisiaj było leczo

W ogóle miałam dzisiaj chwile grozy :P okres mi się spóźnia już 2 tyg i rano mnie zemdliło po herbacie i było Od razu mysli że ciąża itp... no ale test negatywnie wyszedł, wielka ulga Pewnie wymiotowałam przez to że od wczoraj już się źle czuję, dzisiaj obudziłam się z bolącym gardłem. A okres - 2 tyg temu krew oddawałam, więc pewnie przez to. No ale musiałam sprawdzić czy nic nie rośnie we mnie :P

ehh.. muszę wszystkie pędzle wyprać a mi się nie chce, bo sporo tego jest...
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:36   #2525
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez mili17199 Pokaż wiadomość
Jeżeli wy piszecie o ciuchach a mnie ten temat nie interesuje więc co mam odpisywać.
Dziewczyno pisz o czym chcesz i nie przejmuj sie niczym. Masz ochotę to pisz o sobie nie masz ochoty to nie pisz o niczym.
Ale aby była konwersjacja to potrzebny jest dialog. Ktoś sie ocoś pyta inni odpowiadają. Albo ktoś o czymś pisze to inni komentują. Po to sa takie fora internetowe.

A tak mnie ciekawi jedno: Nie mogliści wszyscy razem mieszkać u Twoich rodziców? Bo tu gdzie mieszkasz teraz to kot ma większe prawa niż Ty.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pop wstaw tż w klubie,my Ci doradzimy czy warto za takiego wychodzić za mąż-wiesz mamy dobre oko
A nie pokażę. Mój Ci on. Brzydal bo brzydala ale własny
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:37   #2526
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zosia ślicznie wygląda w takim kucyku

Saro, ale Amelka ma długaśne włoski A z wiadrem to normalka, mój Kuba to po ogrodzie z dziadkową konewką lata

Aga, śliczny masz brzunio

PoP, ale chudzinka z Oliwki A czemu byłyście w szpitalu? coś poważnego?

Sidorcia, uśmiałam się

A

Moje dziecko dzisiaj normalnie zjadło śniadanie!!! no prawie normalnie Tż zrobił kaszkę kukurydzianą z sokiem malinowym, mały na początku wrzeszczał i nawet nie chciał spróbować, ale jak spróbował to całą miskę wszamał a obiad też ładnie zjadł - dzisiaj było leczo
Moja ma to samo czasekm musi posmakowac bo zeby potem zjadla bo jak nie posmakuje o sie odkreca i nie zje,
ja na sniadanko robie swojej kaszke ryzową z platkami kukurydzianymi (rozn e smaki dla dzieci), kaszki malo tylko aby sie zgestnialo,wcina az jej sie uszy trzesa,
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:37   #2527
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
drcron jakbyś mogła zrobić zdjęcia tym roślinkom byłoby miło
sara ja właśnie chcę jednak bojowika. i raczej jakiegoś glonojada/ślimaka, ale jak mówisz że Twoja rybka zjadła ślimaki to sama nie wiem...
madzia a ta żabka CI nie wyskakuje? bo jak dobrze zrozumiałam masz kulę?

tak więc na 99% będzie bojowik, jakaś roślinka (być może od drcron ), drobniutki żwirek, i glonojad/ślimak choć jeszcze nie wiem jaki.
miałam kilka slimaków, były kilka dni i znikały. Zostały tylko skorupki.
Najgorsze to było dawanie tych żywych robali do jedzenia rybce. Suchego pokarmu wogóle nie chciała jeść. Miałam zywą roślinke ale nie pamiętam jak się nazywała.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ja mam takie prostokątne akwarium z nakładka u góry(dzieki temu woda nie paruje, i ma też oświetlenie, jednakże tz je popsuł bo jakąś część zgubił)Ta żabka taka pływająco typowa, nie skacze, co najwyżej jakbyś wzieła do ręki to się przeczołga.
Akwarium mam takie http://allegro.onet.pl/akwarium-30l-...795899979.html
żabke taką http://www.google.pl/imgres?q=%C5%BC...w=1263&bih=901
super ta żabka, może być z bojownikiem?

Cytat:
Napisane przez mili17199 Pokaż wiadomość
Jeżeli wy piszecie o ciuchach a mnie ten temat nie interesuje więc co mam odpisywać.
nie tylko o ciuchach piszemy. Mieszkasz w Wieluniu?

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
sara 85 super foty, ale sliczna,tez mam fotelik tylko zrobiony zkuleczek ale ten twoj fajniejszy szkoda ze u nsa takiego nie mozna kupic, jakie zabawki lubi najbardziej Zosia bo zastanawiam sie co mojej kupic ?
to nie jest nasz fotelik, zdjęcia były robione u koleżanki ale małej się tak podobał że chyba jej kupie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A robaczek miał dzidziulka i dzidziulek w jelitkach robi hopaj-siupaj

Pop wstaw tż w klubie,my Ci doradzimy czy warto za takiego wychodzić za mąż-wiesz mamy dobre oko
Pop właśnie wstaw zdjęcia to zobaczymy do kogo Oliwka podobna
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 12:39   #2528
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ferou mi też ostatnio się spóźniał, normalnie się załamałam, ale 2 testy neg, więc jest co uczcić. Już widziałam siebie znowu na porodówce, i po porodowce, z ciasnocie w domu, i z obwisłym ciałem, bo jak mówią do 3 x sztuka, pewnie za trzecim razem by się nie obyło bez rozstępów
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:39   #2529
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ferrou, a te pędzle masz z naturalnego włosia pewnie? moja znajoma moczy je najpierw w szamponie rozrobionym z wodą. później spłukuje dokładnie, chociaż nie wiem czy to dobrze robi czy nie

pop, każda namawia Cię na wstawienie zdjęcia Tżta do klubu więc chyba nie masz wyjścia...
madzia fajna ta żabka, a duża jest?
a czy bojowiki wyskakują z akwariów? bo tak wyczytałam

jakich balsamów dla dzieci używacie? ja myję małą płynami i szamponami bobini od jakichś 3-4miesięcy a kończy mi się balsam z hipp'a i zastanawiam się jaki teraz inny wypróbować.

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2011-09-01 o 12:43
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:45   #2530
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

super ta żabka, może być z bojownikiem?
ona zjada kupki rybek, i pokarm dla rybek( u mnie to tylko widziałam że pokarm je)ryb nie rusza.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ta moja ma w rozciągłości około 4 cm, więc dość małe są. Sa też takie ciemnoszare http://allegro.pl/zabka-akwariowa-sp...789682771.html
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:47   #2531
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ferrou ja też mam do wyprania pędzle i nie chcę mi się jak nie wiem;/Nie lubię tego robić.

Sara widzisz,Pop wredota nie pokaże

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Sidorcia ja w ogóle balsamu nie używam dla małej.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 12:48   #2532
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
pop, każda namawia Cię na wstawienie zdjęcia Tżta do klubu więc chyba nie masz wyjścia...
madzia fajna ta żabka, a duża jest?
a czy bojowiki wyskakują z akwariów? bo tak wyczytałam

jakich balsamów dla dzieci używacie? ja myję małą płynami i szamponami bobini od jakichś 3-4miesięcy a kończy mi się balsam z hipp'a i zastanawiam się jaki teraz inny wypróbować.
mój nie wyskoczył ani raz

ja wogóle nie używam balsamów dla Zosi, do kapieli używam balneum hermal, a do włoskow emolium

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
ona zjada kupki rybek, i pokarm dla rybek( u mnie to tylko widziałam że pokarm je)ryb nie rusza.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

ta moja ma w rozciągłości około 4 cm, więc dość małe są. Sa też takie ciemnoszare http://allegro.pl/zabka-akwariowa-sp...789682771.html
ale własnie czy bojownik nie bedzie ruszal tej żabki
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:53   #2533
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
PoP, ale chudzinka z Oliwki A czemu byłyście w szpitalu? coś poważnego?
Oj widać że dawno Cię nie było i że nie czytałaś.
W szpitalu byliśmy przez 9 dni - Oliwka miała problemy z brzuszkiem, wymiotowała i biegunka.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 13:17   #2534
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

koglus- pytałas o zabawki, Zosia uwielbia rysować kredkami, lepić ciastoliną. Bardzo lubi bawic się tą matą wodną.
Chce jej kupić wozek dla lalek taki większy, bo u koleżanki fajnie się bawiła
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 13:35   #2535
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

http://allegro.pl/smoby-wozek-dla-la...784624094.html
sara my mamy ten, fajny bo leciutki i mało wywrotny, ale trochę tandetnie wykonany... sam delikatny plastik i materiał na niego nakładany. ale małej się podoba
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 13:44   #2536
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/smoby-wozek-dla-la...784624094.html
sara my mamy ten, fajny bo leciutki i mało wywrotny, ale trochę tandetnie wykonany... sam delikatny plastik i materiał na niego nakładany. ale małej się podoba
u koleżanki bawiła się takim samym wózkiem i tez jej się bardzo podobał
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:08   #2537
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ferou mi też ostatnio się spóźniał, normalnie się załamałam, ale 2 testy neg, więc jest co uczcić. Już widziałam siebie znowu na porodówce, i po porodowce, z ciasnocie w domu, i z obwisłym ciałem, bo jak mówią do 3 x sztuka, pewnie za trzecim razem by się nie obyło bez rozstępów
ja też... masakra jakaś. to już chyba 2 raz test robiłam, bo kiedyś także w panikę wpadłam. Na razie Kuba mi wystarcza, drugiego dziecka nie chcemy, bo nie mamy warunków.

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
ferrou, a te pędzle masz z naturalnego włosia pewnie? moja znajoma moczy je najpierw w szamponie rozrobionym z wodą. później spłukuje dokładnie, chociaż nie wiem czy to dobrze robi czy nie

jakich balsamów dla dzieci używacie? ja myję małą płynami i szamponami bobini od jakichś 3-4miesięcy a kończy mi się balsam z hipp'a i zastanawiam się jaki teraz inny wypróbować.
mam i z naturalnego włosia i z syntetycznego (np pędzle do podkładu czy do ust) Podobnie myję pędzle - albo używam szamponu albo Kubusiowego płynu do kąpieli Jeszcze się nie dorobiłam specjalnego płynu do mycia pędzli więc radzę sobie inaczej

A balsamu nie używamy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ferrou ja też mam do wyprania pędzle i nie chcę mi się jak nie wiem;/Nie lubię tego robić.

.
tez nie lubię prać pędzli, ale muszę, bo są mi potrzebne czyste na niedzielę.. Ponad 20 wyprałam, jeszcze jeden komplet mi został. którym własnie Kuba się bawi .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Oj widać że dawno Cię nie było i że nie czytałaś.
W szpitalu byliśmy przez 9 dni - Oliwka miała problemy z brzuszkiem, wymiotowała i biegunka.
przecież przyznałam się że mnie nie było dość długo
Dobrze, że to nic poważnego

A żeby być w temacie rybek :P Mój Kuba jest uzależniony od "gdzie jest Nemo" Dzisiaj tylko 2 razy to leciało.. I to nie jest tak, że on siądzie i ogląda, poogląda może z 10min i biega, bawi się czym innym, przybiega jedynie na swoje ulubione fragmenty, ale wyłączyć nie można, bo musi słyszeć, jak się wyłączy to przylatuje i kwiczy że ma lecieć. Więc bajkę znam na pamięć
Choć ostatnio polubił jeszcze bajkę Auta, więc jest lepiej niż z tydzień temu, bo mogę sobie mieszać haha
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:30   #2538
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

no ładnie człek jeden dzien od rana z domu wybywa wraca a tu 4 strony... dopiero zaczynam 83 czytac...

ale chwalę się szybko.. DZIS USZY PRZEKŁULIŚMY!!!
mój aniołek był grzeczny tylko chwilke płakała... bardziej ją to szczypało i potem pulsowało chwilke ale na dworzu było zimno i wiatr wiał wyszłam od razu i schłodziło jej i nie płakała..


i kilka fotek z 3 ostatnich dni
i zdjecie lokatora w łóżeczku.. wkurzyłam sie bo wszytsko trzepac musiałam..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.jpg (31,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w piaskownicy.jpg (82,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cii oglądam tv.jpg (53,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lokator w łóżeczku.jpg (48,3 KB, 45 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:46   #2539
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A jeszcze w temacie landrynek - to za młodu, jak jeszcze pełnoletnia nie byłam, to z koleżanką wymyślałyśmy sobie nazwy na zakazane rzeczy - i np na fajki mówiłyśmy landrynki. Dziwne spojrzenia były naszych rodziców, jak przy nich siebie się pytałyśmy "Masz landrynki?"
hahha a ja z koleżankami i kuzynkami miałyśmy skrót PZG
Papierosy Zapałki/Zapalniczka, Gumy... i tez nikt nic nie podejrzewał
Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość


a ja Wam pokaze moj wklesly brzuszek...
ooo OMG!!! Zakochałam sie... tu juz zbedne słowa
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
:

a ja się całe życie zastanawiałam kto lubi białe
JAAAAAAA kocham białe landrynki!! nienawidze coli smak
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość


A ja pokażę Wam parę zdjęć Oliwki - zdjęcia te są z czerwca tego roku ze szpitala. Ale robię porządek na telefonie i je znalazłam
Jak jest nago to widać jaka chudzinka była - i dalej jest
jaka ona jest śliczna!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 14:59   #2540
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
koglus- pytałas o zabawki, Zosia uwielbia rysować kredkami, lepić ciastoliną. Bardzo lubi bawic się tą matą wodną.
Chce jej kupić wozek dla lalek taki większy, bo u koleżanki fajnie się bawiła
o tak wozek fajna sprawa moja non stop z wozkiem chodzi a tej ciastoliny nie zjada?
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:11   #2541
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

madziwnia - Dzielna dziewczynka z Michasi. I jak słodko śpi. Szczególnie na tym oststnim zdjęciu - tylko ja tam na tych białych spiczastych uszach nie widzę kolczyków
Macie dużą piaskownicę- fajna
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:30   #2542
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Pop oj zle z toba

swieca sie kolczyki na 1 zdjeciu jak psu jaj**
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:31   #2543
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

ale własnie czy bojownik nie bedzie ruszal tej żabki
Nie powinno być problemu, bo te żabki raczej wszystkim rybom z drogi schodzą, najczęsciej moją widzę podczas karmienia, a tak to się chowa za filtrem. Moją poprzednią na początku glonojad atakował, i głupiki, ale żyła długo
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
ja też... masakra jakaś. to już chyba 2 raz test robiłam, bo kiedyś także w panikę wpadłam. Na razie Kuba mi wystarcza, drugiego dziecka nie chcemy, bo nie mamy warunków.
Ja jakby mi 2 kreski wyszły to bym w psychiatryku wylądowała, i to nie z radości

Ja dzisiaj musiałam małemu siuśki łapać do badania( ma skierowanie na badanie krwi i moczu w związku z gorączką) to jednak z tego co pisałyście duzo łatwiej z chłopcemPo spaniu posadziłam go okrakiem na moich nogach, i powiedziałam siusiu i nasiusiał do pojemnikaPotem mu tylko dałam syrop przeciwgoraczkowy żeby to do laboratorium zanieść, i jutro rano mam wyniki
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:36   #2544
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia - no bo ja na tym zdjęciu pierwszym widzę ale na tym ostatnim u tej blondyny na uszach nic nie ma

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

To juz druga dziewczynka ma kolczyki. Ja jeszcze poczekam z rok i przebiję jej uszy bo teraz to by sobie te kolczyki wyrwała. Na strasznie drapie sie po uszach tak do krwi
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:42   #2545
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ja też poczekam z kolczykami z jakieś minimum 2-3 lata.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:50   #2546
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Heloł

aneczka - zdrówka
ferrou - fajnie że Kubuś je

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
wstawię wam jeszcze kilka fotek z weekendu

fot. 3 - pierwsza rzecz jaka spodobała się Ameli, łaziła z tym wiadrem wszędzie, nawet w basenie się z tym kąpała

fot.4 - tak się wspinała na ławkę, w rezultacie cały brzuch obdrapany


Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Pop chciałaś zdjęcia to wkleje z dzisiejszego dnia tak się fajnie bawiła z Antosiem i Blanką. Cały czas sie całowali, przytulali


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Hej
Ludzie alleluja mój Miko zjadł dzisiaj na obiad miseczke zupy fasolkowej ,po bardzo długim czasie nie jedzenia obiadów , może juz będzie jadł


oj bardzo dobrze wiem co przechodzicie u nas to samo, najgorzej ,że to nic nie można zrobić.

jutro mój tez pierwszy dzień w gimnazjum

U nas kataru ciag dalszy
Fajnie że Miko je.
Kciuki trzymam za starszego bo gimnazjum to trudny czas. Nie tylko pierwszy dzień. Za mamę oczywiście też.

To męczymy się razem z katarskiem a właściwie to nasze dzieci

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość

Ja chce do OLIWKI!!


Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
a ja Wam pokaze moj wklesly brzuszek...
Śliczny ale z bliska to wszystko na wielkie wygląda. Ty nadal jesteś chudziutka

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Mały teraz obok mnie zasnął, całą noc mam nie przespaną. Jak poszłam o 23 spać, tak on się o 24 obudził i tyle spaniaEryk ma na 11 rozpoczęcie szkoły, jeszcze przed tym muszę iść do lekarza z młodym, bo już kolejnej nocki nie wyrobię. Ja jestem śpioch muszę mieć swoje min 8h snu, bo inaczej zoombi jestem.
Zdrówka dla choróbki

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Izazula - współczuję mocno małej Zosience - utulaj ją od cioci


Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
A ja pokażę Wam parę zdjęć Oliwki - zdjęcia te są z czerwca tego roku ze szpitala. Ale robię porządek na telefonie i je znalazłam
Jak jest nago to widać jaka chudzinka była - i dalej jest
Słodka chudzinka i włoski ma coraz ładniejsze

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
Biorąc prysznic z rana dzisiaj ustawiłam trochę za ciepłą wodę, co rozleniwiło mnie kompletnie i nie chciało mi się już wyjść z psem na dwór, ale wyszłyśmy razem z małą. Napiłam się szklanki oranżady na czczo i rozbolał mnie żołądek.

Było chlać takie paskudztwo

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
i kilka fotek z 3 ostatnich dni
i zdjecie lokatora w łóżeczku.. wkurzyłam sie bo wszytsko trzepac musiałam..

Co za paskudnik nieskubany w tym łóżeczku. A sio na swoje miejsce
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 16:33   #2547
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
madziwnia - Dzielna dziewczynka z Michasi. I jak słodko śpi. Szczególnie na tym oststnim zdjęciu - tylko ja tam na tych białych spiczastych uszach nie widzę kolczyków
Macie dużą piaskownicę- fajna
tiaaaaa. ta blondyna jeszcze sobie nie przebiła uszków...

kosmetyczka mówiła że najlepiej jak najwczesniej bo dziecko zapomni.. ja po komnunii jak mi przebijali to do dzis pamietam.. buuuu
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 16:54   #2548
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
no ładnie człek jeden dzien od rana z domu wybywa wraca a tu 4 strony... dopiero zaczynam 83 czytac...

ale chwalę się szybko.. DZIS USZY PRZEKŁULIŚMY!!!
mój aniołek był grzeczny tylko chwilke płakała... bardziej ją to szczypało i potem pulsowało chwilke ale na dworzu było zimno i wiatr wiał wyszłam od razu i schłodziło jej i nie płakała..


i kilka fotek z 3 ostatnich dni
i zdjecie lokatora w łóżeczku.. wkurzyłam sie bo wszytsko trzepac musiałam..
Jak spokojnie śpi, i jaka już duża jest A kotek super! Moje też się pakują na poduszki


Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość

Ja jakby mi 2 kreski wyszły to bym w psychiatryku wylądowała, i to nie z radości
A ty myslisz że gdzie ja bym wylądowała? :P Jeszcze przy okzji ubiłabym tżta, tak dla zasady

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
ferrou - fajnie że Kubuś je
Dzisiaj ma niezły apetyt Jak wstał to zjadł z nami kapuśniak, trochę jeszcze lecza i kromkę chleba Później wydoił całą butlę mleka. W nagrodę dostał kilka kostek czekolady
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 17:04   #2549
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

nie 2 jest tu wiecej lasek zakolczykowanych
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 17:05   #2550
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Aaa i chwalę się!!! dzisiaj wyszła Kubusiowi pierwsza trójka to może stąd ten katar i niechęć do jedzenia czekamy jeszcze na jedną czwórkę, bo cos nie chce się przebić, reszta trójek też pewnie niebawem wyjdzie, bo dziąsła napuchnięte
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.