DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 10:01   #1111
Ashantixxx
Przyczajenie
 
Avatar Ashantixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław-WWA
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

zastanawia mnie,dlaczego większość z Was poleca lekarzy,którzy sa dla Was tylko uprzejmi????? Pewnie dlatego,ze nie macie powazniejszych problemow zdrowotnych,ale to wprowadza w błąd osoby,które naprawde szukają doswiadczonego specjalisty,a nie tylko kogos kto z usmiechem na twarzy wykona podstawowe badania i zapisze pigulki.Proszę Was jeśli polecacie swietnego ginekologa,to moze najlepiej z konkretnym uzasadniem(nie mowie o szczegolach).Ja mam juz bardzo wiele przejsc z konowalami i na szczesci znalazlam dobrego lekarza.Ale inne dziewczyny nie,dlatego piszcie o naprawde dobrych fachowcach a nie tam o "bardzo milej Pani ktora przypisuje pigulki i robi delikatnie cytologie"a na wiekszych sprawach sie nie totalnie nie zna.
__________________
Ashanti
Ashantixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:22   #1112
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
ASHANTIX mam wrazenie ze chodzi ci o mnie. coz, to byla moja pierwsza wizyta u ginekologa i napisalam po prostu wszystko co sie wydarzylo. wydaje mi sie ze pani dr Masior to osoba bardzo kompetentna, zreszta polecano wizyty u niej na tym forum, a to ze jest mila jest jej dodatkowym plusem. zreszta jest masa lekarzy, ktorzy bez przeprowadzenia wywiadu i bez badan odrazu wypisuja recepty na tabletki antykoncepcyjne [np. pytajac sie jakie chcialabys zazywac ;]], albo daja skierowanie na badania w "okreslone" płatne miejsca itp.

poza tym napisalam tu tego posta glownie po to, by jakas mloda dziewczyna, ktora nie bedzie wiedziala dokad isc, mogla go zobaczyc. to tyle, a wiem, ze wszystko co opisalam jest BARDZO wazne dla dziewczyn w moim wieku, ktore dopiero zaczynaja chodzic do ginekologa, brac tabletki itp. takze dziewczyny - u pani dr Masior nie ma sie czego bac.

poza tym ASHANTIX - jesli jakas kobieta czy dziewczyna bedzie szukala dobrego specjalisty bo ma powazniejsze problemy, to jasne jest, ze bedzie sugerowala sie komentarzami osob, ktore rowniez mialy takie problemy. ale nie zapominaj, ze wchodzi tu masa mlodych dziewczyn, z ktorych wiekszosc chodzi do ginekologa glownie sie przebadac i po recepty na tabl.antykonc.
takze dla roznych osob rozne jest znaczenie slow DOBRY GINEKOLOG.
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:39   #1113
Ashantixxx
Przyczajenie
 
Avatar Ashantixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław-WWA
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

pani ćma wcale mi nie chodziło o Ciebie Raczej chcialam uwidocznic ogól większości wypowiedzi,rowniez tych na innych forach.

A ja myślę,ze nawet jesli mloda dziewczyna idzie do lekarza pierwszy raz to chyba lepiej zeby trafila od początku w ręcę dobrego fachowca aniżeli jakiegoś tylko do podstawowych badań,ponieważ oczywiste jest,ze w razie pozniejszych ewentualnych problemow dziewczyna bedzie musiala szukac innego lekarza,podpierac sie na opiniach innych,czesto zmiana lekarza jest dla mlodej osoby krepujaca tak wiec najlepiej miec jednego stalegolekarz,ktorego juz znamy,nie krepujemy sie mowic o wszystkim,takiego ktory zna naszą historię od początku a przede wszystkim takiego ktory bedzie umial nam pomoc w razie potrzeby.

Wiem bo sama to przerabialam.Zwiedzilam chyba ze 100 lekarzy w Warszawie i Wroclawiu i wciaz kazdemu z osobna musialam opowiadac historie choroby,kazdy zaglądał mi tam,gdzie slońce nie dochodzi:/ i kazdy z nich wprowadzal swoje metody leczenia z reguly i tak nie skuteczne.Masakra.

Tulanie sie po ginekologach nie jest ani przyjemne ani dobre dla zdrowia dlatego uwazam ze najlepiej od poczatku starac sie wybrac najlepszego.
__________________
Ashanti
Ashantixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:28   #1114
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Ashantixxx Pokaż wiadomość
zastanawia mnie,dlaczego większość z Was poleca lekarzy,którzy sa dla Was tylko uprzejmi????? Pewnie dlatego,ze nie macie powazniejszych problemow zdrowotnych
Jeśli lekarz jest uprzejmy, szczegółowo bada lub zleca wykonanie podstawowych badań, przeprowadza dokładny wywiad - to chyba jednak to o czymś świadczy I w sumie to powinno cieszyć, że większość z nas nie ma poważnych problemów zdrowotnych A i tacy ludzie potrzebują iść czasem do ginekologa

I zgadzam się, że tułanie się od gina do gina do przyjemnych nie należy (a zwiedziłam już sporo gabinetów) ale nie skreślalabym osoby, która jest uprzejma i robi na pierwszej wizycie to co do niej należy (badania, wywiad itp.).
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:03   #1115
Ashantixxx
Przyczajenie
 
Avatar Ashantixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław-WWA
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

O Matko Swięta widze,ze moja wypowiedz wywolala sporo szumu....
Ale dobrze,jesli oceniacie tytulowego "dobrego ginekologa" po tym,ze sie uśmiecha i to wystarczy zeby okreslic go mianem"dobrego" to oczywiscie Wasza sprawa,Wasze "tyłeczki" i Wasz wybór.

Osobisice nie chcialabym trafic do pierwszego lepszego upszejmego lekarza nawet na pierwsza wizyte w zyciu,tym bardziej ze mozna polegac na opiniach dziewczyn o sprawdzonych lekarzach pod kazdym wzgledem

Ja nie skreslam nikogo po pierwszej wizycie z wywiadem i mila atmosfera tylko jasne chyba jest dla wszystkich,ze po jednej wizycie raczej ciezko nazwac ginekologa "dobrym".i jeszcze go polecac innym.A jesli zleca szczegolowe badania zanim podejmie jakiekolwiek kroki farmakologiczne,dokladnie bada to mozemy tylko domniemac ze sie nami odpowiednio zajmie.

I baaardzo mnie cieszy,ze wiekszosc z Was nie ma problemow!
__________________
Ashanti
Ashantixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:29   #1116
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jakie tam szumy - musiałam poprostu dodać swoje 5 groszy

Ja nie twierdze, że miły = dobry. Jeśli robi badania i wywiad, a nie przepisuje tabletki od tak sobie, to dla mnie jest już godny polecenia. Wydaje mi się poprostu, że dużo osób z taki problemami właśnie do ginekologa chodzi I jeżeli ktoś został w satysfakcjonujący sposób, że tak napisze obsłużony, to dlaczego ma nie polecać takiego ginekologa Zrozumiałam z Twojego pierwszego postu, że takich ginekologów nie powinno się polecać, bo nie wiadomo czy to napewno specjalista w swoim fachu, ale żeby się przekonać czy to prawdziwy 100% fachowiec, chyba naprawdę trzeba mieć jakieś powazniejsze kłopoty

Rozumiem Cię, że poszukujesz dobrego ginekologa, bo masz pewne problemy, ale dużo osób szuka ginekologa, żeby zrobic podstawowe badania i dostać tabletki. I dla takich osób wydaje mi się, że miła atmosfera, rzetelny wywiad, podstawowe badania są poprostu ważne. Tego oczekują od ginekologów, to dostają, więc polecają
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:37   #1117
Ashantixxx
Przyczajenie
 
Avatar Ashantixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław-WWA
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja nie szukam dobrego ginekologa bo juz znalazlam i moge go tylko polecac.

Reasumując jesli nie uwazasz,ze mily=dobry to bardzo dobrze,o to mi chodzilo i wszystko w tym temacie
__________________
Ashanti
Ashantixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 12:39   #1118
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Ashantixxx Pokaż wiadomość
Reasumując jesli nie uwazasz,ze mily=dobry to bardzo dobrze,o to mi chodzilo i wszystko w tym temacie
Dobrze, że się zgadzamy w tej kwestii

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:41   #1119
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

widze, ze Milka19 wlasciwie zinterpretowala to, co napisalam wczesniej

dla mnie rowniez mily nie znaczy dobry, i nie chce robic tu jakiejs afery, a pania dr Masior polecilam tu dlatego, ze juz wczesniej ją polecano, ja skorzystalam z tych rad - i poki co moge potwierdzic ze jest naprawde ok. zamierzam chodzic do niej i jesli cos bedzie nie tak, to na pewno dam znac
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 15:43   #1120
Ashantixxx
Przyczajenie
 
Avatar Ashantixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław-WWA
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

dobra ale juz zdaje sie zakonczylysmy ta dyskusje i nie trzeba powtarzac sie dwa razy.
__________________
Ashanti
Ashantixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:14   #1121
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Ashantixxx Pokaż wiadomość
zastanawia mnie,dlaczego większość z Was poleca lekarzy,którzy sa dla Was tylko uprzejmi????? Pewnie dlatego,ze nie macie powazniejszych problemow zdrowotnych,ale to wprowadza w błąd osoby,które naprawde szukają doswiadczonego specjalisty,a nie tylko kogos kto z usmiechem na twarzy wykona podstawowe badania i zapisze pigulki.Proszę Was jeśli polecacie swietnego ginekologa,to moze najlepiej z konkretnym uzasadniem(nie mowie o szczegolach).Ja mam juz bardzo wiele przejsc z konowalami i na szczesci znalazlam dobrego lekarza.Ale inne dziewczyny nie,dlatego piszcie o naprawde dobrych fachowcach a nie tam o "bardzo milej Pani ktora przypisuje pigulki i robi delikatnie cytologie"a na wiekszych sprawach sie nie totalnie nie zna.
możecie mnie zlinczować, ale ja podpisuję się pod tą wypowiedzią.
fakt, że to aby lekarz był sympatyczny jest ważne, szczególnie przy pierwszej wizycie (ja się BARDZO przejechałam, z tym że niesympatyczność owej pani szła w parze z daleko idącą niekompetencją, która sprawiła, że w tej chwili mam niekończące się problemy zdrowotne, choć oczywiscie nie musi tak być).
ale z doświadczenia, którego nabyłam, wiem, że przepisywanie pigułek, a stawianie diagnozy i leczenie to dwie zupełnie różne sprawy. kierując się dobrymi opiniami wizażanek ponad rok chodziłam do corfamedu i wiem że już tam więcej nie pójdę. nie będę tu wymieniać nazwiska konkretnej lekarki, która mnie prowadziła, bo najwyrazniej wielu osobom odpowiada i nie chcę jej psuć opinii, tylko że ja przy kazdej kolejnej wizycie mialam wrazenie że moje pieniądze lądują w błocie, bo pani doktor ordynowała mi coraz to nowe antybiotyki i masci które nic a nic nie pomagały, i nawet raz sama powiedziała [wierny cytat]: że "jak już to nie pomoże, to ona nie wie co dalej". no i oczywiście starała mi się wmówić, że może moje problemy (nie będę się wgłębiac w szczegóły) wynikają krótko mówiąc ze sfery psychologicznej, a ja dobrze wiem, że po przygodzie z wadliwą globulką nastąpiły u mnie zmiany anatomiczne (nie mówiąc już o tym, że zakażenia streptococcusem raczej sobie nie wyśniłam). być może ta pani jest bardzo sympatyczna, nie ma stresu przy wizycie itp., być może swietnie przepisuje tabletki antykoncepcyjne, ale do niczego innego się nie nadaje. tym bardziej, że kiedy musiałam wyjechać za granicę i moja mama poszła odebrać za mnie wyniki badań i recepty, rozmawiała z nią, i sama mi powiedziała, że nie można z niej było wyciągnąć nic konstruktywnego (a moja mama laikiem nie jest, jest biotechnologiem i troszkę się na pewnych rzeczach, a już na pewno na bakteriach).
to tyle chciałam napisać, ale każdy ma oczywiscie prawo do swojego zdania.
drei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 19:20   #1122
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

czy ktoś zna może jakiegoś dobrego ginekologa w Bydgoszczy?jeżeli tak to prosze o szybką odpowiedz

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2007-11-16 o 18:16
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:05   #1123
Lady Jane
Raczkowanie
 
Avatar Lady Jane
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Małe miasteczko nad Kanałem Angielskim
Wiadomości: 359
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Czy w Katowicach - Ligocie przyjmuje jakiś dobry lekarz ginekolog? Mozecie mi kogoś polecić?
__________________

Lady Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:46   #1124
Mysia.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

a orientuje sie moze ktos ile wynosi koszt wizyty u dr Agnieszki Hoffman na Mysiadle?
Mysia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 19:05   #1125
novinexa
Raczkowanie
 
Avatar novinexa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 80
GG do novinexa
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
Niestety nie moge polecic dr Tkacza stary niedelikatny dziadek i ogólnie całe to "wyposazenie" tego gabinetu w przychodni Górniczej tragedia zero jakiej kolwiek intymnosci prywatnosci pielengniarki wchodza kiedy chcą i przedwszystkjim sa strasznie beszczele w recepcji
Nigdy nie miałam takiej sytuacji żeby mi ktoś wszedł podczas wizyty! Wyposażenie? nie mam nic do zarzucenia. Jest wszystko, co potrzebne. Poza tym jak ktoś chce jakieś skomplikowane badania to na ogół idzie prywatnie...
że dziadek? może i dziadek ale idąc do gina jego wiek jest ostatnią rzeczą , na jaką zwracałabym uwagę
Wg mnie "dziadek" jest jajcarzem i zna sie na rzeczy.

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
dr Kania
Miła spoko babka gabinet świetny osobno łazienka fotel "wygodny" jest komfortowy, atmosfera jest bardzo miła i wogóle super jednym słowem.
Ale pojawiłam sie tam ostatni raz troche mnie nastraszyła babka i musze isc do jeszcze kogos innego po obiektywną opinie.

Oczywiscie Jaworzno
Tu w ogóle się nie zgadzam- kobieta przyjmując prywatnie wymysla takie choroby, ze można dostać zawału.... a kuzynce w ciąży powiedziała po usg, że dziecko jest chyba martwe... Kuzynka zrozpaczona- co chyba na zdrowie dziecka nie wpłynęło dobrze - poszła do innego lekarza i z maleństwem było wszystko ok. Dziś dziecko jest zdrowe i ma ponad rok, a ta mądra pani uśmierciła je już przed urodzeniem:/
__________________
______________________
=== > http://zanim.napiszesz.prv.pl
novinexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 20:26   #1126
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Katarzyna Kisielewska ul. Urzędnicza 41/2 w Krakowie

Bardzo polecam Panią Kisielewską. Przed badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad. Jest bardzo profesjonalna i miła. Podczas wizyty panuje przyjazna atmosfera. Miałam zbadane piersi i zostałam poinstruowana jak się badać.
Badanie było bardzo delikatne.

Dodatkowo, w recepcji jest bardzo miła Pani.
Przyłączam się do grona zadowolonych pacjentek.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 20:34   #1127
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

novinexa, to tylko moje zdanie dla Ciebie ten lekarz moze byc odpowiedni dla mnie nie i juz, nie widze potrzeby prowadzenia zbędnej dyskusji
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 20:19   #1128
Mysia.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

hmmm, chyba u dr Hoffman nikt sie nie leczy bo cos nie ma odpowiedzi
Mysia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 16:59   #1129
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ŁÓDŹ

Pilnie szukam najlepszego, najskuteczniejszego ginekologa(najlepeij Pani) z Łodzi... Prosze o odpowiedzi........ z góry dziękuje
Chodzi o komplikacje po usunięciu torbieli, rana nie chce sie goic....
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 08:50   #1130
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 389
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
ŁÓDŹ

Pilnie szukam najlepszego, najskuteczniejszego ginekologa(najlepeij Pani) z Łodzi... Prosze o odpowiedzi........ z góry dziękuje
Chodzi o komplikacje po usunięciu torbieli, rana nie chce sie goic....
jeżeli chodzi o ginekologów, to w trudniejszych sprawach nie mam specjalnego doświadczenia, ale wiem np od koleżanki, która widziała wypowieź pani doktor w tv, że przeprowadzała ona operację na kobiecie ciężąrnej, jesli się nie mylę była pierwszym lekarzem w polsce, ktory to zrobił, więc w trudniejszych przypadkach także powinna sobie poradzić - ale jak juz zaznaczyłam 100% pewności nie mam - jest to p. Dorota Wyrwas, obecnie przyjmuje na Matejki 7 w Prima Med.

gdyby interesował cię pan ginekolog, to moja mama miała juz dwa udane zabiegi u dr Sobkiewicza w salve - tutaj, jeśli inny lekarz (przyjmujacy w ramach nfz) cie skieruje (z salve albo ze szpitala) wizyta jes na koszt nfz.
nie iwem czy wystarczająco jasno to napisałam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
miaumiau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:25   #1131
sawb
Raczkowanie
 
Avatar sawb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 346
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Katarzyna Kisielewska ul. Urzędnicza 41/2 w Krakowie

Bardzo polecam Panią Kisielewską. Przed badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad. Jest bardzo profesjonalna i miła. Podczas wizyty panuje przyjazna atmosfera. Miałam zbadane piersi i zostałam poinstruowana jak się badać.
Badanie było bardzo delikatne.

Dodatkowo, w recepcji jest bardzo miła Pani.
Przyłączam się do grona zadowolonych pacjentek.


Ja już do doktor Kisielewskiej rok chodzę i bardzo sobie chwalę
Dodam, że ma stronę internetową: www.ginekolog-krakow.republika.pl
sawb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 12:55   #1132
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Bozia Pokaż wiadomość
Wrocław wita wszystkich

Mam prośbe, czy ktoś może mi polecić dobrego specjaliste od niepłodności?Czy ktoś zna lekarza Mariusza Markuszewskiego z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii?
Nie radze chodzić do markuszewskiego, chodziła do niego moja kuzynka, 2 ciocie i babcia i wszystkie leczył jedną tabletką! No sorry, ale jest chyba różnica miedzy kobietą 20 letnią a 70 letnią!
Poza tym jak byla w ciąży moja bratowa to ten wspaniały lekarz już pod koniec ciąży kiedy była na wizycie stwierdził martwicę płodu, kiedy pojechała do szpitala to lekarze powiedzieli jej że z dzieckiem wszystko ok i co za lekarz-idiota jej tak powiedział(a wtedy była tam jeszcze jedna babka w tym szpitalu której markuszewski również stwierdził martwicę płodu). Nie wspomne że takie nerwy dla kobiety w ciąży mogły się dopiero źle skończyć.
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:27   #1133
mezatka07
Zakorzenienie
 
Avatar mezatka07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 3 764
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Artenka Pokaż wiadomość
Lublin
A ja polecam doktora Marka Miturskiego, przyjmuje w przychodni NFZ na ul. Niepodległości 9 (chyba 9) więc za free, ale wiem że też prywatnie (choć ja z tego nie korzystam). Przesympatyczny około 45 letni pan, bardzo delikatny przy badaniu (wiem to z kilku źródeł). Może nie mówi za dużo, ale wystarczy zapytać, a wszystko chętnie opowie.Zna nowinki na rynku dzięki czemu szybciutko pozbyłam się problemiku. Dużo badań robi na miejscu, na pozostałe wysyła do Lux Medu - tam niestety płatnie
No i ma całkiem sympatyczną asystentkę Nie ma większego problemu z dostaniem się do niego więc tym bardziej polecam))

A może ktoś coś jeszcze na jego temat?? Jestem ciekawa Waszych opinii!!

ja moge cos powiedziec na temat tego lekarza
w Lublinie odwiedzialm 9 ginekologow, ale dok Miturskiego nie opuszcze nigdy, nawet teraz latam do niego z Londynu
przecudowny lekarz z powolaniem, nigdy nie bagatelizuje wynikow czy naszych wlasnych obaw!
nie nasmiewa sie z niczego, moge mu naprawde powiedziec na temat roznych krepujacych rzeczy zarowno moich jak i mojego meza..
dodatkowo podoba mi sie to, ze jak cos przekracza jego kompetencje to nie siedzi i nie trzyma pacjentki u siebie latami i nie eksperymentuje tylko jest prawdziwy i kieruje taka osobe do szpitala, by jej pomoc szybciej!!
poza tym np w moim przypadku konsultuje swoje watpliwosci z innymi lekarzami- zakaznikami, chirurgami itd i wiem, ze jestem pod dobra opieka
jak potrzeba to uruchamia swoje znajomosci, zeby jeszcze ktos inny zbadal pacjentke, pomaga najlepiej jak umie
poza tym leczy najlepiej ze wszystkich, mialam sie szykowac na laparoskopie bo mialam torbiela wielkosci pomarancza, ale cudem zaleczyl ja lekami i wyschla, mialam 2 nadzerki i tak je wyleczyl ze nie ma sladu, polska lekarka w Londynie powiedziala, ze jeszcze w zyciu nie widziala, zeby farmakologicznie bez zadnych wypalanek udalo sie tak pieknie wyleczyc, u mnie nie ma po tym sladu

moge powiedziec, ze dok Miturskiemu zawdzieczam wszystko, po poronieniu zlecil mnostwo badan, skierowal do szpitala i nie bagatelizowal tak jak inni, ze przeciez jest tyle poronien i ze moze nastepnym razem sie uda
to czlowiek, ktory cierpi razem ze swoimi pacjentkami
cudowny lekarz!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Hania i Kubus
80 days to go!
mezatka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 23:42   #1134
agusiek82
Przyczajenie
 
Avatar agusiek82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKóW

Przeczytawszy wszystkie wpisy o Krakowie, chyba zdecyduję się na p. dr. Masior. Mam pytania: w której przychodni byłyście? Bo przyjmuje w Osteomedzie na Kazimierza (80 zł za samą wizytę), w Podgórskiej Poradni Lekarskiej (60zł) i na Starowiślnej 13 (i tu nie wiem za ile). Czy wy wiecie coś o aktualności tych stawek? W której przychodni jest wg Was fajnie? np gdzie p. Masior robi USG? Bo obawiam się, że to nie od p. doktor zależy, tylko od polityki przychodni.
agusiek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 06:22   #1135
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KUTNO

Witam. Dla wizażanek z Kutna i okolic serdecznie polecam wizyty u prof. Malinowskiego.
Jest ordynatorem w Kutnowskim szpitalu. Naprawdę fajny lekarz.
Potwierdzeniem tego ze cieszy sie pozytywną opinią wśród kobiet, są kolejki w jakich trzeba czekać na wizytę.
Ale warto .
Ciekawa jestem czy inne wizażanki z Kutna też tak sądzą? Może macie inne propozycje,chętnie poczytam opinie o innych lekarzach z rejonu Kutna.
Pozdrawiam
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 17:04   #1136
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

agusiek82
ja jak napisalam wyzej bylam u pani dr Masior w KOV-Medzie, niby prywatny gabinet ale wizyta darmowa, zadzwon na numer podany i zapytaj czy moglabys na darmowa wizyte, pani z recepcji ci powie co trzeba
USG mialam robione w czasie wizyty [caly sprzet jest w gabinecie] wiec mysle ze bez problemu [oczywiscie za darmo]. gabinet i cala przychodnia naprawde wydaje sie byc w porzadku, ostatnio bylam na badaniach a nastepna wizyte mam dopiero w grudniu wiec jak cos wtedy jeszcze cos napisze, ale polecam bardzo bardzo
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 18:15   #1137
agusiek82
Przyczajenie
 
Avatar agusiek82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Pani ćma:
ślicznie dziękuję za sugestię, jasne, że spróbuję na kasę

mam jeszcze pytanie, do Ciebie lub do którejkolwiek z Wizażanek, które do niej chodziły:
czy p. dr. MASIOR pomagała Wam na zaburzenia hormonalne?? Mam problemy z cystami w piersiach i na tarczycy, nieprawidłową budowę dróg rodnych i wiele innych niefajnych spraw, dość poważnych, więc zależy mi na prawdziwym specjaliście. Zwiedziłam kilkunastu ginekologów w przeciągu kilku lat, większość takich, którzy bez badania zapisują receptę (skąd inąd wiem, że są świetnymi położnikami, ale nic, co nie jest ciążą, ich nie interesuje :| ), prawie wcale nie trafiałam na lekarzy, którzy z własnej woli badają piersi (dr. Masior bada, prawda?), większość też każe dopłacić drugie tyle za zrobienie zwykłego USG... Czy Wam dr. Masior pomogła??
agusiek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 09:04   #1138
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez agusiek82 Pokaż wiadomość
czy p. dr. MASIOR pomagała Wam na zaburzenia hormonalne??
Byłam u Pani właśnie z tym problemem. Odesłała mnie do endokrynologa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 11:29   #1139
Lady Jane
Raczkowanie
 
Avatar Lady Jane
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Małe miasteczko nad Kanałem Angielskim
Wiadomości: 359
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Czy ktoś może powiedzieć mi coś na temat dr. Ostrowskiego, ktory przyjmuje w Szpitalu Kolejowym w Katowicach - Ligocie?
__________________

Lady Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 11:06   #1140
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Co sądzicie o Pani doktor Ninie Radziwiłowicz, wiem że przyjmuje w Tychach i Katowicach Kostuchnie. MOże się ktoś podzielić wrażeniami??
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.