DZWONY WRACJA - co Wy na to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 14:34   #1
Niezapominajka23
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka23
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Karlsfeld
Wiadomości: 48
GG do Niezapominajka23

DZWONY WRACJA - co Wy na to?


Podobno w nadchodzącym sezonie dzwony maja być znów bardzo modne dziś widziałam śliczne i zastanawiam sie czy kupić? Leżały super, cena tez do przeżycia, nie były aż tak bardzo szerokie ale w dole rozszerzone - typowy dzwon no i mam dylemat bo rurki pokochałam i zastanawiam sie czy faktycznie dzwony powracają a rurki zegnamy czy tez rurki zostają a i dzwony tez?
Niezapominajka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:37   #2
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

w prawdzie ja bym byla jak najbardziej za tym zeby dzwony wrocily bo bardzo lubilam w nich chodzic do dzis czasami wkladam na tylek
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:38   #3
DariaPierzchala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

hmm no właśnie ja już sie do rurek przyzwyczaiłam :P. Jeśli już włoże dzwony to rurki mimo wszytko i tak bd leżały w szafie.
DariaPierzchala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:44   #4
Niezapominajka23
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka23
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Karlsfeld
Wiadomości: 48
GG do Niezapominajka23
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

wszędzie czytam ze wracaj, dziś byłam w centrum handlowym i widziałam dużo szwedów i trochę dzwnow w sklepach na polkach, niestety nie widziałam nikogo kto by je miał na sobie, te które sobie upatrzyłam były takie granatowe świetnie leżały do kolana jak rurki i później od kolana w dol rozszerzane spodobały mi sie i cena tez spoko 20e ale nie kopiłam bo jakoś nie mogłam sie zdecydować poza tym były tylko jedna xs z zepsutym zamkiem, ale teraz tak myślę ze mogłam je kupić a zamek bym naprawiła bo mam krawieckie zdolności, może by jeszcze robili jakaś przecenę na ten zamek no i mam dylemat, TZ śpi a ja myślę czy nie skoczyć po nie szybko?
Niezapominajka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:45   #5
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

przywyklam juz do rurek.
nie wyobrazam siebie w dzwonach pozatym buty mam juz wszystkie dopasowane do rurek, nie podobaloby mi sie gdybym kupila dzwony i dobrala je z butami które lepiej prezentuja sie z rurkami. (;
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:47   #6
truskawkaaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka23 Pokaż wiadomość
wszędzie czytam ze wracaj, dziś byłam w centrum handlowym i widziałam dużo szwedów i trochę dzwnow w sklepach na polkach, niestety nie widziałam nikogo kto by je miał na sobie, te które sobie upatrzyłam były takie granatowe świetnie leżały do kolana jak rurki i później od kolana w dol rozszerzane spodobały mi sie i cena tez spoko 20e ale nie kopiłam bo jakoś nie mogłam sie zdecydować poza tym były tylko jedna xs z zepsutym zamkiem, ale teraz tak myślę ze mogłam je kupić a zamek bym naprawiła bo mam krawieckie zdolności, może by jeszcze robili jakaś przecenę na ten zamek no i mam dylemat, TZ śpi a ja myślę czy nie skoczyć po nie szybko?
hahah lec póki śpi moim zdaniem, jeżeli dobrze się w nich czujesz i dobrze leżą - to grzech nie kupic

P.S. Możecie mi przy okazji poradzić jakie buty najlepiej wyglądają do dzwonów?
truskawkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:59   #7
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Ja chodzę i w dzwonach i w rurkach i w spodniach prostych, jeśli mi się coś podoba to nie patrze na to czy jest aktualnie modne czy nie, jeśli się dobrze w nich czujesz, fajnie wyglądasz to kupuj bez względu na to czy będą modne czy nie
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 15:07   #8
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

chwała Bogu, że ja za modą nie podąrzam rurki jak dla mnie sa nr1 i napewno nie zamienię je na dzwony, mimo iż faktycznie stara moda znów powraca : )
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:12   #9
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

chyba najwazniejsze jest by nam samym sie podobalo osobiscie poluje na spodnie z wyzszym stanem, mignely mi parokrotnie latem ale juz ich nie ma....moze Polki nie bardzo je kupowaly?
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:18   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

mi sie dzwony podobają.. tylko, że wg. pasują tylko do płaskich butów a dokładniej to do adidasów i trampek... a że mnie już ten okres w życiu minął i w takich butach nie śmiga to niestety... nie kupię.

Poza tym nieprkatyczne na jesien/zime - pamietam jak nosilam dawniej to non stop nogawki w deszczu po kolana mokre ;/ paskune przezycia.. i jak w tym isc ?!? Podwiniete sie pogniata cale i wygladaja jak szmaty jak nie podwiniesz to mokre i brudne. Sa po prostu nie prkatyczne a tego nie znosze w spodniach.


Musialby miec ogromny urok zeby kupila ale watpie - rurki swoja droga ale najbardziej lubie spodnie o prostej nogawce, tak zeby mialy 20-22cm na dole nogawki.'
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:19   #11
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Dla mnie rurki są dużo wygodniejsze i praktyczniejsze od dzwonów i szwedów. Szczególnie zimą, kiedy nogawki można schować w buty. Nie lubię mokrych i brudnych spodni do kolan Szwedy podobają mi się i pewnie sobie jakieś sprawię, ale dzwony... Nie mówię nie, bo pewnie w końcu skuszę się na jakieś. Na razie rurki święcą triumfy
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 15:25   #12
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Mam nadzieję, ze dzwony się nie przyjmą, bo jak na razie, to nosze je jako jedyna w mojej szkole
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:29   #13
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

mam nadzieje ze wroca, bow rurkach wiekszosc dziewczyn wyglada pokracznie :P
nie no tak serio to mi zwisa. ja nosze wszystkie spodnie i mi dobrze
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:46   #14
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
przywyklam juz do rurek.
nie wyobrazam siebie w dzwonach pozatym buty mam juz wszystkie dopasowane do rurek, nie podobaloby mi sie gdybym kupila dzwony i dobrala je z butami które lepiej prezentuja sie z rurkami. (;

ja tak samo wole siebie w rurkach
dzwony mi sie podobaja ale na kims sama wole rurki
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:47   #15
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze wroca, bo w rurkach wiekszosc dziewczyn wyglada pokracznie :P
nie no tak serio to mi zwisa. ja nosze wszystkie spodnie i mi dobrze
masz racje
moze nie wiekszosc,ale czesto na ulicy spotykam laski,ktore(w doslownym tego slowa znaczeniu)wcisnely sie w rurki.No rozumiem,ze sa teraz modne itp.,ale bez przesady...nie we wszystkim co modne wyglada sie dobrze.
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:50   #16
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez niezapominajka23
no i mam dylemat bo rurki pokochałam i zastanawiam sie czy faktycznie dzwony powracają a rurki zegnamy czy tez rurki zostają a i dzwony tez?
Ojej tragedia... :P Moda się zmienia to trzeba zmienić całą szafę? Dobrze wyglądasz w rurkach to noś rurki, podobają Ci się równocześnie dzwony to dlaczego by i dzwonów nie kupić? Zawsze jest ta różnorodność Dla mnie bez sensu jest ślepe podążanie za modą i kupowanie czegoś tylko dla tego bo jest aktualnie modne. Poza tym jak pół miasta będzie chodziło w dzwonach, a Ty w rurkach, to będziesz mogła czuć się oryginalnie
Osobiście nie lubię dzwonów bo wszystkie spodnie muszę skracać, a skrócone dzwony tracą swój fason. Natomiast dopiero dzięki modzie na rurki dostrzegłam, że to sa idealne spodnie dla mnie. Nie 'wiszą', nie tracą fasonu po skróceniu, znakomicie podkreślają figurę, pasują do butów na obcasach. Wcześniej nie byłam nawet świadoma ich zalet. Spodnie z prostą nogawką kojarzyły mi się z starymi, niemieckimi katalogami mody, takie jeszcze z podwyższonym stanem. Jak dla mnie, moda na nie może minąć, to będe oryginalna
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:22   #17
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Poza tym nieprkatyczne na jesien/zime - pamietam jak nosilam dawniej to non stop nogawki w deszczu po kolana mokre ;/ paskune przezycia.. i jak w tym isc ?!? Podwiniete sie pogniata cale i wygladaja jak szmaty jak nie podwiniesz to mokre i brudne. Sa po prostu nie prkatyczne a tego nie znosze w spodniach.

No własnie, pierwsze co sobie pomyslałam jak zaczęły pojawiac się pogłoski o wielkim powrocie dzwonów i szwedów to: cholera, czemu nie pomysleli o tym na wiosnę?! Teraz jesień, zima coraz bliżej. Dzwony upaprane śniegiem błotem wyglądają okropnie, a rurki można włożyć w buty i po sprawie.

Ja bardzo lubię rurki i na pewno dalej będę w nich chodzić, myslę, że dopiero na wiosnę zainwestuję w nowe dzwony lub szwedy, teraz potrzebuję rurek.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:31   #18
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Ja za dzwonami nie przepadam, ...ale za to za szwedami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_2[1].jpg (121,1 KB, 368 załadowań)
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:41   #19
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

jeśli dzwony wrócą, to na pewno je kupię, uwielbiałąm chodzić w dzwonach, teraz bym nada chodziła, ale w sklepach ich nigdzie nie ma, a moje dzwony już są zbyt zniszczone. cenię sobie różnorodność, mam w szafie ciasne rurki, proste nogawki, spodnie sportowe, bojówki. chodzę w tym, w czym wyglądam dobrze, a nei w tym co jest modne. no ale same powiedzcie, że gdy jest moda na dany fason, to jest on łatwo dostępny. a tak, to trzeba się nieźle naszukać.

GDZIE WIDZIAŁAŚ TE DZWONY? JAKI TO SKLEP ?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 17:44   #20
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Ja nigdy rurek nie nosiłam, zawsze tylko proste trochę szersze jeansy Teraz zakupiłam dzwony Bershki i kilka par szwedów: Stradivarius, H&M i Troll jeansowych i jedne jeansowe Stradivariusa w kolorze czerwonym (jak u Katie Holmes na zdjęciu niżej tylko nie w kratkę).

Wiele gwiazd chodzi w tego typu spodniach, mam kilka zdjęć, ale zamieszczę kiedy indziej

Wg mnie do takich spodni pasują tylko buty na wysokich koturnach, albo balerinki jak ktoś jest wysoki, bo szpilka do takich spodni całkowicie odpada a z obuwiem typu adidasy wyglądają śmiesznie Takie moje zdanie

KOCHAM DZWONY A JESZCZE BARDZIEJ SZWEDY

Na pierwszym zdjęciu moje dzwony, nie mam zdjęć szwedów, nie chce mi się teraz robić, ale są w stylu tych na zdjęciach (znalezione w internecie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8006555.JPG (40,9 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg katie_holmes.jpg (35,0 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wide-leg-jean-3.jpg (9,9 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wide-leg-jean-4.jpg (12,1 KB, 116 załadowań)
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:58   #21
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

nie podobaja mi sie..chodze tylko w prostych spodniach, mam moze 2 pary lekko rozszerzanych
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:21   #22
TEMpa
Przyczajenie
 
Avatar TEMpa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

teraz mam większość rurek ale lubię szwedy , dzwony też super wyglądają. jak będzie na nie moda to świetnie ale z rurek nie zrezygnuję
__________________
żyj z całych sił
TEMpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:14   #23
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

nie lubie siebie teraz w zadnych innych spodniach poza rurkami, wiec moda na dzwony niewiele mnie obchodzi
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:14   #24
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

przywiązałam się już do rurek, więc pewnie szybko to się nie zmieni.
poza tym dzwony kojarzą mi się z czasami kiedy na codzień latałam w bluzie,adidasach i właśnie w takowych spodniach, a postanowiłam się definitywnie odciąć od tego stylu

więc biorąc pod uwagę negatywne skojarzenia, fakt że w rurkach wyglądam lepiej niż w dzwonach, to że do rurek pasuje mi więcej par butów [nie wyobrażam sobie 'upychania' dzwonów w kozaki czy saszki] i ogólne przyzwyczajenia, narazie jestem przeciwna dzwonom. już prędzej szwedy, nawet kupiłam sobie jedne szwedopodobne spodnie,z tym że nogawka 3/4

btw, nie zgadzam się z tym co napisała któraś dziewczyna, że w rurkach wygląda się pokracznie moim zdaniem bardzo fajnie podkreślają kobiecą figurę, a przy butach na obcasie to już w ogóle wyglądają bosko.
o ile skinny jeans pasują raczej szczupłym osobom, to rurki wyglądają też dobrze na dziewczynach z szerokimi biodrami i ogólnie większymi gabarytami,jeśli mogę to tak ująć. no chyba że ktoś się wciska w spodnie o 2 rozmiary za małe, ale wtedy w żadnym fasonie nie będzie dobrze wyglądał.
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:18   #25
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

ja też przywiązałam się do rurek i nawet proste nogawki czasem wydają mi się zbyt szerokie i mam wrażenie, że coś mi się pląta między nogami
do dzwonów nie wrócę .
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:19   #26
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

eee to one odeszły ?

Mam zarówno średnio szerokie nogawki,dzwony,wąskie spodnie i wszystkie tak samo lubię.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:20   #27
Suzi111
Przyczajenie
 
Avatar Suzi111
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 9
GG do Suzi111
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Uwielbiam rurki, mam 3 pary i nie mogłabym sie z nimi rozstać, ale gdybym znalazła dzwony w których dobrze bym się czuła i nieźle by leżały, to czemu nie? W końcu jedna para dzwonów to nie grzech;p
Suzi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:20   #28
sylwiatoja
Raczkowanie
 
Avatar sylwiatoja
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 131
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
przywyklam juz do rurek.
nie wyobrazam siebie w dzwonach pozatym buty mam juz wszystkie dopasowane do rurek, nie podobaloby mi sie gdybym kupila dzwony i dobrala je z butami które lepiej prezentuja sie z rurkami. (;
Mam dokładnie tak samo
Rurki sa sexi, dzwony okropne..
__________________

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne
sylwiatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:21   #29
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
mi sie dzwony podobają.. tylko, że wg. pasują tylko do płaskich butów a dokładniej to do adidasów i trampek... a że mnie już ten okres w życiu minął i w takich butach nie śmiga to niestety... nie kupię.

Poza tym nieprkatyczne na jesien/zime - pamietam jak nosilam dawniej to non stop nogawki w deszczu po kolana mokre ;/ paskune przezycia.. i jak w tym isc ?!? Podwiniete sie pogniata cale i wygladaja jak szmaty jak nie podwiniesz to mokre i brudne. Sa po prostu nie prkatyczne a tego nie znosze w spodniach.


Musialby miec ogromny urok zeby kupila ale watpie - rurki swoja droga ale najbardziej lubie spodnie o prostej nogawce, tak zeby mialy 20-22cm na dole nogawki.'
na niepogodę dzwony to najgorsze spodnie jakie można ubrać.
wszystkie bruki zawsze zamiatałam nogawkami.ech no i kolana w deszczu zawsze mokre to było coś obrzydliwego.albo jak zimą nogawki mi zamarzały
cieszyłam się na powrót dzwonów...ale....jak to ubrać do butów na obcasie?no nie idzie.
jak już ktoś pisał,szkoda że tego powrotu nogawek nie było na wiosnę

szwedy kocham,ale nie nosze bo nie mam butów ,ech nawet jakbym miała buty ostatnio NIGDZIE NIE UMIAŁAM ZNALEŹĆ szwedów .... no w żadnym sklepie
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:21   #30
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: DZWONY WRACJA - co Wy na to?

Hmm mi się kojarzą z moim 'buntowniczym' okresem w życiu Który mam już za sobą. Wkładałam do nich glany,a teraz co bym miała nosić?
Może bym się zdecydowała ale na takie lekko rozszerzane. Już nie na takie wielkie:P
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.