Majówki 2016 - część dziewiąta - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 15:56   #1321
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Lena chyba ma jakas infekcje, robi siku co minutę jutro zaniose mocz do badania rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 09:52   #1322
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

A boli ja? Bo majka jak ostatnio miala tego typu problem to nie dosc ze mega czesto sikala to jeszcze plakala w trakcie ze ja boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 20:41   #1323
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Raczej nie boli Ale ma bakterie, Jeszce nie dostaliśmy antybiotyki mamy zobaczyć jak się rozwinie sytuacja , mocz wysłany do laboratorium na dokładniejsze badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 14:35   #1324
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

U mnie w pracy coraz więcej osób na kwarantannie jako "kontakt z osobą zakażoną", osoby mające "kontakt z kontaktem" są odsyłane na pracę zdalną. W przyszłym tygodniu lecimy do Wiednia, więc też uciekłam na zdalną, boję się ryzykować, już raz musieliśmy odwołać wizytę przez zamknięcie granic.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 15:00   #1325
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

A my mamy do Polski jechać w niedzielę, ale u Leny ospa narazie jest ok ale zastanawiam się czy jej nie złapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 15:40   #1326
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
A my mamy do Polski jechać w niedzielę, ale u Leny ospa narazie jest ok ale zastanawiam się czy jej nie złapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie kiedy miala kontakt z kims chorym. Bo jesli sie zarazila.to wysypka pokaze sie po ok. 2 tygodniach od kontaktu, przy czym zaraza sie dzien czy dwa przed pojawieniem sie wysypki. U wszystkich moich znajomych ktore maja dwojke dzieciakow jesli jedno zachorowalo bo zarazilo sie w przedszkolu (czyli tylkp jedno mialo kontakt z chorym), to u drugiego wysypka pojawila sie wlasnie srednio 2 tygodnie po. U moich tez tak bylo jak majka przywlokla z przedszkola i zarazila wojtka.co jest glupie bo zamiast chorowac jednoczesnie to choruja po kolei.

Ale konkluzja jest taka, ze jesli u leny w przedszkoli dopiero sie pojawila ospa, to nawet jesli zlapala wirusa to jest duze prawdopodobienstwo ze do niedzieli jeszcze nie bedziecie tego wiedzic bo za krotki czas. Wiec musicie w ciemno zdecydowac cxy j3dziecie czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 21:15   #1327
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kaylla ospa jest niby od 24 września była 1 chory więc akurat 2 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 23:05   #1328
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Czyli ciezko powiedziec. Bo mogla nie zlapac a mogla zlapac i sie wykluje albo chwile przed wyjazdem albo chwile po. Na dlugo do polski jedziecie? Nie mozecie przelozyc wyjazdu? Macie w razie czego spokojna miejscowke na chorowanie w polsce? Bo przy ospie to niestety prawie dwa tygodnie siedzenia w chacie. Wiec jakas objazdowka po rodzinie moze nie wypalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 07:30   #1329
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Czyli ciezko powiedziec. Bo mogla nie zlapac a mogla zlapac i sie wykluje albo chwile przed wyjazdem albo chwile po. Na dlugo do polski jedziecie? Nie mozecie przelozyc wyjazdu? Macie w razie czego spokojna miejscowke na chorowanie w polsce? Bo przy ospie to niestety prawie dwa tygodnie siedzenia w chacie. Wiec jakas objazdowka po rodzinie moze nie wypalić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na kilka dni planujemy. No ale jak złapie w Polsce to jakos musimy wrócić. Oboje pracujemy, ja już w tym roku nie dostanę urlopu a jednak nikt nie puści nas z dnia na dzień bo akurat trafimy w okres kiedy Lena jest zdrowa. Nie koniecznie będziemy objedzac po rodzinie zostaniemy w razie co u moich rodziców. Musimy oddać przyczepke rodzicom którą mieliśmy na czas remontu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 16:27   #1330
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus i jak Lenka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 17:41   #1331
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Narazie jest wszystko dobrze mam nadzieję że już się nie rozchoruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 10:15   #1332
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

My meldujemy się po powrocie z kontroli u ortopedy 😊 doktor jest naprawdę zadowolony z efektów leczenia, but będzie nam towarzyszył jeszcze pół roku, potem stopniowo odstawiamy i pokazujemy się jakoś w czerwcu, po 4-6 tygodniach od pełnego odstawienia. Ten wyjazd był tak pełen przygód, że czuję ulgę, że jesteśmy z powrotem, chociaż generalnie uwielniam te wycieczki.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 11:17   #1333
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 12:47   #1334
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
My meldujemy się po powrocie z kontroli u ortopedy doktor jest naprawdę zadowolony z efektów leczenia, but będzie nam towarzyszył jeszcze pół roku, potem stopniowo odstawiamy i pokazujemy się jakoś w czerwcu, po 4-6 tygodniach od pełnego odstawienia. Ten wyjazd był tak pełen przygód, że czuję ulgę, że jesteśmy z powrotem, chociaż generalnie uwielniam te wycieczki.
Super, bardzo dobrze.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 13:11   #1335
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
My meldujemy się po powrocie z kontroli u ortopedy doktor jest naprawdę zadowolony z efektów leczenia, but będzie nam towarzyszył jeszcze pół roku, potem stopniowo odstawiamy i pokazujemy się jakoś w czerwcu, po 4-6 tygodniach od pełnego odstawienia. Ten wyjazd był tak pełen przygód, że czuję ulgę, że jesteśmy z powrotem, chociaż generalnie uwielniam te wycieczki.
Supe.
A co za przygody mieliście?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 15:54   #1336
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Supe.
A co za przygody mieliście?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
1. Jakieś 2 tygodnie przed wyjazdem zlikwidowano nam lot powrotny o ludzkiej godzinie, musieliśmy wracać takim o 7.45 rano, jeśli nie chcieliśmy płacić 800 zł za lot o godzinie 19.
2. W związku powyższym trzeba było zmienić hotel na taki, z którego dojdziemy piechotą do pociągu na lotnisko - z zarezerowanego hotelu na dworzec trzeba było dojechać a wąż w kieszeni zasyczał na myśl o zapłaceniu 150 zł za taksówkę na lotnisko.
3. Dwa dni przed wyjazdem dostaliśmy wiadomość z hotelu, że z powodu wirusa hotel jest chwilowo nieczynny i nie może nas przyjść, proponują inny tej sieci. Tylko ten inny to już dalej od dworca, tam gdzie ten pierwszy zarezerwowany.
4. Sprawdzając ceny bardziej opłacało się odwołać rezerwację i zarezerwować proponowany hotel we własnym zakresie, również samochód na lotnisko rezerwowany przez booking okazał się kosztować 130 zł zamiast 150, co w związku z rezerwacją hotelu last minute dało porównywalną do wcześniejszej cenę.
5. Omal nie wyszłam z gabinetu bez naszego magicznego buta.
6. Po wizycie Pan w rejestracji nie miał wydać reszty a karta nie chciała przejść. Żeby nie fatygować doktora, który już miał kolejnego pacjenta, leciałam piętro niżej rozmienić kasę (recepcjonista nie mógł opuścić stanowiska chyba że właśnie do gabinetu doktora). Wojtek na szczęście był zajęty zabawkami w poczekalni i obiecał grzecznie czekać a Pan z rejestracji miał na niego oko.
7. Tuż po wyjściu z przychodni zorientowałam się, że zostawiłam w łazience telefon. Na szczęście zorientowałam się jeszcze na terenie budynku i biegiem wróciłam.
8. W okolicy przychodni nie było żadnego miejsca żeby coś zjeść - o godzinie 17 albo już nieczynne albo jeszcze nieczynne.
9. Zabierając się o 5 rano z hotelu ze śpiący Wojtkiem i dwiema torbami zostawiłam jego maskotkę, która leżała gdzieś pod kołdrą. Zorientowałam się w samochodzie, w połowie drogi na lotnisko. Jeszcze z samochodu pisałam maila czy mogą odesłać i dla pewności dzwoniłam już po wylądowaniu, obiecali dać znać by serwis sprzątający zwrócił uwagę. Na wszelki wypadek szukaliśmy takiej gdzieś na allegro co nie jest łatwe, bo to pierdółka z McDonalda. Przed 23 hotel odpisał, że znaleźli, proszą o dane karty by obciążyć nas kosztami wysyłki, zdążyliśmy już wcześniej również znaleźć na allegro.
10. W samolocie raz przeszli pytając o formularze covidowe, więc wyciągałam papiery żeby się upewnić, że mam wypełnione właściwe. Ale nie chcieli ode mnie wziąć od razu, bo będą zbierać przy wychodzeniu. W końcu zbierali wcześniej. W efekcie wypadła mi koperta formati A5 z opisem wizyty i zleceniem na nowy but. Musiała dobrze polecieć pod siedzenie, że nie było jej widać. Zorientowałam się w domu, więc musiałam pisać do lekarza prośbę o przesłanie mi skanu opisu i zlecenia.

Teraz już się tylko modlę, by nie dostać telefonu, że w jednym czy drugim samolocie, hotelu albo innym miejscu gdzie byliśmy nie dostać telefonu, że był ktoś zarażony i mam siedzieć na kwarantannie.

Edytowane przez pluszowy_kot
Czas edycji: 2020-10-11 o 15:57
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 20:34   #1337
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
1. Jakieś 2 tygodnie przed wyjazdem zlikwidowano nam lot powrotny o ludzkiej godzinie, musieliśmy wracać takim o 7.45 rano, jeśli nie chcieliśmy płacić 800 zł za lot o godzinie 19.
2. W związku powyższym trzeba było zmienić hotel na taki, z którego dojdziemy piechotą do pociągu na lotnisko - z zarezerowanego hotelu na dworzec trzeba było dojechać a wąż w kieszeni zasyczał na myśl o zapłaceniu 150 zł za taksówkę na lotnisko.
3. Dwa dni przed wyjazdem dostaliśmy wiadomość z hotelu, że z powodu wirusa hotel jest chwilowo nieczynny i nie może nas przyjść, proponują inny tej sieci. Tylko ten inny to już dalej od dworca, tam gdzie ten pierwszy zarezerwowany.
4. Sprawdzając ceny bardziej opłacało się odwołać rezerwację i zarezerwować proponowany hotel we własnym zakresie, również samochód na lotnisko rezerwowany przez booking okazał się kosztować 130 zł zamiast 150, co w związku z rezerwacją hotelu last minute dało porównywalną do wcześniejszej cenę.
5. Omal nie wyszłam z gabinetu bez naszego magicznego buta.
6. Po wizycie Pan w rejestracji nie miał wydać reszty a karta nie chciała przejść. Żeby nie fatygować doktora, który już miał kolejnego pacjenta, leciałam piętro niżej rozmienić kasę (recepcjonista nie mógł opuścić stanowiska chyba że właśnie do gabinetu doktora). Wojtek na szczęście był zajęty zabawkami w poczekalni i obiecał grzecznie czekać a Pan z rejestracji miał na niego oko.
7. Tuż po wyjściu z przychodni zorientowałam się, że zostawiłam w łazience telefon. Na szczęście zorientowałam się jeszcze na terenie budynku i biegiem wróciłam.
8. W okolicy przychodni nie było żadnego miejsca żeby coś zjeść - o godzinie 17 albo już nieczynne albo jeszcze nieczynne.
9. Zabierając się o 5 rano z hotelu ze śpiący Wojtkiem i dwiema torbami zostawiłam jego maskotkę, która leżała gdzieś pod kołdrą. Zorientowałam się w samochodzie, w połowie drogi na lotnisko. Jeszcze z samochodu pisałam maila czy mogą odesłać i dla pewności dzwoniłam już po wylądowaniu, obiecali dać znać by serwis sprzątający zwrócił uwagę. Na wszelki wypadek szukaliśmy takiej gdzieś na allegro co nie jest łatwe, bo to pierdółka z McDonalda. Przed 23 hotel odpisał, że znaleźli, proszą o dane karty by obciążyć nas kosztami wysyłki, zdążyliśmy już wcześniej również znaleźć na allegro.
10. W samolocie raz przeszli pytając o formularze covidowe, więc wyciągałam papiery żeby się upewnić, że mam wypełnione właściwe. Ale nie chcieli ode mnie wziąć od razu, bo będą zbierać przy wychodzeniu. W końcu zbierali wcześniej. W efekcie wypadła mi koperta formati A5 z opisem wizyty i zleceniem na nowy but. Musiała dobrze polecieć pod siedzenie, że nie było jej widać. Zorientowałam się w domu, więc musiałam pisać do lekarza prośbę o przesłanie mi skanu opisu i zlecenia.

Teraz już się tylko modlę, by nie dostać telefonu, że w jednym czy drugim samolocie, hotelu albo innym miejscu gdzie byliśmy nie dostać telefonu, że był ktoś zarażony i mam siedzieć na kwarantannie.

Gratulacje dla Wojtka, że tak dobrze mu się udało wypaść na wizycie!
I dla Ciebie, że wszystko udało się dobrze zorganizować.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 21:49   #1338
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie ale mieliście przygody, nie martw się kwarantanna, moja mama miała potwierdzony przypadek w pracy, kazali jej być czujnym na objawy i czekać na testy. Powiem ci że telefon z sanepidu do mojej mamy w niedzielę o 21 przyprawil mnie prawie o zawał bo byłam pewna że pozytywny skoro tak późno dzwonią a ja byłam u nich ostatni dzień przed wyjazdem do Szwecji ale wszystko ok.
My byliśmy w Polsce, już wróciliśmy.
Kocie super że Wojtek już niedługo będzie mógł porzucić buta i współczuję przygód

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 22:12   #1339
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocie, faktycznie mieliście przygody.
Otrzymałam dzisiaj maila że u nas w przedszkolu potwierdzony jeden przypadek Covid

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-11, 22:21   #1340
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Kocie, faktycznie mieliście przygody.
Otrzymałam dzisiaj maila że u nas w przedszkolu potwierdzony jeden przypadek Covid

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I co teraz? Jakie kroki podejmą?

U Zuzi w szkole nie ma Pani od czwartku... byłam z nią umówiona na konsultacje w czwartek ale dostałam wiadomość na librusie ze z powodu nagłej nieobecności konsultacje odwołane. Póki co jutro tez jej nie ma, w czwartek dostaliśmy info żeby sprawdzić czy dzieci maja dostęp do platformy do nauki zdalnej... mimo ze nie ma informacji, to czuje ze to może być to, tylko czekają na potwierdzenie... obym się myliła

Kocie nie zazdroszczę przygód, brawa za postępy w leczeniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 06:25   #1341
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Anulus a jak u Was z Covidem?

Mati 3 tygodnie temu się przeziębił, teraz siedzi w domu bo ciągle kaszle mokro.
U niego to normalne po infekcjach i może już by dzisiaj poszedł, ale jednak boję się trochę i samej choroby i ewentualnej kwarantanny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 08:03   #1342
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Sztokholm ma wzrost, u nas narazie jest w miarę ok. 7% ma przeciwciała. Tylko że u nas każdy nawet z katarem ma robić test, szczerze ja nie dzwoniłam jak mieliśmy lekki katar a w sumie powinniśmy. Myślę czy zrobić te testy na przeciwciała bo myślę że przeszliśmy to w marcu, bo Lena miała kaszel i wysypke, maz okropny kaszel i temperaturę około 2 tyg ale wtedy ciągle były braki testow, tylko tych w szpitalu testowali.
Trochę jednak się boję że da to jakaś tam fałszywa ochrone ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 09:29   #1343
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I co teraz? Jakie kroki podejmą?

U Zuzi w szkole nie ma Pani od czwartku... byłam z nią umówiona na konsultacje w czwartek ale dostałam wiadomość na librusie ze z powodu nagłej nieobecności konsultacje odwołane. Póki co jutro tez jej nie ma, w czwartek dostaliśmy info żeby sprawdzić czy dzieci maja dostęp do platformy do nauki zdalnej... mimo ze nie ma informacji, to czuje ze to może być to, tylko czekają na potwierdzenie... obym się myliła

Kocie nie zazdroszczę przygód, brawa za postępy w leczeniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Osoba z potwierdzonym wynikiem była ostatnio w przedszkolu 12 dni temu, więc nie obejmuje dzieci i nas kwarantanna bo minęło 10 dni. Nie mam pojęcia czy te 12 dni temu była już chora, a test wykonany był w zeszłym tygodniu, czy też zachorowała w zeszłym tygodniu i wykonała test. Więc tak mamy wiedzę pół na pół.
Przedszkole poinformowało sanepid, bo musiało i w zasadzie tyle.
Dzieci od dzisiaj mają mierzoną temperaturę, ale to raczej przez ogólny wzrost zachorowań jaki obecnie jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 10:42   #1344
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Sztokholm ma wzrost, u nas narazie jest w miarę ok. 7% ma przeciwciała. Tylko że u nas każdy nawet z katarem ma robić test, szczerze ja nie dzwoniłam jak mieliśmy lekki katar a w sumie powinniśmy. Myślę czy zrobić te testy na przeciwciała bo myślę że przeszliśmy to w marcu, bo Lena miała kaszel i wysypke, maz okropny kaszel i temperaturę około 2 tyg ale wtedy ciągle były braki testow, tylko tych w szpitalu testowali.
Trochę jednak się boję że da to jakaś tam fałszywa ochrone ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno przeciwciała się utrzymują około 4 miesiące, więc zgodnie z tą teorią możecie już ich nie mieć

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-12, 18:04   #1345
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kocieeeeeee a Wojtka zabraliscie???

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 04:53   #1346
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kocieeeeeee a Wojtka zabraliscie???

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
O nim nie zapomniałam 🤣 ale byłam z nim sama, stąd to gubienie rzeczy.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 08:29   #1347
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Oj to wspolczuje ja czesto sama z mala plywam a du jeszcze ogarniecie lekarzy i hoteli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 18:17   #1348
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Oj to wspolczuje ja czesto sama z mala plywam a du jeszcze ogarniecie lekarzy i hoteli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tego jedzenie na mieście, bo hotel ma tylko śniadania i jakieś atrakcje na 2 dni, bo przecież w hotelu to by pewnie tylko na bajkach wisiał 😉
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:24   #1349
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Dziewczyny nie jest dobrze od piątku walczę z "grypą" a dzisiaj straciłam węch i smak. Generalnie jakoś się trzymam, zastanawiam się czy pójście na test na koronę to konieczność skoro nie zwala mnie z nóg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:43   #1350
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Mysle, ze nie. Ale jesli podejrzewasz ze to moze byc to to pewnie dobrze by bylo gdybyscie sie odizolowali od innych na te 10 dni powiedzmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-24 09:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.