Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-21, 08:31   #2641
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez fleur1990 Pokaż wiadomość
Nie, to musiała byc inna osoba.




Wiem, ale podobno mozna krwawić w ciąży, czytałam o tym. Wlasnie obawiam sie, ze moze zrobiłam za późno testy i tego hormonu było juz za dużo i test nie wykazał? Jest taka możliwość?

Zawsze miałam w miarę regularne miesiączki dlatego teraz tak zaczęłam schizować :/ chociaz ostatni czas miałam troche stresujący bo zmieniłam prace, przeprowadziłam się, troche tez chorowałam wiec to moze dlatego tak sie spóźnia?
wiesz co to krwawienie, a miesiączka?

Uprawiasz seks, a podstaw biologii z 6 klasy podstawówki nie znasz?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam zazwyczaj regularne miesiączki, co do 29-30 dni, dość bolesne pierwszego dnia, ale nie trwa to zbyt długo. W sobotę skończyłam brać antybiotyk, miałam mocne zapalenie pęcherza. Zdarzały mi się omdlenia, ale podejrzewam, że było to jednak z bólu (jestem dość nadwrażliwa). Z piątku na sobotę dostałam, chyba, okresu, i to był 25 dzień cyklu. Wszystko działo się bezboleśnie (jak prawie nigdy!), bez żadnych bólów piersi czy podbrzusza i krzyża, najpierw był brązowy śluz, potem samej krwi było niewiele, pojawiały mi się skrzepy krwi i ciągnąca krew. Wszystko trwało około 4 dni , czyli skończył się wcześniej. Boję się, że to nie był jednak okres a plamienie implantacyjne Z moim chłopakiem współżyłam, ale nie trafiliśmy raczej na owulację (jeśli dobrze liczę), byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, a na dodatek nie kończył we mnie. Potem dokładnie sprawdziliśmy, czy aby gumka nie pękła ani się nic nie zsunęło i wszystko było ok. Jednak ja schizuję i to bardzo... Czy antybiotyk mógł mi tak rozregulować miesiączkę? Czytałam też, że mogłam mieć cykl bez owulacji i dlatego okres był taki skąpy i bezbolesny, ale co jeśli to było plamienie implantacyjne? Wtedy też krwi jest niewiele i nic nie boli. Proszę o pomoc
normalny okres, w przypadku ciąży masz KRWAWIENIE, a nie miesiączkę
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:44   #2642
zeta9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
wiesz co to krwawienie, a miesiączka?

Uprawiasz seks, a podstaw biologii z 6 klasy podstawówki nie znasz?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



normalny okres, w przypadku ciąży masz KRWAWIENIE, a nie miesiączkę
No cóż, nie wiem, pierwszy raz mi się taki okres zdarza, czyli bezbolesny, skąpy i krótszy niż zwykle, proszę o wyrozumiałość
zeta9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:29   #2643
LoveForever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
ciaza po porodzie? pomocy

witam. sytuacje opisze krotko-17lutego urodzilam dziecko,moj polog trwal jakies 6tyg po czym 30marca dostalam okres (chyba) a 9kwietnia odbylam stosunek przerywany . od kilku dni lekko pobolewa mnie podbrzusze i zastanawiam sie czy nie jest to kolejna ciaza.. zrobilam 3testy,wszystkie negatywne jednak obawiam sie ze moze zrobilam je za wczesnie.. moze ktoras z was miala podobna sytuacje?nie wiem co myslec.. czy moglo dojsc do zaplodnienia?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

jest tu ktos? pomozcie..
LoveForever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:49   #2644
simplementfemme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: łodzkie
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak ja bym miała okres bezbolesny skąpy i krotszy niż zwykle to bym się poprostu ucieszyła ;-)
simplementfemme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:52   #2645
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam zazwyczaj regularne miesiączki, co do 29-30 dni, dość bolesne pierwszego dnia, ale nie trwa to zbyt długo. W sobotę skończyłam brać antybiotyk, miałam mocne zapalenie pęcherza. Zdarzały mi się omdlenia, ale podejrzewam, że było to jednak z bólu (jestem dość nadwrażliwa). Z piątku na sobotę dostałam, chyba, okresu, i to był 25 dzień cyklu. Wszystko działo się bezboleśnie (jak prawie nigdy!), bez żadnych bólów piersi czy podbrzusza i krzyża, najpierw był brązowy śluz, potem samej krwi było niewiele, pojawiały mi się skrzepy krwi i ciągnąca krew. Wszystko trwało około 4 dni , czyli skończył się wcześniej. Boję się, że to nie był jednak okres a plamienie implantacyjne Z moim chłopakiem współżyłam, ale nie trafiliśmy raczej na owulację (jeśli dobrze liczę), byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, a na dodatek nie kończył we mnie. Potem dokładnie sprawdziliśmy, czy aby gumka nie pękła ani się nic nie zsunęło i wszystko było ok. Jednak ja schizuję i to bardzo... Czy antybiotyk mógł mi tak rozregulować miesiączkę? Czytałam też, że mogłam mieć cykl bez owulacji i dlatego okres był taki skąpy i bezbolesny, ale co jeśli to było plamienie implantacyjne? Wtedy też krwi jest niewiele i nic nie boli. Proszę o pomoc
Okres przesunął ci się o 4/5 dni. To nie jest super hiper rozregulowanie cyklu Zdarza się, nie przeżywaj.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:06   #2646
zeta9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
Okres przesunął ci się o 4/5 dni. To nie jest super hiper rozregulowanie cyklu Zdarza się, nie przeżywaj.
Czyli raczej żadne plamienie implantacyjne to to nie było? martwi mnie ta jego skąpa ilość, ale może antybiotyk i stan zapalny tak zadziałał?
zeta9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:09   #2647
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
Czyli raczej żadne plamienie implantacyjne to to nie było? martwi mnie ta jego skąpa ilość, ale może antybiotyk i stan zapalny tak zadziałał?
To nawet nie musi być wpływ antybiotyku. Mogłaś od tak po prostu mieć takie krwawienie w tym cyklu, a być może tak będą wyglądały teraz kolejne twoje krwawienia. Organizm to nie robot i się zmienia.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 12:27   #2648
olamakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Ciąża bez stosunku?

Hej. No więc piescilam się z chłopakiem, jego wytrysk był między moimi pośladkami, wytarlam, po 10min włożył mi palca w pochwe, kiedy po chwili zauważył że jest tam trochę spermy, było to w dzień plodny, okres spóźnia mi się jeden dzień. Może głupie ale czy jest szansa zapłodnienia w taki sposób? nie bardzo w to wierzę ale jednak te myśli gdzieś tam czasem są.
olamakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 12:38   #2649
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
No cóż, nie wiem, pierwszy raz mi się taki okres zdarza, czyli bezbolesny, skąpy i krótszy niż zwykle, proszę o wyrozumiałość
Bywają różne miesiaczki, tez tak nieraz mam. To normalne i nie to nie bylo plamienie implantacyjne.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez olamakaa Pokaż wiadomość
Hej. No więc piescilam się z chłopakiem, jego wytrysk był między moimi pośladkami, wytarlam, po 10min włożył mi palca w pochwe, kiedy po chwili zauważył że jest tam trochę spermy, było to w dzień plodny, okres spóźnia mi się jeden dzień. Może głupie ale czy jest szansa zapłodnienia w taki sposób? nie bardzo w to wierzę ale jednak te myśli gdzieś tam czasem są.
Nie sądze, po 10 minutach plemniki juz dawno wymarły.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveForever Pokaż wiadomość
witam. sytuacje opisze krotko-17lutego urodzilam dziecko,moj polog trwal jakies 6tyg po czym 30marca dostalam okres (chyba) a 9kwietnia odbylam stosunek przerywany . od kilku dni lekko pobolewa mnie podbrzusze i zastanawiam sie czy nie jest to kolejna ciaza.. zrobilam 3testy,wszystkie negatywne jednak obawiam sie ze moze zrobilam je za wczesnie.. moze ktoras z was miala podobna sytuacje?nie wiem co myslec.. czy moglo dojsc do zaplodnienia?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

jest tu ktos? pomozcie..
Zrób bete i będziesz pewna. Test robi sie 14 dni po stosunku. Bete po 10 i będziesz miała pewność. Owszem może to być ciąża, w końcu współzyłas bez zabezpieczenia. Ale nie panikowałabym tak odrazu.
Mogą to byc rowniez dni plodne, mnie wlasnie przy nich pobolewa i nieraz nawet plamie. Na przyszlosc zabezpieczaj sie.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 15:04   #2650
LoveForever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

mam nadzieje ze to jednak nie ciaza i ze jest tak jak piszesz ze byly dni plodne .. rodzilam 18h ale zakonczylo sie cc ,a wiadomo blizny i rany na macicy i brzuchu musza miec jakis rok czasu na wygojenie i w tej sytuacji lekarze zalecaja poczekac minimum ten rok.. cholera
LoveForever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 16:32   #2651
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
No cóż, nie wiem, pierwszy raz mi się taki okres zdarza, czyli bezbolesny, skąpy i krótszy niż zwykle, proszę o wyrozumiałość
każdemu się takie zdarzają, ale miesiączka to miesiączka. Krwawienie w ciąży to kilka kropelek czystej krwi lub brązowy gęsty śluz. Tu wkładka wystarcza na dzień.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveForever Pokaż wiadomość
witam. sytuacje opisze krotko-17lutego urodzilam dziecko,moj polog trwal jakies 6tyg po czym 30marca dostalam okres (chyba) a 9kwietnia odbylam stosunek przerywany . od kilku dni lekko pobolewa mnie podbrzusze i zastanawiam sie czy nie jest to kolejna ciaza.. zrobilam 3testy,wszystkie negatywne jednak obawiam sie ze moze zrobilam je za wczesnie.. moze ktoras z was miala podobna sytuacje?nie wiem co myslec.. czy moglo dojsc do zaplodnienia?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

jest tu ktos? pomozcie..
mogło, ale nie musiało wg mnie nie będzie 2 dzidziusia- wygoisz się.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 13:07   #2652
AnnimaWillis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zeta9 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam zazwyczaj regularne miesiączki, co do 29-30 dni, dość bolesne pierwszego dnia, ale nie trwa to zbyt długo. W sobotę skończyłam brać antybiotyk, miałam mocne zapalenie pęcherza. Zdarzały mi się omdlenia, ale podejrzewam, że było to jednak z bólu (jestem dość nadwrażliwa). Z piątku na sobotę dostałam, chyba, okresu, i to był 25 dzień cyklu. Wszystko działo się bezboleśnie (jak prawie nigdy!), bez żadnych bólów piersi czy podbrzusza i krzyża, najpierw był brązowy śluz, potem samej krwi było niewiele, pojawiały mi się skrzepy krwi i ciągnąca krew. Wszystko trwało około 4 dni , czyli skończył się wcześniej. Boję się, że to nie był jednak okres a plamienie implantacyjne Z moim chłopakiem współżyłam, ale nie trafiliśmy raczej na owulację (jeśli dobrze liczę), byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą, a na dodatek nie kończył we mnie. Potem dokładnie sprawdziliśmy, czy aby gumka nie pękła ani się nic nie zsunęło i wszystko było ok. Jednak ja schizuję i to bardzo... Czy antybiotyk mógł mi tak rozregulować miesiączkę? Czytałam też, że mogłam mieć cykl bez owulacji i dlatego okres był taki skąpy i bezbolesny, ale co jeśli to było plamienie implantacyjne? Wtedy też krwi jest niewiele i nic nie boli. Proszę o pomoc
Napewno nie jesteś w ciąży nie ma możliwości zajścia w ciąże przy zabezpieczeniu...Okres zawsze może sie spóźnić przez stres lub nerwy...Również mogła ci sie owulka przesunąć nie ma co panikować...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez olamakaa Pokaż wiadomość
Hej. No więc piescilam się z chłopakiem, jego wytrysk był między moimi pośladkami, wytarlam, po 10min włożył mi palca w pochwe, kiedy po chwili zauważył że jest tam trochę spermy, było to w dzień plodny, okres spóźnia mi się jeden dzień. Może głupie ale czy jest szansa zapłodnienia w taki sposób? nie bardzo w to wierzę ale jednak te myśli gdzieś tam czasem są.

Widać że nie uważałaś na Biologi w szkole...Jak można zajść w ciaże bez stosunku...Trzeba troche pomyśleć
AnnimaWillis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 16:36   #2653
Nelii1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Prosze o pomoc

Witam, miesiac temu przed miesiaczka wymiotowalam jeden dzien, pozniej przez tydzien mialam mdlosci ale @ mialam normalnie. W tym miesiacu okres spoznia mi sie 12 dni, "sluz" mam tak jakby wodnisty i czasem mam wrazenie ze to miesiaczka i biegne do toalety a tam nic. Dodam ze ostatnio mialam bol miednicy. Wspolzyje z mezem regularnie ale nigdy nie doszedl we mnie.
Nelii1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 17:34   #2654
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jak się zabezpieczacie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 18:14   #2655
nuinek
Raczkowanie
 
Avatar nuinek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 343
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

zrób test.
__________________
GDY ROZMYŚLASZ O ŻYCIU MUSISZ PAMIĘTAĆ
O DWÓCH RZECZACH:

ŻADNA ILOŚĆ POCZUCIA WINY
NIE NAPRAWI BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI I
ŻADNA ILOŚĆ NERWÓW NIE JEST W
STANIE ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚCI.
nuinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 18:26   #2656
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dziewczyny, u mnie sprawa wygląda następująco.
W październiku ur odstawiłam pigułki anty. Miesiączkę miałam od tamteg momentu co 30 dni,jedynie w marcu dostałam po 24 dniach.Ostatnią miesiączkę miałam 4.04. Współżyłam z chłopakiem 15 i 17.04.Nie skończył we mnie,ale po wytrysku wprowadził(niby dla żartu,z uśmiechem,''a nuż coś z tego wyjdzie'' spermę do pochwy.Nie na palcu,tylko zgarnął ręką i wprowadził jej dosyć sporo.
Od wtorku mam dość dziwne samopoczucie.Obudziłam się z potwornymi zawrotami głowy,nie mam apetytu,boli mnie podbrzusze,plecy i jajnik,jak na @. Temperatura w pochwie to 37,6 bądź 37,5. Szyjka macicy wysoko,żebym mogła ją dosięgnąć,to muszę się porządnie wysilić.Jest zamknięta,ale jakby miękka,tzn z jednej strony bardziej,z drugiej mniej,ale na pewno nie tak twarda,jak tuz przed @.Pochwa jest jakby opuchnięta,mam problem z wsunięciem palca.Nie pomagaja żadne środki rozkurczowe ani przeciwbólowe,jajnik kłuje jak szalony,brzuch mam lekko wzdęty.W piątek zauwazylam na wkładce pasek śluzu z odrobiną krwi,dosłownie taka niteczka Śluz jest biały,w sporych ilościach,przy samej szyjce gęściejszy. Dziś robiłam test,z ciekawości,ale negatywny.
Powiedzcie,proszę,czy w tym cyklu jest szansa na ciążę? Jeśli nic z tego nie wyjdzie,trudno,facet mówi,że wtedy zaczniemy starania normalnie,bez żadnych zabaw Ale jestem ciekawa,czy te moje objawy mogą sugerować fasolkę. Co o tym myślicie?

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2016-04-25 o 18:28 Powód: Dopisek.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 20:11   #2657
Nelii1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam. Miesiac temu przed miesiaczka wymiotowalam na drugi dzien dostalam okres. Przez kolejne nastepne dni mialam mdlosci. W tym miesiacu spoznia mi sie miesiaczka 12 dni. Moj sluz jest jakby wodnity przezroczysty a lekko bialy. Dodam ze wspolzyje z mezem bez zabezpieczenia ale nigdy we mnie nie konczy. Co moze byc tego przyczyna?

Ps. Ostatnio mialam bol miednicy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Nie zabezpieczamy sie..
Nelii1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:36   #2658
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nelii1985 Pokaż wiadomość
Witam. Miesiac temu przed miesiaczka wymiotowalam na drugi dzien dostalam okres. Przez kolejne nastepne dni mialam mdlosci. W tym miesiacu spoznia mi sie miesiaczka 12 dni. Moj sluz jest jakby wodnity przezroczysty a lekko bialy. Dodam ze wspolzyje z mezem bez zabezpieczenia ale nigdy we mnie nie konczy. Co moze byc tego przyczyna?

Ps. Ostatnio mialam bol miednicy

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Nie zabezpieczamy sie..
Nie zabezpieczacie sie = możesz być w ciąży, to chyba proste.
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 06:43   #2659
z_danowskich
wiosna sewastopolska
 
Avatar z_danowskich
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 134
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie sprawa wygląda następująco.
W październiku ur odstawiłam pigułki anty. Miesiączkę miałam od tamteg momentu co 30 dni,jedynie w marcu dostałam po 24 dniach.Ostatnią miesiączkę miałam 4.04. Współżyłam z chłopakiem 15 i 17.04.Nie skończył we mnie,ale po wytrysku wprowadził(niby dla żartu,z uśmiechem,''a nuż coś z tego wyjdzie'' spermę do pochwy.Nie na palcu,tylko zgarnął ręką i wprowadził jej dosyć sporo.
Od wtorku mam dość dziwne samopoczucie.Obudziłam się z potwornymi zawrotami głowy,nie mam apetytu,boli mnie podbrzusze,plecy i jajnik,jak na @. Temperatura w pochwie to 37,6 bądź 37,5. Szyjka macicy wysoko,żebym mogła ją dosięgnąć,to muszę się porządnie wysilić.Jest zamknięta,ale jakby miękka,tzn z jednej strony bardziej,z drugiej mniej,ale na pewno nie tak twarda,jak tuz przed @.Pochwa jest jakby opuchnięta,mam problem z wsunięciem palca.Nie pomagaja żadne środki rozkurczowe ani przeciwbólowe,jajnik kłuje jak szalony,brzuch mam lekko wzdęty.W piątek zauwazylam na wkładce pasek śluzu z odrobiną krwi,dosłownie taka niteczka Śluz jest biały,w sporych ilościach,przy samej szyjce gęściejszy. Dziś robiłam test,z ciekawości,ale negatywny.
Powiedzcie,proszę,czy w tym cyklu jest szansa na ciążę? Jeśli nic z tego nie wyjdzie,trudno,facet mówi,że wtedy zaczniemy starania normalnie,bez żadnych zabaw Ale jestem ciekawa,czy te moje objawy mogą sugerować fasolkę. Co o tym myślicie?
Chcesz zająć w ciążę, ale facet kończy poza Tobą i potem palcem ładuje Ci nasienie? xD Będzie prościej, jeśli jednak będzie kończył w Tobie
z_danowskich jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 15:26   #2660
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez z_danowskich Pokaż wiadomość
Chcesz zająć w ciążę, ale facet kończy poza Tobą i potem palcem ładuje Ci nasienie? xD Będzie prościej, jeśli jednak będzie kończył w Tobie
Hehe,nie,wtedy akurat tak wyszło Ale później była rozmowa i zdecydowaliśmy,że zaczniemy starania w normalny sposób,tak jak trzeba,ale kto wie,czy tamto ''działanie'' czymś nie zaowocuje. Pytam z czystej ciekawości,po prostu
Wiem,że może to dziwnie zabrzmiało,zdaję sobie sprawę,że prawdopodobieństwo jest nikłe,zastanawiam się tylko,czy to przypadkiem nie jest coś poważniejszego. Byłam u ginekologa,informując go o bólu jajnika,podbrzusza i podwyzszonej temperaturze(obawiałam się zapalenia przydatków)ale ten tylko mnie zbadał,wymamrotał,że ''dobrze'' i...tyle.Nic nie wiem,chyba pójdę prywatnie, bo ta wizyta to był śmiech na sali.

Edytowane przez MissYou00
Czas edycji: 2016-04-27 o 15:30 Powód: dopisek
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 18:35   #2661
blondynaa96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, a ciąża?

Witam, mam taki mały problem i obawy. Nie wiem czy ten temat już jest na forum ale chciałabym sie was zapytać. Otuż, biorę tabletki od ponad roku, i jest to produkt dwuskładnikowy. Mój chłopak spuścił się we mnie, lecz tylko troszkę bo w porę zdążył wyciągnąć ale niestety było troche spermy we mnie. I tu pytanie ponieważ przed stosunkiem dwa dni pod rząd wzięłam tabletki albo godzine wcześniej niż zawsze albo godzine później. Czy to ma wielkie znaczenie? I czy mogę być w ciąży? Codziennie biorę regularnie tabletki o 11 rano. Nie wiem czy mam się obawiać czy nie :/
blondynaa96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 18:44   #2662
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, a ciąża?

Cytat:
Napisane przez blondynaa96 Pokaż wiadomość
Witam, mam taki mały problem i obawy. Nie wiem czy ten temat już jest na forum ale chciałabym sie was zapytać. Otuż, biorę tabletki od ponad roku, i jest to produkt dwuskładnikowy. Mój chłopak spuścił się we mnie, lecz tylko troszkę bo w porę zdążył wyciągnąć ale niestety było troche spermy we mnie. I tu pytanie ponieważ przed stosunkiem dwa dni pod rząd wzięłam tabletki albo godzine wcześniej niż zawsze albo godzine później. Czy to ma wielkie znaczenie? I czy mogę być w ciąży? Codziennie biorę regularnie tabletki o 11 rano. Nie wiem czy mam się obawiać czy nie :/
Nie pominełaś tabletki to czego się boisz?

Jakbyś nie brała tabletek to mogłabyś się obawiać ciąży.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 21:49   #2663
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, a ciąża?

Cytat:
Napisane przez blondynaa96 Pokaż wiadomość
Witam, mam taki mały problem i obawy. Nie wiem czy ten temat już jest na forum ale chciałabym sie was zapytać. Otuż, biorę tabletki od ponad roku, i jest to produkt dwuskładnikowy. Mój chłopak spuścił się we mnie, lecz tylko troszkę bo w porę zdążył wyciągnąć ale niestety było troche spermy we mnie. I tu pytanie ponieważ przed stosunkiem dwa dni pod rząd wzięłam tabletki albo godzine wcześniej niż zawsze albo godzine później. Czy to ma wielkie znaczenie? I czy mogę być w ciąży? Codziennie biorę regularnie tabletki o 11 rano. Nie wiem czy mam się obawiać czy nie :/
To spuścił się czy zdążył wyjść? Czy takie w połowie?
Ulotka o ilu godzinach poślizgu mówi?
Pogrubione, czerwone NIE.

Login chyba nie przypadkowy

__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-04, 22:51   #2664
alpenliebe15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Pominieta pigulka

Czesc dziewczyny.

Moj pierwszy post tutaj, ale mam pewne watpliwosci, i szukam moze doswiadczenia
Dzisiaj zdarzylo mi sie pierwszy raz od 3 lat zapomniec o pigulce. Biore je ok. 20, a dzisiaj tego nie zrobilam. Moge ja zazyc dopiero przed 8 rano, bo jestem w pracy. Jest to pierwszy tydzien zazywania, a w sobote kochalam sie z partnerem. Czytalam, ze istnieje opcja zajscia w ciaze, tak mowi takze ulotka, jednak chcialabym sie dowiedziec, czy ktoras z Was miala moze podobna sytuacje i jak to sie skonczylo. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Edytowane przez alpenliebe15
Czas edycji: 2016-05-04 o 22:55
alpenliebe15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 10:16   #2665
ehardstyle
Raczkowanie
 
Avatar ehardstyle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 109
Dot.: Pominieta pigulka

Cytat:
Napisane przez alpenliebe15 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Moj pierwszy post tutaj, ale mam pewne watpliwosci, i szukam moze doswiadczenia
Dzisiaj zdarzylo mi sie pierwszy raz od 3 lat zapomniec o pigulce. Biore je ok. 20, a dzisiaj tego nie zrobilam. Moge ja zazyc dopiero przed 8 rano, bo jestem w pracy. Jest to pierwszy tydzien zazywania, a w sobote kochalam sie z partnerem. Czytalam, ze istnieje opcja zajscia w ciaze, tak mowi takze ulotka, jednak chcialabym sie dowiedziec, czy ktoras z Was miala moze podobna sytuacje i jak to sie skonczylo. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Z tego co wiem, to pigułka zaczyna w pełni działać max. po 24-48 godzinach od pierwszej dawki. Skoro wiec zaczelas brac tabletki w środę, to nie powinno być problemu. Druga sprawa -nie napisałaś czy wpuścił się w Tobie - jeśli nie, to nie ma żadnej szansy żebyś była w ciąży.
ehardstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 05:39   #2666
levre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć dziewczyny,
właśnie zdałam sobie sprawę z mojej głupoty, a zwykle uważam na takie rzeczy. Przyjmuję od ok 5 lat bardzo regularnie tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio leżałam w szpitalu (złamanie) tam przyjmowałam antybiotyk (amoksycylinę, która obniża skuteczność tabletek anty). Lekarze wypisali mnie do domu razem z antybiotykiem jeszcze na 5 dni. W czasie tych 5 dni kochałam się z chłopakiem. Jednak wytrysk był na zewnątrz, a chłopak był we mnie tylko chwilę (całe szczęście, bo zwykle tak nie jest).

Jak duże Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
levre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 07:54   #2667
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez levre Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
właśnie zdałam sobie sprawę z mojej głupoty, a zwykle uważam na takie rzeczy. Przyjmuję od ok 5 lat bardzo regularnie tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio leżałam w szpitalu (złamanie) tam przyjmowałam antybiotyk (amoksycylinę, która obniża skuteczność tabletek anty). Lekarze wypisali mnie do domu razem z antybiotykiem jeszcze na 5 dni. W czasie tych 5 dni kochałam się z chłopakiem. Jednak wytrysk był na zewnątrz, a chłopak był we mnie tylko chwilę (całe szczęście, bo zwykle tak nie jest).

Jak duże Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?
Mniejsze niż 1%
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:22   #2668
katrinke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 65
Ellaone a ciąża w wieku 48 lat ??

Czy możliwa jest ciąża po niezabezpieczonym sexie w wieku 48 lat (nieregularne miesiączki) gdy wzięta była godzine później tabletka ellaone (popita piwem).
Dziwna sprawa, dotyczy na dodatek mojej cioci, która bardzo się stresuje - nie posługuje się komputerem i wstydzi się z kimś o tym porozmawiać. Ja niestety nie umiem jej pomóc, nie znam się.
Czy ktoś coś wie ??
katrinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:33   #2669
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ellaone a ciąża w wieku 48 lat ??

Cytat:
Napisane przez katrinke Pokaż wiadomość
Czy możliwa jest ciąża po niezabezpieczonym sexie w wieku 48 lat (nieregularne miesiączki) gdy wzięta była godzine później tabletka ellaone (popita piwem).
Dziwna sprawa, dotyczy na dodatek mojej cioci, która bardzo się stresuje - nie posługuje się komputerem i wstydzi się z kimś o tym porozmawiać. Ja niestety nie umiem jej pomóc, nie znam się.
Czy ktoś coś wie ??
Myślę, że nie.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-08, 17:45   #2670
katrinke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 65
Dot.: Ellaone a ciąża w wieku 48 lat ??

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie.
Też jej tak mówie, ale pomyślałam że może jest tutaj ktoś kto zna kogoś w podobnej sytuacji lub był ?

Ja brałam raz assequrelle , z tego co czytalam dziala do 3 dni a ellaone do 5 dni. Byłam dzien po okresie, wiec teoretycznie mialam dni bezplodne, stosunek byl przerywany, ale z racji tego ze byl to moj 1 raz to spanikowalam i 30h po wzielam tabletke. Krwawiłam po niej , chociaz nie wiem czy nie wynikało to też z odbycia stosunku... mialam tez rozregulowana miesiaczke , mialam 2 razy w ciagu miesiaca.

Ellaone jednak nie znam.
katrinke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.