Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-03, 03:17   #31
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Bardziej od tej oceny właśnie krępowałaby mnie fantazje. Wyobrażam sobie, że czyta to ktoś z rodziny i czuję się mega zawstydzona.
Nie wiem jak to możliwe, że Lipińska sprzedała się aż tak dobrze i tyle zarobiła na tej twórczości. Przypuszczam, że połowa wizażanek od ręki stworzyłaby coś lepszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest podaż, jest popyt.
Mi nie udało się przeczytac Greya, Zmierzchu, powieści Paula Coehlo, dramatów i wierszy Karola Wojtyły i zapewne wiele innych książek też uznałabym za grafomanię i odlożyłabym ze zdziwieniem po kilkunastu/ kilkudziesięciu stronach. Adaptację filmową książki Lipińskiej usiłowałam obejrzeć na Netflixie ale się nie dało. No nie dało po prostu.

Ale skoro Lipińska napisała książkę, a ludzie ją kupują i czytają to znaczy, że jest grono czytelników o takich gustach czytelniczych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 06:37   #32
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jest podaż, jest popyt.
Mi nie udało się przeczytac Greya, Zmierzchu, powieści Paula Coehlo, dramatów i wierszy Karola Wojtyły i zapewne wiele innych książek też uznałabym za grafomanię i odlożyłabym ze zdziwieniem po kilkunastu/ kilkudziesięciu stronach. Adaptację filmową książki Lipińskiej usiłowałam obejrzeć na Netflixie ale się nie dało. No nie dało po prostu.

Ale skoro Lipińska napisała książkę, a ludzie ją kupują i czytają to znaczy, że jest grono czytelników o takich gustach czytelniczych.
Zmierzch wcale nie był taki zły. Jako książka dla nastolatek całkiem spoko. Pamiętam jak dawno temu czytałam go i naprawdę mnie pierwsza część wciągnęła. Chyba byłam wtedy w gimnazjum albo na początku liceum. Greya nie mogłam znieść przez ciągłe powtarzanie rzeczy typu "oh, nie zagryzaj wargi, oh, moja wewnętrzna bogini".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 08:00   #33
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Odpowiedź na pytanie: Pomyślałabym, że to fajnie, że się w ten sposób realizuje.

A książkę(i) jej autorstwa z ciekawości bym przeczytała.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 08:27   #34
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Zmierzch wcale nie był taki zły. Jako książka dla nastolatek całkiem spoko. Pamiętam jak dawno temu czytałam go i naprawdę mnie pierwsza część wciągnęła. Chyba byłam wtedy w gimnazjum albo na początku liceum. Greya nie mogłam znieść przez ciągłe powtarzanie rzeczy typu "oh, nie zagryzaj wargi, oh, moja wewnętrzna bogini".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz jak układają się gusty.
Greya znieść nie mogłam, ale Lolitę połknęlam mimo egzaltowanego stylu Autora
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 18:22   #35
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Nic bym nie pomyślała.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 06:40   #36
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88040300]A jest więcej pisarek sławiących urok gwałtu? (już pomijam książkę, mówię o prywatnych wypowiedziach) Bo jeśli byś to robiła, to nie kumplowałabym się z Tobą, kimkolwiek byś nie była.
Ale jeśli "tylko" wydawałabyś szmirę, to nie robiłoby mi to różnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie znam wytworczosci tych Pań, no ale w weekend przeczytałam cześć książki „Głód” Grahama Mastertona.
No naprade czuję olbrzymi niesmak i bardzo się cieszę ze nie miałam wcześniej nieprzyjemności zetknąć się z jego chłamem pisarskim i mega szowinistycznym , świńskim traktowaniem kobiet w jego pisarstwie. Co scena erotyczna to opis gwałtu zakończonego mega orgazmem pani i w zamian za to wręcz jej wdzięcznością.
Aż mi niedobrze po tym.

A z tego co kojarzę nikt pana nie oskarża i ma duża rzesze czytaczy.

To serio, harlekiny które przeczytałam kiedyś były naprade przyjemną lektura, przynajmniej nie udająca nic czym nie jest. A przeczytałam kiedyś dobrze ponad dwadzieścia cięgiem na wakacjach bo tylko to było do dyspozycji.




Mam w rodzinie kobietę która pisze, nie są to romanse, ale wybitna literatura też nie, bardzo osobiste to jest.
Co myślę: no super, ciężko na to pracowała, ma swoją rzeszę fanek, robi spotkania, wydaje, wszytkie się przy tym dobrze bawią a ona robi co zawsze chciała. Extra.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 09:32   #37
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Co byście sobie pomyslaly, gdybyście się dowiedziały, że Wasza znajoma osoba wydaje pod pseudonimem romanse?



Byłyby to pozytywne w odbiorze? Czy raczej mielibyscie źle zdanie o takiej osobie?
Pewnie bym pomyślała "no fajnie". Gdyby to była dobra znajoma, to może z ciekawości starałabym się trochę przeczytać.
Ogółem mam wśród znajonych kilka osób piszących i szczerze mówiąc czytam tylko niektórych z nich. Powieści nie czytam w ogóle (w sensie tych napisanych przez znajomych). Poezji już też nie, bo wszyscy którzy się za nią brali okazali się być grafomanami. Mam też kilka osób piszących reportaże i te książki już czytuję. Bo zazwyczaj dotyczą tematów które mnie interesują.
Ogółem podziwiam tych ludzi, bo pisanie wymaga dyscypliny której ja sama nie posiadam. Sama mam problemy z napisaniem artykułu, bo gubię wątek i jeśli nie napiszę go od ręki, to później leży i nie mogę się zabrać za zakończenie, więc napisanie książki to dla mnie trochę "o wow, podziwiam".

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-04, 10:05   #38
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie znam wytworczosci tych Pań, no ale w weekend przeczytałam cześć książki „Głód” Grahama Mastertona.
No naprade czuję olbrzymi niesmak i bardzo się cieszę ze nie miałam wcześniej nieprzyjemności zetknąć się z jego chłamem pisarskim i mega szowinistycznym , świńskim traktowaniem kobiet w jego pisarstwie. Co scena erotyczna to opis gwałtu zakończonego mega orgazmem pani i w zamian za to wręcz jej wdzięcznością.
Aż mi niedobrze po tym.

A z tego co kojarzę nikt pana nie oskarża i ma duża rzesze czytaczy.

To serio, harlekiny które przeczytałam kiedyś były naprade przyjemną lektura, przynajmniej nie udająca nic czym nie jest. A przeczytałam kiedyś dobrze ponad dwadzieścia cięgiem na wakacjach bo tylko to było do dyspozycji.
Nie słyszałam o tym panu, ale to co napisałaś to wypisz wymaluj Blanka. Nie tylko pomiędzy główną bohaterką i Massimo, jej przyjaciółkę też brutalnie gwałci jakiś tam ziomek, a potem panie zachowują się jakby to był taki tam zwykły seksik.
Ale tylko garstka osób widzi w tym jakiś problem, więc cusz.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 11:03   #39
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Nie przepadam za twórczością Mastertona, ale on nie pisze romansów, jego książki ociekają brutalnością i generalnie moim zdaniem facet robi wszystko, żeby jego książki były bardziej hardkorowe od tych, na których się wzorował. Cava, "Bastion" Kinga byłby lepszy

W temacie, nic bym nie pomyślała. Przeczytałabym zapewne
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 11:18   #40
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie przepadam za twórczością Mastertona, ale on nie pisze romansów, jego książki ociekają brutalnością i generalnie moim zdaniem facet robi wszystko, żeby jego książki były bardziej hardkorowe od tych, na których się wzorował. Cava, "Bastion" Kinga byłby lepszy


To już tego Kinga na pewno nie ruszę.
I wcale nie chodzi o brutalność, tu serio, choćby w "Wyspie" Sigrídur Hagalín Björnsdóttir - z której temat jest ewidentnie zerżnięty (długo mastertonowi nie zajęło swoja drogą ) jest dużo bardziej porażająca w swoim wydżwięku. Chodzi o jej uzasadnienie w tekście.


Po "Wyspie" nie spałam i co jakiś czas mnie nęka ta wizja, po panu mastertonie pozostał tylko głęboki niesmak i poczucie straconego na tandetę czasu.




__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2020-08-04 o 11:19
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 10:54   #41
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

A co miałabym pomyśleć?

Mogłabym jej pogratulować sukcesu, gdyby go odniosła. Lub życzyć sukcesu, gdyby go nie odniosła.
Pogratulować fantazji erotycznych, gdyby książka była w tym klimacie lub pogratulować udanego pożycia, gdyby bazowała na własnych doświadczeniach. Kompletnie mnie takie rzeczy nie ruszają, ale jestem raczej otwartym człowiekiem i staram się nie mieć tabu. Wszyscy jesteśmy ludźmi. A jakieś zwykłe nieerotyczne romansidło to już w ogóle nie widzę żadnego problemu.

Kwestia pseudonimu dla mnie zupełnie obojętna.

Ale podobnie jak Persephone_, nie mam żadnej tolerancji dla wspierania i upowszechniania kultury gwałtu (tu: 365 dni Blanki Lipińskiej), więc taką znajomość na pewno bym zakończyła. Uważam takie treści za społecznie szkodliwe.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-06, 14:08   #42
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Mysle, ze byloby mi to raczej obojetne, to jej zycie i jej zabawki. Mnie to nie kreci i tyle.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:25   #43
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88044612]Nie słyszałam o tym panu, ale to co napisałaś to wypisz wymaluj Blanka. Nie tylko pomiędzy główną bohaterką i Massimo, jej przyjaciółkę też brutalnie gwałci jakiś tam ziomek, a potem panie zachowują się jakby to był taki tam zwykły seksik.
Ale tylko garstka osób widzi w tym jakiś problem, więc cusz.[/QUOTE]Nie wiem jaka jest książka i może w treści jest jak opisujesz.
Znam tylko film również oskarżany o ''promowanie qltury G''.
Gdzie
a) bohaterka godzi się na seks z bohaterem dobrowolnie, mając swobodę wyboru. Może zakonczyć narzuconą jej siłą przygodę u boku bogatego przystojniaka w każdej chwili nim się na dobre rozpoczęła, wrócić do domu. Zamiast tego z własnej woli dzwoni uspokoić matkę że dostała fajną propozycję zawodową zostaje w pięknej posiadłości i krótko potem wdaje się w intensywny romans.
b) scena seksu oralnego w samolocie. Facet podchodzi do kobiety (pracownicy obsługi pokładowej), kładzie jej dłoń na głowie, tym samym ona zsuwa się w dół i ochoczo zabiera do ''igraszek''. Po wszystkim się uśmiecha jakby zwrócił na nią uwagę idol i bożyszcze a ona dokonała czegoś wielkiego.
Przecież jedno i 2 brzmi więcej niż absurdalnie. Mam na myśli wolną wolę i w konsekwencji zachowania tych które określiłabyś tutaj najwyraźniej ofiarami.
Jeśli ksiązką jest taka sama jak film to ta twoja garstka hm.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-08-06 o 19:26
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:57   #44
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie wiem jaka jest książka i może w treści jest jak opisujesz.
Znam tylko film również oskarżany o ''promowanie qltury G''.
Gdzie
a) bohaterka godzi się na seks z bohaterem dobrowolnie, mając swobodę wyboru. Może zakonczyć narzuconą jej siłą przygodę u boku bogatego przystojniaka w każdej chwili nim się na dobre rozpoczęła, wrócić do domu. Zamiast tego z własnej woli dzwoni uspokoić matkę że dostała fajną propozycję zawodową zostaje w pięknej posiadłości i krótko potem wdaje się w intensywny romans.
b) scena seksu oralnego w samolocie. Facet podchodzi do kobiety (pracownicy obsługi pokładowej), kładzie jej dłoń na głowie, tym samym ona zsuwa się w dół i ochoczo zabiera do ''igraszek''. Po wszystkim się uśmiecha jakby zwrócił na nią uwagę idol i bożyszcze a ona dokonała czegoś wielkiego.
Przecież jedno i 2 brzmi więcej niż absurdalnie. Mam na myśli wolną wolę i w konsekwencji zachowania tych które określiłabyś tutaj najwyraźniej ofiarami.
Jeśli ksiązką jest taka sama jak film to ta twoja garstka hm.
To Masterton to grubsza liga.
Jedna scena wygląda mniej więcej tak, ze pan przychodzi, ona owszem zaprasza go do sypialni, tam on jej robi oral w trakcie którego ona najpierw och, och, ach ach, ale potem odpływa myślami bo zasadniczo nudzi ja to.
On się wścieka, wrzeszczy na nią , strzela jej 2 razy z liścia za zniewagę , ona w szoku, ma pretensje ze ja uderzył i już nie chce seksu, on ja przydusza, gwałci mimo ze ona krzyczy żeby przestał, ona dostaje mega orgazmu i na koniec pyta cała wdzięczna: ojej co to było. I chyba nawet mu dziękuje.



No jakby masakra z lekka.
A to nie jest wcale jakiś odosobniony popis tego pana w tej jednej tylko książce. Cała książka jest tylko tłem dla tej klasy i gorszych opisów seksu, a właściwie przemocy seksualnej na kobietach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 20:04   #45
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To Masterton to grubsza liga.
Jedna scena wygląda mniej więcej tak, ze pan przychodzi, ona owszem zaprasza go do sypialni, tam on jej robi oral w trakcie którego ona najpierw och, och, ach ach, ale potem odpływa myślami bo zasadniczo nudzi ja to.
On się wścieka, wrzeszczy na nią , strzela jej 2 razy z liścia za zniewagę , ona w szoku, ma pretensje ze ja uderzył i już nie chce seksu, on ja przydusza, gwałci mimo ze ona krzyczy żeby przestał, ona dostaje mega orgazmu i na koniec pyta cała wdzięczna: ojej co to było. I chyba nawet mu dziękuje.



No jakby masakra z lekka.
A to nie jest wcale jakiś odosobniony popis tego pana w tej jednej tylko książce. Cała książka jest tylko tłem dla tej klasy i gorszych opisów seksu, a właściwie przemocy seksualnej na kobietach.
Zaraz się dowiesz, że przecież każda o tym skrycie marzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 22:26   #46
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88050960]Zaraz się dowiesz, że przecież każda o tym skrycie marzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale po co ta ironia.
Prosiłam o konkretne przykłady, nie podałaś.
Opisałam 2 przytoczone sytuacje z filmu bo w mojej ocenie aż tyle ich było.
Równie dobrze mogłabym powiedzieć że film 'Blanki' ''promuje'' tkwienie w durnowatych związkach z idiotami którzy traktują cię jak debilkę i nawet wlasny facet nie chce cię przelecieć. I w ogóle jaki dupek. Mniej więcej w takim świetle przedstawiany jest ten jej pierwszy chłopak a ona ''taka fajna laska nie wiadomo po co z nim jest''.
A jakoś z tym się nie spotkałam.
Także naprawdę masz duże problemy z nerwowością i kolejny raz pokazujesz że nie umiesz rozmawiać.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To Masterton to grubsza liga.
Jedna scena wygląda mniej więcej tak, ze pan przychodzi, ona owszem zaprasza go do sypialni, tam on jej robi oral w trakcie którego ona najpierw och, och, ach ach, ale potem odpływa myślami bo zasadniczo nudzi ja to.
On się wścieka, wrzeszczy na nią , strzela jej 2 razy z liścia za zniewagę , ona w szoku, ma pretensje ze ja uderzył i już nie chce seksu, on ja przydusza, gwałci mimo ze ona krzyczy żeby przestał, ona dostaje mega orgazmu i na koniec pyta cała wdzięczna: ojej co to było. I chyba nawet mu dziękuje.



No jakby masakra z lekka.
A to nie jest wcale jakiś odosobniony popis tego pana w tej jednej tylko książce. Cała książka jest tylko tłem dla tej klasy i gorszych opisów seksu, a właściwie przemocy seksualnej na kobietach.
Może, nie wiem, nie czytałam, nie neguję.
Odniosłam się wyłącznie do 365 dni. Ksiązki z kolei nie znam.
Natomiast była dla mnie nieadekwatna nagonka na ten film, w moim odczuciu kobieta wobec potencjalnej możliwości gwałtu raczej się broni a nie zachowuje jak prostytutka (do której zresztą bohater po wylądowaniu mógł się udać) po wszystkim wygładzając spódniczkę.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-08-06 o 22:29
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 22:28   #47
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 496
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Przeczytałam najpierw: "Co byście sobie pomyślały, gdyby znajoma wdawała się w romanse" i byłam ciekawa odpowiedzi.

Pisanie romansów to taki drobiazg, że nie jest warty rozmowy. Pracowałam kiedyś z gościem przebierającym się w kobiece ciuchy jako hobby. Wcale się z tym nie krył.
9fe3753a27fdab91f294646f71f38ef6abf24fb7_615a35f24cb81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 05:37   #48
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Także naprawdę masz duże problemy z nerwowością i kolejny raz pokazujesz że nie umiesz rozmawiać.
Ale ja z Tobą nie rozmawiam, chyba Ci się coś pomyliło.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 07:52   #49
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Cała książka jest tylko tłem dla tej klasy i gorszych opisów seksu, a właściwie przemocy seksualnej na kobietach.
Pamiętajmy jeszcze, że ta książka ma prawie 40 lat. Trochę inaczej wtedy świadomość wielu kwestii wyglądała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 19:54   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88051483]Ale ja z Tobą nie rozmawiam, chyba Ci się coś pomyliło.[/QUOTE]
Zbieg okoliczności, powiadasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 10:51   #51
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-08-08 o 10:55
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 13:15   #52
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co byście sobie pomyślały gdyby znajoma wydawałaby romanse?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie tylko ale czy da się to pomijać i bagatelizować? Patrzę przez pryzmat 2 konkretnych sytuacji przedstawionych w filmie.
Człowiek może zareagować w dowolny sposób w sytuacji stresowej, także biernością, to jest poza dyskusją.
Z 2 strony swoboda seksualno obyczajowa sprawiła że ludzie jeśli chcą mogą umawiać się (np. przez internet używając aplikacji) na seks w ogóle nawet się nie znając. Albo dziewczyna jeśli ma ochotę ma prawo iść do łóżka z dopiero co poznanym gościem w klubie. Tobie to może nie pasować, ale inni bywa że korzystają.

Pytanie nie bardzo rozumiem więc musiałabyś rozwinąć.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-08-08 o 13:18
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-08 14:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.