Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-18, 19:05   #2461
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

[QUOTE=pannawiosna;8953362 0]Jeżeli ktoś ma zbędny kod na -80zł, chętnie przygarnę na priv

Ostatni gasi światło
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-03-20 o 08:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 06:22   #2462
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Coś kombinują. Od wczorajszego wieczora nie wyświetla mi się strona ani w telefonie ani na kompie
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 08:39   #2463
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Coś kombinują. Od wczorajszego wieczora nie wyświetla mi się strona ani w telefonie ani na kompie
U mnie podobnie... "Twoje połączenie nie jest prywatne"

Liczę, że mailing na kwiecień będzie ciekawy, bo mam ochotę na jakieś mini-zamówienie Poza tym czekam na wiosenną limitkę. Ciekawa jestem wody toaletowej i podoba mi się fioletowy lakier do paznokci
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 17:25   #2464
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Strona działa.

Kod na kwiecień MLG04

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Żel pod prysznic Mango & Kolendra 200 ml lub wymiennie 50 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 22 zł. (2) Klient może kupić 1 Torbę za 24,90 zł przy zakupie za min. 39zł. (3) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (4) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji twarzy udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (5) Rabat na 1 wodę toaletową lub perfumowaną udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (6) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji ciała udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (7) Prezent niespodzianka za 1 gr. Przy zakupie min. 3 kosmetyków. (8) Klient może kupić z rabatem -50% drugi taki sam lub tańszy szampon 300 ml lub odzywkę 200 ml z nowej linii do pielęgnacji włosów. (9) Cena promocyjna. Przykład realizacji zniżki z pierwszej strony tej ulotki. (10) Cena promocyjna.Wszystkie ceny promocyjne wyliczane są od cen regularnych dostępnych na www.yves-rocher.pl. Wszystkie oferty z tej ulotki są ważne jednorazowo po okazaniu ulotki oraz Karty Yves Rocher, do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami.


Póki co nie ma opcji dodania torby i nie wiadomo jaka to torba. W zeszłym roku była chyba jakaś z takim samym motywem jak kosmetyczka z poprzedniego miesiąca?
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 19:43   #2465
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Strona działa.



Kod na kwiecień MLG04



(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Żel pod prysznic Mango & Kolendra 200 ml lub wymiennie 50 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 22 zł. (2) Klient może kupić 1 Torbę za 24,90 zł przy zakupie za min. 39zł. (3) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (4) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji twarzy udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (5) Rabat na 1 wodę toaletową lub perfumowaną udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (6) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji ciała udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (7) Prezent niespodzianka za 1 gr. Przy zakupie min. 3 kosmetyków. (8) Klient może kupić z rabatem -50% drugi taki sam lub tańszy szampon 300 ml lub odzywkę 200 ml z nowej linii do pielęgnacji włosów. (9) Cena promocyjna. Przykład realizacji zniżki z pierwszej strony tej ulotki. (10) Cena promocyjna.Wszystkie ceny promocyjne wyliczane są od cen regularnych dostępnych na www.yves-rocher.pl. Wszystkie oferty z tej ulotki są ważne jednorazowo po okazaniu ulotki oraz Karty Yves Rocher, do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami.





Póki co nie ma opcji dodania torby i nie wiadomo jaka to torba. W zeszłym roku była chyba jakaś z takim samym motywem jak kosmetyczka z poprzedniego miesiąca?
Żel można dostać gratis, kupując np. pielęgnujący krem do rąk i paznokci 2w1 - lub coś podobnego.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-21, 11:45   #2466
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nowe kody:

GIFT
✔ Jedna wybrana woda toaletowa w prezencie przy zakupie powyżej 159 zł. Wartość liczona jest od ceny promocyjnej (cena po rabacie). Oferty nie można łączyć z innymi rabatami i ofertami specjalnymi. Z oferty można skorzystać online na stronie www.yves-rocher.pl lub w sklepach stacjonarnych do 26 marca 2023 r. Przed potwierdzeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie, czy prezent został dodany do koszyka. W przeciwnym razie oferta nie zostanie uwzględniona w zakupie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym momencie w przypadku wyczerpania zapasów.

DISCOUNT
✔ Rabat 40% dotyczy całego koszyka przy zakupie minimum 2 produktów. Oferta nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem, zestawów oraz bonów upominkowych. Oferty nie można łączyć z innymi rabatami i ofertami specjalnymi. Wszystkie rabaty naliczane są od cen katalogowych rekomendowanych na rok 2023 w Polsce. Z oferty można skorzystać online na stronie www.yves-rocher.pl lub w sklepach stacjonarnych do 26 marca 2023 r. Przed potwierdzeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie, czy rabat został naliczony w Twoim koszyku. W przeciwnym razie nie zostanie on uwzględniony w zakupie.
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 06:53   #2467
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Strona działa.

Kod na kwiecień MLG04

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Żel pod prysznic Mango & Kolendra 200 ml lub wymiennie 50 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 22 zł. (2) Klient może kupić 1 Torbę za 24,90 zł przy zakupie za min. 39zł. (3) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (4) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji twarzy udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (5) Rabat na 1 wodę toaletową lub perfumowaną udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (6) Rabat na 1 kosmetyk do pielęgnacji ciała udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem). (7) Prezent niespodzianka za 1 gr. Przy zakupie min. 3 kosmetyków. (8) Klient może kupić z rabatem -50% drugi taki sam lub tańszy szampon 300 ml lub odzywkę 200 ml z nowej linii do pielęgnacji włosów. (9) Cena promocyjna. Przykład realizacji zniżki z pierwszej strony tej ulotki. (10) Cena promocyjna.Wszystkie ceny promocyjne wyliczane są od cen regularnych dostępnych na www.yves-rocher.pl. Wszystkie oferty z tej ulotki są ważne jednorazowo po okazaniu ulotki oraz Karty Yves Rocher, do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami.


Póki co nie ma opcji dodania torby i nie wiadomo jaka to torba. W zeszłym roku była chyba jakaś z takim samym motywem jak kosmetyczka z poprzedniego miesiąca?
Prawdopodobnie będzie to taka torba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yrtor1.jpg (135,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yrtor2.jpg (107,0 KB, 100 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-22, 11:56   #2468
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie będzie to taka torba.
Tak, to ta torba

W koszyku dodaje się już torba za 24,9zł przy zakupach za 39zł (póki co, nie ma opcji aby jej nie kupować ) i prezent-niespodzianka za zakup 3 produktów. Zdjęcia się nie powiększają, ale wygląda to na jakąś saszetkę (zapachową?) czy próbkę...?

__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 13:07   #2469
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Tak, to ta torba

W koszyku dodaje się już torba za 24,9zł przy zakupach za 39zł (póki co, nie ma opcji aby jej nie kupować ) i prezent-niespodzianka za zakup 3 produktów. Zdjęcia się nie powiększają, ale wygląda to na jakąś saszetkę (zapachową?) czy próbkę...?

Ładna torba. A na tym zdjęciu niespodzianki to moim zdaniem jest opakowanie prezentowe (oczywiście jak zawsze niespodzianka będzie bez niego). W środku może być więc... wszystko.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 14:30   #2470
andzelika_szczesna6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Oby gratisem się nie okazał kolejny zegarek 🙃
andzelika_szczesna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 17:01   #2471
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Śmiesznie opisują tę torbę: "torba o wartości 200 zł - prezent - cena 24,90". Jak mam za coś płacić, to chyba nie jest prezent.
Ciekawe, czy jest warta te 24,90, bo 200 zł to na pewno nie.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-24, 19:45   #2472
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Śmiesznie opisują tę torbę: "torba o wartości 200 zł - prezent - cena 24,90". Jak mam za coś płacić, to chyba nie jest prezent.
Ciekawe, czy jest warta te 24,90, bo 200 zł to na pewno nie.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Zawsze sobie można sprawdzić na stronie:

https://www.letempsdescerises.com/


Tu takie przykładowe z cenami:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,1 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (50,6 KB, 79 załadowań)
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-24, 20:47   #2473
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Zawsze sobie można sprawdzić na stronie:

https://www.letempsdescerises.com/


Tu takie przykładowe z cenami:
Torba najwyraźniej robiona dla YR, więc do tych ze strony pewnie raczej niepodobna, tyle że jest firmowy napis. Ale zrobiłam zamówienie. Czy było warto, to się okaże.
16777 Kremowy żel pod prysznic Karite1 16.90 zł
P35583 Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli mango & kolendra1 0.01 zł
O21845 Torba o wartości 200 zł1 24.90 zł

Łączna cena produktów:41.81 zł
Koszt dostawy:0.00 zł
Kod promocyjny:MLG04
Razem do zapłaty:41.81 zł

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SilverMist
Czas edycji: 2023-03-24 o 20:48
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 11:15   #2474
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Przepraszam jeśli bylo, ale nie jestem na bieżąco z wątkiem. Seria hydra vegetal znika? Mama chciała kupić w stacjo krem z filtrem o pani powiedziała że nie ma i nie będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 14:22   #2475
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Torba najwyraźniej robiona dla YR, więc do tych ze strony pewnie raczej niepodobna, tyle że jest firmowy napis. Ale zrobiłam zamówienie. Czy było warto, to się okaże.
16777 Kremowy żel pod prysznic Karite1 16.90 zł
P35583 Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli mango & kolendra1 0.01 zł
O21845 Torba o wartości 200 zł1 24.90 zł

Łączna cena produktów:41.81 zł
Koszt dostawy:0.00 zł
Kod promocyjny:MLG04
Razem do zapłaty:41.81 zł

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Zależy w jakim sensie "niepodobna". Torba jest duża, materiałowa, coś pomiędzy shoperką, a torbą weekendową i tu cenowo można je porównać. Czy ma inny kształt, napis czy kolor to już są drugorzędne cechy.

Jakbym wrzuciła tu np. małą skórzaną torebkę to nie byłoby czego porównywać ale tutaj widać mniej więcej po ile chodzą torby tego typu tej firmy.

Inna kwestia jak wygląda współpraca między firmami. Czy torbę robi Le Temps des Cerises od A do Z, czy oni tylko np. odpowiadają za design i dodają napis, a wykonanie zleca YR firmie trzeciej. Tego nie wiemy.


Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli bylo, ale nie jestem na bieżąco z wątkiem. Seria hydra vegetal znika? Mama chciała kupić w stacjo krem z filtrem o pani powiedziała że nie ma i nie będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wjedzie zmiana opakowań i nowe serum nawilżające przez 100h
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yr.jpg (79,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yr2.jpg (88,4 KB, 54 załadowań)
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 14:42   #2476
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Zależy w jakim sensie "niepodobna". Torba jest duża, materiałowa, coś pomiędzy shoperką, a torbą weekendową i tu cenowo można je porównać. Czy ma inny kształt, napis czy kolor to już są drugorzędne cechy.

Jakbym wrzuciła tu np. małą skórzaną torebkę to nie byłoby czego porównywać ale tutaj widać mniej więcej po ile chodzą torby tego typu tej firmy.

Inna kwestia jak wygląda współpraca między firmami. Czy torbę robi Le Temps des Cerises od A do Z, czy oni tylko np. odpowiadają za design i dodają napis, a wykonanie zleca YR firmie trzeciej. Tego nie wiemy.
Właśnie miałam na myśli tę "inną kwestię", bo wydaje mi się, że nawet takie firmowe torby robione na użytek YR są jednak trochę słabsze, więc bardziej się tu liczy nazwa. Już kiedyś były podobne (mam chyba ze 3 różne) i chociaż mi się podobały, to nie uważam, żeby były warte tyle, ile w reklamie YR. Ale nic, przyślą mi, to się przekonam.



Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 15:19   #2477
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Zależy w jakim sensie "niepodobna". Torba jest duża, materiałowa, coś pomiędzy shoperką, a torbą weekendową i tu cenowo można je porównać. Czy ma inny kształt, napis czy kolor to już są drugorzędne cechy.

Jakbym wrzuciła tu np. małą skórzaną torebkę to nie byłoby czego porównywać ale tutaj widać mniej więcej po ile chodzą torby tego typu tej firmy.

Inna kwestia jak wygląda współpraca między firmami. Czy torbę robi Le Temps des Cerises od A do Z, czy oni tylko np. odpowiadają za design i dodają napis, a wykonanie zleca YR firmie trzeciej. Tego nie wiemy.




Wjedzie zmiana opakowań i nowe serum nawilżające przez 100h
Tylko ciekawe czy krem z spf też będzie, na tym zdjęciu nie widzę. I ciekawe jak zmiana opakowania wpłynie na zmianę składu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 09:47   #2478
PannaJohanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Co do tych toreb to jeszcze nie ich widziałam, ale też nie nastawiałaby się od razu na tą świetną jakość, porównywalną do toreb dostępnych normalnie w sprzedaży. Sama pracuje w marce uchodzacej w Polsce za marke premium i widzę różnicę jakościową rzeczy produkowanych do sprzedaży, a tych co mają iść na gratisy dla klientek a przecież wszystko jest ologowane tym samym znaczkiem. Ale nie wykluczam też, że kolaboracja le temps x yves będzie tu chlubnym wyjatkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PannaJohanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 14:07   #2479
KamaLilia
Przyczajenie
 
Avatar KamaLilia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Czy ktoś z oferty 9PYM2RA50 ma może w spersonalizowanych produktach So Elixir Bois Sensuel 50ml lub 30ml i zechciał się podzielić kodem produktu? byłabym bardzo wdzięczna
KamaLilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-27, 14:16   #2480
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Jak ktoś dostanie zamówienie z mailingiem kwietniowym, to dajcie proszę znać, co jest niespodzianką za zakup min. 3 produktów

__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 07:07   #2481
cieszkamal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cześć, otrzymałam niespodziankę jest szampon przeciw wypadaniu włosów 50 ml .
cieszkamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 09:28   #2482
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez KamaLilia Pokaż wiadomość
Czy ktoś z oferty 9PYM2RA50 ma może w spersonalizowanych produktach So Elixir Bois Sensuel 50ml lub 30ml i zechciał się podzielić kodem produktu? byłabym bardzo wdzięczna
Działa Ci 9PYM2RA50? Ja mam cały czas 'błąd oferty'...
Co do Elixir BS to wiem, że jest pod nr 1111 jako prezent za grosz przy zamówieniu od 69zł, ale w ofercie 9PYM1RA70.

Co do 9PYM1RA70 to podsyłam Wam najciekawsze kody na prezent z tej oferty, które udało mi się odszyfrować (ważna do końca marca):

Zapachy 100ml:
1269 - Plein Soleil
1273 - Garden Party
1275 - Matin Blanc
1277 - Sable Fauve
1279 - Sel d'Azur
1282 - Tropical Tentation
1283 - Voile d'Ocre
1112 - Evidence
1107 - Ambre Noir
1108 - Hoggar
1165 - Bois de Sauge
1167 - Cuir Vetiver
1271 - Cuir de Nuit

Zapachy 50ml:
1176 - So Elixir
1177 - Purple
1111 - Bois Sensuel
1105 - Evidence Intense
1106 - Mon Evidence
1109 - Oui a l'amour
1110 - Quelques notes d'amour
1175 - Mon Rouge
1255 - Bloom in Love

Inne:
1191 - kuracja rozświetlająca (ampułki)
1164 - Riche Creme 75ml
1256 - Filler Vegetal 75ml
1169 - perfumy Evidence 30ml

Jakby komuś się udało znaleźć kod na L'Eau Moment de Bonheur, to chętnie przyjmę

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
LazyLadyDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 09:29   #2483
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Wow! To ja rezygnuję z zakupów. Dzięki za wieści!

Cytat:
Napisane przez cieszkamal Pokaż wiadomość
Cześć, otrzymałam niespodziankę jest szampon przeciw wypadaniu włosów 50 ml .
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 10:58   #2484
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cieszkamal Pokaż wiadomość
Cześć, otrzymałam niespodziankę jest szampon przeciw wypadaniu włosów 50 ml .
Eee, lipa...

Mnie znowu zdegradowali do silver. 2 miesiące miałam golda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 11:11   #2485
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cieszkamal Pokaż wiadomość
Cześć, otrzymałam niespodziankę jest szampon przeciw wypadaniu włosów 50 ml .
Dziękuję! W takim razie cieszę się, że przy zamówieniu nie dobijałam do trzech kosmetyków. Ale u nich niespodzianka to zazwyczaj nic ciekawego, może tylko z wyjątkiem ofert świątecznych.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 13:22   #2486
cieszkamal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Myślałam, że dają jakiś żel pod prysznic a tu takie maleństwo.
cieszkamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 16:27   #2487
KamaLilia
Przyczajenie
 
Avatar KamaLilia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

[QUOTE=LazyLadyDee;8954208 0]Działa Ci 9PYM2RA50? Ja mam cały czas 'błąd oferty'...
Nie nie działa ale czekam na cud

Co do Elixir BS to wiem, że jest pod nr 1111 jako prezent za grosz przy zamówieniu od 69zł, ale w ofercie 9PYM1RA70.
Tak ale co oferta to inny kod niestety

Co do 9PYM1RA70 to podsyłam Wam najciekawsze kody na prezent z tej oferty, które udało mi się odszyfrować (ważna do końca marca):
ja bym przygarnęła kod z Sur La Lande 100ml ale to nowość więc pewnie się nie da.
Dzięki za odzew
KamaLilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 17:17   #2488
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez KamaLilia Pokaż wiadomość

Tak ale co oferta to inny kod niestety
Tak, inny, ale jak coś to można jeszcze zamówić z oferty 9PYM1RA70 i wtedy zgarnąć So Elixir BS jako prezent ^^



Cytat:
Napisane przez KamaLilia Pokaż wiadomość

ja bym przygarnęła kod z Sur La Lande 100ml ale to nowość więc pewnie się nie da.

Dzięki za odzew
Co do Sur la Lande to ma być właśnie jako prezent za grosz w ofercie 9PYM2RA50, ale ona ciągle nie działa



Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
LazyLadyDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 18:16   #2489
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Zmiany w punktach IMG_20230328_191543.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 18:37   #2490
ania2517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziwny jest ten przepis, że można mieć max. 1000 punktów na koncie i żeby zbierać dalej, to trzeba wykorzystać rabat...
ania2517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:59:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.