Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-04, 06:16   #1711
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To prowadzi Agnieszka kołodziejska i Ola kot, czyli odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-04, 06:23   #1712
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dziewczyny, a znacie na yt kanał Sekrety Cery? Ja się kilka miesięcy temu wkręciłam w pielęgnację koreańską i jakoś bardzo mi pasuje ta kobietka. Jeśli znacie i oglądacie, to napiszcie proszę, co sądzicie
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-09, 20:55   #1713
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 14:12   #1714
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

ale się ostatnio szuszara rozkęrciła, codziennie nowe vlogi
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 19:50   #1715
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
ale się ostatnio szuszara rozkęrciła, codziennie nowe vlogi
Na Insta - komentowanie "hejterskich" komentarzy, na yt to samo... co się stało z tą kobietą?


Prawie dwa lata od rozstania, a ona nadał w emocjonalnej rozsypce.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-11, 20:56   #1716
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Na Insta - komentowanie "hejterskich" komentarzy, na yt to samo... co się stało z tą kobietą?


Prawie dwa lata od rozstania, a ona nadał w emocjonalnej rozsypce.
jestem w szoku, jak dużo komentarzy ma, tzn prawie same serduszka, albo typu silna babka jesteś ...chyba sama sobie je pisze...
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 07:51   #1717
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja nie mogę uwierzyć w te wszystkie pozytywne komentarze pod ostatnim filmikiem (a jest ich prawie 1000)

Niedawno uruchomiła "postaw mi kawę" a przed świętami włączyła na YT funkcję "podziękuj" i minimalna kwota wpłaty to 10zł...
Nie wiem kto miałby jej dziękować za głoszenie głupot typu, że nowotwory powstają z nieprzepracowanych emocji
YT powinien zdemonetyzować jej produkcje.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-12, 09:43   #1718
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja nie mogę uwierzyć w te wszystkie pozytywne komentarze pod ostatnim filmikiem (a jest ich prawie 1000)

Niedawno uruchomiła "postaw mi kawę" a przed świętami włączyła na YT funkcję "podziękuj" i minimalna kwota wpłaty to 10zł...
Nie wiem kto miałby jej dziękować za głoszenie głupot typu, że nowotwory powstają z nieprzepracowanych emocji
YT powinien zdemonetyzować jej produkcje.
Totalnie mnie ominęło coś chyba.. O kim piszecie???
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 09:59   #1719
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Totalnie mnie ominęło coś chyba.. O kim piszecie???
Szusz.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 07:47   #1720
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Zauważyła że takie tematy się klikają i to jest taka samonapędzająca się machina, ona leci na żywioł póki jest na fali.
Przecież w tych jej filmikach nie ma żadnej wartościowej wiedzy, nawet jak ona czyta fragmenty książek czy wypowiada się na tematy psychologiczne to nie umie się spójnie wypowiedzieć, twierdzi że pokazuje normalne życie i zdrowe relacje z jedzienie...yhy. Hejt o którym ona mówi ją dodatkowo nakręca, podejrzewam że zagląda na kafeterię albo ktoś jej donosi co tam piszą.
Nie wiem jak było z Lwem, może ona mówi prawdę (nie neguje tego, ona sama wie jak było) ale sposób w jaki teraz się zachowuje to ją pokazuje jako wariatkę.
Plus wydaje mi się że momentami plącze się w zeznaniach z podziałem majątku - najpierw że musiała oddać pół majątku a teraz że nie....?
Ihmo ona ma coś z Pauli Smaszcz i jej afery z Kurzopkami - mimo że to jej mąż i Cichopek romansowali itp. to przez zachowanie Pauliny to oni wychodzą na tych normalniejszych i wygranych w tej sprawie.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 21:35   #1721
pizzabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 2
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Kiedys najwiekszy atut szusz to ladny biust. Teraz nie wiem czy to otylosc czy starosc, ale juz rozumiem co znaczy problem kobiet z duzymi biustami jak zaczynaja zwiszac . Trudno sie teraz na nia patrzy myslalam ze kobiety tak maja po urodzeniu dziecka
pizzabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 22:52   #1722
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez pizzabella Pokaż wiadomość
Kiedys najwiekszy atut szusz to ladny biust. Teraz nie wiem czy to otylosc czy starosc, ale juz rozumiem co znaczy problem kobiet z duzymi biustami jak zaczynaja zwiszac . Trudno sie teraz na nia patrzy myslalam ze kobiety tak maja po urodzeniu dziecka
Aha
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 09:52   #1723
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Zauważyła że takie tematy się klikają i to jest taka samonapędzająca się machina, ona leci na żywioł póki jest na fali.
Przecież w tych jej filmikach nie ma żadnej wartościowej wiedzy, nawet jak ona czyta fragmenty książek czy wypowiada się na tematy psychologiczne to nie umie się spójnie wypowiedzieć, twierdzi że pokazuje normalne życie i zdrowe relacje z jedzienie...yhy. Hejt o którym ona mówi ją dodatkowo nakręca, podejrzewam że zagląda na kafeterię albo ktoś jej donosi co tam piszą.
Nie wiem jak było z Lwem, może ona mówi prawdę (nie neguje tego, ona sama wie jak było) ale sposób w jaki teraz się zachowuje to ją pokazuje jako wariatkę.
Myślałam, że te gołe pośladki na blacie są niesmaczne, ale przebiła i to.
Moim zdaniem to cyniczna gra pod publiczke, hajs musi się zgadzać, tak naprawdę pogardza wszystkimi - miłośniczkami swojego talentu też.
Co ten jej eks mąż musiał nawywijać, że to wszystko znosi w milczeniu Weronika zachowuje się jak Zbyszek Ziobro, ma na niego jakieś haki ewidentnie
Ogólnie nie wyobrażam sobie takiego życia, to jakiś koszmar. Tyle ludzi włączonych do intymnych wręcz spraw...losie, to trzeba być narcyzem żeby to znieść.

Cytat:
Napisane przez pizzabella Pokaż wiadomość
Kiedys najwiekszy atut szusz to ladny biust.
Pomijając żenadę dalszej wypowiedzi, to moim zdaniem Weronika miała bardzo ładną, delikatną urodę. Śliczne oczy, długie blond włosy też jej pasowały, czasem je delikatnie kręciła. Nawet wąskie usta pasowały do jej twarzy. Delikatnie się malowała, miała zawsze ze smakiem zrobiony manicure.
Negatywnie odbiły się na niej te wszystkie pesudoupiększające zabiegi w stylu powiększanie ust, wypełniacze, doklejane, wulgarne rzęsiska, a teraz ten serio okropny siwy/żółtawy kolor włosów. No i fryzura teraz zupełnie do niej nie pasuje.
Skutki upływu czasu pomijam, bo to akurat nie zależy od nikogo.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 11:12   #1724
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89556094]Myślałam, że te gołe pośladki na blacie są niesmaczne, ale przebiła i to.
Moim zdaniem to cyniczna gra pod publiczke, hajs musi się zgadzać, tak naprawdę pogardza wszystkimi - miłośniczkami swojego talentu też.
Co ten jej eks mąż musiał nawywijać, że to wszystko znosi w milczeniu Weronika zachowuje się jak Zbyszek Ziobro, ma na niego jakieś haki ewidentnie
Ogólnie nie wyobrażam sobie takiego życia, to jakiś koszmar. Tyle ludzi włączonych do intymnych wręcz spraw...losie, to trzeba być narcyzem żeby to znieść.



Pomijając żenadę dalszej wypowiedzi, to moim zdaniem Weronika miała bardzo ładną, delikatną urodę. Śliczne oczy, długie blond włosy też jej pasowały, czasem je delikatnie kręciła. Nawet wąskie usta pasowały do jej twarzy. Delikatnie się malowała, miała zawsze ze smakiem zrobiony manicure.
Negatywnie odbiły się na niej te wszystkie pesudoupiększające zabiegi w stylu powiększanie ust, wypełniacze, doklejane, wulgarne rzęsiska, a teraz ten serio okropny siwy/żółtawy kolor włosów. No i fryzura teraz zupełnie do niej nie pasuje.
Skutki upływu czasu pomijam, bo to akurat nie zależy od nikogo.[/QUOTE]

Ale mnie rozbawiłaś tym Ziobro 😀 też wydaje mi się, że musi mieć haki, bo nie wierzę, że chłop pozwalałby jeździć po sobie od A do Z.

Zgadzam się z tymi zabiegami – nie wiem, czy ona je zrobiła w barterze, ale ewidentnie ktoś jej zepsuł usta. Jestem przerażona w ogóle, jaką metamorfozę można przejść w przeciągu, ile, roku? Bo jeszcze rok temu wyglądała w porządku, a z dłuższymi włosami – naprawdę bardzo ładnie. Zaczynam myśleć, że ona właśnie perfidnie siebie obrzydza i robi wszystko, żeby nabić wyświetlenia.

Dodałabym jeszcze, że styl ubierania ją oszpeca. Workowate koszulki, slipy albo opięte dresy w dziwacznych kolorach. Już pomijam za ciasny stanik, gacie wchodzące wiadomo gdzie i wicie się na stole.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 11:29   #1725
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89556094]
Pomijając żenadę dalszej wypowiedzi, to moim zdaniem Weronika miała bardzo ładną, delikatną urodę. Śliczne oczy, długie blond włosy też jej pasowały, czasem je delikatnie kręciła. Nawet wąskie usta pasowały do jej twarzy. Delikatnie się malowała, miała zawsze ze smakiem zrobiony manicure.
Negatywnie odbiły się na niej te wszystkie pesudoupiększające zabiegi w stylu powiększanie ust, wypełniacze, doklejane, wulgarne rzęsiska, a teraz ten serio okropny siwy/żółtawy kolor włosów. No i fryzura teraz zupełnie do niej nie pasuje.
[/QUOTE]

Takim delikatnym urodom moim zdaniem właśnie te bardzo "wyraziste" zabiegi wyjątkowo nie służą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 17:33   #1726
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez pizzabella Pokaż wiadomość
Kiedys najwiekszy atut szusz to ladny biust. Teraz nie wiem czy to otylosc czy starosc, ale juz rozumiem co znaczy problem kobiet z duzymi biustami jak zaczynaja zwiszac . Trudno sie teraz na nia patrzy myslalam ze kobiety tak maja po urodzeniu dziecka
jako kobieta z bardzo dużym biustem muszę się nie zgodzić. Dzisiaj z ciekawości obserwowałam sobie kobiety - 90% ma źle dobrany biustonosz... najbardziej smutno wyglądają małe piersi w zamałym biustonoszu. Szusz ma większy biust i dla swojego zdrowia powinna omijać szerokim łukiem "bieliznę" z sieciówek i adidasów, nike, pum... to jej robi krzywdę. Dobrany stanik, dopasowany do obwodu, wielkości i objętości piersi robi robotę na 100%. Oczywiście kupując dobrej jakości bieliznę nie będziesz mieć 15 staników, bo jeden to wydatek ponad 300 zł (nawet grubo ponad), natomiast ja uważam, że kupowanie byle czego jest grą niewartą świeczki.
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tymi zabiegami – nie wiem, czy ona je zrobiła w barterze, ale ewidentnie ktoś jej zepsuł usta. Jestem przerażona w ogóle, jaką metamorfozę można przejść w przeciągu, ile, roku? Bo jeszcze rok temu wyglądała w porządku, a z dłuższymi włosami – naprawdę bardzo ładnie. Zaczynam myśleć, że ona właśnie perfidnie siebie obrzydza i robi wszystko, żeby nabić wyświetlenia.

Dodałabym jeszcze, że styl ubierania ją oszpeca. Workowate koszulki, slipy albo opięte dresy w dziwacznych kolorach. Już pomijam za ciasny stanik, gacie wchodzące wiadomo gdzie i wicie się na stole.
też uważam, że zabiegi medycyny estetycznej raczej jej odejmują urody niż dodają - nie umiem zrozumieć tej mody na te parówki zamiast ust... to wygląda strasznie szpetnie...
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 19:16   #1727
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 09:52   #1728
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wersow dość długo reklamowała. Oczywiście sama nie używała, ale popytała znajomych i podobno działało więc hajs przytuliła

Dla mnie takie rzeczy powinny być nielegalne. To nie jest reklama kremu nawilżającego tylko konkretnego sposobu LECZENIA.

Później dzieciak nie chce na swoją wadę zgryzu założyć "normalnego" aparatu, bo influenserzy reklamują takie fajnie nakładki, a starzy karzą mu druty zakładać...
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-16, 14:13   #1729
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Justine to ma przygody z tym francuskim domem
https://www.youtube.com/watch?v=hdc6iAhPKEo
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-24, 12:44   #1730
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Więcej o fast fashion od Justine
https://www.youtube.com/watch?v=dRdGfcoHATo
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 07:49   #1731
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Obejrzałam wczoraj nowy film u Szusz i losie, ta kobieta ledwo żywa jest.
Jakaś chora okropnie...wiecznie zmęczona, ucina sobie czterogodzinne drzemki (tak to nazywa, dla mnie to już regularny sen - jaka drzemka ?) w ciągu dnia, bo ją 'odcina', jak mówi.

Ciągle ma potwornie spuchniętą twarz - od czego jej tak puchnie ? W życiu czegoś takiego nie miałam

Podobno niski poziom witaminy d jej wyszedł w morfologii, ale to chyba coś innego musi być, przecież w okropnym stanie jest.
Aż człowiek ma ochotę po karetkę dla niej dzwonić jak na to patrzy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 12:03   #1732
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89564667]Obejrzałam wczoraj nowy film u Szusz i losie, ta kobieta ledwo żywa jest.
Jakaś chora okropnie...wiecznie zmęczona, ucina sobie czterogodzinne drzemki (tak to nazywa, dla mnie to już regularny sen - jaka drzemka ?) w ciągu dnia, bo ją 'odcina', jak mówi.

Ciągle ma potwornie spuchniętą twarz - od czego jej tak puchnie ? W życiu czegoś takiego nie miałam

Podobno niski poziom witaminy d jej wyszedł w morfologii, ale to chyba coś innego musi być, przecież w okropnym stanie jest.
Aż człowiek ma ochotę po karetkę dla niej dzwonić jak na to patrzy.[/QUOTE]

Ona tłumaczy teraz wszystko niedoborem witaminy D. Gdyby faktycznie był tak tragiczny, to dostałaby od lekarza profesjonalny lek na receptę. I miałaby narzuconą jakąś sensowną dietę, a ona wrzuca w siebie wszystko co popadnie. Nie dopuszcza do siebie myśli, że coś jest z nią nie tak. Za dużo cukru, za dużo tłuszczu, za mało ruchu na powietrzu. Jak on a ma się dobrze czuć. Wygląda tragicznie ale mówiąc o zapobieganiu zmarszczkom za pomocą borówek i zielonej herbaty triumfalnie zbliża twarz do kamery. Nic a nic jej nie wierzę w te doskonałe wyniki badań krwi.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2023-04-25 o 12:04
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 14:50   #1733
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Za dużo cukru, za dużo tłuszczu, za mało ruchu na powietrzu. Jak on a ma się dobrze czuć. Wygląda tragicznie ale mówiąc o zapobieganiu zmarszczkom za pomocą borówek i zielonej herbaty triumfalnie zbliża twarz do kamery. Nic a nic jej nie wierzę w te doskonałe wyniki badań krwi.


3xtak!

Ona jest odwodniona i "skacowana", a przez to mega opuchnięta.
Znam to, dokładnie tak wyglądałam i czułam się podczas najgorszych napadów obżerania i jedzenia szajsu. Cukier+tłuszcz, dużo soli, mało wody ( sama mówi, że ja suszy), zero ruchu


Też się czułam jak wrak, i też sobie ucinalam takie "drzemki" 🤷

Przecież na tym filmiku pokazuje swoje jedzenie, gdzie wszystko na słodko, same węgle, jak po tym ma się czuć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 16:13   #1734
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
3xtak!

Ona jest odwodniona i "skacowana", a przez to mega opuchnięta.
Znam to, dokładnie tak wyglądałam i czułam się podczas najgorszych napadów obżerania i jedzenia szajsu. Cukier+tłuszcz, dużo soli, mało wody ( sama mówi, że ja suszy), zero ruchu


Też się czułam jak wrak, i też sobie ucinalam takie "drzemki"

Przecież na tym filmiku pokazuje swoje jedzenie, gdzie wszystko na słodko, same węgle, jak po tym ma się czuć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj taaak, patrząc jak je to ja tracę apetyt. Niby mówi jakie lubi zdrowe, proste rzeczy jeść a wszystko prawie jest gotowcem, jogurty z tona cukru, jak robi coś sama to i tak ma to masę soli, pół talerza magii. No fuj. I nie wiem dlaczego ale zawsze jak coś je przed kamerą i mówi jakie to pyszne to jej mina wskazuje jakby miała zaraz zwymiotować

No i wygląda coraz gorzej według mnie. Miała czas po rozstaniu że wróciła do starej wagi, jakiś fajniejszy ubiór, lepsze odżywianie się a teraz naprawdę szkoda patrzeć.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 16:58   #1735
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
I nie wiem dlaczego ale zawsze jak coś je przed kamerą i mówi jakie to pyszne to jej mina wskazuje jakby miała zaraz zwymiotować
Fakt W ogóle po co nagrywać jedzenie do kamery jak wiadomo, że zwykle wtedy wygląda się głupio no i serio - o ile to nie są mukbangi - to chyba nikt też nie marzy o tym, żeby się gapić jak kobita z opuchniętą twarzą próbuje sorbetu przed kamerą międląc go pod nabrzmiałymi ustami jak staruszka bez zębów. Przewinęłam to, bo takie rzeczy nie na moje nerwy są.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Ona tłumaczy teraz wszystko niedoborem witaminy D. Gdyby faktycznie był tak tragiczny, to dostałaby od lekarza profesjonalny lek na receptę. I miałaby narzuconą jakąś sensowną dietę, a ona wrzuca w siebie wszystko co popadnie. Nie dopuszcza do siebie myśli, że coś jest z nią nie tak. Za dużo cukru, za dużo tłuszczu, za mało ruchu na powietrzu. Jak on a ma się dobrze czuć. Wygląda tragicznie ale mówiąc o zapobieganiu zmarszczkom za pomocą borówek i zielonej herbaty triumfalnie zbliża twarz do kamery. Nic a nic jej nie wierzę w te doskonałe wyniki badań krwi.
Wątpię, że w ogóle była z tym u lekarza. Nawet pielęgniarkę wezwała do domu żeby jej pobrała krew, to gdzie tu po przychodniach chodzić, jeszcze innych ludzi znosić. No dajcie spokój.
Może pije faktycznie tak jak mówią, nie wiem. Wygląda naprawdę na mocno chorą. Matko, żeby tracić zupełnie siły w środku dnia będąc w sile wieku ? To nie jest normalne.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-25, 22:51   #1736
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

J3błam dzisiaj z szusz i jej jedzenia tłustych rybek bo zdrowo. No fakt, tluszcze z ryb sa dobre ale ona do tego pochłania kilka pajd buł grubo posmarowanych masłem i jeszcze ta ryba w sosie smietanowym i oleju, Chryste Panie. Nie zdziwiłabym się gdyby tę alergię zaostrzało śmieciowe żarcie, sama jestem tego przykładem niestety. Od wielu lat zmagam się z alergią na sierść i mam kota w domu, tak. Miałam już początki astmy, inhalatory i nawet sterydy wziewne i dopiero odstawienie cukru i innych przetworzonych rzeczy w moim przypadku pomogło, pomogło do tego stopnia, że nadal mam kota w domu, odstawiłam wszystkie leki i żyje normalnie, miałam tzw. alergie krzyzowa. Ta kobieta sama siebie wykańcza. Zal na to patrzeć.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 00:01   #1737
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

ja tam nie umiem zrozumieć tej ilości jedzenia...wg mnie to są porcje dla dorosłego faceta który zapier#@la fizycznie. Ja może też nie jestem przykładem super zdrowego odżywania, bo w końcu zjeść o 16 obiad i później do rana nic nie jeść to też jest jakaś tam patologia... ale te ilości... dodatkowo muszę przyznać, że posiadając thermo..xa a kupować np gotowe ciasto na pizzę czy jakieś np sosy? dla mnie dziwne... Już nie mówię, żeby sobie lody robiła w thermo... no ale ciasto na pizzę to 60 sekund roboty
suplementowanie witaminy D3 suplementem nie lekiem to też chyba taki nie do końca spoko pomysł...
Jak się cały dzień spędza na leżeniu to chyba energia idzie w łóżko... Będąc po zabiegu i będąc trochę nadpobudliwa (chciałam zaraz po wybudzeniu z narkozy iść pod prysznic i na spacer) dostałam opierdziel że mam nie przeginać, ale te panie co leżały plackiem zostały poproszone o pionizowanie się więc coś w tym jest...
Każdy ma czasami taki odlot, że się nie chce... ale trzeba
i to jej "wjęc"
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 08:17   #1738
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
ja tam nie umiem zrozumieć tej ilości jedzenia...wg mnie to są porcje dla dorosłego faceta który zapier#@la fizycznie. Ja może też nie jestem przykładem super zdrowego odżywania, bo w końcu zjeść o 16 obiad i później do rana nic nie jeść to też jest jakaś tam patologia... ale te ilości... dodatkowo muszę przyznać, że posiadając thermo..xa a kupować np gotowe ciasto na pizzę czy jakieś np sosy? dla mnie dziwne... Już nie mówię, żeby sobie lody robiła w thermo... no ale ciasto na pizzę to 60 sekund roboty
suplementowanie witaminy D3 suplementem nie lekiem to też chyba taki nie do końca spoko pomysł...
Jak się cały dzień spędza na leżeniu to chyba energia idzie w łóżko... Będąc po zabiegu i będąc trochę nadpobudliwa (chciałam zaraz po wybudzeniu z narkozy iść pod prysznic i na spacer) dostałam opierdziel że mam nie przeginać, ale te panie co leżały plackiem zostały poproszone o pionizowanie się więc coś w tym jest...
Każdy ma czasami taki odlot, że się nie chce... ale trzeba
i to jej "wjęc"
ale ona kocha gotować
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 13:06   #1739
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
ja tam nie umiem zrozumieć tej ilości jedzenia...wg mnie to są porcje dla dorosłego faceta który zapier#@la fizycznie. Ja może też nie jestem przykładem super zdrowego odżywania, bo w końcu zjeść o 16 obiad i później do rana nic nie jeść to też jest jakaś tam patologia... ale te ilości... dodatkowo muszę przyznać, że posiadając thermo..xa a kupować np gotowe ciasto na pizzę czy jakieś np sosy? dla mnie dziwne... Już nie mówię, żeby sobie lody robiła w thermo... no ale ciasto na pizzę to 60 sekund roboty
Ciasto na pizze z termo jest okropne i w ogóle nie dziwię sie ludziom kupującym je sobie z innego źródła.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-26, 21:17   #1740
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Odwodniona jest, do tego te kostki. Jakbym siebie widziała sprzed lat U mnie lekarz podejrzewał problemy z nerkami. Ledwo się toczyłam, a nie miałam jakieś mega nadwagi.
Twarz mega spuchnięta, to widać gołym okiem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.