Mamusie styczniowe 2020 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-03, 13:19   #3061
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Bliscy znajomi mają ten wózek, używają od paru mcy i bardzo sobie chwalą




Ja nie mam żadnego bujaczka i na razie nie planuję zakupu, może później jak już dziecko będzie trochę "silniejsze" i bardziej stabilne. Wiem, że są różne podejścia, ja jednak patrzę pod kątem fizjoterapeutycznym, nie pozbędę się zboczenia zawodowego pewnie życie zweryfikuje, ale ja planuje raczej więcej korzystać z równego, twardego podłoża.




Do mnie też powoli zaczyna docierać, wczoraj w przymierzalni w sklepie usiadłam na krzesełku blisko lustra, a że mierzyłam biustonosze to brzuch na wierzchu i trochę się przeraziłam jakie on ma rozmiary Niby żaden olbrzym, raczej taki klasyczny arbuz, ale już jestem w stanie uwierzyć, że siedzi tam człowiek
Coraz częściej się zastanawiam jaka będzie, jak ja będę się czuła, jak sobie poradzimy. A zleci ten miesiąc szybciej niż nam się wydaje
Dlatego ja mam bujaczek rozkładany do pozycji leżącej. Do innego bym nie dała dziecka. A tak to moje dzieci wychowują się na podłodze
Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja cały czas jeżdżę ale w dłuższą trasę już bym nie pojechała bo ciągnie podbrzusze od tej pozycji no i przestałam id kilku dni jeździć w pasach sama nie wiem już co lepsze i bezpieczniejsze
Zdecydowanie pasy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 13:24   #3062
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Polecam te adaptery, ja tez sobie nie wyobrażam jeździć bez.. Ja dostałam od znajomej ale z tego co słyszałam można wypożyczać czasami w jakichś sklepach (nie próbowałam więc nie mam pewności).
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 13:31   #3063
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Polecam te adaptery, ja tez sobie nie wyobrażam jeździć bez.. Ja dostałam od znajomej ale z tego co słyszałam można wypożyczać czasami w jakichś sklepach (nie próbowałam więc nie mam pewności).

U nas można wypożyczyć w kilku miejscach, w "najtańszym" miejscu 20 czy 30zł (nie pamiętam) za miesiąc, więc myślę, że nawet na te ostatnie 2 m-ce fajna opcja jak ktoś nie chce wydawać 200zł na nowy
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 13:34   #3064
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja w lipcu kupiłam adapter do pasów w Smyku za niecałe 50zł.
W sklepie 8 gwiazdek można było wypożyczyć, ale cena to chyba było 29zł/miesiąc. Ale wiem, że w różnych miastach są różne ceny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 13:44   #3065
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja w lipcu kupiłam adapter do pasów w Smyku za niecałe 50zł.
W sklepie 8 gwiazdek można było wypożyczyć, ale cena to chyba było 29zł/miesiąc. Ale wiem, że w różnych miastach są różne ceny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Serio? Nawet nie wiedziałam to super,ja gdzieś widziałam kiedyś za 100 zł i trochę mnie zmroziła ta cena.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 15:30   #3066
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Nie trzeba od razu określać czy się bierze wychowawczy czy nie. Tylko czy bierzesz na rok 80% czy pół roku 100%. I też trzeba zgłosić dziecko do ubezpieczenia: albo u siebie albo u męża.Ja już mam bujaczek Tiny Love i będzie od początku używany do odkładania w ciągu dnia, jeśli nie do łóżeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez myślałam o tym Tiny Love


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Bliscy znajomi mają ten wózek, używają od paru mcy i bardzo sobie chwalą




Ja nie mam żadnego bujaczka i na razie nie planuję zakupu, może później jak już dziecko będzie trochę "silniejsze" i bardziej stabilne. Wiem, że są różne podejścia, ja jednak patrzę pod kątem fizjoterapeutycznym, nie pozbędę się zboczenia zawodowego pewnie życie zweryfikuje, ale ja planuje raczej więcej korzystać z równego, twardego podłoża.




Do mnie też powoli zaczyna docierać, wczoraj w przymierzalni w sklepie usiadłam na krzesełku blisko lustra, a że mierzyłam biustonosze to brzuch na wierzchu i trochę się przeraziłam jakie on ma rozmiary Niby żaden olbrzym, raczej taki klasyczny arbuz, ale już jestem w stanie uwierzyć, że siedzi tam człowiek
Coraz częściej się zastanawiam jaka będzie, jak ja będę się czuła, jak sobie poradzimy. A zleci ten miesiąc szybciej niż nam się wydaje

Dziękuje za info, mam nadzieje, ze my tez będziemy zadowoleni

W sobotę mierzyłam w sklepie bluzki ciążowe i tez byłam w szoku jaki ten brzuch jest ogromny, nic dziwnego, ze TŻ na mnie tak dziwnie patrzy jak położna powiedziała ze najlepsze na wywołanie porodu jest współżycie to nic nie powiedział a wzrok w podłogę on się boi, ze zrobi krzywdę małej i ogólnie mówi ze dziwne dla niego robić to w takim zaawansowanym stanie, czy Wasi mężczyźni tez się zrobili tacy anty teraz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja dostałam bujaczek 5w1 więc jest też tam opcja że ustawia się jak głęboki wózek.

Też od kilku dni podczytuje tamten wątek może nam ich doświadczenie coś pomoże Dzisiaj miałam spotkanie z położną popłakałyśmy się obie. Opowiadała dużo i min że nie ma co ukrywać że poród boli ale jak jest już mały człowiek to się zaraz zapomina i ona łzy w oczach no to mi już wiele nie trzeba było i też łzy Ale fakt jest taki że poród mnie przeraża!

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------





No właśnie kurde cały czas jeździłam w pasach ale nieraz już mnie piją.

Ja miałam spotkanie z położna w piątek, chyba się zdecyduje na jej odpłatna opiekę, sama już w sumie nie wiem co robić, to pierwszy poród, bardzo się boje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 15:38   #3067
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie do połowy ciąży był ban z uwagi na krwawienia a potem na nisko położone łożysko. A jak już dostaliśmy zielone światło, to próbowaliśmy ze dwa razy, ale jakoś to nie było to. Więc u mnie temat seksu kompletnie nie istnieje. Żyjemy w celibacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 15:39   #3068
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Moj maz tez jest anty seks a że do tego nie możemy ze względu na pesser to mu tym bardziej pasuje 🤣.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Netka bierz polozna nie zastanawiaj sie. Ja jestem jak najbardziej za.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 15:46   #3069
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U nas też celibat odkąd z szyjka problemy. Wcześniej też rewelacji nie było z częstotliwością ale głównie z mojej strony bo libido mam zerowe w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 15:54   #3070
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Tez myślałam o tym Tiny Love


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------




Dziękuje za info, mam nadzieje, ze my tez będziemy zadowoleni

W sobotę mierzyłam w sklepie bluzki ciążowe i tez byłam w szoku jaki ten brzuch jest ogromny, nic dziwnego, ze TŻ na mnie tak dziwnie patrzy jak położna powiedziała ze najlepsze na wywołanie porodu jest współżycie to nic nie powiedział a wzrok w podłogę on się boi, ze zrobi krzywdę małej i ogólnie mówi ze dziwne dla niego robić to w takim zaawansowanym stanie, czy Wasi mężczyźni tez się zrobili tacy anty teraz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------




Ja miałam spotkanie z położna w piątek, chyba się zdecyduje na jej odpłatna opiekę, sama już w sumie nie wiem co robić, to pierwszy poród, bardzo się boje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jak przed ciąża ja mam bardzo duże libido po za tym że nie da rady we wszystkich pozycjach to jest ok. Teraz mamy 3 dni celibatu bo gbs a tak to sprawa współżycia pozostała bez zmian. Po za tym to dobry trening dla mięśni przed porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 15:56   #3071
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Moj maz tez jest anty seks a że do tego nie możemy ze względu na pesser to mu tym bardziej pasuje 🤣.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Netka bierz polozna nie zastanawiaj sie. Ja jestem jak najbardziej za.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

TŻ i mama tez mnie namawiają wiec chyba ja wezmę, zwłaszcza ze mega wzbudziła moje zaufanie

Dziewczyny, co za ulga, ze nie tylko u mnie tak jest w sprawach łóżkowych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
U nas jak przed ciąża ja mam bardzo duże libido po za tym że nie da rady we wszystkich pozycjach to jest ok. Teraz mamy 3 dni celibatu bo gbs a tak to sprawa współżycia pozostała bez zmian. Po za tym to dobry trening dla mięśni przed porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie tez mnie to zastanawia, ze to podobno dobry trening i jak ja bez tego urodzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 16:10   #3072
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Kurcze ale Wy to jesteście. Jak mnie nie ma w domu cały dzień to piszecie jak oszalałe!
A jak siedzę w domu i bym z kimś pogadała to cisza

Ja od 10 cały czas gdzieś biegam. Dopiero do dkmu wróciłam.

Od początku.
Prawo jazdy moj Mąż ma jakieś 20 lat, ja 11 i ciagle jeżdżę. Np dzisiaj byłam w Zabrzu, po drodze Katowice, Jaworzno - załatwiałam sprawy. Nie wyobrażam sobie, ze nie jeżdżę.
Ale powoli ciężko już mi się siedzi za kierownica choć werwę i steki wyzwisk dla każdego głupiego kierowcy wciąż mam

No i wstyd się przyznać, ale jeżdżę bez pasów. Nie kupiłam tych adapterów.

Po drugie miałam olać temat kokonu a kupiłam na FB w cenie 80 zł

Jestem dzisiaj pi wizycie. Mała wazy około 2600 a termin mam niby na 16.01 - pytanie ile jeszcze urośnie. Ma mega długie nogi. Już się zastanawiam czy nie będę stopek obcinać w pajacach i polspiochach

Moj Mąż zachwycony ze córka po nim odziedziczy wzrost, bo ja to mam 160 cm ale Mąż 202 cm

Co do seksu ja teraz mam duża ochotę, Mężowi chyba nie spodobały się moje rozstępy if You now what i mean




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 16:50   #3073
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny, czy macie w wyprawkach aptecznych termometry bezdotykowe? Możecie polecić konkretne modele?
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 17:04   #3074
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Netka nie jestes sama Ja w sumie libido też zerowe plus infekcje jakieś non stop, które mnie już powoli załamują. Co do położnej odpłatnie to ja też się zdecydowalam. Nie wiem czy dobrze robię ale ostatecznie to tylko pieniądze, a zaufałam babce , ma bardzo dobre opinie w Internecie, a to pierwszy poród i nie chce mieć jakieś traumy. Może to zminimalizuje jakoś to ryzyko

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie w wyprawkach aptecznych termometry bezdotykowe? Możecie polecić konkretne modele?
Ja mam microlife nc200. Ciężko mi coś o nim powiedzieć. Ja jestem zdrowa i mi pokazuje ok.36,5. Natomiast mąż był chory w tamtym tyg i termometr pokazywał 40stopni, podczas gdy elektryczny 38.5. Różnice spore ale też pomiary w innych miejscach i niewiadomo który dobry. Na plus że pomiar w 3sekundy i cena coś koło stówki.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 18:06   #3075
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja jakiś zamawialam z Internetu. Z tech-med bodajże. Ale będę kupować jeszcze taki zwykły gumowy elektroniczny żeby być pewna pomiarów w razie potrzeby. Bo do tej pory termometru w domu nie było i pewnie by się nie pojawił 🤣

Muszę poszukać cisnieniomierza jakiegoś bo przydałby się A też nie mamy

Czekam na jutro, byle iść spać. Mąż na nocce, nie lubię tego wróci jutro rano, mała drzemka i będę szykować choinke i dekoracje. Musi mi przynieść pochowane rzeczy z hali garażowej.

Ostatnio znowu męczy mnie nocami zgaga, muszę się ratować tym ohydnym rennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 18:33   #3076
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Kurcze ale Wy to jesteście. Jak mnie nie ma w domu cały dzień to piszecie jak oszalałe!
A jak siedzę w domu i bym z kimś pogadała to cisza

Ja od 10 cały czas gdzieś biegam. Dopiero do dkmu wróciłam.

Od początku.
Prawo jazdy moj Mąż ma jakieś 20 lat, ja 11 i ciagle jeżdżę. Np dzisiaj byłam w Zabrzu, po drodze Katowice, Jaworzno - załatwiałam sprawy. Nie wyobrażam sobie, ze nie jeżdżę.
Ale powoli ciężko już mi się siedzi za kierownica choć werwę i steki wyzwisk dla każdego głupiego kierowcy wciąż mam

No i wstyd się przyznać, ale jeżdżę bez pasów. Nie kupiłam tych adapterów.

Po drugie miałam olać temat kokonu a kupiłam na FB w cenie 80 zł

Jestem dzisiaj pi wizycie. Mała wazy około 2600 a termin mam niby na 16.01 - pytanie ile jeszcze urośnie. Ma mega długie nogi. Już się zastanawiam czy nie będę stopek obcinać w pajacach i polspiochach

Moj Mąż zachwycony ze córka po nim odziedziczy wzrost, bo ja to mam 160 cm ale Mąż 202 cm

Co do seksu ja teraz mam duża ochotę, Mężowi chyba nie spodobały się moje rozstępy if You now what i mean




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam termin 11.01 i moja mała ważyła wczoraj 2750, kość udowa 7 cm, lekarz powiedział, ze kawał baby


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Netka nie jestes sama Ja w sumie libido też zerowe plus infekcje jakieś non stop, które mnie już powoli załamują. Co do położnej odpłatnie to ja też się zdecydowalam. Nie wiem czy dobrze robię ale ostatecznie to tylko pieniądze, a zaufałam babce , ma bardzo dobre opinie w Internecie, a to pierwszy poród i nie chce mieć jakieś traumy. Może to zminimalizuje jakoś to ryzyko

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------





Ja mam microlife nc200. Ciężko mi coś o nim powiedzieć. Ja jestem zdrowa i mi pokazuje ok.36,5. Natomiast mąż był chory w tamtym tyg i termometr pokazywał 40stopni, podczas gdy elektryczny 38.5. Różnice spore ale też pomiary w innych miejscach i niewiadomo który dobry. Na plus że pomiar w 3sekundy i cena coś koło stówki.

Odnośnie położnej mam takie same przemyślenia najwyżej przy kolejnych dzieciach już się nie zdecyduje jeżeli uznam, ze mi to niepotrzebne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 19:52   #3077
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mój Syn jakiś dzisiaj mało ruchawy, praktycznie nic nie czuję. Zaczynam się troszkę martwić. Liczę, że się rozrusza jak TŻ wróci z pracy - często się „uruchamia” jak słyszy wieczorem głos tatusia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:01   #3078
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Mój Syn jakiś dzisiaj mało ruchawy, praktycznie nic nie czuję. Zaczynam się troszkę martwić. Liczę, że się rozrusza jak TŻ wróci z pracy - często się „uruchamia” jak słyszy wieczorem głos tatusia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja czasami też mam takie wrażenie. Zazwyczaj mocniejsze ruchy czuje przed spaniem albo jak siedzę i go gniote.

A tak to ogólnie spokojny cały dzień, bardziej czuje pod ręką jak przyloze do skóry i nisko w kroczu jak się martwię to wtedy gadam do niego i szturcham brzuch ręka żeby chociaż poczuć cokolwiek.

Nie martw się na pewno wszystko dobrze. Na tym etapie podobno wieksza częśc dnia przesypiaja w brzuszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:08   #3079
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Pewnie jak zacznie kopać po żebrach to ja zacznę żałować, że się tak martwiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 20:10   #3080
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Moja Mała (choć po usg wcale nie taka mała) jak się nie odzywa w ciągu dnia to biorę wieczorem detektor. Cieszę sir że go kupiłam.
A Ty Miniminiv zjedz coś słodkiego, położ się na lewym boku. Pewnie śpiocha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:12   #3081
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny ja od pierwszego listopada jeżdżę w adapterze i mega polecam super sprawa nic nie uwiera i bezpiecznie.

Co do sexu to przez dwa miesiące nie moglam ze względu na nisko ułożone łożysko ale od 2 miesięcy 2 razy w tygodniu sex jest , mój mąż by chciał nawet codziennie :p a co do wywoływania porodu sexem to jestem tym przypadkiem który pomógł lub może to zbieg okolicznosci ale dzień po sexie urodziłam córcie. Ja mam do was pytanie z innej beczki jak sobie radzicie z goleniem dołu? Bo ja to dziś musiałam na czuja ale mąż stwierdził że lepiej by tego nie zrobił hehe , w poprzedniej ciąży oni mi dwa razy golił bo ja zwyczajnie nie mogłam dosięgnąć taki miałam bebzon
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:15   #3082
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Pewnie jak zacznie kopać po żebrach to ja zacznę żałować, że się tak martwiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najczęściej tak właśnie jest że daje wtedy popalić podwójnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Moja Mała (choć po usg wcale nie taka mała) jak się nie odzywa w ciągu dnia to biorę wieczorem detektor. Cieszę sir że go kupiłam.
A Ty Miniminiv zjedz coś słodkiego, położ się na lewym boku. Pewnie śpiocha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na mojego mam wrażenie że już słodkie nie działa 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:16   #3083
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od pierwszego listopada jeżdżę w adapterze i mega polecam super sprawa nic nie uwiera i bezpiecznie.

Co do sexu to przez dwa miesiące nie moglam ze względu na nisko ułożone łożysko ale od 2 miesięcy 2 razy w tygodniu sex jest , mój mąż by chciał nawet codziennie :p a co do wywoływania porodu sexem to jestem tym przypadkiem który pomógł lub może to zbieg okolicznosci ale dzień po sexie urodziłam córcie. Ja mam do was pytanie z innej beczki jak sobie radzicie z goleniem dołu? Bo ja to dziś musiałam na czuja ale mąż stwierdził że lepiej by tego nie zrobił hehe , w poprzedniej ciąży oni mi dwa razy golił bo ja zwyczajnie nie mogłam dosięgnąć taki miałam bebzon


Na przeciwko wanny mam wielgachne lustro bez tego to tylko na czuja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:17   #3084
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od pierwszego listopada jeżdżę w adapterze i mega polecam super sprawa nic nie uwiera i bezpiecznie.

Co do sexu to przez dwa miesiące nie moglam ze względu na nisko ułożone łożysko ale od 2 miesięcy 2 razy w tygodniu sex jest , mój mąż by chciał nawet codziennie :p a co do wywoływania porodu sexem to jestem tym przypadkiem który pomógł lub może to zbieg okolicznosci ale dzień po sexie urodziłam córcie. Ja mam do was pytanie z innej beczki jak sobie radzicie z goleniem dołu? Bo ja to dziś musiałam na czuja ale mąż stwierdził że lepiej by tego nie zrobił hehe , w poprzedniej ciąży oni mi dwa razy golił bo ja zwyczajnie nie mogłam dosięgnąć taki miałam bebzon
Golę się na oślep 😄 Generalnie zawsze jestem trochę pocięta no ale cóż,już wcale nie tak długo zostało.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:20   #3085
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od pierwszego listopada jeżdżę w adapterze i mega polecam super sprawa nic nie uwiera i bezpiecznie.

Co do sexu to przez dwa miesiące nie moglam ze względu na nisko ułożone łożysko ale od 2 miesięcy 2 razy w tygodniu sex jest , mój mąż by chciał nawet codziennie a co do wywoływania porodu sexem to jestem tym przypadkiem który pomógł lub może to zbieg okolicznosci ale dzień po sexie urodziłam córcie. Ja mam do was pytanie z innej beczki jak sobie radzicie z goleniem dołu? Bo ja to dziś musiałam na czuja ale mąż stwierdził że lepiej by tego nie zrobił hehe , w poprzedniej ciąży oni mi dwa razy golił bo ja zwyczajnie nie mogłam dosięgnąć taki miałam bebzon
Dla mnie depilacja tam to udręka. Robię to tylko przed wizytą i to na czuja. Jakoś wychodzi, niedokładnie ale zawsze coś. Mąż depiluje mi nogi. Tam też by chciał ale jak raz zaczął od pachwin to był tak delikatny że tylko mnie to mega gilało i nie wytrzymałabym tego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:26   #3086
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja też lecę na czuja, jakoś się udaje, ale co się namęczę to moje 😄


Też miałam dzisiaj wrażenie, że mniej się córa rusza, ale mówiłam sobie, że już jej tam coraz ciaśniej to na pewno temu i właśnie od godziny tak mnie boksuje po pęcherzu, że się zastanawiam czy się posikam w majty, czy jeszcze nie tym razem
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 20:37   #3087
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

To ja mam na odwrót, z każdym dniem czuję coraz więcej i mocniej. Kiedyś to były pojedyncze kopniaki, zwykle wieczorem, też mam wrażenie że wypełnia mi cały brzuch, jest twardszy i "faluje" z każdym jej ruchem...
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 21:00   #3088
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Na mojego słodkie już nie działa, bo ostatnio słodkie jem kilka razy dziennie.
Ale tak jak mówiłam - TŻ wrócił z pracy i się cośtam powoli rozkręca. Ale chyba bardziej przeciąga niż kopie/boksuje.

Co do golenia to ja jakoś tak też na czuja i na dotyk. Jak wymacam, że gdzieś niedogolone to staram się poprawić, ale różnie to wychodzi. I tak już nikt mnie tam nie ogląda poza moją lekarką, a ona już pewnie widziała niejedną fryzurę to nawet nie mam jakiejś spiny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 22:41   #3089
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja tez gole się na czuja ciężkie to bardzo ale co poradzić, TŻ mówi, ze się boi, nawet nie próbował


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-04, 04:58   #3090
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No i nie mogę spać, kolejna trudna noc męczy mnie przeziębienie 😟😟😟
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.