Jak najbardziej "ruda" farba do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-12-13, 17:25   #1
Nat-an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
GG do Nat-an

Chciałabym mieć rude włosy


Więc tak:
naturalny kolor moich włosów to jakiś taki mysi kolor. Niedawnoprzefarbowalam wlosy na zlota czekolade. Szybko jednak postanowilam pozbyc sie tego koloru - kupilam dekolorant i rozjaśniłam swoje włoski. A tu niespodzinka - WYSZEDŁ PIĘKNY BARDZO JASNY, CIEPŁY RUDY KOLOR...teraz wygląda ślicznie, ale boje się że gdy pojawią się odrosty nie bede mogła utrzymać tego rudzielca na głowie Czy znacie dziewczyny NAZWĘ FARBY DO WŁOSÓW (+FIRMĘ) KTORA DALABY MI GWARANCJE OTRZYMANIA TAKIEGO WLASNIE JASNEGO RUDEGO KOLORU (I PRZY OKAZJI ROZJAŚNIŁA CIEMNE ODROSTY....)??????
Nat-an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-13, 20:04   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Chciałabym mieć rude włosy

witaj! bardzo ładne rudosci ma loreal! widzialas nowa farbe z Loreal Colour experte?? tam jest taki miedzieny odcien 6.34 (chyba) niestety nie mam zdjecia, piekne rudosci sa w ferii Loreal. podrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-13, 20:09   #3
Nat-an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
GG do Nat-an
Re: Chciałabym mieć rude włosy

Dziękuję za odpowiedź!!! Mam nadzieję, że znajdę tam tak JASNY RUDY kolorek jak ten, który obecnie mam na włosach! Pozdrawiam!
Nat-an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-13, 20:18   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Chciałabym mieć rude włosy

no wlasnie to jest jasny i ladny kolor, choc ja na rudych sie nie znam ale to ten zestaw do maloania z pasemkami ale piekny kolor , a i jeszcze widzialm w drogerii takire farby tyle ze ponad polowe tnsze Matrisse tez do takiej wielotonowej koloryzacji!pozdrawiam..
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 14:14   #5
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Witam.
Chciałam prosić doświadczone w farbowaniu włosów wizażanki o polecenie mi farby do włosów(chodzi o koloryzację trwałą) o jak najbardziej ognistym, rudym odcieniu z odrobiną czerwieni. Chodzi mi o kolor naprawdę jaskrawy a przy tym w miarę trwały i dobrze trzymający się włosów. Obecnie jestem blondynką więc problemu nie będę miała z tym, że włosy za ciemne, kwestia tylko doboru odpowiednej farby, w sklepach tyle jest odcieni rudości, że trudno się zdecydować i wybrać cos naprawdę dobrego odpowiedniej firmy.

W załączniku wrzucam wymarzony kolor- o osiągnięciu mniej-więcej takiego efektu marzę.
Z góry dziękuję za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Red1.jpg (38,4 KB, 2590 załadowań)
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 11:23   #6
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Garnier 100% Color - miedziany blond ewentualnie czerwona miedź (ale wychodzi taka właśnie czerwonawa )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 11:39   #7
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Najbardziej ogniste rudości nadaje henna. Farby nie mogą się jej równać.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 12:05   #8
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

tylko niestety henna wiąże się z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma się pewności jak złapie włos i jaki kolor się osiągnie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 15:23   #9
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
tylko niestety henna wiąże się z pewnymi konsekwencjami
no i nigdy nie ma się pewności jak złapie włos i jaki kolor się osiągnie
Farbowanie chemiczne również wiąże się z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz rację - włosów ufarbowanych henną nie będzie można potem potraktować farbą. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczkę włosa i farba nie będzie mogła się "przebić" przez tę warstwę. Jeśli rezultat się znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na całkowity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie włosów na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszanką henny i innych środków roślinnych.
Poza tym jeśli chce się użyć henny na włosach farbowanych, należy zwrócić szczególną uwagę aby była to naturalna henna bez domieszek barwników metalicznych. W przeciwnym wypadku można uzyskać nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na włosach blond jest duża szansa uzyskania dającego po oczach odcienia soczystej marchewki. Jeśli kolor ma mieć więcej tonów czerwonych też są na to sposoby.

A co do tej niepewności co do rezultatu - robi się test na pasemku włosów lub włosach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno się oceniać po jakichś 2 dniach, bo tyle rozwija się kolor.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:13   #10
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Farbowanie chemiczne również wiąże się z pewnymi konsekwencjami

Ale owszem, masz rację - włosów ufarbowanych henną nie będzie można potem potraktować farbą. Henna bardzo szczelnie pokrywa otoczkę włosa i farba nie będzie mogła się "przebić" przez tę warstwę. Jeśli rezultat się znudzi lub co gorsza nie spodoba, pozostaje czekanie na całkowity odrost lub fryzura na rekruta, ewentualnie ufarbowanie włosów na ciemniejszy lub bardziej stonowany kolor mieszanką henny i innych środków roślinnych.
Poza tym jeśli chce się użyć henny na włosach farbowanych, należy zwrócić szczególną uwagę aby była to naturalna henna bez domieszek barwników metalicznych. W przeciwnym wypadku można uzyskać nieprzewidywane efekty kolorystyczne .

Na włosach blond jest duża szansa uzyskania dającego po oczach odcienia soczystej marchewki. Jeśli kolor ma mieć więcej tonów czerwonych też są na to sposoby.

A co do tej niepewności co do rezultatu - robi się test na pasemku włosów lub włosach zebranych z grzebienia (brrr) i po krzyku. Rezultat powinno się oceniać po jakichś 2 dniach, bo tyle rozwija się kolor.
no właśnie o takich konsekwencjach myślałam bo że henna jest mniej inwazyjna od farb chemicznych to wiem doskonale i myślę, że jest to ogromnym plusem tego sposobu koloryzacji

piszę o hennie z perspektywy osoby która kocha rudości, ma nieco zniszczone włosy, do tego trudne w pielęgnacji... nie raz i nie dziesięć trzymałam saszetki z henną w ręku, mimo wszystko nigdy się nie zdecydowałam bo się po prostu boję moje włosy w dość specyficzny sposób łapią nawet farby chemiczne (końcówki zawsze są ciemniejsze niż reszta włosów), obawiam się, że w przypadku henny kontrasty byłyby jeszcze bardziej jaskrawe

no i nigdy nie zapomnę mojej licealnej przyjaciółki, która mając aniołkowaty, jasny blond zafarbowała włosy czarnym odpowiednikiem henny (basma? taką to nosi nazwę??) i otrzymała kolor szarozielony mniej więcej taki, jak mają stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z włosami nic nie można było zrobić... jak mi coś nie wyjdzie z farbą chemiczną, to zawsze jednak można się farbnąć na jakiś bezpieczny brązik
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:47   #11
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no i nigdy nie zapomnę mojej licealnej przyjaciółki, która mając aniołkowaty, jasny blond zafarbowała włosy czarnym odpowiednikiem henny (basma? taką to nosi nazwę??) i otrzymała kolor szarozielony mniej więcej taki, jak mają stare, dawno nie odnawiane kamienice co gorsza z włosami nic nie można było zrobić... jak mi coś nie wyjdzie z farbą chemiczną, to zawsze jednak można się farbnąć na jakiś bezpieczny brązik
I właśnie dlatego zawsze warto zrobić test na pasemku włosów

A basma w żadnym wypadku nie jest przeznaczona do blond włosów, jeśli nie chce się efektów specjalnych . Natomiast w przypadku henny położonej na jasne pasma istnieje duże prawdopodobieństwo, że w rezultacie otrzyma się jaskrawą marchewkę.

Są ponoć sposoby częściowego zdzierania henny z włosów (za pomocą oleju mineralnego i alkoholu ), tak aby czupryna dała się ufarbować chemicznie, tudzież żeby zmniejszyć intensywność koloru. Nie próbowałam, a więc powodzenia nie gwarantuję .
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 17:03   #12
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Najlepszym sposobem na zmycie henny, a właściwie ułatwienie przyjęcia farby chemicznej, jest sok z czarnej rzodkwi. Można nim prawie całkowicie usunąć kolor, chociaż niewielki rudawy poblask zostaje, a następnie stosować sztuczną koloryzację.
Na naturalnych włosach blond można stworzyć henną praktycznie każdy kolor, prócz czarnego. Sama miałam brązowe, rude, różowe, wiśniowe i śliwkowe.
Co jest najważniejsze, zioła koloryzują włosy bardzo równomiernie. Nigdy nie doświadczyłam plam, ani ciemniejszych końcówek.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:13   #13
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

ja dziewczyny farbowałam chną czesto i potem farbą, nie miałam problemu z "przebiciem" nazwijmy to koloru przez otoczkę jaką chna zostawia na powierzchni włosa....dobre sa tez henny w paście chyba Venity, kiedys farbowałam najorginalniejszą chną jaką mozna miec bo hinduska niezly kolorek dawala
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:33   #14
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

skoro już udało mi się znaleźć na Wizażu ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pytań

1) henną można farbować tylko naturalne nigdy niefarbowane włosy prawda? a co z włosami naturalnymi, ale nie do końca zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, że Twoje są raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do włosów) więc może dlatego farba rozkłada się u Ciebie tak równomiernie a na porowatych końcówkach może już mniej?

2) czym pielęgnować takie włosy? normalnymi chemicznymi kosmetykami można?

3) czy da radę otrzymać brąz nierudawy? taki popielaty?

pytania może trochę durnowate, ale może ktoś się zlituje i mnie oświeci
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:49   #15
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

feria kolor papryka
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:54   #16
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Pamietaj ze na zniszczonych włosach kolor mocniej chwyci, co do chny mozesz myc wlosy normalnymi szamponami, ja jak pisalam wczesniej przechodzilam z chny na farby i nie było kłopotu....kłopot moze byc w przypadku jasnego blondu bo wtedy rzeczywiscie moze wyjsc nieokreslony kolor
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:57   #17
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
feria kolor papryka

feria u mnie schodzi po 2 tygodniach
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 17:57   #18
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
skoro już udało mi się znaleźć na Wizażu ekspertki od tego typu koloryzacji to mam jeszcze kilka pytań

1) henną można farbować tylko naturalne nigdy niefarbowane włosy prawda? a co z włosami naturalnymi, ale nie do końca zdrowymi np. od prostownicy?
Kokuryu przypuszczam, że Twoje są raczej zdrowe (przypominam sobie chyba podawane przez Ciebie naturalne maseczki do włosów) więc może dlatego farba rozkłada się u Ciebie tak równomiernie a na porowatych końcówkach może już mniej?

2) czym pielęgnować takie włosy? normalnymi chemicznymi kosmetykami można?

3) czy da radę otrzymać brąz nierudawy? taki popielaty?

pytania może trochę durnowate, ale może ktoś się zlituje i mnie oświeci
Pytania jak pytania, durnatowatości się tu nie dopatrzyłam

1) Włosy farbowane chemicznie również można potraktować henną, ale dla pewności wszelkiej warto odczekać chwilę od ostatniej koloryzacji. No i jak już wcześniej wspomniałam musi to być czysta henna bez domieszek barwników metalicznych.

2) Można, ale po co . Lepsze będą wszelakie oleje i olejki, ze szczególnym uwzględnieniem oleju kokosowego. Bywa, że henna nieco wysusza i usztywnia włosy, natomiast tłuszcz kokosowy ma działanie zmiękczające i świetnie sobie radzi z tym problemem.

3)Tak, ale nie samą henną, a mieszanką henny, indygo i ew. amli. Poza tym, ostateczny rezultat zależy od wyjściowego koloru włosów.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:43   #19
alvin
Przyczajenie
 
Avatar alvin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Witam!

Więc i ja dołączam się gorąco z prośbą do ekspertek w farbowaniu henną.
Zamierzam na dniach ufarbować swoje włosy balsamem koloryzującym Venity.
Mam włosy brązowe raz potraktowane rok temu szamponem koloryzującym ale to była wyjątkowa okazja mój własny ślub.Obecnie nic po tym szamponie nie zostało.Tutaj pojawia się pytanie chciałabym wiedzieć jaki może mi wyjść kolor po użyciu tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2555,.html czy tego http://www.twojecentrum.pl/kosmetyki...196,2561,.html.
Zaznaczam iż chciałabym uzyskać coś podobnego właśnie do tych kolorków.
Nie mam pojęcia jaki powinnam użyć. Bardzo proszę o pomoc.
alvin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 20:55   #20
alvin
Przyczajenie
 
Avatar alvin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Ponawiam prośbę!
alvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 21:42   #21
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

W przeszłości byłam płomiennym rudzielcem (chna, chna z rubiną, sama rubina ) .. I nigdy przedtem ani potem nie miałam tak zdrowych i błyszczących włosów. Po farbowaniu ziołami - kilkakrotnie powtarzanemu , kolor utrzymywałam poprzez dodawanie do szamponu Fallax-u nr 17. Nie było ddrostów a połysk lustrzany . Kolor 25 (o ile pamiętam) był ciemniejszy i bardziej rubinowy .
Fallax jest w niektórych drogeriach i skl. fryzjerskich , chodzi o ten :
www.progress.pl/progress,www,strona,produ kt,dzial,15,id,492.html
agocz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:15   #22
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Fabowałam niedawno włosy czerwoną miedzią garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich brązowych włosach wyszedł matowo i zbyt czerwono. Czy jeśli położę na to hennę mam spodziewać się zielonych włosów, czy spokojnie mogę to zrobić?
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 14:22   #23
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez malena18 Pokaż wiadomość
Fabowałam niedawno włosy czerwoną miedzią garniera. i nie jestem zadowolona, bo na moich brązowych włosach wyszedł matowo i zbyt czerwono. Czy jeśli położę na to hennę mam spodziewać się zielonych włosów, czy spokojnie mogę to zrobić?
spokojnie mozesz klasc, ja kladlam nawet na rozjasniane rude....ale jedno musze zapisac na minus chnie - strasznie wysluszyla mi wlosy..
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:35   #24
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

hej a ja mam czarne włosy i chciałabym miec rude ale jasne ?czy sia da?
iza550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:41   #25
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

czarny to Twój naturalny kolor czy farba??
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:34   #26
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

jeżeli farbowane, to użyj dekoloryzatora a jak zakładam wyjdzie Ci coś rudowatego
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:42   #27
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

no własnie farba ...Ogólnie mój naturalny kolor podlatuje do rudego ale oczywiscie kiedys sie go wstydziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nxnx.jpg (68,0 KB, 1832 załadowań)
iza550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:44   #28
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

to sa moje obecne wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (30,2 KB, 1859 załadowań)
iza550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:45   #29
iza550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

a marze o takich troszke sie boje efektu,ale mam zielone oczypiegi,moze tragedi nie bedzie....?Chciałabym cos odmienic a zreszta mam ciagly problm z odrostami......
iza550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 20:28   #30
elinkaa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Chciałabym mieć rude włosy

1) rozjaśnij włosy rozjaśniaczem Veniata
2)rozjaśnij włosy rozjaśniaczem joanna 4-5 tonów
3)kup farbę Palette XXL - Czysta Platyna
jasny rudy murowany- tez schodziłam z czarnego, przeprowadziłam te operacje w ciągu 5 dni, włosy były zniszczone po rozjasniaczach, po farbie są jakby zdrowsze. Jezeli chcesz miec rudyu, to polecam tą metiodę, ja chciałam blond...m Wiec pewnie jeszcze bede musiala je ze dwa razy rozjasnic. pozdro
elinkaa__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.