Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 11:58   #91
Estella111
Przyczajenie
 
Avatar Estella111
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Ja mialam dzbanek Britta, pozniej jeszcze jeden Britta, a teraz kupuje wode w butelkach, ale to chyba z przyzwyczajenia z dziecinstwa, ze wody z kranu pic nie mozna... Tutaj gdzie mieszkam (Anglia) kazdy pije wode prosto z kranu. Ja mam takie troche wewnetrzne opory, chociaz wiem, ze i ta butelkowana tez jest z kranu Taki uraz z dziecinstwa

A dzbanek Britta sobie chwalilam za wygode, nie lubie za bardzo zimnej wody, taka odstana jest dla mnie lepsza.
Dafi ma tańsze filtry od Britty , a pasuja do wszystkich dzbankow co do wody z kranu to tez jej bezposrednio nie pije ale fitrowana bardzo lubię
Estella111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 12:38   #92
Cleo_21
Przyczajenie
 
Avatar Cleo_21
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

no , Dafi ma bardzo zróżnicowane ceny dzbankow, ale cena dzbanka nie ma wpływu bo to filtr odgrywa tu najważniejszą role. Trzeba przyznać, że firma jest konkretna, niskie ceny, a wysokiej jakości produkty.
Cleo_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 12:56   #93
tomanek12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Aby znaleźć filtr w dobrej cenie trzeba śledzić trendy wśród nowych producentów i wtedy można trafić na jakieś konkretne produkty za rozsądną cenę. Ja obecnie używam filtra xxx (link) i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Działa on bez zarzutów.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-07-01 o 17:02 Powód: Reklama.
tomanek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 00:44   #94
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Korzystałam z rożnych i nie widze absolutnie żadnej różnicy? Ja mam brite, bo taki akurat mi sie spodobał


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 11:27   #95
adziq95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;50022284]Nie napisałam, że kupiłam w biedronce filtry dafi. Wiem, że producenci zaznaczają na ile mniej więcej litrów starcza filtr (ja nawet połowy tego nie przeleję, a już pojawia się osad w czajniku) i że zaznaczają, że przy twardej wodzie zużyje się prędzej. Po prostu nie spodziewałam się, że w kranach taki syf mi płynie. Mam dosyć osadu w kubku, ciągłego odkamieniania czajnika i noszenia butelek z wodą po schodach, ale nie jestem pewna opłacalności używania takich dzbanków. Mam jeszcze parę filtrów w zapasie. Jak je zużyję to się zastanowię co dalej. Faktem też jest moje rozczarowanie z dzbanka, bo kurcze sądziłam, że te filtry na dłużej wytrzymają. Jakbym zmieniała filtr w momencie pojawienia się w czajniku pierwszego delikatnego osadu, to bym musiała to robić co 8-9 dni.[/QUOTE]

Ehh, specjalnie założyłam konto, żeby odpowiedzieć
Trochę późno ta odpowiedź, ale może komuś innemu się przyda.
Spróbuj zapytać o filtry standard do bardzo twardej wody Kosztują ok. 3 zł więcej od standardowych, a są lepsze, ja też używam dzbanka filtrującego i moje filtry wytrzymują góra dwa tygodnie, w porywach do trzech - to zależy jaka woda jest w Twojej okolicy

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Filtry Dafi pasują do Brity, Anny, Zelmera, a są tańsze
adziq95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 08:37   #96
juszczik
Przyczajenie
 
Avatar juszczik
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 23
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Dużo jest tych dzbanków, ale faktycznie nie to jest najważniejsze, tylko węglowe filtry do wody w nich umieszczone. Ja mam akurat firmy Brita, ale zastanawiałam się też nad innymi. W sumie przeczytałam ostatnio, że jest więcej tych rodzajów. Zobaczcie sobie : xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-29 o 16:49 Powód: Link.
juszczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:00   #97
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Ja używam filtry ze względu na kamień, skład jest ok, jednak wszystkie urządzenia szybko kamienieja. Herbata lepiej smakuje
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 06:24   #98
Tomasz444
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dzbanek filtrujący wodę - jaki wybrać?

Jeśli komuś zależy na porządnym dzbanku filtrującym to mogę polecić Ariete-niestety wkłady są drogie i trudno dostępne sprzedają je w Polsce tylko 2-3sklepy internetowe i tylko po 4sztuki kosztują te 4sztuki ok 99zł plus ewentualny koszt wysyłki -ale jakość niesamowita-woda bardzo ładnie przezroczysta o wiele lepiej niż w innych dzbankach po przefiltrowaniu i najważniejsze smak tak przepyszny że aż uzależnia miałem wiele filtrów i z tej marki Ariete woda była najsmaczniejsza -lepszego smaku nie znajdziecie niż z Ariete-naprawdę przepyszna mniam mniam-naprawdę można się uzaleznić tylko-wkłady warte tej ceny-wkład najpierw trzeba kilkanaście sekund potrząsać w wodzie po założeniu trzeba wylać 2-3pierwsze wody -bo 2-3pierwsze nie nadają się do spożycia w przeciwieństwie do innych dzbanków wkład ariete wkłada się od dołu nie góry-niestety nie mogę podać sklepów jakie to sprzedają bo nie mogę robić reklamy ale jak ktoś byłby zainteresowany to proszę przez google wyszukać dystrybutor ariete Polska i tam spytać gdzie to można nabyć-śmiało polecam!

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

chciałem jeszcze dodać że dzbanki Ariete mają tą zaletę że bardzo szybko wręcz ekspresowo filtrują wodę w dzbanku o wiele szybciej niż Brita oraz że wkłady 4sztuki hidrogenia Ariete o których pisałem pasują tylko do dzbanków Ariete a więc oprócz wkładów trzeba kupić za pierwszym razem dzbanek filtrujący tej firmy tzn ariete bo te wkłady nie pasują do innych dzbanków -obecnie dostępnym modelem dzbanka filtrującego jest chyba Ariete caraffa-na koniec informuję jakby ktoś
chciał na próbę to o ile się nie mylę dzbanek jest sprzedawany z 1 wkładem-naprawdę jeszcze raz polecam!
Tomasz444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 18:34   #99
mimi6912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 23
Dafi czy brita ?

Dziewczyny jaką butelkę filtrującą wybrać , Dafi czy Brita?
mimi6912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 21:52   #100
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dafi czy brita ?

Cytat:
Napisane przez mimi6912 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaką butelkę filtrującą wybrać , Dafi czy Brita?
Smakowo podobne. Z brity trochę ciężej się pije (bardziej trzeba "zasysać" wodę) i zajmuje więcej miejsca. Dafi 0,7L moim zdaniem lepsza.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 12:45   #101
Magdaszymm
Przyczajenie
 
Avatar Magdaszymm
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dafi czy brita ?

Też używam dafi
Magdaszymm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-20 13:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.