Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 18:42   #1861
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No u mnie zakładki stricte współpraca nigdy nie było. Na początku kiedy bloga założyłam nie pomyślałam, że ktokolwiek dałby mi cokolwiek do przetestowania więc nawet o tym nie myślałam
Bo masz do blogowania trochę inne podejście .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 19:34   #1862
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
O tak, dwa miliony zdjęć jednej rzeczy też mnie wkurza. Ja czasami jak dodaję 2-3 to już myślę czy to nie za dużo. Dla mnie to taki trochę przerost formy nad treścią.

No u mnie zakładki stricte współpraca nigdy nie było. Na początku kiedy bloga założyłam nie pomyślałam, że ktokolwiek dałby mi cokolwiek do przetestowania więc nawet o tym nie myślałam

Ja też lubię, no kurde każdy lubi dostawać darmowe kosmetyki! Jednak nie zachowuję się jak sęp kiedy tylko dostanę propozycję współpracy i nie piszę o byle czym dobrze byle cokolwiek dostać, bo co za sens w tym?

O takie tytuły zdarzało mi się popełnić. Co prawda może ze dwa razy, ale jednak
Ja też czasem odmawiam, ale w większości się zgadzam i jak podliczyłam ostatnio mam ok 50 kosmetyków do recenzji

Właśnie hurtowo piszę o 3 dostanych żelach LPM (po "bzowym" miałam dość tej firmy, ale jak chcieli wysłać to co mi szkodzi. O ja pazerna )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 20:43   #1863
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
dziennie?!
tak dziś opublikowałam notkę po południu i na razie widzę, że staty dobijają do 900, ale dziś sobota, więc pewnie mało osób siedzi przed kompem a u Ciebie jak mają się staty?


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że gdy kilka lat temu pojawiły się pierwsze popularne na szeroką skalę blogi, to były to miejsca w sieci tworzone z pasji. Wraz z popularnością nadpłynęły oferty wspłółprac i niektórzy dostrzegli w tym swoją szansę na wydębienie czegoś dla siebie. Teraz na większości nowych blogów od razu po założeniu pojawia się zakładka "współpraca" i dziewczyny piszą do wszystkich i o wszystko.
no właśnie... mnie przerażają teraz te nowe blogi ja też nie zakładałam bloga dla współprac, nawet nie wiedziałam, że tak można to było 3 lata temu. współprace napłynęły same.
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram

Edytowane przez moniak85
Czas edycji: 2014-08-16 o 20:44
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 23:49   #1864
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

moniak85 - nieźle.
u mnie jedynie ledwie 300-400 dziennie.

A co do tych blogów, jedno i to samo bla bla bla. Powiem wam, że ciężko zaskoczyć czytelnika, bo zbyt wiele osób się stara.
Ja najbardziej lubię blogi na których znajdę posty urodowe ale i także lifestylowe, ciekawe zdjęcia, może podróże, jakieś wydarzenia zyciowe, według mnie to pozwala zbudować z kimś więź i jakoś tak się chętniej wraca na takie blogi
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 23:54   #1865
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiem Kasiu, że Ty piszesz o rzeczach z różnych półek cenowych i to jest ok, tak samo jak jest ok kiedy ktoś pisze o tych Chanelkach i innych takich, ale pod warunkiem, że się tym nie szczyci i nie traktuje z góry wszystkich, którzy kupują rzeczy mniej ekskluzywne. Wylałam żale, bo się wkurzyłam i tyle
wiem wiem, o co Ci chodziło wiesz, miałam swego czasu sporo przemyśleń dotyczących tego co chcę z moim blogiem zrobić, nie ukrywam, przez chwilę rozważałam przejście na, powiedzmy "MAC i wyżej" - co w praktyce nie byłoby trudne - naiwnie licząc, że "eksklulzywność" bloga przyciągnie ciekawe, wysokopółkowe współprace. Jednak nie dla psa kiełbasa a poza tym stwierdziłam, że jednak nie do końca jest to zgodne z tym w jaki sposób widzę swoje blogowanie. Nie chcę być sztuczna, sztucznie udawać, że używam tylko selektywnych kosmetyków bo tak po prostu nie jest. Jeśli przysłowiowym Szanelom nie pasuje towarzystwo tańszych marek - ich strata. Wiem też, że są firmy, których w życiu bym nie widziała jako wspólpracujące ze mną ponieważ po prostu nie przepadam za nimi (taaaaa i nawet jak są takie modne i kultowe - nadal nope).
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Kiedyś był tego wysyp i każda pisała "słów kilka" o woskach zapachowych, kremie z ziaji, lakierze essie, szmince "kaśce" rimmela, apocalipsach, lakierach golden rose, stempelkowaniu paznokci... I czesto byly to dośc dlugie notki, z pewnością nie na "kilka słów"
aż wyszukałam u siebie. Na szczęście tytułów takich nie miałam zle zdarzyło mi się rozpocząć w ten sposób notki... i faktycznie. u mnie to nigdy nie jest "kilka słów" haha
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 05:57   #1866
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

dziewczyny, przepraszam za nieodzywanie się - ale siedzę teraz na komórce przeważnie, a tam słabo z wizażem (odinstalowałam apkę, bo ciągle powiadomienia były ). teraz jadę na 11 dni na wolontariat, więc trzymajcie kciuki!
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 08:48   #1867
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiem wiem, o co Ci chodziło wiesz, miałam swego czasu sporo przemyśleń dotyczących tego co chcę z moim blogiem zrobić, nie ukrywam, przez chwilę rozważałam przejście na, powiedzmy "MAC i wyżej" - co w praktyce nie byłoby trudne - naiwnie licząc, że "eksklulzywność" bloga przyciągnie ciekawe, wysokopółkowe współprace. Jednak nie dla psa kiełbasa a poza tym stwierdziłam, że jednak nie do końca jest to zgodne z tym w jaki sposób widzę swoje blogowanie. Nie chcę być sztuczna, sztucznie udawać, że używam tylko selektywnych kosmetyków bo tak po prostu nie jest. Jeśli przysłowiowym Szanelom nie pasuje towarzystwo tańszych marek - ich strata. Wiem też, że są firmy, których w życiu bym nie widziała jako wspólpracujące ze mną ponieważ po prostu nie przepadam za nimi (taaaaa i nawet jak są takie modne i kultowe - nadal nope).
Jeśli mam być szczera to kiedy widzę bloga gdzie w każdej notce są kosmetyki z baaardzo wysokich półek to ani nie komentuję (bo się nie znam, to po pierwsze), nie obserwuję, ani nic bo stwierdzam, że i tak mnie nigdy stać na to nie będzie a przysłowiowa Szanela () i tak ma to gdzieś, bo wszyscy powinni opalać się w blasku jej zayebistości zważając na sam fakt, że jest taka exclusive czasami sobie jedynie na ładne foty popatrzę
Czekam aż ktoś mi powie, że mam ból dupy bo mnie nie stać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 09:23   #1868
pauliska993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 156
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to kiedy widzę bloga gdzie w każdej notce są kosmetyki z baaardzo wysokich półek to ani nie komentuję (bo się nie znam, to po pierwsze), nie obserwuję, ani nic bo stwierdzam, że i tak mnie nigdy stać na to nie będzie a przysłowiowa Szanela () i tak ma to gdzieś, bo wszyscy powinni opalać się w blasku jej zayebistości zważając na sam fakt, że jest taka exclusive czasami sobie jedynie na ładne foty popatrzę
Czekam aż ktoś mi powie, że mam ból dupy bo mnie nie stać
szczerze to ja też tak mam. Owszem, lubię kupić coś droższego, tak sama dla siebie, ale jak widzę cienie szanela, na których opakowaniu jest pełno odbitych wstrętnych paluchów umazanych podkładem to aż mi się nie chce na to patrzeć.
Jeszcze jedna sprawa która mnie zniechęca to zdjęcia BRUDNYCH pędzli. No kurde
Ile razy już to widziałam, hoho. To akurat i w przypadku "normalnych" blogów i tych exclusive
__________________
pauliska993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:40   #1869
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Imp mnie też te wysokopółkowe blogi irytyują.
Dla mnie szczytem wydatków jest kupienie podkładu MAP (bo jest genialny i wart swojej ceny) i kremu za max 50-70zł (np. effaclar duo+)
Marzy mi się bronzer z MAC ale zawsze mi jakoś daleko...
denerwują mnie szanelki... nie każdego na to stać, znajdziesz u nich jest mnóstwo bubli
no ale blog jest ekskluziw.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 10:16   #1870
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Ja czasami kupuję cos drogiego. Perfumy Armaniego, podklad Clinique, mam bazę Urban Decay, dla niektórych TBS tez jest drogi a ja mam mnóstwo kosmetyków od nich, głównie z wyprzedaży :p, Victorias Secret... No trochę mam. Maca tez, Lancome pare rzeczy, ale przeważają tanie polskie kosmetyki I nie jest mi wstyd ze takich używam. Lubie je
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 10:58   #1871
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera to kiedy widzę bloga gdzie w każdej notce są kosmetyki z baaardzo wysokich półek to ani nie komentuję (bo się nie znam, to po pierwsze), nie obserwuję, ani nic bo stwierdzam, że i tak mnie nigdy stać na to nie będzie a przysłowiowa Szanela () i tak ma to gdzieś, bo wszyscy powinni opalać się w blasku jej zayebistości zważając na sam fakt, że jest taka exclusive czasami sobie jedynie na ładne foty popatrzę
Czekam aż ktoś mi powie, że mam ból dupy bo mnie nie stać
aa tego akurat nie wiesz, czy Cię będzie stać czy nie. Może wygrasz w totka a może będziesz miała za☠☠☠istą pracę kto to wie. Nikt. Ja na studiach nie kupowałam za dużo z wyższej półki, a jeśli miałam ochotę tak bardzo bardzo na błyszczyk Chanela to organizowałam sobie zajęcia żeby na niego zarobić. Jedni w ten sposób zarabiali na kozaki z Baty, inni na kurtkę z Zary a ja na błyszczyk Ja widzę zasadność pisania o wysokopółkowych produktach bo po coś są w sklepach - ludzie kupują - jakby nie było zapotrzebowania i "zwykli" (w sensie, nie blogerzy, wiecie o co mi chodzi) ludzie by nie kupowali takich drogich kremów to albo by ich nie robili albo by nie były tak drogie
Nie masz bólu dupy. Mi się w blogosferze podoba to, że jest wybór - po prostu. I jak szukam kosmetyku, na który nie chcę wydać dużo, to też wiem, gdzie o tym przeczytam rzetelną opinię. Teraz byłam na zakupach z koleżanką, która się nie maluje, nie może przyjść do mnie na makijaż bo jedzie na wesele na drugi koniec Polski i wyjeżdża dzień wcześniej, więc poprosiła mnie o pomoc w wyborze kosmetyków, jakimi zrobi sobie prosty makijaż. Poszperałyśmy po Naturze, Rossie i GR i kupiła cały "starter kit" ) Jeszcze w Douglasie trafiłam na promocję na Bourjois i za podkład zamiast 60 zapłaciła 40zl.
Cytat:
Napisane przez pauliska993 Pokaż wiadomość
szczerze to ja też tak mam. Owszem, lubię kupić coś droższego, tak sama dla siebie, ale jak widzę cienie szanela, na których opakowaniu jest pełno odbitych wstrętnych paluchów umazanych podkładem to aż mi się nie chce na to patrzeć.
Jeszcze jedna sprawa która mnie zniechęca to zdjęcia BRUDNYCH pędzli. No kurde
Ile razy już to widziałam, hoho. To akurat i w przypadku "normalnych" blogów i tych exclusive
Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi z tymi odbitymi wstrętnymi paluchami? to uwalone opakowanie cienia MIYO Cię nie zniechęca, ale Chanela już tak? To chyba nie problem cienia / opakowania tylko estetyki (a raczej jej braku) u blogera?
"brudny" pędzel akurat u mnie dzisiaj będzie hehe
Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Imp mnie też te wysokopółkowe blogi irytyują.
Dla mnie szczytem wydatków jest kupienie podkładu MAP (bo jest genialny i wart swojej ceny) i kremu za max 50-70zł (np. effaclar duo+)
Marzy mi się bronzer z MAC ale zawsze mi jakoś daleko...
denerwują mnie szanelki... nie każdego na to stać, znajdziesz u nich jest mnóstwo bubli
no ale blog jest ekskluziw.
NIe rozumiem czemu wysokopółkowe blogi same z siebie mogą irytować? Jak ktoś lubi i kupuje (czy tam dostaje) - jego sprawa. mam wrażenie, że Imp i mi chodziło jednak o coś trochę innego niż sam fakt "wysokopółkowego bloga"
to, że dla Ciebie szczytem wydatków jest podkład MAPa i krem za 50-70 zł może co jedyne warunkować to jakie blogi będziesz odwiedzać.
NIe rozumiem, jak Szanelki mogą denerwować? Szczerze? To, że nie każdego na to stać to co - powinno zniknąć z rynku? Nie każdego stać na mercedesa, a jednak skubańce jeżdżą po ulicach nie chcę atakować, moim celem jest jedynie uświadomienie, że to co dla jednych jest drogie i luksusowe, dla innych jest normą, a dla jeszcze innych Sleekowa paletka może być górną granicą wydatku kosmetycznego - albo wręcz nieosiągalnym pułapem więc według tego typu przemyśleń - powinny tych ludzi irytować blogi, które pokazują Sleeka, bo ich na Sleeka nawet nie stać?

Myślę, że na końcu zapominamy po co blogi są. To jest źródło jakiejś tam wiedzy. Przynajmniej ja swój po to założyłam. Ktoś szuka informacji o produkcie - proszę bardzo. Więc jeśli mnie pokazywany produkt nie interesuje, po prostu tam nie wchodzę. Podobnie jak nie są mi potrzebne informcje o pielęgnacji roślin doniczkowych - mam do nich dojście, ale nie szukam tego w TV czy na YT bo mnie to nie interesuje.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 10:59   #1872
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Całkowicie się z Wami zgadzam, z tych drogich produktów używam tylko perfum Oczywiście (jak chyba każdemu) marzy mi się kilka rzeczy z wyższych półek, ale zdecydowanie jestem w stanie bez nich żyć
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:08   #1873
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
NIe rozumiem czemu wysokopółkowe blogi same z siebie mogą irytować? Jak ktoś lubi i kupuje (czy tam dostaje) - jego sprawa. mam wrażenie, że Imp i mi chodziło jednak o coś trochę innego niż sam fakt "wysokopółkowego bloga"
to, że dla Ciebie szczytem wydatków jest podkład MAPa i krem za 50-70 zł może co jedyne warunkować to jakie blogi będziesz odwiedzać.
NIe rozumiem, jak Szanelki mogą denerwować? Szczerze? To, że nie każdego na to stać to co - powinno zniknąć z rynku? Nie każdego stać na mercedesa, a jednak skubańce jeżdżą po ulicach nie chcę atakować, moim celem jest jedynie uświadomienie, że to co dla jednych jest drogie i luksusowe, dla innych jest normą, a dla jeszcze innych Sleekowa paletka może być górną granicą wydatku kosmetycznego - albo wręcz nieosiągalnym pułapem więc według tego typu przemyśleń - powinny tych ludzi irytować blogi, które pokazują Sleeka, bo ich na Sleeka nawet nie stać?
Polać jej!
Nie każdy, kto używa Szanel od razu się wywyższa. Dla niektórych kupno balsamu za 300 zł to chleb powszedni. Są blogi, na których dziewczyny w większości przypadków pokazują dość drogie produkty (np. Sroka, Marti, Urban), a są całkiem normalne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:10   #1874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle coraz mniej podobaja się blogi modowe jak i urodowe. Coraz więcej dziewczyn ma mega niewygodne w przeglądaniu szablony albo wrzuca trylion zdjęć różniących się kątem pod którym robiono ujęcie o 1,5 stopnia albo przesunięciem kadru o 0,5mm... (hiperbola, no ale chodzi mi o pokazanie 10 bardzo podobnych zdjęć) Plus moda na blichtr - nie pokazę dobrego kosemtyku z firmy xxx, lepiej będzie jak pokażę coś droższego chociaż gorszego... przynajmniej nie pomyślą, że jestem biedakiem cebulakiem co ma nudny zawód i brzydka twarz ().


Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Imp mnie też te wysokopółkowe blogi irytyują.
Dla mnie szczytem wydatków jest kupienie podkładu MAP (bo jest genialny i wart swojej ceny) i kremu za max 50-70zł (np. effaclar duo+)
Marzy mi się bronzer z MAC ale zawsze mi jakoś daleko...
denerwują mnie szanelki... nie każdego na to stać, znajdziesz u nich jest mnóstwo bubli
no ale blog jest ekskluziw.
tutaj mam podobne zdanie jak kasiaj - w każdej marce jest mnóstwo bubli, ale jeżeli ktoś lubi Chanel, DIora czy inne mazidła i pokaże je na blogu, to już jest be? bo na pewno chwali tylko dlatego, że to jest Chanel?
Trochę tego zdenerwowania Chanelem nie kumam
Uwielbiam ich błyszczyki i kupuje - pokazuje na blogu i kumam, że nie każdego stać, ale są osoby, które planują kupić i chcą wiedzieć jak dany kolor wygląda, jak prezentuje się na ustach i czy warto kupić, więc też dla takich osób się pisze

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Polać jej!
Nie każdy, kto używa Szanel od razu się wywyższa. Dla niektórych kupno balsamu za 300 zł to chleb powszedni. Są blogi, na których dziewczyny w większości przypadków pokazują dość drogie produkty (np. Sroka, Marti, Urban), a są całkiem normalne.
dokładnie
z tym, że fakt one wszystkie nie mieszkają w PL, a może ludzi bardziej denerwuje to, że w PL ktoś tyle wydaje na takie mazidła?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:10   #1875
pauliska993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 156
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aa tego akurat nie wiesz, czy Cię będzie stać czy nie. Może wygrasz w totka a może będziesz miała za☠☠☠istą pracę kto to wie. Nikt. Ja na studiach nie kupowałam za dużo z wyższej półki, a jeśli miałam ochotę tak bardzo bardzo na błyszczyk Chanela to organizowałam sobie zajęcia żeby na niego zarobić. Jedni w ten sposób zarabiali na kozaki z Baty, inni na kurtkę z Zary a ja na błyszczyk Ja widzę zasadność pisania o wysokopółkowych produktach bo po coś są w sklepach - ludzie kupują - jakby nie było zapotrzebowania i "zwykli" (w sensie, nie blogerzy, wiecie o co mi chodzi) ludzie by nie kupowali takich drogich kremów to albo by ich nie robili albo by nie były tak drogie
Nie masz bólu dupy. Mi się w blogosferze podoba to, że jest wybór - po prostu. I jak szukam kosmetyku, na który nie chcę wydać dużo, to też wiem, gdzie o tym przeczytam rzetelną opinię. Teraz byłam na zakupach z koleżanką, która się nie maluje, nie może przyjść do mnie na makijaż bo jedzie na wesele na drugi koniec Polski i wyjeżdża dzień wcześniej, więc poprosiła mnie o pomoc w wyborze kosmetyków, jakimi zrobi sobie prosty makijaż. Poszperałyśmy po Naturze, Rossie i GR i kupiła cały "starter kit" ) Jeszcze w Douglasie trafiłam na promocję na Bourjois i za podkład zamiast 60 zapłaciła 40zl.

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi z tymi odbitymi wstrętnymi paluchami? to uwalone opakowanie cienia MIYO Cię nie zniechęca, ale Chanela już tak? To chyba nie problem cienia / opakowania tylko estetyki (a raczej jej braku) u blogera?
"brudny" pędzel akurat u mnie dzisiaj będzie hehe

NIe rozumiem czemu wysokopółkowe blogi same z siebie mogą irytować? Jak ktoś lubi i kupuje (czy tam dostaje) - jego sprawa. mam wrażenie, że Imp i mi chodziło jednak o coś trochę innego niż sam fakt "wysokopółkowego bloga"
to, że dla Ciebie szczytem wydatków jest podkład MAPa i krem za 50-70 zł może co jedyne warunkować to jakie blogi będziesz odwiedzać.
NIe rozumiem, jak Szanelki mogą denerwować? Szczerze? To, że nie każdego na to stać to co - powinno zniknąć z rynku? Nie każdego stać na mercedesa, a jednak skubańce jeżdżą po ulicach nie chcę atakować, moim celem jest jedynie uświadomienie, że to co dla jednych jest drogie i luksusowe, dla innych jest normą, a dla jeszcze innych Sleekowa paletka może być górną granicą wydatku kosmetycznego - albo wręcz nieosiągalnym pułapem więc według tego typu przemyśleń - powinny tych ludzi irytować blogi, które pokazują Sleeka, bo ich na Sleeka nawet nie stać?

Myślę, że na końcu zapominamy po co blogi są. To jest źródło jakiejś tam wiedzy. Przynajmniej ja swój po to założyłam. Ktoś szuka informacji o produkcie - proszę bardzo. Więc jeśli mnie pokazywany produkt nie interesuje, po prostu tam nie wchodzę. Podobnie jak nie są mi potrzebne informcje o pielęgnacji roślin doniczkowych - mam do nich dojście, ale nie szukam tego w TV czy na YT bo mnie to nie interesuje.


podejrzewałam, że można to tak odebrać. Chodziło mi ogólnie o nieestetycznie przedstawione kosmetyki i akcesoria do makijażu i o to, że te szanele wcale nie są takie piękne, kiedy mają poodbijane paluchiii. Ale to tyczy się oczywiście wszystkich kosmetyków, przepraszam, ale było rano i nie do końca byłam "obudzona"
__________________
pauliska993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:11   #1876
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Polać jej!
Nie każdy, kto używa Szanel od razu się wywyższa. Dla niektórych kupno balsamu za 300 zł to chleb powszedni. Są blogi, na których dziewczyny w większości przypadków pokazują dość drogie produkty (np. Sroka, Marti, Urban), a są całkiem normalne.
dokładnie
z tym, że one wszystkie nie mieszkają w PL, a może ludzi bardziej denerwuje to, że w PL ktoś tyle wydaje na takie mazidła? różnie może być
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:16   #1877
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dokładnie
z tym, że fakt one wszystkie nie mieszkają w PL, a może ludzi bardziej denerwuje to, że w PL ktoś tyle wydaje na takie mazidła?
Ale i u Kasi pojawia się często coś w wyższej cenie, Obsession też skacze po półkach cenowych, u Aliny trafia się Bobbi Brown, John Masters Organic... Do głowy przychodzi mi też teraz StellaLily i mrMajlajf .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:21   #1878
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wraz z popularnością nadpłynęły oferty wspłółprac i niektórzy dostrzegli w tym swoją szansę na wydębienie czegoś dla siebie. Teraz na większości nowych blogów od razu po założeniu pojawia się zakładka "współpraca" i dziewczyny piszą do wszystkich i o wszystko.
Pisałam już kiedyś o na forum, że też mnie to dziwi... Tym bardziej, że dużo z tych blogów ma po prostu słabą jakość, ale już autorki czekają na współprace....




Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No u mnie zakładki stricte współpraca nigdy nie było. Na początku kiedy bloga założyłam nie pomyślałam, że ktokolwiek dałby mi cokolwiek do przetestowania więc nawet o tym nie myślałam
Miałam identycznie przy zakładaniu bloga zakładając go w ogóle do głowy mi nie przyszła myśl o jakiś współpracach... Zupełnie inne względy mną kierowały


Jak tak czytam te wasze wszystkie wpisy to nieskromnie stwierdzam, że jednak całkiem dobrze prowadzę swojego bloga ;-) może nie jest on jakiś mega czadowy i nie zdobędzie wielkiej popularności, ale na tym mi nie zależy. Wydaje mi się, że nie popełniam tych irytujących błędów, o których piszecie ;-)

Został mi jeszcze tydzień wyjazdu, przenoszę stronę na lepszy serwer i dalej będę mogła blogować <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:27   #1879
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale i u Kasi pojawia się często coś w wyższej cenie, Obsession też skacze po półkach cenowych, u Aliny trafia się Bobbi Brown, John Masters Organic... Do głowy przychodzi mi też teraz StellaLily i mrMajlajf .
Ba sama planuję takie posty, więc się nie odzywam tylko ciągle się wstrzymuję, żeby później ktoś nie pisał tylko i wyłącznie o cenie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 11:29   #1880
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Wydaje mi się, że dziewczyny miały tu bardziej na myśli właśnie takie "rażące" przedstawianie drogich produktów jako jedynych wartych uwagi a cała reszta to plebs Bo chyba nikt nie zaprzeczy, że sporo tych drogich rzeczy jest na prawdę super. W moim przypadku to jest tak, że może i nazbierałabym na to drogie "coś" co mi się tam aktualnie wypatrzyło na którymś ekskluzywnym blogu, ale wole za to kupić kilka produktów, które też są bardzo dobre i do tego tańsze
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:34   #1881
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dziewczyny miały tu bardziej na myśli właśnie takie "rażące" przedstawianie drogich produktów jako jedynych wartych uwagi a cała reszta to plebs Bo chyba nikt nie zaprzeczy, że sporo tych drogich rzeczy jest na prawdę super. W moim przypadku to jest tak, że może i nazbierałabym na to drogie "coś" co mi się tam aktualnie wypatrzyło na którymś ekskluzywnym blogu, ale wole za to kupić kilka produktów, które też są bardzo dobre i do tego tańsze
Mniej więcej rozumiem o co chodzi dziewczynom, ale czasem mam wrażenie, że dokonujemy nadinterpretacji. Na przykład ktoś napisze, że woli szminki MAC od Golden Rose, bo te pierwsze są lepszej jakości. Zdanie z pozoru niewinne, ale w zależności od tego do kogo trafi - dla jednej osoby może być to neutralne stwierdzenie, inna zaraz dopatrzy się tego, że blogerka gardzi tanimi kosmetykami i uważa, że jest lepsza, bo używa MAC.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:40   #1882
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tutaj mam podobne zdanie jak kasiaj - w każdej marce jest mnóstwo bubli, ale jeżeli ktoś lubi Chanel, DIora czy inne mazidła i pokaże je na blogu, to już jest be? bo na pewno chwali tylko dlatego, że to jest Chanel?
Trochę tego zdenerwowania Chanelem nie kumam
Uwielbiam ich błyszczyki i kupuje - pokazuje na blogu i kumam, że nie każdego stać, ale są osoby, które planują kupić i chcą wiedzieć jak dany kolor wygląda, jak prezentuje się na ustach i czy warto kupić, więc też dla takich osób się pisze
dokładnie
z tym, że fakt one wszystkie nie mieszkają w PL, a może ludzi bardziej denerwuje to, że w PL ktoś tyle wydaje na takie mazidła?
aj no bo my tak wiesz, ochrzciłyśmy wysokopółkowce zusammen mianem "szaneli" więc to nie chodzi raczej o Coco Chanel li i jedynie a bardziej pod określeniem "Szanele" kryją się wszystkie marki typu Guerlain, EL, Givenchy, Dior, Sisley, Shiseido i wszystkie te w tej grupie cenowej
Ale właśnie czasem mam wrażenie, że te "szanele" są BE bo są drogie. Jednocześnie zobacz ile mamy na rynku podróbek tych drogich "Szaneli". Czyli że co - jak bubel ale w opakowaniu a'la to kobieta czuje się rozgrzeszona? Zawsze powtarzam - nie stać kogoś na Szanele - po to rynek jest taki zróżnicowany. Można znaleźć naprawdę niezłe produkty w bardzo niskich cenach - i żyć. Wczoraj kupiłam tusz z GR za 20zł Jestem go bardzo ciekawa. Ale to juz w sumie zaczynam temat podrób więc zupełnie inny osobny i równie drażniący
Cytat:
Napisane przez pauliska993 Pokaż wiadomość
podejrzewałam, że można to tak odebrać. Chodziło mi ogólnie o nieestetycznie przedstawione kosmetyki i akcesoria do makijażu i o to, że te szanele wcale nie są takie piękne, kiedy mają poodbijane paluchiii. Ale to tyczy się oczywiście wszystkich kosmetyków, przepraszam, ale było rano i nie do końca byłam "obudzona"
No, bo tak trochę zabrzmiało Ale raczej no nie wiem, na blogach które odwiedzam nie zdarzyło mi się chyba widzieć cieni Chanel w takim stanie, o jakim piszesz
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ale i u Kasi pojawia się często coś w wyższej cenie, Obsession też skacze po półkach cenowych, u Aliny trafia się Bobbi Brown, John Masters Organic... Do głowy przychodzi mi też teraz StellaLily i mrMajlajf .
no dokładnie staram się nie wywyższać bo też i nie mam powodu, to, że mam dużo wysokopółkowych kosmetyków nie sprawia, że jestem lepszym blogerem niż ktoś kto ich nie ma, bo i o niedrogich produktach można fajnie ii ciekawie pisać, robić im ładne zdjęcia itp Póki mogę sobie na takie pozwolić to sobie pozwalam bo nigdy nie wiem co mi życie przyniesie. A teraz działają na moją korzyść - odkąd zaczęlam malować nimi także innych

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ba sama planuję takie posty, więc się nie odzywam tylko ciągle się wstrzymuję, żeby później ktoś nie pisał tylko i wyłącznie o cenie
a daj spokój. Zawsze się znajdą komentarze "dla mnie XXXzł to zdecydowanie za dużo za lakier / błyszczyk / róż" ZAWSZE. Wstawiam swatche Malice - za drogo, wstawiam China Glaze - za drogo. Nie dogodzisz wszystkim. ja wychodzę z założenia, że pokazuję na blogu to co chcę a nie to, czego myślę że odbiorcy oczekują.
Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dziewczyny miały tu bardziej na myśli właśnie takie "rażące" przedstawianie drogich produktów jako jedynych wartych uwagi a cała reszta to plebs Bo chyba nikt nie zaprzeczy, że sporo tych drogich rzeczy jest na prawdę super. W moim przypadku to jest tak, że może i nazbierałabym na to drogie "coś" co mi się tam aktualnie wypatrzyło na którymś ekskluzywnym blogu, ale wole za to kupić kilka produktów, które też są bardzo dobre i do tego tańsze
Ale tak to chyba mało kto przedstawia kosmetyki. Mi się osobiście pod tym względem chyba najbardziej podoba blog Sroki. <3 jak ostatnio właśnie przy okazji tych zakupów z koleżanką szukałam informacji o kosmetykach znalazłam u niej m.in recenzję podkładu Catrice. Gdzie wiadomo, że Marzena raczej kupuje wysokopółkową kolorówkę. U niej według mnie jest idealnie zachowany balans między różnymi przedziałami cenowymi dlatego do mnie jej blog bardzo przemawia w tym sensie
Nikt nie zaprzeczy, że sporo drogich rzeczy jest super tak jak i nikt nie zaprzeczy, że sporo jest wśród nich słabych produktów... Mi kompletnie nie lezy Dior i to jest chyba jedna z tych wspólprac, których bym po prostu nie przyjęła. Czy zdarzyły mi się wtopy z górnej półki? Oczywiście! Czy zdarzały się z tej dolnej - jak najbardziej. Żadna firma, nawet MAC nie jest idealna i w 100% perfekcyjna.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-08-17 o 11:46
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:43   #1883
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Ależ się dyskusja wywiązała
Ja tam też mam kilka kosmetyków z wyższej półki i są świetne i mam takie o których po cichu marzę dlatego nie mówię, że jeśli ktoś używa kosmetyków lepszych to jest zły i na stos go - absolutnie! Po prostu jeśli jest to za bardzo eksponowane to gryzie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:47   #1884
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mniej więcej rozumiem o co chodzi dziewczynom, ale czasem mam wrażenie, że dokonujemy nadinterpretacji. Na przykład ktoś napisze, że woli szminki MAC od Golden Rose, bo te pierwsze są lepszej jakości. Zdanie z pozoru niewinne, ale w zależności od tego do kogo trafi - dla jednej osoby może być to neutralne stwierdzenie, inna zaraz dopatrzy się tego, że blogerka gardzi tanimi kosmetykami i uważa, że jest lepsza, bo używa MAC.
o dokładnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:53   #1885
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Można prowadzić dyskusję bez kłótni? Można! A już ostatnio zaczynałam w to wątpić
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:55   #1886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aj no bo my tak wiesz, ochrzciłyśmy wysokopółkowce zusammen mianem "szaneli" więc to nie chodzi raczej o Coco Chanel li i jedynie a bardziej pod określeniem "Szanele" kryją się wszystkie marki typu Guerlain, EL, Givenchy, Dior, Sisley, Shiseido i wszystkie te w tej grupie cenowej
Ale właśnie czasem mam wrażenie, że te "szanele" są BE bo są drogie. Jednocześnie zobacz ile mamy na rynku podróbek tych drogich "Szaneli". Czyli że co - jak bubel ale w opakowaniu a'la to kobieta czuje się rozgrzeszona? Zawsze powtarzam - nie stać kogoś na Szanele - po to rynek jest taki zróżnicowany. Można znaleźć naprawdę niezłe produkty w bardzo niskich cenach - i żyć. Wczoraj kupiłam tusz z GR za 20zł Jestem go bardzo ciekawa. Ale to juz w sumie zaczynam temat podrób więc zupełnie inny osobny i równie drażniący

a daj spokój. Zawsze się znajdą komentarze "dla mnie XXXzł to zdecydowanie za dużo za lakier / błyszczyk / róż" ZAWSZE. Wstawiam swatche Malice - za drogo, wstawiam China Glaze - za drogo. Nie dogodzisz wszystkim. ja wychodzę z założenia, że pokazuję na blogu to co chcę a nie to, czego myślę że odbiorcy oczekują.
aa to nie wiedziałam
no właśnie ludzie to rozumieją często tak - Szanel, to be bo drogie, ale jak blogerka chwali, to na pewno tylko dlatego, że to Szanel, bo są inne kosmetyki tańsze i świetne.
Mnie też nie odpowiada wiele rzeczy z kolorówki takiej Szanel nie kumam zachwytu nad meteorytami, mam ze trzy opakowania, było więcej, ale no nie widzę tego wow, podobnie z pryzmami givenchy, ale no jak komuś to pasi, to co mi do tego?

no tez prawda...nie wiem po co sie wstrzymuje, ale taka jakas mala blokada jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:01   #1887
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Wiecie co, w tk maxx często sa diory itd :p chyba sobie zainwestuje w coś I zobaczę czy te kosmetyki sa na prawdę jakieś super :p mam tusz Elizabeth arden z tk maxx I bez szału :p ale znowu lancome Hypnose jest cudowny
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:03   #1888
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiecie co, w tk maxx często sa diory itd :p chyba sobie zainwestuje w coś I zobaczę czy te kosmetyki sa na prawdę jakieś super :p mam tusz Elizabeth arden z tk maxx I bez szału :p ale znowu lancome Hypnose jest cudowny
tylko uważaj, bo jak Diory w TK MAXX są takie jak niektóre lakiery do paznokci (stare, zmacane itp) to się nie dziwię, że się ludzie zniechęcają...
przynajmniej w tych TK w których byłąm w PL taki jest klimat trochę jakby ekskluzywnego lumpeksu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:07   #1889
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tylko uważaj, bo jak Diory w TK MAXX są takie jak niektóre lakiery do paznokci (stare, zmacane itp) to się nie dziwię, że się ludzie zniechęcają...
przynajmniej w tych TK w których byłąm w PL taki jest klimat trochę jakby ekskluzywnego lumpeksu
Ekskluzywnego, powiadasz? Nie zauważyłam .
A dział kosmetyczny wygląda często jak Rossmann po promocji -40% .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:10   #1890
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXI

Dziewczyny, nie chcę generalizować, ale te wszystkie komentarze, że blogerki są be, bo kupują drogie kosmetyki itp to głównie zazdrość. Bo co innego? Dlaczego niby przekreślamy osobę tylko przez to jakich kosmetyków używa? Moim zdaniem właśnie dlatego, że tą osobę na takie rzeczy stać a osoby komentującej/krytykującej nie.

Ja tam z górnej półki typu Chanel czy Dior nie mam nic (no może oprócz perfum, ale to moja fanaberia za którą lubię płacić sporo), ale uwielbiam oglądać na blogach zdjęcia/ czytać recenzje drogich kosmetyków. O ile oczywiście są sensownie napisane. Bo i dlaczego nie miałyby mi się takie notki podobać? Każda z nas to sroka - nie ukrywajmy i lubimy oglądać takie cudeńka. Nawet gdy na takim oglądaniu się kończy

P.S. A tak naprawdę to sądzę, że każdego stać na górną półkę, ale tylko wtedy gdy bardzo się tego chce. Ja na takie perfumy odkładam sobie 2/3 miesiące, bo jednorazowo ciężko mi wydać 200-300zł na jedną rzecz, ale wtedy nawet bardziej się z tego cieszę, bo to jest takie ... wyczekane

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja pędzle wożę przeważnie w etui z Zoevy, fajne są a pędzle się w nich nie odkształcają ani nic. A do tego nie zajmują dużo miejsca.
Piszesz o tych małych etui w których przychodzą pędzle po zakupie?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 18:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.