Niemcy V - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 21:14   #2341
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
W rewe i dm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
A na co? Koniecznie sudocrem? My mamy na recepte masc na odparzenia na pupie i jest super. Jak chcesz podam sklad
Szukam czegoś dla siebie na krostki na ramionach.

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Myślicie, że naprawdę grozi nam wojna, czy tylko zagrywka polityczna?
Jak na moje oko (interesuję się tematem) wojnę mamy już od dawna, tyle że niemal całość działań wojennych toczy się na obcych terenach, więc my obywatele tego nie odczuwamy jakoś zauważalnie.
Tam mowa jest nie tylko o zagrożeniu wojną, ale też masowymi atakami terrorystycznymi, które mogą uniemożliwić wyjście z domu lub funkcjonowanie sklepów...
Ja sobie trochę wody nakupowałam, makaronu zawsze mam dużo w szafce, więc z jedzenia dokupiłam tylko ryby w puszce i sałatkę w słoiku, mąkę, cukier, zupę w proszku. Tylko że w razie wyłączenia elektryczności na nic mi to, bo ani sobie tego makaronu nie ugotuję, ani zupy nie zaleję... Więc nakupowałam jeszcze orzechów, bo długo mogą leżeć, zajmują mało miejsca, a dostarczą dużo energii, zresztą, i tak je często jem, więc nic się nie zmarnuje.
Nie wiem w sumie co powinno się zakupić w takiej sytuacji, więc po prostu przeszłam się po Aldim i pozbierałam co mi się wydało pasujące, muszę poczytać w necie co ludzie radzą.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 21:23   #2342
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Dziękuję


Szukam czegoś dla siebie na krostki na ramionach.


Jak na moje oko (interesuję się tematem) wojnę mamy już od dawna, tyle że niemal całość działań wojennych toczy się na obcych terenach, więc my obywatele tego nie odczuwamy jakoś zauważalnie.
Tam mowa jest nie tylko o zagrożeniu wojną, ale też masowymi atakami terrorystycznymi, które mogą uniemożliwić wyjście z domu lub funkcjonowanie sklepów...
Ja sobie trochę wody nakupowałam, makaronu zawsze mam dużo w szafce, więc z jedzenia dokupiłam tylko ryby w puszce i sałatkę w słoiku, mąkę, cukier, zupę w proszku. Tylko że w razie wyłączenia elektryczności na nic mi to, bo ani sobie tego makaronu nie ugotuję, ani zupy nie zaleję... Więc nakupowałam jeszcze orzechów, bo długo mogą leżeć, zajmują mało miejsca, a dostarczą dużo energii, zresztą, i tak je często jem, więc nic się nie zmarnuje.
Nie wiem w sumie co powinno się zakupić w takiej sytuacji, więc po prostu przeszłam się po Aldim i pozbierałam co mi się wydało pasujące, muszę poczytać w necie co ludzie radzą.
No to nie ciekawie. Czy mógłbyś się później z nami podzielić?
Myślę, że suszone owoce są też dobrym pomysłem, batony białkowe, batony/slodycze i czekolada. Suszone mięso. I pełna apteczka.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 07:17   #2343
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
A na co? Koniecznie sudocrem? My mamy na recepte masc na odparzenia na pupie i jest super. Jak chcesz podam sklad

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Myślicie, że naprawdę grozi nam wojna, czy tylko zagrywka polityczna?
Myślę, że to możliwe Putin jest nieobliczalny. Dziś jadę zrobić zapasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
No to nie ciekawie. Czy mógłbyś się później z nami podzielić?
Myślę, że suszone owoce są też dobrym pomysłem, batony białkowe, batony/slodycze i czekolada. Suszone mięso. I pełna apteczka.
U mnie fest problem, bo mam celiakii i ciężko produkty długoterminowe. Na bieżąco muszę kupować. Ale orzechy dobry pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 07:53   #2344
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Niemcy V

Można zawsze na grillu coś zrobić, jak ktoś ma balkon, lub ogródek, ja mam dię przeprowadzać w tym tygodniu i jakoś tego nie widzę 😑
Co mnie jednak bardzo dziwi, to to, że we francji nie wprowadzono żadnego specjalnego stanu, tylko tutaj 😕
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016

Edytowane przez Yoriko 96
Czas edycji: 2016-08-23 o 07:55
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:47   #2345
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Yoriko 96 Pokaż wiadomość
Można zawsze na grillu coś zrobić, jak ktoś ma balkon, lub ogródek, ja mam dię przeprowadzać w tym tygodniu i jakoś tego nie widzę 😑
Co mnie jednak bardzo dziwi, to to, że we francji nie wprowadzono żadnego specjalnego stanu, tylko tutaj 😕
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niemcy są bardzo zapobiegliwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 12:44   #2346
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Nie spotkałam nikogo w moim otoczeniu jeszcze kto by cos wiecej kupił na te okoliczność
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 14:00   #2347
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Ja nie robie i znajomi tez nie...jakies zapasy przy dzieciach zawsze mamy ale bez przesady...

Dobrze miec jest swieczki w zapasie czy baterie...suchary..cornfl aks czy mleko. ...to u nas podstawa bo dzieci zawsze jedza jak nic nie ma 😉 my zawsze mamy tez migdaly bo lubimy wszyscy....
__________________
16/2015

Edytowane przez ogorekpazurek
Czas edycji: 2016-08-23 o 14:03
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 14:16   #2348
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam nikogo w moim otoczeniu jeszcze kto by cos wiecej kupił na te okoliczność
Moi właściciele mieszkania, małżeństwo na emeryturze, mają wielkie zapasy suchej żywności, ale to już raczej od dawna je gromadzą. Zastanawiałam się nawet, czy czasem nie mają gdzieś na podwórku wejścia do schronu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 10:05   #2349
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Chyba sobie jaja robicie z tymi zapasami? Nie siejcie paniki.
Każdy kraj co kilkanaście lat aktualizuje swój plan w razie katastrofy inten niemiecki był juz od ponad 3 lat nieaktualny/ powolni urzędnicy sie nie wyrobili z aktualizacja.../ no i teraz go w koncu zaktualizowali.
Nie ma on nic wspólnego z aktualna sytuacja gospodarcza ani z zagrożeniem wojny.
Każdy kraj misi mieć ten plan- i teraz jest aktualny.
Nie będzie wojny ani nic podobnego.
To zwykły akt formalny. A panika jest niepotrzebna.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 15:50   #2350
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Chyba sobie jaja robicie z tymi zapasami? Nie siejcie paniki.
Każdy kraj co kilkanaście lat aktualizuje swój plan w razie katastrofy inten niemiecki był juz od ponad 3 lat nieaktualny/ powolni urzędnicy sie nie wyrobili z aktualizacja.../ no i teraz go w koncu zaktualizowali.
Nie ma on nic wspólnego z aktualna sytuacja gospodarcza ani z zagrożeniem wojny.
Każdy kraj misi mieć ten plan- i teraz jest aktualny.
Nie będzie wojny ani nic podobnego.
To zwykły akt formalny. A panika jest niepotrzebna.


Dokladnie...
Za to na fb juz slyszalam tyle teorii ze nie wiem czy smiac sie czy plakac 😉
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 17:40   #2351
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Dokladnie...
Za to na fb juz slyszalam tyle teorii ze nie wiem czy smiac sie czy plakac 😉
Też czytałam i muszę przyznać, że niektórych można podziwiać za ich niesamowitą fantazję
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 18:25   #2352
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Chyba sobie jaja robicie z tymi zapasami? Nie siejcie paniki.
Każdy kraj co kilkanaście lat aktualizuje swój plan w razie katastrofy inten niemiecki był juz od ponad 3 lat nieaktualny/ powolni urzędnicy sie nie wyrobili z aktualizacja.../ no i teraz go w koncu zaktualizowali.
Nie ma on nic wspólnego z aktualna sytuacja gospodarcza ani z zagrożeniem wojny.
Każdy kraj misi mieć ten plan- i teraz jest aktualny.
Nie będzie wojny ani nic podobnego.
To zwykły akt formalny. A panika jest niepotrzebna.
Dokładnie...

Tak Was czytam i się zastanawiam, czy w tym samym kraju żyjemy.
U mnie życie toczy się normalnie, całkowicie normalnie.
Nie popadajmy w skrajność

housewifep, reklama na tym forum jest płatna
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 23:34   #2353
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dokładnie...

Tak Was czytam i się zastanawiam, czy w tym samym kraju żyjemy.
U mnie życie toczy się normalnie, całkowicie normalnie.
Nie popadajmy w skrajność

housewifep, reklama na tym forum jest płatna
No widzisz, ja akurat w Polsce, więc nie słyszałam o zapasach, dlatego zaczęłam wypytywać o co chodzi. I zanim ktokolwiek zasiał tu panikę a i przy okazji zanim otrzymałam konkretną odpowiedź na ten temat, pojawiły się pomocne koleżanki krytykując rozmowę. Dzięki kochane za pomoc.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 12:55   #2354
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy V

ja zyje w De ale info o zapasach poscilam drugim uchem
mam pytanie spotkalyscie sie z tym moze ze w Realu czy lidlu sa jakies rzeczy przecenione ,a przy kasie wam licza bez znizki ?
raz tak było w Lidlu, a ostatnio w Realu- a ze dla zasady zapytalam czego taka cena skoro jest ze znizka- ona zaczela wertowac reklame przy mnie realowska/ gazetke szukajac produktu- ja jej mowie ze tego nie ma w gazetce ale na regale jest obnizona cena a ta ze nie wie... oczywiscie ze machnelam reka bo o centy nie bede sie przeciez kłocic chodzilo mi o zasade i jak to dziala, i czy to nie jest przypadkiem własnie specjalne wprowadzanie klienta w bład- ze patrzy cena obnizona wezmie ,a przy kasie przeciez nie zostawi produktu tylko i tak zaplaci...
Jak to dziala ze na regale sa obiznki cen, a przy wybijaniu ceny przy kasie nie ma jej...?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:08   #2355
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
ja zyje w De ale info o zapasach poscilam drugim uchem
mam pytanie spotkalyscie sie z tym moze ze w Realu czy lidlu sa jakies rzeczy przecenione ,a przy kasie wam licza bez znizki ?
raz tak było w Lidlu, a ostatnio w Realu- a ze dla zasady zapytalam czego taka cena skoro jest ze znizka- ona zaczela wertowac reklame przy mnie realowska/ gazetke szukajac produktu- ja jej mowie ze tego nie ma w gazetce ale na regale jest obnizona cena a ta ze nie wie... oczywiscie ze machnelam reka bo o centy nie bede sie przeciez kłocic chodzilo mi o zasade i jak to dziala, i czy to nie jest przypadkiem własnie specjalne wprowadzanie klienta w bład- ze patrzy cena obnizona wezmie ,a przy kasie przeciez nie zostawi produktu tylko i tak zaplaci...
Jak to dziala ze na regale sa obiznki cen, a przy wybijaniu ceny przy kasie nie ma jej...?
Nie raz się tak nacielam i teraz zawsze patrzę na licznik jak nabija. Jak jest więcej to żądam zmiany ceny, jak nie to zawsze zostawiam przy kasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:27   #2356
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy V

hmm czyli moze to jednak celowy zabieg
a jak ma zmienic cene jak nie zna jej? jak to dziala?- bo jedyne co ona zrobila to wertowala reklame... w poszukiwaniu ceny po obnizce- mialam ja wyslac na regał zeby spojrzała?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:42   #2357
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm czyli moze to jednak celowy zabieg
a jak ma zmienic cene jak nie zna jej? jak to dziala?- bo jedyne co ona zrobila to wertowala reklame... w poszukiwaniu ceny po obnizce- mialam ja wyslac na regał zeby spojrzała?
Mówię jej jaka była cena, jak nie wierzy to zostawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:42   #2358
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy V

Napisze jak to bylo u nas w markecie, przychodzi co tydzien lista obnizonych produktow, wywieszamy nowe ceny musimy te przecenione rzeczy razem jako jedn blok trzymac. Po chyba 3 miesiacach ceny sie automatycznie podnosza i my nie mielismy czasu na sprawdzanie artykul po artykule czy aby cena sie nie podniosla, wiadomo dyscounty no to trzeba min na ilosci pracownikow oszczedzac. Teraz akurat u nas mamy nowy system w komputerze i dostajemy co tydzien liste z rzeczami przecenionymi, ktorych cena w tym tygodniu sie automatycznie podniesie, plusem jest, ze zaraz przy kazdym artykule jest info czy mamy jeszcze cos z tego w sprzedazy i w razie czego mozemy od razu przedluzyc obnizona cene lub w razie braku towaru po prostu zignorowac.
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:43   #2359
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

W lidlu zawsze mi zmienia, bo mnie zna w realu wolała pracownika obsługi przez mikrofon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 13:48   #2360
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy V

My nie mozemy tak sobie zmieniac na slowo bo po prostu nie ma takiej mozliwosci na kasie i kierownik musi zmienic cene w kompie. A tam sie wyswietla, cena poczatkowa i cena po przecenie i kiedy bylo to przecenione. Poza tym gdybym zmieniala cee jak mi klient powie to w znacznej czesci przypadkow byloby to pomylka.

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2016-08-25 o 13:50
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:54   #2361
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
My nie mozemy tak sobie zmieniac na slowo bo po prostu nie ma takiej mozliwosci na kasie i kierownik musi zmienic cene w kompie. A tam sie wyswietla, cena poczatkowa i cena po przecenie i kiedy bylo to przecenione. Poza tym gdybym zmieniala cee jak mi klient powie to w znacznej czesci przypadkow byloby to pomylka.
Wiadomo, że zawsze musi przyjść kierownik. Nie zwykłam wyłudzić produktów spożywczych. Ostatnio miałam syt. ze kupowałam stikeez figurki,woreczek do przechowywania i plansze. ceny były obniżone o 30 i 50 % a także 10 w cenie 5 kasjerka mi nabila normalnie powiedziałam, że są inne ceny zerkneła, bo to było przy kasie a że nie było tego w systemie to poszukała produktów o cenach po znizce i nabijala Tic taki, jakieś ciastka i gumy do żucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 18:52   #2362
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Niemcy V

Hej dziewczyny mam pytanko dot. szczepień maluchów. Za kilka dni rodzę i tak się zastanawiałam na tym. Które szczepienia są tu za darmo, a za które trzeba dodatkowo płacić?
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:22   #2363
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko dot. szczepień maluchów. Za kilka dni rodzę i tak się zastanawiałam na tym. Które szczepienia są tu za darmo, a za które trzeba dodatkowo płacić?
Chyba wszystkie są za darmo, tak jak i większość leków. Mybszczepimy małego prawie zgodnie z kalendarzem, trochę przesuwamy, ale nie rezygnowalismy z żadnych i wszystkie 6w1 czy coś było za darmo.
Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Wiadomo, że zawsze musi przyjść kierownik. Nie zwykłam wyłudzić produktów spożywczych. Ostatnio miałam syt. ze kupowałam stikeez figurki,woreczek do przechowywania i plansze. ceny były obniżone o 30 i 50 % a także 10 w cenie 5 kasjerka mi nabila normalnie powiedziałam, że są inne ceny zerkneła, bo to było przy kasie a że nie było tego w systemie to poszukała produktów o cenach po znizce i nabijala Tic taki, jakieś ciastka i gumy do żucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracujesz w lidlu? A jak to jest z prpduktami przecenionymi, mają wielkie naklejki 30% i mimo to czasami nie nabijają nam tych zniżek, musimy paragon zawsze sprawdzać. to przeoczenie, czy taka praktyka?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:23   #2364
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
W lidlu zawsze mi zmienia, bo mnie zna w realu wolała pracownika obsługi przez mikrofon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tam zalozylam z gory ze nie zmieni ceny jak jej powiem jaka byla - nie musi mi przeciez wierzyc noi jakies tam swoje zasady maja ,ale faktycznie mogla kogos wezwac tak jak piszesz by ten ktos sprawdził cene na regale jaka jest

Marei kajacnn pracuje pamietam w którymś z marketów

w Lidlu mielismy przeceniona margaryne ,a jak kupilismy zobaczylismy ze cena stara nabita
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2016-08-25 o 19:35
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:24   #2365
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Niemcy V

Acha, dzieki a jeszcze jedno pytanko, głupiejak na porodówce położne zwracają się z prośbą o parcie? W PL to jest przyj, w EN to Push! A tu? Druk? Press?! Próbuje dowiedzieć się wszystkiego o porodzie tutaj hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek

Edytowane przez slowikowa25
Czas edycji: 2016-08-25 o 19:25
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:43   #2366
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Pressen
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:50   #2367
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko dot. szczepień maluchów. Za kilka dni rodzę i tak się zastanawiałam na tym. Które szczepienia są tu za darmo, a za które trzeba dodatkowo płacić?
Wszystkie sa darmowe ale nie wszystkie obowiazkowe np. Nas pediatra pytal czy zyczymy sobie rotawirusy. Poza tym dali nam fajna ksiazeczke z kalendarzem szczepien do pol roku jest duzo szczepien. A pozniej nagle przerwa do 11-12 miesiaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 21:02   #2368
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanko dot. szczepień maluchów. Za kilka dni rodzę i tak się zastanawiałam na tym. Które szczepienia są tu za darmo, a za które trzeba dodatkowo płacić?
Wszystkie szczepienia są bezplatne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 23:11   #2369
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie są za darmo, tak jak i większość leków. Mybszczepimy małego prawie zgodnie z kalendarzem, trochę przesuwamy, ale nie rezygnowalismy z żadnych i wszystkie 6w1 czy coś było za darmo.

Pracujesz w lidlu? A jak to jest z prpduktami przecenionymi, mają wielkie naklejki 30% i mimo to czasami nie nabijają nam tych zniżek, musimy paragon zawsze sprawdzać. to przeoczenie, czy taka praktyka?
Ja czasami tych naklejek po prostu nie widze 😂 nie wiwm jak to mozliwe ale czasami czlowiek automatycznie tylko kasuje i jakos sie nie zauwazy 😉 dlatego ja wciskam wszystkim paragon do reki zeby klient mial mozliwosc sprawdzenia. ..
Jesli chodzi o inne przeceny to tez czasmi sie u nas tak zdarza ze inna cena na regale a inna w kasie ale kasa ma zawsze racje 😂 to albo kolezanka/kolega zapomnial dobra cene wydrukowac albo zmienic w regale...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:01   #2370
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Niemcy V

Ja zawsze patrzę na licznik i jak widzę, że cena się nie zgadza do razu halt. 😀 kiedyś zamiast 2 nabila mi 3 opakowania truskawek. Zobaczyłam to dopiero w aucie poszłam do kasjerki która mnie kasowała a że nie siedziała już przy kasie zapytała czy wezmę dodatkową paczkę czy pieniądze. Wzięłam truskawki które mi przyniosła, bo przy kasie była kolejka. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 17:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.