Natrętny adorator w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-11, 20:06   #1
Melisatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 5

Natrętny adorator w pracy


Częsc dziewczyny mam problem.



Ostatnio do mojej pracy zatrudnił się facet. Problemem jest to ze wpadłam mu w oko. Jedynym plusem tej sytuacji jest to ze bedzie pracował w innym miejscu, ale dalej blisko.



Problemem jest to że facet jest bardzo natrętny. Najlepsze jest to ze ja go widziałam tylko raz! Nawet nie rozmawialiśmy ze sobą. Po prostu on rozmawiał z kierowniczką, a ja ogarniałam w tym pomieszczeniu swoje obowiązki.



Ogólnie wszystko zaczeło się od tego ze kierowniczka zazartowała ze Melisa też nie ma chłopaka Ja to olałam i nic nie powiedziałam. Potem pare dni poźniej powiedziała mi ze X się o mnie pyta, ze pyta o moj instargram, a on zaobserwował mnie na insta.



Jednak ostatnie pare dni to popis w jego wykonaniu i to w negatywnym sensie. Najpierw wysłał mi dwie wiadomości w odstępie 2 h. Nie napisał nic tylko wysłał emotikonki Potem napisał do mojej kierowniczki ze mu nie odpisuje Nastepnie napisał hej. Ja mu odpisałam hej, a on do mnie "moje kochanie słyszałam ze się pytałaś o... (rzecz zwiazana z praca)". Nie odpisałam mu nic na co dziś znów festiwal emotkikonek, odpowiedzi w stylu hej czy mhm.



O ile nic wcześniej do niego nie miałam, bo w sumie nie znam faceta tak teraz mam serdeczną ochote odp. mu s****j. Niestety wiem ze nie mogę. Najgorsze jest to ze wiem ze to ja wyjdę na tą wredną.



Co byście zrobili na moim miejscu?
Melisatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 21:01   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Zablokowałabym go i tyle. Nie rozumiem problemu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 21:16   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Zablokować. Normalni ludzie nie piszą w drugiej wiadomości "kochanie" do zupełnie obcej osoby. I poprosić kierowniczkę, żeby mu więcej nie podawała żadnych kontaktów do Ciebie, bo sobie tego nie życzysz.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 21:17   #4
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Też nie rozumiem problemu. Dlaczego nie możesz napisać mu "spier..."? A kierowniczce bym uświadomiła, że ma nie rozdawać moich socjal mediów naokoło.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 22:43   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Ja bym się nie przejmowała, że wyjdę na wredną. Odpisałabym kolesiowi 'Daj sobie spokój.' , a potem go zablokowała. Natomiast kierowniczce bym powiedziała na osobności, że nie życzę sobie swatania i rozdawania kontaktów do mnie. Niech ma świadomość, że ciebie to nie bawi.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 08:55   #6
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Zrób dokładnie to samo co z każdym innym natrętnym adoratorem, olej typa czy tam każ mu się odwalić.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 09:15   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Natrętny adorator w pracy

W jaki niby sposób on jest natrętny? Widziałaś go raz i nie rozmawialiście. Nie zrobił nic, czego nie mogłabyś spokojnie olać.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 12:26   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Napisac "nie jestem zainteresowana znajomoscia", kierowniczce powiedziec o sytuacji i poinformowac, ze sobie nie zyczysz podawania Twoich danych/facebooka itd komukolwuek. Jezeli typ sie nie odczepi, to zablokowac.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 12:41   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Przesadzasz. Mozesz wywalic ze znajomych i nie musisz odpisywac.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 16:58   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
O ile nic wcześniej do niego nie miałam, bo w sumie nie znam faceta tak teraz mam serdeczną ochote odp. mu s****j. Niestety wiem ze nie mogę. Najgorsze jest to ze wiem ze to ja wyjdę na tą wredną.
to mu napisz w bardzo grzeczny i miły sposób że bardzo dziękujesz za jego zainteresowanie ale spotykasz się już z kimś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 17:47   #11
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to mu napisz w bardzo grzeczny i miły sposób że bardzo dziękujesz za jego zainteresowanie ale spotykasz się już z kimś.
A to niby dlaczego ma kłamać przed facetem, że się z kimś spotyka.

Wystarczy powiedzieć, że nie jest zainteresowana a kierowniczce to też bym nagadała żeby się nie wtrącała w moje życie prywatne.

Nie robiłabym tego w taki wulgarny sposób jeśli macie razem współpracować. Wystarczy żeby facet znał swoje miejsce i że interesują Cię tylko relacje służbowe.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 18:06   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
A to niby dlaczego ma kłamać przed facetem, że się z kimś spotyka.

Wystarczy powiedzieć, że nie jest zainteresowana a kierowniczce to też bym nagadała żeby się nie wtrącała w moje życie prywatne.

Nie robiłabym tego w taki wulgarny sposób jeśli macie razem współpracować. Wystarczy żeby facet znał swoje miejsce i że interesują Cię tylko relacje służbowe.
Wykręty "mam kogoś" mogą przynieść odwrotny skutek. Ja bym niczego nie tłumaczyła, tylko zablokowała plus przygadała kierowniczce raz a konkretnie, że sobie nie życzę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 19:03   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cała 3ka jakaś dziwna.
Kierowniczka może ? najmniej i może tak palnęła o tym singlowaniu autorki a potem już tylko powiedziała jej że facet pytał o insta.
Gościu nie pisze ''normalnie'' tylko porozumiewa się przez emoty (pismo obrazkowe, jak w starożytnym Egipcie , ale oni to chociaż byli wysoce rozwiniętą cywilizacją) oraz do obcej baby której kompletnie nie zna zagaja moje kochanie. Pisze do szefowej że autorka nie odpowiada na jego podryw.
Autorka robi dramę zamiast powiedziec grzecznie kolesiowi że nie uznaje takich głupich wiadomości złożonych głownie emotek ani tekstów jak powyższy i nie będzie na taką wichurę odpowiadać a w ogóle to nie w głowie jej romanse.


Na razie to mu jest daleko do natrętnego adoratora, tylko uderza do niej z jakimiś konskimi zalotami. Niech go spławi i dopiero potem robi z niego natręta.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2021-04-12 o 19:07
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 19:07   #14
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to mu napisz w bardzo grzeczny i miły sposób że bardzo dziękujesz za jego zainteresowanie ale spotykasz się już z kimś.
Najgorsze z możliwych rozwiązań. Niech po prostu powie, że nie chce się z nim spotykać. Nie musi podawać powodów, prawdziwych ani zmyślonych.

Pokonywanie rywali jest bardzo atrakcyjne i mówienie o chłopaku tylko rozzuchwali adoratora. Znam to z autopsji, też kiedyś miałam takiego adoratora w pracy, więc poprosiłam chłopaka, żeby po pracy czekał na mnie przed zakładem, tak by adorator naocznie zobaczył nasze czułe powitanie z pocałunkiem i kwiatami. Efekt był odwrotny do zamierzonego.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 19:14   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Nie ma jedynie dobrych rozwiązań bo nigdy nie wiesz na kogo trafiasz. Gdyby koleś był stalkerem blokada świra może być tylko kosmetyką a nie faktycznym rozwiązaniem problemu. Na razie z postu wynika że facet nie tyle jest dla autorki natrętem co burakiem i gdyby może podrywał ją zmyślniej i subtelniej to może i by się zainteresowała.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 20:16   #16
anzet
Raczkowanie
 
Avatar anzet
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 131
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Jeśli to komunikatory firmowe to bym odpowiadał wyłącznie na sprawy służbowe, chłodno, krótko i na temat, bez żarcików, emotek, grama serdeczności, schodzenia na inne tematy. Jeśli by to nie pomogło to bym napisał coś w stylu "masz jakiś dziwaczny zwyczaj zagadywania nowo poznanych sobie ludzi albo zapominasz się gdzie jesteś i po co. Daruj sobie nie bawi mnie to".



Jeśli to jakieś fb / insta to bym wyciszył typa, niech sobie tam pisze co chce, bez odzewu się w końcu znudzi i odczepi.

Edytowane przez anzet
Czas edycji: 2021-04-12 o 20:17
anzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 20:48   #17
Melisatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 5
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Odpowiem hurtem bo nie dam rady każdego cytować.


Problem jest w tym ze ja chciałabym to rozwiązac jak najbardziej pokojowo. Jesteśmy w jednej firmie i niestety nie chcę kwasów. A niestety już wiem ze będą.



Co do kierowniczki to ona nie widzi nic złego W ogóle to ja jestem ta zła i bez dystansu i mam nie przesadzać. Już nie mówiąc o tym ze ten temat nawet nie pozostał na lini ja - kierowniczka tylko debata sięgneła również innych wpółpracowników. Oczywiście wszystkich to bawi tylko nie mnie,



Co do gościa. Postanowiłam ze go po prostu oleje i już mu nic nie będe odp. Szczerze to nawet nie mam ochoty mu odpisać zeby się odczepił.


Nie zgodze się też z tym ze nie jest natrętem. Pisze co 2h i pretensje ze nie odpisuje? Jak dla mnie to swiadczy ewidentnie o byciu natrętnym.
Melisatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 20:59   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Autorko, kobiety tak się szczypiące z natrętami są potem jako pierwsze celem molestowania. Praca nie ma nic wspólnego z na siłę tworzonymi i utrzymywanymi "przyjaznymi stosunkami". Musisz dokonać wyboru a przede wszystkim być jednoznaczna w komunikatach jakie dajesz temu człowiekowi. Wierz mi, nieraz też siliłam się na bycie miłą i jakieś delikatne "nie" i kończyło się jeszcze bezczelniejszym przystawianiem się, bo facet stwierdzał, że jestem "urabialna". Napisz mu - o ile jeszcze Cię zaczepia a piszesz, że to robi - że nie jesteś i nie będziesz zainteresowana, potem zablokuj. I nie czuj się winna.

W pracy ludzie z jakiejś przyczyny nie traktują Cię serio. Przemyśl sobie dlaczego. Z racji wieku, czy dlatego, że nie jesteś asertywna i na siłę starasz się z każdym "dobrze żyć"?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-04-12 o 22:28
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 21:46   #19
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Melisatoja Pokaż wiadomość
Odpowiem hurtem bo nie dam rady każdego cytować.


Problem jest w tym ze ja chciałabym to rozwiązac jak najbardziej pokojowo. Jesteśmy w jednej firmie i niestety nie chcę kwasów. A niestety już wiem ze będą.



Co do kierowniczki to ona nie widzi nic złego W ogóle to ja jestem ta zła i bez dystansu i mam nie przesadzać. Już nie mówiąc o tym ze ten temat nawet nie pozostał na lini ja - kierowniczka tylko debata sięgneła również innych wpółpracowników. Oczywiście wszystkich to bawi tylko nie mnie,



Co do gościa. Postanowiłam ze go po prostu oleje i już mu nic nie będe odp. Szczerze to nawet nie mam ochoty mu odpisać zeby się odczepił.


Nie zgodze się też z tym ze nie jest natrętem. Pisze co 2h i pretensje ze nie odpisuje? Jak dla mnie to swiadczy ewidentnie o byciu natrętnym.
Nie wszyscy muszą Cię lubić i kochać. W pracy też. Nie ma się co bawić w bycie elegancką w stosunku do kogoś kto nie jest elegancki w stosunku do Ciebie.


Twoja kierowniczka jest mega burakiem. Zanim mu podała jakieś namiary na Ciebie powinna Cię zapytać, a nie stawiać Cię przed faktem dokonanym i zachowywać się jeszcze bardziej obrzydliwie zarzucając Ci brak dystansu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-12, 22:26   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Nie wszyscy muszą Cię lubić i kochać. W pracy też. Nie ma się co bawić w bycie elegancką w stosunku do kogoś kto nie jest elegancki w stosunku do Ciebie.

Twoja kierowniczka jest mega burakiem. Zanim mu podała jakieś namiary na Ciebie powinna Cię zapytać, a nie stawiać Cię przed faktem dokonanym i zachowywać się jeszcze bardziej obrzydliwie zarzucając Ci brak dystansu .

Plus (oczywiście gdyby się takie akcje powtarzały) to na stronie, bez świadków, bardzo na zimno, spokojnie bym tej pani wytłumaczyła, że takie jej zachowanie może być odbierane jako napędzanie molestowania w miejscu pracy. I że w każdej chwili można na nią złożyć skargę na piśmie, jeżeli będzie szczuła jakichś napaleńców na pracownice. Niech się zastanowi dobrze, czy naprawdę chce mieć taką skargę w aktach, bo dzisiaj szefostwo może to zignorować a jutro wykorzystać przeciwko niej. Średnio rozumna osoba, nawet buraczana, jednak się dwa razy zastanowi na przyszłość. Gdyby zaczęła coś majaczyć o "braku dystansu" to powtórzyłabym jeszcze raz, że definicja molestowania w pracy nie zawiera takich zapisów i żeby sobie może nieco poczytała i się zastanowiła nad własną postawą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-04-12 o 22:29
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 22:52   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Natrętny adorator w pracy

No ale ile razy Cię zaczepiał, jak długo. Gość jest od niedawna, wskazalas jakieś jednostkowe sytuacje. Cóż takie sa Twoje granice skoro doprowadza Cię to do szału święte Twoje prawo. Ale nie dziwie sie słyszysz o braku dystansu bo ma się wrażenie że faktycznie go nie masz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 23:55   #22
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Melisatoja Pokaż wiadomość
Odpowiem hurtem bo nie dam rady każdego cytować.


Problem jest w tym ze ja chciałabym to rozwiązac jak najbardziej pokojowo. Jesteśmy w jednej firmie i niestety nie chcę kwasów. A niestety już wiem ze będą.



Co do kierowniczki to ona nie widzi nic złego W ogóle to ja jestem ta zła i bez dystansu i mam nie przesadzać. Już nie mówiąc o tym ze ten temat nawet nie pozostał na lini ja - kierowniczka tylko debata sięgneła również innych wpółpracowników. Oczywiście wszystkich to bawi tylko nie mnie,



Co do gościa. Postanowiłam ze go po prostu oleje i już mu nic nie będe odp. Szczerze to nawet nie mam ochoty mu odpisać zeby się odczepił.


Nie zgodze się też z tym ze nie jest natrętem. Pisze co 2h i pretensje ze nie odpisuje? Jak dla mnie to swiadczy ewidentnie o byciu natrętnym.
Są kwasy, bo to ten koleś je robi. Dlaczego szukasz winy w sobie? Serio, tyle się ostatnio mówi o molestowaniu w pracy, o dyskryminacji kobiet. Zablokuj kolesia i tyle. Gdzie ty w ogóle pracujesz, jakieś żałosne to miejsce.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Plus (oczywiście gdyby się takie akcje powtarzały) to na stronie, bez świadków, bardzo na zimno, spokojnie bym tej pani wytłumaczyła, że takie jej zachowanie może być odbierane jako napędzanie molestowania w miejscu pracy. I że w każdej chwili można na nią złożyć skargę na piśmie, jeżeli będzie szczuła jakichś napaleńców na pracownice. Niech się zastanowi dobrze, czy naprawdę chce mieć taką skargę w aktach, bo dzisiaj szefostwo może to zignorować a jutro wykorzystać przeciwko niej. Średnio rozumna osoba, nawet buraczana, jednak się dwa razy zastanowi na przyszłość. Gdyby zaczęła coś majaczyć o "braku dystansu" to powtórzyłabym jeszcze raz, że definicja molestowania w pracy nie zawiera takich zapisów i żeby sobie może nieco poczytała i się zastanowiła nad własną postawą.
Otóż to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 15:01   #23
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Ja bym po prostu bloknęła typa a kierowniczkę opieprzyła. Nie da się pogodzić normalnej atmosfery w pracy i zamiatania takich rzeczy pod dywan.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 15:23   #24
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No ale ile razy Cię zaczepiał, jak długo. Gość jest od niedawna, wskazalas jakieś jednostkowe sytuacje. Cóż takie sa Twoje granice skoro doprowadza Cię to do szału święte Twoje prawo. Ale nie dziwie sie słyszysz o braku dystansu bo ma się wrażenie że faktycznie go nie masz.
Zgadzam się. Chyba 2 razy, pewnie dla żartu te kochanie, a ona myśli że to odrazu natrętny adorator

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:42   #25
Melisatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 5
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No ale ile razy Cię zaczepiał, jak długo. Gość jest od niedawna, wskazalas jakieś jednostkowe sytuacje. Cóż takie sa Twoje granice skoro doprowadza Cię to do szału święte Twoje prawo. Ale nie dziwie sie słyszysz o braku dystansu bo ma się wrażenie że faktycznie go nie masz.
Ciężko jest zachować dystans gdy ktoś publicznie żartuje z zycia prywatnego. Kierowniczka nie spytała się mnie czemu nie odpisuje w prywatnej wiadomości tylko na czacie gdzie jest cały oddział. Oczywiście spotkało sie to też z "zartami" nawet chamsko dwuznacznymi innych współpracowników. A gdy zakomunikowałam ze mi się to nie podoba to jeszcze ze to ja nie mam dystansu.



Jak dla mnie kiepsko świadczy to ze w weekend wieczorem pisze do kierowniczki że mu nie odpisuje gdzie napisał do mnie niecałe 2h wcześniej. Tak samo jak dla mnie natarczywe jest wysyłanie kolejnych wiadomości gdy na poprzednie nie dostało się odp w tak krótkim czasie. Ale ok. Jednak cholernie mnie wkurza to jakie "branie brudów" zostałam wbrew mojej woli wciągnięta.
Melisatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:46   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Melisatoja Pokaż wiadomość
Ciężko jest zachować dystans gdy ktoś publicznie żartuje z zycia prywatnego. Kierowniczka nie spytała się mnie czemu nie odpisuje w prywatnej wiadomości tylko na czacie gdzie jest cały oddział. Oczywiście spotkało sie to też z "zartami" nawet chamsko dwuznacznymi innych współpracowników. A gdy zakomunikowałam ze mi się to nie podoba to jeszcze ze to ja nie mam dystansu.

Jak dla mnie kiepsko świadczy to ze w weekend wieczorem pisze do kierowniczki że mu nie odpisuje gdzie napisał do mnie niecałe 2h wcześniej. Tak samo jak dla mnie natarczywe jest wysyłanie kolejnych wiadomości gdy na poprzednie nie dostało się odp w tak krótkim czasie. Ale ok. Jednak cholernie mnie wkurza to jakie "branie brudów" zostałam wbrew mojej woli wciągnięta.

Dziwni ludzie w tej Twojej pracy. Jeżeli niespecjalnie Ci na niej zależy, to zaczęłabym się rozglądać za innym miejscem.

Zablokowałaś tego trolla, czy nadal się szczypiesz?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:54   #27
Melisatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 5
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dziwni ludzie w tej Twojej pracy. Jeżeli niespecjalnie Ci na niej zależy, to zaczęłabym się rozglądać za innym miejscem.

Zablokowałaś tego trolla, czy nadal się szczypiesz?
Po prostu zignorowałam jego wiadomości, a więcej nie pisze. Widocznie do niego dotarło ze nie jestem zainteresowana.



Jednak wiem ze "smród" się bedzie jeszcze ciągnął.
Melisatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-13, 21:59   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Melisatoja Pokaż wiadomość
Po prostu zignorowałam jego wiadomości, a więcej nie pisze. Widocznie do niego dotarło ze nie jestem zainteresowana.

Jednak wiem ze "smród" się bedzie jeszcze ciągnął.

Nie Ty masz się wstydzić czyichś dziwnych, idiotycznych, natarczywych zachowań. I jeżeli ktoś pozwoli sobie na jakieś komentarze, to bądź stanowcza.


Natomiast to dla Ciebie powinna być może też jednak trochę nauka obchodzenia się z social mediami. Naprawdę wszyscy w pracy muszą wiedzieć, że masz Instagram? Jest on Ci potrzebny do życia? Może jednak warto przemyśleć kogo tam masz i komu pozwalasz na obserwowanie Twojego profilu. To samo z kontami na innych platformach. Nawet jeżeli ten koleś już nie pisze, to zostawiłaś go z jakiegoś powodu wśród swoich znajomych / obserwatorów. Trochę też dziwne zachowanie z Twojej strony. Dla kogoś można oznaczać jednak spory brak konsekwencji. Niby czujesz się atakowana przez jakiegoś creepa a nic z tym nie robisz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 10:58   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez Melisatoja Pokaż wiadomość
Po prostu zignorowałam jego wiadomości, a więcej nie pisze. Widocznie do niego dotarło ze nie jestem zainteresowana.



Jednak wiem ze "smród" się bedzie jeszcze ciągnął.
Ale jaki smrod przeciez nic sie nie stalo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 11:26   #30
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Natrętny adorator w pracy

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale jaki smrod przeciez nic sie nie stalo.
Autorka jest okropna jakiś koleś napisał do niej, zapewne dla jaj, a ona histeryzuje, że natrętny adorator itp zaraz pewnie na policję poleci na skargę.
Teraz juz nie dziwią mnie niektóre wątki, w których faceci boją się napisać do jakiejś laski, bo zaraz będzie kręcić aferę o molestowanie, albo zrobią z niego natręta, psychola itp
Współczuję chłopakowi. No żle trafił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 18:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.