Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 14:20   #3541
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

ja czekalam dzisiaj cala noc na smsa. Napisalam wkoncu o 3ej w nocy pierwsza-odpisal mi-ze wyjezdza i ze jestem sama sobie winna ( tak...winna...bo nie spodobalo mi sie jak facet z ktorym planuje przyszlosc mowi mi: nie jestes moja wymarzona). Zaluje ze napisalam...zaluje ze rano plakalam mu do tel,zaluje kazdego dnia spedzonego wspolnie z nim i nienawidze siebie ze tyle razy do niego wracalam bo bylam za slaba. Nie patrz na tel, posprzataj, idz do sklepu, zrob porzadek w szafie. Ja co chwile znajduje sobie jakies zajecie bo inaczej bym zwariowala. Zniklam na godzinke bo przeszlam sie spacerkiem na solarium...zawsze cos
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:21   #3542
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10172808]Postaram się. Póki co palce mnie nie świerzbią. Choć jedyne o czym teraz marzę, to dźwięk sygnału sms

Prawie 20 minut po 15 i żadnej wiadomości [/quote]

Ja tez czekam chodz zabraniam tego sobie.
Skończ to obliczanie.. bo oszalejesz zaraz. Proponuje wypić melisę i położyć się spać.
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:21   #3543
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10172717]Mówił, że nigdy nie chciałby mnie zranić, a teraz to robi...[/quote]
tia,mój też tak mówił,na początku,jak zaczęliśmy być razem. że on nie chce mnie skrzywdzić. szkoda że słowa nie szły w parze z tym co robił
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:23   #3544
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Ja zwariuję! Czemu ja mam tak cierpieć? Czemu on się tym nie przejmuje? Czermu po dwóch latach związku on... za dużo tego, za dużo.
trudne pytanie dlaczego...ale pamietaj...nie jestes sama...gdzies tam na drugim koncu Polski jestem ja...tak samo załamana jak Ty...
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:26   #3545
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

soulone, mogłabym Cię zacytować. Zmieniłabym jedynie "dwóch" na "trzech" latach. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Ja z dnia na dzień kochałam go mocniej. A on... Nie wie co czuje :/
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:28   #3546
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
trudne pytanie dlaczego...ale pamietaj...nie jestes sama...gdzies tam na drugim koncu Polski jestem ja...tak samo załamana jak Ty...
a gdzieś pośrodku zagubiona ja...
kobitki kochane mogę was jedynie tak mocno i serdecznie...
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:29   #3547
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

nie chce mi sie zyc. Niby wiem ze bedzie lepiej ale jednak nie mam ochoty zyc w tym swiecie jesli kazdy moj nastepny zwiazek ma byc taki jak ten a rozstanie ma spowodowac moje zalamanie nerowowe...Ja podziekuje...
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:37   #3548
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

35 minut od wyjścia z pracy. Jemu chyba naprawdę na mnie nie zależy. Cholera, to dołujące. Ciężko być silnym :/
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:37   #3549
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Domiiniisiia Pokaż wiadomość
I mi też. ; ((

Muszę powiedzieć, iż; napisał. A o czym? Czy zmieniłam moje hasło na Allegro. Mnie nie było, więc napisał tak;
`Eeeeejjj,
zmieniłaś hasło na Allegro
tak?
nie wiedziałem, że ci to przeszkadza
że sobie podbijam cene
ale ok
to soryy
pa`

Widać co Go interesuje, mógł napisać `mam nadzieje, że u ciebie wszystko dobrze`, ale nie. Ma mnie w dupie. Teraz tylko moje Allegro jest mu potrzebne.


BOZE CO ZA PACAN!! Co mu do Twojego Allegro?! No jakie kretyn!! I sie jeszcze dziwi, ze haslo masz zmienione. No brak mi slow. Az mi sie odechcialo zalic co moj wymyslil wczoraj :/ Bo to co Twoj odstawil to ..... powala na kolana.

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
dziuniaa, co jest?
Eh bo ten pacan wczoraj po calym dniu milczenia i malej awanturze z poprzedniego dnia sie odezwal tylko po to zeby zapytac co robie i poinformowac mnie ze z jakas dupa na piwo idzie I troche zabolalo .. Eh ale juz jest ok. Staram sie z tym walczyc.

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Pani...od dłuzszego czasu czytam wasze forum...nigdy wczesniej nie czulam takiej potrzeby ale postanowilam sie wkoncu zarejestrowac...Zawalil mi sie swiat...Rozstalam sie z facetem nie ja pierwsza i nie ostatnia ale nie moge sobie poradzic...Nie potrafie przestac o nim myslec, placze i wlasciwie nie umie sie nawet zając czyms innym. Wydaje mi sie ze juz nigdy nikogo sobie nie znajde...bo to byl ten jedyny. Ale najwyrazniej on tak nie mysli...Jak dałyscie rade wrocic do normalnosci?
Nie ma zlotego srodka jak wrocic do normalnosci, sadze ze potrzeba czasu. Bedzie trudno, bardzo trudno, beda momenty w ktorych bedziesz tylko plakac, ale tez takie, w ktorych bedziesz miala i sile i wiare i nadzieje ze bedzie dobrze. Pamietaj ze zawsze tutaj ktos jest i zawsze mozesz pisac

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
czuje się jakbym była " zawieszona w przestrzeni "...jakbym nie żyla....jabym świat zatrzymał sie w miejscu. Pare dni temu bylam pełna energii pozytywnie zakrecona panienka...A teraz czuje sie jak wrak czlowieka. Wiecie...zadzowonilam do niego 3 godziny temu...Wiecie co mi powiedzial " nie w****....mnie !". Po czasie kiedy prałam jego burdy,gotowałam smaczne obiadki i trzymalam za reke kiedy bylo zle. Tolerowalam milion zlych rzeczy...a za kazda kotnie musialam przepraszac...bo czulam sie winna...Dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe...??
o lol. Tez keidys dzwonilam, zeby przeprosic (zanim sie rozstalismy awantura 4 dni przed rozstaniem) to uslyszalam wypier i sie rozlaczyl jak zadzwonilam drugi raz to bylo spier a za 3 razem mnie wysluchal. Eh, faceci to .... nie potrafia docenic co maja, doceniaja dopiero jak straca :/
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:38   #3550
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Opowiem wam inna historie-mojej mamy. Zaszla w ciaze kiedy miala 18 lat, rzucila szkole i wyszla za mojego ojca. Meczyla sie 20 lat. Moj ojciec nigdy nie ruszyl nawet palcem zeby jej w czymkolwiek pomoc...wiecznie byla sama. Po 20 latach ja zdradzil-ale nie z jedna kobieta-z wieloma...Zlozyla pozew o rozwod. Poczatek byl straszny. Depresja, silne leki, ciagly szloch kiedy zasypialysmy. Minelo 3 lata. Jest szczesliwa-ma wspanialego faceta-do rany przylozyc...Kiedy dzisiaj rano zadzownila-odrazu wiedziala ze cos jest nie tak. Ona zna to uczucie, zna ten glos kobiety kiedy cos jest nie tak...Zycie jest niesprwiedliwe. Nawet nie wiemy jak bardzo.
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:47   #3551
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
Opowiem wam inna historie-mojej mamy. Zaszla w ciaze kiedy miala 18 lat, rzucila szkole i wyszla za mojego ojca. Meczyla sie 20 lat. Moj ojciec nigdy nie ruszyl nawet palcem zeby jej w czymkolwiek pomoc...wiecznie byla sama. Po 20 latach ja zdradzil-ale nie z jedna kobieta-z wieloma...Zlozyla pozew o rozwod. Poczatek byl straszny. Depresja, silne leki, ciagly szloch kiedy zasypialysmy. Minelo 3 lata. Jest szczesliwa-ma wspanialego faceta-do rany przylozyc...Kiedy dzisiaj rano zadzownila-odrazu wiedziala ze cos jest nie tak. Ona zna to uczucie, zna ten glos kobiety kiedy cos jest nie tak...Zycie jest niesprwiedliwe. Nawet nie wiemy jak bardzo.
Twojej mamie się ułozyło. Wielu kobietom udaje się doprowadzić siebie i swoje życie do porządku po takich akcjach. Czemu nam ma się nie udać.

Taco proszę przestań liczyć. Też tak kiedyś robiłam. I w końcu nie wytrzymywałam, chwytałam za telefon i dzwoniłam do niego albo pisałam i nigdy nie kończyło to się dobrze. Zostaw to, skup się na czymś. Pograj w durną grę, ale nie licz ile minut minęło odkąd wyszedł z pracy. Sama siebie krzywdzisz...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:48   #3552
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Popłakałam sie
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:50   #3553
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
Popłakałam sie
Nie. Nie można. Nie łam się, damy radę.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:54   #3554
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Oglądam telewizję. Chyba patrzenie na zegarek rzeczywiście nie ma sensu. Bo jakby chcial, toby już dawno do mnie napisał... A ja nie chwycę za telefon, nie. Już prędzej go wyłączę... Tak, wyłączony
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:57   #3555
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

przed chwila ktos zapukal do drzwi...pobiegłam...mysla lam ze to on...kurier z jakas paczka z allegro...boze,jestem glupia...
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:57   #3556
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10173429]Oglądam telewizję. Chyba patrzenie na zegarek rzeczywiście nie ma sensu. Bo jakby chcial, toby już dawno do mnie napisał... A ja nie chwycę za telefon, nie. Już prędzej go wyłączę... Tak, wyłączony [/QUOTE]
Brawo! Jeszcze wyrzuć go przez okno to wcale dobrze będzie.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:58   #3557
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
przed chwila ktos zapukal do drzwi...pobiegłam...mysla lam ze to on...kurier z jakas paczka z allegro...boze,jestem glupia...
Przestań myśleć o nim. Ja o swoim (?) nie myślę. Zaczynam mieć to gdzieś. MOJE ŻYCIE!
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:00   #3558
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
BOZE CO ZA PACAN!! Co mu do Twojego Allegro?! No jakie kretyn!! I sie jeszcze dziwi, ze haslo masz zmienione. No brak mi slow. Az mi sie odechcialo zalic co moj wymyslil wczoraj :/ Bo to co Twoj odstawil to ..... powala na kolana.



Eh bo ten pacan wczoraj po calym dniu milczenia i malej awanturze z poprzedniego dnia sie odezwal tylko po to zeby zapytac co robie i poinformowac mnie ze z jakas dupa na piwo idzie I troche zabolalo .. Eh ale juz jest ok. Staram sie z tym walczyc.
Hasła nie zmieniałam. Zna moje hasła, jeśli zacznie się coś dziać - zmienie. Ale myśle, że do tego nie jest zdolny, żeby coś z tym zrobić.
No i przed chwilą znowu napisał. Mam ochotę mu coś napisać.
Że jak chce to niech ta Anetka sobie założy i niech załatwie swoje sprawy z Jej konta. Ze mną przecież już NIC go nie łączy.
Ja już tracę powoli wszystkie siły. On mnie zabija. Zapewne to dziwnie brzmi. Ale On wie jak dojść do mnie, jak mnie zranić, gdzie będzie najbardziej bolało.
I ta jego obojętność.

A wiesz, mój jak mój.
Ale to co Twój odwalił. Pf. Wiesz, to jakby mój zapytał się mnie co kupić tej nowej.
Eh.
__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:01   #3559
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Przestań myśleć o nim. Ja o swoim (?) nie myślę. Zaczynam mieć to gdzieś. MOJE ŻYCIE!
Kurcze, bez przesady. Jeszcze nie takie problemy będziemy miały w życiu. Będa gorsze sytuacje. Miłość? Tak, dla nas jest. Ale może to nie teraz, może to nie ten człowiek. Dziewczyny czemu mamy sobie psuć przez tych ludzi życie? Nie chcą z nami być? To nie! Niech żałują. Widocznie zasługujemy na kogoś o niebo lepszego...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 15:01   #3560
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

nie ma co ufac bylym serio

A moj napisal do mnie, ze on dalej mysli, na temat tego powrotu
No litosci, jeszcze mu nie minelo?! I co za 3 dni napisze ze jednak juz nie mysli, a za tydzien, a nie jednak mysle. Szlag. I mowia, ze to kobiety sa niezdecydowane!! Trzymaj sie

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10170625]morpho - i dlatego musimy być silne. Kiedy go poznałam był nieśmiały i zakompleksiony. Dzięki mnie zrobił się pewny siebie. I to chyba aż za bardzo. Nie będę przy nim płakać. Znajdę sobie kogoś lepszego. Może on na mnie nie zasługiwał?[/quote]

Oo dokladnie, kiedy mojego poznalam byl i niesmialy i zakompleksiony i nie liczyl ze nam sie ulozy, bo kazdy jego zwiazek po 3 tyg sie rozpadal. A tu kuku 2 lata. I teraz mu sie odmienilo bo to jednak nie to. CO NIE TO?! MILOSC NIE TA?! BO MIAL WSZYSTKO, CO CHCIAL?! .....................

Cytat:
Napisane przez Domiiniisiia Pokaż wiadomość
Kochana, nie chcesz już do Niego wrócić?
Ten tekst `Bez Ciebie nie ma mnie` - sama dostałam, a jednak teraz żyje.
Wiesz, zastanów się spokojnie, przemyśl całą sprawę.
I nie wiem, powodzenia na spotkaniu?


Wyszukałam choinkę, taką malutką, mam ją u siebie w pokoju. Do tego znalazłam kolejne Jego zdjęcie. Nie wiem ile jeszcze ich będzie.
Ja już nie chcę.

.
Dlatego po ostatecznym rozstaniu wszystkie zdjecia schowalam w szafie, z komputeraz zgralam na plyte, plyte schowalam. Zostala tylko nieliczna bizuteria od niego ktora czasem nosze (poza obraczka ktora w napadzie szalu wyrzucilam ) Eh

Cytat:
Napisane przez morpho29 Pokaż wiadomość
1 min temu zadzowonil...rozmowa 1dno minutowa ! " Czesc! Co chcesz na swieta ? tylko szybko bo nie mam czasu" ...Kolejne łzy...Jest 13.13 a ja nadal w pizamie. Kur....ten swiat jest chory. Nie chce prezentow !!! chce zyc i byk kochana !
tez sie mnie pytal co na swieta chce. I to samo pomyslalam. Zyc i byc kochana.. ;(
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:03   #3561
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Bądź wolny od złudnych przeszkód i wyzwolony od lęku, który one rodzą, a osiągniesz najczystszą nirwanę...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:22
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:03   #3562
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Nie wyrzucę przez okno, bo żal. Ale to wyłączenie to już pewnien sukces. Może jeszcze go zaniosę na dół, jak mnie zakorci. Póki co jest ok. Jak był w pracy (8h) to ani razu nie napisałam. Nie napiszę. Jestem fajną dziewczyną, są faceci, którzy chcieliby ze mną być. Nie będę się starać dla tego, który nie jest pewny swoich uczuć.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:04   #3563
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10173550]Nie wyrzucę przez okno, bo żal. Ale to wyłączenie to już pewnien sukces. Może jeszcze go zaniosę na dół, jak mnie zakorci. Póki co jest ok. Jak był w pracy (8h) to ani razu nie napisałam. Nie napiszę. Jestem fajną dziewczyną, są faceci, którzy chcieliby ze mną być. Nie będę się starać dla tego, który nie jest pewny swoich uczuć.[/QUOTE]
Faceta przez okno wyrzuć, nie telefon.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:07   #3564
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Domiiniisiia Pokaż wiadomość
Hasła nie zmieniałam. Zna moje hasła, jeśli zacznie się coś dziać - zmienie. Ale myśle, że do tego nie jest zdolny, żeby coś z tym zrobić.
No i przed chwilą znowu napisał. Mam ochotę mu coś napisać.
Że jak chce to niech ta Anetka sobie założy i niech załatwie swoje sprawy z Jej konta. Ze mną przecież już NIC go nie łączy.
Ja już tracę powoli wszystkie siły. On mnie zabija. Zapewne to dziwnie brzmi. Ale On wie jak dojść do mnie, jak mnie zranić, gdzie będzie najbardziej bolało.
I ta jego obojętność.

A wiesz, mój jak mój.
Ale to co Twój odwalił. Pf. Wiesz, to jakby mój zapytał się mnie co kupić tej nowej.
Eh.
Ja wszystkie hasla pozmienialam, Bo on jest typem faceta, ktory uwielbia kontrolowac. I znajac zycie by siedzial na gg i na nk zeby czytac z kim pisze i co pisze... Anetka mowisz? Moj na piwie wlasnie z Anetka byl, zaczynam szczerze nienawidzic tego imienia.
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:09   #3565
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Jest za daleko (140 km). Jak go spotkam, to może wyrzucę. O ile będę miała siły. Bo lżejszy ode mnie to on nie jest.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:12   #3566
morpho29
Raczkowanie
 
Avatar morpho29
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: kanapa:)
Wiadomości: 77
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

niby to tylko milosc ( albo az ) a my sie tak przejmujemy...wiem ze nie takie historie przed nami...ludzie traca cale rodziny w katastrofach, nie maja co jesc albo sa smiertlenie chorzy badz przykluci do wozkow inwalidzkich...ale-kiedy czlowiek wierzacy w bajki o ksieciach i cudownych milosciach spotyka na swojej drodze frajera ktory to postanawia wykorzystac to dla zranionej osoby to najwiekszy dramat jaki jest sobie w stanie wyobrazic w danym momencie
morpho29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:13   #3567
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Ja wszystkie hasla pozmienialam, Bo on jest typem faceta, ktory uwielbia kontrolowac. I znajac zycie by siedzial na gg i na nk zeby czytac z kim pisze i co pisze... Anetka mowisz? Moj na piwie wlasnie z Anetka byl, zaczynam szczerze nienawidzic tego imienia.
Jak masz na imię?

Anetka, Anetka. Jego opis mi przypomnija Jej imię.
__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:15   #3568
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;10173619]Jest za daleko (140 km). Jak go spotkam, to może wyrzucę. O ile będę miała siły. Bo lżejszy ode mnie to on nie jest.[/QUOTE]
Oj w przenośnii mówię..
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:16   #3569
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Najgorsze jest to, że ja wierzyłam, że on jest tym jedynym. A teraz wszystko wskazuje na to, że nie jest. Marzę o tym, żeby starał się o mnie. Jednak wolał to wszystko przekreślić.
Mama przyszła z czekoladą. O tak, nie ma to jak coś dla osłody
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:17   #3570
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

soulone - przecież ja sobie żartuję. Nie wyrzucę go przez okno z sensie dosłownym...
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.