Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 09:30   #691
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

a ja nie wiem czemu, ale jakoś duma mnie rozpiera, że nasza poleczka tam gdzieś wzbudza jakiekolwiek emocje za oceanem
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:33   #692
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
współczuć takiemu komuś, może nie spotkał Amerykanów w swoim życiu jeszcze.. a swoje opinie opiera na filmiku z YT z sondą uliczną w USA.
ja także uważam, że nie można oceniać społeczności po jednostce, bo to bardzo niemiarodajne, a jeżeli chodzi o ten komentarz to dodał go użytkownik właśnie z USA, co mnie b.zdziwiło, dlatego utkwił mi w pamięci, może to jakiś obcokrajowiec tam mieszkający...
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:38   #693
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Przesadzasz moim zdaniem, jesli Cię drazni to daruj sobie jej filmiki i po kłopocie. Nikt się nie zmieni bo masz takie widzimisię. Każdy jest inny, ale wkurza już mnie podchodzenie typu " o świetna niesia, fajna, wesoła. O zła niesia, nie powinna okazywac emocji, tylko lepiej udawać że wszystko jest ok"
Nie zauważyłam żeby wyzywała się na widzach, podejrzewam że po stu negatywnych komentarzach starając się wszystkich zadowolić i zachować twarz też byś w końcu "pękła" . Nie oszukujmy się że niesia jest idealna, nie jest i nie musi a jak by chciała to mogłaby wybuchnąć mocniej. Jak idziesz do sklepu to też oczekujesz od personelu banana na ustach zawsze? ( np. chcą cię wywalić i weź się człowieku uśmiechaj ochoczo) - nie wiesz jak jest, jakie ludzie maja problemy, może YT to dla niesi odskocznia dzięki której jakoś się trzyma?
To jest moje zdanie i tego sie bede trzymac.
Wg mnie nie szanuje swoich widzow i tyle. Ja jej na szczescie namietnie nie ogladam juz, bo mnie po prostu denerwuje jej zachowanie, bardzo pretensjonalne.
Tak, jak wchodze do sklepu to oczekuje milej atmosfery, a nie focha na gębie, bo ktos ma jakies tam problemy. Sorry, ale mnie to nie obchodzi. Tak, jak pracujac w biurze nikogo nie obchodzi, ze masz zły dzien i nie masz ochoty sie odzywac lub rozmawiac z klientem. Problemy zostawia sie w domu, na tym polega profesjonalizm. A jesli sobie nie umiesz z nimi poradzic, to bierzesz urlop, tak od YT jak i od pracy, szkoly.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:39   #694
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Rany, wystarczy w telewizji popatrzeć, jaki to naród. Wszystko ich cieszy, zmartwień nie mają, szkolnictwo takie, że Polak wyjedzie i dwa lata w szkole się nudzi, nic nie potrafią sami w domu zrobić, ściągają specjalistów od wymiany żyrandola, ułożenie klepki na podłodze to wyczyn, a pomalowanie ściany to już w ogóle, w domu syf, w ogóle nie sprzątają. Z jednej strony zazdroszczę im beztroskiego życia, z drugiej strony się dziwię, dlaczego taki głupi kraj jest tak dobrze rozwinięty.

I mówię tu o programach np. "Dom nie do poznania", czy jakieś dokumenty o wychowywaniu dzieci, a nie super hiper produkcje na duży ekran, bo to śmiech na sali.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:46   #695
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jak idziesz do sklepu to też oczekujesz od personelu banana na ustach zawsze? ( np. chcą cię wywalić i weź się człowieku uśmiechaj ochoczo)

eh...skąd ja to znam ponad 2 lata pracy w handlu, teraz w obecnej pracy savoir vivre oraz dress code, niech się cieszy ten kto nie wie o czy mówię.

btw. banano opanowany do perfekcji

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Tak, jak pracujac w biurze nikogo nie obchodzi, ze masz zły dzien i nie masz ochoty sie odzywac lub rozmawiac z klientem. Problemy zostawia sie w domu, na tym polega profesjonalizm. A jesli sobie nie umiesz z nimi poradzic, to bierzesz urlop, tak od YT jak i od pracy, szkoly.
dokładnie
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:50   #696
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
To jest moje zdanie i tego sie bede trzymac.
Wg mnie nie szanuje swoich widzow i tyle. Ja jej na szczescie namietnie nie ogladam juz, bo mnie po prostu denerwuje jej zachowanie, bardzo pretensjonalne.
Tak, jak wchodze do sklepu to oczekuje milej atmosfery, a nie focha na gębie, bo ktos ma jakies tam problemy. Sorry, ale mnie to nie obchodzi. Tak, jak pracujac w biurze nikogo nie obchodzi, ze masz zły dzien i nie masz ochoty sie odzywac lub rozmawiac z klientem. Problemy zostawia sie w domu, na tym polega profesjonalizm. A jesli sobie nie umiesz z nimi poradzic, to bierzesz urlop, tak od YT jak i od pracy, szkoly.
Piszesz że niesia szczerzy się i udaje happy i co Cie obchodzi czyiś zły dzień. To w końcu dobrze że udaje czy nie?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 09:54   #697
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Jest roznica, gdy ktos sie szczerzy i usmiecha (nawet nieszczerze), niz ten, kto sie szczerzy, rży do kamery, a za 2 minuty rzuca tekstem, ze go cos denerwuje w swoich widzach i jak komus cos nie odpowiada, to niech nie oglada. Wolalabym, by powiedziala, ze ma zly dzien i tyle. A nie takie "robie filmiki dla widzow, kocham was" a za chwile "jak ci nie pasi, to spadaj".
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 09:57   #698
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Jest roznica, gdy ktos sie szczerzy i usmiecha (nawet nieszczerze), niz ten, kto sie szczerzy, rży do kamery, a za 2 minuty rzuca tekstem, ze go cos denerwuje w swoich widzach i jak komus cos nie odpowiada, to niech nie oglada. Wolalabym, by powiedziala, ze ma zly dzien i tyle. A nie takie "robie filmiki dla widzow, kocham was" a za chwile "jak ci nie pasi, to spadaj".
tzw foch, o to Ci chodzi??
no ja też uważam, że fochy to nieesia niech sobie stroi swojemu facetowi, a na YT lepiej, żeby zachowała profesjonalizmu
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:03   #699
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

No dobra, zmieniając temat, obejrzałam filmik Inezmj w poszukiwaniu - czego? -jakiś fajnych ciążowych inspiracji ale nie znalazłam, za to zauważyłam jedno - mnóstwo YT owiczek ma labradory tudzież koty włażące w ekran co chwila. Na 10 minut filmiku 3 minuty odganiania zwierzaka
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:08   #700
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Tak, chodzi o foch.

Bo Yt kochaja zwierzaki hehe Jakbym ja krecila filmiki, to moj pies na pewno by siedzial ze mna, bo nie odstepuje mnie na krok ;-)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:08   #701
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
No dobra, zmieniając temat, obejrzałam filmik Inezmj w poszukiwaniu - czego? -jakiś fajnych ciążowych inspiracji ale nie znalazłam, za to zauważyłam jedno - mnóstwo YT owiczek ma labradory tudzież koty włażące w ekran co chwila. Na 10 minut filmiku 3 minuty odganiania zwierzaka

m.in. te zwierzaki strasznie umilają mi oglądanie YT, uwielbiam futrzaki )
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa

Edytowane przez TruskaweczQaa
Czas edycji: 2010-09-15 o 10:11
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 10:12   #702
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Może pomyślę nad swoim kanałem - posadzę swoją świnkę na klawiaturze i będziemy YTbować A powaznie to mogłoby być zabawne zobaczyć jakąś YTowiczkę z innym zwierzakiem niż pies/kot ( koty ma chyba mnóstwo dziewczyn)
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:14   #703
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Może pomyślę nad swoim kanałem - posadzę swoją świnkę na klawiaturze i będziemy YTbować A powaznie to mogłoby być zabawne zobaczyć jakąś YTowiczkę z innym zwierzakiem niż pies/kot ( koty ma chyba mnóstwo dziewczyn)
koniecznie chętnie zobaczę Twoją świnkę )
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:42   #704
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

denerwuje mnie kiedy ktoś papla bez ładu i składu, ale jak zobacze psa albo kota- to nie potrafię się skupić na niczym innym


btw oprócz filmików urodowych subskrybuję te o psach więc może stąd takie rozczulenie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

wracając do tematu asiek- ogladam jej filmiki. Uważam, ze jest bardzo naturalna, bez "ą" i "ę" , miło jej posłuchać.
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:43   #705
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Agabil, a te Ardell mozna kupic w jakims sklepie? Rzesy z inglota sa fajne, ale takie wybajerowane, a ja potrzebuje jakies zwykle.
Joanna, a czy te rzesy mozna kupic w sklepie stacjonarnym? Nie mam czasu na zamawianie z neta.
masz u siebie jakies sklepy z art. fryzjerskimi ( profesjonalnymi) czy hurtownie z art. do paznokci itp? One są często w takich sklepach właśnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:04   #706
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Agabil, dzieki, przejade sie dzisiaj, mam ich sporo w miescie. W sensie hurtowni fryzjerskich, bo z art. do paznokci to na pewno sa, ale nie wiem gdzie...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:27   #707
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

tak trochę nie w temacie, ale nie mogę ze śmiechu....

...przed chwila zadzwonił pan. XY , przedstawiam się jak to kultura wymaga - a on...myślałem, że to automatyczna sekretarka i to jest nagrane na taśmę, pawie wybuchnęłam ze śmiechu....

hmm, tylko tak się teraz zastanawiam, czy mówię tak profesjonalnie bez zająknięcia, czy może tak sztywno jak maszyna(?!).......a z drugiej strony czy to tak naprawdę ma znaczenie?, widzę, że mam za dużo wolnego czasu bo roztrząsam pierdoły hehe
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:31   #708
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

kurcze sprawdzilam w necie i zadna z hurtowni nie ma rzęs (fryzjerska) a na taka z art. do paznokci nie trafilam.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 14:24   #709
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

a jakie miasto? U mnie w Łodzi kupowałam takie rzęsy w sklepie ( nie hurtowni nawet) z art. fryzjerskimi właśnie.

Sporo też takich rzęs dość naturalnych w zwykłych drogeriach. Golden Rose też ma (kupowałam ostatnio kępki i bardzo fajne).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:26
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 15:36   #710
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Rany, wystarczy w telewizji popatrzeć, jaki to naród. Wszystko ich cieszy, zmartwień nie mają, szkolnictwo takie, że Polak wyjedzie i dwa lata w szkole się nudzi, nic nie potrafią sami w domu zrobić, ściągają specjalistów od wymiany żyrandola, ułożenie klepki na podłodze to wyczyn, a pomalowanie ściany to już w ogóle, w domu syf, w ogóle nie sprzątają. Z jednej strony zazdroszczę im beztroskiego życia, z drugiej strony się dziwię, dlaczego taki głupi kraj jest tak dobrze rozwinięty.

I mówię tu o programach np. "Dom nie do poznania", czy jakieś dokumenty o wychowywaniu dzieci, a nie super hiper produkcje na duży ekran, bo to śmiech na sali.
...bo dobre przyciąga dobre To jest udowodnione... co przyjdzie Polakom z tego, że ciągle się nad sobą użalają? Nad polityką itp? Każdy tu jest taki zaradny, potrafi zmienić żyrandol, umalować mieszkanie itp ale co z tego? Większość osób mieszka tak samo w syfie zbierając całe życie, naprawde całe życie na dom... Odkłądając, oszczędzając... ciągle wegetując. To jest dla mnie okropne, nie cierpie tego kraju pod tym względem i wstydze się, że jestem Polką niestety. Ameryka może rzeczywiście troszkę żyje z dnia na dzień ale weźmy np Anglię. Tam jest większość osób uśmiechniętych, cieszą się, że żyją. Kiedy zapytasz ich co słychać powiedzą ze wszystko ok, bo dostali kredyt na dom i mają go za co spłacać tak, że jeszcze wystarczy na rozrywkę. Tutaj choć ludzie mają kase to wiecznie im źle... Ehh jak tak dalej będzie w naszym kraju to nie widzę tego kolorowo... Nie wiem kto tym wszystkim zarządza ale na pewno nie ktoś mądry patrząc na nasze przepisy czy szkolnictwo choćby
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:43   #711
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
...bo dobre przyciąga dobre To jest udowodnione... co przyjdzie Polakom z tego, że ciągle się nad sobą użalają? Nad polityką itp? Każdy tu jest taki zaradny, potrafi zmienić żyrandol, umalować mieszkanie itp ale co z tego? Większość osób mieszka tak samo w syfie zbierając całe życie, naprawde całe życie na dom... Odkłądając, oszczędzając... ciągle wegetując. To jest dla mnie okropne, nie cierpie tego kraju pod tym względem i wstydze się, że jestem Polką niestety. Ameryka może rzeczywiście troszkę żyje z dnia na dzień ale weźmy np Anglię. Tam jest większość osób uśmiechniętych, cieszą się, że żyją. Kiedy zapytasz ich co słychać powiedzą ze wszystko ok, bo dostali kredyt na dom i mają go za co spłacać tak, że jeszcze wystarczy na rozrywkę. Tutaj choć ludzie mają kase to wiecznie im źle... Ehh jak tak dalej będzie w naszym kraju to nie widzę tego kolorowo... Nie wiem kto tym wszystkim zarządza ale na pewno nie ktoś mądry patrząc na nasze przepisy czy szkolnictwo choćby
Masz 100% racji
mentalnośc Polaka jest tragiczna
Polacy to bardzo negatywny naród, niby wszystko potrafią, a taka kupa dookoła
anglia, ameryka tam sa "tempaki", ale przynajmniej każdy ma pracę, w większości, jeden wkręci Ci żarówke inni Ci popakuje rzeczy do przeprowadzki, każdy ma prace ma dochód ma kase na życie i rozrywki, wszystko samo się nakręca, a w Polsce??? jedno wielkie sknerstwo, inni zowią je "zaradność"
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:45   #712
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Agabil, Kraków.
Mam kępki z różnych firm i powiem wam, ze nie widze roznicy miedzy tymi z inglota, a tymi z intervion - wazny jest dobry klej. Kupilam przed chwila jakies no name, zobaczymy, czy beda ok. Jutro jeszcze poszukam w hurt. fryzjerskich, moze sie uda, dziekuje
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:51   #713
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Masz 100% racji
mentalnośc Polaka jest tragiczna
Polacy to bardzo negatywny naród, niby wszystko potrafią, a taka kupa dookoła
anglia, ameryka tam sa "tempaki", ale przynajmniej każdy ma pracę, w większości, jeden wkręci Ci żarówke inni Ci popakuje rzeczy do przeprowadzki, każdy ma prace ma dochód ma kase na życie i rozrywki, wszystko samo się nakręca, a w Polsce??? jedno wielkie sknerstwo, inni zowią je "zaradność"
Haha no dokładnie i wiesz co? Niektórzy wierzą zbyt siłę studiów... bo bez nich pracy nie ma - to także myśl przewodnia Polaków. Przecież to jest takie śmieszne... Potem kończą szkołę z papierkiem w ręku i zonk, bo lądują w Anglii i robią to co tamci, którzy nie kończyli szkoły W innych krajach mało kto ma studia, a mają extra prace czy własne firmy a dobrze liczyć nie potrafią czy pisać! Tak naprawdę nie liczy się papierek ale to co ma się w głowie (oczywiście, że nie z każdym tak jest ale w większości). Niestety Polacy wierzą tylko w pieniądz, studia, stała prace oraz skarpetę na oszczędności. Do póki się tego nie wyzbędą mentalność się nie zmieni.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:55   #714
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Haha no dokładnie i wiesz co? Niektórzy wierzą zbyt siłę studiów... bo bez nich pracy nie ma - to także myśl przewodnia Polaków. Przecież to jest takie śmieszne... Potem kończą szkołę z papierkiem w ręku i zonk, bo lądują w Anglii i robią to co tamci, którzy nie kończyli szkoły W innych krajach mało kto ma studia, a mają extra prace czy własne firmy a dobrze liczyć nie potrafią czy pisać! Tak naprawdę nie liczy się papierek ale to co ma się w głowie (oczywiście, że nie z każdym tak jest ale w większości). Niestety Polacy wierzą tylko w pieniądz, studia, stała prace oraz skarpetę na oszczędności. Do póki się tego nie wyzbędą mentalność się nie zmieni.
tak jest i żebyś wiedziała, ja w tej chwili kończe studia i tak mam taki sam start jak wszyscy inni
jestem tej daty, gdzie w szkole średniej tłukli nam do głów, że "studia studia studia, bo bez nich ani rusz", może i tak, ale zależy jakie studia to raz, a dwa dziś liczy się "pomysł" i "odwaga" w zakładaniu własnych interesów, to jest samonapędzająca się maszyna, ale Polacy powoli dojrzewają do tego, widać, że coś rusza, ale powolutku powolutku
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:04   #715
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
tak jest i żebyś wiedziała, ja w tej chwili kończe studia i tak mam taki sam start jak wszyscy inni
jestem tej daty, gdzie w szkole średniej tłukli nam do głów, że "studia studia studia, bo bez nich ani rusz", może i tak, ale zależy jakie studia to raz, a dwa dziś liczy się "pomysł" i "odwaga" w zakładaniu własnych interesów, to jest samonapędzająca się maszyna, ale Polacy powoli dojrzewają do tego, widać, że coś rusza, ale powolutku powolutku
Zresztą my Polacy zawsze wolimy się śmiać z kogoś niż mu przyznać racje tak jak z tymi Amerykanami. Mnie się podoba ich podejście.
Tak po za tym to przecież te programy amerykańskie typy Jerry Springer to są reżyserowane w połowie, od nich nauczyliśmy się przyciagać uwagę widzów:P nawet jedna laska na YT (Amerykanka) napisała jakiemuś polakowi który ja zwyzwał od idiotki, że my jesteśmy naiwni i głupi , bo wierzymy w takie programy reality:P
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:09   #716
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II


Poznałam osobiście Amerykanów i to wielu.
I niestety wszystko jest cool, fine, great.
Cytat:
każdy ma prace ma dochód ma kase na życie i rozrywki, wszystko samo się nakręca, a w Polsce???
Rozumiem że brak pracy to wina narodu?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Jamajkaa101 w normalnych krajach studia otwierają drogę.
A jaka jest sytuacja na polskim rynku pracy chyba wiemy i nawet się nie oszukujmy...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
To jest dla mnie okropne, nie cierpie tego kraju pod tym względem i wstydze się, że jestem Polką niestety.

Ale my biedne polaczki cie tu wcale nie trzymamy
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:15   #717
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Agabil, Kraków.
Mam kępki z różnych firm i powiem wam, ze nie widze roznicy miedzy tymi z inglota, a tymi z intervion - wazny jest dobry klej. Kupilam przed chwila jakies no name, zobaczymy, czy beda ok. Jutro jeszcze poszukam w hurt. fryzjerskich, moze sie uda, dziekuje
to w Krakowie powinny być. A masz sklepik Golden Rose? Mają niezłe rzęsy.
Sama kupuję mega tanią chińszczyznę na e-bay ostatnio z koleżanką zamówiłyśmy 4x po 10 par. Taki zestaw 10 par ok 6-7zł a wysyłka darmo. I nie są takie tragiczne.

nie chciałabym mieszkać w Stanach ani być Amerykanką lubię nasz kraj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:18   #718
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość

Poznałam osobiście Amerykanów i to wielu.
I niestety wszystko jest cool, fine, great.

Rozumiem że brak pracy to wina narodu?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Jamajkaa101 w normalnych krajach studia otwierają drogę.
A jaka jest sytuacja na polskim rynku pracy chyba wiemy i nawet się nie oszukujmy...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------


Ale my biedne polaczki cie tu wcale nie trzymamy
[/COLOR]
Naród tworzą ludzie, polityka itp więc tak myślę, że brak pracy w dużej mierze jest przez ludzi w Polsce.
Jakie są wg Ciebie normalne kraje?
Ja też tu się nie trzymam i tylko patrzę jak wyjechać i założyć firme za granicą, bo nawet to się nie opłaca... przez przepisy
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:18   #719
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Chciałabym się urodzić w kraju w którym miałabym lepsze perspektywy. W którym po studiach zarabiałabym tyle że stać by mnie było na godne wychowywanie dziecka. Bo aktualnie ledwo utrzymuję kota. Bo im dalej na wschód tym gorsze możliwości.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:19   #720
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Jeśli chodzi o pracę to właśnie mentalnośc która pokutuje u nas jeszcze z PRlu...
dziadki trzymają się krzeseł, "złodzei złodzeja kryje"

ja nie ejstem ani proamerykanska ani proangielska
kocham Polskę i żyję tu, ale przykro mi jak sama sobie firmy nie założe, to praca będzie licha po moich humanistycznych studiach
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.