Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 14:44   #91
southern comfort
Zadomowienie
 
Avatar southern comfort
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 099
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

dziewczyny, mam pytanie - czy w tym wątku można sprzedawać staniki, czy nie?
southern comfort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:08   #92
Erishkigal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 367
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Kotku, nosisz 70 przy 66 pod biustem? Wiem, że rzadko można spotkać 60 w obwodzie, ale taki powinnaś nosić i widzę, że masz spory biust - przy obwodzie 65 powinnaś nosić F, albo jeśli znajdziesz 60 to FF/G

Także 60FF/G (poprzymierzaj) lub 65 F

Nie psuj biustu w staniku 70 C/D, błagam!
Oj nie, duży zdecydowanie nie jest wymiarowo wydaje się spory, ale tak naprawdę mam szerokie plecy, a biustu wcale nie jest tak dużo. I w tej sytuacji też szukać F/FF tak jak mi sugerują kalkulatory?

Dziękuję bardzo za Waszą pomoc
I jeszcze jedno pytanie: czy można własnoręcznie zmniejszać obwód biustonosza? Ostatnio zmniejszyłam sobie jeden w obwodzie z 70 do niecałych 60, ale mam wrażenie, że przez to miseczki zrobiły się jeszcze płytsze..
Erishkigal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:59   #93
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Erishkigal Pokaż wiadomość
Oj nie, duży zdecydowanie nie jest wymiarowo wydaje się spory, ale tak naprawdę mam szerokie plecy, a biustu wcale nie jest tak dużo. I w tej sytuacji też szukać F/FF tak jak mi sugerują kalkulatory?

Dziękuję bardzo za Waszą pomoc
I jeszcze jedno pytanie: czy można własnoręcznie zmniejszać obwód biustonosza? Ostatnio zmniejszyłam sobie jeden w obwodzie z 70 do niecałych 60, ale mam wrażenie, że przez to miseczki zrobiły się jeszcze płytsze..
Można zmniejszać, ale im większa różnica rozmiaru, tym większe będzie zniekształcenie - czasem to może być plusem, na ogół nie.

Przykład: Potrzebuję stanika 32F, ale mam okazję tanio kupić 34E. Kupuję więc i zmniejszam obwód o ok. 5 cm. Efekt zwykle powinien być ok. Jeśli to byłby 36DD, to nadal objętość miseczek będzie taka sama, ale tu już może być duża różnica w szerokości i rozstawie fiszbin, głębokości miski itp. Jak sama zauważyłaś, naciągniecie obwodu sprawia, że miski się trochę spłycają. U osób z nietypową budową albo przy dużej niekompatybilności ze stanikiem takie coś może nawet sprawić, że stanik będzie lepiej leżał. Ale jeśli mamy do czynienia z fasonem, który we właściwym rozmiarze jest dobry, to inny rozmiar raczej będzie gorszy, nawet po zmniejszeniu obwodu.

Można spokojnie zmniejszać obwody w starych stanikach, które się mocno rozciągnęły, a które chcemy jeszcze ponosić.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 11:55   #94
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Tylko zwężając obwód powinnaś pamiętać o przeszyciu ramiączek z tyłu by leżały dobrze.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 15:39   #95
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny może mi coś poradzicie? Byłam dziś u brafitterki. Nie mierzyła mnie. Tylko na oko stwierdziła, że mam jakieś 65-70 pod biustem i przyniosła mi przykładowe biustonosze. Z tego wyszło, że mam 70I. W 65 też weszłam, ale już ciasnawo było mi się zapinać na pierwszą haftkę i nie do końca komfortowo się czułam. Pani poleciła mi staniki z Dali. Mówi, że do mojego rozmiaru i figury najlepiej będą się sprawdzać te biustonosze. Dała mi jeden z firmy alles bodajże 65 J, też był całkiem ok. Żadnej innej firmy nie mierzyłam, bo powiedziała, że będzie mi się spiczasty biust robił. Powiedziała także, że najlepiej, żebym nosiła półusztywniane, bo w usztywnianych będę miała jeszcze większy biust.
Mierzyłam dokładnie ten i wyglądał super
http://allegro.pl/dalia-biustonosz-l...754189063.html
Jednak cena mnie trochę przeraziła. W sklepie kosztował 170 zł. Więc mam do Was pytanie. Kupić ten biustonosz, czy popatrzeć na inne trochę tańsze firmy? A może możecie mi coś polecić? Może wiecie czy Dalia ma podobną rozmiarówkę do jakiejś innej firmy?
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:53   #96
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mi coś poradzicie? Byłam dziś u brafitterki. Nie mierzyła mnie. Tylko na oko stwierdziła, że mam jakieś 65-70 pod biustem i przyniosła mi przykładowe biustonosze. Z tego wyszło, że mam 70I. W 65 też weszłam, ale już ciasnawo było mi się zapinać na pierwszą haftkę i nie do końca komfortowo się czułam. Pani poleciła mi staniki z Dali. Mówi, że do mojego rozmiaru i figury najlepiej będą się sprawdzać te biustonosze. Dała mi jeden z firmy alles bodajże 65 J, też był całkiem ok. Żadnej innej firmy nie mierzyłam, bo powiedziała, że będzie mi się spiczasty biust robił. Powiedziała także, że najlepiej, żebym nosiła półusztywniane, bo w usztywnianych będę miała jeszcze większy biust.
Mierzyłam dokładnie ten i wyglądał super
http://allegro.pl/dalia-biustonosz-l...754189063.html
Jednak cena mnie trochę przeraziła. W sklepie kosztował 170 zł. Więc mam do Was pytanie. Kupić ten biustonosz, czy popatrzeć na inne trochę tańsze firmy? A może możecie mi coś polecić? Może wiecie czy Dalia ma podobną rozmiarówkę do jakiejś innej firmy?
A czy mierzyłaś ten model pod bluzką? I jak się w nim czułaś?
Co do mierzenia... teoria głosi, że profesjonalniej jest zmierzyć klientkę. Np. Maheda mówiła, że nigdy nie mierzy i na oko dobiera i trafia, ale to raczej doświadczenie.
Co do brafitterki, mogła się wypowiadać na podstawie asortymentu swojego sklepu. Usztywniany zbierze biust i go uniesie, może go optycznie powiększyć. Może miękki model?
Co do rozmiarówki... każda firma ma swoją i nie zawsze wychodzi z przeliczenia ten sam rozmiar. Dalia ma polską/kontynentalną rozmiarówkę.
Cena stacjonarna ujdzie. Jeśli masz wątpliwości to poszukaj innego sklepu, tańsze modele znajdziesz w Avie, Comeximie (kilku innych firmach też).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 17:08   #97
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
A czy mierzyłaś ten model pod bluzką? I jak się w nim czułaś?
Co do mierzenia... teoria głosi, że profesjonalniej jest zmierzyć klientkę. Np. Maheda mówiła, że nigdy nie mierzy i na oko dobiera i trafia, ale to raczej doświadczenie.
Co do brafitterki, mogła się wypowiadać na podstawie asortymentu swojego sklepu. Usztywniany zbierze biust i go uniesie, może go optycznie powiększyć. Może miękki model?
Co do rozmiarówki... każda firma ma swoją i nie zawsze wychodzi z przeliczenia ten sam rozmiar. Dalia ma polską/kontynentalną rozmiarówkę.
Cena stacjonarna ujdzie. Jeśli masz wątpliwości to poszukaj innego sklepu, tańsze modele znajdziesz w Avie, Comeximie (kilku innych firmach też).
Mierzyłam pod bluzką. Podobał mi się. W ogóle nie czułam, że jest "miękki". Mierzyłam się sama. Pod biustem mam 79 cm, a w biuście 100 cm. Jutro się przejdę do kontri. Tylko, że tam panie niezbyt umiejętnie dobierają rozmiar z tego, co wiem, ale sama poprzymierzam. Właśnie oni mają dużo biustonoszy z Ava, różnica w cenie ogromna. Poszukam i popatrzę.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 17:14   #98
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Widziałam OnlyHer na grouponie, ale nie wiem jak to rozegrałabyś, bo tyczy się salonu we Wrocławiu.


No właśnie Do Wrocławia to 9h jazdy jak dla mnie
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:06   #99
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Również poszukuje biustonosza najrzęsiściej kupuje miękki z intimssimi, ale już trochę znudziły co możecie mi polecić. Mieszkam w Krakowie i tutaj chciałbym coś znaleźć dla siebie i żeby cena była przystępna. Proszę pomóżcie....
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:23   #100
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Widziałam OnlyHer na grouponie, ale nie wiem jak to rozegrałabyś, bo tyczy się salonu we Wrocławiu.
jaka szkoda, że przegapiłam.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:31   #101
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Mierzyłam pod bluzką. Podobał mi się. W ogóle nie czułam, że jest "miękki". Mierzyłam się sama. Pod biustem mam 79 cm, a w biuście 100 cm. Jutro się przejdę do kontri. Tylko, że tam panie niezbyt umiejętnie dobierają rozmiar z tego, co wiem, ale sama poprzymierzam. Właśnie oni mają dużo biustonoszy z Ava, różnica w cenie ogromna. Poszukam i popatrzę.
Możesz spróbować od rozmiaru, który masz w Dalii, takowy wypada też z tabelki. Jeśli wiesz jak ma leżeć dobry to sama powinnaś sobie poradzić ze dobraniem

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
Również poszukuje biustonosza najrzęsiściej kupuje miękki z intimssimi, ale już trochę znudziły co możecie mi polecić. Mieszkam w Krakowie i tutaj chciałbym coś znaleźć dla siebie i żeby cena była przystępna. Proszę pomóżcie....
W Krakowie to Only Her. Poszukaj na Stanikowej Mapie innych sklepów.

Edytowane przez Elessar
Czas edycji: 2013-12-04 o 10:34
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 19:29   #102
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ależ zazdroszczę stacjonarnego Kontri, ehh...

Z przystępniejszych cenowo miejsc w Krakowie jest mały sklepik przy Długiej 33. Polskie marki, całkiem szeroki wybór rozmiarów - ale trzeba bardzo dokładnie wiedzieć, czego się chce, jeśli ktoś jeszcze nie jest pewien swojego rozmiaru i takie tam, to nie jest dobry sklep na początek (na początek polecam Brafitterię, ale tam są głównie brytyjczyki i droższe polskie firmy jak Ewa Michalak czy Comexim).
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 20:14   #103
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Bylam dziś pierwszy raz na dopasowaniu biustonosza i spodobało mi się . Mój rozmiar to 70D, choć jeden ze staników mam 75e i leży idealnie! Zakupy robiłam w salonie Dopasowana na Waszyngtona. Już czaje sie na kolejne zakupy. Zamawiała może któraś z Was x ich sklepu internetowego?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:10   #104
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hah, dziewczyny,zmierzyłam się jeszcze raz, i mam inne wymiary niż myślałam:

pod biustem 72 cm ( a ja noszę obwód 70, tak myślałam, że coś luźno)
w biuście (luźno)84 (ale ja dodaję ze 2 cm - bo przed okresem mi się zbiera woda w biuście)

No i w co mam strzelać,? to, że 65, to teraz wiem ale miseczka? D, DD, E? może pod F?
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 11:51   #105
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Hah, dziewczyny,zmierzyłam się jeszcze raz, i mam inne wymiary niż myślałam:

pod biustem 72 cm ( a ja noszę obwód 70, tak myślałam, że coś luźno)
w biuście (luźno)84 (ale ja dodaję ze 2 cm - bo przed okresem mi się zbiera woda w biuście)

No i w co mam strzelać,? to, że 65, to teraz wiem ale miseczka? D, DD, E? może pod F?
Kalkulator powie Ci DD/E brytyjskie E/F polskie. Będziesz musiała porównać firmy, modele i kroje.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 13:26   #106
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dzięki
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:05   #107
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

OK, pomierzę się i ja na dniach, nie robiłam tego nigdy - planowałam się przejść do brafitterki we Wrocławiu ale jakoś nie wyszło Dzisiaj mnie natchnęło, rozgryzę linki i spróbuję dojść do tego co ja tutaj właściwie mam
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 20:10   #108
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mierzyłam ostatnio biustonosze z avy i tam też wyszedł mi rozmiar 70I, więc chyba jest dobrze dobrany. No i ostatecznie kupiłam z Dalii ten biustonosz, tzn. Tż mi kupił pod choinkę
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 11:48   #109
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Kupiłam parę dni temu swojego pierwszego Effuniaka (S Porcelankę) w dobrze dobranym rozmiarze - 65F. Kształt świetny, wygląd jeszcze lepszy, tylko z wygodą średnio. Mianowicie fiszbina masakruje mi jedno lewe żebro i mostek. O ile mogę obwód ustawić pod małym kątem, by nie gniotło akurat tego żebra (przypuszczam, że mam krzywą klatkę piersiową, ale nikt nie jest idealny ), tak z mostkiem niewiele wymyśliłam. Na razie podkładam sobie złożoną chusteczkę, ale nie pomaga zbytnio. Co można z tym zrobić? Jakoś odgiąć?
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 17:39   #110
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Potrzebuję dobrze powiększającego stanika do sukienki na studniówkę ^
Zastanawiam się nad zamówieniem biustonosza Jolidon z serii max up.
Możecie coś o nich powiedzieć ?

http://sklep.jolidon.pl/maxup-c-1_57.html
__________________



Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 13:11   #111
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wera014 Pokaż wiadomość
Potrzebuję dobrze powiększającego stanika do sukienki na studniówkę ^
Zastanawiam się nad zamówieniem biustonosza Jolidon z serii max up.
Możecie coś o nich powiedzieć ?

http://sklep.jolidon.pl/maxup-c-1_57.html
Wyglądają bardzo słabo...

"Biustonosz maksymalnie powiększający biust.
Specjalnie wyprofilowana miseczki bardzo blisko połączone,
dają spektakularny efekt.
Miseczki w tym biustonoszu dopasowują się do biustu,
tak więc przy wyborze rozmiaru należy sugerować się tylko obwodem.
Wykonany jest z gładkiej mikrofibry."

^I tylko w miseczkach B!


Bardzo nieprofesjonalne, tandetne podejście p.t. "Weź jakiekolwiek cyce i wtłocz do tego stanika" I to za 119 zł, dla takiego efektu to można kupić cokolwiek na bazarku albo w przypadkowym sklepie z bielizną, będą mieli pewnie więcej rozmiarów i wyjdzie dużo taniej.


BTW dekolt modelki na zdjęciu jest ewidentnie dorysowany na fotoszopie, niezbyt umiejętnie!


Podsumowując, nie polecam kupowania tam czegokolwiek - jeśli chcesz zwykłego push-upa to kup sobie jakikolwiek znajdziesz, tanio, i przymierz go na żywo, najlepiej z sukienką, którą planujesz założyć. Jeśli chcesz porządny stanik to zmierz się i zainwestuj w coś dobrej firmy. Brafitterskie marki robią również staniki podkreślające biust i wypychające go do góry, ale nigdy nie tak masakrujące piersi jak zwykłe puszapy. Część marek robi biustonosze, w których w mniejszych rozmiarach jest dodane trochę wypchania, bo klientki tego poszukują (np. Gossard). Część staników tego nie ma, bo dobry biustonosz i mały biust ładnie podkreśla.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 18:14   #112
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Miał ktoś styczność ze stanikami Nipplex?
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:46   #113
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Chcę się dziś pochwalić

Znalazłam mój wymarzony Panache Sport Red w super cenie!
Na angielskim ebay był za 22 funty plus przesyłka.

Już niedługo będzie mój
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 19:33   #114
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wera014 Pokaż wiadomość
Potrzebuję dobrze powiększającego stanika do sukienki na studniówkę ^
Zastanawiam się nad zamówieniem biustonosza Jolidon z serii max up.
Możecie coś o nich powiedzieć ?

http://sklep.jolidon.pl/maxup-c-1_57.html
To już lepiej Gosard Super Ego Boost
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:31   #115
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4414972 5]To już lepiej Gosard Super Ego Boost[/QUOTE]
Też dobry pomysł. Biustonosza nie mierzyłam, ale właśnie kupiłam kostium kąpielowy Gossarda o tej samej konstrukcji (straplessa). Ale robi dekoltaż! Wprawdzie nie spodziewałam się wkładek w miseczce E, ale co tam, od przybytku głowa nie boli. A trzyma na mur-beton.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:25   #116
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Też dobry pomysł. Biustonosza nie mierzyłam, ale właśnie kupiłam kostium kąpielowy Gossarda o tej samej konstrukcji (straplessa). Ale robi dekoltaż! Wprawdzie nie spodziewałam się wkładek w miseczce E, ale co tam, od przybytku głowa nie boli. A trzyma na mur-beton.
Albo Agio.
Wrzuciłaś zdjęcia na Balkonetkę? Wrażenie robi
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:36   #117
olama100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 116
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witam
Z góry przepraszam za trochę naiwne pytanie, ale chodzi to za mną już jakiś czas, a teraz zbliża się gwiazdka więc mogę sobie zrobić prezent od męża. Mam rozmiar 65-E lub 70-D w zależności od producenta i zastanawiam się nad zakupem Comfort Bra reklamowanego w TV. Co byście mi poradziły? Czy te biustonosze rzeczywiście tak modelują i podnoszą piersi? Czy lepiej zainwestować w coś innego? A jeżeli tak to w co. Ja zawsze mam problemy z doborem biustonosza.
Bardzo dziękuję za radę
olama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:49   #118
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez olama100 Pokaż wiadomość
Witam
Z góry przepraszam za trochę naiwne pytanie, ale chodzi to za mną już jakiś czas, a teraz zbliża się gwiazdka więc mogę sobie zrobić prezent od męża. Mam rozmiar 65-E lub 70-D w zależności od producenta i zastanawiam się nad zakupem Comfort Bra reklamowanego w TV. Co byście mi poradziły? Czy te biustonosze rzeczywiście tak modelują i podnoszą piersi? Czy lepiej zainwestować w coś innego? A jeżeli tak to w co. Ja zawsze mam problemy z doborem biustonosza.
Bardzo dziękuję za radę
moim zdaniem to bubel.
Jak biustonosz może mieć rozmiary s, m, l, xl. Lepiej kupić porządny stanik w sklepie w braffitingiem.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 10:08   #119
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez olama100 Pokaż wiadomość
Witam
Z góry przepraszam za trochę naiwne pytanie, ale chodzi to za mną już jakiś czas, a teraz zbliża się gwiazdka więc mogę sobie zrobić prezent od męża. Mam rozmiar 65-E lub 70-D w zależności od producenta i zastanawiam się nad zakupem Comfort Bra reklamowanego w TV. Co byście mi poradziły? Czy te biustonosze rzeczywiście tak modelują i podnoszą piersi? Czy lepiej zainwestować w coś innego? A jeżeli tak to w co. Ja zawsze mam problemy z doborem biustonosza.
Bardzo dziękuję za radę
Jeśli chcesz biustonosz do chodzenia po domu czy do spania to śmiało kupuj, na mniejszym i jędrnym biuście będzie to "cudo" jeszcze wyglądało, na pozostałych nie bardzo.
Sklepów oferujących brafitting jest coraz więcej, poszukaj na Stanikowej Mapie czy nie ma czegoś w Twojej okolicy.
Ale jeśli masz problem z doborem biustonosza to może znaczyć, że ten co nosisz wcale dobrany nie jest.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 12:36   #120
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez olama100 Pokaż wiadomość
Witam
Z góry przepraszam za trochę naiwne pytanie, ale chodzi to za mną już jakiś czas, a teraz zbliża się gwiazdka więc mogę sobie zrobić prezent od męża. Mam rozmiar 65-E lub 70-D w zależności od producenta i zastanawiam się nad zakupem Comfort Bra reklamowanego w TV. Co byście mi poradziły? Czy te biustonosze rzeczywiście tak modelują i podnoszą piersi? Czy lepiej zainwestować w coś innego? A jeżeli tak to w co. Ja zawsze mam problemy z doborem biustonosza.
Bardzo dziękuję za radę
Nic nie modelują, podtrzymanie dają niewielkie i raczej przypłaszczając piersi do klatki. Za to są niezłe do spania, bo nie mają twardych części ani szwów. Tylko, że nie ma co kupowac tych reklamowanych, na bazarkach, w sklepach z tanią bielizną można sobie taki kupić za ok. 15 zł. Ja mam 70E/75DD i używam takiego do spania, kiedy mam spuchnięte piersi. Ale ogólnie to biust w tym wygląda gorzej niż bez stanika, więc o modelowaniu nie może być mowy. Mam rozmiar S/M i jest ok, tylko ramiączka mogłyby być dłuższe (jestem wysoka). Przymierzałam M/L, niby zalecany dla moich wymiarów, ale ten to już w ogóle nic nie trzymał (i wtedy biust wygląda lepiej).

Poza spaniem czy obijaniem się w domu to nie wiem do czego ten stanik miałby służyć... chyba tylko kobietom, które chcą się czuć jak bez stanika, ale zakryć sobie biust gwoli przyzwoitości.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Albo Agio.
Wrzuciłaś zdjęcia na Balkonetkę? Wrażenie robi
Na Balkonetkę i na Bratabase. Na Bratabase można dodać więcej zdjęć i bardzo dokładne wymiary, jakby ktoś był ciekaw.


Tak a propos to bratabase.com również bardzo się przydaje do "wirtualnego oglądania" staników, jeśli się nad jakimś zastanawiacie. Oczywiście wszystko po angielsku, ale myślę, że nawet jak ktoś nim nie włada, to wymiary można rozkminić, tam są takie myki jak szerokość mostka i miski, wysokość boczków, głębokość miski itp. Jeśli już macie sprawdzone modele to można porównać, czy stanik który mamy na oku jest podobny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.