Wesele Toruń i okolice. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 10:56   #1831
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez paulutekk93 Pokaż wiadomość
A czy możecie polecić jakąś stronę internetową, bądź jakąś drukarnię, która solidnie wykona zaproszenia.?
decorisus. pl
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:13   #1832
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej dziewczyny! Na forum jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty tutaj i szczerze jestem przerażona tą całą organizacją... tym ile trzeba pozałatwiać i ile to będzie kosztowało

W tym momencie głównym problemem jest sala.
Planujemy ślub w 2017r. niestety sporo gości będzie musiało dojechać z daleka.
Z narzeczonym obejrzeliśmy już 11 (!!!) sal, ale nadal nie wiemy jak zdecydować, bo mało gdzie oferują noclegi a jak już to dla niedużej grupy osób co oczywiście jest sporym utrudnieniem bo wolałabym jednak w dniu wesela już nie myśleć jak powiedzmy o godzinie 4 rano transportować gości do odległego hotelu
czy orientujecie się może gdzie w Toruniu / najbliższej okolicy Torunia jest sala weselna z możliwością przenocowania przynajmniej 20 - 25 osób?

EDIT: może zaznaczę gdzie byliśmy:
- w Lokomotywie prawdopodobnie została nam pokazana ta mniejsza sala do 80 osób bo powiedzieliśmy pani ze ślub max do takiej liczby gości Nam również wydała się mała i zrezygnowaliśmy z niej, mimo że pani przekonywała że się wszyscy zmieszczą.
- w Gościńcu Silver jest sala weselna + noclegi ale narzeczony stwierdził że całość wygląda z wierzchu jak bunkier i że odpada. No coś w tym jest bo jakoś nie nalegałam na nią...
- Stary Folwark - sala ładna ale brak noclegów
- Olszówka w Brzozówce - nadal bierzemy pod uwagę bo w okolicy są noclegi ale z tego co wiem nie w takiej ilości jaka potrzebna a do centrum jednak jest kilka km...
- Zajazd Pomorski - byliśmy prawie na niego zdecydowani bo mają również kilka miejsc noclegowych ale ostatecznie pomysł upadł ze względu na odległość od Torunia = dodatkowe utrudnienie dla przyjezdnych którzy i tak mają 200 km i więcej do pokonania tego dnia
- Zajazd Retro - nadal bierzemy pod uwagę bo sala b. ładna ale niestety brak noclegów!
- Poranna Rosa - są noclegi, jednak sala jest w ciężko dostępnym miejscu (sami mieliśmy problem trafić) więc ją odrzuciliśmy. Teraz sie zastanawiam czy nie wrócić do tego pomysłu
- Mio Piano - od razu zrezygnowaliśmy. Żeby nie było - sala b. ładna ale brak noclegów i przede wszystkim nie przekonała nas właścicielka z którą się umówiliśmy na konkretną godzinę i deklarowała że będzie, a musieliśmy sterczeć na sali i czekać na nią więcej niż 15 min mimo że kręciła się po sali i "zapleczu" robiąc inne rzeczy. Nie wiem, może jesteśmy przewrażliwieni ale wg mnie to trochę mało profesjonalne, jeśli nie miała czasu to mogła się z nami nie umawiać na taką godzinę i tyle...
- Jarbass - no najsłabsza sala zdecydowanie. Nie pamiętam czym się kierowaliśmy jadąc tam, ale sala pachnie PRLem (chodzi mi głównie o wystrój). Poza tym wejścia do toalet wychodziły bezpośrednio na stoły gości, wiec osoby tam siedzące musiałyby ciągle kogoś puszczać bo by się przeciskały za nimi za potrzebą + słuchanie odgłosów łazienkowych. Samo to dla mnie skreśla tę salę. Choć właściciel miły.
- Pieprz i Wanilia - sala b. ładna niestety nie było właścicielki i informacje trochę z drugiej ręki. Mają noclegi ale trochę mało.
- Roża Wiatrów w Toruniu- sala b. ładna, cena też w porządku, zaraz obok noclegi, chcemy brać ślub w garnizonowym więc byłaby idealna! Niestety sporo za duża nasz ślub na 80 osób rozpłynie się w tej sali i będzie wiało pustką straszna szkoda, ze nie mają drugiej, mniejszej sali...


Abstrahując od sali - gdybyśmy jednak wybrali taką bez noclegów/z małą ich ilością to ciekawi któraś z Was wynajmowała autokar do przewiezienia gości np. do hotelu i mogłaby coś na ten temat powiedzieć (gdzie, za ile itp.)

Edytowane przez tossademar
Czas edycji: 2016-01-12 o 11:52
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:27   #1833
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
czy orientujecie się może gdzie w Toruniu / najbliższej okolicy Torunia jest sala weselna z możliwością przenocowania przynajmniej 20 - 25 osób?
Lokomotywa? A pod Toruniem przychodzi mi jedynie na myśl Hotel Rubbens, Pałac Romantyczny i Osada Karbówko. Ale w żadnym z tych miejsc nie byłam
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:32   #1834
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Na forum jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty tutaj i szczerze jestem przerażona tą całą organizacją... tym ile trzeba pozałatwiać i ile to będzie kosztowało

W tym momencie głównym problemem jest sala.
Planujemy ślub w 2017r. niestety sporo gości będzie musiało dojechać z daleka.
Z narzeczonym obejrzeliśmy już 11 (!!!) sal, ale nadal nie wiemy jak zdecydować, bo mało gdzie oferują noclegi a jak już to dla niedużej grupy osób co oczywiście jest sporym utrudnieniem bo wolałabym jednak w dniu wesela już nie myśleć jak powiedzmy o godzinie 4 rano transportować gości do odległego hotelu
czy orientujecie się może gdzie w Toruniu / najbliższej okolicy Torunia jest sala weselna z możliwością przenocowania przynajmniej 20 - 25 osób?
Hotel Ambasada w Krobii, Róża Wiatrów w Głogowie
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:52   #1835
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Lokomotywa? A pod Toruniem przychodzi mi jedynie na myśl Hotel Rubbens, Pałac Romantyczny i Osada Karbówko. Ale w żadnym z tych miejsc nie byłam
Byliśmy w Lokomotywie, jednak odrzuciliśmy ta salę (wnioski dodałam powyżej, podobne jak kilku dziewczyn przede mną)

Pałac Romantyczny odpada ze względu na cenę

Osadę Karbówko i Hotel Rubens sprawdzę, dzięki


Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Hotel Ambasada w Krobii, Róża Wiatrów w Głogowie
W żadnej z tych nie byliśmy, na pewno sprawdzę, dzięki!

Edytowane przez tossademar
Czas edycji: 2016-01-12 o 11:53
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:55   #1836
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
W żadnej z tych nie byliśmy, na pewno sprawdzę, dzięki!
Ja akurat miałam wesele w Ambasadzie, a Różę Wiatrów też przez chwilę rozważaliśmy U nas też była priorytetem większa liczba miejsc noclegowych.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:31   #1837
paulutekk93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 19
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Na forum jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty tutaj i szczerze jestem przerażona tą całą organizacją... tym ile trzeba pozałatwiać i ile to będzie kosztowało

W tym momencie głównym problemem jest sala.
Planujemy ślub w 2017r. niestety sporo gości będzie musiało dojechać z daleka.
Z narzeczonym obejrzeliśmy już 11 (!!!) sal, ale nadal nie wiemy jak zdecydować, bo mało gdzie oferują noclegi a jak już to dla niedużej grupy osób co oczywiście jest sporym utrudnieniem bo wolałabym jednak w dniu wesela już nie myśleć jak powiedzmy o godzinie 4 rano transportować gości do odległego hotelu
czy orientujecie się może gdzie w Toruniu / najbliższej okolicy Torunia jest sala weselna z możliwością przenocowania przynajmniej 20 - 25 osób?

EDIT: może zaznaczę gdzie byliśmy:
- w Lokomotywie prawdopodobnie została nam pokazana ta mniejsza sala do 80 osób bo powiedzieliśmy pani ze ślub max do takiej liczby gości Nam również wydała się mała i zrezygnowaliśmy z niej, mimo że pani przekonywała że się wszyscy zmieszczą.
- w Gościńcu Silver jest sala weselna + noclegi ale narzeczony stwierdził że całość wygląda z wierzchu jak bunkier i że odpada. No coś w tym jest bo jakoś nie nalegałam na nią...
- Stary Folwark - sala ładna ale brak noclegów
- Olszówka w Brzozówce - nadal bierzemy pod uwagę bo w okolicy są noclegi ale z tego co wiem nie w takiej ilości jaka potrzebna a do centrum jednak jest kilka km...
- Zajazd Pomorski - byliśmy prawie na niego zdecydowani bo mają również kilka miejsc noclegowych ale ostatecznie pomysł upadł ze względu na odległość od Torunia = dodatkowe utrudnienie dla przyjezdnych którzy i tak mają 200 km i więcej do pokonania tego dnia
- Zajazd Retro - nadal bierzemy pod uwagę bo sala b. ładna ale niestety brak noclegów!
- Poranna Rosa - są noclegi, jednak sala jest w ciężko dostępnym miejscu (sami mieliśmy problem trafić) więc ją odrzuciliśmy. Teraz sie zastanawiam czy nie wrócić do tego pomysłu
- Mio Piano - od razu zrezygnowaliśmy. Żeby nie było - sala b. ładna ale brak noclegów i przede wszystkim nie przekonała nas właścicielka z którą się umówiliśmy na konkretną godzinę i deklarowała że będzie, a musieliśmy sterczeć na sali i czekać na nią więcej niż 15 min mimo że kręciła się po sali i "zapleczu" robiąc inne rzeczy. Nie wiem, może jesteśmy przewrażliwieni ale wg mnie to trochę mało profesjonalne, jeśli nie miała czasu to mogła się z nami nie umawiać na taką godzinę i tyle...
- Jarbass - no najsłabsza sala zdecydowanie. Nie pamiętam czym się kierowaliśmy jadąc tam, ale sala pachnie PRLem (chodzi mi głównie o wystrój). Poza tym wejścia do toalet wychodziły bezpośrednio na stoły gości, wiec osoby tam siedzące musiałyby ciągle kogoś puszczać bo by się przeciskały za nimi za potrzebą + słuchanie odgłosów łazienkowych. Samo to dla mnie skreśla tę salę. Choć właściciel miły.
- Pieprz i Wanilia - sala b. ładna niestety nie było właścicielki i informacje trochę z drugiej ręki. Mają noclegi ale trochę mało.
- Roża Wiatrów w Toruniu- sala b. ładna, cena też w porządku, zaraz obok noclegi, chcemy brać ślub w garnizonowym więc byłaby idealna! Niestety sporo za duża nasz ślub na 80 osób rozpłynie się w tej sali i będzie wiało pustką straszna szkoda, ze nie mają drugiej, mniejszej sali...


Abstrahując od sali - gdybyśmy jednak wybrali taką bez noclegów/z małą ich ilością to ciekawi któraś z Was wynajmowała autokar do przewiezienia gości np. do hotelu i mogłaby coś na ten temat powiedzieć (gdzie, za ile itp.)
A może sala bankietowa Finezja? Maja pokoje w gospodarstwie agroturystycznym A Sala Bankietowa Finezja? Dysponują pokojami w gospodarstwie agroturystycznym http://www.salabankietowatorun.pl/oferta.html
paulutekk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 12:42   #1838
Lee_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez tossademar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Na forum jestem nowa ale od jakiegoś czasu czytam Wasze posty tutaj i szczerze jestem przerażona tą całą organizacją... tym ile trzeba pozałatwiać i ile to będzie kosztowało

W tym momencie głównym problemem jest sala.
Planujemy ślub w 2017r. niestety sporo gości będzie musiało dojechać z daleka.
Z narzeczonym obejrzeliśmy już 11 (!!!) sal, ale nadal nie wiemy jak zdecydować, bo mało gdzie oferują noclegi a jak już to dla niedużej grupy osób co oczywiście jest sporym utrudnieniem bo wolałabym jednak w dniu wesela już nie myśleć jak powiedzmy o godzinie 4 rano transportować gości do odległego hotelu
czy orientujecie się może gdzie w Toruniu / najbliższej okolicy Torunia jest sala weselna z możliwością przenocowania przynajmniej 20 - 25 osób?

EDIT: może zaznaczę gdzie byliśmy:
- w Lokomotywie prawdopodobnie została nam pokazana ta mniejsza sala do 80 osób bo powiedzieliśmy pani ze ślub max do takiej liczby gości Nam również wydała się mała i zrezygnowaliśmy z niej, mimo że pani przekonywała że się wszyscy zmieszczą.
- w Gościńcu Silver jest sala weselna + noclegi ale narzeczony stwierdził że całość wygląda z wierzchu jak bunkier i że odpada. No coś w tym jest bo jakoś nie nalegałam na nią...
- Stary Folwark - sala ładna ale brak noclegów
- Olszówka w Brzozówce - nadal bierzemy pod uwagę bo w okolicy są noclegi ale z tego co wiem nie w takiej ilości jaka potrzebna a do centrum jednak jest kilka km...
- Zajazd Pomorski - byliśmy prawie na niego zdecydowani bo mają również kilka miejsc noclegowych ale ostatecznie pomysł upadł ze względu na odległość od Torunia = dodatkowe utrudnienie dla przyjezdnych którzy i tak mają 200 km i więcej do pokonania tego dnia
- Zajazd Retro - nadal bierzemy pod uwagę bo sala b. ładna ale niestety brak noclegów!
- Poranna Rosa - są noclegi, jednak sala jest w ciężko dostępnym miejscu (sami mieliśmy problem trafić) więc ją odrzuciliśmy. Teraz sie zastanawiam czy nie wrócić do tego pomysłu
- Mio Piano - od razu zrezygnowaliśmy. Żeby nie było - sala b. ładna ale brak noclegów i przede wszystkim nie przekonała nas właścicielka z którą się umówiliśmy na konkretną godzinę i deklarowała że będzie, a musieliśmy sterczeć na sali i czekać na nią więcej niż 15 min mimo że kręciła się po sali i "zapleczu" robiąc inne rzeczy. Nie wiem, może jesteśmy przewrażliwieni ale wg mnie to trochę mało profesjonalne, jeśli nie miała czasu to mogła się z nami nie umawiać na taką godzinę i tyle...
- Jarbass - no najsłabsza sala zdecydowanie. Nie pamiętam czym się kierowaliśmy jadąc tam, ale sala pachnie PRLem (chodzi mi głównie o wystrój). Poza tym wejścia do toalet wychodziły bezpośrednio na stoły gości, wiec osoby tam siedzące musiałyby ciągle kogoś puszczać bo by się przeciskały za nimi za potrzebą + słuchanie odgłosów łazienkowych. Samo to dla mnie skreśla tę salę. Choć właściciel miły.
- Pieprz i Wanilia - sala b. ładna niestety nie było właścicielki i informacje trochę z drugiej ręki. Mają noclegi ale trochę mało.
- Roża Wiatrów w Toruniu- sala b. ładna, cena też w porządku, zaraz obok noclegi, chcemy brać ślub w garnizonowym więc byłaby idealna! Niestety sporo za duża nasz ślub na 80 osób rozpłynie się w tej sali i będzie wiało pustką straszna szkoda, ze nie mają drugiej, mniejszej sali...


Abstrahując od sali - gdybyśmy jednak wybrali taką bez noclegów/z małą ich ilością to ciekawi któraś z Was wynajmowała autokar do przewiezienia gości np. do hotelu i mogłaby coś na ten temat powiedzieć (gdzie, za ile itp.)
My mieliśmy ten sam problem, więc może trochę podpowiem

1) Bumerang w Ostaszewie (jest ok. 25 noclegów, cenowo dość przystępnie, sala ładna, chociaż nam wydawała się dość duża)
2) Kuźnia (Oberża)- Łysomice (miał się tam budować hotel, ale jak my braliśmy ślub to go jeszcze wtedy nie było, nam się nie podobało że jest tam osobna sala do tańczenia i osobna gdzie się siedzi, ale może tobie to by nie przeszkadzało)
3) Motel Róża Wiatrów Głogowo k. Torunia (ładna sala i dużo noclegów, byłam tam na weselu u kuzyna i było bardzo fajnie)
4) Hotel Ambasada (są noclegi, osobiście tam nie dotarliśmy, ale znjaomi mieli i chwalili)
5) Pokusa (brzozówka) są noclegi, sala też w miarę okej, chociaż nam osobiście właściciel nie przypadł do gustu
6) Hotel / Restauracja "Nad rzeczką" - zastanawialiśmy się nad tą opcją

Ostatniecznie wybraliśmy Stary Folwark, bo urzekła nas sala. Hotel jest 2 km od sali. Wynajmowaliśmy autokar, koszt chyba ok. 250-300 zł. Dokładnie nie pamiętam, bo narzeczony się tym zajmował.
Lee_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:52   #1839
tossademar
Raczkowanie
 
Avatar tossademar
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 35
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ! Teraz mam co sprawdzać i może w końcu się na coś zdecydujemy
tossademar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:01   #1840
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Byłam w hotelu Ambasada, jednak preferują wesela na conajmniej 100 osób. Manager (bardzo rzetelny i uprzejmy zresztą) powiedział że na 80 osób też by było ok, jeżeli wzięlibyśmy noclegi i poprawiny (z poprawin chcemy raczej zrezygnować) jakby co, za nocleg - 65zł/os. Mają bardzo ładne pokoje
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:47   #1841
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez paulutekk93 Pokaż wiadomość
Poszukujemy zespołu na wesele oraz osoby, która udekoruje salę. Niestety dekoratorzy się cenią - wołają ok. 1000 zł. Domyślam się, że to cena adekwatna do ich pracy, materiałów itp. Ale może znacie kogoś kto zrobi to taniej, bądź może macie pomysł jak zrobić to tańszym kosztem?Pozdrawiam
Witaj i gratulacje ślubu Ja już po ślubie Jeżeli chodzi o dekorację to ja po obejrzeniu zdjęć toruńskich dekoratorów byłam załamana cenami i efektem (może nie widziałam tych najlepszych albo jestem zbyt wybredna). Ostatecznie przejrzałam mnóstwo zdjęć i sama wymyśliłam dekoracje, część sama zrobiłam (białe koronkowe winietki i świece z beżową koronką) a część wykonała Pani z sali, gdzie mieliśmy wesele - powiedziałam dokładnie jakbym chciała żeby wszystko wyglądało, co ma być, a czego ma nie być, jakie materiały i kolory. Byłam bardzo zadowolona. Czasem lepiej poświęcić swój czas, żeby być w 100% zadowolonym. Bo firmy mają zazwyczaj staroświeckie sztampowe elementy dekoracji. Aż sama zaczęłam się zastanawiać czy nie zająć się tym na poważnie Uwielbiam nowoczesne dekoracje minimalistyczne, romantyczne i w stylu rustykalnym

Ach fajnie, że organizujecie wszystkie swoje śluby Ja swój z ogromną ochotą mogłabym organizować od nowa, to była dla mnie ogromna frajda Chociaż prawie nic bym nie zmieniła i było cudownie
__________________

Edytowane przez 100procentbawelna
Czas edycji: 2016-01-12 o 19:05
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 19:14   #1842
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

100procentbawelna, napiszesz jak mniej więcej plasowały się ceny za dekoracje razem z żywymi kwiatami? Zastanawiam się, jak ma się cena którą proponuje Pani z sali do rzeczywistości.
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:54   #1843
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Heja
U nas już wszystko załatwione prócz alkoholu i garnituru tz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:30   #1844
szymbik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny tak w ogóle jeśli nie macie jeszcze obrączek to bardzo polecam Cardano na św. Katarzyny w Toruniu, producent obrączek, obsługa jest cudowna, obrączki można dowolnie modyfikować, my czekaliśmy ok. miesiąca i mamy zrobione "po naszemu"

Aktualnie mają promocję targową -30% do 23.01 także warto
szymbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:34   #1845
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez molly17 Pokaż wiadomość
Byłam w hotelu Ambasada, jednak preferują wesela na conajmniej 100 osób. Manager (bardzo rzetelny i uprzejmy zresztą) powiedział że na 80 osób też by było ok, jeżeli wzięlibyśmy noclegi i poprawiny (z poprawin chcemy raczej zrezygnować) jakby co, za nocleg - 65zł/os. Mają bardzo ładne pokoje
My mieliśmy na 75 osób i nie było problemu - od początku deklarowaliśmy ok. 80 osób Też nie mieliśmy poprawin, jedynie gościom nocującym zapewniliśmy śniadanie.
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:51   #1846
nataliatorun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

W Karkosiku też promocja 30%. Dziewczyny a lepsze obrączki próby 585 czy 333? Wiem, że są zalety i wady jednych i drugich. Słyszałam różne opinie. Nawet nie chodzi o cenę, tylko żeby faktycznie dobrze wybrać, żeby służyły na lata. Co bardziej polecacie?

Edytowane przez nataliatorun
Czas edycji: 2016-01-12 o 20:52
nataliatorun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:41   #1847
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
My mieliśmy na 75 osób i nie było problemu - od początku deklarowaliśmy ok. 80 osób Też nie mieliśmy poprawin, jedynie gościom nocującym zapewniliśmy śniadanie.
Pan mówił, że na 2016 już prawie mają komplet wesel, wiedzą że na 2017 też tak będzie i niestety wprowadzili taką klauzule, nawet na stronie tak piszą. Ale zawsze można spróbować
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 19:52   #1848
Sheebaa
Przyczajenie
 
Avatar Sheebaa
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej, Nasz ślub już też coraz bliżej (czerwiec), dziś byliśmy na spotkaniu z BanoShow odnośnie fotobudki. Oferta naprawdę super, wszystko jasno przedstawione, omówione itd także umowę podpisaliśmy na miejscu no i polecam jak najbardziej. Byliśmy właśnie na weselu gdzie była od nich fotobudka i pamiątka świetna, księga z wpisami super sprawa, dlatego też zdecydowaliśmy się na nich

Czy któraś z Was jest może na etapie strojenia kościoła? żeby polecić jakąś firmę, która nie zedrze nie wiadomo ile kaski ?
Sheebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 19:57   #1849
paulutekk93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 19
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Sheebaa Pokaż wiadomość
Hej, Nasz ślub już też coraz bliżej (czerwiec), dziś byliśmy na spotkaniu z BanoShow odnośnie fotobudki. Oferta naprawdę super, wszystko jasno przedstawione, omówione itd także umowę podpisaliśmy na miejscu no i polecam jak najbardziej. Byliśmy właśnie na weselu gdzie była od nich fotobudka i pamiątka świetna, księga z wpisami super sprawa, dlatego też zdecydowaliśmy się na nich

Czy któraś z Was jest może na etapie strojenia kościoła? żeby polecić jakąś firmę, która nie zedrze nie wiadomo ile kaski ?
Dekor-Flor Sisters - 250 zł - rozmawiałam wczoraj z Pania, która się tym zajmuje. Na facebooku mają stronę. Również będę korzystała z ich usług
paulutekk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 22:31   #1850
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Sheebaa jaka cena fotobudki?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 07:41   #1851
madziorek12326
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witam!
czy ktoś poleci dobrego fotografa i kamerzystę z okolic Torunia lub Brodnicy?
madziorek12326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 10:17   #1852
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez molly17 Pokaż wiadomość
100procentbawelna, napiszesz jak mniej więcej plasowały się ceny za dekoracje razem z żywymi kwiatami? Zastanawiam się, jak ma się cena którą proponuje Pani z sali do rzeczywistości.
Ja robiłam sobie tylko winietki i świeczki, to był niewielki koszt. A resztę z kwiatami sala weselna zrobiła mi wg mojego pomysłu gratis, mimo, że zakładałam, że trzeba będzie dopłacić jeśli wymyślam jakieś swoje pomysły i do tego bukieciki z róż. W ogóle pod tym względem to bardzo ich polecam, bo wesele mieliśmy prawie za darmo i obsługa przemiła. Co wizyta u nich to nas pozytywnie zaskakiwali (żadnego talerzykowego za tort, zakazu przyniesienia swojego alkoholu, dopłat za wystrój, dzieci były gratis itd.)
__________________

Edytowane przez 100procentbawelna
Czas edycji: 2016-01-14 o 10:20
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:13   #1853
szymbik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Co do zdjęć napiszę ci gdzie ja pytałam o oferty i dobrze wspominam, z Brodnicy standardowo- Widźgowscy; z Rypina Tomek Kochański (zdjęcia+film-3 osobowa ekipa); z Lipna- Borkovitz albo Wacławiak; z Torunia jest bardzo dużo, ale może spodoba ci się Jakub Krawiec, Mateusz Patalon albo Łukasz Pietrzak, z Grudziądza- Justyna Matczak... kamerzystów za dużo nie polecę, bo my chyba jednak zrezygnujemy z filmu z wesela
szymbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 06:52   #1854
madziorek12326
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

dziękuję za odpowiedz. Biorę się dalej za szukanie. Miłego dnia wszystkim życzę
madziorek12326 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 08:35   #1855
daga1o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej Jestem na forum również nowa, ale w końcu postanowiłam napisać Planujemy ślub w 2017 r. Zastanawiamy się nad salą w Zajeździe Bumerang w Ostaszewie. Wesele ma być na około 100 osób. Dziewczyny czy macie jakieś opinie na temat tej sali ? Dziękuję za odpowiedź
daga1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 11:38   #1856
poolaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny kochane, poradźcie, podpowiedzcie...


Skąd ciasta i tort? Gdzie dostanę dobre ciasta i nie zrujnuje mnie to finansowo?
poolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:07   #1857
szymbik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

U nas ciasta mamy w cenie sali (oprócz tortu), ale dziewczyny często tutaj polecały pana z Osieka nad Wisłą
szymbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 15:51   #1858
Laurka_maj16
Raczkowanie
 
Avatar Laurka_maj16
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 50
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez daga1o Pokaż wiadomość
Hej Jestem na forum również nowa, ale w końcu postanowiłam napisać Planujemy ślub w 2017 r. Zastanawiamy się nad salą w Zajeździe Bumerang w Ostaszewie. Wesele ma być na około 100 osób. Dziewczyny czy macie jakieś opinie na temat tej sali ? Dziękuję za odpowiedź

Słyszałam bardzo dobre opinie o sali np. pyszne jedzenie. Ale termin trzeba szybko zaklepać bo my pytaliśmy na początku stycznia 2015 o ślub w czerwcu 2016 to już nie mieli wolnego terminu.
Laurka_maj16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 16:15   #1859
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez daga1o Pokaż wiadomość
Hej Jestem na forum również nowa, ale w końcu postanowiłam napisać Planujemy ślub w 2017 r. Zastanawiamy się nad salą w Zajeździe Bumerang w Ostaszewie. Wesele ma być na około 100 osób. Dziewczyny czy macie jakieś opinie na temat tej sali ? Dziękuję za odpowiedź
Ja byłam tam na 2 weselach, w małej i dużej sali. Jeżeli o mnie chodzi, jedzenie było standardowo weselne - dobre, pamiętam super sałatki. Byłam wtedy znacznie młodsza i nie zwracałam uwagi na wiele rzeczy, ale duża sala była bardzo ładna, z fajnym balkonem w środku, z którego fotograf robił zdjęcia. Wokół jest piękne otoczenie, duży plac zabaw dla dzieci, stoliki, ławki, oczko wodne. Nie wiem ile osób tam wchodzi ale wesele na którym byłam było dość liczne a na sali było trochę pustawo. Spora przestrzeń, wysoki sufit.
__________________

Rzucam słodycze i internet!

Edytowane przez molly17
Czas edycji: 2016-01-15 o 16:16 Powód: literówka
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 18:38   #1860
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez poolaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, poradźcie, podpowiedzcie...


Skąd ciasta i tort? Gdzie dostanę dobre ciasta i nie zrujnuje mnie to finansowo?
My będziemy mieli słodki stół od pokojskiego. Samemu się komponuje co się chce mieć
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.