Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 12:07   #3271
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Już mam kalendarze - ogólnie takie sobie Cienkie te karteczki.
Kiepsko zapakowali i 1 jest uszkodzony
__________________
Emilowe całusy


Edytowane przez nel_a
Czas edycji: 2014-01-20 o 12:14
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:10   #3272
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

nadrobiłam dość pobieżnie, w temacie bajek u nas nie ogląda nic i nie dlatego że nie pokazywałam, nie lubi oglądać, nie wciąga go to, ostatnio przeczytałam że "jak chcesz dziecko nauczyć oglądać tv to sama oglądaj, jeśli chcesz nauczyć czytać to czytaj" i u nas chyba o to chodzi, my mało oglądamy więc i Młode nie ciągnie do oglądania

Karolka pół godziny to nie jest długo:P u nas czasem nawet godzinę to trwa, i też ma w zwyczaju wymieniać wszystkich po kolei

a w temacie picia z kubeczka to my nie mamy kubka doidy a Małe i tak pije samo z kubka już od bardzo dawna, pije też ze zwykłej butelki, właściwie to pije ze wszystkiego pod warunkiem, że to nie jest mleko

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2014-01-20 o 12:13
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:34   #3273
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej. Dzisiejszy poranek zleciał mi bardzo szybko, bo siedzę na necie i szukam jakiegoś klubu z zajęciami dla kobiet w ciąży. W tamtej ciąży nie ćwiczyłam i dlatego potem bardzo długo dochodziłam do siebie po porodzie... I znalazłam tylko jeden, który oferuje takie zajęcia.. Jednak przerażają mnie koszty. Karnet, tzw. OPEN kosztuje 130zł.. O ile nie będąc w ciąży i chodząc na normalne zajęcia, a oferta zajęć jest spora, w koszt karnetu wchodzi jeszcze siłownia i sauna, to tutaj mam tylko te jedne zajęcia, które w dodatku odbywają się tylko raz w tygodniu przez godzinę... I druga rzecz, nie jest napisane ile kosztuje każdy kolejny karnet. Nie wiem czy iść, czy nie...
W temacie spania, to Adaś zasypia tak po 23 dopiero (nie chce wcześniej, choć kąpany jest po 20) i wstaje koło 10, a dziś wstał nawet o 10:30
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:28   #3274
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;44701851]Hej. Dzisiejszy poranek zleciał mi bardzo szybko, bo siedzę na necie i szukam jakiegoś klubu z zajęciami dla kobiet w ciąży. W tamtej ciąży nie ćwiczyłam i dlatego potem bardzo długo dochodziłam do siebie po porodzie... I znalazłam tylko jeden, który oferuje takie zajęcia.. Jednak przerażają mnie koszty. Karnet, tzw. OPEN kosztuje 130zł.. O ile nie będąc w ciąży i chodząc na normalne zajęcia, a oferta zajęć jest spora, w koszt karnetu wchodzi jeszcze siłownia i sauna, to tutaj mam tylko te jedne zajęcia, które w dodatku odbywają się tylko raz w tygodniu przez godzinę... I druga rzecz, nie jest napisane ile kosztuje każdy kolejny karnet. Nie wiem czy iść, czy nie...
W temacie spania, to Adaś zasypia tak po 23 dopiero (nie chce wcześniej, choć kąpany jest po 20) i wstaje koło 10, a dziś wstał nawet o 10:30 [/QUOTE]

Wow, niezła cena... Jeśli Cie stać to idź na takie zajęcia. Natomiast jeśli wolisz wydać kaske na coś innego to wrzuc na yt hasło: ćwiczenią dla kobiet w ciąży. Jest między inny kanał gdzie Polka pokazuje ćwiczenia dla ciężarnych. Na wielu filmikach ona sama jest w ciąży.
Poza tym skonsultuj to z lekarzem. Ćwiczenia sa raczej odpowiednie dla kobiet w ciąży ale lepiej zapytać co gin na to, że będziesz ćwiczyć sama w domu.

U nas karnet na cztery zajęcia dla kobiet w ciąży kosztuje 80 zl. Zalecają ćwiczyc 3 razy w tygodniu.

Nela szkoda, że kalendarze takie se.
Napisz do sprzedawcy, że jakość kiepska i jeden uszkodzony. Ciekawe co powie.

Mała je obiad - ryż z jabłkiem i cynamonem. Przesypala ryż z miseczk do kubka i wyjada z kubka. Próbuje też pić


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."





Edytowane przez Mandragorrka
Czas edycji: 2014-01-20 o 13:31
Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:54   #3275
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hello
Widzę, że bajki na topie, i że ja jestem bardzo w tej kwestii do tyłu
Zosia miała fazę na bajki jakoś w okolicach roku, a ponieważ jest to dziecko, które skupia się aż nienaturalnie długo na jednej czynności, to postanowiłam sprawę ukrócić i całkiem przestałam puszczać jej cokolwiek.

Dopiero jakieś 2 tygodnie temu wróciliśmy do tematu i mogę powiedzieć, że mamy 3 ulubione
- "Masi, masi, masi... masi moś!" - śpiewa Zosia 10 razy dziennie i tyleż razy jęczy, by jej włączyć Mysię (piosenka jest po angielsku, stąd ta "masi")
- Świnka Peppa . Raz puściłam jakoś przypadkiem, i mimo że to dla starszych dzieci, to bardzo się spodobało. Ale wystarczy jeden odcinek i usatysfakcjonowana
- Kikaninchen. To taki zajączek z bloku dla dzieci telewizji ZDF, o ile wiem. Ale ponieważ tv nie oglądamy, to Zosia programu nie zna, puszczałam jej tylko piosenkę . Wczoraj dostała od babci maskotkę Kikaninchena, chodzi z nim i śpiewa "dibidibidab!", animuje, usiłując naśladować ten taniec .

I to na tyle. Dobranocny ogród i Teletubisie mam nawet na dvd, dostaliśmy w prezencie, ale jeszcze nie włączałam

Karolka, moja przed snem też czasem wymienia członków rodziny, czasem nazwy zwierząt, czasem postaci z książki (myślę, że już śpi i nagle słyszę "Lalo... Babo... Ajsza..." ). Hmm.
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:03   #3276
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej!

Ostanie dwie noce już były dobre, ale pewnie dlatego, że przedwczoraj w ciągu siedemnastu godzin miała zaledwie dwie drzemki trwające łącznie godzinę, a wczoraj w ciągu dwunastu żadnej. Dzisiaj zasnęła ok. pół godziny temu.

R. też wieczorem musi trochę pogadać.

Wanilko - ja nie oglądam TV, a młoda bajki bardzo chętnie, tylko wybrane.
Kasik - napisz po wizycie.
Berenika - ja też nie ćwiczyłam, a pamiętam tylko ból miejsc szytych. No i okolic krzyża, ale z tym mam problem od lat, a wiadomo, że na początku trzeba często się nad dzieckiem schylać.
Jasne, że warto ćwiczyć, ale Twoje dłuższe dochodzenie do siebie nie musiało wynikać z braku ruchu.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:11   #3277
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

hej
dziś Blue Monday - najbardziej depresyjny dzień w roku

zrobiła się zima, może w końcu pójdziemy na sanki póki co pogoda paskudna i chodzimy na spacery z obowiązku a nie dla przyjemności, ostatnio wyszłam z małą na osiedle, pochodziłyśmy chwilę, a ona sama po paru minutach zaprowadziła mnie pod klatkę schodową wiatr i deszcz ze śniegiem jej nie podpasowały
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 14:18   #3278
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

My nie mamy tv, więc Lu praktycznie bajek nie ogląda. A jak już jakąś jej na kompie puścimy, to co by to nie było ogląda jak zahipnotyzowana. Najczęściej włączam jej teletubisie, akurat ja nie uważam, że to jest jakaś niewiadomo jak ogłupiająca bajka, może i są gorsze i lepsze odcinki, ale akurat w tych niewielu co oglądałam z Lu uważam, że było wiele fajnych elementów. M.in. nauka, że coś jest puste/pełne, w środku/na zewnątrz czy różne inne takie, nazywanie różnych przedmiotów, zjawisk itp. A dzięki temu, że wszystko jest powtórzone przynajmniej dwa razy dzieciom łatwiej to skojarzyć i zapamiętać. No i te filmiki z dziećmi też są fajne.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:54   #3279
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Wow, niezła cena... Jeśli Cie stać to idź na takie zajęcia. Natomiast jeśli wolisz wydać kaske na coś innego to wrzuc na yt hasło: ćwiczenią dla kobiet w ciąży. Jest między inny kanał gdzie Polka pokazuje ćwiczenia dla ciężarnych. Na wielu filmikach ona sama jest w ciąży.
Poza tym skonsultuj to z lekarzem. Ćwiczenia sa raczej odpowiednie dla kobiet w ciąży ale lepiej zapytać co gin na to, że będziesz ćwiczyć sama w domu.

U nas karnet na cztery zajęcia dla kobiet w ciąży kosztuje 80 zl. Zalecają ćwiczyc 3 razy w tygodniu.
ja wiem o tym, że na yt są takie ćwiczenia.. Ale chodzi tu o to, że ja nie mam zbytniej mobilizacji.. Tzn. będąc w ciąży z Adasiem włączałam sobie takie ćwiczenia i ćwiczyłam, ale zapału starczyło mi na jakiś tydzień. Później tak samej mi się nie chciało. A tu poprostu zapłacę, będą w grupie inne mamy, więc będę musiała iść. A cena rzeczywiście jest wysoka, ale z drugiej strony karnet obejmuje wszystko. Tzn. możesz chodzić na jakie zajęcia chcesz, np za każdym razem inne, masz nieograniczony dostęp do siłowni i sauny. I możesz tam spędzić nawet cały dzień. Tyle że no akurat w ciąży ogranicza się to tylko do tych jednych zajęć, bo inne są zbyt ciężkie..

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Berenika - ja też nie ćwiczyłam, a pamiętam tylko ból miejsc szytych. No i okolic krzyża, ale z tym mam problem od lat, a wiadomo, że na początku trzeba często się nad dzieckiem schylać.
mi chodzi właśnie najbardziej o ten kręgosłup. Choć brzucha nie mam dużego, plecy i tak mnie już bolą. A z doświadczenia wiem, że będzie gorzej. A po porodzie pamiętam nie tylko ból krocza, ale całego ciała. Głównie dlatego, że całą ciążę się wylegiwałam i mało co robiłam, a potem jednak musiałam się przy dziecku nabiegać. Tzn. jak tylko zasnął jakimś cudem, biegiem coś uprzątnąć w domu, bo Adaś wisiał niemal całą dobę na cycku. Wszędzie mnie bolało, wszędzie strzykało, nie miałam siły na nic...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Hmm, właśnie doczytałam, że jedno wejście kosztuje tam 15zł, czyli jeśli te zajęcia są raz w tygodniu, to na miesiąc wyszłoby mi 60zł, to chyba nie tak źle
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:58   #3280
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Ja tam Blue Monday nie odczuwam

Berenika 60 zl za miesiąc to już dobra cena, zapisz się na te zajęcia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:21   #3281
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

U mnie blue monday jest git zjadłam szczawiową pierwszy raz od ponad roku
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 17:23   #3282
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
U mnie blue monday jest git zjadłam szczawiową pierwszy raz od ponad roku
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:42   #3283
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

czy ja pisałam, że chcę dziś ćwiczyć zasypianie w łóżeczku i dlatego idę wcześniej na spacer??taaaa.....otóż po 35 minutach chodzenia po sklepach mała mi zasnęła (po 13, kiedy normalnie śpi 15-15.30)także ten tego, plan jutro zaczynamy realizować

wanillko-mówisz, że pół godziny to nie dużo?to ja chyba mało cierpliwa w tym temacie jestem

Depoison, wanillko, Malwin_a-widzę, że to nie tylko Lilkowa przypadłość, to wymienianie tysiąca postaci przed snem, to chyba rodzaj odreagowania dnia...

nadalko-ja szczawiową jadłam w PL, Mamuśka mi na sylestrowego kaca zrobiła uwielbiam....

też nie odczuwam dziś depresji
__________________
Nasza CaLileczka

Edytowane przez karolka110
Czas edycji: 2014-01-20 o 17:43
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:46   #3284
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

zupa szczawiowa to moja najlepsza zupa z dzieciństwa. Dziś już nie taka sama, bo była na udku bez skóry, z mieszanką do jarzynowej bez ziemniaków no i zabielana jogurtem ale pycha i z jajem

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Iga odczuła chyba blue monday bo wstała o 6,40
Wiecie , ja się przyzwyczaiłam spać do 8,30 jak ona zasypia dopiero o 22
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:29   #3285
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Kiedy leze na podłodze i udaje ze płaczę moje dziecko najpierw ciągnie mnie za wlosy i próbuje podniesc a kiedy mowie ze nie wolno mame boli to leje mnie po buzi i wez tu bądź mądry
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:30   #3286
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

A ja to bym zjadła kapisniaku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 18:47   #3287
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Karolka moja też powtarza tuż przed snem znane jej słowa. Nie codziennie, ale zdarza się jej Też myślę, że to sposób na odreagowanie, pewnie maluchy są same pod wrażeniem swoich umiejętności
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:28   #3288
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

mnie za to głowa boli :/ nawet tabletka nie pomogła :/
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 19:32   #3289
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Ufff a Lu dzisiaj miała mały wypadek. Weszła do pudła z zabawkami i jak chciała wyjść to się pudło przewróciło z nią i upadła twarzą na kafelki... Rozcięła sobie nieco wargę, ale była bardzo dzielna, chwilę popłakała a potem spokojnie pozwalała mi wilgotnym ręcznikiem delikatnie krew wycierać, i nie minęło dużo czasu jak już szalała jakby nigdy nic. Chociaż warga jest lekko napuchnięta i zrobił się nie taki znowu mały krwiak, ale wygląda na to, że jej to nie przeszkadza

Nel_a współczuje bólu głowy
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:35   #3290
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Chyba w końcu pomału dochodzę do siebie

Dziś miałam wychodne (raczej mus niż przyjemność, bo pogoda okropna a jutro nie zapowiada się lepiej i warunki na drodze fatalne ), mały był z moją mamą, wszystko było ok, podobno był bardzo grzeczny, ale jak się ucieszył kiedy wróciłam - śmiał się i skakał z radości i zaraz chciał na ręce

Co do bajek to nie puszczamy mu za wiele, częściej słucha piosenek dla dzieci, ogląda teledyski... Zna te z Pana Kleksa i w sumie większość takich staroci, które znamy my m.in. fasolki lubi Z takich nowocześniejszych to gumi misia, choć miał przerwę od tego, ale znowu lubi (maskotka też wróciła do łask) i baby tv - to ogląda z dziadkiem (teściem) A z bajek świat małego ludwika, peppa, uki i pewnie coś by się znalazło (te pamiętam z wymienionych przez Was ), ale to sporadycznie widział, nie ogląda bajek na co dzień, bo mu ich nie puszczamy po prostu Mój brat czasem mu puści jakieś smerfy czy muminki, ale to też rzadko i na chwilę No jest jedna, którą lubimy wszyscy pt. "Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham", ale to zdecydowanie dla starszych dzieci bajka

Większość z tych co pisałyście kojarzę... Spojrzałam z ciekawości na ten dobranocny ogród, bo tego nie kojarzyłam (albo nie pamiętałam) i to takie do tych teletubisiów podobne mi się wydało, ale widziałam tylko malutki fragment, więc mogę się mylić, jednak bajka nie spodobała mi się i nie chciało mi się dalej oglądać

Nela ja to czasem mam wrażenie, że P. to ma zwężony ten żołądek, chociaż z pochłanianiem słodyczy to akurat nie ma żadnego problemu

Chyba już pisałam, ale u nas kalendarze zrobiły szał Zdjęcie w ramce dostali w tamtym roku, zresztą to były wyjątkowe zdjęcia, bo ich pierwsze wspólne - dziadkowie z wnukiem - ze świąt

Chce byc mama jak czytałam P. "Księgę dźwięków" i byliśmy przy "ból robi ała" czy jakoś tak to mój kochany synuś też mnie wtedy okładał, chyba po to żebym była bardziej przekonywująca

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2014-01-20 o 21:41
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:40   #3291
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
Ciezki dzien za mna, w dodatku przyniosl tragiczne wiadomosci
Z ciekawostek mala wlazi do wozka dla lalek, podkreslam ze to gondola i siedzi w nim, potem zaczyna sie bujac a potem leci na podloge z hukiem i ryk.

Aha, pod zadnym pozorem nie puszczajcie dzieci na schody ruchome nawet pod wasza opieka. Chcecie zobaczyc film jak wciaga chlopczykowi stopke i wyrywa w calosci?????
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:50   #3292
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej,
Częstujemy imieninowym ciasteczkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5809.jpg (66,6 KB, 3 załadowań)
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:54   #3293
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej,
Częstujemy imieninowym ciasteczkiem
Aaaa joooo . Sto lat
Muszę do exa smsa wysłać
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:25   #3294
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Buziaczki dla Fabisia

Pumcia, nie chce oglądać, a jednocześnie jestem ciekawa jak to się stało. U nas mała uwielbia ruchome schody i wiele razy stała na nich oczywiście pod opieką.

U nas mała niegada za dużo przed snem, za to przez sen potrafi wyskoczyć z jakimś "akuku"...

A tak w ogole Nadalka, od ostatniego spotkania często Sara wspomina Igę, oczywiście już się nauczyła jej imienia i chodzi i gada do siebie "Iga, iga, iga, iga.... "
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 05:17   #3295
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej.. czuje sie tragicznie. ..
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:38   #3296
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej! U mnie sporo pracy, a do tego Mala budzi sie w nocy. Dzis bylo tak zle, ze dopiero po 3 zasnelismy. Najpierw kilka razy wstawal tz. Potem ja od 1.50 do 2.30. O 2.30 podalam czopek. Wyciszyla sie, ale po 40 minutach znowu pobudka, choc juz nie bylo problemu, zeby ia wyciszyc. Teraz zbieram sie do pracy. Bardzo niewyspana.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 06:44   #3297
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Nicki hehe może też tęskni :-D
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 08:14   #3298
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Ja dziś mam wolne, bo miało być szczepienie, ale mała ma katar i nie idziemy, więc wykorzystuję urlop. Noc beznadziejna.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:23   #3299
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Moja mała ma zaś katar Tym razem po niedzielnym basenie. Cieknie jej z nosa na potęgę, więc nocka też była wesoła bo młoda spać nie mogła.

U nas pada. Pewnie zaś cały dzień gnijemy w domu...

Pumcia serio noga może zaplątać się w takie schody? W życiu bym nie przypyszczała. Filmiku nie będę oglądać, chociaż bardzo jestem ciekawa jak to mogło się stać.
W sumie mała też lubi windy
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-21, 09:33   #3300
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Katja bo dobranocny ogród to jest bajka twórców teletubisiówja się o niej dowiedziałam miesiąc temu jak mała u dziadka zobaczyła 1 odcinek. Od tego czasu ciągle słyszę lala, bibi, kaka, nyny, didi
Przychodzi do dziadka i teraz pierwsze co to musi jej bibi puścić, lecieć musi, niekoniecznie ogląda.

Mała miała niespokojną noc, kręciła się po całym łóżku, wstała o 7. Przed chwilą zrobiła kupę w pampersa (1 raz od wakacji chyba), mama odwykła od tego więc wylądowała pod prysznicem. Kupa kwaśna czyli nic dobrego nie wróży teraz śpi.

Z teledysków na topie u nas jest boogie woogie http://www.youtube.com/watch?v=sXqaZUp2N-w tańczy z tymi dziećmi.
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 06:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.