40 kontra 20 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-21, 16:57   #121
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
Kochanek chyba mówił Magdzie, że nie chce związku z kobietą, która ma dzieci ( w jej przypadku troje)

tej nowej nie widziałam, chyba dopiero będzie dziś w tv
I to było największe WTF w tym programie. No bo jak to, zaprosili z 10 babek 40+, prawie każdą dzieciatą, jak to ludzie w tym wieku, oraz Kochanka, który nikomu na etapie castingów nie raczył powiedzieć, że kobiety z dziećmi nie wchodzą w grę? Czego on się spodziewał, singielek modelek 40+ bez przeszłości?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 17:13   #122
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: 40 kontra 20

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:14
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 20:26   #123
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Jest nowa uczestniczka 40+, co myślicie? Moim zdaniem fajna, naturalna, nieco grubsza.

Odcinek z BSDM w wykonaniu pani doktor, stewardessy i ex żony żużlowca - jezus maria jaki cringe. Nie dało się na to patrzeć bez brwi na czubku głowy. Co z tymi babami? I potem jeszcze latały koło basenu w tych podwiązkach. Chryste, przecież musiały wiedzieć, że to będzie w ogólnopolskiej tv.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-21, 20:58   #124
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Ładna ta nowa babka bardzo, ale nie ma żadnych szans, niestety.

Te sceny BDSM ja przewijałam, byłam tak zażenowana, że nie mam słów, żeby to wyrazić A mam dużą skalę żenadometru, oglądając takie programy

Czyżby Kinga robiła sobie grunt u Barka w razie czego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-22, 09:35   #125
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

DZIEWCZYNY NIE SPOJLERUJECIE :P Na Playrze jest odcinek do przodu, ja ogladam w tv, jak tutaj o czyms piszecie, to nie wiadomo o co chodzi .

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Właśnie trochę dziwi, bo miałam wrażenie, że początkowo mu się spodobała (mnie zresztą też), ale jak zobaczył, że młódki mu okazały tyle zainteresowania to on przestał się totalnie Magdą interesować. No i Bartek chyba też na początku mówił, że tak mu się dobrze z Magdą rozmawia, że taki dobry kontakt itp, a w końcu dał kopa i jeden, i drugi. Może dlatego ona się tak zaczęła dziwnie zachowywać - bo bardzo jej podeptali samoocenę. W sumie tez program chyba po to jest, żeby stłamsić te dziewczyny i młode, i dorosłe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja myslę, ze zarowo Kochanek jak i Bartek wyczuli, ze Magda jest bardzo zlakniona meskiej uwagi ,jest zorientowana na zwiazek. I mi sie wydaje, ze kazdy z nich wyczul, ze jak sie okaze Magdzie zainteresowanie to z nia droga jest w jednym kierunku - glownie do zwiazku i ze to juz takie powazniejsze, a mysle, ze zarowno Kochanek jak i Bartek psozli do tego programu dla zabawy i zeby sie troche rozeznanc, a nie bawic sie w jakies powazne relacje, bo i tak nie sadze zeby relacje tam nawiazane (chodzi o facetow) przetrwaly po programie. Stad wycofanie Bartka - ze on z nia nie widzi za bardzo mozliwosci rozwoju z uwagi na wiek i wycofanie Kochanka.

Ja tam ogolnie naprawde bylam zazenowana jej zachowaniem.

Co do tego tlamszenia, to ja sie z tym nie zgadzam. Jezeli pozwlisz sobie na tlamszenie, to bedziesz stlamszona. Zreszta dla mnie ogolnie to jest zycie, przy takiej ilosci kobiet, wyboru, uwagi zawsze ktos bedzie pokrzywdzony. Dlatego ja uwazam, ze do takich programow powinny isc osoby, ktore maja ugruntowane poczucie wlasnej wartosci i charakter, zeby w razie sytuacji odrzucenia wziely to na klate i nie odstawialy cyrkow jak Magda i Kinga teraz . A tam chyba wiekszosc kobiet poszla wlasnie po to by sie dowartosciowac, a to moim zdaniem blad na bledzie :P

Jedyna osoba, ktora dla mnie jest naprawde pewna siebie i ma charakter jest Linda.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
I to było największe WTF w tym programie. No bo jak to, zaprosili z 10 babek 40+, prawie każdą dzieciatą, jak to ludzie w tym wieku, oraz Kochanka, który nikomu na etapie castingów nie raczył powiedzieć, że kobiety z dziećmi nie wchodzą w grę? Czego on się spodziewał, singielek modelek 40+ bez przeszłości?
A dla mnie to po prostu wymowka zeby nie rozwijac relacji z Magda i zeby dac jej jasno do zrozumienia, ze nic z tego nie bedzie. Gdyby sie nia naprawde zainteresowal to pewnie te dzieci nie mialyby zadnego znaczenia. Ale ona juz wtefy fiksowala ze swoim zachowaniem, ze strony Kochanka bylo widac straszny dystans w stosunku do niej. to chyba jako 40 + powinna wyczuc , ze no facet nie chce, a nie brnac w to dalej na sile. Tak jak Bartek podczas tej rozmowypowiedzial, ze nic z tego nie bedzie, ze nie ma sensu zeby marnowali swoj czas (cos takiego). Dla mnie ten argument Kochanka byl na takiej samej zasadzie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-07-22 o 09:37
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-23, 07:44   #126
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że skądś znam tę nową dziewczynę... jakbym już kiedyś ją widziała w jakimś programie.
Kochanek jest żenująco-żenujacy, nie mam nawet słów, żeby skomentować to, jakie to obleśne, kiedy tak każdą chętną babeczkę obłapia. Ciekawa jestem, co mu w Magdzie nie zagrało, że nawet nie chciał dać jej szansy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Była w programie randki bez cenzury, chyba nawet w 1. Odcinku (miała sesję zdjęciową w piórach z takim starszym facetem, mówiła że pracuje jako monterka foteli samochodowych w fabryce) tylko tam miała jasne blond wlosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-25, 22:45   #127
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: 40 kontra 20

Właśnie zrobiłam coming out w innym wątku, że zgrzeszyłam i oglądam. Wprawdzie w dużej mierze po łebkach, i to od tego weekendu (na VOD), ale jednak.
Moje wrażenia (to, co teraz pamiętam):
- jak dla mnie, to poza Magdą wszystkie 40-tki poprzerabiane w sposób widoczny, no może najmniej taka szatynka z długimi włosami (to chyba ta Dr Beata - swoją drogą, co za opis, jak doktor Maciej z Królowych Życia),
- Magda rzeczywiście pod koniec była za bardzo przymilna, ale ogólnie wydawała mi się fajna - i nie wiem jak było naprawdę, ale to co pokazali w telewizji, to było na niekorzyść Roberta, jeśli chodzi o słynną rozmowę. Ja tam słyszałam wyraźnie, że Robert mówi, że nie lubi kobiet, które płaczą (w życiu bym nie odebrała tego tak jak tłumaczył, no ale może montaż zadziałał), poza tym on powiedział Magdzie, że przeszkadzają mu dzieci, czy tylko Marlenie?
- Marlenka jako Roxiara - to byłoby zabawne, w kontekście tego jej zniesmaczenia pejczem; BTW ona mi się kojarzy z bohaterkami Żon Hollywood, wygląd, stylizacja, akcent,
- 20-latki w większości jakie poprzerabiane, jak w Warsaw Shore, czyli wyglądające jak zrobione 40-latki; rozmowy o powiększanych ustach o doczepach mnie niezmiennie rozwalają,
- też nie skojarzyłam, że Robert to ten tancerz,
- Ania przypomina mi bardzo z wyglądu Katarzynę Warnke,
- i nie żebym była jakaś niepostępowa, ale jednak dziwi mnie, że tyle 20-latek ugania się za 20 lat starszym facetem, do tego nie jakimś wielkim ciachem (też bym mu dała więcej lat).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2021-07-25 o 22:49
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-26, 12:04   #128
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Czy Marlenka, ta nowa 40 i nowa 20 w ogóle jeszcze biorą udział w programie, czy już pojechały do domu? Totalnie ich nie pokazują w programie. Ja rozumiem, że drama się toczy wokół Kochanka i jego młodych dupeczek, ale bez przesady, żeby od tygodnia tylko ten temat wałkować. Brakuje tu jakichś zabaw, konkurencji, nawet zwykłych imprez wieczorem. Ta Ania/Asia też znikła odkąd poszła do Bartka

Ja jestem już po odcinku do przodu, ale nie będę tu spoilerować, kto zagrożony, a kto nie Powiem tyle, że myślałam, że stary pierdziel jakoś zaskoczy wyborami, ale jest taki nudny i przewidywalny jak na starego dziadka przystało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 15:10   #129
Indeed
Przyczajenie
 
Avatar Indeed
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: 40 kontra 20

Dla mnie żenujące są te manipulacje Izy. Miałam Ją za dojrzałą, spoko fajną babkę, a Ona siedzi i nawija sreberko... Bartek na sznureczkach podskakuje... Okropnie się na to patrzy. On też taki bez honoru, pieprzy trzy po trzy (chodzi mi o sytuację z Julką i Kamilą głównie).


Starzec mimo wszystko próbuje gadać z wszystkimi swoimi babkami, chociaż też jednej mówi to, drugiej co innego...


Ja wiem, że tam się ma dziać, no ale... Marta w ogóle do Niego nie pasuje, o czym oni będą rozmawiać po programie? Będzie Jej włosy rozczesywał po upojnej nocy?
Indeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:29   #130
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Starzec ahahahahaha! Rozbawiło mnie to strasznie
No stary się zachowuje jak rasowy sułtan w haremie, dotyka prawie wszystkie, całuje 3 dziewczyny i wszystko mu uchodzi na sucho
Ja akurat rozumiem Bartka, powiedział Julce, że na tę chwilę nie interesuje się nikim tylko nią, ale minęło kilka dni, on tam chodził i płakał, że ona się nim nie interesuje, nie zadaje mu pytań, nie ciagnie rozmów tylko gada o sobie. Po prostu ogarnął, że wygląd to nie wszystko (chociaż moim zdaniem ona wcale nie wygląda, tak jak i Kinga, ale nieważne) i zbliżył się trochę z Kamilą. To moim zdaniem trzyma się kupy. A stary sułtan na legalu chodzi od jednej do drugiej i żadna nic mu nie może powiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 18:53   #131
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Indeed Pokaż wiadomość
Dla mnie żenujące są te manipulacje Izy. Miałam Ją za dojrzałą, spoko fajną babkę, a Ona siedzi i nawija sreberko... Bartek na sznureczkach podskakuje... Okropnie się na to patrzy. On też taki bez honoru, pieprzy trzy po trzy (chodzi mi o sytuację z Julką i Kamilą głównie).


Starzec mimo wszystko próbuje gadać z wszystkimi swoimi babkami, chociaż też jednej mówi to, drugiej co innego...


Ja wiem, że tam się ma dziać, no ale... Marta w ogóle do Niego nie pasuje, o czym oni będą rozmawiać po programie? Będzie Jej włosy rozczesywał po upojnej nocy?


Co do Izy, to ja również zmieniłam o niej zdanie. A już po tej sytuacji "pośredniczki" to już w ogole i ja się dziwie, ze ona wdala się w cos takiego!


W sumie zaczelam zmieniac zdanie o niej odkad weszla jej corka Linda. Jak LInda zaczela mowic, ze nigdy nie miała "normalnej" mamy , tylko jej mama była jej kumpela, to już tutaj widziałam, ze cos nie styka w tej relacji.


LInda wykazala się dojrzaloscia, ze wycofa się z relacji z Kochankiem, jak Iza zdecyduje się do niego podbijac i było widać, ze Linda jest zniesmaczona tym i sama wiedziała, ze to jest chore, a Izka dalej obdstawiala swoje, ze on się jej podoba. Widzi, ze ciagnie Linde i Kochanka do siebie, to po co takie sytuacje? Gdyby liczyla się z corka to nawet nie pomyslalaby o czyms takim. Jak Izka plakala wtedy, ze nie ma czego szukac w tym programie i inne dziewczyny ja pocieszaly i okazaly wsparcie i ona była za to wdzieczna( a nie Linda) i to mnie tez jakos uderzylo, ze jest tam jej corka a inne ja pocieszkaja i okazują wsparcie. Dla mnie ta relacja Izy z Linda tez jest jakas dziwna.

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Starzec ahahahahaha! Rozbawiło mnie to strasznie
No stary się zachowuje jak rasowy sułtan w haremie, dotyka prawie wszystkie, całuje 3 dziewczyny i wszystko mu uchodzi na sucho
Ja akurat rozumiem Bartka, powiedział Julce, że na tę chwilę nie interesuje się nikim tylko nią, ale minęło kilka dni, on tam chodził i płakał, że ona się nim nie interesuje, nie zadaje mu pytań, nie ciagnie rozmów tylko gada o sobie. Po prostu ogarnął, że wygląd to nie wszystko (chociaż moim zdaniem ona wcale nie wygląda, tak jak i Kinga, ale nieważne) i zbliżył się trochę z Kamilą. To moim zdaniem trzyma się kupy. A stary sułtan na legalu chodzi od jednej do drugiej i żadna nic mu nie może powiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ku mojemu zaskoczeniu to Bartek wykazuje się calkiem niezla postawa.


A Kochanek jak dla mnie po prostu korzysta, bo wie, ze już nigdy nie będzie miał takiej okazji jak teraz. Tam jest nienaturalna sytuacja, bo podejrzewaam, ze gdyby było więcej atrakcyjniejszych mężczyzn (czy w ogole więcej mężczyzn po prostu) to ten rozkład sil i uwag rozlozylby się zupełnie inaczej. A tak to jest tylko dwóch facetow i kazda chce swoje wywalczyć Podejrzewam, ze jak wyjda na zewnątrz, to nawet nie będą specjalnie rozgladac się za tymi facetami.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 19:21   #132
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Faktycznie powinno być chociaż po 2 facetów starszych i młodszych, żeby był jakiś wybór dla tych kobiet. Ktoś tego nie przemyślał chyba, ale już trudno, bo raczej drugiego sezonu nie będzie, to chyba nie jest hitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-26, 19:28   #133
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: 40 kontra 20

Ja czytałam że kręcili dwa sezony ciągiem więc będzie drugi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 10:33   #134
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Faktycznie powinno być chociaż po 2 facetów starszych i młodszych, żeby był jakiś wybór dla tych kobiet. Ktoś tego nie przemyślał chyba, ale już trudno, bo raczej drugiego sezonu nie będzie, to chyba nie jest hitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko, ze jezeli by tak bylo to by to podchodzilo pod np. love Island, a oni chyba chcieli zrobic jakis totalnie inny program.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Ja czytałam że kręcili dwa sezony ciągiem więc będzie drugi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tymi samymi uczestnikami? ;d ojej to jeszcze sporo moze sie wydarzyc ;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 10:52   #135
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Na pewno z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 13:44   #136
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: 40 kontra 20

Z nowymi oby w tej kolejnej edycji byli lepsi faceci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 14:20   #137
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

A ja myslalam, ze z tymi samymi tylko kolejny sezon

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a w ogole jak sie odnosicie do naglego zainteresowania Bartka Patrycja? Bo ja w ogole dziwie sie, ze ktos moze sie nia zainteresowac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 15:51   #138
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja myslalam, ze z tymi samymi tylko kolejny sezon

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

a w ogole jak sie odnosicie do naglego zainteresowania Bartka Patrycja? Bo ja w ogole dziwie sie, ze ktos moze sie nia zainteresowac.
Z każdym odcinkiem widać, że uczestnicy realizują jakiś scenariusz, a że grają tak sobie, to wychodzi jak wychodzi. Zainteresowanie Patrycją jest totalnie nienaturalne, po prostu kazali mu się nią zająć, bo dziewczyna jest z potencjałem, a nie miała żadnych randek ani nic, poza opalaniem się i obgadywaniem koleżanek. Tak samo wyreżyserowany jest "romans" młodego i Marianny, która mogłaby być jego matką. Ci ludzie są tak nudni, że reżyser po prostu musi nimi sterować, bo sami to by już dawno się sparowali stary+Kinga, młody+ Julia, bzyknęli i do domu. A widzowie chcą dram.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-27, 19:59   #139
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Z każdym odcinkiem widać, że uczestnicy realizują jakiś scenariusz, a że grają tak sobie, to wychodzi jak wychodzi. Zainteresowanie Patrycją jest totalnie nienaturalne, po prostu kazali mu się nią zająć, bo dziewczyna jest z potencjałem, a nie miała żadnych randek ani nic, poza opalaniem się i obgadywaniem koleżanek. Tak samo wyreżyserowany jest "romans" młodego i Marianny, która mogłaby być jego matką. Ci ludzie są tak nudni, że reżyser po prostu musi nimi sterować, bo sami to by już dawno się sparowali stary+Kinga, młody+ Julia, bzyknęli i do domu. A widzowie chcą dram.


Ja tez odnoszę wrazenie, ze niektóre "watki" sa strasznie nienaturalne i jakby wyreżyserowane i zrobione na potrzeby programu. Wlasnie przed chwila widziałam, ze Bartek calkowal się z Marianna Boze


I Bartek chyba celowo zrobil Julke zagrozona żeby ta go prosila i przekonywala do siebie. Już epiej by było gdyby faktucznie odeszla z programu.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Ogladam ten dzisiejszy odcinek z tym romansem z Marianka i czuje się zazenowana. Ona chyba nie wie , ze to jest rezyseria. Z Bartka strony te pocałunki wymuszone, a ona przezywa to jak nie wiadomo co. I smiac mi się chciało jak na drugi dzień podeszla do Bartka przy basenie, myslala, ze będzie buziaczek czy cos , a z Bartka strony widać było dystans ani się nie przywital ani nic. Cto 40 stka czy 20 stka wszystkie daja się na ta "uwagę" zlapac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-07-27 o 19:09
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 14:44   #140
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Marianka strasznie filmowo, wręcz teatralnie, odgrywa te pocałunki z Bartkiem
W nowym odcinku wejdzie nowa dziewczyna moim zdaniem przepiękna, już dawno takiej ładnej dziewczyny nie widziałam w tego typu programach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 15:46   #141
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Marianka strasznie filmowo, wręcz teatralnie, odgrywa te pocałunki z Bartkiem
W nowym odcinku wejdzie nowa dziewczyna moim zdaniem przepiękna, już dawno takiej ładnej dziewczyny nie widziałam w tego typu programach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadza się, Dalia jest zjawiskowa. Przypomina mi Karę z HP, ten sam delikatny i subtelny typ urody.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-28, 19:30   #142
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

Bartek gra, a Marianka się wkrecila, az zle się na to patrzy. Ja nie wiem
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 08:39   #143
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Oesu, w następnym odcinku do dopiero reżyserka będzie
Żenujące, mogliby się jakoś bardziej postarać to ukryć albo zatrudnić jakiegoś lepszego montażystę, sama nie wiem, żeby to jakoś naturalniej wyglądało. Naprawdę oni mają ludzi za baranów i myślą, że się nie zorientują, że podsycanie konfliku Linda kontra matka jest ustawką najpierw Linda z upy bierze matkę (która wiaodmo, że nie ma u starca żadnych szans) na rozmowę o randkach, pocałunkach, a zaraz po tym stary zaprasza Izę na randkę Baranem to jest reżyser a nie my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 13:10   #144
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Oesu, w następnym odcinku do dopiero reżyserka będzie
Żenujące, mogliby się jakoś bardziej postarać to ukryć albo zatrudnić jakiegoś lepszego montażystę, sama nie wiem, żeby to jakoś naturalniej wyglądało. Naprawdę oni mają ludzi za baranów i myślą, że się nie zorientują, że podsycanie konfliku Linda kontra matka jest ustawką najpierw Linda z upy bierze matkę (która wiaodmo, że nie ma u starca żadnych szans) na rozmowę o randkach, pocałunkach, a zaraz po tym stary zaprasza Izę na randkę Baranem to jest reżyser a nie my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo wlasnie oni sa tak nudni, ze trzeba ich ustawiac i z odcinka na odcinek jest to po prostu coraz bardziej widoczne Zreszta wczoraj Marta i inne dziewczyny tez zauwazyly sztucznosc w zachowaniu Bartka, ze tak obraca te Marianke.. Ale akurat widac, ze z Marianna nie ma on kompletnie zadnej chemii i to z jego strony jest wymuszone, a ona sie tym jara jak jakas nastolatka i za tym idzie. Znowu czuje takie zazenowanie jak przy Magdzie. Wiec mysle, ze on wie, ze to rezyserka , a ona chyba nie.

Za to Iza i Kochanek wiedza, ze to ustawka i rezyseria. Zreszta odkad weszla Linda to Iza zachowuje sie inaczej.

A O CO CHODZILO Z TA DRAMA MARTY? Bo akurat za pozno wczoraj wlaczylam i tylko zobaczylam, ze ona placze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2021-07-29 o 13:11
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 13:45   #145
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Wyjście Marianny - omg jaka sztuczność. Zwłaszcza że wyszła bez walizki, tylko w wianku i machając łapami, a uczestnicy zauważyli brak jej rzeczy w namiocie

Ja uważam, że Marianna doskonale wiedziała po co i na ile wchodzi i wszystko to było w 100 proc zagrane. Tylko ona w przeciwieństwie do reszty jest dobrą aktorką. Ma doświadczenie w programach tv, nagrała masę odcinków o wnętrzach, więc umie się zachować przed kamerą. Za to Bartek tez ma za sobą serial, a gra jak amator w Trudnych sprawach Jak szukał listu w kurtce to myślałam, że zaraz będzie ją wąchał

Jak dla mnie, cały program to scenariusz od A do Z, choć bez rozpisanych dialogów (na ogół, bo czasem bardzo widać, że wymieniają kwestie i czekają na swoją kolej).

Kinga w takim lekkim makijażu jest naprawdę ładna.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

A O CO CHODZILO Z TA DRAMA MARTY? Bo akurat za pozno wczoraj wlaczylam i tylko zobaczylam, ze ona placze.
Nie powiedziano do końca. Wciągnęła R. do wanny - w pełnym oświetleniu, przy otwartych roletach. Podobno chciała intymności XD Całowali się, to było pokazane, ale nic więcej, a ona chyba na to liczyła. Nie pytajcie jak to miało się odbyć, nie wiem XD Wyszła z tej wanny i najpierw ok, a potem zaczęła przezywać, że R. się nie określa I że ona nie wie na czym stoi.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 14:13   #146
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Bo wlasnie oni sa tak nudni, ze trzeba ich ustawiac i z odcinka na odcinek jest to po prostu coraz bardziej widoczne Zreszta wczoraj Marta i inne dziewczyny tez zauwazyly sztucznosc w zachowaniu Bartka, ze tak obraca te Marianke.. Ale akurat widac, ze z Marianna nie ma on kompletnie zadnej chemii i to z jego strony jest wymuszone, a ona sie tym jara jak jakas nastolatka i za tym idzie. Znowu czuje takie zazenowanie jak przy Magdzie. Wiec mysle, ze on wie, ze to rezyserka , a ona chyba nie.

Za to Iza i Kochanek wiedza, ze to ustawka i rezyseria. Zreszta odkad weszla Linda to Iza zachowuje sie inaczej.

A O CO CHODZILO Z TA DRAMA MARTY? Bo akurat za pozno wczoraj wlaczylam i tylko zobaczylam, ze ona placze.
Właśnie ludzie piszą na insta, że Iza to kobieta producenta(?) progamu i że ona tam wszystkim steruje wyczytalam to w komentarzach na insta i też to, że Kinga ostatnio robiła jakaś relację live i w tle mignął tam Kochanek
Tak samo z wyjściem Marianny - ludzie piszą, że niektórzy np. z Hotelu Paradise mówili, że nie można ot tak zrezygnować z programu i wrócić do domu, bo są za to jakieś kary finansowe, to wszystko jest zapisane w umowach, a ona po prostu wstała i rozpłynęła się jak nimfa w tym wianeczku (btw, skąd a ogóle wziął się ten wianek i jakim sposobem nikt nie zauważył, że pakowała swoje rzeczy, nie obudziła nikogo krzataniem się rano, no dramat to wyjście, naprawdę wymyślił to jakiś totalny dzban).

Drama Marty była niby o to, że nie pociąga go fizycznie (co to w ogóle znaczy pociąganie fizyczne? Że mu się nie podoba z wyglądu? Jeśli tak to kurczę, dziewczyno, nie podobasz się to nie podobasz, odpuść!). Dla mnie Marta jest bardzo ładna, sto razy ładniejsza niż Kinga, ale charakterem nie pasuje do starego. Chyba źle wybrała, większe szane miałaby, gdyby się skupiła (lub reżyser pozwolił jej się skupić) na Bartku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 19:24   #147
Indeed
Przyczajenie
 
Avatar Indeed
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: 40 kontra 20

Najlepsza jest MarLENKA, jest tam po NIC. Statystka, siedzi tylko i głupio się gapi. W ogóle to Marlenka, Marianka, to zdrabnianie imion bab mnie irytuje...



Jeśli chodzi o te walizki to jak wychodziły np. Magda z kimś tam to one też poszły sobie zwiewnie przez te białe drzwi... bez niczego. Także tam chyba nie ma jak w Paradajsach, że pakują mandżury, potem się z nimi tachają...
Indeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-29, 21:26   #148
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez Indeed Pokaż wiadomość
Najlepsza jest MarLENKA, jest tam po NIC. Statystka, siedzi tylko i głupio się gapi. W ogóle to Marlenka, Marianka, to zdrabnianie imion bab mnie irytuje...



Jeśli chodzi o te walizki to jak wychodziły np. Magda z kimś tam to one też poszły sobie zwiewnie przez te białe drzwi... bez niczego. Także tam chyba nie ma jak w Paradajsach, że pakują mandżury, potem się z nimi tachają...
Tamte wychodziły planowo, więc mandżury przygotowały produkcji do wyniesienia później. A Marianna niby potajemnie o świcie spakowała bety. Tylko nikogo tym nie obudziła, nikomu ich nie przekazała, a wyszła bez. Taka luka w scenariuszu.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 06:00   #149
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: 40 kontra 20

Trudno się nie zgodzić że ten program jest reżyserowany na poziomie 'Trudnych spraw'.Te nakręcane dramy na linii matka-córkaDziwię się ze Kochanek 'w to wchodzi' w sensie że zgadza się na taki scenariusz.Przecież nikt normalny nie nawija równocześnie do matki i córki,jeszcze babci brakuje.A ludzie w to uwierzą.
Ta cała Marianka to mi na nerwy od początku działała.Taka niby uduchowiona i natchniona ,nic w normalny sposób nie powie.Nie lubię takich pozorantów. "Ja się nie pytam kiedy mogę wyjść i kiedy mogę wejść" - przyznała. Acha czyli do programu też się wbiła na swoich warunkach-stanęła przed białymi drzwiami i tyle.A ja głupia myślałam że są jakieś zgłoszenia/castingi

Magda w wannie mnie rozwaliła.Ten mega wulgarny strój.Po tej sytuacji to właściwie zostaje tylko na siłę do łóżka wejść.I się popłakać
Nikt normalny do takiego programu nie idzie(i tego nie ogląda) więc tyle w temacie
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-30, 08:44   #150
Indeed
Przyczajenie
 
Avatar Indeed
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 27
Dot.: 40 kontra 20

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Magda w wannie mnie rozwaliła.Ten mega wulgarny strój.Po tej sytuacji to właściwie zostaje tylko na siłę do łóżka wejść.I się popłakać
Nikt normalny do takiego programu nie idzie(i tego nie ogląda) więc tyle w temacie

Ona w sumie nawet tego nie ukrywa specjalnie, że najchętniej spałaby w sypialni starca...
Indeed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-05 12:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.