Najlepsze biura podróży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 10:53   #1
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Arrow

Najlepsze biura podróży


Witam, kochane Wizażanki. Nie wiem czy taki temat już był, ale mnie nie udało się go znaleźc, więc mam nadzieję że nie powtarzam.
Potrzebuję Waszej rady, co do najlepszych biur podróży, a może nawet nie najlepszych ale tych godnych polecenia. Chcę jechac do Egiptu razem z rodziną i zastanawiam się z którego biura. Pomożecie? Z których biur Wy najczęściej jeździcie? Z góry dziękuję za pomoc
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:56   #2
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Najlepsze biura podróży

Cytat:
Napisane przez Mimillla Pokaż wiadomość
Witam, kochane Wizażanki. Nie wiem czy taki temat już był, ale mnie nie udało się go znaleźc, więc mam nadzieję że nie powtarzam.
Potrzebuję Waszej rady, co do najlepszych biur podróży, a może nawet nie najlepszych ale tych godnych polecenia. Chcę jechac do Egiptu razem z rodziną i zastanawiam się z którego biura. Pomożecie? Z których biur Wy najczęściej jeździcie? Z góry dziękuję za pomoc
Alfa Star, TUI, Neckermann, Greeco zalezy od kierunku, w Egipcie byłam z Alfa Starem i bardzo polecam ( tylko my mieliśmy hotel 5* przy najlepszej w Egipcie rafie ). Nie polecam Itaki i Best Reisen
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 20:06   #3
igi88
Przyczajenie
 
Avatar igi88
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze biura podróży

Pracowałam w tej branży i śmiało mogę Ci polecić : Itakę, Sun&Fun, Alfa Star, Exim Tour, TUI, Ecco Holiday, ale pamiętaj żeby sprawdzić przed wyborem aktualną polisę i czy biuro jest w rejestrze izby turystyki
igi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:58   #4
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Najlepsze biura podróży

Cytat:
Napisane przez Mimillla Pokaż wiadomość
Witam, kochane Wizażanki. Nie wiem czy taki temat już był, ale mnie nie udało się go znaleźc, więc mam nadzieję że nie powtarzam.
Potrzebuję Waszej rady, co do najlepszych biur podróży, a może nawet nie najlepszych ale tych godnych polecenia. Chcę jechac do Egiptu razem z rodziną i zastanawiam się z którego biura. Pomożecie? Z których biur Wy najczęściej jeździcie? Z góry dziękuję za pomoc
My zawsze do Egiptu lataliśmy z Wezyrem, w te wakacje rodzice sami (w sensie beze mnie ) gdzieś tam lecieli i też właśnie z tym biurem. Nigdy nie mieliśmy z nim problemów. No i nie są drodzy.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:43   #5
Mimillla
Raczkowanie
 
Avatar Mimillla
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 148
Dot.: Najlepsze biura podróży

dziękuję Wam za odpowiedzi;*
Mimillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 13:48   #6
kamila_konarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze biura podróży

Hej. Mam podobny problem. Chce jechać z mężem na urlop w grudniu. Możecie polecić mi jakieś sprawdzone biuro podróży? Czy coś zmieniło się w tym temacie? Czy lista na górze jest nadal aktualna?
kamila_konarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.