Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 10:37   #2131
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Frezja40 Pokaż wiadomość
.Od czego się robią kołtuny na włosach .Miałam kołtuny i nie mogłam rozczesac nawet pod gumką mi się robiły gdy wiązałam ,obciełam w koncu na krótko i po problemie.Ale jak odrosną to chciałabym mieć znów długie ale obawiam sie kołtunów.
Moim zdaniem od ocierania wlosow o ciuchy i kiedy sa wysokoporowate. Ja jakiś czas temu rozjasnilam pasemko wlosow , które miałam pod spodem , jest w gorszej kondycji niż reszta wlosow i wlasnie najbardziej mi się kołtuni.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
może chcą się kręcic, albo za dużo humektaktów?sprubuj doda do pielgnacji wiecej emolientow czyli kosmetzkow zawierajcych oleje.

pseudofeministka ,dzieki, od dzis zaczynam pic olej lniany
choc od serum nowej kosmetyki mam sporo babyhair ,ale trzeba kuc zelazo poki gorace

A już sporo Ci urosły? Moje w końcu rosna Wyszlam z tej dlugosci okoloobojczykowej , ale teraz zatrzymaly się od jakiegoś czasu na dlugosci przedbiustowej Ale jak już mi urosna tak do polowy biustu, to już nie będę się spinac, bo przy tkaiej dlugosci to już wlosy sa długie. No i najważniejsze, ze sa znowu miękkie, mięsiste i się lekko faluja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 21:19   #2132
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Myslalam, ze wszystko na raz Chyba bym umarla :P Jedynie czego nie bylam w stanie pic to drozdze i nawet już nie będę z nimi kombinować, a tez wiem, ze niezle efekty daja. Pokrzywe za to bardzo lubie
pijąc drożdże starałam się ich nie wąchać i wychylić jak najszybciej to dziadostwo a na przykład uwielbiam smak świeżej kostki drożdży maczanej w cukrze

Jutro skoczę do apteki po wiesiołka.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 07:37   #2133
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Piecie drożdży mi nie przeszkadza, ani smak ani zapach ale oleje mi nie wchodzą, musze się zmuszać.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 10:49   #2134
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Nie no ja drozdzy nie mogłam , bardzo zle się po nich czułam, wiec odpuscilam. Zreszta te witaminy z grupy B, jest sporo u Anwen, wiec już wole Anwen, której tez nie pije Ja jestem do tylu z tymi suplami:P


Wczoraj zorbilam kuracje SPA dla wlosow - nalozylam glozyne, dawno już tego nie robiłam, a pamiętam, ze po ziolacj kondycjonujących miałam dość fajne te wlosy. Efekt bajka I o dziwo nawet nie miałam sraczkowatego odcienia, jak ostatnio


Dziewczyny naprawdę spróbujcie z ta glozyna. Jak nie zależy Wam na kolorze albo macie ciemniejsze swoje to glozyna nie zrobi Wam krzywdy. Ja mam dość jasny blond na koncach i niestety usze to kontrolować.


No i tez potwierdzily się moje przypuszczenia - dwa razy pod rząd umylam wlosy szamponem chelatujacym i wlosy fruwające, niesforne , rozmiękczone.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:44   #2135
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nie no ja drozdzy nie mogłam , bardzo zle się po nich czułam, wiec odpuscilam. Zreszta te witaminy z grupy B, jest sporo u Anwen, wiec już wole Anwen, której tez nie pije Ja jestem do tylu z tymi suplami:P
ja to ostatnio wogóle nic nie biorę ,ale olej piję:P mam chęć na zupełnie coś nowego no ale..chyba za dużo tego na rynku...

a co do długości myślę że sporo ,jak masz insta to zajrzyj do mnie: Switezianka85 już nie chce mi się jakoś mierzyć tj kiedyś ..ale optycznie sporo , jak sie okazalo na zapasie mam Aktywne Serum na porost Ecolab 1 całą Cassię i kilka masek ....mieszam kombinuję i jest ,
ostatnio nie mam czasu by postudiować włosing dziewczyny wrzucaja fajne zestawy z hebe, drogerii natura, do roznych porowatosci to tylko zapisuję i lajkuje posty,..nie wczytuje się.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:20   #2136
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja olejuję włosy przed każdym myciem, od wczoraj piję olej lniany, a dzisiaj dołożyłam sobie olejowanie brwi olejem rycynowym no jakoś się przerzedziły, a roboty w sumie z tym wcale. Zostały mi 3 miesiące do porodu, więc może zdąży się coś zadziać (bo później mogę nie pamiętać o żadnym z olei).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 23:08   #2137
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Frezja40 Pokaż wiadomość
.Od czego się robią kołtuny na włosach .Miałam kołtuny i nie mogłam rozczesac nawet pod gumką mi się robiły gdy wiązałam ,obciełam w koncu na krótko i po problemie.Ale jak odrosną to chciałabym mieć znów długie ale obawiam sie kołtunów.
Miałam podobny problem, ale już nie mam odkąd zmieniłam poszewkę poduszki na jedwabną i pozbyłam się gumek frotek do spania na rzecz jedwabnych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 09:02   #2138
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ścięłam sobie wczoraj ponad 20cm włosów.
Najpierw ciachnęłam do takiej długości obojczykowej, wyrównałam, całkiem przyzwoicie to wyglądało, a potem uznałam, że jeszcze 2 cm... i wyszły krzywe i wywinięte ale w sumie zwisa mi to. Będę w rodzinnej miejscowości, to zajdę do fryzjera i ogarnie mi to gniazdo

Miałam dość moich włosów, mocno mi się przerzedziły, końce suchawe. Jak rozpuszczałam, to zaraz je związywałam, bo wyglądałam źle. Mimo, że tyle z nimi cuduję, ciągle coś nie tak. Zapuszczałam tak nie wiadomo od jak dawna i nie wiadomo po co. Zawsze chciałam spróbować bardzo krótkich włosów, nawet takich na zapałkę, ale obawiam się, że do mojej twarzy nie będą pasować. Drugim problemem jest to, że moja cera nie jest idealna i myślę, że taka króciutka fryzura mogłaby uwydatniać niedoskonałości.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2021-05-06 o 09:04
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:17   #2139
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ścięłam sobie wczoraj ponad 20cm włosów.
Najpierw ciachnęłam do takiej długości obojczykowej, wyrównałam, całkiem przyzwoicie to wyglądało, a potem uznałam, że jeszcze 2 cm... i wyszły krzywe i wywinięte ale w sumie zwisa mi to. Będę w rodzinnej miejscowości, to zajdę do fryzjera i ogarnie mi to gniazdo

Miałam dość moich włosów, mocno mi się przerzedziły, końce suchawe. Jak rozpuszczałam, to zaraz je związywałam, bo wyglądałam źle. Mimo, że tyle z nimi cuduję, ciągle coś nie tak. Zapuszczałam tak nie wiadomo od jak dawna i nie wiadomo po co. Zawsze chciałam spróbować bardzo krótkich włosów, nawet takich na zapałkę, ale obawiam się, że do mojej twarzy nie będą pasować. Drugim problemem jest to, że moja cera nie jest idealna i myślę, że taka króciutka fryzura mogłaby uwydatniać niedoskonałości.
20 sm to jak dla mnie sporawo ale jak piszesz, że miałaś zniszczone to czasem warto by włosy odżyły.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 10:01   #2140
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ścięłam sobie wczoraj ponad 20cm włosów.
Najpierw ciachnęłam do takiej długości obojczykowej, wyrównałam, całkiem przyzwoicie to wyglądało, a potem uznałam, że jeszcze 2 cm... i wyszły krzywe i wywinięte ale w sumie zwisa mi to. Będę w rodzinnej miejscowości, to zajdę do fryzjera i ogarnie mi to gniazdo

Miałam dość moich włosów, mocno mi się przerzedziły, końce suchawe. Jak rozpuszczałam, to zaraz je związywałam, bo wyglądałam źle. Mimo, że tyle z nimi cuduję, ciągle coś nie tak. Zapuszczałam tak nie wiadomo od jak dawna i nie wiadomo po co. Zawsze chciałam spróbować bardzo krótkich włosów, nawet takich na zapałkę, ale obawiam się, że do mojej twarzy nie będą pasować. Drugim problemem jest to, że moja cera nie jest idealna i myślę, że taka króciutka fryzura mogłaby uwydatniać niedoskonałości.

Ja wczoraj u fryzjera poszłam na żywioł-obcięłam do ramion, poszło 7 cm(-Dobra, doda pani jeszcze kilka centymetrów pod nożyczki).

Lżej mi z nową fryzurą, pozbyłam się tej bardziej przerzedzonej i podniszczonej partii(skutek covida i nieudolnego farbowania), doszłam do wniosku, że może i te turbany do włosów mogły jednak je niszczyć na dłuższą metę.

Poza tym psychicznie potrzebowałam resetu i rzeczywiście takie radykalne cięcie dużo daje, czuję się jak nowo narodzona



Fryzjerka pochwaliła, że mi mnóstwo nowych włosów odrasta u nasady i mam ładny kolor naturalny
Zaszalałam, wzięłam pakiet full regeneracja z sauną i ampułkami. Efektów wow nie widziałam, włosy owszem-gładkie, lśniące. Ale ja zazwyczaj mam takie na co dzień po zwykłych kosmetykach Ale co się zrelaksowałam, poczułam luksus i wydałam kasę to moje


Szczerze to zawsze mówię, że chcę zapuścić do talii, aby sprawdzić jak to jest mieć takie długie włosy, ale po wczorajszym się zastanawiam czy jest sens i rzeczywiście tego chcę, bo całkiem dobrze czuję się z obecnymi. Zobaczymy

Rysia, może właśnie za dużo kombinowania? Może twoje włosy nie potrzebują cudowania? Jak czytam o twoich włosach to mam wrażenie, że są bardzo podobne do moich

Sama kiedyś na włosy poświęcałam mnóstwo czasu i pieniędzy, testowałam wszystko co tylko miało mi zapewnić piękne i gęste włosy. I ciągle coś było nie tak-rzadkie, obciążone, końce jak sucha miotła. Nie mówiąc o tym jak wyglądały po nieudanych eksperymentach, mój rekord to gluty żelatyny i siano śmierdzące żółtkami
W pewnym momencie rzuciłam bogatą pielęgnację, postawiłam na tradycyjne schematy(codziennie szampon+odżywka/maska 2 w tygodniu/raz na jakiś czas robię kurację naftą) i zdrową dietę.
Mam wrażenie, że im mniej o nich myślę tym lepiej się mają
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 10:12   #2141
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja kocham długie, uwielbiam tafle do talii, falowane, jakiekolwiek. No pięknie to wygląda, szczególnie u wyższych osób i zawsze mi się takie marzyły Niestety na marzeniach się kończy.
Jeszcze w zeszłym roku byłam zadowolona z ich wyglądu, a od tego roku coś je strzeliło Od jakiegoś czasu coraz rzadziej nakładałam oleje, bo uznałam, że to może dlatego, często tylko myłam i nakładałam anwenowe odżywki plus serum na końce, coś tam wcieram.
Ale ogólnie przez ostatni rok miałam trochę stresów, kłopotów ze zdrowiem (ale to chyba jak każdy przez pandemię) i widzę, że teraz się to odbija na moich włosach. Za to znowu mam grzyweczkę z baby hairów. U mnie to takie błędne koło, dość szybko wypadają zanim zdążą być bardzo długie, a zaraz zastępowane są lwią grzywą nad czołem

Ale mam teraz najkrótsze włosy odkąd pamiętam, zawsze to jakaś odmiana.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2021-05-06 o 10:13
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 11:20   #2142
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
ja to ostatnio wogóle nic nie biorę ,ale olej piję:P mam chęć na zupełnie coś nowego no ale..chyba za dużo tego na rynku...

a co do długości myślę że sporo ,jak masz insta to zajrzyj do mnie: Switezianka85 już nie chce mi się jakoś mierzyć tj kiedyś ..ale optycznie sporo , jak sie okazalo na zapasie mam Aktywne Serum na porost Ecolab 1 całą Cassię i kilka masek ....mieszam kombinuję i jest ,
ostatnio nie mam czasu by postudiować włosing dziewczyny wrzucaja fajne zestawy z hebe, drogerii natura, do roznych porowatosci to tylko zapisuję i lajkuje posty,..nie wczytuje się.


A ja już nic nie kupuje, musze zuzyc swoje zapasy. Cale szczęście, ze odkad pozbyłam się nadmiaru mineralow z wlosow to stare odzywki/maski zaczely dzialac

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja olejuję włosy przed każdym myciem, od wczoraj piję olej lniany, a dzisiaj dołożyłam sobie olejowanie brwi olejem rycynowym no jakoś się przerzedziły, a roboty w sumie z tym wcale. Zostały mi 3 miesiące do porodu, więc może zdąży się coś zadziać (bo później mogę nie pamiętać o żadnym z olei).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Co mycie? I Twoje wlosy nie sa przeciążone? Czy myjesz je wtedy szamponem z slsem? U mnie olejowanie co mycie kompletnie się nie sprawdza.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ścięłam sobie wczoraj ponad 20cm włosów.
Najpierw ciachnęłam do takiej długości obojczykowej, wyrównałam, całkiem przyzwoicie to wyglądało, a potem uznałam, że jeszcze 2 cm... i wyszły krzywe i wywinięte ale w sumie zwisa mi to. Będę w rodzinnej miejscowości, to zajdę do fryzjera i ogarnie mi to gniazdo

Miałam dość moich włosów, mocno mi się przerzedziły, końce suchawe. Jak rozpuszczałam, to zaraz je związywałam, bo wyglądałam źle. Mimo, że tyle z nimi cuduję, ciągle coś nie tak. Zapuszczałam tak nie wiadomo od jak dawna i nie wiadomo po co. Zawsze chciałam spróbować bardzo krótkich włosów, nawet takich na zapałkę, ale obawiam się, że do mojej twarzy nie będą pasować. Drugim problemem jest to, że moja cera nie jest idealna i myślę, że taka króciutka fryzura mogłaby uwydatniać niedoskonałości.

To dokad teraz masz ? Ja jak miałam dlugosc taka okolobojczykowa to tez fajnie się czułam, było tak elegancko, ale wtedy wlosy nabieraly jeszcze większej objetosci, bardziej się odbijaly. Gdybym miała je caly czas takie przyklepane to tez dobrze bym się czula, a tak to za dużo zabawy.


Sluchaj jak Twoje wlosy na dlugosci sa jakies nie takie od dłuższego czasu, to proponuje Ci zrobić maske chelaujaca ewentualnie jak maz to umyc szamponem Agi chelatujacym. Powiem Ci, ze ja bardzo długo bujałam się ze swoimi włosami, ciagle cos im było, sprawdzone kosmetyki już kompletnie nie dzialaly. Co ktores mycie wlosy dobrze wygladaly, ale przeważnie nie . Caly czas były rzyklepane , suche i matowe. Ju mi rece opadaly, bo nie wiedziałam od czego to może być. No, ale jednak u mnie wyszlo, ze to od twardej wody. Dawne sprawdzone kosmetyki już dzialaja tak jak powinny wiec, mozze warto sprobowac. Ja czytałam o twardej wodzie, ale nie myslalam, ze ona ma az takie skutki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 11:51   #2143
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dobra, skłamałam, są do obojczyków gdzieś tak (pomijając ich nierówność ). Myślałam, że te obojczyki jakoś niżej są Wyprostowałam, po nocy się przyklapały i są takie. Twarz mam pociągłą, długą, jestem też raczej wyższa też i dla mnie to już krótkie włosy, a one w sumie nie są takie ultra krótkie. Ale zmiana jest, bo miałam już za biust. Zdjęcie sprzed chwili. Takie krzywe, ale co tam, wyrówna się.
Ale przynajmniej pokombinuję sobie z taką długością, wyciągnę lokówkę kupioną 2 lata temu, a użytą raz. Nie czuję się dobrze w takich całkiem prostych.

Pseudofeministko, co do twardej wody to masz rację - mieszkam w stolicy województwa, a co przyjadę do domu rodzinnego 50km na południe, mała wiocha, włosy mam o wiele lepsze umyte w tamtejszej wodzie. Tutaj czasem płuczę octową płukanką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20210506_114754.jpg (218,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20210506_121031.jpg (274,2 KB, 24 załadowań)
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 12:07   #2144
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Co mycie? I Twoje wlosy nie sa przeciążone? Czy myjesz je wtedy szamponem z slsem? U mnie olejowanie co mycie kompletnie się nie sprawdza.
No właśnie nie są są coraz ładniejsze, gładsze i bardziej błyszczą. Co 2 dzień, olejuję na podkład z hydrolatu 1h, emulguję hairfoodem, myję łagodnym szamponem i nakładam odżywkę emolientową. Jakoś działa na razie rypacz + proteinowa raz w tygodniu, nie pamiętam kiedy ostatnio chelatowałam.
Właśnie wróciłam od fryzjera, poleciało ze 4cm, ale i tak jestem 4 do przodu od poprzedniego cięcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 15:48   #2145
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jak ktoś lubi niekoniecznie naturalne mazidła do włosów, to kupiłam ten nowy płyn lamelarny Gliss 7 sec (chyba bitwa na czas z Lorealowym 8 second ale tego nie ma na polskim rynku) i bardzo polecam, super włosy po tym wyglądają! A miałam przesusz jak dostałam od koleżanki jakiś żel rozjaśniający i musiałam spróbować, no musiałam i na trwałe poniszczyło mi włosy

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2021-07-07 o 11:17
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 18:16   #2146
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Dobra, skłamałam, są do obojczyków gdzieś tak (pomijając ich nierówność ). Myślałam, że te obojczyki jakoś niżej są Wyprostowałam, po nocy się przyklapały i są takie. Twarz mam pociągłą, długą, jestem też raczej wyższa też i dla mnie to już krótkie włosy, a one w sumie nie są takie ultra krótkie. Ale zmiana jest, bo miałam już za biust. Zdjęcie sprzed chwili. Takie krzywe, ale co tam, wyrówna się.
Ale przynajmniej pokombinuję sobie z taką długością, wyciągnę lokówkę kupioną 2 lata temu, a użytą raz. Nie czuję się dobrze w takich całkiem prostych.

Pseudofeministko, co do twardej wody to masz rację - mieszkam w stolicy województwa, a co przyjadę do domu rodzinnego 50km na południe, mała wiocha, włosy mam o wiele lepsze umyte w tamtejszej wodzie. Tutaj czasem płuczę octową płukanką.



Za biusto o nieeeee To moja uragniona dlugosc Jak to jest, ze jeden pieczalowicie zapuszcza, a drugi ciacha 20 cm Nie no zartuje!Kurcze powiem Ci, ze fajnie w tej dlugosci. Wlasnie dla mnie te long boby sa takie bardzo eleganckie. Dodam jedynie , ze jak wyrównasz wlosy to konce wcale nie musza Ci się przestać wywijać na koncach:/ Ja tak miałam, im krótsze wlosy (im zdrowsze) tym konce się wywijaly.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 18:20   #2147
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No właśnie nie są są coraz ładniejsze, gładsze i bardziej błyszczą. Co 2 dzień, olejuję na podkład z hydrolatu 1h, emulguję hairfoodem, myję łagodnym szamponem i nakładam odżywkę emolientową. Jakoś działa na razie rypacz + proteinowa raz w tygodniu, nie pamiętam kiedy ostatnio chelatowałam.
Właśnie wróciłam od fryzjera, poleciało ze 4cm, ale i tak jestem 4 do przodu od poprzedniego cięcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A masz zniszczone wlosy? Czy naturalne? Moje lubia umiar. Im mniej tym lepiej, bo zawsze jakiegoś fiksa maja gdy zacyznam kombinować.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88688300]Jak ktoś lubi niekoniecznie naturalne mazidła do włosów, to kupiłam ten nowy płyn lamelarny Gliss 7 sec (chyba bitwa na czas z Lorealowym 8 second ale tego nie ma na polskim rynku) i bardzo polecam, super włosy po tym wyglądają! A miałam przesusz jak dostałam od koleżanki jakiś żel rozjaśniający i musiałam spróbować, no musiałam i na trwałe poniszczyło mi włosy [/QUOTE]



Kochana, rozjaśniacz w jakiwjkolwiek postaci to ciężki zawodnik Jak będziesz je dobrze pielegnowac to za jakiś miesiąc dojda do siebie. Ja jak rozjasnialam to pasemko to tez na początku msakra była, ale już się unormowalo. Wlosy sa gładkie, jedynie elastyczności im brakuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 18:38   #2148
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A masz zniszczone wlosy? Czy naturalne? Moje lubia umiar. Im mniej tym lepiej, bo zawsze jakiegoś fiksa maja gdy zacyznam kombinować.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------





Kochana, rozjaśniacz w jakiwjkolwiek postaci to ciężki zawodnik Jak będziesz je dobrze pielegnowac to za jakiś miesiąc dojda do siebie. Ja jak rozjasnialam to pasemko to tez na początku msakra była, ale już się unormowalo. Wlosy sa gładkie, jedynie elastyczności im brakuje
Naturalne i raczej w dobrej kondycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 20:23   #2149
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kochana, rozjaśniacz w jakiwjkolwiek postaci to ciężki zawodnik Jak będziesz je dobrze pielegnowac to za jakiś miesiąc dojda do siebie. Ja jak rozjasnialam to pasemko to tez na początku msakra była, ale już się unormowalo. Wlosy sa gładkie, jedynie elastyczności im brakuje
No właśnie ponad miesiąc próbowałam ogarnąć włosy po tym i dopiero glissek zrobił robotę
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 09:22   #2150
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ja kocham długie, uwielbiam tafle do talii, falowane, jakiekolwiek. No pięknie to wygląda, szczególnie u wyższych osób i zawsze mi się takie marzyły Niestety na marzeniach się kończy.
Jeszcze w zeszłym roku byłam zadowolona z ich wyglądu, a od tego roku coś je strzeliło Od jakiegoś czasu coraz rzadziej nakładałam oleje, bo uznałam, że to może dlatego, często tylko myłam i nakładałam anwenowe odżywki plus serum na końce, coś tam wcieram.
Ale ogólnie przez ostatni rok miałam trochę stresów, kłopotów ze zdrowiem (ale to chyba jak każdy przez pandemię) i widzę, że teraz się to odbija na moich włosach. Za to znowu mam grzyweczkę z baby hairów. U mnie to takie błędne koło, dość szybko wypadają zanim zdążą być bardzo długie, a zaraz zastępowane są lwią grzywą nad czołem

Ale mam teraz najkrótsze włosy odkąd pamiętam, zawsze to jakaś odmiana.
Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Dobra, skłamałam, są do obojczyków gdzieś tak (pomijając ich nierówność ). Myślałam, że te obojczyki jakoś niżej są Wyprostowałam, po nocy się przyklapały i są takie. Twarz mam pociągłą, długą, jestem też raczej wyższa też i dla mnie to już krótkie włosy, a one w sumie nie są takie ultra krótkie. Ale zmiana jest, bo miałam już za biust. Zdjęcie sprzed chwili. Takie krzywe, ale co tam, wyrówna się.
Ale przynajmniej pokombinuję sobie z taką długością, wyciągnę lokówkę kupioną 2 lata temu, a użytą raz. Nie czuję się dobrze w takich całkiem prostych.

Pseudofeministko, co do twardej wody to masz rację - mieszkam w stolicy województwa, a co przyjadę do domu rodzinnego 50km na południe, mała wiocha, włosy mam o wiele lepsze umyte w tamtejszej wodzie. Tutaj czasem płuczę octową płukanką.



Właśnie takie mięsiste fale do talii to mój włosowy ideał
Ale godzę się z tym, że moje włosy kompletnie nigdy takie nie będą Więc może też zapuszczanie nie ma sensu, bo mam ciężkie i proste włosy, im dłuższe tym bardziej opadają pod swoim ciężarem.



Masz bardzo ładny kolor włosów
I nie są takie krzywe, serio Jak wyrównasz je u fryzjera to będzie idealnie, taka długość jest naprawdę fajna.



Ja mieszkam w małej wsi na Mazowszu gdzie woda jest mięciutka i moje włosy ją lubią. Co jakiś czas jeżdżę w strony mojego narzeczonego(pogranicze Śląska i Małopolski) gdzie woda jest dużo twardsza, za pierwszym razem moje włosy przeżyły szok Były po myciu tak oklapłe i bez życia jak nigdy, dopiero po kilku takich wczasach przywykły do tej wody, ale nadal muszę je myć wtedy rano żeby w miarę dobrze wyglądały


Ja nie olejuję już 5 lat, nie brakuje mi tego.

Kupiłam żel aloesowy, muszę ukoić skórę głowy, bo coś marudzi. Teraz z krótszymi będzie mi łatwiej stosować kosmetyki na skalp.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 19:07   #2151
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Moje były takie jeszcze dziś, ale poszły pod nożyczki IMG_20210321_173830.jpgIMG_20210507_164741.jpg
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 06:17   #2152
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Moje były takie jeszcze dziś, ale poszły pod nożyczki

Oddałaś włosy na peruki?
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 07:29   #2153
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Tak. Drugi raz już
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 12:46   #2154
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Tak. Drugi raz już
Super

Ja też planuję ale przede mną jeszcze dłuuuga droga bo obecnie jestem na etapie ze zdjęcia
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 09:42   #2155
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Moje były takie jeszcze dziś, ale poszły pod nożyczki Załącznik 7748038Załącznik 7748039
Piekne az szkoda ciąc, moje straciły blask, sa jakieś suche, musze zmienic szampon i odzywkę.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

[1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88693855]Super

Ja też planuję ale przede mną jeszcze dłuuuga droga bo obecnie jestem na etapie ze zdjęcia [/QUOTE]

Ładny kolor i wyglądają zdrowo
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 10:14   #2156
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Moje były takie jeszcze dziś, ale poszły pod nożyczki Załącznik 7748038Załącznik 7748039
O ja! I jak się czujesz w tak skróconych włosach? [1=7a2075bf2dce9ea818a59ff 8ae1114964dbf5013_6466ae2 54f6c0;88693855]Super

Ja też planuję ale przede mną jeszcze dłuuuga droga bo obecnie jestem na etapie ze zdjęcia [/QUOTE]Ale objętość
A ja znowu mam wysyp 1cm baby hairów... no nigdy z nich nie wyrosnę a ile wcieramy? 3 tygodnie? Byle by po ciąży nie wypadły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 10:18   #2157
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Moje były takie jeszcze dziś, ale poszły pod nożyczki Załącznik 7748038Załącznik 7748039
Cudownie wyglądają. Nigdy nie miałam takich długich Dla mnie niestety takie włosy są nieosiągalne. Albo po prostu nie znalazłam jeszcze tej właściwej drogi pielęgnacji i zapuszczania
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 06:09   #2158
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Czuję się dobrze. Na pewno lepiej niż poprzednim razem, bo wtedy obcięłam aż do brody. Poszło pół metra. Teraz trochę mniej i odpowiada mi ta długość IMG-20210507-WA0011.jpg
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 08:27   #2159
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Czuję się dobrze. Na pewno lepiej niż poprzednim razem, bo wtedy obcięłam aż do brody. Poszło pół metra. Teraz trochę mniej i odpowiada mi ta długość Załącznik 7748269
o wow, extra.włosy przed ścięciem tez bajka.

Pseudofeministka
. mam już za zapięcie stanika, do łokci jeszcze ciut brakuje ale ...pracuje nad tym, Myślę ,że do grudnia spokojnie dotrwam do poziomiu ewel86 przynajmniej długosciowo.

Po ścięciu znów poproszę fryzjerkę o grzywkę ..teraz już dojdzie sobie do reszty włosów..Taka odmiana na lato..opalę czoło

Miroku moje też cieżkie ,dlatego sprzedam, może zajdzie jakaś korzyść materialna.. wszystko ma swoje plusy

LAnusia91 urosną zanim się obejrzysz...

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2021-05-11 o 08:30
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 10:32   #2160
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Czuję się dobrze. Na pewno lepiej niż poprzednim razem, bo wtedy obcięłam aż do brody. Poszło pół metra. Teraz trochę mniej i odpowiada mi ta długość Załącznik 7748269
Fryzura fajna

Ja mam za łopatki, pracuje teraz nad ich gęstością i taka ładna taflą
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.