Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-01, 16:51   #1111
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A widziałaś ostatni odcinek? Iza wyglądała najgorzej z nich wszystkich. Ona ma tendencję (rodzinną) do wciskania się w za małe ubrania. W pomarańczowej bluzeczce wyglądała jak baleron, brzuch jej wywaliło, fałdy się porobiły, buły wyskoczyły zza małych rękawków. Ją dałoby się dobrze ubrać, ale do tego trzeba przede wszystkim zaakceptować swój rozmiar, a nie donaszać ciuchy z liceum. Patrząc na nią w tym odcinku i na to nowe foto z insta w różowym płaszczyku, to ja widzę nie -8 kg, ale -18.

Tak, widziałam ostatni odcinek i pomimo tego, ze również zwróciłam uwagę na wystające fałdki to wciąż uważam, ze wyglada na o wiele bardziej zadbaną kobietę niż Iga.
Iga jak dla mnie ani raz dobrze nie wyglądała i chyba ani razu nie miała uczesanych włosów (z wyjątkiem ślubu, ale wszystkie pamiętamy jak to wyglądało), niedoskonałości na twarzy nie przykryte i ogólnie jej wygląd jest według mnie bardzo niechlujny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:18   #1112
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A widziałaś ostatni odcinek? Iza wyglądała najgorzej z nich wszystkich. Ona ma tendencję (rodzinną) do wciskania się w za małe ubrania. W pomarańczowej bluzeczce wyglądała jak baleron, brzuch jej wywaliło, fałdy się porobiły, buły wyskoczyły zza małych rękawków. Ją dałoby się dobrze ubrać, ale do tego trzeba przede wszystkim zaakceptować swój rozmiar, a nie donaszać ciuchy z liceum. Patrząc na nią w tym odcinku i na to nowe foto z insta w różowym płaszczyku, to ja widzę nie -8 kg, ale -18.
Tak, to prawda. Ale zauważ, że ona na twarzy kompletnie nie wygląda na osobę z nadwagą. A figurę ma genetycznie po mamie. Są do siebie bardzo podobne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 08:53   #1113
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A czy chodzenie bez makijażu to wyrąbanie na swój wygląd ? Nie powiedziałabym, żeby Laura miała wywalone. Widać, że ma zadbaną cerę, włosy, ciało ogólnie, więc dla mnie to jest bardziej zadbanie niż tona tapety. Jedynie to uzębienie to coś, nad czym mogłaby popracować.

Iza tak samo jest zadbana, rzeczywiście czasami jej ubrania mogłyby być ciut luźniejsze, ale ogólnie w tej czarnej bluzce wyglądała ok (choć nie mój styl). Ona najwyraźniej lubi taki styl ubierania się, ja bym widziała ją np. w sukienkach z zaznaczonymi bardziej biodrami i luźnymi na brzuchu albo odcięte zaraz po talii. Ale uważam, że ona nawet jak ma te parę kilo na plusie, to wygląda nadal pociągająco i cóż, jak sądzę, że Karol ma "coś" w sobie, to tak samo Iza też uważam, że ma coś w sobie jako kobieta, podoba mi się też bardzo jej głos.
Jedynie po jej odcieniu skóry zastanawiam się, czy nie lubi się opalać i chodzić do solarium.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:27   #1114
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Moim zdaniem Laura wyglądałaby dużo lepiej jakby tylko nałożyła podkład i tusz do rzęs, bez makijażu ma wyraźne rumieńce i średnio to wygląda. Nie mówię, że każdy ma nakładać nie wiadomo jaka tapetę ale lekki makijaż podkreślający urode

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:45   #1115
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Laura wyglądałaby dużo lepiej jakby tylko nałożyła podkład i tusz do rzęs, bez makijażu ma wyraźne rumieńce i średnio to wygląda. Nie mówię, że każdy ma nakładać nie wiadomo jaka tapetę ale lekki makijaż podkreślający urode

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sądzę, że ona ma jakiś makijaż i Iga też; pamiętam, jak nawet Anita wyglądała w tych gadających glowach - to wina raczej światła, które uwypukla wszystkie niedoskonałości.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 10:43   #1116
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Laura wyglądałaby dużo lepiej jakby tylko nałożyła podkład i tusz do rzęs, bez makijażu ma wyraźne rumieńce i średnio to wygląda. Nie mówię, że każdy ma nakładać nie wiadomo jaka tapetę ale lekki makijaż podkreślający urode

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwłaszcza do tv. No i tak jak piszecie, wystarczy podkład czy krem tonujący i tusz do rzęs, bo kamera jednak bezlitosna jest i nie bez powodu nawet facetów zawsze pudrują na planie.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 13:48   #1117
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Sądzę, że na tych setkach TVN powinien robić uczestnikom minimalny makijaż, chociażby przypudrować ich itd. Pamiętam, jak wyglądała Martyna z trupio bladą twarzą- no nie wierzę, że nikt tego nie widział i że nie mogli dziewczynie powiedzieć, że ten podkład nie prezentuje się najlepiej w tym świetle. Myślę, że na żywo ten odcień mógł wyglądać normalnie; ale cóż, TVN oszczędza na uczestnikach albo chce ich przedstawić jak najgorzej, bo ja sądzę, że uczestnicy powinni mieć zagwarantowane przygotowania przed ślubem przez stację, a może i jakąś mini metamorfozę, - stylistę, fryzjera, wizażystę.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-02, 14:02   #1118
Marisja
Raczkowanie
 
Avatar Marisja
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 362
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Sądzę, że na tych setkach TVN powinien robić uczestnikom minimalny makijaż, chociażby przypudrować ich itd. Pamiętam, jak wyglądała Martyna z trupio bladą twarzą- no nie wierzę, że nikt tego nie widział i że nie mogli dziewczynie powiedzieć, że ten podkład nie prezentuje się najlepiej w tym świetle. Myślę, że na żywo ten odcień mógł wyglądać normalnie; ale cóż, TVN oszczędza na uczestnikach albo chce ich przedstawić jak najgorzej, bo ja sądzę, że uczestnicy powinni mieć zagwarantowane przygotowania przed ślubem przez stację, a może i jakąś mini metamorfozę, - stylistę, fryzjera, wizażystę.
Ok, racja ale wtedy ten program może byłby mniej wiarygodny i ludzie by mowili że to wszystko ustawione. wydaje mi się, że to specjalny zabieg by uczestnicy wyglądali tak jak wyglądają na codzien. I żyli tak jak żyją na codzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 19:29   #1119
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przecież to "serial dokumentalny"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 09:58   #1120
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie mówię, żeby im robili full make up i stylizację przed nagraniami, ale nawet dali jakieś sugestie. To są ludzie, którzy przeważnie nie mają doświadczenia z kamerami, światłem i nie wiedzą, że mogą wyglądać zupełnie inaczej niż na żywo. Jakoś w innych programach TVN'u ludzie się prezentują trochę lepiej. A to, że Martynie nikt nie powiedział o tym podkładzie, to uważam za czystą złośliwość.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:01   #1121
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Marisja Pokaż wiadomość
Ok, racja ale wtedy ten program może byłby mniej wiarygodny i ludzie by mowili że to wszystko ustawione. wydaje mi się, że to specjalny zabieg by uczestnicy wyglądali tak jak wyglądają na codzien. I żyli tak jak żyją na codzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak, biorą udział w dokumencie, wiec zdają sobie z tego sprawę, ze pokazuja się razu jacy są.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 10:02   #1122
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ale oni ich nie pokazują takimi, jakimi są, tylko w ujęciach w setce wyglądają gorzej niż w normalnych ujęciach .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:20   #1123
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, biorą udział w dokumencie, wiec zdają sobie z tego sprawę, ze pokazuja się razu jacy są.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ludzi w dokumentach telewizyjnych tez się pudruje, żeby kamery, lampy i cały sprzęt nie fokusował się na ich błyszczącej strefie T. Moim zdaniem byłoby spoko, gdyby oni tacy naturalni latali po swoich domach, górach i gdzie tam bywają razem, ale do setek ktoś powinien zająć się nimi profesjonalnie tak samo, jak się zajmuje osobami wypowiadającymi się do kamery w każdym innym programie. Nie wiem czy widzieliście kiedyś przygotowania do wypowiedzi do kamery np. ekspertów w studio. Dopada do nich babeczka z gąbeczką, pędzlem, sprayem i ogarnia im twarz. Właśnie po to, żeby cera nie odciągała uwagi od tego, co mówią. To taki jakby standard telewizyjny. A w ŚoPW podjęto jakąś dziwną decyzję, żeby tych ludzi zostawić samym sobie, pozbawić ich tego, co ma nawet jakiś Rydzyk w TV Trwam.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:22   #1124
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ludzi w dokumentach telewizyjnych tez się pudruje, żeby kamery, lampy i cały sprzęt nie fokusował się na ich błyszczącej strefie T. Moim zdaniem byłoby spoko, gdyby oni tacy naturalni latali po swoich domach, górach i gdzie tam bywają razem, ale do setek ktoś powinien zająć się nimi profesjonalnie tak samo, jak się zajmuje osobami wypowiadającymi się do kamery w każdym innym programie. Nie wiem czy widzieliście kiedyś przygotowania do wypowiedzi do kamery np. ekspertów w studio. Dopada do nich babeczka z gąbeczką, pędzlem, sprayem i ogarnia im twarz. Właśnie po to, żeby cera nie odciągała uwagi od tego, co mówią. To taki jakby standard telewizyjny. A w ŚoPW podjęto jakąś dziwną decyzję, żeby tych ludzi zostawić samym sobie, pozbawić ich tego, co ma nawet jakiś Rydzyk w TV Trwam.

Ja to akurat rozumiem. Inaczej za szybko odpalilby im się tryb „gwiazda”. Nie bez powodu wszyscy tam trąbią,
ze się ich obserwuje, a nie reżyseruje. Na setkach widać zmęczenie po całym dniu, wkurzenie. Nie byłoby tyle emocji, gdyby byli piekni i wypudrowani, a najlepiej nagrywać je osobnego dnia, żeby przemyśleli, wyspali się itp. Zamiast na gorąco..)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 10:27   #1125
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Ludzi w dokumentach telewizyjnych tez się pudruje, żeby kamery, lampy i cały sprzęt nie fokusował się na ich błyszczącej strefie T. Moim zdaniem byłoby spoko, gdyby oni tacy naturalni latali po swoich domach, górach i gdzie tam bywają razem, ale do setek ktoś powinien zająć się nimi profesjonalnie tak samo, jak się zajmuje osobami wypowiadającymi się do kamery w każdym innym programie. Nie wiem czy widzieliście kiedyś przygotowania do wypowiedzi do kamery np. ekspertów w studio. Dopada do nich babeczka z gąbeczką, pędzlem, sprayem i ogarnia im twarz. Właśnie po to, żeby cera nie odciągała uwagi od tego, co mówią. To taki jakby standard telewizyjny. A w ŚoPW podjęto jakąś dziwną decyzję, żeby tych ludzi zostawić samym sobie, pozbawić ich tego, co ma nawet jakiś Rydzyk w TV Trwam.
Zgadzam się; przecież jak wyglądała Anita (abstrahuję od tego, czy ktoś ją uważa za ładną kobietę, ale na pewno była i jest bardzo zadbana i dba o makijaż) - błyszczała się, widać jej było pory, rzęsy, które i tak są długie, jeszcze przez to światło wydawały się dłuższe, nos. Tak jakby chcieli na siłę obrzydzić tych uczestników - sorry, ale jakoś nie widziałam tego w Top Model czy jak kątem oka widzę czasami jakieś "Trudne sprawy" (a to przecież paradokument), "Milionerach" i tam innych programów z TVN'u nie znam.

I co do gwiazdorzenia - cóż, chyba odwrotnie pamiętam wywiad z Emmą Watson, gdzie chyba jest dosyć znaną personą, i zwróciła bardzo uprzejmie uwagę dziennikarce, że ma długopis na twarzy. Tak samo ci, co kręcili, powinni powiedzieć Martynie, że ten podkład niekorzystnie wypada w świetle. Fotograf daje nawet wskazówki, jak się robi zdjęcia do dokumentów. Danie uczestnikom prawa do dobrego wyglądu i godności to chyba nie jest "gwiazdorzenie" - Iga tak samo na tych setkach to wygląda gorzej niż w programie i niby takie to nic, ale jeszcze nakręca na nią hejt sto razy bardziej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-03, 19:57   #1126
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Chyba nie ma co oczekiwać cudów, obecna edycja to mega bieda pod względem oszczędzania. Zaczynając od stojących wesel pod namiotem na trawie, a potem po wakacjach uczestnicy pozostawieni sami sobie wracają pociągiem...

Przykro było patrzeć na ten odcinek. Jakoś tak serio. Laura i ta jej koleżanka potraktowały Maćka jak małpę w zoo. Kolezaneczka uznała, że ona chce jak najwięcej wypytac, ogień pytań w tym jakieś intymne i drwiace jak "lubisz siebie?" Masakra, w ogóle nie liczy się z tym, że to drugi człowiek i ma swoją godność i uczucia. Ale Maciej oczywiście twierdzi, że nie nie w ogóle to mu nie przeszkadza nie wcale, byleby tylko zyskać przychylność Laury.

Co do Karola, naprawdę uważam, że to super facet. Sama tez boję się wody i za nic w świecie bym do kajaka nie wsiadła. A ta jeszcze go zaczepia, chlapie, zostawia, no jak dziecko... Źle to wszystko wygląda.

A Iza i Kamil - to było do przewidzenia, widać różnicę wieku, nie da się nagle z dnia na dzien zmienić całkowicie nawyków i nastawienia, chodźby próbować się tuszowac tonami pudru (prezenciki, szampany, itd). Mimo wszystko i tak na tle pozostałych par mają największe szanse.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 19:37   #1127
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jasny gwint, oni znów to zrobili

edit: a nie, są dwa. Zabieram się

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-05-07 o 19:39
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 20:04   #1128
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja nie mogę, co ta Iga odchrzania Ta rozmowa z Karolem, o co jej tak właściwie chodziło? "Ja się nie chcę kłócić ani naciskać, ale wracasz do siebie dzisiaj czy jutro? Bo jak dla mnie możesz już teraz" "Nie mam planów iść z Tobą na parapetówkę do moich znajomych". Kurczę, na miejscu Karola po prostu wstałabym i wyszła. Jest mega skoncentrowana na sobie, agresywna w sposobie mówienia i języku ciała, a potem ucieka z płaczem do drugiego pokoju. Tak zachowuje się osoba dorosła?

Laura z Maćkiem. Laurę lubię, chociaż momentami jej podejście do Maćka jest lekko irytujące. Ale ona sama jest już zirytowana, bo liczyła na doświadczonego mężczyznę, a dostała Maćka, który stara się, ale trochę jak licealista, jakby pierwszy raz był w "poważniejszym" związku. Wiecie, o co chodzi

Iza jest po trudnym związku i patrzy przez pryzmat tych doświadczeń na Kamila. Chyba muszą się dotrzeć, nauczyć siebie. Widać, że im na sobie zależy i chcą, żeby to wyszło
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 20:27   #1129
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Strasznie zmęczył mnie ten odcinek, nie wiem czemu dalej sobie to robię między Karolem a Igą nieźle się podziało poza kamerami. Ale jej sposób komunikowania się jest tak agresywny, że na miejscu Karola nie miałabym ochoty już w ogóle się odzywać i czekałabym jedynie na koniec eksperymentu. Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że Iga ma poważne problemy ze sobą i na prawdę bardzo potrzebuje terapii. I wciąż się dziwię, czemu eksperci wcześniej tego nie wychwycili i w ogóle dopuścili ją do eksperymentu.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-07, 20:32   #1130
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Strasznie zmęczył mnie ten odcinek, nie wiem czemu dalej sobie to robię między Karolem a Igą nieźle się podziało poza kamerami. Ale jej sposób komunikowania się jest tak agresywny, że na miejscu Karola nie miałabym ochoty już w ogóle się odzywać i czekałabym jedynie na koniec eksperymentu. Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że Iga ma poważne problemy ze sobą i na prawdę bardzo potrzebuje terapii. I wciąż się dziwię, czemu eksperci wcześniej tego nie wychwycili i w ogóle dopuścili ją do eksperymentu.
Dokładnie. Oglądam właśnie odcinek specjalny na playerze, na początku jest powtórka ze ślubów i to zachowanie Igi było naprawdę żałosne. Cała chodziła, w ogóle zero panowania nad ciałem. A komentarze "O Boże, robię to!" "Wzięłam ślub!" były tylko przedsmakiem jej egocentryzmu.
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 20:47   #1131
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Włączyłam odcinek i już mam ochotę wyłączyć po tym co Iga odwala Naskoczyła na niego jak wariatka i chyba sama nie wiedziała o co jej chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 21:08   #1132
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Strasznie zmęczył mnie ten odcinek, nie wiem czemu dalej sobie to robię między Karolem a Igą nieźle się podziało poza kamerami. Ale jej sposób komunikowania się jest tak agresywny, że na miejscu Karola nie miałabym ochoty już w ogóle się odzywać i czekałabym jedynie na koniec eksperymentu. Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że Iga ma poważne problemy ze sobą i na prawdę bardzo potrzebuje terapii. I wciąż się dziwię, czemu eksperci wcześniej tego nie wychwycili i w ogóle dopuścili ją do eksperymentu.
O mamuniu napisane w punkt! Bardzo źle mi się oglądało ten dzisiejszy odcinek. Iga zachowuje się jak osoba z nieprzepracowanymi głębokimi problemami i do tego nie umie w ogóle się komunikować. Jest strasznie rozchwiana i aż dziw, że eksperci tego nie dostrzegli. Podczas ich rozmowy dzisiaj miałam takie samo wrażenie jak gdy byli na wycieczce w górach, że ona nie dopuszcza Karola do głosu gdy ten chce przytoczyć ich rozmowy, które odbyły się poza kamerami. Staje się wtedy bardzo napastliwa. Z tym, że Karol dzisiaj trochę powiedział co usłyszał od Igi przez telefon z tą białą kartką i wiecie co no zachowuje się jak nastolatka z gimnazjum a nie dorosła kobieta. Jak usłyszał więcej takich rewelacji to nie dziwię się, że jest między nimi blokada. Iga raczej podchodzi bezrefleksyjnie do swojego zachowania i nic złego w sobie nie widzi.

Kamil i Iza fajnie dzisiaj wyglądali. Widać, że Kamil to otwarty facet i będzie się starał zmienić dla Izy ale w taki zdrowy sposób stawiając granicę. U nich widzę wzajemny szacunek i zdrową relację.

Zaskoczeniem dla mnie jest Laura i Maciej. Jakoś lepiej się na nich patrzyło dzisiaj, plus dla Laury, że próbuje się przekonać do Maćka i w sumie nie wiem jaka będzie ich decyzja.

Nie widziałam odcinka specjalnego, warto obejrzeć czy poziom równie rewelacyjny jak tego pierwszego?
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 21:32   #1133
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Uff po kolejnym odcinku.
Tragedia ta Iga, niech mi ktoś wytłumaczy o co w ogóle jej chodzi, bo nie mam pojecia. Ten żal na końcu ze zwykle w zwiazkach na poczatku jest fajnie, kurde przecież ona robiła wszystko zeby fajnie nie było...

Wiecie że Laura z Maćkiem jak dla mnie rokować zaczynają, nie wiem ale tam coś sie poprawiło i kto wie czy nie dadza sobie szansy

Iza i Kami, niby jakieś niedopowiedzenia, ale widać maja sie ku sobie i ta końcówka dość mocna ze siostra Kamila cieżko zachorowła, i pojechał go wspierać. Tu daje 99% że zostają w małżeństwie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 21:45   #1134
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Karol powinien dostać medal za cierpliwość.


W ogóle przy wypowiedzi Igi podpisali ja " Karol "

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 21:53   #1135
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O matko, za każdym razem, jak mnie będzie brało na focha, przypomnę sobie ten odcinek XD Terapia jak złoto.

A tu spoiler na temat przyszłości Laury i Maćka. Ploty z tego kanału zawsze się sprawdzają. https://www.youtube.com/watch?v=d42blz2kOxA
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 22:26   #1136
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Śmiać mi się zachciało jak expertka powiedziała coś tam, że Karol powinien Igę uspokoić :-D już widzę, jak w stanie tej kłótni, mówi do niej "spokojnie" - po prostu nastąpiłby chyba wybuch atomówki...

A co myślicie o tej wizycie tajemniczej Sylwii u Kamila ;-) fakt z boku to trochę srednio wyglądało, nawet jeśli to zbieg okoliczności. A Kamil chyba po prostu nie przyzwyczajony, że komuś mogłoby przeszkadzać zaproszenie koleżanki do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 22:37   #1137
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88691232]Śmiać mi się zachciało jak expertka powiedziała coś tam, że Karol powinien Igę uspokoić :-D już widzę, jak w stanie tej kłótni, mówi do niej "spokojnie" - po prostu nastąpiłby chyba wybuch atomówki...

A co myślicie o tej wizycie tajemniczej Sylwii u Kamila ;-) fakt z boku to trochę srednio wyglądało, nawet jeśli to zbieg okoliczności. A Kamil chyba po prostu nie przyzwyczajony, że komuś mogłoby przeszkadzać zaproszenie koleżanki do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mnie zastanowiło, że jak powiedział "Sylwia" to potrząsnął ręką z bransoletką, tak jakby była od niej. Może to jakaś bardzo bliska osoba, którą zna wieki. Wtedy naprawdę mogłoby go zdziwić, że nagle mam jej nie zapraszać, bo babce znanej 3 tygodnie to przeszkadza.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 00:07   #1138
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ej, obejrzałam początek tego niby specjalnego odcinka (potem przeklatkowałam i tam nie było NICZEGO czego by nie było wcześniej chyba, nie warto tracic czasu), ale obejrzałam jeszcze raz ślub Igi i Karola. Karol pierwszy raz powiedział do niej "SPOKOJNIE" zanim sie zobaczyli albo sekundę po tym xD
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 00:43   #1139
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ej, obejrzałam początek tego niby specjalnego odcinka (potem przeklatkowałam i tam nie było NICZEGO czego by nie było wcześniej chyba, nie warto tracic czasu), ale obejrzałam jeszcze raz ślub Igi i Karola. Karol pierwszy raz powiedział do niej "SPOKOJNIE" zanim sie zobaczyli albo sekundę po tym xD
Puściłam ten odcinek w tle do sprzątania i wszystko już było. Te ich odcinki to są specjalne tylko z nazwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 07:41   #1140
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czytam Was, ale nie udzielam się zbyt często, jednak dziś nie wytrzymalam!
Iga wg mnie po raz kolejny dziś przeszła sama siebie. Swoimi tekstami, które cały czas powtarzala " kiedy jedziesz, wczoraj, dzis ,jutro" to zależy od Ciebie, on mowi że zostaje, ona znow pyta kiedy jedzie ,- ciągłymi pytaniami dawala mu znac ze chce aby pojechal. Do tego zamykanie się w pokoju, teskty że chce zostać sama... aż mi było zal Karola że zostal. Poczulam ulgę, gdy w końcu wyszedl. Poza kamerami tam się musiało dziać... myślę że przy innej kobiecie Karol by sie rozkrecil i na pewno częściej usmiechal. Iga Na koniec jeszcze powiedziała że się zdziwiła że nie chciał z nią iść na parapetówkę, gdzie ewidentnie było widać wxzesnkej ze ona nie ma na to ochoty że chce iść i być sama. Dziewczyna nie panuje nad swoimi emocjami. Może po tym jak zobaczy ten program, wyciagnie wnioski, że ma problem... Dla niej szkoda, że widziala to cała Polska.
Nie wiedziałam że tańczy.moze rozładuje złe emocje

Ojciec Maćka, bardzo mądry facet. Też zauwazul że śmiech Laury jest na tle nerwowym. Dal im dobre wskazówki. Śmiech Laury irytuje, ale tak sobie radzi z tą całą sytuacją w której nie chce już być. Nie mam złudzeń że nie będzie chciała zostać w tym małżeństwie. Szczególnie, że podczas kolacji jej pytania typu " czy będzie tęsknił gdy nie będą ze sobą pisać" i na sam koniec kolacji w żartach wspomniała o rozwodzie, wg mnie to nie był zart, a delikatna sugestia,żeby później nie był zdziwiony. Maciej na pewno będzie chciał z nią zostać.

Iza i Kamil... Miło się na nich patrzy i słucha, nawet gdy powstaja między nimi nieporozumienia. On się przy niej uczy bycia w poważnym związku, stara sie. Życzę im jak najlepiej i wierzę ze tak będzie. Końcowa scena pokazała że potrzebują siebie wzajemnie. Śmiem twierdzić,że to powazny, dorosły związek. Oboje byli na to gotowi. Szczególnie to widac na tle innych par.
Czyli czeka nas tylko jeszcze jeden odcinek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.