Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 14:08   #4951
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kira to i ja kciuki trzymam
Karolina Ty w dwóch szkołach wzielas pracę o ile dobrze pamiętam? Powodzenia ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:33   #4952
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kira ja też mocno trzymam kciuki żeby się udało 😀
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:39   #4953
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeden zespół i to taki który pod względem muzycznym mi w 100000% odpowiada, ale do 19 siedzę w niepewności. Facet nie miał kalendarza przy sobie ale jest pewien że w czerwcu coś ma wolne. Także modlę się aby mój termin miał dostępny
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siedzę na zabiegach i trzymam kciuki żeby zadzwonił że ma wolny termin akurat wasz a swoją drogą Twój też chciał zmienić czy co on na to wszystko bo nie wiem czy pisałas
Na resztę odpisze już z domu bo czytałam po drodze z pracy ale nie było jak odpisać

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:47   #4954
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Frappe ja mam i też go lubię widzę, że w jednym z salonów jest wyprzedaż w cenach 1200-2000 zł. Mam wolny wtorek to się przejdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:52   #4955
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Kira to i ja kciuki trzymam
Karolina Ty w dwóch szkołach wzielas pracę o ile dobrze pamiętam? Powodzenia ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Kira ja też mocno trzymam kciuki żeby się udało
Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Siedzę na zabiegach i trzymam kciuki żeby zadzwonił że ma wolny termin akurat wasz a swoją drogą Twój też chciał zmienić czy co on na to wszystko bo nie wiem czy pisałas
Na resztę odpisze już z domu bo czytałam po drodze z pracy ale nie było jak odpisać

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Kochane dam wam znać wieczorkiem. Tymczasem składam ręce do Boga aby się udało
Szatynka
Mój tż się zdaje na mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:54   #4956
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeden zespół i to taki który pod względem muzycznym mi w 100000% odpowiada, ale do 19 siedzę w niepewności. Facet nie miał kalendarza przy sobie ale jest pewien że w czerwcu coś ma wolne. Także modlę się aby mój termin miał dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wątkowe trzymanie kciuków!


Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Frappe ja mam i też go lubię widzę, że w jednym z salonów jest wyprzedaż w cenach 1200-2000 zł. Mam wolny wtorek to się przejdę
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, fajnie może akurat coś znajdziesz!


Dziewczyny, do ślubu to ktoś powinien odciąć mi internet Miałam już wybrany wzór zaproszeń a teraz zakochałam się w tych w załączniku
Przypomnę że wcześniej myślałam o TAKICH z 'drewnianym' folderem i prosta biała kartka w środku

RATUNKU
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rustic-heart-1.jpg (298,4 KB, 32 załadowań)
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:54   #4957
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

O jakie ladniutkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 14:55   #4958
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Wątkowe trzymanie kciuków!



Ooo, fajnie może akurat coś znajdziesz!


Dziewczyny, do ślubu to ktoś powinien odciąć mi internet Miałam już wybrany wzór zaproszeń a teraz zakochałam się w tych w załączniku
Przypomnę że wcześniej myślałam o TAKICH z 'drewnianym' folderem i prosta biała kartka w środku

RATUNKU
Kurcze ciężki wybór. Mi chyba się bardziej podobają te z sercem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 15:35   #4959
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeden zespół i to taki który pod względem muzycznym mi w 100000% odpowiada, ale do 19 siedzę w niepewności. Facet nie miał kalendarza przy sobie ale jest pewien że w czerwcu coś ma wolne. Także modlę się aby mój termin miał dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocne mocne kciuki!


Jadę dzisiaj do teściowej pod pretekstem wzięcia aronii na nalewkę, ale chcę ją podpytać o gwiazdę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 15:36   #4960
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

O kurcze ciężki wybor nie wiem które bym wzięła. Pewnie bym jakos połączyła. Czyli ogolny wzór tych bialych a srodek jak w tych drewnianych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 15:58   #4961
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Sprawdz sobie semilac frappe. Bardzo go lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, Frappe jest śliczny i wiele klientek go chwaliło, ale to jest własnie jeden z kolorów, który mi totalnie nie leży



Kira trzymam kciuki

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Wątkowe trzymanie kciuków!



Ooo, fajnie może akurat coś znajdziesz!


Dziewczyny, do ślubu to ktoś powinien odciąć mi internet Miałam już wybrany wzór zaproszeń a teraz zakochałam się w tych w załączniku
Przypomnę że wcześniej myślałam o TAKICH z 'drewnianym' folderem i prosta biała kartka w środku

RATUNKU
Jak dla mnie te ładniejsze ale może dlatego, że mi się średnio podobają te eko
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019

Edytowane przez kizdaM
Czas edycji: 2018-09-19 o 15:57
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 16:06   #4962
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Sprawdz sobie semilac frappe. Bardzo go lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez bardzo lubię ten kolor

Muszę i ja się wziąć za zaproszenia, w przyszłym tyg pozamawiam próbki i napisze o indywidualny projekt

Niecałe 40 postów do końca wątku
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:10   #4963
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Mocne mocne kciuki!


Jadę dzisiaj do teściowej pod pretekstem wzięcia aronii na nalewkę, ale chcę ją podpytać o gwiazdę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ulala aż jestem ciekawa co teściowa powie

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Wątkowe trzymanie kciuków!



Ooo, fajnie może akurat coś znajdziesz!


Dziewczyny, do ślubu to ktoś powinien odciąć mi internet Miałam już wybrany wzór zaproszeń a teraz zakochałam się w tych w załączniku
Przypomnę że wcześniej myślałam o TAKICH z 'drewnianym' folderem i prosta biała kartka w środku

RATUNKU

Dokładnie, cały wątek trzyma kciuki!

O kurczaki, szczerze to nie wiem które wybrać, ale może postawiłabym na te?

Kończę prace o 16.30, a dokładnie o tej godzinie pisze do mnie koleżanka z Luksemburga jeszcze zeby ona pisała płynnie po angielsku, ale niestety translator jej pomaga ale na szczęście szybko ogarnelysmy temat jeszcze miło mi się zrobiło jak starała się napisać po polsku dzien dobry, ale wyszło jej Dziń dobre



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:21   #4964
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Widzę prędko nadganiacie wątek do końca Spamujemy dziś, żeby zacząć nowy

Kira dołączam do trzymania kciuków!

I chwalę się - od 1 października dostaję umowę na czas nieokreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:23   #4965
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Meggie super wiadomość! Gratuluje

Fakt tempo dzisiaj jest, jeszcze 46 postów


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:27   #4966
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kizdam
Odpisałam Ci na priv

Meggie
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:38   #4967
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Kończmy szybciutko moje panny ten wątek, bo już nowy czeka Na pewno będę chciała wyrzucić z kalendarza: Yoona, asiulka66, paula139, mila1122, creamymuffin, pannaburzowa, zielonaaherbata. Porady potrzebuję odnośnie Emilcia96... kascysko coś długo się do nas nie odzywa, ale tu bym się wstrzymała. Bardziej martwi mnie PixieDust, która już kilka miesięcy się nie odzywa, a jest też w klubie i na facebooku...
A kiedy wiadomo że koniec wątku, jak jest określona liczba to zamykają czy się nie da już nic dodać czy jak? Bo jeszcze nie byłam w takich okolicznościach te o których piszesz ze na pewno i Emilci to na oczy nie widziałam PixieDust i kascysko gdzieś na początku mi mignely i to by było na tyle
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Chyba musze zaczac dbac o to co jem i chetnie poczytam. A w ogole to ostanio mniej sie ruszam i mam taki wzdety brzuch
Ja musze tez się ogarnąć i zacząć się ruszać więcej i wrócić na pierwszą rozpiskę bo też mój brzuch jak napompowany lakier semilaca może kiedyś wypróbuje, a ostatnio kupiłam sobie 2 lakiery kinetics bo czerwony mega mi się trzyma z tej firmy
Cytat:
Napisane przez Angel_P89 Pokaż wiadomość
U nas tez na tapecie kurs tanca, ale jestem nieco przerazona, nie tanczylam juz wieki, a tez nigdy nie mialam specjalnego talentu
A to jak wieki nie tanczylas to kiedyś na jakis kurs chodziłas?
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko 2 dni wstac rano
Dokładnie tak samo się pocieszam bo przez te zabiegi będę mieć 3 tyg na pierwszą zmianę
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
On ciągle tylko siedzi przed kompem i nic więcej go nie interesuje. Ale...mogę się pochwalić, Tż dostał propozycję stażu nie do odrzucenia od jednego z jego prowadzących zajęcia, który powiedział, ze go chce i nikogo innego także ma już załatwiony staż, nie idzie już nawet na te organizowane rozmowy o staż, kończy kurs w tym tygodniui a w przyszłym już zaczyna staż, bodajże 26-tego, ale ma przyjść na początku tygodnia zobaczyć co i jak
Nie zrobiłam wczoraj zdjęcia zapomniałam jakoś, ale ostatnio jak jej zrobiłam (2 tyg temu) na wesele, była swiadkową, to są prawie takie same. Kolor ten sam wybrała, tylko wzorek bardziej kwiatowy i na dwóch pazurkach, na serdecznym i środkowym.
Ja chciałam jechać w podróż poślubną od razu po ślubie, bo jak się odkłąda to się z reguły już nie pojedzie, ale nasz świadek nam pokrzyżował plany, bo bierze ślub w następny weekend w piątek po naszym ślubie. A że też chcemy się po ślubie starać o dziecko, to najlepiej by było jak najszybciej pojechać
Gratulacje dla Tż że ma już załatwiony staż i ktoś go zauważył - super a każdy na początku się stresuje jak idzie do nowej pracy, ale na pewno będzie dobrze a pazurki to widzę już ambitne plany na po ślubie a ja myślę że Tż jak przyjdzie odpowiedni dla nich czas i dotrze to się zaangażuja - myślę max do końca roku a najważniejsze rzeczy są ogarnięte
Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Maria
Dziwisz się że Ci zazdrości? Ty już masz furtkę na przyszłość otwartą i to nie byle jaką pomyśl co będzie jak kiedyś otworzysz swój gabinet wtedy jej najwyżej zaproponujesz etat sprzątaczki, żeby nie czuła się pominięta w Twoim przedsięwzięciu
Z tą sprzątaczka mistrz - trafiłaś w 10 życzę jak najmniej bólu zębów super że Tż zdaje się na Ciebie i czekamy z niecierpliwością razem z Tobą na wiadomość
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Can't wait ale ja mam tak samo u siebie, tyle że ona nie zazdrości ale uważa że moje wykształcenie to jakiś zart, nie to co jej Od niedzieli wieczora mam migrene nigdy tak długo się nie ciągnęło
A to jakie ona ma wykształcenie w porównaniu z Tobą że tak się wywyzsza? biedna mam nadzieję że szybko przejdzie
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Do mnie przed chwilą dzwonił tż, że dogadał się z fotografem i jednak będziemy mieli sesję przed wyjazdem - nie dziś, ale jutro ma wolny termin Nie wiem, czy to lepiej, czy gorzej, już się zdążyłam nastawić na sesję w jesiennym klimacie, więcej - zdążyłam już złożyć zamówienie na Zalando na koszule w kratę, żeby sobie jakąś wybrać
Tż się ze mnie śmieje, że faktycznie nie mogłam z tym czekać, w końcu jestem człowiekiem czynu
W każdym razie nie musimy się martwić o pogodę - z rana będzie pewnie chłodno, ale jutro ma się utrzymywać piękna pogoda i ma nie padać! Dam znać, jak poszło
Ooooo to super bo do jutra właśnie zapowiadają bardzo ładna pogodę więc na pewno będzie mega to trzymamy kciuki żeby było super i czekamy na relacje a później na efekty
Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Kurcze dzwoniłam właśnie do urzędu zapytać o ślub cywilny na plaży i pan mi powiedział uprzejmie, że ten hotel, który ma nawet w ofercie ślub na plaży to tam to nie ma opcji bo do plaży się idzie piachem 200 m i to bardzo niewygodne dla urzędnika, gości i tak ogólnie katastrofa i już próbowali i to nie ma szans. Eh i co robić? Coraz bardziej zastanawiam się nad tym humanistycznym ślubem...
Tak jak już napisaly dziewczyny zapytaj na spokojnie na tym spotkaniu jak nie możesz się doczekać to zadzwoń może mają z jakimś urzędem dogadane te śluby a pocieszenie mega - na pewno lepiej tak niż się zamartwiac
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Widzę, że w jednym z salonów jest wyprzedaż w cenach 1200-2000 zł. Mam wolny wtorek to się przejdę
Ceny mega to czekamy na relacje i jak będzie można robić to jakieś zdjęcia
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do ślubu to ktoś powinien odciąć mi internet Miałam już wybrany wzór zaproszeń a teraz zakochałam się w tych w załączniku. Przypomnę że wcześniej myślałam o TAKICH z 'drewnianym' folderem i prosta biała kartka w środku. RATUNKU
Bardzo ładne paznokcie a zaproszenia podobają mi się te drugie z serduszkiem i ta mapka fajny pomysł
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Jadę dzisiaj do teściowej pod pretekstem wzięcia aronii na nalewkę, ale chcę ją podpytać o gwiazdę
Oooo szybka jesteś nie zdążyłam kupić popcornu to czekamy na relacje co ta paniusia wymyśliła

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:39   #4968
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Mi się wszystkie zaproszenia podobają chyba nie mamy aż takiego problemu z zaproszeniami. szczerze mówiąc nawet nie wiem jakie środki do wyboru. Najchętniej bym zamówiła od razu bez próbek tylko jeszcze nie mamy listy gości takiej do końca myślę ,że jeszcze czas z zaproszeniami chociaż też wolałabym szybciej zamówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:41   #4969
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Meggie super gratuluje!!!
Ejj a moja gwiazda poprosila mnie zebym naprawila jej jednego paznkcia dzisiaj. Przypominam ze mieszkamy pokoj obok pokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 16:41   #4970
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzięki dziewczyny

Poprawiłam już pierwszy post w nowym wątku, wyrzuciłam niektóre dziewczyny z kalendarza, zostawiłam tylko kascysko.... No zobaczymy czy do nas wróci czy nie.

Dziewczyny, które nie mają wizytówek:
kascysko, Ipecacuanha, szatynkaa89, kizdaM, mikoma, taka ja, kicimordka <--- jak chcecie je mieć to w nowym wątku wrzućcie post z wizytówką i ja ją dodam

Dziewczyny, które mają wizytówki, ale chciałyby je uaktualnić, też zróbcie nowe posty do podpięcia w nowym wątku, ponieważ nie da się edytować postów z zamkniętych wątków.

Jeśli którejś jeszcze nie ma w kalendarzu, ale jest już z nami ok. miesiąca I MA ZAMIAR nie uciec stąd za chwilę, daty i ewentualne wizytówki także w nowym wątku
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:42   #4971
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Tempo zabójca każdy się spieszy
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85885462] Kończę prace o 16.30, a dokładnie o tej godzinie pisze do mnie koleżanka z Luksemburga jeszcze zeby ona pisała płynnie po angielsku, ale niestety translator jej pomaga ale na szczęście szybko ogarnelysmy temat jeszcze miło mi się zrobiło jak starała się napisać po polsku dzien dobry, ale wyszło jej Dziń dobre [/QUOTE]
A to jakaś dziewczyna co współpracujecie w pracy? miło z jej strony - liczą się chęci nie wiem czy pytałam gdzie pracujesz i czym się zajmujesz - zgubiłam się
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
I chwalę się - od 1 października dostaję umowę na czas nieokreślony
Suuuper gratulacje - wiedziałam że tak będzie poznał się na Tobie nowy szef

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:42   #4972
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny czy któraś z Was brała tabletki antykoncepcyjne Diane 35? Moja ginekolog przepisała mi je w celu poprawy cery na 3 miesiące, ale opinie w necie są lekko przerażające...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:45   #4973
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Tempo zabójca każdy się spieszy

A to jakaś dziewczyna co współpracujecie w pracy? miło z jej strony - liczą się chęci nie wiem czy pytałam gdzie pracujesz i czym się zajmujesz - zgubiłam się

Suuuper gratulacje - wiedziałam że tak będzie poznał się na Tobie nowy szef

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Tak, ona jest w Luksemburgu, a ja w Polsce, wykonujemy razem zadania dla klientów

Pracuje w korpo w dziale finasowo- prawnym


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:47   #4974
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Meggie super gratuluje!!!
Ejj a moja gwiazda poprosila mnie zebym naprawila jej jednego paznkcia dzisiaj. Przypominam ze mieszkamy pokoj obok pokoju
Wow czyżby po tej akcji przed ślubem naprawdę się coś zmieniło aż nie wierzę i jeszcze mieszkacie obok siebie i się nie "pozabijalyscie" naprawdę aż szok, ale życzę żeby tak zostało i było jednak dobrze
Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Poprawiłam już pierwszy post w nowym wątku, wyrzuciłam niektóre dziewczyny z kalendarza, zostawiłam tylko kascysko.... No zobaczymy czy do nas wróci czy nie.
Dziewczyny, które nie mają wizytówek:
kascysko, Ipecacuanha, szatynkaa89, kizdaM, mikoma, taka ja, kicimordka <--- jak chcecie je mieć to w nowym wątku wrzućcie post z wizytówką i ja ją dodam
Dziewczyny, które mają wizytówki, ale chciałyby je uaktualnić, też zróbcie nowe posty do podpięcia w nowym wątku, ponieważ nie da się edytować postów z zamkniętych wątków.
Jeśli którejś jeszcze nie ma w kalendarzu, ale jest już z nami ok. miesiąca I MA ZAMIAR nie uciec stąd za chwilę, daty i ewentualne wizytówki także w nowym wątku
Mówisz ma jeszcze jakiś czas szansę Dobrze coś skleje jak już będziemy w nowym wątku, żeby nie było ale trochę dziewczyn uciekło, ale sporo przybyło
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was brała tabletki antykoncepcyjne Diane 35? Moja ginekolog przepisała mi je w celu poprawy cery na 3 miesiące, ale opinie w necie są lekko przerażające...
Niestety takich nie brałam więc nie pomogę

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:48   #4975
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny potrzebuję porady... Mamy w piątek sesję, tą co kiedyś Wam pisałam, za 50 zł, bo dziewczyna portfolio buduje Sesja będzie w tym miejscu, co ta: http://woolen.pl/portfolio/ewa-i-robert-sesja-pary/


Jak ja mam się ubrać?!
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:49   #4976
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85885547]Tak, ona jest w Luksemburgu, a ja w Polsce, wykonujemy razem zadania dla klientów
Pracuje w korpo w dziale finasowo- prawnym
Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Ooooo korpo to przebija piątkę jesteśmy razem jak to mówią korposzczury ale ja firma telekomunikacyjna i mamy siedziby tylko w Polsce i kiedyś realizowałam cesji a teraz sprawdzam jakość naszego zespołu


Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:49   #4977
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Panny Młode 2019 cz. 4

Leleczka ja nie brałam, wiec nie pomogę

Szatynka koniec wątku jest wtedy jak wybije 5000 postów, admini zamykają „stary” wątek i wtedy nowy moze ruszyć hi5 korposzczurku ja pracuje dla jednego z banków inwestycyjnych


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:51   #4978
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

A szatynka pytałaś kiedy się kończy wątek - przy 5000 postów Ale nie zamykają, go tak od razu, ostatni trochę przeciągnęłyśmy, bo czekałyśmy na akceptację nowego

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Ejejej! Ja też pracuje w korpo! Tylko, że w terenie
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:52   #4979
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Meggie ja myślę ,że jakaś sukienkę . podoba mi się bardzo jak ta dziewczyna wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 16:52   #4980
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Korposzczurki łączmy się


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.