mój pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-03, 17:56   #1
Monika62625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 2

mój pierwszy raz


Wczoraj byłam u chłopaka w domu z którym spotykamy się dopiero od ponad tygodnia, świetnie nam się spędza czas, przytulamy się i całujemy, i bardzo mnie podnieca tylko że to wszystko dzieje się przez bieliznę xd wczoraj założył gumkę pod majtki i powiedział żebym uważała bo pęknie co o tym myślicie? może po prostu się boi bo jeszcze tego nigdy nie robił? nie wiem co o tym myśleć bo też nigdy z nikim nie spałam ale wydaje się to dziwne
Monika62625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 16:51   #2
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: mój pierwszy raz

Domyślam się, że jesteście bardzo młodzi i może nie wiecie o pewnych kwestiach. Moim zdaniem w takiej sytuacji to nie czas na seks. Tym bardziej, że znacie się tydzień i macie zapewne mało lat.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 21:24   #3
Monika62625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 2
Dot.: mój pierwszy raz

mamy oboje po 21 lat
Monika62625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 22:45   #4
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: mój pierwszy raz

Jeżeli to miała być gra wstępna to jakaś dość dziwna. Co jemu siedzi w głowie to najlepiej zapytać, nikt mu w głowie nie siedzi. Ludzie gotowi na seks nie powinni się wstydzić rozmawiać na ten temat. Prezerwatywę polecam ubierać świeżą przed samą penetracją, bo inaczej zwiększacie ryzyko, że możecie ją mechanicznie uszkodzić zanim do niej dojdzie.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 20:03   #5
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: mój pierwszy raz

Obawiam się, że to jego sposób powiedzenia, że go tak podniecasz, że penis mu napęcznieje i rozsadzi gumkę.
Jeśli tego chcesz, on też, zabezpieczycie się, to w czym problem? Jeśli to jego pierwszy raz - pomóż mu.
Jesteście dorośli i nie musicie się znać - ONS też bywają fajne, jeśli się je lubi.
Najlepiej - pogadajcie. Powiedz mu czego pragniesz i zapytaj co on lubi. Ustalcie, czy chcecie seksu. I tyle Bawcie się dobrze dzieci.
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 20:05   #6
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez User0893125983 Pokaż wiadomość
Gumka pod majtki to może i dziwne, ale dla kogoś po inicjacji. W przypadku, kiedy oboje się siebie "uczycie", to nie wydaje mi się to szczególnie "dziwne". Może myśli o bezpieczeństwie, to wtedy było by to na jego plus.
Fajnie się bawić sobą dotykać, pieścić, całować, ale w przypadku kiedy by spryskał spermą Twoją bieliznę, to niewielkie, ale jakieś tam zagrożenie jest.


Wiesz, będąc dziewicą też możesz być w ciąży. (pomijam aspekty religijne, ale medycznie jest to możliwe)
Nie ma, nie pisz bzdur i nie strasz ludzi.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 20:58   #7
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez User0893125983 Pokaż wiadomość
Jesteś w stanie komuś zagwarantować, że sperma która zwilży wargi sromowe nie doprowadzi do ciąży?


Wprawdzie biologia działa tutaj na naszą korzyść, i odcinek pochwy dla plemników jest mało sprzyjający. Dopiero w macicy mają korzystne warunki.
Dlatego mówię, że mało prawdopodobne, ale jednak możliwe. Błona dziewicza nie jest dla nich przeszkodą.
Podaj jakieś dowody, że to możliwe.

Nigdzie nie napisałam, że hymen jest przeszkodą, ale plemniki muszą się dostać do pochwy i to w wystarczającej ilości do zapłodnienia. Nie da się zajść w ciążę od samego pettingu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-07, 08:21   #8
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez User0893125983 Pokaż wiadomość
Wskaźnik Pearla.
  • Wazektomia 0,1-0,15.
  • Podwiązanie jajowodów 0,5.
  • Prezerwatywy 2-13.
Nawet dla wazektomii odpowiedzialny medyk nie poda 100% skuteczności.
W roztrząsywanym przypadku ja twierdzę, że prawdopodobieństwo jest bardzo małe, nawet znikome, ale nie bawię się w procenty. Ty twierdzisz, że 0%.
To są wskaźniki dla seksu penetracyjnego z wytryskiem w pochwie.

Chcesz wierzyć w bajeczki to sobie wierz, ale ich nie powielaj i nie wprowadzaj w błąd ludzi.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 17:24   #9
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez User0893125983 Pokaż wiadomość
Nie bajki, tylko wiedzę medyczną. Próbujesz komuś wmówić, że kropla nasienia w przedsionku pochwy to 0% szans na zajście w ciążę.



Chcesz, żeby ktoś z tych twoich rad katechetki skorzystał?
Po pierwsze, nie jestem katechetką. Mam wykształcenie w temacie, nie wiem jak ty. Po drugie, skoro to wiedza medyczna to może podziel się jakimiś badaniami naukowymi na temat możliwości zajścia w ciążę przy wytrysku poza pochwą zamiast atakować mnie personalnie. Ja o owych nie słyszałam, więc dla mnie to bajki. Zapłodnienie nie jest AŻ TAK łatwe, żeby facet musiał ubierać gumkę zanim jeszcze ściągnie majty (a o tym była mowa w tym wątku).

Edytowane przez PumpkinEyes
Czas edycji: 2023-09-07 o 17:27
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 19:07   #10
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: mój pierwszy raz

https://www.medonet.pl/zdrowie/pytan...%20preejakulat!)

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 22:12   #11
Magy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
Dot.: mój pierwszy raz

Istotnym jest zadać pytanie ile macie lat?

Nie dlatego że chcę wyśmiać czy wysłać w kąt ale chodzi o to czy po prostu on nie jest świadomy jak to działa nie dojrzał jeszcze, czy też jesteście na tyle dorośli żeby dojść do tego ale to po prostu małe kroki poznawania siebie. Drugą sprawą jest to że półtora tygodnia to zdecydowanie za wcześnie by poznawać się z TEJ strony.

Jeśli wam na sobie zależy to spędzacie razem czas, poznajcie się pod każdym względem a kiedy poza podnieceniem poczujecie że czas na poznawanie się intymnie to też małymi krokami dojdziecie do wszystkiego. 🥰
Magy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-12, 08:17   #12
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Magy11 Pokaż wiadomość
Istotnym jest zadać pytanie ile macie lat?

Nie dlatego że chcę wyśmiać czy wysłać w kąt ale chodzi o to czy po prostu on nie jest świadomy jak to działa nie dojrzał jeszcze, czy też jesteście na tyle dorośli żeby dojść do tego ale to po prostu małe kroki poznawania siebie. Drugą sprawą jest to że półtora tygodnia to zdecydowanie za wcześnie by poznawać się z TEJ strony.

Jeśli wam na sobie zależy to spędzacie razem czas, poznajcie się pod każdym względem a kiedy poza podnieceniem poczujecie że czas na poznawanie się intymnie to też małymi krokami dojdziecie do wszystkiego.
Napisała, że mają po 21.
A jaki jest wyznacznik czasowy, który mówi kiedy nie jest za wcześnie by móc się poznawać z TEJ strony? Coś innego o tym decyduje, niż sami zainteresowani?
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 09:17:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.