Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-29, 12:01   #4231
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje,że jak jest dobra impreza, dobre towarzystwo to ludzie bawią się do późna,jak nie do końca raz nam się zdarzyło być na ślubie o 14, a pakiet był non stop pełny, a poprawiny trwały do 1 w nocy
A u Was do której impreza pierwszego dnia ? My zespół mamy do 3, ale jak ludzie będą się bawić to przedłużymy o godzinkę, w niedzielę poprawiny i wtedy na 14 myślimy. Faceci powoli będą wyczajać jakaś promocję na alkohol, tylko najpierw musimy listę domknąć,bo nie wiadomo ile dokładnie..

Ojoj ja też dzisiaj mam apetyt, wszystko bym jadła

Wczoraj miałaś czy dzisiaj urodziny? Wszystkiego najlepszego
Może i masz rację z tą zabawą, musimy to jeszcze przemyśleć.

Wydaje mi się, że umowę mamy do 4, ale nie jestem pewna. Poprawiny też myślę, że na 14, bo do kościoła nie zamierzam iść, więc wyśpię się i akurat poprawiny na śniadanko

Co do alkoholu to my raczej pod koniec roku będziemy się za tym kręcić, bo wtedy są najlepsze promocje. W najbliższym czasie za to planujemy powoli testować, żeby wybrać, którą chcemy

Wczoraj miałam Dziękuję
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 12:05   #4232
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85714456]Właśnie tż musze zrobić cos na weekend, zeby nie czuł się pokrzywdzony




Oooo to musze poszukać tego przepisu


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Chyba już wiem co sobie zrobię niedługo


Ooo, podzielisz się?


Okres mi się zbliża, to zły moment na rozmowy o ciastach
Wrzucę tutaj jak wrócę do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 12:16   #4233
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hej dziewczyny! Rok szkolny się zbliża, więc czasu mam trochę mniej, pewnie wrócę na dobre po pierwszym tygodniu września.

U nas optymalną godzina to 14, wesela trwają do 6-7 rano, poprawiny o 16 do 12-1.

Jak chodzimy na wesela o 16, to strasznie szybko nam uciekają, mamy wrażenie, że bez przerwy się je i nie ma czasu na większe tańce, bo co chwilę coś, to tort, to podziękowania. W sumie o której by nie było wesele, to i tak zwykle goście zaczynają się wykruszać po oczepinach.

W tę niedzielę planujemy wreszcie oficjalnie zaklepac godzinę w kościele, mam nadzieję, że bez problemu dostaniemy 14!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 12:21   #4234
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Może i masz rację z tą zabawą, musimy to jeszcze przemyśleć.

Wydaje mi się, że umowę mamy do 4, ale nie jestem pewna. Poprawiny też myślę, że na 14, bo do kościoła nie zamierzam iść, więc wyśpię się i akurat poprawiny na śniadanko

Co do alkoholu to my raczej pod koniec roku będziemy się za tym kręcić, bo wtedy są najlepsze promocje. W najbliższym czasie za to planujemy powoli testować, żeby wybrać, którą chcemy

Wczoraj miałam Dziękuję
My też alko jakoś listopad/grudzień, chyba że wcześniej jakaś super promocja się trafi
Mnie to pewnie będzie szkoda każdej godziny z wesela,bo każdy mówi, że ta noc mija w mgnieniu oka,tym bardziej,że jest się w centrum,dużo się dzieje wokół Młodych,ale dobrze że są poprawiny wtedy już na większym luzie, więcej czasu na rozmowę z gośćmi można poświęcić
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 12:56   #4235
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!
Nie mam na nic czasu ostatnio, nowy rok szkolny się zbliża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 13:41   #4236
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wypowiem się co do tej godziny w kościele, bo muszę przyznać, że ostatnio któraś z was napisała rzecz, po której zaczęłam się zastanawiać. Chodziło o to, że wesele było za wcześnie i goście szybko się zmęczyli, spili i po 12 mnóstwo uciekło. Ja chciałam ślub na 16, ale zaczęłam się teraz zastanawiać nad 17. U nas 16 to najbardziej standardowa godzina. Musimy to jeszcze przemyśleć.
W ogóle ostatnio zaczęłam myśleć o tym, jak bardzo będą mnie bolały nogi jeszcze przed przyjazdem na salę Przecież najgorzej jest w obcasach stać w miejscu, bo potem tańczenie to już pikuś, więc przyjęcie życzeń od tylu gości to jest minimum pół godzin stania

Mi też się okres zbliża, więc jadłabym wszystko i dużo

Muszę się pochwalić, bo wczoraj dostałam na urodziny 2 pędzle M Brush
Ale za to zrobiłam wuzetkę i śmietanę ubiłam prawie na masło

Dobra, weźcie mnie stąd wygońcie
Wszystkiego najelepszego!


I zmykaj do nauki, sio!


Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Nie mam na nic czasu ostatnio, nowy rok szkolny się zbliża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak znajdziesz chwilkę wysłałabyś mi zdjęcie tej koronkowej bluzki z ali na sobie?
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 14:37   #4237
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My mamy ślub na 17, wesele do 5 rano, poprawiny od 15, ale nie pamiętam ile godzin gra zespół na poprawinach ☺ U mnie 17 to standardowa godzina, ale przez chwilę zastanawialismy się nad 18 ze względu na możliwy upał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 15:10   #4238
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wypowiem się co do tej godziny w kościele, bo muszę przyznać, że ostatnio któraś z was napisała rzecz, po której zaczęłam się zastanawiać. Chodziło o to, że wesele było za wcześnie i goście szybko się zmęczyli, spili i po 12 mnóstwo uciekło. Ja chciałam ślub na 16, ale zaczęłam się teraz zastanawiać nad 17. U nas 16 to najbardziej standardowa godzina. Musimy to jeszcze przemyśleć.
W ogóle ostatnio zaczęłam myśleć o tym, jak bardzo będą mnie bolały nogi jeszcze przed przyjazdem na salę Przecież najgorzej jest w obcasach stać w miejscu, bo potem tańczenie to już pikuś, więc przyjęcie życzeń od tylu gości to jest minimum pół godzin stania

Mi też się okres zbliża, więc jadłabym wszystko i dużo

Muszę się pochwalić, bo wczoraj dostałam na urodziny 2 pędzle M Brush
Ale za to zrobiłam wuzetkę i śmietanę ubiłam prawie na masło

Dobra, weźcie mnie stąd wygońcie
W sumie oprócz tego że od 11 czy 12 (jak to u nas są wesela) to czas się mega poźniej ciągnie to nie zauwazyłam żeby szybciej się spijali ludzie i przemyśl czy 16 czy 17 to taka spora różnica, bo to w sumie godzinka a wydaje mi się że niewiele zmienia.
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My mamy ślub na 17, wesele do 5 rano, poprawiny od 15, ale nie pamiętam ile godzin gra zespół na poprawinach ☺ U mnie 17 to standardowa godzina, ale przez chwilę zastanawialismy się nad 18 ze względu na możliwy upał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
18, kurcze, to juz dla mnie mega późno w naszych stronach by nawet nie przeszło.

Dzień dobry
Tak was tylko podczytuję, jakoś nic ciekawego u mnie w sensie oprócz tego że dostałam po stażu umowę na rok a tak to z weselem wszystko stoi poza tym od wczoraj walczę z jelitówką
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2018-08-29 o 15:12
Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 15:16   #4239
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość

Super że udało wam się tak szczęśliwie zaklepac termin Piątka będziemy miały ślub tego samego dnia o tej samej godzinie i wydaje mi się że ta 16 jest odpowiednia żeby i się wybawic i żeby się nie ciągnęło i żeby goście dali radę
Serio? Ale super, że tak mamy. Będziemy się dzielić stresem przed i wrażeniami po

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Parafia św. Jadwigi Królowej
My mamy na salę jakieś 30 km także sama droga zejdzie z 40 minut, jak nie lepiej dlatego tak mi się to wszystko późno wydaje ale obym się myliła.
Fajny kościoł, wygląda na nowoczesny

Cytat:
Napisane przez agulaaaa
A u Was do której impreza pierwszego dnia ? My zespół mamy do 3, ale jak ludzie będą się bawić to przedłużymy o godzinkę, w niedzielę poprawiny i wtedy na 14 myślimy.
My planujemy skończyć maksymalnie o 3 nad ranem, choć wiem, że w rodzinie TŻ wesele może trwać nawet do 5. Dlatego planujemy to umiescić na zaproszeniach, bo wiemy, że po prostu tyle nie wytrzymamy. A poprawin nie szykujemy, może jakiś mały grill z ciastem tylko z najbliższymi


Jak się rozpatrujecie na błogosławieństwo rodziców? Wiem, że moi woleliby gdzies ustronnie, ale rodzice TŻ są spoza miasta (można powiedzieć, że ze wsi), bardzo wierzący i w ogóle, więc pewnie bez błogosławieństwa nie przejdzie. Bo ja szczerze mówiąc nie widzę tego u siebie w domu, w tym weselnym bałaganie, ogólnym rozgardiaszu, domu pełnym ludzi.. Mieszkam w bloku i nie chciałabym robić z naszego ślubu jakiegoś widowiska (a wiadomo jak to na osiedlach bywa, monitoring sąsiadowy działa 24 na dobę). Jak to u was wygląda? Czy może być np. błogosławieństwo rodziców przed samą ceremonią pod kościołem lub coś podobnego?
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 16:32   #4240
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
Serio? Ale super, że tak mamy. Będziemy się dzielić stresem przed i wrażeniami po


Fajny kościoł, wygląda na nowoczesny


My planujemy skończyć maksymalnie o 3 nad ranem, choć wiem, że w rodzinie TŻ wesele może trwać nawet do 5. Dlatego planujemy to umiescić na zaproszeniach, bo wiemy, że po prostu tyle nie wytrzymamy. A poprawin nie szykujemy, może jakiś mały grill z ciastem tylko z najbliższymi


Jak się rozpatrujecie na błogosławieństwo rodziców? Wiem, że moi woleliby gdzies ustronnie, ale rodzice TŻ są spoza miasta (można powiedzieć, że ze wsi), bardzo wierzący i w ogóle, więc pewnie bez błogosławieństwa nie przejdzie. Bo ja szczerze mówiąc nie widzę tego u siebie w domu, w tym weselnym bałaganie, ogólnym rozgardiaszu, domu pełnym ludzi.. Mieszkam w bloku i nie chciałabym robić z naszego ślubu jakiegoś widowiska (a wiadomo jak to na osiedlach bywa, monitoring sąsiadowy działa 24 na dobę). Jak to u was wygląda? Czy może być np. błogosławieństwo rodziców przed samą ceremonią pod kościołem lub coś podobnego?
Wczoraj czy dziś na jednej z grup ślubnych minęła mi właśnie kwestia błogosławieństwa poza domem i odezwała się dziewczyna która robiła w jakimś ustronnym miejscu w kościele wystawiła zdjęcia i ładnie to wyglądało, może nad tym warto pomyśleć?
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 16:35   #4241
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Aguś, przypomnij sie, proszę, na priv, wieczorkiem lub jutro wyślę zdjęcie jak będę na lapku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 17:56   #4242
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
W sumie oprócz tego że od 11 czy 12 (jak to u nas są wesela) to czas się mega poźniej ciągnie to nie zauwazyłam żeby szybciej się spijali ludzie i przemyśl czy 16 czy 17 to taka spora różnica, bo to w sumie godzinka a wydaje mi się że niewiele zmienia.

18, kurcze, to juz dla mnie mega późno w naszych stronach by nawet nie przeszło.

Dzień dobry
Tak was tylko podczytuję, jakoś nic ciekawego u mnie w sensie oprócz tego że dostałam po stażu umowę na rok a tak to z weselem wszystko stoi poza tym od wczoraj walczę z jelitówką
Ojj biedna ja jak mam jelitówkę to bym z kibla najchętniej nie wychodziła. Swoją drogą rodzice dobrze obmyślili aby w toalecie zrobić taką małą umywalkę. Gdybym nie wiedziała którą stroną wyleci, to zawsze jestem przygotowana odpukać od 3 lat nie złapałam tego gó.wna ani razu
Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
Serio? Ale super, że tak mamy. Będziemy się dzielić stresem przed i wrażeniami po


Fajny kościoł, wygląda na nowoczesny


My planujemy skończyć maksymalnie o 3 nad ranem, choć wiem, że w rodzinie TŻ wesele może trwać nawet do 5. Dlatego planujemy to umiescić na zaproszeniach, bo wiemy, że po prostu tyle nie wytrzymamy. A poprawin nie szykujemy, może jakiś mały grill z ciastem tylko z najbliższymi


Jak się rozpatrujecie na błogosławieństwo rodziców? Wiem, że moi woleliby gdzies ustronnie, ale rodzice TŻ są spoza miasta (można powiedzieć, że ze wsi), bardzo wierzący i w ogóle, więc pewnie bez błogosławieństwa nie przejdzie. Bo ja szczerze mówiąc nie widzę tego u siebie w domu, w tym weselnym bałaganie, ogólnym rozgardiaszu, domu pełnym ludzi.. Mieszkam w bloku i nie chciałabym robić z naszego ślubu jakiegoś widowiska (a wiadomo jak to na osiedlach bywa, monitoring sąsiadowy działa 24 na dobę). Jak to u was wygląda? Czy może być np. błogosławieństwo rodziców przed samą ceremonią pod kościołem lub coś podobnego?
Stary Kościół jak nie wiem tylko remontowali go jakieś 2 lata temu sama miałam tam chrzest 26 lat temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 18:01   #4243
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

A o to ten przepis na kinder country 20180829_122344.jpg20180829_122322.jpg20180829_122416.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 18:05   #4244
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Jelitowka to najgorsze co może się przytrafić bardzo współczuję . ja jak zalapie to od dzieci jakiś znajomych z przedszkol. Pomaga mi trochę elektrolity i probiotyki. Ale straszne to jest naprawdę.brr

My chcemy ślub na 14 albo 15 ,nie wiem jeszcze ale nie robimy poprawin ,więc wolę zacząć wcześniej. Przyjaciółka miała na 14 bawiliśmy się do samego końca do 4 a TZ z jej wesela pojechał prosto na lotnisko. nie przeouscilismy chyba żadnej piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 18:31   #4245
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Robiłam je kiedyś parę razy- pyyycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:08   #4246
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Animka
Ja zawsze od synka łapię, to dopiero przerąbane
Leleczka
Zgadzam się, jest świetne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:30   #4247
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
A to widzę, że co do ,,stylu" świetnie by się dogadały nasze teściowe moja też kolorystycznie nie potrafi nic dobrać. Swego czasu teściowa mojej siostry to też była niezła wieśniara..to że była ze wsi to jedno, ale 2 to też o nic nie dbała, ani o fryzurę, ani o ubiór. Na wesele mojej siotry przyszła tak że ja bym się powstydziła, niczym te baby stare co handlują na straganach na wsi (mam nadzieję że nie ubliżyłam nikomu, bo nie mam takiego zamiaru) i te włosy, krótkie, byle jakie jak po ,,schodzącej" trwałej. Za to na ślub swojej córki się nieźle odj.bała. Zmieniła wszystko fryzurę, ubiór i do dzisiaj tak się nosi siostrze było bardzo przykro i do tej pory jest że wcześniej o to nie zadbała, no ale czasu się nie cofnie.
Natomiast co do podziękowań to jeszcze przemyślę tą kwestię potem pewnie będzie miesiąc czasu się podniecać tym faktem. Ona taka jest. Ale przynajmniej nie będzie mogła się nikomu pochwalić co ona nam pomogła w związku ze ślubem i weselem, bo żadnej pomocy z jej strony nie było, nie ma i nie będzie.

Rozmawiałam niedawno z siostrą bo była na ktg i badaniach, w tym usg i na 100% będzie dziewczynka już się nie mogę doczekać. Byłam też na zakupach po wyprawkę dla mojego przedszkolaka co prawda nie kupiłam jeszcze wszystkiego, bo póki co mamy kapcie i ubrania (koszulki, spodnie krotkie, długie, kalosze itd) do przedszkola, a jeszcze musimy dokupić środki czystości. Ile kasy idzie na takie rzeczy to masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, moja też tak się podnieca wiem u nas jeszcze etap bodziaków itd. ale $$$ idzie. Najlepszy moment gdy idę na zakupy żeby sobie coś kupić a wracam do domu z rzeczami dla małego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Finansowo to można się wykończyć...dając do koperty przykładowo 300-400zł to 5 wesel wychodzi 1500/2000zł bo podejrzewam, że teraz przeważnie się daje hajs no i ewentualnie jakiś dodatek typu wino, lotto itd..a garnki to już rzadziej ile masz kreacji jak np masz 5 wesel?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jedno a właśnie sobie uświadomiłam że jak masz dzieci to więcej w koperte wkładasz a więcej wydatków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 19:41   #4248
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Ojj biedna ja jak mam jelitówkę to bym z kibla najchętniej nie wychodziła. Swoją drogą rodzice dobrze obmyślili aby w toalecie zrobić taką małą umywalkę. Gdybym nie wiedziała którą stroną wyleci, to zawsze jestem przygotowana odpukać od 3 lat nie złapałam tego gó.wna ani razu
ale taka prawda
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 20:06   #4249
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Wczoraj czy dziś na jednej z grup ślubnych minęła mi właśnie kwestia błogosławieństwa poza domem i odezwała się dziewczyna która robiła w jakimś ustronnym miejscu w kościele wystawiła zdjęcia i ładnie to wyglądało, może nad tym warto pomyśleć?
O dziękuję ci bardzo, brzmi fajnie, teraz tylko przeforsować to w drugiej części rodziny

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Stary Kościół jak nie wiem tylko remontowali go jakieś 2 lata temu sama miałam tam chrzest 26 lat temu
No to wygląda całkiem nowocześnie Ja nie chciałam u siebie w parafii, po prostu nie przemawia do mnie mój kościół, ponieważ jest taki pusty w środku. Okrągły, a w środku po prostu nie ma tego czegoś, z zewnątrz też nie zachwyca, dlatego postawiliśmy na podgórski św. Józefa Przyjął nas bardzo młody, sympatyczny, żartujący ksiądz więc wrażenia mamy pozytywne z wizyty


Umówiliśmy się za kilka dni na degustowanie potraw z menu. Kobieta powiedziała, żeby nic od rana nie jeść, bo dania będą serwowane ilościowo na talerzu tak jak by było to na weselu i będzie podawane wszystko to, co będzie przewidziane w menu na dzień przyjęcia weselnego.
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo

Edytowane przez kinguska01
Czas edycji: 2018-08-29 o 20:16
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 21:12   #4250
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kurcze właśnie super sprawa musi być z tą degustacja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-29, 22:31   #4251
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Aguś, przypomnij sie, proszę, na priv, wieczorkiem lub jutro wyślę zdjęcie jak będę na lapku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz wyślę pw


Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość

Dzięki!


Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
O dziękuję ci bardzo, brzmi fajnie, teraz tylko przeforsować to w drugiej części rodziny


No to wygląda całkiem nowocześnie Ja nie chciałam u siebie w parafii, po prostu nie przemawia do mnie mój kościół, ponieważ jest taki pusty w środku. Okrągły, a w środku po prostu nie ma tego czegoś, z zewnątrz też nie zachwyca, dlatego postawiliśmy na podgórski św. Józefa Przyjął nas bardzo młody, sympatyczny, żartujący ksiądz więc wrażenia mamy pozytywne z wizyty


Umówiliśmy się za kilka dni na degustowanie potraw z menu. Kobieta powiedziała, żeby nic od rana nie jeść, bo dania będą serwowane ilościowo na talerzu tak jak by było to na weselu i będzie podawane wszystko to, co będzie przewidziane w menu na dzień przyjęcia weselnego.
Macie już ustalone menu?
Mój tż byłby w siódmym niebie mając taką degustację


Lika, zdrowiej szybko jelitówka to najgorsze cholerstwo :<


Miałam spędzić dzień nad książkami a więcej było wygłupów ze współlokatorkami niż nauki Ale przynajmniej notatki zrobiłam
Wieczorne bieganie zaliczone i idę zaraz spać
Dobrej nocy
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3

Edytowane przez agus1315
Czas edycji: 2018-08-29 o 22:33
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 07:24   #4252
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kinguska01 Pokaż wiadomość
O dziękuję ci bardzo, brzmi fajnie, teraz tylko przeforsować to w drugiej części rodziny


No to wygląda całkiem nowocześnie Ja nie chciałam u siebie w parafii, po prostu nie przemawia do mnie mój kościół, ponieważ jest taki pusty w środku. Okrągły, a w środku po prostu nie ma tego czegoś, z zewnątrz też nie zachwyca, dlatego postawiliśmy na podgórski św. Józefa Przyjął nas bardzo młody, sympatyczny, żartujący ksiądz więc wrażenia mamy pozytywne z wizyty


Umówiliśmy się za kilka dni na degustowanie potraw z menu. Kobieta powiedziała, żeby nic od rana nie jeść, bo dania będą serwowane ilościowo na talerzu tak jak by było to na weselu i będzie podawane wszystko to, co będzie przewidziane w menu na dzień przyjęcia weselnego.
Kościół Józefa jest piękny , choć jak tam byłam kiedyś na mszy to była niespecjalna, średnie kazanie i bardzo przeciągali.

Gdzie macie wesele? Co to za lokal?

Wzięliśmy kicię z nadzieją, że będzie grzecznym miziadłem, a tu się okazalo, że to mała bestia i zołza. Wyciągnęła mi dziś z torebki kanapkę, przegryzła worek, aluminium i przyszłam akurat jak dobierała się do kanapki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 08:41   #4253
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pixie, koty to niezłe rozrabiaki są ale jak ułoży się taka zołza i zacznie mruczeć to wszystko można wybaczyć ^^

Co tu taka cisza ostatnio? Wszystkie na wakacjach?
Balewska się pewnie psychicznie przygotowuje na Royal Wedding
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:20   #4254
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzien dobry
Dziś nadszedł ten wielki dzień! Idę o 15 przymierzac suknie ale jestem podekscytowana!

Dostałam okres pierwszy od porodu wydaje mi się że to przez intensywne ćwiczenia na siłowni

Na pewno zdam relacje!
Udanego dnia życzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

P.S. Znalazłam tylko jedne zaproszenia z całkowita personalizacja...

https://allegro.pl/zaproszenia-na-ch...306420323.html

Ładne?

Może polecicie mi jakąś stronkę, gdzie jest zaproszenie 2w1 ślub i chrzciny? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:22   #4255
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość

Zapisuje przepis

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Pixie, koty to niezłe rozrabiaki są ale jak ułoży się taka zołza i zacznie mruczeć to wszystko można wybaczyć ^^

Co tu taka cisza ostatnio? Wszystkie na wakacjach?
Balewska się pewnie psychicznie przygotowuje na Royal Wedding

Do tego RW bez przygotowania to nie da rady

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Dziś nadszedł ten wielki dzień! Idę o 15 przymierzac suknie ale jestem podekscytowana!

Dostałam okres pierwszy od porodu wydaje mi się że to przez intensywne ćwiczenia na siłowni

Na pewno zdam relacje!
Udanego dnia życzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Napisz pózniej jak było na przymiarkach

Dostałam od TŻ kolczyki z Kruka i lakier termiczny do hybryd, od ludzi z pracy dostałam bon do yes, ciasto w pracy praktycznie juz zjedzone

Także zapraszam na ciasto i kawe urodzinową



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 09:33   #4256
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Patka3008 wszystkiego najlepszego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 10:09   #4257
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Dziś nadszedł ten wielki dzień! Idę o 15 przymierzac suknie ale jestem podekscytowana!

Dostałam okres pierwszy od porodu wydaje mi się że to przez intensywne ćwiczenia na siłowni

Na pewno zdam relacje!
Udanego dnia życzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

P.S. Znalazłam tylko jedne zaproszenia z całkowita personalizacja...

https://allegro.pl/zaproszenia-na-ch...306420323.html

Ładne?

Może polecicie mi jakąś stronkę, gdzie jest zaproszenie 2w1 ślub i chrzciny? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, czekamy na relację! Masz jakiś upatrzony model?

A zaproszenie całkiem ok, chociaż do mnie osobiście nie przemawiają takie rysunkowe chociaż na ślub i chrzest pasują mi bardziej niż na sam ślub

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;85734876]Dzien dobry




Zapisuje przepis




Do tego RW bez przygotowania to nie da rady




Napisz pózniej jak było na przymiarkach

Dostałam od TŻ kolczyki z Kruka i lakier termiczny do hybryd, od ludzi z pracy dostałam bon do yes, ciasto w pracy praktycznie juz zjedzone

Także zapraszam na ciasto i kawe urodzinową



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Wszystkiego najlepszego!
Na ciasto chętnie wpadnę
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 11:01   #4258
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Pracowity poranek, o 9:30 juz odebrałam samochód po zmianie opon tylnich, zapłaciłam za kolejny rok za wynajem mieszkania i zapisaliśmy tzta na siłownie (3 raz xD). Ostatnie dni wolne i w pn powrót do pracy.

Oj zrobiłabym kinder country ale tz by mnie z domu wyrzucił z nim. Marudzi, ze ja robie ciasta, ale ich nie jem, wiec on je całe. Wiec staram sie nie robić za często, a jak juz robie, to takie zdrowe, tydzien temu zrobiłam chlebek bananowy na mące pełnoziarnistej i z syropem klonowym zamiast cukru.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Patka samych wspaniałości i spokojnych przygotowań


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 13:49   #4259
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Patka
Sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-30, 14:55   #4260
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja Juz po! Było super. Zdjęć nie można było robić, ale świadkowa się popisala i zrobiła 1 zdj z ukrycia xd ta po lewej... Cena 3300. Trochę ponad budżet i nie wiem co Teraz robić? byłam też w pracowni krawieckiej i przymierzylam jedna wystawowa i cena jej z przeróbka to 750 zł zdj. Z serduszkiem. Natomiast użycie nowej od podstaw to 1950zl.. Muszę teraz wszystko przemyśleć received_2176007205980620.jpegScreenshot_20180830-153501.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.