Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 09:21   #4921
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kira Etat sprzątaczki byłby dla niej idealny

Kizda super że Tż dostał ten staż
Bardzo ładne paznokcie Ja idę w piątek i niestety koniec z długimi Wezmę też jakiś neutralny kolor, bo chcę zrobić dobre pierwsze wrażenie na stażu.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:26   #4922
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Śliczne paznokcie mój tż to samo. Na wszystko jest czas. Dobrze, że ja tak na to nie patrzę, bo obudziłby się pewnie miesiąc przed, że nic nie ogarnięte przymuszam go do uczestniczenia w organizacji i jakoś idzie

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:34   #4923
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Kira Etat sprzątaczki byłby dla niej idealny

Kizda super że Tż dostał ten staż
Bardzo ładne paznokcie Ja idę w piątek i niestety koniec z długimi Wezmę też jakiś neutralny kolor, bo chcę zrobić dobre pierwsze wrażenie na stażu.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Rozumiem Cie doskonale bo ja też niestety nie mogę mieć takich jakie bym chciała a druga sprawa to jeszcze zaczęły mi dokuczać 2 zęby, 6 górna i dolna po prawej stronie. Dolna leczona kanałowo (według rtg jest ok), a górna normalny ubytek (ale chyba nie do końca wyleczony)..no i jestem zmuszona iść to zrobić choć bardziej się obawiam tej dolnej, bo mnie momentami pobolewa jakby pod dziąsłem (korzenie, kanały ciężko mi stwierdzić)...ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 09:37   #4924
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ładne pazurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:15   #4925
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Słuchajcie, drama na horyzoncie Wygląda na to, że moja Gwiazda nie może znieść tego, że zostałam lekarzem i wszyscy naokoło mi gratulują Dowiedziałam się, że od jakiegoś czasu próbuje deprecjonować moje osiągnięcie, ale niezbyt jej się udało i teraz to ona jest na celowniku jako zazdrosna i zawistna. Sprawa jest rozwojowa, będę was informować. Tylko kupcie duuuużo popcornu!
Can't wait ale ja mam tak samo u siebie, tyle że ona nie zazdrości ale uważa że moje wykształcenie to jakiś zart, nie to co jej
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość

Nie zrobiłam wczoraj zdjęcia zapomniałam jakoś, ale ostatnio jak jej zrobiłam (2 tyg temu) na wesele, była swiadkową, to są prawie takie same. Kolor ten sam wybrała, tylko wzorek bardziej kwiatowy i na dwóch pazurkach, na serdecznym i środkowym
Niestety ma problem ze skórkami, ciągle coś zadarte i wczoraj na środkowym (całe szczęście na lewej dłoni nie prawej) miała tak zdartą...aż do krwi
Ładne paznokcie, śliczny kolor mają taki delikatny
Ja szukam swojego idealnego beżu na paznokcie





Dzień dobry
Od niedzieli wieczora mam migrene nigdy tak długo się nie ciągnęło
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:23   #4926
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Besti12 Pokaż wiadomość
Jak na diecie to polecam pizze z kalafiora raz zrobiłam i smakowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! Popatrzę

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Animka napiszesz mi już w nowym wątku, bo tu może mi się zagubić, tylko pamiętaj

Kończmy szybciutko moje panny ten wątek, bo już nowy czeka

Jutro siądę na forum z laptopa, poprawię pierwszy post i będę robić porządki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Na pewno będę chciała wyrzucić z kalendarza:
Yoona, asiulka66, paula139, mila1122, creamymuffin, pannaburzowa, zielonaaherbata.

Porady potrzebuję odnośnie Emilcia96... kascysko coś długo się do nas nie odzywa, ale tu bym się wstrzymała. Bardziej martwi mnie PixieDust, która już kilka miesięcy się nie odzywa, a jest też w klubie i na facebooku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie też zastanawia, co z Pixie_Dust - kiedyś udzielała się sporo! A teraz Tu nic, na wizażu w ogóle przestała pisać w czerwcu, ale na insta wrzuca różne rzeczy... Może jakoś chwilowo zawiesiła sprawy ślubne i potem wróci
W takich przypadkach zawsze można dodać na nowo


Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
On ciągle tylko siedzi przed kompem i nic więcej go nie interesuje.
Ale...mogę się pochwalić, Tż dostał propozycję stażu nie do odrzucenia od jednego z jego prowadzących zajęcia, który powiedział, ze go chce i nikogo innego także ma już załatwiony staż, nie idzie już nawet na te organizowane rozmowy o staż, kończy kurs w tym tygodniui a w przyszłym już zaczyna staż, bodajże 26-tego, ale ma przyjść na początku tygodnia zobaczyć co i jak


Nie zrobiłam wczoraj zdjęcia zapomniałam jakoś, ale ostatnio jak jej zrobiłam (2 tyg temu) na wesele, była swiadkową, to są prawie takie same. Kolor ten sam wybrała, tylko wzorek bardziej kwiatowy i na dwóch pazurkach, na serdecznym i środkowym
Niestety ma problem ze skórkami, ciągle coś zadarte i wczoraj na środkowym (całe szczęście na lewej dłoni nie prawej) miała tak zdartą...aż do krwi

Ja chciałam jechać w podróż poślubną od razu po ślubie, bo jak się odkłąda to się z reguły już nie pojedzie, ale nasz świadek nam pokrzyżował plany, bo bierze ślub w następny weekend w piątek po naszym ślubie. A że też chcemy się po ślubie starać o dziecko, to najlepiej by było jak najszybciej pojechać
Super, że tż dostał staż

I fajne pazurki, bardzo ładny, subtelny kolor. Ja akurat mam nudny gust i nie podobają mi się zdobienia, musi być tylko i wyłącznie jeden kolor Ale tu kolorek jest super.

Do mnie przed chwilą dzwonił tż, że dogadał się z fotografem i jednak będziemy mieli sesję przed wyjazdem - nie dziś, ale jutro ma wolny termin Nie wiem, czy to lepiej, czy gorzej, już się zdążyłam nastawić na sesję w jesiennym klimacie, więcej - zdążyłam już złożyć zamówienie na Zalando na koszule w kratę, żeby sobie jakąś wybrać

Tż się ze mnie śmieje, że faktycznie nie mogłam z tym czekać, w końcu jestem człowiekiem czynu

W każdym razie nie musimy się martwić o pogodę - z rana będzie pewnie chłodno, ale jutro ma się utrzymywać piękna pogoda i ma nie padać!

Dam znać, jak poszło

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Rozumiem Cie doskonale bo ja też niestety nie mogę mieć takich jakie bym chciała a druga sprawa to jeszcze zaczęły mi dokuczać 2 zęby, 6 górna i dolna po prawej stronie. Dolna leczona kanałowo (według rtg jest ok), a górna normalny ubytek (ale chyba nie do końca wyleczony)..no i jestem zmuszona iść to zrobić choć bardziej się obawiam tej dolnej, bo mnie momentami pobolewa jakby pod dziąsłem (korzenie, kanały ciężko mi stwierdzić)...ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Can't wait ale ja mam tak samo u siebie, tyle że ona nie zazdrości ale uważa że moje wykształcenie to jakiś zart, nie to co jej

Ładne paznokcie, śliczny kolor mają taki delikatny
Ja szukam swojego idealnego beżu na paznokcie





Dzień dobry
Od niedzieli wieczora mam migrene nigdy tak długo się nie ciągnęło
Dziewczyny, trzymajcie się, zdrówka! Boląca głowa i bolące zęby to żadna przyjemność...

Lika, a masz jakieś swoje prawie idealne typy? Bardzo lubię nudziakowe paznokcie

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-09-19 o 10:17
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:31   #4927
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kizda, super że tz dostał staż!
I bardzo ładne paznokcie

Kira, kochana! Właśnie chciałam mówić że warto szukać też ofert odsprzedania terminu

Ja znalazłam całkiem fajne paznokcie ale nie wiem czy na ślub się nadają zobaczę czy mam na pinterescie na telefonie czy na komputerze i spróbuję wrzucić
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 10:37   #4928
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Kurcze dzwoniłam właśnie do urzędu zapytać o ślub cywilny na plaży i pan mi powiedział uprzejmie, że ten hotel, który ma nawet w ofercie ślub na plaży to tam to nie ma opcji bo do plaży się idzie piachem 200 m i to bardzo niewygodne dla urzędnika, gości i tak ogólnie katastrofa i już próbowali i to nie ma szans. Eh i co robić? Coraz bardziej zastanawiam się nad tym humanistycznym ślubem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:45   #4929
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Kizda, super że tz dostał staż!
I bardzo ładne paznokcie

Kira, kochana! Właśnie chciałam mówić że warto szukać też ofert odsprzedania terminu

Ja znalazłam całkiem fajne paznokcie ale nie wiem czy na ślub się nadają zobaczę czy mam na pinterescie na telefonie czy na komputerze i spróbuję wrzucić
Wrzuć!

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Kurcze dzwoniłam właśnie do urzędu zapytać o ślub cywilny na plaży i pan mi powiedział uprzejmie, że ten hotel, który ma nawet w ofercie ślub na plaży to tam to nie ma opcji bo do plaży się idzie piachem 200 m i to bardzo niewygodne dla urzędnika, gości i tak ogólnie katastrofa i już próbowali i to nie ma szans. Eh i co robić? Coraz bardziej zastanawiam się nad tym humanistycznym ślubem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te urzędy... Mnie też trafia, a dopiero zaczęłam się z nimi kontaktować, po prostu mur nie do przebicia. 200 metrów piachem to taka przeszkoda nie do przeskoczenia?
Też chyba będziemy próbować zrobić cywilny w plenerze, myślimy akurat nie o plaży, ale o parku blisko urzędu; to ma ten plus, że wiemy, że bywały takie śluby, znaczy (przynajmniej teoretycznie), że się da! Skoro kiedyś się dało
Tylko nie wiem, co w wypadku deszczu...

Mnie się podobają humanistyczne śluby, idea jest fajna i realizacja bywa super; ale my raczej nie pójdziemy tą drogą; rozważaliśmy, ale uznaliśmy, że wystarczy nam cywilny, bo nie chcemy tego rozbijać na dwie uroczystości, tylko wolimy raz, a dobrze załatwić sprawę tak, żeby to miało skutki prawne. Niestety jestem praktyczna do bólu i to jest dla mnie najważniejsze
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 10:48   #4930
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Wrzuć!



Te urzędy... Mnie też trafia, a dopiero zaczęłam się z nimi kontaktować, po prostu mur nie do przebicia. 200 metrów piachem to taka przeszkoda nie do przeskoczenia?
Też chyba będziemy próbować zrobić cywilny w plenerze, myślimy akurat nie o plaży, ale o parku blisko urzędu; to ma ten plus, że wiemy, że bywały takie śluby, znaczy (przynajmniej teoretycznie), że się da! Skoro kiedyś się dało
Tylko nie wiem, co w wypadku deszczu...

Mnie się podobają humanistyczne śluby, idea jest fajna i realizacja bywa super; ale my raczej nie pójdziemy tą drogą; rozważaliśmy, ale uznaliśmy, że wystarczy nam cywilny, bo nie chcemy tego rozbijać na dwie uroczystości, tylko wolimy raz, a dobrze załatwić sprawę tak, żeby to miało skutki prawne. Niestety jestem praktyczna do bólu i to jest dla mnie najważniejsze
Też tak pomyślałam, że trochę bez sensu na dwa śluby, ale w sumie jak ktoś bierze i kościelny i cywilny to na jedno wychodzi. Chociaż tyle, że pan był miły w tym urzędzie... Ale i tak trochę kiepsko, że na stronie hotelu normalnie mają taką możliwość, że organizują śluby na plaży. To ciekawe kto ich udziela skoro urzędnik mówi, że kategorycznie nie w tym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:18   #4931
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lika, a masz jakieś swoje prawie idealne typy? Bardzo lubię nudziakowe paznokcie
Teraz miałam na paznokciach Semilac 511 i był ok, ale też podoba mi się Semilac 215, tylko zobaczymy jak na żywo, dopiero będę testować
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 11:24   #4932
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Też tak pomyślałam, że trochę bez sensu na dwa śluby, ale w sumie jak ktoś bierze i kościelny i cywilny to na jedno wychodzi. Chociaż tyle, że pan był miły w tym urzędzie... Ale i tak trochę kiepsko, że na stronie hotelu normalnie mają taką możliwość, że organizują śluby na plaży. To ciekawe kto ich udziela skoro urzędnik mówi, że kategorycznie nie w tym miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to prawda, jak ktoś bierze najpierw cywilny, a potem kościelny, to wychodzi na to samo Tylko w naszym przypadku to nie ma sensu, bo po co. Wy możecie oczywiście tak zrobić, piszę tylko o sobie, dla nas by to sensu nie miało
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:26   #4933
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Tak, to prawda, jak ktoś bierze najpierw cywilny, a potem kościelny, to wychodzi na to samo Tylko w naszym przypadku to nie ma sensu, bo po co. Wy możecie oczywiście tak zrobić, piszę tylko o sobie, dla nas by to sensu nie miało
Jasne, każdy robi po swojemu tak się po prostu zastanawiam jak to obejść, żeby jednak mieć ten ślub na plaży, ale też żeby w świetle prawa być małżeństwem a nie obietnicą słowną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:27   #4934
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzięki dziewczyny odką odeszłam z pracy minęło sporo czasu zanim znowu malowałam komuś pazurki, tak to tylko sobie

Tż się stresuje tym stażem, boi się, ze nic nie umie no i ciekawe na jakich warunkach go tam przyjmą $$$


Osttanio jak już zrobiłam tekst do zaproszeń, wysłałam Tżtowi żeby sobie odpalił na swoim kompie, spojrzał, powiedział spoko i to tyle nie dociera chyba do niego, że czas szybko leci i trzeba się powoli tym interesować.
Jak pisałam z kobietą od tortów, to pokazałam mu zdjęcia, mówił, że ładne a na koniec "no to jeszcze masz czas żeby wybrać" Jemu wszystko jedno jak to wzytko chyba będzie wyglądało

Może jak dojdą próbki zaproszeń to jakoś się ogarnie. Zostaną nam do zamówienia komperty do zaproszeń, stemple już z allie dotarły
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:27   #4935
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Teraz miałam na paznokciach Semilac 511 i był ok, ale też podoba mi się Semilac 215, tylko zobaczymy jak na żywo, dopiero będę testować
Aaaa, bo Ty hybrydowa. Ja jestem sto lat za wszystkimi, zatrzymałam się na etapie tradycyjnych i na razie tam chyba zostanę, bo mam stosy tych lakierów
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:28   #4936
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny odką odeszłam z pracy minęło sporo czasu zanim znowu malowałam komuś pazurki, tak to tylko sobie

Tż się stresuje tym stażem, boi się, ze nic nie umie no i ciekawe na jakich warunkach go tam przyjmą $$$


Osttanio jak już zrobiłam tekst do zaproszeń, wysłałam Tżtowi żeby sobie odpalił na swoim kompie, spojrzał, powiedział spoko i to tyle nie dociera chyba do niego, że czas szybko leci i trzeba się powoli tym interesować.
Jak pisałam z kobietą od tortów, to pokazałam mu zdjęcia, mówił, że ładne a na koniec "no to jeszcze masz czas żeby wybrać" Jemu wszystko jedno jak to wzytko chyba będzie wyglądało

Może jak dojdą próbki zaproszeń to jakoś się ogarnie. Zostaną nam do zamówienia komperty do zaproszeń, stemple już z allie dotarły
Haha może to lepiej z jednej strony dla nas, bo wszystko będzie tak jak się nam podoba jakoś się trzeba pocieszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:30   #4937
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Teraz miałam na paznokciach Semilac 511 i był ok, ale też podoba mi się Semilac 215, tylko zobaczymy jak na żywo, dopiero będę testować
Z tymi nudziakami jest o tyle problem, że trzeba dopasować do swojej skóry. Odcieni jest mnóstwo, ja akurat pracowałam na Semilacu, w domu też mam tylko Semilac i to co pasowało klientkom, na moich dłniach źle wygląda
511 fajny, ale szary jakoś nie widzi mi się na ślubie no i wszystko zależy od tego czy ktoś woli bardziej w beż czy w róż, bo nudziaki wpadają w te dwa odcienie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:30   #4938
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Jasne, każdy robi po swojemu tak się po prostu zastanawiam jak to obejść, żeby jednak mieć ten ślub na plaży, ale też żeby w świetle prawa być małżeństwem a nie obietnicą słowną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jasne, skoro akurat ślub na plaży Wam się marzy (ale zrymowałam ), to warto o to powalczyć! Niestety pewnie ważniejsze tu jest zdanie urzędu niż hotelu, który udostępnia taką opcję, ale może nie ma co się poddawać! Może zadzwoń innego dnia? Może trafisz na inną osobę/lepszy humor? A tylko jeden urząd wchodzi w grę? Może z innego by ktoś dojechał...? Nie wiem, czy tak się da, strzelam w ciemno, możliwe, że głupio
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:32   #4939
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
No jasne, skoro akurat ślub na plaży Wam się marzy (ale zrymowałam ), to warto o to powalczyć! Niestety pewnie ważniejsze tu jest zdanie urzędu niż hotelu, który udostępnia taką opcję, ale może nie ma co się poddawać! Może zadzwoń innego dnia? Może trafisz na inną osobę/lepszy humor? A tylko jeden urząd wchodzi w grę? Może z innego by ktoś dojechał...? Nie wiem, czy tak się da, strzelam w ciemno, możliwe, że głupio
Ja też nie wiem zapytać jeszcze można. W tym urzędzie akurat mnie przekierowali do kierownika, więc sądzę, że tu odpada... Może podzwonie gdzieś w okolicy jeszcze. Niestety jestem ze Śląska, więc załatwianie na odległość trochę do życzenia pozostawia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 11:38   #4940
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Kurcze dzwoniłam właśnie do urzędu zapytać o ślub cywilny na plaży i pan mi powiedział uprzejmie, że ten hotel, który ma nawet w ofercie ślub na plaży to tam to nie ma opcji bo do plaży się idzie piachem 200 m i to bardzo niewygodne dla urzędnika, gości i tak ogólnie katastrofa i już próbowali i to nie ma szans. Eh i co robić? Coraz bardziej zastanawiam się nad tym humanistycznym ślubem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko

Zapytaj w tym hotelu jak oni to organizują, może mają jakiegoś dogadanego urzędnika

Powiem tak - nie daj się tak łatwo zbyć. Nam pani urzędnik powiedziała w zeszłym roku (!) że w lipcu 2019 ona jest na urlopie i sorry ale nie ma opcji, bo 2 pozostałe urzędniczki będą zajęte Ale byliśmy uparci i nawet wpisała nas w kalendarz, chociaż nie powinien być jeszcze otwarty nawet




Wrzucam paznokcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 91a6cc0d8f800bf6665cc99d45387864.jpg (54,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 013515c73ab61f71ae82ae029734735e.jpg (41,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5974aa440028cf393ab297b9c9af3ab4.jpg (38,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 11:52   #4941
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
O matko

Zapytaj w tym hotelu jak oni to organizują, może mają jakiegoś dogadanego urzędnika

Powiem tak - nie daj się tak łatwo zbyć. Nam pani urzędnik powiedziała w zeszłym roku (!) że w lipcu 2019 ona jest na urlopie i sorry ale nie ma opcji, bo 2 pozostałe urzędniczki będą zajęte Ale byliśmy uparci i nawet wpisała nas w kalendarz, chociaż nie powinien być jeszcze otwarty nawet




Wrzucam paznokcie!
Śliczne pazurki . 1.10 jedziemy pogadać z panią z hotelu o wszystkim to przy okazji zapytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 12:06   #4942
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Zywia ja nie wiedziałam ,że to musi być urząd blisko sali ja miałam w planie pójść do naszej gminy do urzędu a właścicielka lokalu powiedziała nam gdzie mamy iść i że tylko ten urząd daje w plenerze może u Ciebie podobnie ? Zadzwoń na salę i zapytaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 12:29   #4943
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Zywia ja nie wiedziałam ,że to musi być urząd blisko sali ja miałam w planie pójść do naszej gminy do urzędu a właścicielka lokalu powiedziała nam gdzie mamy iść i że tylko ten urząd daje w plenerze może u Ciebie podobnie ? Zadzwoń na salę i zapytaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo dzięki. Myślę, że jak się spotkamy z panią od sali to wszystko nam powie chociaż powiem szczerze, coraz bardziej mnie interesuje ten humanistyczny ślub. Szkoda, że tak mało o tym da się wyczytać w internecie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 12:34   #4944
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry!
Załapałam się na stary wątek, uff.
U mnie dalej hardkor, niedawno wróciłam do domu, a na 16 jadę na wywiadówkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 12:39   #4945
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Aaaa, bo Ty hybrydowa. Ja jestem sto lat za wszystkimi, zatrzymałam się na etapie tradycyjnych i na razie tam chyba zostanę, bo mam stosy tych lakierów
Od pół roku dopiero hybrydy, tak to też zawsze lakier
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Z tymi nudziakami jest o tyle problem, że trzeba dopasować do swojej skóry. Odcieni jest mnóstwo, ja akurat pracowałam na Semilacu, w domu też mam tylko Semilac i to co pasowało klientkom, na moich dłniach źle wygląda
511 fajny, ale szary jakoś nie widzi mi się na ślubie no i wszystko zależy od tego czy ktoś woli bardziej w beż czy w róż, bo nudziaki wpadają w te dwa odcienie
A to takie na teraz, na co dzień, o ślubnych jeszcze nie myslałam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 13:06   #4946
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja nie wyobrażam sobie teraz malować zwykłym lakierem, masakra to czekanie aż wyschnie lakier, a i tak zawsze się coś odcisnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 13:18   #4947
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Znalazłam jeden zespół i to taki który pod względem muzycznym mi w 100000% odpowiada, ale do 19 siedzę w niepewności. Facet nie miał kalendarza przy sobie ale jest pewien że w czerwcu coś ma wolne. Także modlę się aby mój termin miał dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 13:19   #4948
zywia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 53
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeden zespół i to taki który pod względem muzycznym mi w 100000% odpowiada, ale do 19 siedzę w niepewności. Facet nie miał kalendarza przy sobie ale jest pewien że w czerwcu coś ma wolne. Także modlę się aby mój termin miał dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zywia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 13:53   #4949
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez zywia1 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-19, 14:06   #4950
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Teraz miałam na paznokciach Semilac 511 i był ok, ale też podoba mi się Semilac 215, tylko zobaczymy jak na żywo, dopiero będę testować
Sprawdz sobie semilac frappe. Bardzo go lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.