Mamy LIPCOWE 2019 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-05, 19:47   #271
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

2,5 miesiąca

Trochę jakby twarde, ale nie wiem sama, trudno mi ocenić, będę obserwować, ale zapobiegawczo kupię jakiś żel do smarowania i jak znowu dostanie ataku płaczu to mu posmaruje, w następnym tygodniu mamy wizytę u pediatry to też niech zerknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:40   #272
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Mój też się ślini strasznie.. cały mokry pod brodą. I paluchy pcha do buzi.. nie wiem czy głodny? Czy zęby? Co po prostu poznał swoje rączki..
My po chrzcinach, mały trochę przerażony był, ale daliśmy radę. Najgorzej, że chyba się przeziębił, kichanie, smarkanie ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 22:01   #273
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

U nas tez rączki ciągle w buzi

patit - zdrówka super że już po
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 23:44   #274
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Dziękujemy ⚘ oby szybko przeszło, bo niedługo mamy drugie szczepienie. Czy coś poza maścią majerankową możemy stosować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 15:46   #275
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Pati witaj w klubie...
My też po chrzcinach, małej charczy w nosku, ściągam wydzieline przezroczysta, kicha co chwilę i pokasluje , a ja już panikę, boże czy tak będzie że wszystkim przy pierwszym dziecku. Katar a ja bym mogła siedzieć i ryczeć, bo mi jej szkoda.
Naczytałam się o zapalenia ucha od kataru i schizuje.
Dziewczyny u dzieciaczkow też jak u dorosłych, katar 7 dni?
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 16:22   #276
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Monika, mam to samo. Najlepiej bym w domu się zaszyła i nawet na spacer z nim nie wyszła, bo.. katar niby nic takiego ale od kataru wszystko się zaczyna, a dla takiego maluszka podwójny dyskomfort. Nie dość, że ciężko jeść to śpi po pare minut bo mu przeszkadza. Póki co odciągam, smaruje maścią majerankową i kładę na brzuszku, żeby spływało na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 16:39   #277
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

przy samym katarze to spacery mile widziane

ja mam straszny spadek mocy, nie wiem czy to jakies przesilenie czy coś z organizmem, fakt ze ostatnio mam problemy z jedzeniem i z tego nie chcenia to mi sie nawet jedzenia dla siebie juz robić nie chce, ale też jako tako głodu nie czuję i na nic ochoty nie mam. Nawet na największe swoje przysmaki reaguje niechętnie. Coraz bliżej myślj ze może powinnam jakąs morfologie, tarczyce zbadać.

A z sytuacji przyziemnych, poruszalam raz temat, a teraz wróciło. W ktoryms momencie pojawily mi sie hemoroidy (tak mi soe wydawało) i kilka z Was znało temat. Krwawiły Wam? ale nie tak lekko tylko tak wręcz obficie? Jak zobaczyłam tyle krwi w muszli to pierwsza myśl to było że dostalam okres...

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

zdrówka dla Waszych dzieciaczków ich dyskomfort i ból chciałoby się przejąc na siebie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 17:08   #278
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Ten placz to chyba nie od zębów, nie wiem od czego, ale to już 3 dzień tak.... płacze, krzyczy, ryczy i zasypia zmęczony zazwyczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 17:38   #279
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
przy samym katarze to spacery mile widziane

ja mam straszny spadek mocy, nie wiem czy to jakies przesilenie czy coś z organizmem, fakt ze ostatnio mam problemy z jedzeniem i z tego nie chcenia to mi sie nawet jedzenia dla siebie juz robić nie chce, ale też jako tako głodu nie czuję i na nic ochoty nie mam. Nawet na największe swoje przysmaki reaguje niechętnie. Coraz bliżej myślj ze może powinnam jakąs morfologie, tarczyce zbadać.

tez tak czasami mam z jedzeniem..pomogaga mi robienie koktajlow przez meza bo plynne jakos latwiej w siebie wcisnac-a cos jednak trzeba.
Polecam kotkajle na bazie kaszy jaglanej


Cytat:
Napisane przez sovianka Pokaż wiadomość
Ten placz to chyba nie od zębów, nie wiem od czego, ale to już 3 dzień tak.... płacze, krzyczy, ryczy i zasypia zmęczony zazwyczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

choroba/skok rozwjowy ? biedactwo trzymam kciuki,zeby szybko przeszlo


moja ostatnio jakos gorzej sypia. I juz 3 dzien z rzedu sie budzi o 4/5 rano i usypiaj czlowieku jeszcze raz
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 18:28   #280
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Aurora nie mam pojęcia właśnie, pierwszy raz w ogóle nie wiem o co mu moze chodzić.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 18:46   #281
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez Patti_1 Pokaż wiadomość
Monika, mam to samo. Najlepiej bym w domu się zaszyła i nawet na spacer z nim nie wyszła, bo.. katar niby nic takiego ale od kataru wszystko się zaczyna, a dla takiego maluszka podwójny dyskomfort. Nie dość, że ciężko jeść to śpi po pare minut bo mu przeszkadza. Póki co odciągam, smaruje maścią majerankową i kładę na brzuszku, żeby spływało na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo ja też siedzę w domu, bo boję się, że bardziej się załatwi.
I już sobie wygarniam, że moglam te chrzciny zrobić wcześniej.
Ale tak się martwilam o przeciagi i wgl, ubrana też była ok i....kuźwa i tak chora... No dramat.
Ja psikam tylko solą i woda morską.
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 20:12   #282
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

te katary to na pewno od przeziębienia? Jest opcja że to suche powietrze w domu? rozpoczał sie w kpncu sezon grzewczy pełną parą

aurora - nie przepadam za takimi koktajlami, swego czasu robiłam, nawet z kaszy jaglanej też ale nie był to do konca moj smak - za to platki jaglane uwielbiam.
W ogole jak sobie przypominam jak juz fajnie zaczynalismy z mężem wchodzic w dbanie o to co jemy i przyszło nam przeprowadzic sie do rodziców i nawet nie wiem kiedy tak sie zaniedbalismy z jedzeniem. Smażone, tłuste.
Nie mogę sie doczekac powrotu na swoje i powrotu parowaru do kuchni ❤

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

sovianka - moze to bączki go męczą?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 20:36   #283
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

My się grzejemy sami, póki co mamy na wodę odkręcone tylko, podłogówka jeszcze nie chodzi. Ale też mi to przez myśl przeszło, chociaż wydaje mi się, że raczej od przeziębienia. Od jutro w biedronce inhalator i nawilżacz powietrza, chyba się przejadę na zakupy
Mnie koktajle nie sycą, wolę to samo w wersji "do zjedzenia" niż "do picia".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 07:20   #284
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Nie, nie, to na pewno nie sprawy brzuszkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 08:40   #285
57358d5eaa2ba5832713bfc6887653c221c8aa55_603d8068b70a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 180
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Moja też wczoraj taki wrzask uskuteczniała. Ciężko było ją uspokoić, było dobrze, dobrze, przyszła pora spania a ta wrzask i ruszanie nóżkami. Z pół godziny tak płakała.

A dzisiaj np wyszedł jej pierwszy pieprzyk na twarzy
57358d5eaa2ba5832713bfc6887653c221c8aa55_603d8068b70a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:46   #286
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Moj tez ma nos troche przytkany, ale wychodzimy z domu.

Z tym wrzaskiem, czytalam, ze to moze byc spowodowane rozwojem. W mozgu zachodza zmiany i zanim dziecko sie z nimi oswoi, moze w ten sposob reagowac. U mas jest jakis czas spokoj i wraca. Wczoraj zaczal znow piszczec, jak sie budzil. Na chorego nie wyglada. Z reszta, gdyby byl, to po takim czasie doszlyby juz inne objawy, wiec sie tym nie przejmuje i tule jak placze.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:17   #287
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Mój też dziś się budzi z płaczem, właściwie śpi od 9 już biorę, przytulę, dam jeść i zasypia dalej.. nie wiem czy się mam martwić już.
Macierzyństwo jest tak skrajnie emocjonalnym okresem, że można zwariować. Nic nie jest tak oczywiste jak mogło się wydawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:38   #288
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

bioderka ok, za 8 tygodni kontrola - też macie takie kontrole profilaktycznie?

Jutro mamy neurologa.

tak, z tym rozwojem to bardzo możliwe
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 13:50   #289
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez Patti_1 Pokaż wiadomość
Mój też dziś się budzi z płaczem, właściwie śpi od 9 już biorę, przytulę, dam jeść i zasypia dalej.. nie wiem czy się mam martwić już.
Macierzyństwo jest tak skrajnie emocjonalnym okresem, że można zwariować. Nic nie jest tak oczywiste jak mogło się wydawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też dziś dużo śpi...
Pati a spływa wam ta wydzielina pod nosek jak jest w pionie lub na brzuchu? Nam niebardzo. Jak popsikam solą albo woda to coś tam odciagne, a jak nie to nic... Boję się żeby to jej do gardła nie spływalo...
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 16:10   #290
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Moja też dziś dużo śpi...
Pati a spływa wam ta wydzielina pod nosek jak jest w pionie lub na brzuchu? Nam niebardzo. Jak popsikam solą albo woda to coś tam odciagne, a jak nie to nic... Boję się żeby to jej do gardła nie spływalo...
Właśnie spływa, więc kładę jak najczęściej. Widocznie u Twojej małej głębiej jest ten katar, jeśli można tak to nazwać. A inhalujesz? Może spróbuj? Albo kup aromactiv, jest od 1. dnia życia, plasterki naklej na łóżeczko albo żel pod nosek. Ja odciągam i smaruje, na chwilę przynosi ulgę. Bo już nie wiem co robić, pediatra to mnie pewnie wyśmieje jak przyjdę z katarem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:27   #291
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Marttb my też mamy wizytę kontrolną z bioderkami w listopadzie, nie wiem po co i na co. A czemu idziecie do neurologa, coś Cię martwi?

Dzisiaj obyło się u nas bez większych awantur całe szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 06:08   #292
57358d5eaa2ba5832713bfc6887653c221c8aa55_603d8068b70a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 180
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Marttb, pytałaś o hemoroidy. Mi nie krwawiły. Może skonsultuje to z lekarzem, chociaż wiem że mogą krwawić ale chyba nie tak mocno. Chociaż pewnie jakąś większą żyłka się uszkodziła.

My bioderka mamy dopiero pod koniec miesiąca ale z tego co wiem nie zapisują trzeci raz. P
57358d5eaa2ba5832713bfc6887653c221c8aa55_603d8068b70a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:42   #293
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

My mieliśmy dwa razy kontrole bioderek i za drugim razem powiedział, że wszystko w normie i nie trzeba już przyjeżdżać. Wypisał tylko kartke dla pediatry i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:52   #294
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

sovianka - A. mial przy urodzeniu 7pkt, wiec ponoć przy takiej punktacji usg glowki i wizyta u neurologa to taka swego rodzaju procedura. Usg główki ma w normie, ale dla świętego spokoju idę, ale generalnie raczej wszystko ok.

sutalije - tak tez myślę, ale obawiam sie trochę czy to na pewno to, ale sie nie powtarza wiec na razie poczekam a jak cos to ogarnę specjaliste prywatnie

czyli 2 wizyty to norma, no cóż jak tak lepiej to trzeba jeździć nie znosze targac dzieci po lekarzach tym bardziej że zawsze płaczą okropbie i cora i syn z tych niechętnie badanych.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 09:17   #295
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Aurora pytałaś ile czasu w UK - 6 lat

Kev z tym drapaniem u mnie było podobnie i zaczęłam małej po obcięciu pilniczkiem lekko wygładzać te pazurki i nie ma problemu. Polecam


U nas w sobotę i niedziele był taki przeraźliwy krzyk. Dla mnie to właśnie skok rozwojowy. Dziecko atakowane milionem bodźców i sobie z tym nie radzi. U nas wyniesienie małej na górę gdzie jest tylko światło z lampki i spokój pomogło. No i na rękach choć z czasem dała się odłożyć do łóżeczka i leżała pod karuzelka. Fajna ta karuzelka która kupiłam bo są melodie takie spokojne, nawet muzyka klasyczna
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 09:32   #296
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Ja w piątek mam kontrolę bioderek. Ciekawe czy będzie lekarz miał pretensje że nie trzymałam zgodnie z zaleceniami 5 h dziennie na brzuchu...



Zaczyna mi się chyba kolejny skok, bo ewidentnie marudna się zrobiła mała



Jeśli któras używa pampers premium 2 to na allegro z kuponem można dostać za 95 zł 240 sztuk i jeszcze 8 monet czyli jakby 8 zł gratis, więc cena super. wzięłam 2 opakowania i po nich będę już na 3 przechodzic. ubranka 68 chyba tylko do końca miesiąca starcza i przejdę na 74 :/ mogłaby trochę przystosować z wydłużaniem się i trochę pójść w szerz, bo jest długa i cienka jak szczypiorek
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:39   #297
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

A ile trzymacie na brzuszku? Mój po max 10 minutach piszczy, żeby go uratować główkę już ładnie trzyma na brzuszku i zaczyna się robić "sztywny". Nie mogę się doczekać aż zaczniemy normalnie nosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:33   #298
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

mala biegaczka-dlugo! A nie bedziesz troche za UK tesknic?

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Jeśli któras używa pampers premium 2 to na allegro z kuponem można dostać za 95 zł 240 sztuk i jeszcze 8 monet czyli jakby 8 zł gratis, więc cena super. wzięłam 2 opakowania i po nich będę już na 3 przechodzic. ubranka 68 chyba tylko do końca miesiąca starcza i przejdę na 74 :/ mogłaby trochę przystosować z wydłużaniem się i trochę pójść w szerz, bo jest długa i cienka jak szczypiorek

ja juz dawno na 3, boje sie ze przed odpieluchowaniem nam sie rozmiary skoncza


Cytat:
Napisane przez Patti_1 Pokaż wiadomość
A ile trzymacie na brzuszku? Mój po max 10 minutach piszczy, żeby go uratować główkę już ładnie trzyma na brzuszku i zaczyna się robić "sztywny". Nie mogę się doczekać aż zaczniemy normalnie nosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

moja tez w porywach 10 minut jednorazowo ale wydaje mi sieze na takie male dziecko to jest dlugo. Nie wiem ile wyjdzie w ciagu doby-godzina, mniej/wicej?
Ja nie klade na brzuszku przedz godzine po jedzeniu przez te nasze masakryczne ulewania wiec lezy pewnie mniej niz powinna


no i ciagle mi ta glowe daje do tylu, nawet jak sie na boczek obraca to czasem normalnie a czasem leb do tylu i jest w takiej dziwnej pozycji...
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:39   #299
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

czy jak polozycie dzieci na brzuszku i dacie rece na wznak to dzieciaki same ustawiaja sobie ręce pod brudke? A. tak nie robi a wedlug neurolog powinien i faktycznie jak delikatnie uniose mu bioderko to wtedy zrobi tak z ręką, do tego juz powinien miec wyprostowany kciuk, a jeszcze go zgina. Poza tym wszystko okej.
My na brzuszku to lezymy mega malo. nie martwie sie, pamietam ze corka tez nie lubila a z czasem polubiła bardzo, zwlaszcza jak miala widok w lusterku na sama siebie

My na 3 już od dawna, w dwojkach uciekało juz gora i bokami, no i ewidentnie byly za male.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 13:01   #300
sovianka
Rozeznanie
 
Avatar sovianka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Marttb nie wiem czy o to chodzi, ale u nas fizjoterapeutka jak mały leżał na brzuchu to zabierała mu ręce do tyłu, a on spowrotem do przodu, czasami lepiej mu to wychodziło, czasami gorzej ale jednak zawsze ta rączka wracała do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-22 12:03:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.