Atopowe zapalenie skóry, egzema, alergia - dłonie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 13:49   #1
Basia303030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 137

Atopowe zapalenie skóry, egzema, alergia - dłonie.


Witam Serdecznie.

Zastanawiam się czy są tutaj osoby które mają podobne problemy do moich ,od dziecka jestem alergikiem i astmatykiem choruje na atopowe zapalenie skory i egzemę. Najgorzej jest na rękach ,skóra się łuszczy pęka i swędzi a w momentach zaostrzenia na skórze występują również pęcherzyki wypełnione wodą . Najgorzej jest po każdorazowym kontakcie z wodą i chemikaliami do czyszczenia, proszkami ,różnymi płynami które używam do sprzątania. Wiadomo - w domu sprzątać trzeba więc tak czy siak muszę wykonywać te czynność tylko że.... moja skóra nie toleruje takich rzeczy. Próbowałam chronić dłonie rękawiczkami jednak to nic nie daje .zwłaszcza że występuje w nich lateks i kauczuk który dodatkowo mnie uczula.

Może macie jakieś pomysły które pomógłby mi ochronić dłonie i jednocześnie normalnie wykonywać obowiązki domowe? bo szczerze mówiąc nie wiem co robić .Leczę się od wielu lat ,zmiany również występują na innych częściach ciała jednak jestem w stanie nam tym jakoś panować , ciało mam zadbane i wygląda ładnie....jednak z dłońmi kompletnie sobie nie radzę...
Basia303030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-16 14:49:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.