Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 18:20   #1
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25

Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?


Hej Wszystkim,

Zaczęłam od poradnika dla początkujących hybrydomaniaczek, jako że taką jestem, ale potrzebuję wiedzieć więcej, stąd to pytanie.

Moja mama ostatnio podpatruje to u koleżanek, to w internecie przykłady manicurów hybrydowych i też zapragnęła mieć takie paznokcie. Jednak ma słabe, kruche, rozdwajające się paznokcie, jak i skłonną do przesuszeń i podrażnień skórę dłoni. Jest to moim zdaniem efekt jej nawyków, a raczej ich braku (np. niekremowanie rąk czy nieużywanie rękawiczek przy kontakcie z detergentami) tudzież niedelikatnego opiłowywania paznokci. Mama też całymi latami nie malowała paznokci wychodząc z założenia, że lakiery to okropne świństwo, które niszczy paznokcie oraz odpada po pierwszym zmywaniu. Teraz zaczęła dostrzegać, że jednak dobry manicure potrafi je chronić

Chciałabym "popracować" z mamą nad jej paznokciami i dłońmi zanim zdecyduje się na hybrydy - rękawiczki przy sprzątaniu, jakiś treściwy krem, nieszarpiące piłowanie delikatniejszym pilnikiem, wzmocnienie płytki odżywką w lakierze. Czy to wystarczy? Co byście radziły na przykładach własnych bądź osób, którym robicie manicure hybrydowy? Thx
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:06   #2
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Polecam wątek o olejowaniu na paznokciach naturalnych. Może być też tak ze z natury ma słabe i naturalne środki nie pomogą i trzeba będzie przygotować płytkę za pomocą zelu lub proszku akrylowego.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 23:08   #3
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Zaraz wyszperam ten wątek. Dzięki bardzo!
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 21:27   #4
Shadow17
Przyczajenie
 
Avatar Shadow17
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Według mnie hybrydy wcale nie osłabiają paznokci, a nawet odwrotnie. Mi się pod hybrydą ich stan widocznie poprawił.
__________________
Kiedy jest bardzo, bardzo smutno, pomyśl co Cię martwiło 3 lata temu o tej samej porze. Nie pamiętasz? No właśnie.
Shadow17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 15:40   #5
gunia_k
Przyczajenie
 
Avatar gunia_k
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 28
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Mi jakoś bardzo stan paznokci się nie pogorszył, co jakieś 4-5 miesięcy robie sobie faktycznie przerwę na odżywki i regenerację. a potem na nowo hybryda. Często zmywany zwykły lakier robi większą krzywdę moim zdaniem
gunia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 11:55   #6
jullkaka
Przyczajenie
 
Avatar jullkaka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Bo to nie same lakiery hybrydowe szkodzą, a raczej sposób w jaki zdejmujemy hybrydy, no i duże znaczenie ma także odpowiednie przygotowanie płytki.
jullkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 12:50   #7
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim,

Zaczęłam od poradnika dla początkujących hybrydomaniaczek, jako że taką jestem, ale potrzebuję wiedzieć więcej, stąd to pytanie.

Moja mama ostatnio podpatruje to u koleżanek, to w internecie przykłady manicurów hybrydowych i też zapragnęła mieć takie paznokcie. Jednak ma słabe, kruche, rozdwajające się paznokcie, jak i skłonną do przesuszeń i podrażnień skórę dłoni. Jest to moim zdaniem efekt jej nawyków, a raczej ich braku (np. niekremowanie rąk czy nieużywanie rękawiczek przy kontakcie z detergentami) tudzież niedelikatnego opiłowywania paznokci. Mama też całymi latami nie malowała paznokci wychodząc z założenia, że lakiery to okropne świństwo, które niszczy paznokcie oraz odpada po pierwszym zmywaniu. Teraz zaczęła dostrzegać, że jednak dobry manicure potrafi je chronić

Chciałabym "popracować" z mamą nad jej paznokciami i dłońmi zanim zdecyduje się na hybrydy - rękawiczki przy sprzątaniu, jakiś treściwy krem, nieszarpiące piłowanie delikatniejszym pilnikiem, wzmocnienie płytki odżywką w lakierze. Czy to wystarczy? Co byście radziły na przykładach własnych bądź osób, którym robicie manicure hybrydowy? Thx
Wiesz - wg mnie przy słabej płytce dobrze jest z rozwagą wybierać bazę. Tu najlepiej się sprawdzi coś, co nadaje się też do przedłużania, bo dobrze utwardzi. Base extra jest dobrą opcją - przy zmianie lakieru nie musisz ściągać bazy za każdym razem - wystarczy spiłowanie koloru.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-01, 11:30   #8
mKot12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Dziewczyny,a słyszałyście może o Dip Powder Nails? xxx Miała któraś z Was z tym styczność? Warto?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-06 o 11:23 Powód: Link.
mKot12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 21:54   #9
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Lubię hybrydy, nie powiem Bardzo wygodna i przede wszystkim szybka sprawa. Mimo właściwego ściągania, moje paznokcie dostają w kość. Ogólnie to w ogóle mam słabe paznokcie ale po hybrydach jak papier.... Wtedy na jakiś czas daje sobie spokój z hybrydami i wracam do jak dla mnie hitu z zakresu odżywek do paznokci. Moja niezawodna i wielokrotnie testowana odżywka wzmacniająca ze złotem 18k gold z Sally Hansen. Jedyna i niezastąpiona. Paznokcie jak nowe, a nawet lepsze Tylko z mobilizacją do regularnego stosowania to już gorzej ;-)
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 14:41   #10
EmaLo
Raczkowanie
 
Avatar EmaLo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

hybryda ogolnie wzmacnia paznokcie
EmaLo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 14:56   #11
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Niestety nie mogę się z tym zgodzić, bynajmniej jeśli chodzi o moje paznokcie ;-)
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 14:43   #12
juariel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Bo własnie nie lakiery hybrydowe tylko podczas zdejmowania ich robi sie najwięcej błędów i przez to osłabia paznokcie.
juariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 15:32   #13
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Cytat:
Napisane przez juariel Pokaż wiadomość
Bo własnie nie lakiery hybrydowe tylko podczas zdejmowania ich robi sie najwięcej błędów i przez to osłabia paznokcie.
Zgadzam się, jeśli zrobi się to w odpowiedni sposób z paznokciami nic nie będzie się dziać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:13   #14
karolciatolcia
Raczkowanie
 
Avatar karolciatolcia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 56
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

No widzicie, u Was się nic nie dzieje, a mnie wręcz bolą paznokcie, tak są już cienkie od opiłowywania. Dałam sobie spokój na jakiś czas, mimo że kocham hybrydy :-(
Ostatnio pisałam, że po pomoc zawsze lecę do mojej ukochanej złotej odżywki z Sally Hansen... To teraz mam nową miłość
Zniszczyłam sobie paznokcie już dawno temu, przez nakładanie akrylu (hybryda znacznie mniej złego mi wyrządziła). I od tamtego czasu mam górki i doliny na płytce paznokcia. Myślałam, że jak paznokieć odrośnie, to to zniknie ale tak się nie stało. I odkryłam, że Sally Hansen ma taką odżywkę 2w1 Smooth and Strong, która między innymi wygładza nierówności na płytce. I to jest super! Wreszcie mam gładkie paznokcie, przestały się rozdwajać, no i nie są już jak papier. Mogę nawet otworzyć puszkę bez strachu, że złamię pół paznokcia ;-) Także mam nową, "odżywkową" miłość ;-)


Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jeśli zrobi się to w odpowiedni sposób z paznokciami nic nie będzie się dziać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolciatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 20:43   #15
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Moim zdaniem kwestia po prostu odpowiedniego zdejmowania lakieru hybryd - nie piłowania na siłę i nie zrywania lakieru!!! Mi paznokcie ładnie rosną, a robię bez przerw hybrydki
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 09:28   #16
Ariella1401
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

No właśnie bardzo dużo osób myśli, że hybrydy niszczą paznokcie ale większość tych osób co tak myśli i szerzy takie plotki to takie, które nieumiejętnie ją ściągały.
__________________
http://www.szponiasta.pl/
Ariella1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 11:27   #17
ElzbietaKorcz89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Witam,
przygodę z paznokciami hybrydowymi zaczęłam jakieś dwa lata temu, gdy po dwóch wizytach u kosmetyczki stwierdziłam, iż na dłuższą metę wyjdzie taniej jeśli będę je wykonywać sama w domu. W ciągu tego czasu nie robiłam dłuższych przerw niż zaledwie kilka dni przed kolejnym nałożeniem hybrydy a stan moich paznokci się nie pogorszył. Moim zdaniem do tego tematu trzeba podejść indywidualnie, gdyż u każdej z nas paznokcie będą reagowały zupełnie inaczej. Przy odpowiednim nakładaniu lakieru, a następnie jego zdejmowaniu dla płytki paznokcia nie powinno nic się stać. Natomiast jeśli jest odwrotnie proponowałabym jeden z najłatwiejszych i dosyć tanich sposobów, który sprawdził się u mojej mamy Jest nim olejek rycynowy, który należy wcierać najlepiej dwa razy na dzień. Należy jednak pamiętać, że zły stan paznokci może być objawem niedoborów organizmie więc proponowałabym przyjrzeć się temu bliżej.
ElzbietaKorcz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:35   #18
kingullad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 23
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Moim zdaniem olejowanie bardzo pomaga, ale fakt trzeba dbac o zdrową dietę pilnowac co się jada i najlepiej żeby dieta była bogata w witaminki wtedy nie ma się problemu z paznokciami, włosami czy cerą
kingullad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 21:30   #19
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

tak jak poprzedniczka - dieta to podstawa. ale można się wspomóc domowymi sposobami i suplementami
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 10:00   #20
antoskamalecka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

Warto zastosować wcześniej serum <link>, ja znalazłam je w Rossmannie, jest bardzo dobre, paznokcie robią się twarde i w końcu mogłam je zapuścić.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2018-05-30 o 12:45
antoskamalecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 12:45   #21
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Jak zadbać i przygotować słabe paznokcie na hybrydy?

jak jeszcze raz zobaczę wiadomą reklamę, banuję konta bez ostrzeżenia.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 13:45:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.