Doradźcie w sprawie zmiany wyglądu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 18:35   #1
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29

Doradźcie w sprawie zmiany wyglądu :)


Cześć, witam wszystkich.
Piszę do was gdyż jestem tochę zdesperowana i załamana. Sprawa polega na tym, że... wyglądam beznadziejnie. Nie potrafię iść do sklepu i kupić sobie jakiegoś fajnego ciusza, który podkreślał by moje atrybuty. Nawet jak idę do fryzjera to nie potrafie wytłumaczyć mu co bym chciała mieć na głowie i zazwyczaj kończy się to fatalnie(zdjęcie).Wklejam więc wam moje zdjęcia i proszę doradzcie mi co mogę zrobić aby wyglądać choć odrobinę atrakcyjnie.
Pozdrawiam i z utęsknieniem czekam na wasze porady,
Kokotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg desperatka.jpg (105,2 KB, 213 załadowań)
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:42   #2
TranceGirl
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 25
Dot.: Pomocy

no bez przesady, nie wyglądasz beznadziejnie!! Co do rad polecam kosmetyki w kolorach beżowych, złotych , brązowych i wogóle wszystko w stylu "cafe au lait". Włosy raczej zdecydowanie podciąć, moze jakas porządna grzywka na boczek i jeszcze jakiś kolorek, może czekoladka? pozdrawiam
TranceGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:55   #3
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: Pomocy

beznadziejnie ?????????? o czym ty mowisz ...????????????????? masz orginalna urode pełne usta ładne włoski .....i jestes szczuplutka....nie wiem czemu taka samoocena ..... włoski możesz bardziej wycieniować i zrobic zociste refleksy ....jakis makijazyk w brązie złocie zieleni ... wkleojam kilka przykładów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (7,9 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7655.jpg (27,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8622.jpg (32,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9863.jpg (30,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 777777.jpg (38,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l.jpg (32,0 KB, 20 załadowań)
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:59   #4
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: Pomocy

makijaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Skrót do 3.jpg (3,4 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Skrót do 8.jpg (8,5 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 58.jpg (37,5 KB, 13 załadowań)
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:01   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Talking Dot.: Pomocy

A ja zacznę od innej strony. Nie wiem czy na codzień tak się ubierasz ale na zdjęciu widze tylko czerń no ewentualnie granat są to dosyć ciężkie kolorki , które nadają odpowiedni nastrój. Ja proponuję zmienić tonację na żywszą - jak mogłabyś podać jakieś zdjęcie Twojej twarzy z bliska to w miarę możliwości doradzimy Ci co i jak

ja ci dam załamana !!! Laska z Ciebie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:27   #6
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Nie, nie zawszę noszę czrne i granatowe ubrania, tak wyszło na tym zdjęciu. Bardzo dziękuję za zdjęcia fryzur, teraz sobie wydrukuję i pujde do fryzjera pokazać co chcę. A wygląd buzi zaraz wkleję tylko zrobię jakieś zdjęcie
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:42   #7
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Ok tak wygląda moja twarz. Co z tym można zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg desp3.JPG (58,0 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg desp4.jpg (81,9 KB, 134 załadowań)
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-21, 20:42   #8
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

A powiedzcie mi jeszcze jakie triki w ubiorze mogą wydłużyć nogi? Czy jest jakiś sposób aby nie trzeba było ubierać butów na obcasie?
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:55   #9
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomocy

Oj,dziewczyno CHCIAŁABYM tak wyglądać No, naprawdę, nie dość ze jestes szczupła to jeszcze masz ładną twarz, taką oryginalną - nie ładną-banalną, lecz właśnie ładną-oryginalną. Wierz mi (i innym Wizażankom), że nie masz na co narzekać! Własciwie jedyne co bym radziła ci zmienić - kolory w które się ubierasz, to o czym wspomniała Monik@ Wyglądasz na Lato, ale z fotkami nigdy nic nie wiadomo. Możesz się nam opisać (naturalny kolor wlosów, piegi, jak się opalasz, odcien cery, kolor wlosów w dziecinstwie, kolor teczówki, w jakich kolorach dobrze sie czujesz itp.). Załaczam palete kolorów dla Lata - bo mysle ze wlasnie tym typem jesteś, ale opisz się nam jeszcze

Co do kwestii : ubiór a korygowanie wad sylwetki to daje Ci dwa bardzo ciekawe linki, poczytaj sobie:
http://www.virtuela.de/wady.htm
http://www.xl-pozytywnie.pl/arch/moda.htm

Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 20:58   #10
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomocy

Hmm, równie dobrze możesz być Wiosną. Załączam palety dla tego typu - powiedz w których kolorach ci lepiej
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 21:15   #11
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Wielkie, naprawdę wielkie dzieki za odpowiedz Joey. Co do tego jak wyglądamhmm, naturalny kolor wlosów to taki brąz. W dzieciństwie byłam blondyneczką potem był jasny brąz, a potem już tylko brąz i tak zostało. Opalam się na taki brązowo- oliwkowy kolorek, nie wiem od czego to zależy ale raz jestem brązowa, a czasem tak tylko lekko mnie chwyta na właśnie złotawą oliwke. Piegów nie posiadam, a oczki mam brązowe z ciemną obwódką. W jakich kolorkach dobrze się czuję? Dobre pytanie, no więc:
granatowy, czarny, czerwienie, zielenie, fiolety, stonowane róże, biele szrości, beże. Ale nie znoszę tak naprawdę nie znoszę blękitow i takiego niebieskiegoprzynajm iej na sobie.
No i co możesz powiedzieć o tym? Zgadza się to z opisem lata?
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 08:35   #12
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

A możecie mi jeszcze polecić sklep z jakimiś fajnymi sukienkami? Mam egzamin w piątek i postanowiłam, że już nie bedę ubierać czarnego garnituru;] Czrny kolor musi trochę zniknąć z mojego życia
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:25   #13
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: Pomocy

ja polecam sklep ZARA ....uwielbiam ciuszki ZARY i mogłabym sie tam ubierac całe zycie chyba...jedyny minus to sporawe ceny mają ale ja nie narzekam... jak sie upre na cos to kupie chocbym miała przez tydzień nic nie jeść =]....maja tam tez fajne garniturki w jasnych kolorkach wieć bez problemu coś dobierzesz....
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:49   #14
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pomocy

a mnie zastanawia taka kweista wlasnie jak juz tu czytalam nie jedna dziewczyna pisze " jaka ja jestem beznjadzieja,brzydka itd.-po czym wysylaja fotki-czekajac az bedzie mnostwo wypowiedzi ,"- co ty gadasz laska z ciebie itd.
ludzie sprawdzie w slowniku co to znaczy slowo beznadziejny- brzydki ,albo poptarzcie na forum o opercjach plastycznych- tam nikt nie daje swoich fotek .. ciekawe czego

wracajac do tematu dziewczyny bardzo ładne fryzurki Ci dobrały wystarczy pjsc z jakas fotka z gazety i pokazac o co Chodzi ,zacznij moze jakos bardziej kolorowo sie ubierac ,spodniczka ,top,lekki makijaza bo chyba mlodziutka jestes widze,noi usmiechu wiecej bo to najwazniejsze
Pozdrawiam
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 10:07   #15
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Talking Dot.: Pomocy

no moja miła co Ty opowiadasz????!??!!!
Wygladasz bardzo fajnie- masz oryginalną i ciekawą urodę, jesteś szczuplutka i nie widzę niczego co mogłoby Cie wpędzać w kompleksy
No ale jeżeli mówisz, że nie czujesz sie w swoim ciele dobrze polecam kilka małych zmian:
-delikatny makijaż - na policzki drobinka różu(L;Oreal ma ładne odcienie), błyszczyk na usta , a oczy możesz nieco powiekszyć malując je cieniami w kolorach ziemi: brązy, beże lub też postawić na kolorki bardziej letnie: malinowy, turkus, zieleń, żółty(duży wybór znajdziesz w palecie INGLOT).
- zmień nieco fryzurke- włsoki polecałabym wystopniować- dzięki temu zyskaja lekkości i bedą sie fajniej układały
-zmień strój ten który masz na zdjęciu jest ok ale dla Ciebie polecam kolorki nieco jaśniejsze, a także zwiewne, dziewczęce sukienki.
Mysle, że po dokonaniu tych zmian poczujesz się nieco lepiej, bo że wygladać będziesz bosko nie mam wątpliwości
pzdr
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 433671[1].jpg (34,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V.jpg (43,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V5.jpg (70,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal1.JPG (28,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mo7.jpg (19,0 KB, 20 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:26   #16
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Pomocy

Typ urody , usta jak dla mnie odmłodzona Julia Roberts moze zerknij na jej fotki ;-)
pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 14:41   #17
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Wielkie DZIĘKUJĘ za odpowiedzi. Jesteście super. Już wiem co mam ze sobą zrobić;]. Czyli tak po pierwsze skończyć opowiadać bzdury, po drugie wydrukowac sobie fotę i iść do fryzjera, po trzecie makijaż i uśmiech na twarz i zmienić moją ciemną garderobą na coś co doda mi życia. Bardzo bardzo jestem wdzięcznna za pomoc i komplementy. Brook masz rację nic tak humoru nie poprawia jak wysłuchiwanie, że jest się laska, dobrze, że jesteście i nie macie jeszcze dość takich jak ja.. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 14:55   #18
kapadocja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 86
Dot.: Pomocy

kokota masz podobny wyglad do mojego i dlatego mowie otwarcie - ladne jestesmy
a powaznie to posluchaj rad kobietek bo wiedza-co pisza! Zywsze kolory - odwazniejsza fryzura i zobaczysz od razu lepiej sie poczujesz
kapadocja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:39   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomocy

Przeczytałam Kokota co napisałaś o sobie i jestem pewna, ze jestes typem chłodnym Mozliwe ze jestes latem,albo ew. mieszany typ lato-zima. Załaczam Ci jakies palety dla Lato-Zimy oraz kolor włosów i makijazu dla Lata
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 15:53   #20
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Joey napewno zima, urodziłam się 21 grudnia, czyli jak się zaczynała;]
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 21:06   #21
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Pomocy

Kokota a ja sie urodzilam jesienia i jestem wiosna :P Jak widac typ kolorystyczny nie zalezy od pory roku w ktorej sie urodzilas Ale fajnie by bylo, nikt by zadnych problemow nie mial
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 22:48   #22
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Pomocy

[B]Jak widze cere masz bez zastrzeżeń,więc potrzeby fluidu itp. nie ma potrzeby nakładać Ja niecierpie takich rzeczy,na szczescie tez mam bardzo ladna cere(nie chwalac sie<lol>)Ale pomysl z żywszymi kolorkami to strzał w dziesiątkę!Kwiaty teraz są hitem mody,może cioś w kwiatuszki sobie kupWydaje mi się ,że włoski wystopniować i na blondzik zafarbować,to by rozjaśniło całą twoją postać,zrobisz jak uważasz;-]]Pozdrawiam
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 23:20   #23
kokota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy

Blondzik to może nie bardzo, jakiś miesiąc temu dałam sie namowić na blond pasemka i bardzo źle się z tym czułam. jutro albo w poniedzialek ide do fryzjera i na zakupy, wiec kochane moje spodziewjcie sie zdjec z efektami;]. pozdrawiam i jeszcze raz wszystkim wielkie dzieki za odpowiedzi
kokota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.