Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-28, 10:51   #3961
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Zresztą problem niepłodności to problem który występuje u kobiet jak i u mężczyzn. Kiedyś to było nie do pomyślenia żeby facet się badał a teraz jest to norma. Skoro chce dziecka to niech się ogarnie i idzie zrobić badanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

A ja za każdym razem robię test i właściwie wiem jaki wynik czasami nawet nie czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze mówisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:00   #3962
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa dni temu mówiła teściowa do mnie, że ona sobie nie wyobraża u siebie w rodzinie adoptowanego dziecka. I jeszcze teksty o poronieniu, że u znajomej "poleciało". Jak ktoś nie był nigdy w takiej sytuacji, że nie wychodzi, że poronienie to nie potrafi się wczuć, tylko rani w rozmowie..
Ale się upłakałam to aż mnie pielęgniarka wyzywa, że czego tak beczysz ale lekarz mnie uspokoił, że sie mną zajmią i generalnie mąż ma nakaz powrotu do domu bo ja mam leżeć i pachnieć.
No i jeszcze czy na pewno nie było stosunku, ja mówię, że nie bo mąż nawet za granicą. A on do mnie, że on o męża nie pyta bo to różnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak do mnie przyszła bratowa że jak chodzi mi o to że chce mieć dziecko pierwsza niż ona to ona może na mnie poczekać. No jakby mnie ktoś w twarz strzelił.
Fajnie że trafiłaś na dobrych ludzi że podnoszą Cię na duchu a nie dołują jeszcze. Doskonale Cię rozumiem ale teraz już głowa do góry. Będzie dobrze
Lubie ludzi z takim poczuciem humoru a nie gbury które zrobią co muszą i nic nie mówią.
Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Klusia nam lekarz kazal zrobić badania nasienia jeżeli w tym cyklu się nie uda. Jak powiedziałam to mojemu to szybko odparł że żadnych badań nie zrobi, wg. niego za krótko się staramy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też sceptycznie podchodził do badań dopóki mu nie zrobiłam wykładu ile ja musiałabym zrobić i ile pieniędzy na to pójdzie i że części nie mogę wykonać dopóki on się nie przebada. Rozłożyłam mu to na dwa wieczory i w końcu do niego dotarło, że to jest sprawa z którą nie ma dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Haneczka1122334445
Czas edycji: 2019-08-28 o 11:02
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:03   #3963
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Faceci....

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Niestety, i teraz nie wiem co robić... Nie wiem co myśleć. Może trochę racji ma. Dopiero 2 cykle mam stymulowane, w których wystąpiła owulacja, we wcześniejszych cyklach nie miało prawo się udać bo nie dochodziło do owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
To tak jak do mnie przyszła bratowa że jak chodzi mi o to że chce mieć dziecko pierwsza niż ona to ona może na mnie poczekać. No jakby mnie ktoś w twarz strzelił.
Fajnie że trafiłaś na dobrych ludzi że podnoszą Cię na duchu a nie dołują jeszcze. Doskonale Cię rozumiem ale teraz już głowa do góry. Będzie dobrze
Lubie ludzi z takim poczuciem humoru a nie gbury które zrobią co muszą i nic nie mówią. Mój też sceptycznie podchodził do badań dopóki mu nie zrobiłam wykładu ile ja musiałabym zrobić i ile pieniędzy na to pójdzie i że części nie mogę wykonać dopóki on się nie przebada. Rozłożyłam mu to na dwa wieczory i w końcu do niego dotarło, że to jest sprawa z którą nie ma dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj też będę musiała strzelić taki wykład, ale poczekam aż wrócimy z urlopu żeby nie psuć wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:07   #3964
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Klusia nam lekarz kazal zrobić badania nasienia jeżeli w tym cyklu się nie uda. Jak powiedziałam to mojemu to szybko odparł że żadnych badań nie zrobi, wg. niego za krótko się staramy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeeee co? !!! Masakra...
Mój ma problem psychiczny z tym, że może się okazać, że coś jest nie tak i że odejde, bo niby on nie bedzie wtedy 100% mezczyzna bla, bla, bla... to juz mi gada tak po pijaku...
Tłumaczenie, że może po prostu trzeba bedzie tylko cos podreperowac nic nie daja i gadam mu, że może bez sensu ta gadka bo może zrobi badania i wszystko będzie ok.

Ehhhh.... Ale u Ciebie to przykre... Na dziecko nie jest za wcześnie, a za krótko się znacie, żeby zrobił badania? Ile to jest to "za krótko"? w sensie ile ze sobą jestescie??
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:14   #3965
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Żeeee co? !!! Masakra...
Mój ma problem psychiczny z tym, że może się okazać, że coś jest nie tak i że odejde, bo niby on nie bedzie wtedy 100% mezczyzna bla, bla, bla... to juz mi gada tak po pijaku...
Tłumaczenie, że może po prostu trzeba bedzie tylko cos podreperowac nic nie daja i gadam mu, że może bez sensu ta gadka bo może zrobi badania i wszystko będzie ok.

Ehhhh.... Ale u Ciebie to przykre... Na dziecko nie jest za wcześnie, a za krótko się znacie, żeby zrobił badania? Ile to jest to "za krótko"? w sensie ile ze sobą jestescie??
Znamy się bardzo długo, jesteśmy ze sobą już ponad 13 lat, a rok po ślubie.

Za krotko w sensie że za krótko się staramy, tak jak pisałam wcześniej, 2 cykle miałam owulacje, poprzednie prawdopodobnie nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ale pomimo wszystko jego podejście mnie przeraża... Przecież nam obojgu zależy na dziecku, przyjmuje sporo leków, sporo badań, a on... Nie bo nie... Jakbym z dzieckiem rozmawiała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:15   #3966
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Jego to badanie nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:17   #3967
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jego to badanie nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to. To chyba wstyd? A ja się nie mogę wstydzić rozwalajac co chwilę nogi przed obcym chlopem... Ehh ciężki temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 11:19   #3968
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całe szczęście, że z kropkiem ok
Lekarz też dobry


Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
To tak jak do mnie przyszła bratowa że jak chodzi mi o to że chce mieć dziecko pierwsza niż ona to ona może na mnie poczekać. No jakby mnie ktoś w twarz strzelił.
Fajnie że trafiłaś na dobrych ludzi że podnoszą Cię na duchu a nie dołują jeszcze. Doskonale Cię rozumiem ale teraz już głowa do góry. Będzie dobrze
Lubie ludzi z takim poczuciem humoru a nie gbury które zrobią co muszą i nic nie mówią. Mój też sceptycznie podchodził do badań dopóki mu nie zrobiłam wykładu ile ja musiałabym zrobić i ile pieniędzy na to pójdzie i że części nie mogę wykonać dopóki on się nie przebada. Rozłożyłam mu to na dwa wieczory i w końcu do niego dotarło, że to jest sprawa z którą nie ma dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, bo przy staraniach najważniejsze jest to, żeby być wcześniej niż inni ludzie naprawdę nie myślą...


Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Żeeee co? !!! Masakra...
Mój ma problem psychiczny z tym, że może się okazać, że coś jest nie tak i że odejde, bo niby on nie bedzie wtedy 100% mezczyzna bla, bla, bla... to juz mi gada tak po pijaku...
Tłumaczenie, że może po prostu trzeba bedzie tylko cos podreperowac nic nie daja i gadam mu, że może bez sensu ta gadka bo może zrobi badania i wszystko będzie ok.

Ehhhh.... Ale u Ciebie to przykre... Na dziecko nie jest za wcześnie, a za krótko się znacie, żeby zrobił badania? Ile to jest to "za krótko"? w sensie ile ze sobą jestescie??
Mój też jakoś nie jest skłonny do badań. Tzn w maju gadaliśmy i ustaliliśmy, że jak go końca roku się nie uda to w styczniu robi badania. Ja chyba wolałabym, żeby je zrobił wcześniej, ale trudno. Rozmowy na ten temat są ciężkie, z resztą zawsze z poważnymi rozmowami jest problem.
Ja zrobiłam większość badań, które mogłyby mieć wpływ to jeszcze mi w pewnym momencie powiedział, że w sumie myślał, że mam coś z hormonami nie tak, bo jem dużo kurczaka.
Też ma problem w głowie, bo zawsze chciał mieć rodzinę i wiem, że bez tego nie będzie tak do końca szczęśliwy. Jak ja też zaczęłam chcieć to ma obawy, że odejdę jeśli się okaże, że problem jest u niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:31   #3969
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki! Serce bije, musi być dobrze!
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Kiedyś sobie żartowałem że mąż jest mi potrzebny tylko do zrobienia dziecka żeby po Bożemu było ale gdy by wyszło że problem jest po jego stronie to bym go napewno nie obwiniała tylko wspierała jak tylko potrafię chociaż domyślam się że to pewnie trudne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

No Angel dobrze ze pojechałas kciuki 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy taki czarny humor i czesto żartujemy, że przynajmniej nikt nie ma do nikogo żalu czy pretensji bo obydwoje jesteśmy wybrakowani
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Angel trzymam kciuki!

Jeju jak ja mam dobrze bo mogę z kimś pogadać! Chociaż i tak nie wszystko się mówi ale u mnie w rodzinie są problemy z zajściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest jedna kuzynka która miała problem, ale jest ode mnie 17 lat starsza i nie mamy na tyle bliskiego kontaktu żebym mogła z nią pogadać. Mam jeszcze drugą, bardzo mi bliską która ma jedno dziecko, w drugą ciążę zaszła po 10 latach, niestety ją straciła. Niestety mieszkamy daleko od siebie, widujemy się raz do roku, a przez telefon jakoś tak glupio o tym gadać. W bliskim otoczeniu nie mam nikogo komu mogłabym się wypłakać. Jak płaczę przy mężu to każe mi przestać bo to nic nie da. A ja chyba tego potrzebuję.
Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Uwierz mi ze ciezko bylo na poczatku kuedy dowiadujesz sie ze to nie jest problem do przejscia tylko nigdy nie bedzie mogl to da swiaty. To jak wybierac maz albo dziecko... Buhahaha.... No padlam z czesci o tym ze o meza nie pyta

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek, mega Cię podziwiam. Wiem, że na pewno nie jest łatwo, ale sam fakt, że się jakoś z tym pogodziliście, podchodzicie do iui i w ogóle razem walczycie o dziecko zasługuje na jakiś order nie każdy przetrwałby taką próbę.
Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Klusia nam lekarz kazal zrobić badania nasienia jeżeli w tym cyklu się nie uda. Jak powiedziałam to mojemu to szybko odparł że żadnych badań nie zrobi, wg. niego za krótko się staramy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile się staracie, tak w ogóle?
Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
To tak jak do mnie przyszła bratowa że jak chodzi mi o to że chce mieć dziecko pierwsza niż ona to ona może na mnie poczekać. No jakby mnie ktoś w twarz strzelił.
Fajnie że trafiłaś na dobrych ludzi że podnoszą Cię na duchu a nie dołują jeszcze. Doskonale Cię rozumiem ale teraz już głowa do góry. Będzie dobrze
Lubie ludzi z takim poczuciem humoru a nie gbury które zrobią co muszą i nic nie mówią. Mój też sceptycznie podchodził do badań dopóki mu nie zrobiłam wykładu ile ja musiałabym zrobić i ile pieniędzy na to pójdzie i że części nie mogę wykonać dopóki on się nie przebada. Rozłożyłam mu to na dwa wieczory i w końcu do niego dotarło, że to jest sprawa z którą nie ma dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No hit z tą bratową
Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Niestety, i teraz nie wiem co robić... Nie wiem co myśleć. Może trochę racji ma. Dopiero 2 cykle mam stymulowane, w których wystąpiła owulacja, we wcześniejszych cyklach nie miało prawo się udać bo nie dochodziło do owulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Oj też będę musiała strzelić taki wykład, ale poczekam aż wrócimy z urlopu żeby nie psuć wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, ty możesz się badać, faszerować hormonami, ale jaśnie pan za przeproszeniem nie zrobi sobie dobrze do kubeczka. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jego to badanie nie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Mój też miał opory i ja to rozumiem, ale wytłumaczyłam mu, że kobiety mają gorzej, bo muszą wystawić się przed obcym, no i nasze badania nie są ani przyjemne, ani bezbolesne i najczęściej co wizytę, ktoś nam coś tam gmera. A u nich to tylko chwila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:31   #3970
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Na mohego podzialalo tylko to kuedy mowilam ze jakbym chciala miec dziecko z kimkolwiek to bym poszla i zrobila a nie siedziala i ryczala bo chce z toba, bo wiem ze bedziesz super tata. To juz tak jak jest mega dol u nas obojga to to dziala zeby go podniesc i wtedy on daje rade jakos ze mna.

Moze ten argument podziala u was, ze wlasnie dlatego ze wam zalezy chcesz zeby zrobil badania, bo comiesieczne proby i tak obciazaja psychicznie, lepiej wiedziec i dzialac czasem wystarcza suple czy cos, ale zawsze juz jestescie pare msc do przodu! Jakbym czekala regulaminowy rok to mialabym rok w plecy i jeszcze wiekszy zal do zycia...

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 11:50   #3971
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki! Serce bije, musi być dobrze!My mamy taki czarny humor i czesto żartujemy, że przynajmniej nikt nie ma do nikogo żalu czy pretensji bo obydwoje jesteśmy wybrakowaniU mnie jest jedna kuzynka która miała problem, ale jest ode mnie 17 lat starsza i nie mamy na tyle bliskiego kontaktu żebym mogła z nią pogadać. Mam jeszcze drugą, bardzo mi bliską która ma jedno dziecko, w drugą ciążę zaszła po 10 latach, niestety ją straciła. Niestety mieszkamy daleko od siebie, widujemy się raz do roku, a przez telefon jakoś tak glupio o tym gadać. W bliskim otoczeniu nie mam nikogo komu mogłabym się wypłakać. Jak płaczę przy mężu to każe mi przestać bo to nic nie da. A ja chyba tego potrzebuję.Robotek, mega Cię podziwiam. Wiem, że na pewno nie jest łatwo, ale sam fakt, że się jakoś z tym pogodziliście, podchodzicie do iui i w ogóle razem walczycie o dziecko zasługuje na jakiś order nie każdy przetrwałby taką próbę.A ile się staracie, tak w ogóle?No hit z tą bratowąNo tak, ty możesz się badać, faszerować hormonami, ale jaśnie pan za przeproszeniem nie zrobi sobie dobrze do kubeczka. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.Dokładnie. Mój też miał opory i ja to rozumiem, ale wytłumaczyłam mu, że kobiety mają gorzej, bo muszą wystawić się przed obcym, no i nasze badania nie są ani przyjemne, ani bezbolesne i najczęściej co wizytę, ktoś nam coś tam gmera. A u nich to tylko chwila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Staramy się od stycznia, natomiast od lipca stymulacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Na mohego podzialalo tylko to kuedy mowilam ze jakbym chciala miec dziecko z kimkolwiek to bym poszla i zrobila a nie siedziala i ryczala bo chce z toba, bo wiem ze bedziesz super tata. To juz tak jak jest mega dol u nas obojga to to dziala zeby go podniesc i wtedy on daje rade jakos ze mna.

Moze ten argument podziala u was, ze wlasnie dlatego ze wam zalezy chcesz zeby zrobil badania, bo comiesieczne proby i tak obciazaja psychicznie, lepiej wiedziec i dzialac czasem wystarcza suple czy cos, ale zawsze juz jestescie pare msc do przodu! Jakbym czekala regulaminowy rok to mialabym rok w plecy i jeszcze wiekszy zal do zycia...

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, tu potrzena jest rozmowa, dużo rozmowy. Mam nadzieję że coś ruszy do przodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 12:13   #3972
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
No ba... ja to nigdy nawet nie umiem dotrzymac niespodzianki. W sensie kupie coś TŻ i mam mu to dac za pare dni, ale juz tego samego dnia mowie ze mam dla niego niespodzianke, bo mnie rozrywa w środku z niecierpliwości, że tyle czasu musze czekać, żeby to dać

Też tak czasem mam w tym cyklu test będę robiła oko dwa dni przed urodzinami tz i 4 dni przed naszą rocznica ślubu ale by było fajnie ... Jeden prezent bym miała z głowy jakoś dea dni bym się powstrzymała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 12:16   #3973
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocne kciuki!!!

Mój TŻ ma za sobą dwa badania nasienia. Nie miał jakoś specjalnych oporów, wiedział, że po prostu musi się zbadać. Już po kilku miesiącach niepowodzeń wspomniałam o badaniu i wytłumaczyłam co i dlaczego.
No i wyszło po podstawowym badaniu, że jest dobrze bo wszystkie parametry ponad norme. Cieszę się, że trafiliśmy do kliniki bo po kolejnym badaniu nasienia (fragmentacja dna) znaleźliśmy problem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 12:30   #3974
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Nie chcę cytować bo wtedy się jeszcze bardziej pogubię.

Ja mam o tyle dobrze że mogę wypłakać się mamie bo też miała problem z zajściem w pierwszą ciążę. Mam też siostrę gdzie wymieniamy się do jakiego lekarza każda chodzi i jakie postępy w leczeniu.

Dziękuję, że mój mąż nie miał oporu przed badaniami i na początku starań mówił że chciałby zrobić dla swojej wiedzy ale jakoś nie było okazji a potem dostaliśmy się do tego programu i nas przebadali wzdłuż i wszerz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 12:55   #3975
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie chcę cytować bo wtedy się jeszcze bardziej pogubię.

Ja mam o tyle dobrze że mogę wypłakać się mamie bo też miała problem z zajściem w pierwszą ciążę. Mam też siostrę gdzie wymieniamy się do jakiego lekarza każda chodzi i jakie postępy w leczeniu.

Dziękuję, że mój mąż nie miał oporu przed badaniami i na początku starań mówił że chciałby zrobić dla swojej wiedzy ale jakoś nie było okazji a potem dostaliśmy się do tego programu i nas przebadali wzdłuż i wszerz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoja siostra też ma problem?
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 13:05   #3976
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Nie chcę cytować bo wtedy się jeszcze bardziej pogubię.

Ja mam o tyle dobrze że mogę wypłakać się mamie bo też miała problem z zajściem w pierwszą ciążę. Mam też siostrę gdzie wymieniamy się do jakiego lekarza każda chodzi i jakie postępy w leczeniu.

Dziękuję, że mój mąż nie miał oporu przed badaniami i na początku starań mówił że chciałby zrobić dla swojej wiedzy ale jakoś nie było okazji a potem dostaliśmy się do tego programu i nas przebadali wzdłuż i wszerz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mrs w jakim programie jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2018
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 13:17   #3977
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Pora dziwna, ale emocje mnie rozsadzaja.
O 23 odeszły mi wody, o 1.28 na świat zawitała Julka. Jest przurocza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo!! Gratulacje i zazdroszczę szybkiego porodu

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dziękuję że pytacie

Nie rodzę dziś 40+2
byłam wczoraj na IP ktg, usg wszystko w normie, synek około 3400,
szyjka z tyłu, twarda , zamknięta :/ , także wróciłam do domu. Na kolejne badanie mam się stawić w czwartek rano no chyba że królewicz postanowi wcześniej wyleźć z nory
Ale córka mi się w weekend rozchorowała :/ więc moje rodzenie poszło na drugi plan . Po szpitalu pojechałam z nią do pediatry jak mnie Pani doktor zobaczyła to mówi "o dzidziuś będzie, na kiedy ma pani termin"
mówię "na dzisiaj" jej mina bezcenna. Za to przebadała mi kompleksowo dziecko, stwierdziła że nic nie widzi, ale zleciała badanie krwi i moczu żeby ustalić przyczynę gorączki i mówi "to z wynikami niech popołudniu przyjdzie tatuś "
Mąż mnie po pracy zabrał na obiad, spacer, lody ale syn uparcie próbuje pępkiem wyleźć Czekamy ....
Już w życiu płodowym jest gentlemanem i puszcza kobiety przodem Julcia już wyszła teraz kolej na niego.


Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
U mnie raz lepiej raz gorzej. Wczoraj moje dziecko mnie wyczolgalo od rana mdłości, złe samopoczucie, a wieczorem stan podgraczkowy. Dziś póki co całkiem nieźle tylko gardło coś boli.
Wizyta za tydzień w środę 04.09 już nie mogę się doczekać ogólnie cały czas mam pozytywne nastawienie, pewnie w środę przed wizytą zacznę się stresować ale póki co w głowie mam że będzie dobrze i ogólnie im gorzej się czuje tym jestem szczęśliwsza

Dziś według OM 7+0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7+0 jest już dobrze!!! Każdy dzień na wagę złota. Cieszę się z Twojego pozytywnego myślenia



Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 13:40   #3978
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Też tak czasem mam w tym cyklu test będę robiła oko dwa dni przed urodzinami tz i 4 dni przed naszą rocznica ślubu ale by było fajnie ... Jeden prezent bym miała z głowy jakoś dea dni bym się powstrzymała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo to byłby prezent
Ja niby w głowie mam opracowany plan na to jakbym mu powiedziała, ale pewnie bym nie wytrzymała, żeby spełnić swój plan i od razu bym się wygadała
Chociaż z emocji standardowo nie mogłabym mówić i bym tylko mu pokazała test

I w sumie rozbite autko też by mi juz na pewno wybaczył
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:54   #3979
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Angel trzymam kciuki!

Jeju jak ja mam dobrze bo mogę z kimś pogadać! Chociaż i tak nie wszystko się mówi ale u mnie w rodzinie są problemy z zajściem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie właśnie takich osób brak. A wystarczyłoby mi żeby ktoś posluchal i nie komentował że kiedyś się uda i mi przykro. Bo to na mnie jak Płachta na byka działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Klusia nam lekarz kazal zrobić badania nasienia jeżeli w tym cyklu się nie uda. Jak powiedziałam to mojemu to szybko odparł że żadnych badań nie zrobi, wg. niego za krótko się staramy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami trzeba czasu żeby sobie w głowie poukładać. Np u nas dopiero po 3 latach mąż powiedział idziemy na in vitro. Umów wizytę. I pierwszy raz wyszło to od niego. Ot tak sam z siebie przy kolejnym pojawieniu się okresu to powiedział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 16:10   #3980
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Twoja siostra też ma problem?
Nie rodzona tylko cioteczna
Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Mrs w jakim programie jesteście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa to stare dzieje z tamtego roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:24   #3981
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Oooo!! Gratulacje i zazdroszczę szybkiego porodu



Już w życiu płodowym jest gentlemanem i puszcza kobiety przodem Julcia już wyszła teraz kolej na niego.




7+0 jest już dobrze!!! Każdy dzień na wagę złota. Cieszę się z Twojego pozytywnego myślenia





Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ultra pozytywne nastawienie pewnie opuści mnie we wtorek bo w środę wizyta i zacznę świrować
Znowu kolejne popołudnie czuje się masakrycznie :/ jakaś taka rozpalona jestem, gardło boli i kaszel mam :/ do jutra jak nie przejdzie to do internisty się wybiorę albo wepcham się w kolejkę do mojego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:47   #3982
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Mam wynik bety. I nie wiem co mam o nim myśleć. Bo bez ciąży zawsze było <1.2. A jest 2.61. Czy ja złapałam moment samego zagnieżdżenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:51   #3983
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87122874]Mam wynik bety. I nie wiem co mam o nim myśleć. Bo bez ciąży zawsze było <1.2. A jest 2.61. Czy ja złapałam moment samego zagnieżdżenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Czy wiesz kiedy miałaś owu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:55   #3984
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Ultra wiem, dzisiaj jest 11dpo

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:56   #3985
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87122874]Mam wynik bety. I nie wiem co mam o nim myśleć. Bo bez ciąży zawsze było <1.2. A jest 2.61. Czy ja złapałam moment samego zagnieżdżenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gryzelda ja przedostatnia ciążę złapałam jak było chyba 1,8 a za dwa dni było już prawie 9 wierzę że to ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:58   #3986
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Gryzelda ja przedostatnia ciążę złapałam jak było chyba 1,8 a za dwa dni było już prawie 9 wierzę że to ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87122874]Mam wynik bety. I nie wiem co mam o nim myśleć. Bo bez ciąży zawsze było <1.2. A jest 2.61. Czy ja złapałam moment samego zagnieżdżenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]No ciąża! Teraz betka do powtórki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:02   #3987
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No ciąża! Teraz betka do powtórki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W piątek idę.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:27   #3988
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Niestety... Ja juz sie pogodzilam z tym ze nikt bie rozumie tego stresu i tej hustawki, a ci co zaszli juz w ogole dla nich "tym razem napewno sie uda" dziala jak plachta na byka na mnie... Tak, to rozumiem ze dasz sobie za to reke obciac? Wiem jestem straszna ale niestety skoro juz ktos wie z czym sie zmagamy niech mysli.

Czekam na wizyte w poniedziałek i czuje ze czeka mnie ciezka przeprawa z lekarzem...

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Robotku ja rozumiem, ze to jest bardzo ciezkie i trudne, mi też bylo źle jak wszyscy wkoło zachodzili, rodzili a u nas nic. Co wolałabys uslyszec?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:39   #3989
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Pora dziwna, ale emocje mnie rozsadzaja.
O 23 odeszły mi wody, o 1.28 na świat zawitała Julka. Jest przurocza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Dużo zdrówka dla was
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Wczoraj brzuch mnie zabolał jak na okres a dziś z rana mocno brązowe nitki w śluzie i generalnie podbarwiony cały na brąz. Zadzwonię dziś żeby mi zrobiła gin usg to się upewnię. No cóż... Duphaston pewnie zatrzymuje to co nieuniknione więc odstawie po usg to może się samo zacznie bo cały czas się czuje tak "okresowo" tam teraz. Wolałabym uniknąć szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bzdura nie gadaj głupot!
Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
No i się złamałam i zrobiłam... Nawet cienia wątpliwości nie mam póki co. Jedna tłusta parówka kontrolna. Poczekam chyba już do dnia okresu 6dni

Jak u Was? Mam nadzieję że dwie krechy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wcześnie testy? A jak implantacja była później albo owu się przesunęła ? Ehh po co to stresować się
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Tak, niedługo będę go mieć i będzie mi się przewalał po cyckach a nie po kichach



Bardzo bym chciała żeby się samo zaczęło, najbardziej boje się wywoływania, bo tak przebiegał poród mojej córki i bardzo źle to wspominam . Mamy z synkiem "czas" do poniedziałku jeśli się nie ruszy to w poniedziałek już mnie na oddział lekarz zabiera .



Cudownie poród expres gratuluję

I się wyjaśniło wyprzedziłaś mnie ja jeszcze czekam na mojego księcia leniuszka



Angel, trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze



Ale 6 dni przed @ to nawet nie ma szansy wyjść, czekaj spokojnie jeszcze nic straconego u mnie dzień przed @ bladzioch, dwa dni przed @ przeraźliwy bladzioch tż go nie widział i mi nie wierzył, także 3 dni przed @ byłaby biel.
Trzymam kciuki już niedługo się wyjaśni

Mrs, Gryzelda przykro mi

Miłego dnia
Hhaha i patrz to Juncia ma z 28 bobaska a wczoraj jak pytałam o Ciebie to tak mi przeszła przez myśl Juncia ale mówię gdzie ty na bank będziesz pierwsza. No i cóż pomyliłam się
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Przyjęli mnie na oddział. Coś tam się zaczęło odklejać ale daleko od zarodka. Serduszko bije. Clexane + zwiększone dawki duphastonu. Oby było dobrze. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzisz! A Ty już tu czarnowidztwo uskuteczniasz....
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa dni temu mówiła teściowa do mnie, że ona sobie nie wyobraża u siebie w rodzinie adoptowanego dziecka. I jeszcze teksty o poronieniu, że u znajomej "poleciało". Jak ktoś nie był nigdy w takiej sytuacji, że nie wychodzi, że poronienie to nie potrafi się wczuć, tylko rani w rozmowie..
Ale się upłakałam to aż mnie pielęgniarka wyzywa, że czego tak beczysz ale lekarz mnie uspokoił, że sie mną zajmią i generalnie mąż ma nakaz powrotu do domu bo ja mam leżeć i pachnieć.
No i jeszcze czy na pewno nie było stosunku, ja mówię, że nie bo mąż nawet za granicą. A on do mnie, że on o męża nie pyta bo to różnie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha myślę że chciał odciągnąć Twoje myśli w innym kierunku. Dobrze że się wami zajmie


U mnie dziś 13 DC muszę siknac na owu ale motywacji brak.... Przytulanek dalej nie było. Zaraz będą 4 tygodnie. Jakiś kryzys mamy. Wczoraj się pokłóciłam z TŻ ... I już sama nie wiem czego chcę. Ostatnio bardziej żyjemy obok siebie. Nie wiem czy dziecko coś by zmieniło. A on jeszcze mnie wkurza bo już postawił sobie diagnozę że on nie może mieć dzieci. A raptem ogólne badanie nasienia wyszło słabo nic więcej nie robił. W dodatku nie chce mi się już zabiegać o to co jest między nami. Męczy mnie to bo to chyba jednostronna walka. Koszmarny mam humor od 4 dni co wieczór zalewam się łzami. Wasi mężowie i niemężowie to chociaż chcą tego dziecka. Mój to chyba mówi że chce tylko po to żebym nie gadała mu....

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87122874]Mam wynik bety. I nie wiem co mam o nim myśleć. Bo bez ciąży zawsze było <1.2. A jest 2.61. Czy ja złapałam moment samego zagnieżdżenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Wow Gryzia! Ale refleks! Czekamy na piątek ale ja już po cichu gratuluję

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 19:52   #3990
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87122919]W piątek idę.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ooo aż sama narobiłam sobie nadziei pasowalaby taka beta do mnie kciuki za Ciebie !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Gryzia a sikniesz jutro? Jestem ciekawa czy test coś już pokaże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:01:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.