Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 17:14   #121
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

pewnie, że cieżko. Normalne łazienkowe lustro to nico. Te małe powiększające to zło.
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:14   #122
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o ciało obojętnie, byleby nie zapach kawy. Grejpfrut
Żeby zniwelować zapach kawy do całego ciała można jeszcze użyć olejek eukaliptusowy, anyżowy (dość specyficzny - mi akurat odpowiada), a jak lubisz cytrusy to lemongrasowy, cytronelowy i litsea cubeba (ostatni ma intensywny cytrynowy zapach, uwielbiam go! Działa też na cellulit )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:15   #123
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A ja nie chwalę maści cynkowej osobiście nie widzę żadnego działania tej maści.

Jeśli już, to chyba lepsza pasta cynkowa: różnica jest chyba tylko taka, że pasta nie wchłania się, tylko zostaje na skórze (ewentualnie na poduszce ).

Jednak każda z nas jest inna, więc napewno warto wypróbować, bo kosztuje ok. 3 zł i jest straszliwie wydajna
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:15   #124
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zawsze można dodać olejków eterycznych - z tych ładnie pachnących i odpowiednich do stosowania na twarz polecam rozmarynowy, lawendowy, szałwiowy, grejpfrutowy i cytrynowy.
A spokojnie lawendowy na noc na zaśnięcie, szałwiowy żeby zdezynfekować twarz a cytrynowy jest dobry do skóry trądzikowej. Właściwie to zamiast cytrynowego można po prostu wkropić trochę cytryny
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:15   #125
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Glinki są dobre, ale też trzeba swoją znaleźć mi służy biała, czarna i zielona całkowicie nic nie robiły.
Ja uzywałam glinki Ghassoul i jest dla mnie najlepsza, ale firmy Organique, bo najlepiej się rozbawia.
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:15   #126
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Słyszałam że z zapażonych lepiej działą na callulit, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ja robię z paczki, bo potem jest dużo babrania z takimi zaparzonymi fusami.
Mi malowanie paznokci pomogło na obgryzanie skórek
Z zaparzonych działa lepiej, bo uwalnia się kofeina,a to ona redukuje cellulit
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:16   #127
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

pikus1406 bo faceci mają skóre nosorożca
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez SzukajacaSzczescia
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:19
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:17   #128
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A spokojnie lawendowy na noc na zaśnięcie, szałwiowy żeby zdezynfekować twarz a cytrynowy jest dobry do skóry trądzikowej. Właściwie to zamiast cytrynowego można po prostu wkropić trochę cytryny
O jezuniu, kocham lawendę! Mam malutki woreczek suszonej lawendy pod poduszką
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:17   #129
melania97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 172
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A ja leczę się u dermatologa intensywnie od ponad 2 lat i nic, jak tylko wydaje mi się, że jest lepiej to w ciągu kilku dni robią mi się ogromne wypryski na twarzy, plecach. Stosowałam już wszystko, od antybiotyków po maści i płyny. Myślicie, że warto poszukać pomocy u innego lekarza, endokrynologa może?
__________________
http://robimyjesc.blogspot.com/
melania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:19   #130
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czemu kobiety zawsze mają pod górkę w życiu? miliony kobiet przez szalejące hormony w okresie dojrzewania, w dorosłym życiu walczy z rozstępami. U mężczyzn też się to zdarza, ale nie na taką skale. to nie fair :/
SzukającaSzczscia, wcale nie mamy pod górkę. Mamy siebie, my kobiety potrafimy sobie pomóc w najtrudniejszych sprawach, a co dopiero z bliznami po trądziku. Dziewczyny, prawda?

Edytowane przez Ola Moderatorka
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:27
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:21   #131
nniewidzialnaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

melania97 ja myślę, że taka wizyta Ci nie zaszkodzi, a może Cię uspokoić - zawsze wtedy będziesz miała sama w sobie świadomość, że zrobiłaś wszystko co możliwe
nniewidzialnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:22   #132
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez melania97 Pokaż wiadomość
A ja leczę się u dermatologa intensywnie od ponad 2 lat i nic, jak tylko wydaje mi się, że jest lepiej to w ciągu kilku dni robią mi się ogromne wypryski na twarzy, plecach. Stosowałam już wszystko, od antybiotyków po maści i płyny. Myślicie, że warto poszukać pomocy u innego lekarza, endokrynologa może?
Ja się lecze od 12 lat co do badań hormonów, to trzeba je zrobić na własną rękę: testosteron, estrogeny, DHA, wszystkie tarczycy. Jak wyjdzie zaburzenie hormonów płciowych to do ginekologa, bo endokrynolog raczej się nimi nie zajmuje.
I pamiętaj, poziom testosteronu nie decyduje w 100% o trądziku, tylko zbyt duża ilość receptorów testosteronu, a to bardzo trudno stwierdzić, niestety.
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:22   #133
pikus1406
Przyczajenie
 
Avatar pikus1406
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Jeśli o mnie chodzi, to mam 21 lat i nadal borykam się z trądzikiem. Co prawda nie jest tak ostry jak niegdyś, ale mimo wszystko pojawiają się wykwity, zwłaszcza przed miesiączką.
Po długoletniej walce z pryszczami pozostało mi sporo blizn i przebarwień. Przyznam jednak, że skutecznie udaje mi się ukrywać je pod warstwa makijażu. Wiem już, że wynikają one w większości przypadków z wyciskania. Bardzo trudno mi się przed tym powstrzymać, nawet teraz Jakiś czas temu był na Wizażu artykuł o tego typu problemach. Podobno ludzie ze skłonnością do wyciskania próbują się upiększać, jednocześnie nie zauważając, że powstałe ranki i strupki jeszcze bardziej szpecą. Problem dotyczy głównie perfekcjonistów, których tak naprawdę dręczy niska samoocena. Myślę, że jest w tym sporo prawdy, niestety...
Latem, gdy skóra jest opalona, często bardziej widoczne stają się dawne przebarwienia. Przykro mi wtedy, bo mimo wszystko w wakacyjny czas wolałabym się nie malować- wtedy jednak nie wyglądam korzystnie.
Przede wszystkim myślę, że warto próbować nie wyciskać, zapobiegnie to późniejszym ,,kraterom'', może warto poprosić kogoś bliskiego o dosłowne pilnowanie nas. Polecam także picie dużej ilości wody.
Trzymajcie się dziewczyny, życzę wam dużo siły!!
__________________
[eucerin][/eucerin]
pikus1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:25   #134
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez melania97 Pokaż wiadomość
A ja leczę się u dermatologa intensywnie od ponad 2 lat i nic, jak tylko wydaje mi się, że jest lepiej to w ciągu kilku dni robią mi się ogromne wypryski na twarzy, plecach. Stosowałam już wszystko, od antybiotyków po maści i płyny. Myślicie, że warto poszukać pomocy u innego lekarza, endokrynologa może?
Myślę, że zawsze warto iść do innego lekarza skonsultować... Czasami problem jest w innym miejscu. Wydaje mi się, że pomysł z endokrynologiem jest bardzo trafiony
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:26   #135
melania97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 172
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Ja się lecze od 12 lat co do badań hormonów, to trzeba je zrobić na własną rękę: testosteron, estrogeny, DHA, wszystkie tarczycy. Jak wyjdzie zaburzenie hormonów płciowych to do ginekologa, bo endokrynolog raczej się nimi nie zajmuje.
I pamiętaj, poziom testosteronu nie decyduje w 100% o trądziku, tylko zbyt duża ilość receptorów testosteronu, a to bardzo trudno stwierdzić, niestety.
Dzięki bardzo! Do ginekologów też szczęścia nie mam, jeszcze nie było tak żeby któryś zlecił jakieś badanie hormonów czy innych tylko zawsze "a może chciała by Pani tabletki anty bo widzę, że cera nie jest za ładna, trądzik i w ogóle"...
__________________
http://robimyjesc.blogspot.com/
melania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:28   #136
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez melania97 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Do ginekologów też szczęścia nie mam, jeszcze nie było tak żeby któryś zlecił jakieś badanie hormonów czy innych tylko zawsze "a może chciała by Pani tabletki anty bo widzę, że cera nie jest za ładna, trądzik i w ogóle"...
No i to jest podstawowy ich błąd. Ciągle żyjemy w ciemnogrodzie, niestety :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:29   #137
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez melania97 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Do ginekologów też szczęścia nie mam, jeszcze nie było tak żeby któryś zlecił jakieś badanie hormonów czy innych tylko zawsze "a może chciała by Pani tabletki anty bo widzę, że cera nie jest za ładna, trądzik i w ogóle"...
Dlatego lepiej zrobić badania na własną rękę, bo oni to na wszystko te tabletki przepisują, prawie jak witaminy albo jakby mieli od tego prowizję
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:30   #138
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej zrobić badania na własną rękę, bo oni to na wszystko te tabletki przepisują, prawie jak witaminy albo jakby mieli od tego prowizję
Może maja?
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:30   #139
pikus1406
Przyczajenie
 
Avatar pikus1406
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez melania97 Pokaż wiadomość
A ja leczę się u dermatologa intensywnie od ponad 2 lat i nic, jak tylko wydaje mi się, że jest lepiej to w ciągu kilku dni robią mi się ogromne wypryski na twarzy, plecach. Stosowałam już wszystko, od antybiotyków po maści i płyny. Myślicie, że warto poszukać pomocy u innego lekarza, endokrynologa może?
Endokrynolog Ci raczej nie pomoże, no chyba że masz inne niepokojące objawy, które mogłyby wskazywać na problemy z gospodarką hormonalną. Ja także leczyłam się u dermatologa: pierwszy raz przez kilka miesięc stosowałam maści i płyny- efekt był ledwo zauważalny, ale za to bardzo kosztowny . Wtedy zaczęłam stosować antybiotyk (tetralysal). Dopiero on mi pomógł, ale trzeba było go przyjmować przez ponad pół roku. Skóra stała się jak nowonarodzona. Na początku terapii antybiotykowej trzeba liczyć się z tym, że wszystkie pryszcze, zaskórniki i krosty będą ,,wychodzić'' na wierzch, stąd wrażenie pogorszenia się. Jest to jednak niezbędne dla całkowitego oczyszczenia
__________________
[eucerin][/eucerin]
pikus1406 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 17:31   #140
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
Może maja?
niestety niewykluczone
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:31   #141
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Dziewczyny z takim doświadczeniem i wiedzą jakie macie poradzimy sobie razem ze wszystkim. Najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać. Nie wyciskać i nie drapać i stosować kremy osuszające. Co jeszcze?
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:32   #142
pikus1406
Przyczajenie
 
Avatar pikus1406
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
pikus1406 bo faceci mają skóre nosorożca
dokładnie! są niezniszczalni
__________________
[eucerin][/eucerin]
pikus1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:32   #143
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Smile Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
pikus1406 bo faceci mają skóre nosorożca
Zdarzało Ci się kupować partnerowi kosmetyki? Przyznaj się?
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:32   #144
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

ja też brałam wiele różnych rodzajów, ale dopiero po zrobieniu badań na własną ręke, za moje pieniążki, wyszedł nadmiar testosteronu i trafiłam na "te" właściwe pigułki. Nie przybrałam na wadze, nie mam efektów ubocznych. Trądzik się zmniejszył bardzo znacząco. Dzisiaj mam aktywnych pryszczy sztuk 0. ale trzeba pamiętać o pielęgnacji.
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:33   #145
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z takim doświadczeniem i wiedzą jakie macie poradzimy sobie razem ze wszystkim. Najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać. Nie wyciskać i nie drapać i stosować kremy osuszające. Co jeszcze?
Nawilżać, być cierpliwym, sumiennym i dokładnym w pielęgnacji. No i jak dla mnie nie jeść czekolady (chociaż naukowcy udowodnili, że nie ma ona związku z trądzikiem - ja jestem żywym przykładem, że ma )
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:33   #146
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Zdarzało Ci się kupować partnerowi kosmetyki? Przyznaj się?
Nie nie kupowałam nikomu zawsze staram się doradzić, ale każdy jest samodzielny i musi sam zdecydować
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:34   #147
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Koleżanka chce używać takiego peelingu na ciało, także dodanie cynamonu tylko wzmoże działanie antycellulitowe peelingu kawowego Odważni dodają także imbiru i trzymają taką mieszankę pod folią.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



Ja tretinoinę i Zorac 0.1% zostawiam na później, a dokładnie na wtedy, kiedy będę walczyć z pierwszymi oznakami starzenia. Tak a pro po rozstępów, działa na nie super tretinoina.
Na ciało peeling z cynamonem jest w porządku - myślałam, że chodzi o twarz

Tretinoina - muszę wypróbować! To jest na receptę?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:34   #148
pikus1406
Przyczajenie
 
Avatar pikus1406
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 23
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z takim doświadczeniem i wiedzą jakie macie poradzimy sobie razem ze wszystkim. Najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać. Nie wyciskać i nie drapać i stosować kremy osuszające. Co jeszcze?
Poza stosowaniem odpowiednich kosmetyków, codziennym oczyszczaniem i nie wyciskaniem, bardzo ważne jest tak banalne zdrowe odżywianie: dużo warzyw, chude mięso, orzechy. Aby skóra była w dobrej kondycji KONIECZNE jest picie dużej ilości wody, naprawdę! Woda w postaci napojów, herbaty, kawy itp nie ma tak zdrowotnego działania, jak sama w sobie. Podobno dobry wpływa na skórę ma także herbatka z bratka, ale sama nigdy nie stosowałam tej metody.
__________________
[eucerin][/eucerin]
pikus1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:35   #149
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

ja niestety też mam mnóstwo plam po trądziku, zaniedbałam ochronę przeciwsłoneczną, wyciskałam pryszcze, i zostało mi mnóstwo zmian zapalnych zwłaszcza na skroniach. Nie moge narazie sie nimi zajac bo mam stany zapalne
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 17:35   #150
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Nawilżać, być cierpliwym, sumiennym i dokładnym w pielęgnacji. No i jak dla mnie nie jeść czekolady (chociaż naukowcy udowodnili, że nie ma ona związku z trądzikiem - ja jestem żywym przykładem, że ma )
w najnowszych badaniach wyszło to samo, co w badaniach sprzed 80 lat, że osoby z trądzikiem mają zaburzoną gospodarkę cukrów i insuliny, która mimo że na właściwym poziomie, coś z nią nie gra. Więc trzeba generalnie uważać na cukry i tłuszcze utwardzone. Prawdziwa czekolada ich nie zawiera. Ale ciezko ja zdobyc niestety :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.