Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 18:21   #211
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A właśnie, skinoren też stosowałam, ale 5 lat temu i wtedy dawał naprawdę rade. Teraz już nie mogę go stosować bo po tych wszystkich latach moja trądzikowa cera się zmieniła i rok temu jak znowu próbowałam do niego wrócić to strasznie wysuszał mi skórę i miałam straszny po nim wysyp....
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:21   #212
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
A stosowała któraś z Was kosmetyki SkinCeuticals?
niestety nie, poza moim zasięgiem finansowym
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:22   #213
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
A stosowała któraś z Was kosmetyki SkinCeuticals?
opowiedz o nic coś więcej
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:22   #214
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Witam,
ja od lat borykam sie z tradzikiem, niestety z marnym efektem dosyc sporo mam blizn na twarzy, a ze tradzik ciagle "w toku" to powstaja ciagle nowe... niestety rowniez wyciskam i drapie nieswiadomie, choc ciagle postanawiam z tym skonczyc.
Probowalam No-scara ale bez wiekszych efektow, ale stosowalam na dosyc stare blizny, wiec moze nie dal rady po prostu. Bylam tez na serii kwasow i mikrodermabrazji, bez duzych efektow. W tej chwili stosuje Skinoren, mam nadzieje ze mnie troche zlusci
Przede wszystkim to nie wyciskaj. Jeśli Ci z tym ciężko to na przykład zrób coś z paznokciami.

Zaś NoScara nie polecam za bardzo osobom, które nadal mają trądzik, bo może zapychać, szczególnie ta stara receptura, nowa jest trochę lepsza, jednak też ma zapychacze.

A na ilu zabiegach byłaś z kwasów i mikrodermabrazji byłaś? Ja chciałam iść na łączony zabieg, zresztą kosmetyczka mi tak zaproponowała już dawno.

Przyznam, że o SkinCeuticals nawet nie słyszałam.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:23   #215
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
A właśnie, skinoren też stosowałam, ale 5 lat temu i wtedy dawał naprawdę rade. Teraz już nie mogę go stosować bo po tych wszystkich latach moja trądzikowa cera się zmieniła i rok temu jak znowu próbowałam do niego wrócić to strasznie wysuszał mi skórę i miałam straszny po nim wysyp....
Racja, cera trądzikowa często zmienia się. Jeden produkt służy,a za pół roku już nie. :/
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:23   #216
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
A stosowała któraś z Was kosmetyki SkinCeuticals?
Cena odstrasza - przynajmniej mnie
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:23   #217
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

[QUOTE=SzukajacaSzczescia; 42955004]
Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość

masz racje, picie dużej ilości na raz mija się z celem
Wodę powinno się pić małymi porcjach - zauważyłam, że kiedy piję sporo wody, ale 1 porcja = 1 filiżanka, to nawilżenie mojej skóry znacznie się poprawia, a drobne zmarszczki znikają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 18:24   #218
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
niestety nie, poza moim zasięgiem finansowym
Ale czasami można kupić okazyjnie
Poza tym wszystkie kosmetyki, które działają z reguły są drogie. Ja nie oszczędzam, jeśli coś ma pomóc, ale w praktyce różnie to wychodzi :P
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:25   #219
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Kati1990 Pokaż wiadomość
A właśnie, skinoren też stosowałam, ale 5 lat temu i wtedy dawał naprawdę rade. Teraz już nie mogę go stosować bo po tych wszystkich latach moja trądzikowa cera się zmieniła i rok temu jak znowu próbowałam do niego wrócić to strasznie wysuszał mi skórę i miałam straszny po nim wysyp....
Ja stosowałam miesiąc, fakt był wysyp, ale po miesiącu cera się uspokoiła (po odstawieniu) ładnie wyciągnął mi zaskórniki ale skończyłam z nim romans . Jednak uważam że to dobry krem na zaskórniki i grudki.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Ale czasami można kupić okazyjnie
Poza tym wszystkie kosmetyki, które działają z reguły są drogie. Ja nie oszczędzam, jeśli coś ma pomóc, ale w praktyce różnie to wychodzi :P
Też nie jest to zawsze prawda, czasami tanie działa cuda, jak niektóre kosmetyki z BU . Miałam kiedyś puder z Clinique, ale ten bambusowy jest najlepszy, matuje i daje efekt HD przy tym nie robi nic złego z skórą.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:25   #220
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
opowiedz o nic coś więcej
Czytałam na zagranicznych forach, że są naprawdę skuteczne. Szczególnie serum na przebarwienia. Ale zanim zdecydowałam się kupić ceny baaardzo poszybowały w górę :-(
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:25   #221
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
Ale czasami można kupić okazyjnie
Poza tym wszystkie kosmetyki, które działają z reguły są drogie. Ja nie oszczędzam, jeśli coś ma pomóc, ale w praktyce różnie to wychodzi :P
A niekoniecznie te działające są albo bardzo drogie, albo tak tanie, że nikt po nie nie sięga
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 18:26   #222
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja stosowałam miesiąc, fakt był wysyp, ale po miesiącu cera się uspokoiła (po odstawieniu) ładnie wyciągnął mi zaskórniki ale skończyłam z nim romans . Jednak uważam że to dobry krem na zaskórniki i grudki.
To prawda, Skinoren to jeden z lepszych specyfików, który przypisał mi dermatolog na trądzik, ale później zamieniłam go na AcneDerm, bo tańszy i działał podobnie, ale i tak miałam wrażenie, że Skinoren był lepszy.


Puder bambusowy jest genialny i niby nie ma kryć, ale u mnie minimalnie kryje, a to zawsze coś, bo nic innego do krycia nie używam, chyba, że czasem za bardzo narozrabiam wyciskając... Tak samo macerat marchwiowy, można tanio kupić, albo nawet samemu zrobić, a ładnie poprawia koloryt skóry i wyrównuje go co najważniejsze.

Edytowane przez Figula94
Czas edycji: 2013-09-23 o 18:28
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:27   #223
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Oj co do pudrów, to w ogóle w nie nie wierzę, z jakiej by to firmy nie były. Mam strasznie tłustą cerę i jedynie podkład Revlon CS się u mnie sprawia.
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:27   #224
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Słyszałam o kosmetykach SkinCeuticals, ale właśnie cena za wysoka jak na razie dla mnie;]ale jakby ktoś był zainteresowany to są recenzje też na youtube, podajże nieesia25 i callmeblondieee o nich mówiła i chyba xbebe18 (ona też ma trądzikową cerę)
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:28   #225
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
To prawda, Skinoren to jeden z lepszych specyfików, który przypisał mi dermatolog na trądzik, ale później zamieniłam go na AcneDerm, bo tańszy i działał podobnie, ale i tak miałam wrażenie, że Skinoren był lepszy.
A nie próbowałyście ZORAC? To chyba maść o najwyższej generacji z tego co kojarzę?
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:29   #226
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez SzukajacaSzczescia Pokaż wiadomość
nie znam ani jednej osoby, której pomógł No-scar na trądzik. Ale chętnie poznam nie gryze jakby cos
No scar stosowalam na blizny potradzikowe, nie na tradzik, wiec wypowiadam sie w tym sensie Ale przy okazji moge sie zgodzic ze na tradzik nie pomaga rowniez...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:29   #227
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

A co myślicie o Bio-Oil? Teraz tak szeroko reklamowany, stosowała któraś na blizny na buzi?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:29   #228
Pola3312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 63
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

U mnie problemy z trądzikiem pojawiły się stosunkowo późno. Przez prawie całe gimnazjum miałam cerę idealną! Ale problem zaczał się pojawiać, a że mnie "świerzbiły" ręce, to wyciskałam, jak szkoło. Na cale szczęście po tym nie zostały mi blizny, ale po ostatnim oczyszczaniu twarzy, gdy naprawdę mocno mnie wysypalo, mam na twarzy masę przebarwień...tylko 4 ropne chrostki, z ktorymi walczę maścią ichtiolową i pastą cynkową. Ale jedno się zaleczy, wyskoczy gdzieś indziej.Poza tym kosmetyczka poleciła mi własnie żel Eucerin i jestem mega zaskoczona, tym bardziej, że przerzuciłam się na niego z badziewi typu Nivea itd. Gdzieś słyszałam, że na przebarwienia jest dobra cytryna. Ja 2 razy zastosowałam maseczkę drożdże+cytryna, ale wiadomo, że po 2 razach efektow nie będzie. Jeśli chodzi o sam trądzik, to teraz nie jest już tak źle, jak jeszcze niedawno. Ale biorę-drożdżę, witaminę PP, cynk... +Eucerin+krem nawilżający Iwostin.Słodycze już u mnie bardzo dawno poszły w odstawkę, zupki chińskie i inne świństwa także.
Pola3312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:29   #229
pati1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Niestety borykam się z problemem blizn związanych z trądzikiem oraz niedoskonałościami. Moim problemem jest to, że jeśli pojawia się niedoskonałość to po zastosowaniu kremu punktowego lub specyfiku do tego przeznaczonego to miejsce zostanie wysuszone, ale po nim zostaje ślad - ciemny kolor skóry, który sygnalizuje wszemi wobec - był ty wyprysk. Jedynym skutecznym dla mnie produktem by zniwelować różnicę w wyglądzie skóry stosuję No-Scar krem z masy perłowej.
Krem rozjaśnia, wygładza, nawilża odpowiedni skórę. Dzięki niemu następuje regeneracja naskórka.
__________________
Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
pati1974 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 18:30   #230
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Witam!

Od kiedy na mojej skórze zauważyłam kilka takich właśnie blizn to bardzo skutecznie zadziałało na to, bym trzymała ręce z dala od twarzy. Zgadzam się z tym, że przede wszystkim nie wolno nic wyciskać! Potem zostają takie brzydkie 'dziurki', które naprawdę bardzo ciężko zakryć czy nawet zniwelować. Na szczęście nie jest to jakoś szczególnie dla mnie uciążliwe. Mam dużo większy problem z przebarwieniami.

Dużo słyszałam o zabiegiu mikrodermabrazji, ponieważ podobno bardzo dobrze wpływa na skórę Póki co od czasu do czasu robię sobie nocną kurację kwasową - oczywiście z przerwami, ciągłe stosowanie kwasów nie jest na moją (nad)wrażliwą skórę :P Latem używam kremów z mocnym filtrem, tak samo zimą - zwłaszcza w terenach górskich - wysoki flirt jest najważniejszy!

I zgadzam się z dziewczynami wyżej: witamina A jest bardzo dobra i do tego tania, na pewno nie zrobi nam krzywdy.

Niestety, na mnie także źle wpływają ostre potrawy, nad czym ubolewam bo je uwielbiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:30   #231
Kati1990
Raczkowanie
 
Avatar Kati1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 176
GG do Kati1990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Wracając do skinorenu to pamiętam jak 5 lat temu pierwszy raz go użyłam, wtedy moja cera była w opłakanym stanie i po pierwszym użyciu rano skóra po nim już była gładsza i było widać różnice. Pomógł mi wtedy bardzoszkoda że już teraz jest dla mnie za mocny...
__________________
[eucerin][/eucerin]
Kati1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:30   #232
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Mi jest strasznie ciężko odzwyczaić się od wyciskania. Muszę sobie teraz z tytułu testów silnie postanowić, że niczego nie ruszę. Mam nadzieję, że uda mi się ograniczyć, a następnie całkowicie pozbyć tego złego nawyku.

Próbując wszystkiego co mogłoby pomóc w walce z trądzikiem i bliznami po nich sięgnęłam ostatnio po naturalny kosmetyk. Jest nim olejek z drzewa herbacianego. Ma bardzo silny zapach, ale zauważyłam, że zmniejsza pryszcze i przyspiesza ich gojenie, bo ma działanie antybakteryjne, ale nie jest tak ostry dla skór jak alkohol. Używam go punktowo, ale gdyby rozcieńczyć z wodą może służyć jako tonik.

W każdym razie to dopiero początek mojej walki o piękną cerę i jestem otwarta na wszelkie porady sama też nie przestaję szukać tego co dobre dla mojej cery
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:30   #233
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
A nie próbowałyście ZORAC? To chyba maść o najwyższej generacji z tego co kojarzę?
Nie słyszałam, byłam u czterech dermatologów, ale jakoś zawsze dostawałam to samo od wszystkich i w ogóle nie mam ochoty do nich teraz chodzić, bo nic, a nic mi nie pomogli. Klindacin długo używałam i pomagał, ale miałam tak suchą skórę po nim, że aż mi się zmarszczki pojawiły po jego stosowaniu.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:31   #234
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Widzę, że ile Wizażanek tyle też porad i podpowiedzi Niektóre ze środków dla mnie drastyczne i zbyt "agresywne" dla skóry. Ja mam problemy z łojotokiem skóry i wypryskami po odstawieniu antykoncepcji, dodatkowo mam problemy ze skóra z powodów obciążenia genetycznego chorobą skóry. Miałam przebarwienia na twarzy po antykoncepcji i zmiany potrądzikowe (nie potrafię palców utrzymać z dala od twarzy ). Dodatkowo skóra jest odwodniona, łuszczyłam się masakrycznie! Nie mogę stosować kwasów AHA, bo na moich czole pojawił się rumień z tysiącem krostek, do tego te zmiany pigmentowe pod oczami. Im wiecej używałam kosmetyków z alkoholem, to miałam wrażenie, że bardziej jestem tłusta. Koszmar Szukałam w necie różnych rozwiązań i wpadły mi w ręce próbki marki Iwostin Purretin. Jestem zachwycona: skóra jest odpowiednio zmatowiona i nawilżona. Już się nie łuszczę, wypryski się zmniejszyły i nie są zaognione. Jednocześnie zakupiłam apteczny Płyn Micelarny z Ziaji MED i w końcu po jakichś 4 tygodniach stosowania zauważyłam, że przebarwienia zniknęły
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:31   #235
whatka
Przyczajenie
 
Avatar whatka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

jak jesteśmy w temacie tych blizn... poddałybyście się złuszczaniu średniogłębokiemu, albo głębokiemu?
whatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:32   #236
celulozowa
Przyczajenie
 
Avatar celulozowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Też miałam straszny wysyp po Skinorenie. Poleciła mi go koleżanka, więc musiałam spróbować Byłam na wakacjach postanowiłam się nie malować, wieczorem nakładać Skinoren, a rano nawilżać skórę. Byłam w szoku co się stało z cerą, pełno krostek. Długo myślałam z czego mi się to wzięło, tym bardziej, że nic nie wyciskałam i doszłam do wniosku, że pomimo tego, że stosowałam Skinoren wieczorem to dostałam tzw. fotoalergii. Lek i słońce zadziałały fatalnie.
__________________
[eucerin][/eucerin]
celulozowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:33   #237
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam, byłam u czterech dermatologów, ale jakoś zawsze dostawałam to samo od wszystkich i w ogóle nie mam ochoty do nich teraz chodzić, bo nic, a nic mi nie pomogli. Klindacin długo używałam i pomagał, ale miałam tak suchą skórę po nim, że aż mi się zmarszczki pojawiły po jego stosowaniu.
Ja też i przyznam, że chyba najlepiej na tym wychodzę :P Jeszcze raz to napiszę, dajcie szansę czarnemu mydłu i glince
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:33   #238
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez whatka Pokaż wiadomość
jak jesteśmy w temacie tych blizn... poddałybyście się złuszczaniu średniogłębokiemu, albo głębokiemu?
Ja nie. Nie jestem przekonana do tak dużej ingerencji w skórę jakim jest złuszczanie średniogłębokie, a tym bardziej głębokie.
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:34   #239
SzukajacaSzczescia
Raczkowanie
 
Avatar SzukajacaSzczescia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez celulozowa Pokaż wiadomość
Też miałam straszny wysyp po Skinorenie. Poleciła mi go koleżanka, więc musiałam spróbować Byłam na wakacjach postanowiłam się nie malować, wieczorem nakładać Skinoren, a rano nawilżać skórę. Byłam w szoku co się stało z cerą, pełno krostek. Długo myślałam z czego mi się to wzięło, tym bardziej, że nic nie wyciskałam i doszłam do wniosku, że pomimo tego, że stosowałam Skinoren wieczorem to dostałam tzw. fotoalergii. Lek i słońce zadziałały fatalnie.
może brak filtrów UV?
__________________
[eucerin][/eucerin]
SzukajacaSzczescia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:34   #240
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Jak się pozbyć blizn potrądzikowych?

Cytat:
Napisane przez kar0lina4 Pokaż wiadomość
A nie próbowałyście ZORAC? To chyba maść o najwyższej generacji z tego co kojarzę?
Zorac jest na receptę, a lekarz daje go jak już trądzik jest bardziej zaawansowany.

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
To prawda, Skinoren to jeden z lepszych specyfików, który przypisał mi dermatolog na trądzik, ale później zamieniłam go na AcneDerm, bo tańszy i działał podobnie, ale i tak miałam wrażenie, że Skinoren był lepszy.


Puder bambusowy jest genialny i niby nie ma kryć, ale u mnie minimalnie kryje, a to zawsze coś, bo nic innego do krycia nie używam, chyba, że czasem za bardzo narozrabiam wyciskając... Tak samo macerat marchwiowy, można tanio kupić, albo nawet samemu zrobić, a ładnie poprawia koloryt skóry i wyrównuje go co najważniejsze.
Właśnie ten efekt nieskazitelnej twarzy po zastosowaniu jest super.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.