Problem z wieloma orgazmami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 22:49   #31
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Problem z wieloma orgazmami

hmmm,ja tam po dwóch,trzech orgazmach wysiadam,więc tym bardziej rozumiem twoją partnerkę

jak mam dobry orgazm to zawsze muszę ochłonąć(niekiedy na długo).Może po tej dawce szczytowania Twoja partnerka czuje się już wystarczająco zaspokojona?

w każdym bądź razie gratuluje udanego sexu
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 00:24   #32
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Problem z wieloma orgazmami

Cytat:
Napisane przez cytryna21 Pokaż wiadomość
wiesz że kobitki perfekcyjnie udają trochę dla mnie dziwne jak piszesz : " nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby seks zakończył się bez jej orgazmu."
- nie kupuję tego
Taaaa

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Niby dlaczego? Ja w pewien sposób jestem podobna to kobiety autora watku, szybko i łatwo osiągam orgazmy, czasami wystarczy 2-3minuty i już jest pierwszy, a wtedy, podczas stosunku trwającego powiedzmy 30-40minut można dojść spokojnie do 4-5 orgazmów kobiety, zanim facet będzie miał jeden. A takie 5 orgazmów w krótkim czasie jest dość wyczerpujące fizycznie.

Moim zdaniem rozwiązanie jest tylko jedno i podała je już lexie - należy bardziej podkręcić faceta na początku, wtedy będzie potrzebował mniej czasu na dojście, więc stosunek się skróci i problem dziewczyny niejako będzie rozwiązany.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Nie musi, ale chce, ew. czuje taką potrzebę, z sobie tylko znanych powodów.
Hihi, i znów mamy tak samo.
Cytat:
Napisane przez cytryna21 Pokaż wiadomość
Może nie większość ale z 50% Lew- Starowicz robił takie badania. wystarczyło skorzystać z wujka google
z tego co mi świta to też były robione statystyki ile kobiet chociaż raz udawało i wiem że procentowo dosyć sporo
Większość kobiet się nie przyznaje
Google-perfekcyjne źródło informacji
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.