jak uzyskać taki rudy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 12:23   #31
1000anulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Dziękuję bardzo dziewczyny Wszyscy polecają tę "czerwoną miedź" więc może warto spróbować ? Dodaję,że mój wejściowy kolor to ciemny blondzik i mam nadzieję, że nie spierze się na brąz... A właśnie jak to u Was było z tzw. odrostami ? Bardzo będzie widać ( mam dość długie włosy a nie chcę za bardzo ich ścinać) i czy włosy potem ciemniały gdy już farba "Zeszła" ? Wybaczcie, tyle pytań ale pierwszy raz będę farbować i mam co do tego masę wątpliwości... Dziękuję za pomoc i liczę na dalsze rady

Dziś kupiłam szamponetkę z "mariona" miedzianą więc zobaczymy jak to będzie mniej więcej wyglądać Pozdrawiam!
1000anulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 12:25   #32
1000anulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Dziękuję bardzo dziewczyny Wszyscy polecają tę "czerwoną miedź" więc może warto spróbować ? Dodaję,że mój wejściowy kolor to ciemny blondzik i mam nadzieję, że nie spierze się na brąz... A właśnie jak to u Was było z tzw. odrostami ? Bardzo będzie widać ( mam dość długie włosy a nie chcę za bardzo ich ścinać) i czy włosy potem ciemniały gdy już farba "Zeszła" ? Wybaczcie, tyle pytań ale pierwszy raz będę farbować i mam co do tego masę wątpliwości... Dziękuję za pomoc i liczę na dalsze rady

Dziś kupiłam szamponetkę z "mariona" miedzianą więc zobaczymy jak to będzie mniej więcej wyglądać Pozdrawiam!
1000anulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:05   #33
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

na brąz sie nie spierze.
odrosty no cóż widać (przy ciemnym blondzie jaki ja mam). ale napewno mniej niz przy farbowaniu np na brąz.
a co do tego ciemnienia...gdy farba zejdzie, czy też szampon, to zostanie twój naturalny kolor bez żadnego trwałego przyciemnienia. nie rozumiem tego pytania . przecież kolor z farby wnika we wnetrze wlosa tylko tego ktorego ufarbujesz a tzn. ze gdy wlos bedzie rosl to bedzie mial swoj pierwotny naturalny kolor (widoczny odrost) procz reszty ufarbowanych wlosow.

ty uzywasz szamponu wiec efekt bedzie krotkotrwaly i kolor powinien sie wyplukac calkowicie. pisze powinien bo szampony są zdraciecke, aczkolwiek na wizażu polecaja mariona
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 16:08   #34
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
wychodzi bardziej ruudy.
po 'glebokiej miedzianej czerwieni' z garniera mialam ladny rudy po kilku myciach. na poczatku byl bardziej czerwony.

chodzilo mi o to zdjecie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1192928657
wydaje mi sie zee tutaj bardziej pasuje ten zlocistomiedziay blond niz gleboka miedziana czerwien. Wiem bo zlocistomiedzianym blonem uzyskalam taki efekt na wlosach.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 17:07   #35
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
chodzilo mi o to zdjecie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1192928657
wydaje mi sie zee tutaj bardziej pasuje ten zlocistomiedziay blond niz gleboka miedziana czerwien. Wiem bo zlocistomiedzianym blonem uzyskalam taki efekt na wlosach.
taki i owszem . ja natomiast mowilam o zdjeciach wklejonych przez autorke watku.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:04   #36
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

obiecałam wrzucić zdjęcie mojego kolorku, więc wrzucam
to efekt farbowania Ferią L'oreal P50 po kilku myciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg look color.jpg (52,6 KB, 711 załadowań)
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 18:18   #37
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez catarsis Pokaż wiadomość
obiecałam wrzucić zdjęcie mojego kolorku, więc wrzucam
to efekt farbowania Ferią L'oreal P50 po kilku myciach
ślicznie i jakie masz błyszczace włoski
śliczna z Ciebie kobita
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 19:06   #38
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
ślicznie i jakie masz błyszczace włoski
śliczna z Ciebie kobita
dzięki wielkie hehe a włoski wierz lub nie ale niecały miesiąc temu przeszły dekoloryzację

pozdrawiam!
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:03   #39
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

A może ktoś z Was wie jaką farbą uzyskać taki kolor włosów, jaki ma Wiola Fiuk, tancerka "You Can Dance"? Niestety nie mogę wkleić jej zdjęcia, ponieważ nigdzie nie mogę go znaleźć. Mam tylko nadzieję, że kojarzycie tę dziewczynę
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-06-06 o 15:13
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:47   #40
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Co zrobic by rudy tak szybko sie nie spieral?czestomyje wlosy nie moge co 2 tyg farbowac;p
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 16:00   #41
1000anulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Witam ! Już dosyć długo mam rudy na głowie jednak farbowałam szamponetką i wyszedł mi bardzo ładny odcień a zaletą tego jest że nie będzie odrostów więc opcja dla mnie idealna . Jestem bardzo zadowolona aż po dziś dzień choć kolor się zmywa Przyznam, że podobam się (nie tylko) sobie; P w tym nowym kolorze choć widzę że coraz więcej dziewczyn zmienia kolor na rudy...
Dziękuję za wszystkie rady i odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie ;*
1000anulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 17:27   #42
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Wink Dot.: jak uzyskać taki rudy?

[quote=izajasz;8967949]Witam,
Chciałabym zafarbować włosy z ciemnego blondu na rudy i mam w związku z tym pare pytań. Przejrzałam wiele watkow, ale w sumie potrzebnej mi informacji nie znalazlam.
Pomożecie?
Jak uzyskać taki kolor jak na zdjeciach? jaką farbą i co to w ogole za odcien?





Witam ! Jako przyszła fryzjerka majaca praktyki w zakładzie moge troche pomóc ) ostatnio wlasnie taka klientka przyniosła farbe z garniera wyszedl bardzo podobnie do tego który ma ta dziewczyna na twoim załaczonym zdjeciu tyle ze nie pamietam dokładnej nazwy i nr farby... pewnie jak bedziesz przegladała w drogeriach wpadnie Ci w oko Twój wymarzony odcień bardzo podobny kolorek tego rudego jest cos jak ma teraz Marta żmuda Trzebiatowska
kolor wyostrzylismy i podkreslilismy rudą płukanka (która daje czasem też odcienie rudosci na jasnych brazach )
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:03   #43
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

hejka!!
Ja mam ten sam problem jestem platynową lub popielata blondynką zalezy pod jakim swiatlem patrze chcialabym pofarbowac na odcien rudawy no moze nie az tak bardzo troche bardziej zbliżony do kolory MATTY ŻMUDY - TRZEBIATOWSKIEJ nie bede pisac kto to bo chywa wszyscy wiedzą proszę o rade jaki to jest odcień nie wiem jaka farbę kupic czy to nie jest miedziany mahoń gdyż znalazłam taki odcień w farbach palette gdyz tylko tej marce ost ufam co o tym sądzicie dziewczyny????
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:21   #44
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
hejka!!
Ja mam ten sam problem jestem platynową lub popielata blondynką zalezy pod jakim swiatlem patrze chcialabym pofarbowac na odcien rudawy no moze nie az tak bardzo troche bardziej zbliżony do kolory MATTY ŻMUDY - TRZEBIATOWSKIEJ nie bede pisac kto to bo chywa wszyscy wiedzą proszę o rade jaki to jest odcień nie wiem jaka farbę kupic czy to nie jest miedziany mahoń gdyż znalazłam taki odcień w farbach palette gdyz tylko tej marce ost ufam co o tym sądzicie dziewczyny????
Marta nie ma rudych włosów, jej kolor to herbaciany blond i identyczny odcień jest w farbach profesjonalnych Loreala= waśnie herbaciany, sama Marta mówiła o tym w jednym z wywiadów.
Są chyba dwa wątki o jej kolorze włosów i tam są szczegóły. Wpisz w wyszukiwarce "Trzebiatowska" powinny Ci wyskoczyć te wątki.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:24   #45
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

jak uzyskać taki kolor???
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura70532.htm
jaką farbę kupic??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:28   #46
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!!
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:39   #47
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

a miałaś może kiedys albo ktoś od ciebie palette miedziany mahoń jak myślisz na blond popielaty jak on wyjdzie koleżanka mi dała a ja boje sie ze mi pomarańczowe wyjda
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:13   #48
karlik9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Witam,
kochana chciałam zapytać jak robiłaś tą dekoloryzację? sama czy w salonie? mam prawie czarne włosy, za nic się nie moge tego dziadostwa pozbyć a właśnie podobuje mi się ten kolor PURE AMBER bardzo boję się nieco tej dekoloryzacji... proszę o malutką radę
karlik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:43   #49
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

dekoloryzację robiłam u fryzjerki, miałam czarne włosy i to farbowane wielokrotnie więc cudów spodziewać się nie mogłam... po samej dekoloryzacji włosy były osłabione ale to niestety norma...
poużywałam przez miesiąc odżywki goldwella do skrajnie zniszczonych włosów i wtedy dopiero po tej kuracji zabawiłam się w farbowanie no i oczywiście później kontynuowałam odżywianie, bo bez tego ani rusz
polecam znaleźć dobry salon (ja trafiłam na średni szczerze mówiąć ;\ )
wtedy dekoloryzacja na pewno pozwoli Ci na uzyskanie wymarzonego kolorku

mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
pozdrawiam serdecznie!
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 10:58   #50
karlik9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Wielkie dzięki! buźka!
karlik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:41   #51
jamaica152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Dziewczyny ja mam taki problem ,ze z natury jestem ciemna szatynka na pograniczu z brunetka a chcialabym uzyskac kolor typowo rudy,ale nie czerwony ,gdyz juz taki mialam i mi sie juz znudzil a jestem milosniczka typowo rudo-miedzianego kolrku. Moze ktoras z was wie jaka najlepej farbe powinnam zastosowac ,zeby kolor miedzian-rudy byl w miare intensywny???Zazwyczaj wychodza mi one dosyc ciemne, niestety
jamaica152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 19:52   #52
caraboo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Caraboo@interia.eu
Wiadomości: 12
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

zamieszczam zdjęcie lasencji co ma przepiękne rude włoski , też taki chce. Tylko jest pare problemow : Mam kręcone włosy i nie chce ryzykowac z farba. Moja koleżanka zniszczya sobie kręcone włosy właśnie w ten sposób.Po drugie mam ciemne wlosy i ni cholery nie wyjdzie mi taki rudy;/;/ dziewczyny moze jakąś szamponetką czy cuś, albo rozjasnie i walne farbą a co mi tam -zaryzykuje- najwyzej pojade na zero.. tylko podajcie mi jakieś nazwy specyfików jak mozecie, a ja już sobie poszukam jakiś zdjeć . Bardzo was prosze <załączam też swoje foto, w rzeczywistosci są ciut jasniejsze niż na zdjęciu ...i prosze powiedzcie czy coś da sie w tym kierunku zrobic>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sesja-opalinski2.jpg (54,7 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3785.jpg (140,2 KB, 208 załadowań)
caraboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:01   #53
hatsumomo
Raczkowanie
 
Avatar hatsumomo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 213
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

to ja moze wkleje link do watku gdzie pokazałam swoj rudy i opisałam potem jak i czym go uzyskałam moze komus pomoze

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=hatsu&page=8
__________________
Zanim obrosnę tak jak większość w grubą skórę
Chce żeby wiara i emocje brały górę,
Chce się życiem cieszyć, nigdzie się nie spieszyć
I świadomie decydować jak chce żyć i kim chce być
hatsumomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:47   #54
klaudiaosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Pomocy! Farbowanie

Mam wielki problem, nie wiem jaką farbą mogę uzyskać rude włosy takie jak miała Kasia Burzyńska. Moje włosy mają odcień jasnego brązu, ewentualnie baaaardzo ciemnego blondu. Myślałam o Loreal Casting Creme Gloss Bursztynowy Blond, Garnier 100 Złotomiedziny Blond albo Loreal preference DG1. Bardzo proszę o pomoc Może ktoś już farbował na taki? Co polecacie?
Ps. Nie chcę aby moje włosy miały czerwony odcień, tylko taki jak na załączonych obrazkach.

Edytowane przez klaudiaosa
Czas edycji: 2010-05-08 o 21:49
klaudiaosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 08:52   #55
jowi_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: podkarpackie klimaty
Wiadomości: 11
GG do jowi_ta
Smile Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Witam Was. Dziś zmieniam "image" ścinam i farbuje na wymarzony rudy, zdam relacje, mam nadzieje że skutki bedą zadowalające
jowi_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:30   #56
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez jowi_ta Pokaż wiadomość
Witam Was. Dziś zmieniam "image" ścinam i farbuje na wymarzony rudy, zdam relacje, mam nadzieje że skutki bedą zadowalające
chętnię zobaczę myślę nad ponownym przefarbowaniu się na rudy i ścięciu się na boba
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:05   #57
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez caraboo Pokaż wiadomość
zamieszczam zdjęcie lasencji co ma przepiękne rude włoski , też taki chce. Tylko jest pare problemow : Mam kręcone włosy i nie chce ryzykowac z farba. Moja koleżanka zniszczya sobie kręcone włosy właśnie w ten sposób.Po drugie mam ciemne wlosy i ni cholery nie wyjdzie mi taki rudy;/;/ dziewczyny moze jakąś szamponetką czy cuś, albo rozjasnie i walne farbą a co mi tam -zaryzykuje- najwyzej pojade na zero.. tylko podajcie mi jakieś nazwy specyfików jak mozecie, a ja już sobie poszukam jakiś zdjeć . Bardzo was prosze <załączam też swoje foto, w rzeczywistosci są ciut jasniejsze niż na zdjęciu ...i prosze powiedzcie czy coś da sie w tym kierunku zrobic>
Wiem, że tamten temat już jest troszkę stary, ale odpowiem :p
Ja tez mam kręcone, ale nie boję się farb, ostatnio farbowałam włosy Palette Deluxe miedziany mahoń (667) i wyszło mi całkiem nieźle
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:52   #58
jowi_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: podkarpackie klimaty
Wiadomości: 11
GG do jowi_ta
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
chętnię zobaczę myślę nad ponownym przefarbowaniu się na rudy i ścięciu się na boba
Jak obiecałam tak czynię , najpierw nowy fryz- krótkie cięcie a z następnie farbowanie, Na początku miałam włosy pofarbowane ciemnym odcieniem- czkoladowy brąz(jakoś tak) użyłam farby Garniera- złotomiedziany blond i o to efekty w załaczniku(zdjęcie troche małe ale jest :P) jak na pierwsze rudości to nie jest źle, Mineło 2 tygodnie i farba wciąż się utrzymuje idealnie.
jowi_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:54   #59
jowi_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: podkarpackie klimaty
Wiadomości: 11
GG do jowi_ta
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

I tak poza tym, myśle że po kolejnym farbowaniu wyjdzie mi efekt wymarzony - o ton jaśniejszy
jowi_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 02:33   #60
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: jak uzyskać taki rudy?

Cytat:
Napisane przez jowi_ta Pokaż wiadomość
Jak obiecałam tak czynię , najpierw nowy fryz- krótkie cięcie a z następnie farbowanie, Na początku miałam włosy pofarbowane ciemnym odcieniem- czkoladowy brąz(jakoś tak) użyłam farby Garniera- złotomiedziany blond i o to efekty w załaczniku(zdjęcie troche małe ale jest :P) jak na pierwsze rudości to nie jest źle, Mineło 2 tygodnie i farba wciąż się utrzymuje idealnie.
mogłabyś wstawić zdjęcie koloru włosów na jaki nakładałaś farbę?
bo ten rudy, który Ci wyszedł jest obłędny - właśnie taki chciałabym mieć, a moje włosy są w tej chwili ciemnobrązowe (naturalnie bez grama farby) i zastanawiam się czym taki kolor uzyskać w domu

PS. znalazłam dwie farby garniera w kolorze złotomiedziany blond, której z nich użyłaś?

pozdrawiam
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-09 06:05:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.