Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 22:49   #4201
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Kolejny raz wyszlam niezadowolona z Sephory. Szukalam podkladu i znalazlam jeden fajny,tylko ze ma wiele odcieni i kosztuje duzo,wiec poprosilam o probke-co jest chyba normalne. Pani sie nagle bez slowa gdzies ulotnila,wrocila po chwili i mowi,ze jesli nic nie kupuje nie moze dac mi probki. Moja mina-bezcenna. Odwrocilam sie i poszlam do konkurencji Zdarzylo mi sie to kiedys,ale bylo to ze 2 lata temu,rowniez w Sephorze. Pozniej nigdy juz nie mialam takich problemow. Napewno bede omijac S. w ZT i na Marszalkowskiej szerokim lukiem.Naprawde zauwazylam,ze gdy mam na sobie luzny stroj na zakupy,czyli np.emu,kurtke i sweter jestem niewidoczna i tylko patrza sie na mnie od gory do dolu. A gdy wstapie np.po pracy ubrana bardziej elegancko zawsze ktos chce sluzyc pomoca. Zdecydowanie wole Douglasa.
Pewnie na Marszałkowskiej w S. pracują już inne osoby, ale widzę, że nic się nie zmieniło Kiedyś na pytanie o jaśniejszy odcień podkładu zmierzono mnie wzrokiem i stwierdzono, że takich trupich nie produkuje się
Fakt, że to było ze 3 lata temu, ale jakoś mnie zniechęciło
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 23:03   #4202
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja o trudnościach z uzyskaniem próbek z Sephory- próbek perfum.
W Złotych Tarasach pani powiedziała mi, że nie dają, bo mają duże zużycie testerów przed Świętami, przedtem nie dawali nic z Diora i Chanel, z kolei na rondzie De Gaulle'a nie mają fiolek- ale że miałam własną czyściutką, to mi pani odpsikała- z lekką łachą
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 07:47   #4203
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

hmm, tyle czytam o tych problemach z próbkami i nie wiem czemu, ale ja zwykle mam inaczej.
Zawsze dostaję próbki jak poproszę mimo że nie kupuję (np. podkłady) i to czasem więcej niż chcę (w sensie ilości kosmetyku i/lub jego rodzaju). I to zarówno w D. jak i w S.
Kilka razy zdarzyło się, że nie otrzymałam, ale wtedy byłm ślicznie przepraszana i pokazywano mi że braki w testerze (zarówno zapachu jak i innych produktów, a jedyny raz tłumaczono brakiem słoiczka w S.).
Ostatnio w S. kupowałam tylko pędzel za 59 pln, a dostałam bez proszenia dwie próbki podkładu Clinique i jedną kremu Clarins.
A wyglądam na ogół by tak rzec "niebogato" taki mam styl, mocno luzacki
Tylko ostatnio w M. mnie niemiło zaskoczyła pani, wydając ponad 300 pln musiałam jej przypomnieć o próbkach i dostałam ... dwie saszetki jakiegoś żelu pod prysznic Ale pani była ogólnie jakby prl-owska - gdyby nie -20% oraz i tak najkorzystniejsza cena produktu bym wyszła jeszcze przed zakupem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 08:46   #4204
Whisper5
Raczkowanie
 
Avatar Whisper5
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Zawsze dostaję w Sephorze próbki o jakie poproszę. Zawsze! Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek mi odmówiono,a takie próbkowanie uskuteczniam już od ponad 4 lat...
__________________
I'm waking up to ash and dust,
I wipe my brow and I sweat my rust
I'm breathing in the chemicals...
I'm breaking in, shaping up, checking out on the prison bus...
This is it, the apocalypse.
Whisper5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 09:49   #4205
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Whisper5 Pokaż wiadomość
Zawsze dostaję w Sephorze próbki o jakie poproszę. Zawsze! Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek mi odmówiono,a takie próbkowanie uskuteczniam już od ponad 4 lat...
Ciekawe, czy dostałabyś w złotych Tarasach- bo jeśli tak, to muszę nad sobą popracować
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 09:54   #4206
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy dostałabyś w złotych Tarasach- bo jeśli tak, to muszę nad sobą popracować
w ZT ja też nie zauważyłam problemu - może na inne zmiany trafiamy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 15:58   #4207
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Najbardziej lubie Sephore w Promenadzie. Zawsze trafialam na mile panie,ktore nie robily problemu ze zrobienia probki podkladu czy perfum. Jesli akurat nie bylo jakiegos testera przepraszaly i proponowaly cos innego. Jak widac mozna i duzo zalezy od dobrej woli. Poza tym ochroniarze nie chodza tam za mna jak za zlodziejem,jest cisza i spokoj
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 16:58   #4208
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A kiedyś ekspedientka w berlińskim Douglasie przedrzeźniała mnie i nabijała się z mojego niemieckiego Ironizowała celowo powtarzając moje błędy językowe. Myślała, że ja i TŻ oboje jesteśmy Polakami, a niestety dla niej TŻ jest Niemcem. Dodatkowo do sprawy włączyła się klientka, która była świadkiem tej żenującej scenki rodzajowej.
Boże, ale się z tego zrobiła afera, do dzisiaj to pamiętam. Dlatego jak ognia unikam wizyt w niemieckich Douglasach - normalnie reaguję lękiem na samą myśl
Ja mam podobne wspomnienia z niemieckiej granicy (mój niemiecki jest słaby i mam tego świadomość, ale pan pogranicznik stwierdził, że nie mówi po angielsku, więc nie miałam wyjścia). Jego zachowanie było poniżej wszelkiej krytyki, więc w końcu udałam, że ja też nie rozumiem (niestety byłam sama), czekając na zwrot oglądanych dokumentów.
Całość zakończył dopiero człowiek, który pojawił się za mną do okienka i słyszał część wypowiedzi. Jak się okazało - był to jakiś wojskowy, na dodatek płynnie mówiący po angielsku i słabo (ale jednak) po polsku. Skończyło się na wezwaniu przełożonego tego pana i kierownika lotniska i przepraszaniu mnie. Ale przyznaję, że niesmak mi został niesamowity - to, że się przesiadam w Monachium (bo tam to było), nie oznacza, że mam znać niemiecki...

A co do perfumerii - podpisuję się pod przewagą Douglasa - jakoś niezmiennie czuję dużo lepszą aurę tam. W ub. roku, w Warszawie (gdzieś w centrum) wypatrzyłam glittery w malutkich pudełeczkach. Nie zdecydowałam się wtedy, ale "chodziły za mną" i postanowiłam je kupić w Złotych Tarasach, przed wyjazdem. Nie było ich na półce - okazało się, że nie ma ich jeszcze w systemie, ale są w magazynie. Mimo to zostały dla mnie odszukane, całe pudło pani przyniosła mi na halę sklepową (20 kolorów), a następnie dwa wybrane zostały wprowadzone w system i skasowane. Na dodatek zostawiłam (koło specjalnej wystawki) rękawiczki, które po moim wyjściu zostały zauważone i schowane przy kasie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 20:09   #4209
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

zgadzam się z anmarie - miałam podobną historię z poszukiwanym odcieniem podkładu EL - nie było na półce, ale panienka stwierdziła, że na pewno są na zapleczu, ale nikt nie zdążył jeszcze rozpakować. Migiem poszła i przyniosła. I chciała mnie przepraszać za niedogodność kilku minut oczekiwania.
Druga sprawa, to jak mi się kupony zniżkowe pomyliły i kupon Marionnaud okazałam przy kasie Douglas . I ... uznali mi zniżkę. Byłam bardzo przyjemnie zaskoczona.
Wiem, że chodzi o to, abym zostawiła kasę u nich, a nie w konkurencji, niemniej często w innych firmach tego pomysłu brakuje
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 18:54   #4210
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Druga sprawa, to jak mi się kupony zniżkowe pomyliły i kupon Marionnaud okazałam przy kasie Douglas . I ... uznali mi zniżkę. Byłam bardzo przyjemnie zaskoczona.
Wiem, że chodzi o to, abym zostawiła kasę u nich, a nie w konkurencji, niemniej często w innych firmach tego pomysłu brakuje
Wow, jestem w szoku - mysle, ze to chyba jakis wyjatek byl ja na pewno nie mialabym tyle szczescia... Moze to akurat jakas kierowniczka Cie obslugiwala?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 19:43   #4211
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Wow, jestem w szoku - mysle, ze to chyba jakis wyjatek byl ja na pewno nie mialabym tyle szczescia... Moze to akurat jakas kierowniczka Cie obslugiwala?
nie, panna właśnie do kierownika poleciała i się zgodził od razu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 21:22   #4212
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Druga sprawa, to jak mi się kupony zniżkowe pomyliły i kupon Marionnaud okazałam przy kasie Douglas . I ... uznali mi zniżkę. Byłam bardzo przyjemnie zaskoczona.
Wiem, że chodzi o to, abym zostawiła kasę u nich, a nie w konkurencji, niemniej często w innych firmach tego pomysłu brakuje
ostatnio spytalam pania czy te 20% to tylko na zapachy i czy nie maja dodatkowych rabatow na inne produkty....i pani mi powiedziala, ze jak sie ma sms ze znizka do S. to w D. tez taka dostaniemy
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:30   #4213
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ostatnio spytalam pania czy te 20% to tylko na zapachy i czy nie maja dodatkowych rabatow na inne produkty....i pani mi powiedziala, ze jak sie ma sms ze znizka do S. to w D. tez taka dostaniemy
Szczeka opadla mi do samej ziemi
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 04:24   #4214
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ostatnio spytalam pania czy te 20% to tylko na zapachy i czy nie maja dodatkowych rabatow na inne produkty....i pani mi powiedziala, ze jak sie ma sms ze znizka do S. to w D. tez taka dostaniemy
o mamusiu
to ja muszę groszaki przeliczyć co po prezentach zostały i może o czym jeszcze do pachnienia kreatywnie/praktycznie pomyślę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:31   #4215
Whisper5
Raczkowanie
 
Avatar Whisper5
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy dostałabyś w złotych Tarasach- bo jeśli tak, to muszę nad sobą popracować
Mieszkam obok ZT więc kiedyś bywałam tam najczęściej... i też dostawałam chociaż zdarzyło się z raz czy dwa że pani miała przy tym poirytowaną minę ale bez słowa robiła.
__________________
I'm waking up to ash and dust,
I wipe my brow and I sweat my rust
I'm breathing in the chemicals...
I'm breaking in, shaping up, checking out on the prison bus...
This is it, the apocalypse.
Whisper5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:54   #4216
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Poprawcie mnie, bo chyba czegoś nie rozumiem. Idę z smsem od S. do D., pokazuję go tam i dostaję zniżkę??
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:05   #4217
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Poprawcie mnie, bo chyba czegoś nie rozumiem. Idę z smsem od S. do D., pokazuję go tam i dostaję zniżkę??
trzeba jeszcze ladnie poprosic, bo to ich dobra wola, a niejakis odgorny nakaz (tak zrozumielam)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:09   #4218
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

A myślicie, że kupując w D. coś czego nie ma w S., też uwzględnią zniżkę?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 13:34   #4219
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A myślicie, że kupując w D. coś czego nie ma w S., też uwzględnią zniżkę?
nie wiem, ale warto sprobowac
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 18:10   #4220
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ja o trudnościach z uzyskaniem próbek z Sephory- próbek perfum.
W Złotych Tarasach pani powiedziała mi, że nie dają, bo mają duże zużycie testerów przed Świętami, przedtem nie dawali nic z Diora i Chanel, z kolei na rondzie De Gaulle'a nie mają fiolek- ale że miałam własną czyściutką, to mi pani odpsikała- z lekką łachą
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy dostałabyś w złotych Tarasach- bo jeśli tak, to muszę nad sobą popracować
Własnie w Tarasach panie mnie z łaski poinformowały z ironicznym uśmiechem wyższości , że nie robią próbek , zwłaszcza przed świętami
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:04   #4221
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
hmm, tyle czytam o tych problemach z próbkami i nie wiem czemu, ale ja zwykle mam inaczej.
Zawsze dostaję próbki jak poproszę mimo że nie kupuję (np. podkłady) i to czasem więcej niż chcę (w sensie ilości kosmetyku i/lub jego rodzaju). I to zarówno w D. jak i w S.
Kilka razy zdarzyło się, że nie otrzymałam, ale wtedy byłm ślicznie przepraszana i pokazywano mi że braki w testerze (zarówno zapachu jak i innych produktów, a jedyny raz tłumaczono brakiem słoiczka w S.).
Cytat:
Napisane przez Whisper5 Pokaż wiadomość
Zawsze dostaję w Sephorze próbki o jakie poproszę. Zawsze! Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek mi odmówiono,a takie próbkowanie uskuteczniam już od ponad 4 lat...
Też nie mam nigdy problemów z otrzymaniem probki, niezależnie od stroju
A nie kupuję w S. ani D. prawie nigdy- chodzę tam tylko wąchać, czasem kupię jakąś kolorówkę, ale tanią, bo tę drogą oglądam na żywo u nich, po czym kupuję na All.
Wczoraj byłam w S. kupić odżywkę do włosów za 28zł (po rabacie). Poprosiłam o odpsikanie mi nowego Shalimara, na co Pani wyciągnęła próbkę fabryczną i jeszcze dorzucila próbkę podkładu Clinique.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 17:43   #4222
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

wydaje mi sie ze to zalezy od ekspedientk.... kiedys byłam z siotra w Douglasie, i kupilam tylko balsam za chyba 50 zl, i dostałam całą mase próbek, fakt ze dla kobiet w wieku 60 xD , ale dostałam sporo , i Pani sie uśmiechałą i wogole
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 18:15   #4223
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

No tak, to zaden bulwers, ale wtrace swoje 3 grosze

Bylam ostatnio w Douglasie i zapytalam czy robia odlewki/probki na zyczenie. Ona sie pyta, o co dokladnie mi chodzi. No to mowie: o perfumy. A ta: oj nieeeeee, nie robia probek z zapachow. Za to jesli chodzi o kosmetyki to owszem.

Zatem nastepne moje uderzenie to S.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 19:17   #4224
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Też nie mam nigdy problemów z otrzymaniem probki, niezależnie od stroju
A nie kupuję w S. ani D. prawie nigdy- chodzę tam tylko wąchać, czasem kupię jakąś kolorówkę, ale tanią, bo tę drogą oglądam na żywo u nich, po czym kupuję na All.
Wczoraj byłam w S. kupić odżywkę do włosów za 28zł (po rabacie). Poprosiłam o odpsikanie mi nowego Shalimara, na co Pani wyciągnęła próbkę fabryczną i jeszcze dorzucila próbkę podkładu Clinique.
Może to zależy od "postawy"- oczywiście siebie mam na myśli- ja zawsze czuję lekkie poczucie winy, jak mam poprosić o próbkę i pierwsza mówię Dzień Dobry i w ogóle się garbię
Bo kupiłam u nich w ciągu 3 lat może 2 kredki seforowskie i jakoś mi głupio
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:45   #4225
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Rzeczywiście wiele zależy od ekspedientek. W Douglasie faktycznie nie robią próbek zapachów (usłyszałam to już w kilku ich krakowskich "oddziałach"), natomiast próbki pielęgnacji spokojnie zrobią. W Sephorze nie ma problemów z próbkami perfum.

Mnie bulwersuje to, że te próbki, które dostaję przy zakupach na ogół są zupełnie nieodpowiednie dla mnie. Uważam, że panie w Douglasach czy Sephorach powinny jednak się zastanawiać co dorzucają nam do zakupów, bo jak widzę krem dla pani po 50tce lub po raz dziesiąty bazę sephorową, to już mi ręce odpadają.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 17:06   #4226
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja ostatnio ciagle dostaje probki najnowszego jabluszka DKNY To, ze jestem mloda, nie znaczy, ze uwielbiam swiezaki... albo prosze o probke podkladu to zawsze daja mi sephorowy, ktorego nienawidze... albo bazy pod podklad - to akurat moze byc: ale te trzy produkty juz chyba 5 razy dostalam pod rzad. Ostatnio postanowilam, ze zaczne kupowac w Douglasie pielegnacje, bo tam ostatnio dostalam calkiem niezle probki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:42   #4227
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Dzisiaj pierwszy raz nie dostalam nic gratis do zakupow w Douglasie(( chlip chlip. Sprzedawczyni sama powiedziala,ze nic nie maja i ze nastepnym razem mi to wynagrodzi
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 18:54   #4228
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio ciagle dostaje probki najnowszego jabluszka DKNY To, ze jestem mloda, nie znaczy, ze uwielbiam swiezaki... albo prosze o probke podkladu to zawsze daja mi sephorowy, ktorego nienawidze... albo bazy pod podklad - to akurat moze byc: ale te trzy produkty juz chyba 5 razy dostalam pod rzad. Ostatnio postanowilam, ze zaczne kupowac w Douglasie pielegnacje, bo tam ostatnio dostalam calkiem niezle probki

no ja też uzbierałam cały pakiet próbek podkładów Clinique Even Better, fajnie - tylko że oba kolory za ciemne
no nic, przydadzą się komuś innemu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 19:11   #4229
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja pożalę się trochę odnośnie brzęczenia bramek. Nie lubię podejścia ekspedientek pt.: "To Pani wina, że brzęczy". Dzisiaj w Superpharmie jak małpa przechodziłam przez bramki 6x w obie strony, bo przecież coś musi być na rzeczy, skoro brzęczy i w końcu z wielką łaską usłyszałam, że mogę wejść do sklepu

Ja rozumiem, że przedświąteczny szał, że mnóstwo ludzi, bo promocyjna akcja przy zakupie 2 perfum, ale no żesz, kurcze blade
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 19:58   #4230
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Mnie ostatnio w Douglasie w ZT bodajrze mocno wkurzylo, jak szukałam szminki konkretnej, na prezent, i na prawdę potrzebowałam porady. Rozglądam się szukając konsultantki, przy Noubie stoi sobie oparta o stand dziewczynka w czerni z identyfikatorem i CZYTA GAZETKĘ REKLAMOWĄ Douglasa. W okresie świątecznym, gdzie klientów jak mrówków, a połowa to zagubienie panowie których żona wyslała. Nie muszę dodawac ze na moje pytanie, dotyczace nomen omen Nouby nie umiała odpowiedziec. Jeszcze ok, zajmuje się tym standem, nikogo tam nie ma, nie ma interesu chodzenia po sklepie i mowinia kazdemu klientowi "w czym moge pomóc", ale czytanie ulotki na środku sklepu, przy standzie ktory najwyraźniej nie był jej, to troche słabe...
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.