Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 21:16   #2641
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej

Ależ upały u nas okropne a dziś przeszła burza ale na szczęście spokojna dość

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Mam juz lokal na chrzciny. Samiczka w płacona. Ciasto zamówione. Kościół wczoraj zalatwilam. Szafka i świeca tez juz przyszły. Ubranko mam. A raczej trzy sukieneczki na zmianę, bo Hanelka nadal ulewa. Zuzia tez ma sukieneczki, ja tez. Tylko muszę sprawdzić czy maz ma czysty garnitur i koszule. I chyba wszystko, nie? Czy o czymś zapomnialam?
A chrzestnych macie?

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Uwaga (Gda!) będę chwalić Miśka jeśli uznać, że 'bach' to słowo to jest to pierwsze świadomie wypowiedziane ciągle je teraz powtarza.

Ale żeby nie było za różowo to muszę pomarudzic, czy Wasze dzieci też się tak nie słuchają? Misiek wcale. I ciągle wali Bartusia i to specjalnie po twarzy i tylko patrzy na mnie z uśmiechem. No co ja mam z tym zrobić? Boję się ze jakiś lobuz z niego wyrośnie. Zresztą nie tylko Bartusia klepie ale siostry córę też. Ostatnio częściej się spotykamy no i muszę pilnować bo albo ją popchnie albo klepnie. Dziś w sklepie jakąś kobitke co stała obok sobie klepal a tak to się boi obcych

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
dla Misia

A on tak mocno wali Bartusia po tej buźce? A jakbyś po prostu nie zareagowała raz czy drugi? Czy zrobi mu krzywdę? Może jak nie będziesz reagowała to u się znudzi?

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
U nas jjuz czeresnie sa takze mamy wypas teraz czekamy na truskawki a i kilka sadzonek mam poziomki no i oczywiscie maliny letnie i jesienne

Znow upał a mała gdzieś sie zasmarkała ja zreszta tez
My też już mamy czereśnie i pierwsze truskawki też ale czereśnie niesmaczne mało słodkie

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

Co się dzieje ... Dusia od tego zapalenia krtani pokasłuje ... tak rano i w nocy ... ostatnio miała napadł straszny nie wiedziałam co się dzieje zaczęła strasznie płakać a wcześniej kaszlała i jakby się krztusiła ...
pediatra mówi że to raczej nie astmowe że ślina ale mi to nie pasuje że z rana i w nocy a w dzień spokój ? zobaczymy co alergolog ...

Co do wypowiedzi wyżej to ja tez uważam że nie do końca jest tak że chłopcy potrzebują więcej miłości czy uwagi ... dzieci na równo potrzebują tych uczuć ... co do mowy słyszałam, że tak bywa ale nie jest to wpisaną regułą ....

Konczi tak jak któraś już pisała jakby to była astma to ataki miałaby również w dzień. Nie myśl od razu o najgorszym

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ja Ci polecam picie skrzypu i pokrzywy i witaminę B w kapsułkach
tylko trzeba pamiętać, że pokrzywa wypłukuje magnez z organizmu ja jak piłam ją regularnie miałam takie masakryczne bóle głowy, byłam zmęczona ciągle przestałam pić i zaczęłam brać magnez i wszystko ustąpiło

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Moje chłopaki

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2


A Michaś rzeczywiście ma diabliki w oczach

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dziewczyny a widziałyście gdzieś w sklepach takie najzwyklejsze majteczki dla dziewczynek? Bez falbanek i tym podobnych?

A i jeszcze jedno pytanie Czy wasze dzieci noszą już takie klapeczki piankowe? Coś takiego:
http://gosia-g28.sklep2.pl/user/imag...1_2949.JPG.JPG

Bo kupiłam ostatnio Otylce i bardzo lubi w nich chodzić ale nie wiem czy nie robię jej nóżkom nimi krzywdy


Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?


Edytowane przez monarika
Czas edycji: 2014-05-25 o 21:21
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 21:37   #2642
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Hej.Ja na chwilę,bo padam po dzisiejszym dniu.
Nos mi odpada od kataru i Kubuś dziś był ciągle do mnie uwiązany.Pierwszy raz tak się zdarzyło,że nie mogłam mu zniknąć z pola widzenia.
Jutro nadrobię dokładniej,co pisałyście.Widziałam tylko coś na temat rozwoju chłopców.Już skopiowałam artykuł,na pewno przeczytam.



na solarium nie można jak się kp a lakiery do paznokci ja polecam essence (kupuję w naturze 7zł?)tanie i nie odpryskują

Ja opalać się nie lubię,ale opalona być lubię(oczywiście nie na skwarke)na szczęście słonko mnie szybko bierze i już jestem brązowa.

Katee a skąd Ty taką rewelację z tym solarium wytrzasnęłaś?!
Oczywiście, że można iść na solarium przy karmieniu.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej

Ależ upały u nas okropne a dziś przeszła burza ale na szczęście spokojna dość



A chrzestnych macie?



dla Misia

A on tak mocno wali Bartusia po tej buźce? A jakbyś po prostu nie zareagowała raz czy drugi? Czy zrobi mu krzywdę? Może jak nie będziesz reagowała to u się znudzi?



My też już mamy czereśnie i pierwsze truskawki też ale czereśnie niesmaczne mało słodkie



Konczi tak jak któraś już pisała jakby to była astma to ataki miałaby również w dzień. Nie myśl od razu o najgorszym



tylko trzeba pamiętać, że pokrzywa wypłukuje magnez z organizmu ja jak piłam ją regularnie miałam takie masakryczne bóle głowy, byłam zmęczona ciągle przestałam pić i zaczęłam brać magnez i wszystko ustąpiło





A Michaś rzeczywiście ma diabliki w oczach

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dziewczyny a widziałyście gdzieś w sklepach takie najzwyklejsze majteczki dla dziewczynek? Bez falbanek i tym podobnych?

A i jeszcze jedno pytanie Czy wasze dzieci noszą już takie klapeczki piankowe? Coś takiego:
http://gosia-g28.sklep2.pl/user/imag...1_2949.JPG.JPG

Bo kupiłam ostatnio Otylce i bardzo lubi w nich chodzić ale nie wiem czy nie robię jej nóżkom nimi krzywdy


Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

Ja kupiłam właśnie kilka dni temu crocsy. No po prostu je kochamy! Tylko na razie jedynie w skarpetce sobie życzy chodzić.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 22:01   #2643
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Lewek, ale masz fajnych synków
Gda, wygoniłam dziś Tż po wyborczą i jak dla mnie świetny artykuł, dużo rzeczy mi wyjaśnił, dziękuję za polecenie
u nas też wielka miłość do crocsów, teraz mają być w lidlu - może sobie kupię
Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość

BTW ponoć w ros manie jest 20%taniej z karta rosnet
taniej, jednorazowo tylko trzeba albo kupon wydrukować lub połączyć z kartą.
Ja lakiery essie bardzo polecam, trzymają mi 2 razy dłużej niż inne.
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 22:14   #2644
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dałam radę poćwiczyć(pierwszy raz dziś prócz Ewki-Mel B pośladkimatko nie wiedziałam,że mam tam takie mięśnie

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość

Dziewczyny a widziałyście gdzieś w sklepach takie najzwyklejsze majteczki dla dziewczynek? Bez falbanek i tym podobnych?

A i jeszcze jedno pytanie Czy wasze dzieci noszą już takie klapeczki piankowe? Coś takiego:
http://gosia-g28.sklep2.pl/user/imag...1_2949.JPG.JPG

Bo kupiłam ostatnio Otylce i bardzo lubi w nich chodzić ale nie wiem czy nie robię jej nóżkom nimi krzywdy


Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

Majteczki kupisz np.w textil market,w tesco,pepco.
Co do piankowych klapeczek to mój starszy ma na basen,ale czasem też zakłada na działkę.Raz był w nich u pani dr i powiedziała,że deformują stope

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Katee a skąd Ty taką rewelację z tym solarium wytrzasnęłaś?!
Oczywiście, że można iść na solarium przy karmieniu.
Nie chodzi o to,że źle wpływa na pokarm,nie,nie;tylko łatwiej wtedy o poparzenia,bo skóra jest wrażliwsza,napięta i lepiej mieć zakryte piersi a przynajmniej zakryć chociaż sutki.
Zresztą mnie demotywowało do pójścia na solarium to,że podczas opalania mleko mi zacznie wypływać,bo będę myślała o dziecku
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...

Edytowane przez Katee27
Czas edycji: 2014-05-25 o 22:16
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 23:58   #2645
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość


dla Misia

A on tak mocno wali Bartusia po tej buźce? A jakbyś po prostu nie zareagowała raz czy drugi? Czy zrobi mu krzywdę? Może jak nie będziesz reagowała to u się znudzi?

Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

Myślałam o tym i nie reagowalam jak klepal po nogach bo lekko, ale po twarzy to mimo że też nie mocno to jakoś nie mogę na to patrzeć tym bardziej ze Bartuś zaczyna płakać.

A co do skarpetek to musimy zakładać bo Misiek złosci się jak mu wpada cos do buta i co chwilę trzeba zdejmować i mu wyciągać. A w skarpetkach spokój.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 05:34   #2646
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

U nas do sandałków nie chce skarpet, ale do takich zabudowanych obowiązkowo.

Dziewczyny a widziałyście gdzieś japonki dla chłopca z zapięciem albo gumką z tyłu?

Dzień dobry w ogóle
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 06:57   #2647
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Też się miałam pytać o skarpetki do sandalow, ale zauważyłam, że 90% dzieci tak nosi, myślę, że takiemu maluchowi jeszcze wypada, jesli tak wygodniej
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 07:40   #2648
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
U nas do sandałków nie chce skarpet, ale do takich zabudowanych obowiązkowo.

Dziewczyny a widziałyście gdzieś japonki dla chłopca z zapięciem albo gumką z tyłu?

Dzień dobry w ogóle
My mamy takie (ale już za małe), havaianasy i ipanema. Na allegro są z tego co widziałam.

Katee - no faktycznie masz rację, sutki lepiej zakryć
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 10:36   #2649
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Też się miałam pytać o skarpetki do sandalow, ale zauważyłam, że 90% dzieci tak nosi, myślę, że takiemu maluchowi jeszcze wypada, jesli tak wygodniej
Ja zakladam do sandalkow skarpety,bo mamy taki dziwny zamek i mam wrażenie,ze mógł by Maje obetrzec. Nie zwróciłam uwagi jak kupowałam.

Kater,ale dlaczego deformują stopę te klapki piankowe? Mi się wydawały takie miękkie,poza tym one są profilowane chyba.. Nie rozumiem dlaczego.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 11:52   #2650
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej

Ależ upały u nas okropne a dziś przeszła burza ale na szczęście spokojna dość



A chrzestnych macie?



dla Misia

A on tak mocno wali Bartusia po tej buźce? A jakbyś po prostu nie zareagowała raz czy drugi? Czy zrobi mu krzywdę? Może jak nie będziesz reagowała to u się znudzi?



My też już mamy czereśnie i pierwsze truskawki też ale czereśnie niesmaczne mało słodkie



Konczi tak jak któraś już pisała jakby to była astma to ataki miałaby również w dzień. Nie myśl od razu o najgorszym



tylko trzeba pamiętać, że pokrzywa wypłukuje magnez z organizmu ja jak piłam ją regularnie miałam takie masakryczne bóle głowy, byłam zmęczona ciągle przestałam pić i zaczęłam brać magnez i wszystko ustąpiło





A Michaś rzeczywiście ma diabliki w oczach

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dziewczyny a widziałyście gdzieś w sklepach takie najzwyklejsze majteczki dla dziewczynek? Bez falbanek i tym podobnych?

A i jeszcze jedno pytanie Czy wasze dzieci noszą już takie klapeczki piankowe? Coś takiego:
http://gosia-g28.sklep2.pl/user/imag...1_2949.JPG.JPG

Bo kupiłam ostatnio Otylce i bardzo lubi w nich chodzić ale nie wiem czy nie robię jej nóżkom nimi krzywdy


Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

Ja majteczki kupiłam w pepco
Moja tez ma takie klapki
A skarpetki zakładamy
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:08   #2651
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dzisiaj jednak nie założyłam Kindze skarpetek i nic ja nie obtarło i nie narzekała, więc chyba spoko Klapki piankowe też mamy, ale na basen, na spacery wolę jej założyć normalne buty.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 12:22   #2652
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Mamusie wszystkiego naj z okazji naszego święta

Byłam dziś w rossku i rabat 20% (ten co na maila przyszedł) obowiązywał na wszystko - nawet na mleko dla dziecka więc warto było, zyskałam 20 zł (na kremik dla mnie ).
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:44   #2653
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

A ten rabat to tylko dzisiaj?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:45   #2654
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Kraven do 29-tego, ale musisz dostać na maila wiadomość i powiązać ten rabat ze swoja kartą rossnę.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:08   #2655
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość

Skleroza Miałam jeszcze zapytać czy zakładacie dzieciom skarpetki do sandałków?

nie zakladam. jak skarpetki to jaki sens w ogóle sandaly kupowac, dla mnie na jedno wychodzi. jeszcze te cieniutkie to ok ale normalne skarpety ale widuje dzieci w skarpetkach.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Katee a skąd Ty taką rewelację z tym solarium wytrzasnęłaś?!
Oczywiście, że można iść na solarium przy karmieniu.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------



Ja kupiłam właśnie kilka dni temu crocsy. No po prostu je kochamy! Tylko na razie jedynie w skarpetce sobie życzy chodzić.
Katiaski juz kiedys pytalam, a wciaz nie moge sie przekonac. nie spadja Heniowi ? Faktycznie trzyma sie nogi?
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:14   #2656
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

dzien dobry

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta Mamuśki


u mnie dzisiaj znowu leje a musze isc zaraz po wiktora i na zakupy.Pola nienawidzi mieć folii przeciwdeszczowej założonej na wózku.co chwile wystawia głowę przez okienko albo bokiembo ona przecież wszystko musi widzieć,aże glowa cała mokra to jej nie przeszkadza.


my skarpetki do sandałków zakladamy,bo Pola jak idzie bawic sie w piaskownicy to nie lubi jak jej sie piach do stóp przykleja

lewekcudowne twoje chłopaki
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:18   #2657
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

hej dziewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:-*
ciągle podczytuję ale nie pisze bo i tak prawie zawsze nikt nie odpowiada:-[
piszecie o sandałach, Misiek nie założy buta na gołą stopę:-\ nie mówiąc o stanieciu boso na trawie czy piasku. z piaskiem jest taka akcja że prawie w ogóle nie chce go dotknąć, jest krzyk i tyle z zabawy. czytałam o nadwrażliwości dotykowej i się zastanawiam czy Misiek tego nie ma
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:33   #2658
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:-*
ciągle podczytuję ale nie pisze bo i tak prawie zawsze nikt nie odpowiada:-[
piszecie o sandałach, Misiek nie założy buta na gołą stopę:-\ nie mówiąc o stanieciu boso na trawie czy piasku. z piaskiem jest taka akcja że prawie w ogóle nie chce go dotknąć, jest krzyk i tyle z zabawy. czytałam o nadwrażliwości dotykowej i się zastanawiam czy Misiek tego nie ma
odpowiadam
mój Misiek też nie stanie na piasek. Moja mama raz się wystraszyła, bo poszła z nim do piaskownicy i był bez skarpet, więc nabrało mu się coś do buta, ona mu zdjęła żeby wytrzepać a ten stanął i tak się zaczął trząść, że czym prędzej uciekli z tej piaskownicy ja to myślę, że po prostu nieprzyzwyczajony.

Również wszystkim mamom spełnienia marzeń!

A, i dziękujemy za komplementy

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Wspaniali SA!!
W tle widać hustawke? Wygląda fajnie
tak huśtawka, którą Michaś dostał na urodziny. Owszem fajna jest Służy nam głównie do usypiania Miśka na drzemkę Ale lubi się w niej huśtać.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 13:53   #2659
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Zuzia nie da założyć sobie sandałów na gołą stopę,dziki ryk jest.

Skarpetki muszą być
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-26, 14:03   #2660
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ja zakładam skarpetki, Antek wrażliwy jak mu się coś dostanie to przeżywa.

_Beata_, niektóre dzieci tak mają, ja np. do 3 roku życia nie stanęłam na trawie, i to również w butach. Ale może faktycznie, przeszkadza mu dotyk.

Jeszcze 20 min i do domciu
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 14:25   #2661
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

M_moni dostałam właśnie nosidło, dziękuję Ci bardzo Jak Michaś wstanie z drzemki to spróbuję go zapakować pewnie będzie opór. A Bartusia jak przyjdzie wkładka Mam nadzieję, że w tym przypadku oporu nie będzie.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:02   #2662
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Właśnie nie wiem co myśleć o tych klapkach piankowych też właśnie słyszałam, ze dla takich maluchów są niewskazane, że stopa w nich nie jest stabilna muszę chyba przejść się do ortopedy i zapytać jak to z nimi jest


Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Majteczki kupisz np.w textil market,w tesco,pepco.
Co do piankowych klapeczek to mój starszy ma na basen,ale czasem też zakłada na działkę.Raz był w nich u pani dr i powiedziała,że deformują stope
No właśnie
a majteczki kupiłam w pepco i w textil też dzięki, myślałam po prostu, ze takich małych tam nie dostanę, ale były

Ale powiem Wam, że myślałam, że dla Małej majtki będą tanie jak barszcz a tu 5 zł za parę ja sama sobie czasami za 2,99 kupię


Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:-*
ciągle podczytuję ale nie pisze bo i tak prawie zawsze nikt nie odpowiada:-[
piszecie o sandałach, Misiek nie założy buta na gołą stopę:-\ nie mówiąc o stanieciu boso na trawie czy piasku. z piaskiem jest taka akcja że prawie w ogóle nie chce go dotknąć, jest krzyk i tyle z zabawy. czytałam o nadwrażliwości dotykowej i się zastanawiam czy Misiek tego nie ma
no rzeczywiście jest coś takiego (z tego co czytałam tutaj na wizażu) ale nawet nie wiem do kogo trzeba by było z tym iść, żeby to sprawdził? Do neurologa? Bo rodzinny pewnie oleje temat

Edytowane przez monarika
Czas edycji: 2014-05-26 o 15:03
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:08   #2663
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Tamlin dziękuje - wydrukowałam kupon, jutro wykorzystam
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:28   #2664
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Mati nie lubi mieć jakiegoś brudu czy piachu na stopach. Na trawę stanął dopiero wczoraj A jak już się do niej przekonał, że fajnie, tak butów założyć już nie chciał. Niania jego mówiła, że na początku jak do niej przychodził w ogóle nie wchodził na część jadalnianą kuchni, bo miała zielone kafelki. Później wkraczał na kolanach, tam dopiero się prostował ale i tak nie do końca, tylko na ugiętych nogach chodził

Często dzieci mają takie loty odnośnie piasku i trawy
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 17:50   #2665
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
M_moni dostałam właśnie nosidło, dziękuję Ci bardzo Jak Michaś wstanie z drzemki to spróbuję go zapakować pewnie będzie opór. A Bartusia jak przyjdzie wkładka Mam nadzieję, że w tym przypadku oporu nie będzie.
z maluszkami nie ma problemu, gorzej z większymi dzieciaczkami Maja ostatnio po 10 min. kazała się już wyjmować z nosidła
Lewek nie prałam nosidła w proszku dla dzieci tylko w persilu, z góry uprzedzam

Mai nic nie przeszkadza, biega na boso po tarasie, ostatnio wybiegła na trawę, bo nie zdążyłam jej złapać i założyć butów. pełna radość, wolność i swoboda
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 18:21   #2666
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
BTW ponoć w ros manie jest 20%taniej z karta rosnet
Tak z kodem,na poczcie powinnaś mieć wiadomość.

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:-*
ciągle podczytuję ale nie pisze bo i tak prawie zawsze nikt nie odpowiada:-[
piszecie o sandałach, Misiek nie założy buta na gołą stopę:-\ nie mówiąc o stanieciu boso na trawie czy piasku. z piaskiem jest taka akcja że prawie w ogóle nie chce go dotknąć, jest krzyk i tyle z zabawy. czytałam o nadwrażliwości dotykowej i się zastanawiam czy Misiek tego nie ma
Oj tam głupoty gadasz,tęsknimy za Wami

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Mati nie lubi mieć jakiegoś brudu czy piachu na stopach. Na trawę stanął dopiero wczoraj A jak już się do niej przekonał, że fajnie, tak butów założyć już nie chciał. Niania jego mówiła, że na początku jak do niej przychodził w ogóle nie wchodził na część jadalnianą kuchni, bo miała zielone kafelki. Później wkraczał na kolanach, tam dopiero się prostował ale i tak nie do końca, tylko na ugiętych nogach chodził

Często dzieci mają takie loty odnośnie piasku i trawy
To Hubi odwrotnie w największe kałuże się pcha,błoto,smar uwielbia wprost

Witam sie dopiero!
Byłam na Dniu Mamy w przedszkolu dostałam laurkę u swojej mamy też byłam.
Wczoraj Hubert zwalił mi ruter na podłogę i połamala się 1 antenka,działa na wetkniętych nożyczkach zamówiłam używany na allegro mam nadzieje że bedzie działał
Dostałam też dziś wiadomość że rodzinka się do nas wybiera na wakacje 9 dorosłych i 4 dzieci ale będzie wesoło
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 21:54   #2667
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej.

Pamiętacie mnie jeszcze?

Właśnie nadrobiłam kilkudniowe zaległości na wątku, ale nie cytuję, bo już późno.

U nas wszystko po staremu. Z nowości, to byłam członkiem komisji wyborczej we wczorajszych wyborach, więc moje chłopaki wczoraj miały prawdziwy męski dzień tylko we dwoje.

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Moje chłopaki

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Cudowni!
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:42   #2668
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej dziewczyny



Chyba udało mi sie w końcu tego tapatacka ujarzmić... Dziala bardzo wolno, ale przynajmniej będę mogla czasami zajrzeć w robocie.



Nudzę się, a do tego strasznie mnie muli.



Co do sandałków to kupiłam Ali w CCC, ale nie bardzo chce w nich chodzić... mam nadzieje ze sie jeszcze do nich przekona. Alicja tez nie chce chodzic po trawie boso a i do sandalkow musi mieć skarpetki.





Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:18   #2669
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Hej

Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Właśnie nie wiem co myśleć o tych klapkach piankowych też właśnie słyszałam, ze dla takich maluchów są niewskazane, że stopa w nich nie jest stabilna muszę chyba przejść się do ortopedy i zapytać jak to z nimi jest




No właśnie
a majteczki kupiłam w pepco i w textil też dzięki, myślałam po prostu, ze takich małych tam nie dostanę, ale były

Ale powiem Wam, że myślałam, że dla Małej majtki będą tanie jak barszcz a tu 5 zł za parę ja sama sobie czasami za 2,99 kupię




no rzeczywiście jest coś takiego (z tego co czytałam tutaj na wizażu) ale nawet nie wiem do kogo trzeba by było z tym iść, żeby to sprawdził? Do neurologa? Bo rodzinny pewnie oleje temat
Ja płaciłam za majteczki po 1.99
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:46   #2670
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej

Dzisiaj o 15.25 wyjazd
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.