Problem ze znalzieniem pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-07, 17:48   #1
Sebi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2

Problem ze znalzieniem pracy


Cześć,

mam poważny problem ze znalezieniem pracy. Sam obecnie nie pracuję od 6 miesiecy i moja żona też nie. W drodze mamy dziecko (3 miesiąc ciąży) . Niestety przez brak pracy naszemu chłopcu nie będziemy mogli kupić zabawek. Sebastian (bo tak ma na imię moje dziecko, dokładnie tak jak ja, z czego jestem bardzo dumny i szczęśliwy) zasługuje na dobry dom, no ale nie ma pieniędzy by ten dom stworzyć. Sprawa robi się poważna i tutaj pytanie.

Czy ktoś mógłby powiedzieć gdzie szukać albo pomóc znaleźc pracę mojej żonie? Jest w 3 miesiącu więc to nie może być jakaś cięzka praca. Moja zona jest po psychologii na UWr.

Z góry dziękuje za pomoc i dobre słowa
Sebi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 09:03   #2
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Problem ze znalzieniem pracy

A jakie Ty masz wykształcenie? Gdzie ostatnio pracowałeś?
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 09:35   #3
ginewrona
Raczkowanie
 
Avatar ginewrona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 406
Dot.: Problem ze znalzieniem pracy

Dlaczego zdecydowaliście się na dziecko nie mając środków do życia?
ginewrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 18:03   #4
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Problem ze znalzieniem pracy

Czyli mamy znaleźć Twojej żonie zajęcie beż żadnych prawie informacji. To, że skończyła psychologię i gdzie, akurat wiele nie mówi. A jakie ma konkretnie uprawnienia (np. do prowadzenia psychoterapii)? Co potrafi, poza tym, że skończyła studia? Jakie ma doświadczenie? Gdzie wcześniej pracowała? Jakie zna języki? Jakie potrafi obsługiwać programy? Może ma jakieś ekstra umiejętności, typu postawi bloga na WordPressie? Słowem: do czego się nadaje? Plus ewentualnie możesz podać takie szczegóły, jak czy mieszkacie w dużym mieście, czy byłym PGR. To też ma znaczenie.

Bo akurat absolwenci psychologi pracują w tysiącu i jeden miejsc. Jeden będzie miał swój gabinet, inny będzie pedagogiem szkolnym, jeszcze inny będzie w policji profilował morderców (ok, to może CSI) albo przesłuchiwał dzieci. Sporo psychologów jest po różnych agencjach marketingowych, PR-owych, reklamowych, instytutach badania rynku.

Jak jest w ciąży i chce coś lżejszego, to może jakaś praca dorywcza? Ale tu też jest spory rozstrzał pomiędzy np. prowadzenie fanpage'y firmy a pilnowaniem dzieci sąsiadki. Odpowiadając na pytanie, co może robić Twoja żona: to, co umie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 12:30   #5
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Problem ze znalzieniem pracy

Też jak by ktoś szukał pracy to ostatnio składałam dokumenty do link transport i widziałam, że poszukują pracowników na różne stanowiska nie tylko jako kierowców. Ja chce być dyspozytorką na razie. A potem zobaczymy.
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 15:48   #6
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: Problem ze znalzieniem pracy

Gdzie mieszkacie, co potraficie, gdzie wcześniej pracowaliście? Chodzicie na rozmowy czy nie jesteście na nie zapraszani?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-09 16:48:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.