alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-24, 19:50   #61
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Oczywiście Loreal platinum-niebieski miałam nim robione włoski i jestem w szokubo wogóle mi sienie zniszczyły....aby nadac kolor farbne sobie krememkoloryzujacym loreal diacolor -kolorbezowy...ale todopiero za miesiac narazie kuruje jeMaską loreal absolut repair (tez rewelka
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 17:53   #62
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

No fajnie wierna jesteś lorealowi mam nadzieje że powiesz jak ci służy , a ja narazie patrze na swoje żółtki. Napaliłam się na zagęszczenie włosów kupiłam sobie pasemka z włosów naturanych, mikroringi i chce sama w domu sobie je lekko zagęścić i poprawić wygląd na końcach bo moje końcówki są połąmane i nierówne.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:09   #63
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Wiem Ogólnie jestem przywiązana do tej arki, a o zagęszczaniu włosów teżyślałam ( albo o przedłużeniu) Aneta Piotrowska miała ładnie zrobione- wogóle nie było widaćżeto nie jej alepóki co szkoda mi kasy
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:52   #64
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

ja sobie kupiłam na allegro pasemka z naturalnego włosa ( 28 sztuk) , szydełko profesjonalne i mikroringi. Nie chce wielkiego efektu tylko wyrównać końcówki które mam zniszczone i minimalnie przedłużyć przód który mam dużo krótszy od tyłu. Z resztą zobacze co zrobie jak dostane mój zestawik. Tyle że chce to robić w domu, dziś próbowałam naciągnąś mame żeby mi pomogła ale ona się przeraziła i powiedziała tylko że mój mąż to ma ze mną przechlapane. Ale za to ma spytać znajomej fryzjerki która strzyże po domach czy już kiedyś to robiła.
Może ona się skusi ale jak nie to nie wiem co zrobie. Bo wiem jak to się robi, tylko nie wiem jak mocno zacisnąć mikroringi i sama sobie nie dam rady założyć tych pasemek z tyłu.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 19:47   #65
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

no no,podziwiam cię-prawdziwa Zosia Samosia
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:02   #66
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Dzięki, podobno Polak potrafi a potrzeba jest matką wynalazków. A ja potrafie bo nie jestem na tyle przy kasie żeby iść do salonu fryzjerskiego i wydać 600zł i się niczym nie przejmować. Prócz włosów mam jeszcze inne wydatki inne kosmetyki ciuchy a już wcale nie wspomne że prócz mnie jest reszta rodziny która też ma większe lub miejsze potrzeby, a już wcale nie chce mi się nawet myśleć o comiesięcznych rachunkach które są ( bez przesady)olbrzymie no i codzienność (jedzenie i inne) . Aż czasem można doła dostać.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 10:21   #67
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Doskonale Cię rozmiem , ale jesli chodzi o ddomowe fryzjerstwo zawsze brakowałao mi odwagi , Krcze często fryzjerowi nie wychodzi a mi ma wyjsc? ale powoli powoli i moze sie naucze..szkoda zenie ma zadnych str inter o sztuce farbowania włosów
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 15:16   #68
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Ja tam z farbowaniem nie mam problemów, tyle tylko że nie mam oczu i rąk z tyłu i czasem jak jest gęsta farba to zdaża się że mam niedofarbowane miejsca. Ale jak farbuje komuś to wychodzi dobrze.Moja teściowa i jej córka korzystały z usług fryzjerki która obcinała ich w domu. Raz rozjaśniła im włosy ( obydwie miały naturalne blond ) kazała im kupić rozjaśniacz londacolor ja powiedziałam że nie radze im rozjaśniać tym rozjaśniaczem no ale posuchały fachowca. W sumie wyszły biało-żółte. Bardzo nienaturalny i żucający się w oczy kolor. Ale jak im włosy odrosły i ścieli rozjaśnione to już posłuchały mnie i ja im zrobiłąm tak jak się należy i teraz są zadowolone. Co do obcinania włosów to boje się uczyć na dorosłych. Więc obcinam tylko moje i siostry dzieci. A co do przedłużania włosów to naczytałam się już różnych forów, i instrukcji. Opini na temat metod, no i uważam że nie jest to trudne. Nawet komuś kto ma włosy do ramion bym to zrobiła ( komuś z krótkimi po wprawieniu się też). Ale kto mi to zrobi nie wiem. sama sobie z tyłem głowy nie poradze.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:12   #69
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 69
GG do Agga407
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Milcia mam pytanko do ciebie , jak myslisz na ile balayage starczy mi takie opakowanie rozjasniacza 500g ? bo znowy mnie wzieło by sobie kupic na alegro a jest to koszt 140 zeta (razem z woda 09%) i tak rozkminiam na ile razy by mi to starczyło...azupełnie nie mam pojecia

Mam ten sam rozjaśniacz platinium ,kupiłam go od użytkownika matrixexpert (allegro)użyłam go już 6 razy na odrosty(mam gęste włosy)i myslę ze jeszce starczy mi na 4-6 razy
Agga407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 07:47   #70
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: alcantara- jaki utleniacz do srebrnego blondu

Witam
Po długim czasie wracam do jasnego koloru. To znaczy miałam odrosty 5 cm o kolorze jasny brąz i reszte taki blond wiec kupiłam sobie garnier color naturals ten superjasny popielaty blond i teraz juz mam jasne ale odrosty są lekko słoneczne.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.