Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 18:42   #1
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662

Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!!


Zaczne od poczatku. Mój naturalny kolor to tak powszechny szaromysi blond. Odkąd skończyłam jakies 16 lat farbowalam je na czarno/brązowo/wisniowo-generalnie na ciemne kolory (bardzo je to zniszczyło ale to już tak na marginesie). Tak farbowalam jakies 5 lat regularnie az jakies póltora roku temu zauwazyłam ze włosy nie chca łapac farby. Probowalam naprawde wielu farb dostepnych na rynku i nic. Teraz nie farbowalam od sylwestra, myslalam ze troche odpoczna to odżyja. Dzis nalozyłam sobie farbe garniera ciemny szatyn. (Miałam juz sporo jasny odrost ok.8cm) i co? I nic!!! Powaznie nie przesadzam, farba nic nie zlapała!!Moze minilmalnie odrost. Czy ktos miał taki problem i wie co na to poradzic? Dodam, że moja siostra jest fryzjerka i nawet ona jest zdziwiniona tym, że żadna farba mnie nie rusza i nie wie co na to poradzic. Bardzo dziekuję za wszelkie rady
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 17:54   #2
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!!

nie wiem jaka moze byc przyczyna Twojego stanu, ale wiem ze jesli uzywalas henny (bo nie wspominasz w zasadzie czym to robilas) to farba ich nie wezmie... a co do wymienionej przez Ciebie farby garniera mam niezbyt pozytywne odczucia...
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:46   #3
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!!

tez mnie strasznie dziwi,ze włosy nie chca łapać farby... sama wiele ze swoimi eksperymentowałam ale nigdy nie mialam takiego problemu... jedynie co ci moge poradzic to uzycie farby szwarzkopfa... one sa bardzo trwale, trudno ich sie pozbyc z włosków wiec moze ona Cie poratuje
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:58   #4
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!!

A powiedz, czy używasz intensywnych odżywek do włosów? Jeśli tak, to włosy nigdy nie wchłoną farby, gdyż substancie wygładzjące całkowicie domykają łuski włosa.
W takim wypadku należy przed farbowaniem odstawić wszelkie maski i odżywki.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:15   #5
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Pomocy-włosy nie chcą sie farbowac!!

O kurcze. Zapomniałam juz ze załozyłam ten watek No więc jesli chodzi o odzywki to zawsze uzywam jakiejs po myciu ale nie sa to żadne wyszukane, superintensywne odżywki. Zazwyczaj jakis Timotei, Schwarzkopf. Jakos na dniach plnuje zrobic ciemna henna, zobaczymy czy cos chwyci.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.